Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 AV Spirit Oud Beijerland Mannen AV Spirit Oud Beijerland - Msen
Begeleider: Joey Blange
10 7307
2 CAV Energie Mannen CAV Energie - Msen
Begeleider: Lars Zuijdeweg
Jurylid: Aad de Bruijn
13 6986
3 Voorne Atletiek Mannen Voorne Atletiek - Msen
Begeleider: Hans de Wit
9 6701
4 ARV Achilles Mannen ARV Achilles - Msen
Begeleider: Joost Ketel
Jurylid: Ine Hondeveld
13 6640
5 Fortius Mannen Fortius - Msen
Begeleider: Kaan Mollaoglu
Jurylid: Gerard van Dijk
9 6511
6 DJA Mannen DJA - Msen
Begeleider: Niels Hanegraaf
Jurylid: Sanne Schellekens
10 6332
7 Spark Mannen Spark - Msen
Begeleider: Rina Bogers
Jurylid: Albert van den Bedum
8 6192
8 Typhoon Mannen Typhoon - Msen
Begeleider: Betty de Boon
Jurylid: Anita Tukker
7 6111
9 AV Fortuna Mannen Team 1 AV Fortuna - Msen
Begeleider: Wouter Griffioen
Jurylid: Dirk Schouten
10 5829
10 THOR Mannen THOR - Msen
Begeleider: Norman van Mook
7 5234
11 AV Fortuna Mannen Team 2 AV Fortuna - Msen
Begeleider: Wouter Griffioen
Jurylid: Dirk Schouten
9 4899
12 Rotterdam Atletiek Mannen Rotterdam Atletiek - Msen
Begeleider: Saskia Kroon
Jurylid: Saskia Kroon
7 4087
13 PAC Mannen PAC - Msen
Begeleider: Peter Spiering
Jurylid: Peter Spiering (coordinatie)
6 3525
14 AV Groene Ster Mannen AV Groene Ster - Msen
Begeleider: Bert Tielen
Jurylid: jeannie Tielen
3 2881
15 AV Attila Mannen AV Attila - Msen 0 0
15 AV Passaat Mannen AV Passaat - Msen 0 0

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Cedrych va...er Graaff CAV Energie Mannen 11,75 -3.4 m/s11,13
2 Justin Verheul AV Spirit ...nd Mannen 11,83 -3.4 m/s11,18
3 Robin Huber AV Spirit ...nd Mannen 12,02 -3.0 m/s11,60
4 Derek van Bockhove Voorne Atl...ek Mannen 12,08 -3.4 m/s11,32
5 Marshall Croes Rotterdam ...ek Mannen 12,11 -3.4 m/s11,30
6 Sem Berger CAV Energie Mannen 12,22 -3.0 m/s11,87
7 Bart Hondeveld ARV Achilles Mannen 12,31 -3.0 m/s11,80
8 Maico Wieles Typhoon Mannen 12,38 -3.0 m/s12,00
9 Maxim de Vries Fortius Mannen 12,43 -3.7 m/s12,29
10 Stephan Sweep DJA Mannen 12,49 -3.0 m/s11,70
11 Kay Djoehari AV Fortuna...en Team 1 12,56 -3.7 m/s12,08
12 Marijn Sloot AV Fortuna...en Team 1 12,60 -3.0 m/s11,95
13 Bart van Oppen THOR Mannen 12,71 -3.7 m/s12,22
14 Kevin Waas Fortius Mannen 12,74 -3.7 m/s12,12
15 Hristo Vermeer Typhoon Mannen 12,81 -3.7 m/s12,00
16 Evert-Jan Foppen DJA Mannen 12,87 -3.7 m/s12,20
17 Amin Boulakhras AV Fortuna...en Team 2 13,17 -3.1 m/s12,35
18 Sven Noordermeer Voorne Atl...ek Mannen 13,25 -3.1 m/s12,45
19 Timmy Visser Spark Mannen 13,32 -3.1 m/s12,86
20 Dirk Schouten AV Fortuna...en Team 2 14,83 -3.1 m/s---
Vincent Wodtke Spark Mannen DQ 11,40
Paul Hos ARV Achilles Mannen DQ ---
Mardion Meulens Rotterdam ...ek Mannen DNS 11,50

