Uitslagen Senioren 1e Divisie Poule 2 Wedstrijd 1 [2019]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Gino van Wijk AV Lycurgus Mannen 10,82 +1.6 m/s10,90 12
2 Jurre Wildschut GAC Hilversum Mannen 11,13 +3.0 m/s11,30 11
3 Tijmen de Hart AV Hylas Mannen 11,14 +1.6 m/s10,86 10
4 Rutger Bien AV 1923 Mannen 11,19 +1.6 m/s10,95 9
5 Wicher Nijkamp Spado Mannen 11,25 +1.6 m/s10,99 8
6 Jelen Franjic AV Sprint Mannen 11,29 +3.0 m/s11,30 7
7 Trystan de Weerdt AAV `36 Mannen 11,30 +1.6 m/s11,15 6
8 Alexander Soethout AAC Mannen 11,37 +3.0 m/s11,35 5
9 Sjoerd Pastoor AV Sprint Mannen 11,37 +3.1 m/s11,50 0
10 Sebastiaan...Steenberg AC TION Mannen 11,40 +3.0 m/s11,40 4
11 Emiel Stoop AV De Spar...an Mannen 11,52 +1.6 m/s11,18 3
12 Yaran Wienneke GAC Hilversum Mannen 11,52 +3.0 m/s11,32 0
12 Julian van Meggelen AV De Spar...an Mannen 11,52 +3.0 m/s11,36 0
14 Dennis de Groot Hellas Utr...ht Mannen 11,55 +3.1 m/s--- 2
15 Floris Aarts AV 1923 Mannen 11,55 +1.6 m/s11,10 0
16 Mark Roosien AV Hylas Mannen 11,59 +3.0 m/s11,46 0
17 Mats den Hartog AAV `36 Mannen 11,84 +3.1 m/s--- 0
18 Joost van Deudekom AV Lycurgus Mannen 12,09 +3.1 m/s11,90 0
19 Andor Engelberts AC TION Mannen 12,37 +3.1 m/s11,70 0
20 Jelle Evers Spado Mannen 12,54 +3.1 m/s--- 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Gino van Wijk AV Lycurgus Mannen 22,03 +2.7 m/s22,57 12
2 Tijmen de Hart AV Hylas Mannen 22,45 +2.7 m/s22,06 11
3 Rutger Bien AV 1923 Mannen 22,60 +2.7 m/s22,20 10
4 Steven Oosterkamp AV De Spar...an Mannen 22,85 +2.5 m/s23,06 9
5 Trystan de Weerdt AAV `36 Mannen 22,88 +2.5 m/s22,77 8
5 Jelen Franjic AV Sprint Mannen 22,88 +2.5 m/s22,80 8
7 Mark Roosien AV Hylas Mannen 22,91 +2.5 m/s22,88 0
8 Thijs Koers Hellas Utr...ht Mannen 23,00 +2.5 m/s--- 6
9 Youri Fransen GAC Hilversum Mannen 23,01 +2.5 m/s23,20 5
10 Alexander Soethout AAC Mannen 23,17 +2.7 m/s21,14 4
11 Wislet de Hair Spado Mannen 23,24 +2.4 m/s23,30 3
12 Tobias van Ee GAC Hilversum Mannen 23,37 +2.4 m/s23,20 0
13 Emiel Stoop AV De Spar...an Mannen 23,43 +2.7 m/s22,61 0
14 Stephan H...n 't Veld Spado Mannen 23,44 +2.4 m/s23,26 0
15 Tim van der Kooi AC TION Mannen 23,71 +2.4 m/s23,80 2
16 Dennis de Groot Hellas Utr...ht Mannen 23,79 +2.5 m/s--- 0
17 David Thommassen AV Sprint Mannen 24,37 +2.4 m/s23,56 0
18 Maxim Scholma AAV `36 Mannen 24,64 +2.5 m/s--- 0
19 Wouter Konijn AV Lycurgus Mannen 24,76 +2.5 m/s24,00 0
20 Andor Engelberts AC TION Mannen 25,28 +2.5 m/s24,30 0



