Competitiestand Vrouwen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 Rotterdam Atletiek Vrouwen Rotterdam Atletiek - Vsen
Begeleider: Iris Pieters
Jurylid: Iris Pieters (coordinatie)
10 6778
2 DJA Vrouwen DJA - Vsen
Begeleider: Niels Hanegraaf
Jurylid: Sanne Schellekens
9 6566
3 Fortius Vrouwen Team 1 Fortius - Vsen
Begeleider: Sigrid Florusse
Jurylid: Gerard van Dijk
10 6184
4 Spark Vrouwen Spark - Vsen
Begeleider: Rina Bogers
8 5787
5 Voorne Atletiek Vrouwen Voorne Atletiek - Vsen
Begeleider: Hans de Wit
10 5737
6 AV Groene Ster Vrouwen AV Groene Ster - Vsen
Begeleider: Bert Tielen
6 5490
7 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen
Begeleider: Vera Wisse
Jurylid: Steven vd Veire
8 5401
8 THOR Vrouwen THOR - Vsen
Begeleider: Teus Klein
Jurylid: Paul van der Klugt
8 5313
9 AV Scheldesport / Delta Sport Vrouwen - Vsen
Begeleider: Ingrid Rasenberg
Jurylid: Ronald Rasenberg
5 4603
10 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen AV Spirit Oud Beijerland - Vsen
Begeleider: Anoeska Schreijer
Jurylid: Stephan Eekman
7 3944
11 AV Spiridon / Atledo Vrouwen - Vsen 6 3490
12 Fortius Vrouwen Team 2 Fortius - Vsen
Begeleider: Sigrid Florusse
Jurylid: Gerard van Dijk
4 2979
13 AV Fortuna Vrouwen Team 1 AV Fortuna - Vsen
Begeleider: Wouter Griffioen
Jurylid: Dirk Schouten
3 2512
14 AV Fortuna Vrouwen Team 2 AV Fortuna - Vsen
Begeleider: Wouter Griffioen
Jurylid: Dirk Schouten
4 2346
15 PAC Vrouwen PAC - Vsen
Begeleider: Peter Spiering
Jurylid: Peter Spiering (coordinatie)
3 1588
16 Typhoon Vrouwen Typhoon - Vsen
Begeleider: Betty de Boon
Jurylid: els wieles
1 799
17 AV Sprint Vrouwen AV Sprint - Vsen 0 0

Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Rochelle van Gulik Fortius Vr...en Team 1 13,38 -3.6 m/s13,00
2 Elise Audier Spark Vrouwen 13,60 -3.6 m/s13,10
3 Ilse Torbijn Fortius Vr...en Team 1 13,87 -3.2 m/s13,60
4 Suzie Noten Rotterdam ...k Vrouwen 13,95 -3.6 m/s13,08
5 Denise van de Linde AV Spirit ...d Vrouwen 14,03 -3.6 m/s13,50
6 Evi van Hooij THOR Vrouwen 14,24 -3.6 m/s13,03
7 Vera van As AV Groene ...r Vrouwen 14,31 -3.1 m/s14,75
8 Roxanne van Soest Spark Vrouwen 14,46 -2.3 m/s---
9 Shalene Verschoor Fortius Vr...en Team 2 14,52 -3.2 m/s13,80
10 Nathalie Meurs Voorne Atl...k Vrouwen 14,54 -2.3 m/s---
11 Ankie Vermeeren DJA Vrouwen 14,61 -3.1 m/s14,20
12 Jasmijn van Dieren Vereniging...k Vrouwen 14,64 -3.2 m/s14,15
13 Wisterlande Kouters DJA Vrouwen 14,86 -3.2 m/s13,70
14 Maartje van Erkelens Voorne Atl...k Vrouwen 14,92 -3.2 m/s13,90
15 Ingrid Rasenberg AV Schelde...t Vrouwen 15,07 -3.1 m/s14,50
16 Veerle van Loon THOR Vrouwen 15,61 -3.1 m/s15,10
17 Kim Bakker AV Groene ...r Vrouwen 15,75 -2.3 m/s---
18 Stephanie Bouman PAC Vrouwen 16,13 -2.3 m/s---
19 Jacinta Tavares Rotterdam ...k Vrouwen 16,28 -2.3 m/s---
20 Laura Mulder AV Spirido...o Vrouwen 16,36 -3.1 m/s15,00
21 Milana Filenkova AV Fortuna...en Team 1 16,81 -3.2 m/s13,60