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Cedrych va...er Graaff CAV Energie Mannen 23,27 -3.3 m/s22,82
2 Justin Verheul AV Spirit ...nd Mannen 23,30 -3.3 m/s22,58
3 Vincent Wodtke Spark Mannen 23,88 -3.3 m/s22,88
4 Marshall Croes Rotterdam ...ek Mannen 23,94 -3.3 m/s23,20
5 Mardion Meulens Rotterdam ...ek Mannen 23,96 -3.3 m/s23,50
6 Derek van Bockhove Voorne Atl...ek Mannen 24,03 -3.3 m/s22,34
7 Maxim de Vries Fortius Mannen 24,85 -3.0 m/s25,00
8 Carl van D...Hollander ARV Achilles Mannen 24,92 -3.1 m/s24,00
9 Duane van Dijkhuizen Fortius Mannen 25,26 -2.5 m/s24,76
10 Maico Wieles Typhoon Mannen 25,29 -3.1 m/s24,00
11 Lars Zuijdeweg CAV Energie Mannen 25,37 -3.1 m/s24,03
12 Bart van Oppen THOR Mannen 25,49 -3.0 m/s25,10
13 Jim van Mook THOR Mannen 25,53 -2.5 m/s24,49
14 Maurice Raats DJA Mannen 25,81 -2.5 m/s24,70
15 Kay Djoehari AV Fortuna...en Team 1 26,11 -3.1 m/s24,30
16 Raymond de Bruijn ARV Achilles Mannen 26,16 -3.1 m/s24,00
17 Jorik van den Broek DJA Mannen 26,17 -3.0 m/s25,15
18 Jan Munning AV Spirit ...nd Mannen 26,24 -3.0 m/s25,19
19 Marijn Sloot AV Fortuna...en Team 1 26,49 -2.5 m/s24,80
20 Amin Boulakhras AV Fortuna...en Team 2 27,62 -3.0 m/s25,78
Davian Kerkhof AV Fortuna...en Team 2 DNF 24,50

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Guido de Bruijn CAV Energie Mannen 50,51 49,47
2 Joeri Schreijer AV Spirit ...nd Mannen 52,29 51,14
3 Rikkert van Rhee CAV Energie Mannen 52,78 51,85
4 Luc Giele Voorne Atl...ek Mannen 53,06 53,25
5 Giorganny Gaarie Rotterdam ...ek Mannen 54,00 52,71
6 Quinten van der Elst Fortius Mannen 54,05 52,19
7 Matthijs den Boer Spark Mannen 54,95 53,50
8 Hristo Vermeer Typhoon Mannen 55,28 55,00
9 Alex Heijnemans ARV Achilles Mannen 56,60 56,00
10 Thijs Frijling Rotterdam ...ek Mannen 57,10 55,00
11 Stephan Sweep DJA Mannen 57,88 54,90
12 Evert-Jan Foppen DJA Mannen 58,15 57,00
13 Jowie Robbemond AV Fortuna...en Team 1 58,98 55,00
14 Quirijn van Gulik AV Fortuna...en Team 2 59,36 57,00
15 Jan Munning AV Spirit ...nd Mannen 59,90 57,20
16 Koen van Ommeren THOR Mannen 1:00,41 59,30
17 Jelle Derks AV Groene ...er Mannen 1:05,54 ---
18 Johan Hack ARV Achilles Mannen 1:07,34 ---