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Bram van der Jagt AV 1923 Mannen 49,90 49,50 12
2 Jurre Wildschut GAC Hilversum Mannen 50,67 49,00 11
3 Thijs Koers Hellas Utr...ht Mannen 51,15 --- 10
4 Sem Verweij AV Hylas Mannen 51,43 49,19 9
5 Jurgen van der Zwet AV De Spar...an Mannen 51,64 50,95 8
6 Thomas Ticheloven AV Lycurgus Mannen 52,15 53,00 7
7 Gijs Langkamp Hellas Utr...ht Mannen 52,23 --- 0
8 Paul vd Gragt AV Hylas Mannen 52,64 50,07 0
9 August van de Weijer AV Sprint Mannen 52,69 50,11 6
10 Johnny van...hooneveld AV 1923 Mannen 52,70 51,50 0
11 Mattias Nab AAV `36 Mannen 53,35 51,27 5
12 Stefan de Vries AAC Mannen 53,69 49,80 4
13 Tim van der Kooi AC TION Mannen 53,79 52,00 3
14 Fabian Biondina Spado Mannen 53,83 53,35 2
15 Jim van 't Schip AAV `36 Mannen 53,90 57,88 0
16 Bas Meeuwenoord AV De Spar...an Mannen 53,96 52,03 0
17 Wouter Konijn AV Lycurgus Mannen 54,51 53,00 0
Kevin van Zundert AV Sprint Mannen DNS --- 0
Jordi Van...en Eynden Spado Mannen DNS 50,91 0
Luc Blank GAC Hilversum Mannen DNF 51,00 0



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ludo van N...wenhuizen AAC Mannen 1:55,68 1:50,29 12
2 Thijmen Dofferhoff AV De Spar...an Mannen 1:56,95 1:55,01 11
3 Jelle Harpenau AV Hylas Mannen 1:59,41 1:57,50 10
4 Pieter Mijnhout GAC Hilversum Mannen 1:59,99 1:54,00 9
5 Daan Molleman AV Lycurgus Mannen 2:02,16 2:00,00 8
6 Casper Meijer AV 1923 Mannen 2:03,96 2:02,00 7
7 Roy van Eekelen AV Sprint Mannen 2:04,28 1:59,02 6
8 Tijmen van Arkel AAV `36 Mannen 2:07,65 2:05,97 5
9 Chaske van...ijnsoever Hellas Utr...ht Mannen 2:09,42 --- 4
10 Martin Oonincx Spado Mannen 2:09,76 2:06,50 3
11 Vincent Kerssies AC TION Mannen 2:10,06 2:05,00 2



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tom Disveld AAC Mannen 4:14,95 3:56,45 12
2 Mitchell Franken Spado Mannen 4:16,91 4:03,51 11
3 Floyd van Klink AAV `36 Mannen 4:17,06 4:22,74 10
4 Tom Koetsenruijter AV Sprint Mannen 4:18,15 4:05,02 9
5 Peter-Jan Hardenbol Hellas Utr...ht Mannen 4:18,41 --- 8
6 Tijmen van 't Land AV Lycurgus Mannen 4:18,85 4:08,10 7
7 Zeb Beelen AV De Spar...an Mannen 4:19,20 4:15,24 6
8 Jelle Jansen GAC Hilversum Mannen 4:22,17 4:10,00 5
9 Levi Engels AV 1923 Mannen 4:22,37 4:26,00 4
10 Peter Jan Laverman AV Hylas Mannen 4:23,71 4:10,00 3
11 Hielke Hilberts GAC Hilversum Mannen 4:28,28 4:10,00 0
12 Stan de Deugd Spado Mannen 4:37,44 4:27,71 0
13 Davey Kaak AV De Spar...an Mannen 4:39,73 4:24,01 0
14 Jasper Mol AV Sprint Mannen 4:45,49 4:30,00 0
15 Bram Klein Poelhuis AC TION Mannen 5:05,98 --- 2
Jurriën ...in t holt AAC Mannen DNS 4:10,04 0