Uitslagen 200 meter Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Ankie Vermeeren DJA Vrouwen 29,10 -1.8 m/s29,00
2 Iris Pieters Rotterdam ...k Vrouwen 29,22 -2.8 m/s28,50
3 Iris Voorheijen THOR Vrouwen 29,22 -1.8 m/s28,63
4 Elsa Jansen AV Groene ...r Vrouwen 29,43 -3.8 m/s---
5 Eva den Exter Vereniging...k Vrouwen 29,56 -1.8 m/s29,21
6 Shalene Verschoor Fortius Vr...en Team 2 29,60 -2.8 m/s28,22
7 Sabine Simoiu Fortius Vr...en Team 1 30,04 -2.8 m/s28,14
8 Tessa Mertens DJA Vrouwen 30,11 -1.8 m/s29,00
9 Elsa de Lange AV Spirit ...d Vrouwen 30,11 -1.8 m/s29,00
10 Nathalie Meurs Voorne Atl...k Vrouwen 30,16 -3.2 m/s29,99
11 Anoeska Schreijer AV Spirit ...d Vrouwen 30,41 -2.8 m/s28,50
12 Emma Rijpers Fortius Vr...en Team 2 30,74 -3.2 m/s30,09
13 Jasmijn Groen Voorne Atl...k Vrouwen 30,83 -3.8 m/s31,87
14 Ilsa Brooijmans Spark Vrouwen 30,84 -3.2 m/s29,60
15 Fabienne de Cloe Spark Vrouwen 31,09 -3.2 m/s30,00
16 Joyce Verhoef AV Spirido...o Vrouwen 31,63 -3.2 m/s30,60
17 Anne Griffioen AV Fortuna...en Team 2 31,90 -3.2 m/s29,95
18 Annemieke Pleijte AV Fortuna...en Team 2 32,31 -3.2 m/s30,00
19 Emma Van Mourik AV Schelde...t Vrouwen 32,40 -3.2 m/s30,00
20 Amber Aarssen AV Fortuna...en Team 1 32,66 -3.2 m/s30,00
21 Jacinta Tavares Rotterdam ...k Vrouwen 33,37 -3.8 m/s---
22 Amy Niema...sverdriet Vereniging...k Vrouwen 37,38 -3.8 m/s33,45
Milana Filenkova AV Fortuna...en Team 1 DNS 28,45
Ilse Torbijn Fortius Vr...en Team 1 DNS ---

Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Dorien van de Poel DJA Vrouwen 1:04,76 1:02,00
2 Annemieke Punter Rotterdam ...k Vrouwen 1:06,40 1:01,54
3 Jolanda 't Jong AV Schelde...t Vrouwen 1:06,75 1:10,00
4 Nienke Voorheijen THOR Vrouwen 1:08,29 1:06,75
5 Miranda van Dijk Fortius Vr...en Team 1 1:08,55 1:03,44
6 Vera van As AV Groene ...r Vrouwen 1:09,42 1,03
7 Kiki Hartman Voorne Atl...k Vrouwen 1:11,33 1:08,72
8 Ilsa Brooijmans Spark Vrouwen 1:11,99 1:05,89
9 Amber Aarssen AV Fortuna...en Team 1 1:12,04 1:08,00
10 Anoeska Schreijer AV Spirit ...d Vrouwen 1:12,13 1:09,99
11 Emma van Acker Vereniging...k Vrouwen 1:14,26 1:08,80
12 Susan Lodewijks AV Spirido...o Vrouwen 1:22,55 1:20,00
13 Saskia van der Boor Fortius Vr...en Team 1 1:26,22 1:12,28

Uitslagen 800 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Yorma Wolters Rotterdam ...k Vrouwen 2:23,70 2:24,91
2 Cheryl Blangé AV Spirit ...d Vrouwen 2:36,21 2:29,00
3 Estrella Both Spark Vrouwen 2:37,18 2:36,67
4 Emma Van Mourik AV Schelde...t Vrouwen 2:40,80 2:33,00
5 Paddy Herijgers DJA Vrouwen 2:41,18 2:31,78
6 Anne Griffioen AV Fortuna...en Team 2 2:43,47 2:36,00
7 Marit Uilhoorn Fortius Vr...en Team 1 2:43,80 2:34,39
8 Eva den Exter Vereniging...k Vrouwen 2:45,08 2:39,00
9 Ninke Noordermeer Voorne Atl...k Vrouwen 2:46,02 2:40,00
10 Laura Hanning AV Spirido...o Vrouwen 2:48,93 2:47,00
11 Veerle Maris AV Groene ...r Vrouwen 2:53,38 2:47,00
12 Lara van der Klugt THOR Vrouwen 2:55,06 2:45,46
13 Ellen Verdaasdonk DJA Vrouwen 3:00,50 ---
14 Linette Herforth Voorne Atl...k Vrouwen 3:06,81 3:24,00
15 Anne Lagerwerf AV Spirit ...d Vrouwen 3:09,38 3:10,13
16 Amy Niema...sverdriet Vereniging...k Vrouwen 3:09,89 2:58,00