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Tomas van ...jngaarden Rotterdam ...ek Mannen 2:00,36 2:00,03
2 Tibo Visser Fortius Mannen 2:00,53 1:57,90
3 Raymond Brugmans CAV Energie Mannen 2:02,09 2:02,00
4 Niels van Deurzen AV Spirit ...nd Mannen 2:02,53 2:00,28
5 Koen van d...Meiracker Spark Mannen 2:05,25 2,03
6 Jasper Zuidhof AV Fortuna...en Team 1 2:05,30 2:03,50
7 Mees van der Meij Rotterdam ...ek Mannen 2:08,26 2:08,00
8 Marien van der Niet PAC Mannen 2:08,64 2:07,72
9 Maurice Raats DJA Mannen 2:09,98 2:08,00
10 Sjoerd Verhelst THOR Mannen 2:10,33 2:10,00
11 Stan Buddingh Typhoon Mannen 2:11,05 2:12,00
12 Stefan in 't Hout PAC Mannen 2:11,75 2:12,01
13 Haico Boer CAV Energie Mannen 2:13,74 2:00,00
14 Jeroen Nijland DJA Mannen 2:16,91 2:08,00
15 Ruben Baljon ARV Achilles Mannen 2:18,07 2:15,00
16 Jos-Willem...n de Laar Voorne Atl...ek Mannen 2:18,64 2:14,69
17 Robbert va...Nieuwkerk AV Fortuna...en Team 2 2:19,59 2:13,00
18 Tobias Liezenga AV Fortuna...en Team 1 2:19,60 2:18,00
19 Casper Stegers ARV Achilles Mannen 2:20,09 ---
20 Jelle Derks AV Groene ...er Mannen 2:26,93 ---
21 Albert van de Bedum Spark Mannen 2:36,35 2:38,60

Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Ronald Cockx DJA Mannen 15:19,54 15:20,00
2 Melvin Franken DJA Mannen 15:29,34 15:20,00
3 Rick Lambregts ARV Achilles Mannen 16:06,40 15:30,00
4 Bastiaan v...aafeiland Rotterdam ...ek Mannen 16:19,72 16:40,00
5 Maarten Dubbeld CAV Energie Mannen 16:39,47 16:30,00
6 Roy Werner Fortius Mannen 16:50,01 17:30,00
7 Yannick Smits Typhoon Mannen 17:00,52 16:40,00
8 Teun Sweere AV Groene ...er Mannen 17:05,54 ---
9 Stefan Buit CAV Energie Mannen 17:25,24 16:42,12
10 Tjark Klee Voorne Atl...ek Mannen 17:47,25 18:33,88
11 Bart Eigenraam AV Fortuna...en Team 2 18:19,69 19:10,00
12 Bob Hart AV Fortuna...en Team 1 18:26,61 18:48,00
13 Dirk Jan Misbeek Spark Mannen 19:08,58 19:21,60
14 Thijs van Deurzen AV Spirit ...nd Mannen 19:33,96 20:00,00
15 Stephan Eekman AV Spirit ...nd Mannen 19:48,01 20:32,00
16 Casper Stegers ARV Achilles Mannen 19:58,39 ---
17 Rene Hollemans THOR Mannen 20:53,74 21:08,00
18 Owen Thomas Voorne Atl...ek Mannen 21:19,59 ---
Kaan Mollaoglu Fortius Mannen DNF 22:00,00

Uitslagen 110 meter horden (107cm) Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Robin van der Sanden ARV Achilles Mannen 16,27 -1.0 m/s15,80
2 Niels Hanegraaf DJA Mannen 16,38 -1.0 m/s15,30
3 Derek van Bockhove Voorne Atl...ek Mannen 16,76 -1.0 m/s16,78
4 Maarten Roeloffs ARV Achilles Mannen 17,05 -1.0 m/s16,02
5 Tom van de...Meiracker Spark Mannen 17,28 -1.0 m/s16,03
6 Dinand Tukker Typhoon Mannen 17,64 -2.6 m/s17,00
7 Sem Berger CAV Energie Mannen 17,87 -2.6 m/s16,81
8 Michiel de...aasteniet AV Spirit ...nd Mannen 17,87 -2.6 m/s17,03
9 Luuk Jochems AV Fortuna...en Team 1 17,97 -2.6 m/s17,64
10 Joey Blangé AV Spirit ...nd Mannen 18,30 -1.9 m/s18,06
11 Davian Kerkhof AV Fortuna...en Team 2 19,63 -2.6 m/s18,00
12 Tibo Visser Fortius Mannen 19,64 -1.9 m/s---
13 Benjamin de Nijs CAV Energie Mannen 20,56 -1.9 m/s21,39
14 Daniël Oldenstam AV Fortuna...en Team 1 21,04 -1.9 m/s18,40
Luc Giele Voorne Atl...ek Mannen DQ ---