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Wicher Nijkamp Spado Mannen 14,98 -0.1 m/s14,76 12
2 Trystan de Weerdt AAV `36 Mannen 15,16 -0.1 m/s14,89 11
3 Bram van der Jagt AV 1923 Mannen 15,27 -0.1 m/s15,10 10
4 Stefan de Vries AAC Mannen 15,92 -0.1 m/s15,87 9
5 Harald Bust Hellas Utr...ht Mannen 15,97 +0.8 m/s--- 8
6 Jurgen van der Zwet AV De Spar...an Mannen 16,07 -0.1 m/s16,00 7
7 Sem Verweij AV Hylas Mannen 16,09 -0.1 m/s15,83 6
8 Vincent Kerssies AC TION Mannen 16,40 +0.8 m/s17,50 5
9 Tobias van Ee GAC Hilversum Mannen 16,98 -0.1 m/s16,00 4
10 Gijs Langkamp Hellas Utr...ht Mannen 17,47 +0.8 m/s--- 0
11 Jarik Beukers AV De Spar...an Mannen 17,80 +0.8 m/s18,00 0
12 Germain Hoek AV Sprint Mannen 18,95 +0.8 m/s17,96 3
13 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus Mannen 25,43 +0.8 m/s--- 2
Jordi Van...en Eynden Spado Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - 3000 meter steeplechase (91cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 Cas Lutz GAC Hilversum Mannen 9:34,41 --- 12
2 Tsega Kifle AV 1923 Mannen 9:45,50 --- 11
3 Peter-Jan Hardenbol Hellas Utr...ht Mannen 9:47,07 --- 10
4 Norbert Weijenberg Spado Mannen 9:47,38 10:09,86 9
5 Tom Koetsenruijter AV Sprint Mannen 10:13,40 9:59,23 8
6 Jeroen Habers AV De Spar...an Mannen 11:04,27 --- 7
7 Ferdy van der Heide AV Hylas Mannen 11:08,44 10:45,00 6
8 Marc Dullemond AAV `36 Mannen 11:17,33 --- 5
9 Bram Klein Poelhuis AC TION Mannen 11:19,05 --- 4
Remco Kramer AV Lycurgus Mannen DNS 9:54,27 0
Amin el Feddaly AAC Mannen DNS 10:12,45 0



Senioren mannen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV 1923 Mannen (4x100m) AV 1923 - Msen 4 43,67 12
2 AV Hylas Mannen (4x100m) AV Hylas - Msen 4 43,71 11
3 Spado Mannen (4x100m) Spado - Msen 4 43,84 10
4 AV Lycurgus Mannen (4x100m) AV Lycurgus - Msen 4 43,85 9
5 AV De Spartaan Mannen (4x100m) AV De Spartaan - Msen 4 44,34 8
6 AAC Mannen (4x100m) AAC - Msen 4 44,41 7
7 Hellas Utrecht Mannen (4x100m) Hellas Utrecht - Msen 4 44,86 6
8 AV Sprint Mannen (4x100m) AV Sprint - Msen 4 44,94 5
9 GAC Hilversum Mannen (4x100m) GAC Hilversum - Msen 4 45,16 4
10 AC TION Mannen (4x100m) AC TION - Msen 4 45,86 3
11 AAV `36 Mannen (4x100m) AAV `36 - Msen 4 47,14 2
12 ARV Ilion Mannen (4x100m) ARV Ilion - Msen 0 DNS 0



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Sven Poelmann AAC Mannen 17,23 X 16,54 X 17,23 --- 12
2 Dennis Hemelaar AAC Mannen 15,55 15,19 15,66 X 15,66 --- 0
3 Paul Olofsen AV Lycurgus Mannen X 15,15 X X 15,15 --- 11
4 Kay Olofsen AV Lycurgus Mannen 12,28 14,14 14,27 13,67 14,27 --- 0
5 Floris Aarts AV 1923 Mannen 12,71 13,64 X 12,82 13,64 --- 10
6 Bram Westland AV Hylas Mannen 12,71 12,79 13,21 X 13,21 --- 9
7 Janko Franjic AV Sprint Mannen 13,09 12,93 12,97 12,47 13,09 --- 8
8 Elliott Thijssen Hellas Utr...ht Mannen 12,91 12,90 12,58 12,77 12,91 --- 7
9 Harald Bust Hellas Utr...ht Mannen X 12,53 X 12,12 12,53 --- 0
10 Andreas de Jong AV 1923 Mannen 11,53 12,03 11,24 10,79 12,03 --- 0
11 Ruud van Noort AV De Spar...an Mannen 11,84 11,94 11,52 11,80 11,94 13,76 6
12 Youri Fransen GAC Hilversum Mannen 10,44 10,94 10,30 X 10,94 --- 5
13 Ruben Smink AC TION Mannen 10,79 10,81 10,90 10,48 10,90 --- 4
14 Steff van de Poel AV Sprint Mannen X X 10,88 X 10,88 --- 0
15 Stephan H...n 't Veld Spado Mannen 10,15 10,43 10,81 10,82 10,82 --- 3
16 Arjen de Kock Spado Mannen 10,45 10,61 10,33 10,61 10,61 --- 0
17 Alex van Zutphen AAV `36 Mannen X 10,57 X - 10,57 --- 2
18 Levi van der Geest AV De Spar...an Mannen 10,24 10,43 X 9,87 10,43 --- 0
19 Tom Driessen AAV `36 Mannen 9,07 9,07 8,49 8,00 9,07 --- 0
Marnix Wilting AC TION Mannen - - - - DNS --- 0



Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Dennis Hemelaar AAC Mannen X 58,18 X 54,80 58,18 --- 12
2 Sander Stok AV 1923 Mannen X 54,85 55,75 X 55,75 --- 11
3 Stephan H...n 't Veld Spado Mannen 48,43 47,39 48,92 X 48,92 --- 10
4 Thomas Hoogerbrugge AV Lycurgus Mannen X X 44,60 46,59 46,59 49,00 9
5 Paul Olofsen AV Lycurgus Mannen 42,10 45,79 44,65 X 45,79 --- 0
6 Ruben Smink AC TION Mannen X X X 41,50 41,50 --- 8
7 Peter van Noort AV De Spar...an Mannen 35,46 X 41,26 38,70 41,26 40,18 7
8 Sonny Meijers AAC Mannen 37,61 39,24 39,14 X 39,24 --- 0
9 Bram Westland AV Hylas Mannen 31,53 33,59 34,76 33,76 34,76 --- 6
10 Harald Bust Hellas Utr...ht Mannen 30,14 33,97 X X 33,97 --- 5
11 Stef Tapking GAC Hilversum Mannen 33,80 33,81 28,60 31,98 33,81 --- 4
12 Dave Clemens AV De Spar...an Mannen X 33,74 30,96 X 33,74 --- 0
13 Nick Eversdijk AV Sprint Mannen 32,14 X X X 32,14 --- 3
14 Ferdy Cornelissen GAC Hilversum Mannen X X 30,99 32,12 32,12 --- 0
15 Mickel van Eekeren Spado Mannen 31,18 31,74 31,09 31,68 31,74 --- 0
16 Enrico van der List AV Sprint Mannen X 30,57 30,96 31,52 31,52 --- 0
17 Tom Driessen AAV `36 Mannen 25,04 X X X 25,04 --- 2
Alex van Zutphen AAV `36 Mannen X X X - NM --- 0



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sven van Merode Spado Mannen 2,05 --- 12
2 Tobias Bakx AC TION Mannen 1,95 --- 11
3 Ruben van ...erdenburg AV De Spar...an Mannen 1,95 2,00 10
4 Joeri van der Hooft AAC Mannen 1,85 --- 9
4 Steff van de Poel AV Sprint Mannen 1,85 --- 9
6 Tim van der Heide AV 1923 Mannen 1,85 2,00 7
7 Jelmer van Diepen AV Lycurgus Mannen 1,80 1,90 6
8 Okko Nanninga Spado Mannen 1,80 --- 0
9 Levi van der Geest AV De Spar...an Mannen 1,80 1,85 0
10 Peter de Kruyff Hellas Utr...ht Mannen 1,75 --- 5
11 Mattias Nab AAV `36 Mannen 1,75 1,77 4
12 Youri Fransen GAC Hilversum Mannen 1,70 --- 3
12 Hans van der Gragt AV Hylas Mannen 1,70 --- 3
14 Sjoerd Pastoor AV Sprint Mannen 1,70 --- 0
15 Yoram Vriezen GAC Hilversum Mannen 1,65 --- 0
Casper Meijer AV 1923 Mannen DNS --- 0
Niels de Groot AAV `36 Mannen DNS 1,86 0



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Thomas Ticheloven AV Lycurgus Mannen 13,37 13,09 13,59 13,92 13,92 +3.4 m/s13,94 12
2 Johnny van...hooneveld AV 1923 Mannen 13,51 13,67 - - 13,67 +3.3 m/s--- 11
3 Robin Coops Hellas Utr...ht Mannen 13,65 - - - 13,65 +3.7 m/s--- 10
4 Joeri van der Hooft AAC Mannen 12,66 13,29 12,73 X 13,29 +4.3 m/s--- 9
5 Ramon Biondina Spado Mannen 12,45 12,51 12,59 12,10 12,59 +3.8 m/s--- 8
6 Sebastiaan...Steenberg AC TION Mannen 12,46 X - - 12,46 +3.0 m/s--- 7
7 Tjebbe Kerstens AV Sprint Mannen 12,41 12,40 11,85 12,28 12,41 +4.0 m/s--- 6
8 Maxim Scholma AAV `36 Mannen X 12,14 X X 12,14 +4.1 m/s--- 5
9 Bram van der Laan GAC Hilversum Mannen X 12,12 X - 12,12 +3.1 m/s--- 4
10 Jarik Beukers AV De Spar...an Mannen 11,67 11,61 X 11,88 11,88 +4.0 m/s12,15 3
11 Bastiaan Deul AAV `36 Mannen 11,31 11,70 11,54 11,45 11,70 +3.3 m/s--- 0
12 Joost Dofferhoff AV De Spar...an Mannen X 11,57 11,44 X 11,57 +1.8 m/s11,66 0
13 Kars van der Gragt AV Hylas Mannen 11,49 11,47 - - 11,49 +4.1 m/s--- 2
14 Jelle Evers Spado Mannen 11,12 11,47 11,44 11,25 11,47 +2.0 m/s--- 0
Joshua Record AV 1923 Mannen - - - - DNS --- 0