Uitslagen 3000 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Paddy Herijgers DJA Vrouwen 11:07,98 10:19,16
2 Merle de Zwart Rotterdam ...k Vrouwen 11:38,95 11:26,46
3 Vanessa Hartman Voorne Atl...k Vrouwen 11:44,40 11:05,99
4 Lotte Bakx THOR Vrouwen 11:54,39 11:24,40
5 Angela van Haaften AV Groene ...r Vrouwen 12:10,19 12:22,00
6 Fleur Berkhof Rotterdam ...k Vrouwen 12:18,57 11:32,64
7 Marit Uilhoorn Fortius Vr...en Team 1 12:52,01 12:23,00
8 Jasmijn van Dieren Vereniging...k Vrouwen 13:04,55 13:50,00
9 Sanne Van Mourik AV Schelde...t Vrouwen 13:12,90 13:00,00
10 Esma Guigui Vereniging...k Vrouwen 13:19,43 12:50,00
11 Frederique...le Donker AV Fortuna...en Team 2 13:27,76 14:00,00
12 Ellen Verdaasdonk DJA Vrouwen 13:29,34 ---
Britte de Lange AV Spirit ...d Vrouwen DNF 13:25,46

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Ruth Vogels Rotterdam ...k Vrouwen 16,20 -2.5 m/s16,50
2 Elise Audier Spark Vrouwen 17,36 -2.5 m/s15,13
3 Sabine Monden DJA Vrouwen 17,76 -2.5 m/s16,43
4 Maaike Boon Fortius Vr...en Team 1 18,75 -3.7 m/s18,87
5 Ninke Noordermeer Voorne Atl...k Vrouwen 18,81 -1.6 m/s---
6 Nienke Voorheijen THOR Vrouwen 19,15 -2.5 m/s17,82
7 Veerle Maris AV Groene ...r Vrouwen 19,73 -1.6 m/s---
8 Jolanda 't Jong AV Schelde...t Vrouwen 19,83 -3.7 m/s20,50
9 Joyce Walgers Fortius Vr...en Team 2 19,90 -3.7 m/s20,03
10 Amber Aarssen AV Fortuna...en Team 1 20,60 -3.7 m/s18,47
11 Emma van Acker Vereniging...k Vrouwen 21,24 -3.7 m/s18,00
12 Veerle van Loon THOR Vrouwen 21,72 -1.6 m/s20,63
13 Susan Lodewijks AV Spirido...o Vrouwen 22,67 -1.6 m/s25,00
14 Imke Denissen AV Spirido...o Vrouwen 24,19 -1.6 m/s20,55
Saskia van der Boor Fortius Vr...en Team 1 DQ 16,80