Uitslagen Discuswerpen 2 kilogram Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Marijn van den Born PAC Mannen X 41,76 X X 41,76 ---
2 Sybren Blok PAC Mannen 41,48 X X 39,25 41,48 ---
3 Ruben van Ameijden Fortius Mannen 38,24 X 36,51 X 38,24 40,92
4 Stephan Wapperom ARV Achilles Mannen 35,78 37,94 X 36,69 37,94 44,00
5 Erik de Haan THOR Mannen X 35,74 34,14 36,64 36,64 37,91
6 Levi Verver AV Fortuna...en Team 1 29,29 X 36,55 33,73 36,55 35,00
7 Michael Ketting AV Fortuna...en Team 1 35,29 34,44 34,70 36,28 36,28 36,28
8 Kay Geerlings AV Spirit ...nd Mannen 35,47 33,15 X 34,38 35,47 36,80
9 Niels Groot Spark Mannen 33,23 33,36 34,81 X 34,81 41,00
10 Justin Francois AV Groene ...er Mannen 29,82 X X 34,34 34,34 ---
11 Michiel de...aasteniet AV Spirit ...nd Mannen 27,53 33,03 32,64 32,87 33,03 34,06
12 Pim Groen Voorne Atl...ek Mannen X 32,48 28,74 X 32,48 36,54
13 Robert Florusse Fortius Mannen X X 31,61 29,61 31,61 35,79
14 Leroy Oversluizen Voorne Atl...ek Mannen 25,72 24,98 27,33 25,16 27,33 25,02
15 Lars Boertien CAV Energie Mannen 25,13 X 26,96 24,23 26,96 31,00
16 Jorik van den Broek DJA Mannen 23,36 25,63 24,81 26,23 26,23 ---
17 Richard Kalis DJA Mannen X 25,35 X 26,03 26,03 ---
18 Pim de Wit Typhoon Mannen X X 25,15 X 25,15 ---
19 Dylan Tertoolen AV Fortuna...en Team 2 X 22,77 23,98 22,02 23,98 27,50
20 Lars Zuijdeweg CAV Energie Mannen 18,83 21,59 X 23,80 23,80 26,44
21 Lars Könemann AV Fortuna...en Team 2 19,75 X 22,87 22,56 22,87 25,00
22 Koen van Ommeren THOR Mannen 20,99 18,43 19,94 21,20 21,20 24,97