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.403.003.203.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.50ResOBPTeam punten
1 Alex van Zutphen AAV `36 Mannen O - O XXO XXO 4,50 4,70 12
2 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus Mannen O - XXO O XXO XXX 4,20 4,43 11
3 Arjen de Kock Spado Mannen O - XO O O XXX 4,10 --- 10
4 Neal Ott AV De Spar...an Mannen XO XO XXX 4,00 4,60 9
5 Kevin van Zundert AV Sprint Mannen XO - O - XXX 3,90 --- 8
6 Joshua Record AV 1923 Mannen O - O - XXX 3,60 --- 7
7 Peter de Kruyff Hellas Utr...ht Mannen O O XO XXX 3,50 --- 6
8 Kars van der Gragt AV Hylas Mannen O XXX 2,40 --- 5
Yoram Vriezen GAC Hilversum Mannen XXX NM --- 0



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Leonie van Vliet Groningen ...k Vrouwen 11,84 +1.8 m/s11,80 12
2 Rianne Beuling AV NOP Vrouwen 12,35 +1.8 m/s12,54 11
3 Laura Karamowa PAC Vrouwen 12,38 +2.8 m/s12,84 10
4 Sheenia Muntslag AV Sprint Vrouwen 12,40 +2.8 m/s12,65 9
5 Janke Strijp AV 1923 Vrouwen 12,54 +1.8 m/s12,06 8
6 Kato Leusink GAC Hilver...m Vrouwen 12,56 +2.8 m/s12,70 7
6 Meruska Eduarda Rotterdam ...k Vrouwen 12,56 +1.8 m/s12,18 7
8 Anouk Schoop AV NOP Vrouwen 12,59 +2.8 m/s12,69 0
9 Laura van Haaften Spado Vrouwen 12,64 +1.8 m/s12,43 5
10 Lea Jurdzinski Groningen ...k Vrouwen 12,68 +1.8 m/s12,19 0
11 Kyara Tjin-A-Lim Leiden Atl...k Vrouwen 12,78 +1.8 m/s12,51 4
12 Lara Weghorst Leiden Atl...k Vrouwen 12,81 +2.9 m/s12,84 0
13 Justine Fleming GAC Hilver...m Vrouwen 12,82 +2.9 m/s13,30 0
14 Eva Vonk AV Sprint Vrouwen 12,90 +2.8 m/s12,74 0
15 Jonne van ...r Giessen AAV `36 Vrouwen 12,91 +2.8 m/s12,68 3
16 Mila Wacht AAV `36 Vrouwen 13,16 +2.9 m/s13,50 0
17 Amara Nnadi Altis Vrouwen 13,24 +2.9 m/s13,39 2
18 Puck van Wiltenburg PAC Vrouwen 13,36 +2.9 m/s13,45 0
19 Madelon Kamp Altis Vrouwen 13,48 +2.9 m/s13,61 0
20 Beau Winnubst AAC Vrouwen 13,50 +2.8 m/s12,58 1
21 Kim van Merode Spado Vrouwen 14,02 +2.9 m/s14,11 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Anne van de Wiel AV Sprint Vrouwen 24,52 +1.0 m/s24,72 12
2 Manon Schoop AV NOP Vrouwen 25,18 +1.4 m/s25,08 11
3 Stella Bolderheij Rotterdam ...k Vrouwen 26,24 +1.4 m/s25,95 10
4 Justine Fleming GAC Hilver...m Vrouwen 26,32 +2.0 m/s27,40 9
5 Joyce Schumacher AV 1923 Vrouwen 26,48 +1.4 m/s25,52 8
6 Kadidja Sangare AAV `36 Vrouwen 26,54 +2.0 m/s26,37 7
7 Janneke Lemmerzaal Leiden Atl...k Vrouwen 26,65 +1.0 m/s24,94 6
8 Laura van Haaften Spado Vrouwen 26,80 +1.4 m/s25,99 5
9 Joyce van Welie PAC Vrouwen 26,88 +2.0 m/s26,45 4
10 Nynke van den Heuvel AAC Vrouwen 27,10 +1.4 m/s25,96 3
11 Puck van Wiltenburg PAC Vrouwen 27,34 +2.1 m/s27,81 0
12 Amy Walraven Altis Vrouwen 27,73 +2.0 m/s26,98 2
13 Tirza Meijer AAV `36 Vrouwen 27,74 +2.1 m/s29,43 0
14 Britt Marijnissen AV Sprint Vrouwen 27,84 +2.1 m/s--- 0
15 Tari Simonis Altis Vrouwen 27,94 +2.0 m/s27,36 0
16 Lea Jurdzinski Groningen ...k Vrouwen 28,58 +1.0 m/s24,83 1
17 Kim van Merode Spado Vrouwen 29,92 +2.1 m/s30,00 0
Puck Harms GAC Hilver...m Vrouwen DNS 27,40 0
Leonie van Vliet Groningen ...k Vrouwen DNF 23,66 0