Uitslagen Zweedse Estafette Senioren vrouwen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Rotterdam Atletiek Vrouwen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 2:31,80 860
2 Fortius Vrouwen Team 1 (Zweedse) Fortius - Vsen 4 2:35,88 815
3 DJA Vrouwen (Zweedse) DJA - Vsen 4 2:37,36 799
4 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 2:39,43 778
5 AV Groene Ster Vrouwen (Zweedse) AV Groene Ster - Vsen 4 2:40,08 771
6 Spark Vrouwen (Zweedse) Spark - Vsen 4 2:40,31 769
7 AV Scheldesport / Delta Sport Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 2:43,17 740
8 Fortius Vrouwen Team 2 (Zweedse) Fortius - Vsen 4 2:44,37 728
9 Voorne Atletiek Vrouwen (Zweedse) Voorne Atletiek - Vsen 4 2:45,86 714
10 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (Zweedse) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 2:53,10 648
11 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 3:23,17 424
12 THOR Vrouwen (Zweedse) THOR - Vsen 4 DQ 0
12 AV Fortuna Vrouwen Team 1 (Zweedse) AV Fortuna - Vsen 0 DNS 0
12 AV Fortuna Vrouwen Team 2 (Zweedse) AV Fortuna - Vsen 0 DNS 0
12 AV Sprint Vrouwen (Zweedse) AV Sprint - Vsen 0 DNS 0
12 PAC Vrouwen (Zweedse) PAC - Vsen 0 DNS 0
12 Typhoon Vrouwen (Zweedse) Typhoon - Vsen 0 DNS 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Solin Isei Rotterdam ...k Vrouwen - - 33,82 35,30 35,30 37,88
2 Evi van Hooij THOR Vrouwen 32,81 31,96 33,54 33,54 33,54 34,08
3 Vera Wisse Vereniging...k Vrouwen - 32,26 - - 32,26 38,00
4 Manon Schellekens DJA Vrouwen 26,66 25,90 29,88 26,65 29,88 ---
5 Stephanie Bouman PAC Vrouwen 27,79 25,61 25,59 25,94 27,79 ---
6 Suzie Noten Rotterdam ...k Vrouwen 25,83 - 26,71 25,69 26,71 ---
7 Ivana Reintke Spark Vrouwen 26,68 23,75 26,32 25,51 26,68 26,00
8 Jeanine Katsman Fortius Vr...en Team 1 - 26,64 21,74 - 26,64 27,24
9 Angela Sluimer AV Fortuna...en Team 1 23,00 26,10 24,16 20,77 26,10 28,70
10 Nicky van Rijswijk AV Groene ...r Vrouwen 26,07 24,28 24,69 23,41 26,07 ---
11 Robin van Ommeren THOR Vrouwen 24,79 25,85 25,66 24,15 25,85 25,98
12 Nadine de Rijke AV Schelde...t Vrouwen 24,44 20,41 - - 24,44 24,00
13 Angela van Haaften AV Groene ...r Vrouwen 20,01 23,58 - 18,45 23,58 ---
14 Emma Verhoeff Voorne Atl...k Vrouwen 23,43 - 23,19 21,47 23,43 26,23
15 Maaike Boon Fortius Vr...en Team 1 22,92 - 21,53 - 22,92 24,60
16 Audrey de Beule Vereniging...k Vrouwen 20,86 21,72 - 22,59 22,59 25,00
17 Amber vt Zelfde Typhoon Vrouwen 22,01 - 19,66 19,93 22,01 ---
18 Tessa Mertens DJA Vrouwen 20,21 21,63 20,57 19,33 21,63 ---
19 Miranda van der Mey PAC Vrouwen 19,01 19,77 20,29 - 20,29 ---
20 Laura Mulder AV Spirido...o Vrouwen 19,07 16,06 17,59 16,56 19,07 20,00
21 Nikki Könemann AV Fortuna...en Team 2 15,31 - 16,90 17,84 17,84 ---
22 Lara Hubenet Spark Vrouwen - 16,40 16,13 - 16,40 21,34
23 Jasmijn Groen Voorne Atl...k Vrouwen 15,67 15,84 15,47 14,99 15,84 12,37
Merel Bosch AV Spirit ...d Vrouwen - - - - DNS 22,33

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Ivana Reintke Spark Vrouwen 10,66 10,56 9,80 10,62 10,66 11,13
2 Evi Verdonkschot Voorne Atl...k Vrouwen 9,60 9,99 10,20 9,12 10,20 9,68
3 Sabine Monden DJA Vrouwen 9,73 9,34 10,13 10,08 10,13 ---
4 Saskia van der Boor Fortius Vr...en Team 1 X 9,59 9,37 9,20 9,59 9,28
5 Lara Hubenet Spark Vrouwen 9,13 9,44 - 8,87 9,44 10,17
6 Angela Sluimer AV Fortuna...en Team 1 8,48 8,34 9,18 9,36 9,36 9,94
7 Nadine de Rijke AV Schelde...t Vrouwen 8,89 9,17 9,22 8,69 9,22 8,00
8 Audrey de Beule Vereniging...k Vrouwen 8,32 8,79 X 9,04 9,04 8,50
9 Shardiela Eisden Rotterdam ...k Vrouwen 8,17 9,01 X 8,86 9,01 ---
10 Vera Wisse Vereniging...k Vrouwen X 8,88 X X 8,88 10,00
11 Ruth Vogels Rotterdam ...k Vrouwen 8,74 7,70 8,19 8,50 8,74 ---
12 Emma Verhoeff Voorne Atl...k Vrouwen 8,09 8,09 8,67 8,54 8,67 ---
13 Robin van Ommeren THOR Vrouwen 8,67 7,53 8,53 8,24 8,67 9,07
14 Nicky van Rijswijk AV Groene ...r Vrouwen 8,43 7,71 7,57 7,42 8,43 ---
15 Kim Bakker AV Groene ...r Vrouwen 7,85 7,98 8,36 7,74 8,36 ---
16 Manon Schellekens DJA Vrouwen 8,06 8,23 8,09 8,14 8,23 ---
17 Jeanine Katsman Fortius Vr...en Team 1 8,23 7,88 7,01 7,35 8,23 8,41
18 Miranda van der Mey PAC Vrouwen 7,93 8,11 7,68 7,93 8,11 ---
19 Stephanie Bouman PAC Vrouwen 7,61 8,09 7,69 6,77 8,09 ---
20 Amber vt Zelfde Typhoon Vrouwen - 7,81 6,19 7,45 7,81 ---
21 Anne Griffioen AV Fortuna...en Team 2 7,69 7,12 7,48 7,16 7,69 ---
22 Joyce Verhoef AV Spirido...o Vrouwen 7,41 7,35 7,37 7,53 7,53 6,50
23 Anne Lodewijks AV Spirido...o Vrouwen 6,02 6,50 6,52 7,33 7,33 6,56
24 Nikki Könemann AV Fortuna...en Team 2 6,43 6,31 6,44 6,63 6,63 ---
Merel Bosch AV Spirit ...d Vrouwen - - - - DNS 8,54

Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Elise Audier Spark Vrouwen 1,50 1,60
1 Lauren Gommers DJA Vrouwen 1,50 ---
1 Claudy Nouws THOR Vrouwen 1,50 1,60
1 Tes van Noort Fortius Vr...en Team 1 1,50 1,55
5 Elsa Jansen AV Groene ...r Vrouwen 1,45 ---
6 Mijke Kooijker Vereniging...k Vrouwen 1,40 1,45
6 Joyce Walgers Fortius Vr...en Team 2 1,40 1,48
8 Eileen Oldenburger Voorne Atl...k Vrouwen 1,35 1,51
8 Denise van de Linde AV Spirit ...d Vrouwen 1,35 1,30
10 Annemieke Punter Rotterdam ...k Vrouwen 1,30 1,40
11 Amber Hermse PAC Vrouwen 1,25 ---
11 Imke Denissen AV Spirido...o Vrouwen 1,25 1,40
Nadine de Rijke AV Schelde...t Vrouwen NM 1,20

Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Shardiela Eisden Rotterdam ...k Vrouwen 4,84 4,62 4,86 5,15 5,15 +3.0 m/s---
2 Sophie van der Spoel Fortius Vr...en Team 1 - 4,65 4,88 4,79 4,88 +3.9 m/s4,88
3 Sabine Monden DJA Vrouwen 4,67 4,85 4,78 4,66 4,85 +3.8 m/s---
4 Eileen Oldenburger Voorne Atl...k Vrouwen - 4,67 4,30 4,84 4,84 +2.0 m/s4,80
5 Nathalie Meurs Voorne Atl...k Vrouwen 4,71 4,64 4,61 4,61 4,71 +2.5 m/s4,79
6 Iris Voorheijen THOR Vrouwen 4,13 4,51 4,67 4,58 4,67 +4.2 m/s4,27
7 Julia van Kints Spark Vrouwen 4,65 4,45 4,65 +3.0 m/s4,79
8 Wisterlande Kouters DJA Vrouwen 4,61 3,82 3,65 4,16 4,61 +2.5 m/s---
9 Sabine Simoiu Fortius Vr...en Team 1 4,60 4,47 - 4,52 4,60 +1.7 m/s4,83
10 Elsa de Lange AV Spirit ...d Vrouwen 4,35 4,47 4,06 4,56 4,56 +2.3 m/s4,50
11 Mijke Kooijker Vereniging...k Vrouwen 3,67 4,48 4,22 4,29 4,48 +1.2 m/s4,38
12 Fabienne de Cloe Spark Vrouwen 4,10 3,88 4,09 3,88 4,10 +1.6 m/s4,96
13 Annemieke Pleijte AV Fortuna...en Team 2 4,09 3,78 3,84 4,09 +2.9 m/s---
14 Imke Denissen AV Spirido...o Vrouwen 3,98 3,91 - 3,98 +2.9 m/s4,16
15 Ingrid Rasenberg AV Schelde...t Vrouwen 3,82 3,44 3,72 3,82 +1.1 m/s3,60
16 Emma Rijpers Fortius Vr...en Team 2 3,55 3,54 3,76 3,15 3,76 +2.3 m/s4,45
17 Kim Bakker AV Groene ...r Vrouwen 3,70 3,68 3,61 3,67 3,70 +1.6 m/s---
18 Milana Filenkova AV Fortuna...en Team 1 3,43 3,17 3,22 3,38 3,43 +1.1 m/s---
19 Anne Lodewijks AV Spirido...o Vrouwen 3,30 3,22 3,16 3,19 3,30 +1.0 m/s3,10