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Marijn van den Born PAC Mannen X 15,27 X X 15,27 ---
2 Sybren Blok PAC Mannen 13,45 X X 12,90 13,45 ---
3 Ruben van Ameijden Fortius Mannen 12,44 12,61 X 13,04 13,04 13,91
4 Norman van Mook THOR Mannen 12,28 12,07 11,89 12,18 12,28 13,02
5 Kay Geerlings AV Spirit ...nd Mannen 11,71 10,86 11,60 11,43 11,71 11,64
6 Robert Florusse Fortius Mannen 11,68 10,72 X X 11,68 10,89
7 Pim Groen Voorne Atl...ek Mannen 11,58 11,67 11,60 11,15 11,67 12,06
8 Justin Francois AV Groene ...er Mannen 11,42 X X 10,89 11,42 ---
9 Robin van der Sanden ARV Achilles Mannen X 10,61 10,70 10,95 10,95 ---
10 Alex Heijnemans ARV Achilles Mannen 9,91 9,88 10,15 10,84 10,84 ---
11 Pim de Wit Typhoon Mannen X 9,78 10,69 X 10,69 ---
12 Leroy Oversluizen Voorne Atl...ek Mannen 10,14 10,64 10,03 10,19 10,64 9,95
13 Niels Groot Spark Mannen 10,37 10,53 X - 10,53 12,09
14 Levi Verver AV Fortuna...en Team 1 9,59 10,41 10,27 10,37 10,41 10,00
15 Michael Ketting AV Fortuna...en Team 1 X 9,77 10,20 X 10,20 10,58
16 Lars Boertien CAV Energie Mannen 10,09 X X 8,91 10,09 12,09
17 Richard Kalis DJA Mannen 9,07 8,51 8,47 8,43 9,07 ---
18 Dylan Tertoolen AV Fortuna...en Team 2 8,52 8,67 8,94 8,91 8,94 10,15
19 Lars Könemann AV Fortuna...en Team 2 8,25 8,42 8,44 8,79 8,79 8,95
20 Michael Monden CAV Energie Mannen 8,67 8,45 8,42 8,53 8,67 9,85
21 Stephan Eekman AV Spirit ...nd Mannen 7,54 7,60 7,40 7,62 7,62 ---
22 Steven van Dievoet DJA Mannen 6,84 5,82 6,87 7,10 7,10 ---

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Michiel de...aasteniet AV Spirit ...nd Mannen 1,90 2,02
2 Niels Hanegraaf DJA Mannen 1,90 ---
3 Robin van der Sanden ARV Achilles Mannen 1,80 ---
3 Roderik Cobben Voorne Atl...ek Mannen 1,80 1,80
5 Gijs van Lieshout CAV Energie Mannen 1,75 1,80
5 Jeroen Poiesz PAC Mannen 1,75 ---
5 Vincent Wodtke Spark Mannen 1,75 1,75
5 Dinand Tukker Typhoon Mannen 1,75 ---
9 Jim van Mook THOR Mannen 1,70 1,80
10 Quinten van der Elst Fortius Mannen 1,65 1,80
11 Luuk Jochems AV Fortuna...en Team 1 1,60 1,70
11 Wouter Loerts AV Fortuna...en Team 2 1,60 1,65

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Joey Blangé AV Spirit ...nd Mannen 13,73 - 14,18 13,96 14,18 +1.7 m/s13,61
2 Sergio van der Meide PAC Mannen 13,18 - - 13,79 13,79 +1.0 m/s---
3 Roderik Cobben Voorne Atl...ek Mannen 11,82 11,97 12,20 12,47 12,47 +0.2 m/s11,33
4 Guido de Bruijn CAV Energie Mannen 11,35 11,45 11,67 11,80 11,80 +1.9 m/s12,03
5 Justin Francois AV Groene ...er Mannen 11,16 11,35 11,49 11,45 11,49 +3.8 m/s---
6 Joost Ketel ARV Achilles Mannen 11,22 11,46 10,86 11,22 11,46 +3.9 m/s11,70
7 Niels Hanegraaf DJA Mannen 11,33 - - - 11,33 +3.0 m/s---
8 Jurre Koster Typhoon Mannen 11,04 10,65 10,94 - 11,04 +3.4 m/s---
9 Daniël Oldenstam AV Fortuna...en Team 1 11,03 11,02 - - 11,03 +2.8 m/s12,20
10 Tom van de...Meiracker Spark Mannen 10,73 10,92 10,32 - 10,92 +2.9 m/s10,00
11 Sjoerd Verhelst THOR Mannen 10,23 10,50 10,83 10,87 10,87 +3.6 m/s10,70
12 Quirijn van Gulik AV Fortuna...en Team 2 10,51 9,35 10,38 10,87 10,87 +2.8 m/s11,15
13 Kaan Mollaoglu Fortius Mannen 9,29 9,87 9,87 9,45 9,87 +0.0 m/s8,00
14 Steven van Dievoet DJA Mannen 8,33 8,70 8,47 8,64 8,70 +3.1 m/s---
Davian Kerkhof AV Fortuna...en Team 2 - - - - DNS 12,15