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Leonie van Vliet Groningen ...k Vrouwen 57,58 55,18 12
2 Laura Karamowa PAC Vrouwen 58,50 59,76 11
3 Lara Weghorst Leiden Atl...k Vrouwen 59,31 58,15 10
4 Maruska Eduarda Rotterdam ...k Vrouwen 59,63 57,31 9
5 Janke Strijp AV 1923 Vrouwen 1:00,39 57,55 8
6 Janneke Bruintjes AV NOP Vrouwen 1:01,07 1:01,00 7
7 Sheenia Muntslag AV Sprint Vrouwen 1:01,21 1:00,40 6
8 Tari Simonis Altis Vrouwen 1:01,71 1:00,98 5
9 Henderyke Wonink Groningen ...k Vrouwen 1:01,86 58,60 0
10 Eline Dalderop GAC Hilver...m Vrouwen 1:02,01 59,50 4
11 Pleun Hutten AV Sprint Vrouwen 1:03,14 57,98 0
12 Jokèh Engelhart AAV `36 Vrouwen 1:03,27 1:04,38 3
13 Marijntje Huige Spado Vrouwen 1:03,75 1:01,00 2
14 Sanne van Beek PAC Vrouwen 1:05,75 1:07,85 0
15 Mirjam van Straalen AAV `36 Vrouwen 1:07,42 1:06,61 0
16 Madeline el Aissati AAC Vrouwen 1:07,49 1:02,04 1
17 Linde van Tilburg Altis Vrouwen 1:07,86 1:05,85 0
18 Britt van ...gdenbergh Spado Vrouwen 1:12,64 1:03,00 0



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Amina Maatoug Leiden Atl...k Vrouwen 2:17,00 2:09,84 12
2 Corinde van Es PAC Vrouwen 2:18,84 2:10,02 11
3 Anke Zonderland Groningen ...k Vrouwen 2:20,02 2:16,34 10
4 Ilona van ...r Giessen Rotterdam ...k Vrouwen 2:20,46 2:16,68 9
5 Amy Hasselton Spado Vrouwen 2:23,58 2:19,20 8
6 Tessa Strijp AV 1923 Vrouwen 2:24,03 2:26,95 7
7 Dinie Ras AV NOP Vrouwen 2:24,81 2:17,94 6
8 Annabelle Emmen AV Sprint Vrouwen 2:27,69 2:26,86 5
9 Judith Rasch GAC Hilver...m Vrouwen 2:31,28 2:25,00 4
10 Tessa Beugelink AAC Vrouwen 2:34,03 2:26,10 3
11 Carmen Huikeshoven Altis Vrouwen 2:34,44 2:24,83 2



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Anouk van Gils Spado Vrouwen 4:49,81 4:45,28 12
2 Aniek Aper Rotterdam ...k Vrouwen 4:50,32 4:48,12 11
3 Karlijn van Es PAC Vrouwen 4:52,71 4:36,37 10
4 Bobet Kloosterman Leiden Atl...k Vrouwen 5:01,73 4:52,57 9
5 Carlijn Wagenaar Groningen ...k Vrouwen 5:04,91 4:51,48 8
6 Mischa Pier AV 1923 Vrouwen 5:05,41 5:11,60 7
7 Evelien Hooijman GAC Hilver...m Vrouwen 5:19,69 5:10,00 6
8 Marleen Loman AV NOP Vrouwen 5:26,93 5:20,00 5
9 Agnes Olgers AV NOP Vrouwen 5:41,78 5:26,00 0
10 Hanna Kloek AV Sprint Vrouwen 5:45,80 5:28,92 4
11 Rosa Westra AAC Vrouwen 5:47,87 5:30,03 3
12 Linde van Tilburg Altis Vrouwen 6:14,84 --- 2



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Irene van ...r Reijken Rotterdam ...k Vrouwen 9:43,92 9:36,60 12
2 Diane van Es PAC Vrouwen 9:52,46 9:15,68 11
3 Vienna Romanée Leiden Atl...k Vrouwen 10:25,13 10:30,00 10
4 Noa Hoondert AV 1923 Vrouwen 10:41,19 10:42,00 9
5 Eden Göbbels GAC Hilver...m Vrouwen 11:20,78 11:00,00 8
6 Jacolien Ruizendaal AV NOP Vrouwen 11:24,01 11:02,00 7
7 Els van Hooydonck Spado Vrouwen 11:25,62 --- 6
8 Leona Salman AAC Vrouwen 11:48,95 10:25,31 5
9 Carmen Huikeshoven Altis Vrouwen 12:54,90 --- 4
10 Veerle de Vries Groningen ...k Vrouwen 13:10,32 --- 3
11 Britt Marijnissen AV Sprint Vrouwen 14:41,25 --- 2



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Anne van de Wiel AV Sprint Vrouwen 13,91 +2.5 m/s14,17 12
2 Myke van de Wiel AV Sprint Vrouwen 13,95 +2.5 m/s14,28 0
3 Rianne Beuling AV NOP Vrouwen 14,21 +2.5 m/s14,48 11
4 Joyce Schumacher AV 1923 Vrouwen 14,26 +2.5 m/s14,40 10
5 Kadidja Sangare AAV `36 Vrouwen 14,46 +2.5 m/s14,37 9
6 Maruska Eduarda Rotterdam ...k Vrouwen 14,62 +2.3 m/s14,75 8
7 Janneke Lemmerzaal Leiden Atl...k Vrouwen 14,70 +2.5 m/s14,12 7
8 Laura Karamowa PAC Vrouwen 14,84 +2.3 m/s15,66 6
9 Franka Blok Rotterdam ...k Vrouwen 14,99 +2.5 m/s14,34 0
10 Nele van den Broek GAC Hilver...m Vrouwen 15,05 +2.3 m/s14,60 5
11 Puck Harms GAC Hilver...m Vrouwen 15,30 +1.4 m/s15,80 0
12 Iris de Ruiter AV 1923 Vrouwen 15,31 +2.3 m/s14,82 0
13 Amy Hasselton Spado Vrouwen 15,51 +2.3 m/s15,19 4
14 Priscilla ... Oorschot AAC Vrouwen 16,02 +1.4 m/s16,50 3
15 Jessie van Ee Altis Vrouwen 16,08 +2.3 m/s15,40 2
16 Emy Guikema Groningen ...k Vrouwen 16,71 +1.4 m/s16,26 1
17 Tirza Meijer AAV `36 Vrouwen 17,09 +1.4 m/s16,58 0
18 Aukje Vellinga Groningen ...k Vrouwen 17,33 +2.3 m/s15,76 0
19 Cordulle Vanthillo Spado Vrouwen 17,34 +1.4 m/s17,29 0
20 Karin van Groningen AV NOP Vrouwen 17,59 +1.4 m/s17,25 0
21 Franca de Leeuw Altis Vrouwen 18,34 +1.4 m/s--- 0



Senioren vrouwen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Sprint Vrouwen (4x100m) AV Sprint - Vsen 4 47,81 12
2 Rotterdam Atletiek Vrouwen (4x100m) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 51,04 11
3 GAC Hilversum Vrouwen (4x100m) GAC Hilversum - Vsen 4 51,22 10
4 AV 1923 Vrouwen (4x100m) AV 1923 - Vsen 4 51,31 9
5 AV NOP Vrouwen (4x100m) AV NOP - Vsen 4 51,44 8
6 Groningen Atletiek Vrouwen (4x100m) Groningen Atletiek - Vsen 4 51,84 7
7 Leiden Atletiek Vrouwen (4x100m) Leiden Atletiek - Vsen 4 52,08 6
8 AAV `36 Vrouwen (4x100m) AAV `36 - Vsen 4 52,69 5
9 PAC Vrouwen (4x100m) PAC - Vsen 4 52,71 4
10 Spado Vrouwen (4x100m) Spado - Vsen 4 53,11 3
11 AAC Vrouwen (4x100m) AAC - Vsen 4 53,64 2
12 Altis Vrouwen (4x100m) Altis - Vsen 4 DQ 0



Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Lianne Bruins GAC Hilver...m Vrouwen 45,20 43,51 X 43,87 45,20 --- 12
2 Linda Prop Spado Vrouwen 41,58 X 43,70 X 43,70 --- 11
3 Lotte Smink PAC Vrouwen X 39,38 39,44 X 39,44 --- 10
4 Danara Stoppels Groningen ...k Vrouwen X 36,05 X 37,79 37,79 41,81 9
5 Anna Goede AV 1923 Vrouwen 36,54 X 37,16 X 37,16 --- 8
6 Fleur van der Put Leiden Atl...k Vrouwen 32,02 32,42 32,02 33,72 33,72 --- 7
7 Anneloes Wonink Groningen ...k Vrouwen X 32,81 27,43 X 32,81 40,54 0
8 Carolijn Damen Rotterdam ...k Vrouwen 29,39 30,47 31,24 X 31,24 --- 6
9 Daphne Willems AV 1923 Vrouwen X 29,06 24,22 29,06 29,06 --- 0
10 Tessa Smits AV Sprint Vrouwen 25,37 26,93 26,41 28,47 28,47 --- 5
11 Sophie van den Berg AV NOP Vrouwen 26,86 25,61 28,38 X 28,38 --- 4
12 Kahlan Geluk Rotterdam ...k Vrouwen X 28,23 X X 28,23 --- 0
13 Tyka Uiting Altis Vrouwen 27,12 X X 27,65 27,65 --- 3
14 Romy IJsbrandij AAC Vrouwen X X X 26,28 26,28 --- 2
15 Anniek Bloemers AV Sprint Vrouwen 23,70 25,44 19,64 25,22 25,44 --- 0
16 Karin van Groningen AV NOP Vrouwen 21,09 19,96 18,75 23,26 23,26 --- 0
17 Marieke van der Laan GAC Hilver...m Vrouwen 23,25 X X 22,38 23,25 --- 0
18 Rianne de Leeuw Altis Vrouwen 16,71 15,09 18,70 17,78 18,70 --- 0
Isabelle Reijman Leiden Atl...k Vrouwen X X X X NM --- 0
Quincy Heemskerk AAV `36 Vrouwen - DNS 30,08 0



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Charlene Okken Groningen ...k Vrouwen 14,16 14,31 X 14,48 14,48 15,16 12
2 Keeley Heijdeman AAC Vrouwen 12,81 13,57 14,18 12,96 14,18 --- 11
3 Louise Taatgen Groningen ...k Vrouwen 12,86 12,88 13,26 X 13,26 13,37 0
4 Iris de Ruiter AV 1923 Vrouwen 11,81 12,58 12,12 12,95 12,95 --- 10
5 Linda Prop Spado Vrouwen X 11,85 12,10 11,54 12,10 --- 9
6 Manon Schoop AV NOP Vrouwen 12,01 11,59 9,70 11,48 12,01 --- 8
7 Samyre Wieles Altis Vrouwen 11,02 10,65 11,17 11,42 11,42 --- 7
8 Tessa Smits AV Sprint Vrouwen 10,14 11,22 10,49 X 11,22 --- 6
9 Lianne Bruins GAC Hilver...m Vrouwen 10,56 10,95 10,29 9,79 10,95 --- 5
10 Carolijn Damen Rotterdam ...k Vrouwen 10,51 10,66 10,89 10,32 10,89 --- 4
11 Lotte Smink PAC Vrouwen 10,34 10,74 10,40 10,24 10,74 --- 3
12 Romy IJsbrandij AAC Vrouwen 10,30 10,12 9,80 10,74 10,74 --- 0
13 Isabelle Reijman Leiden Atl...k Vrouwen X 9,54 9,95 X 9,95 --- 2
14 Aniek Aper Rotterdam ...k Vrouwen 9,39 9,43 9,32 8,48 9,43 --- 0
15 Pleun Hutten AV Sprint Vrouwen 8,92 9,43 8,96 8,98 9,43 --- 0
16 Tyka Uiting Altis Vrouwen 8,60 8,42 8,76 8,98 8,98 --- 0
17 Anna Goede AV 1923 Vrouwen 8,83 X X X 8,83 --- 0
18 Marieke van der Laan GAC Hilver...m Vrouwen 7,88 7,73 8,63 8,26 8,63 --- 0
19 Fleur van der Put Leiden Atl...k Vrouwen 7,37 7,51 7,82 8,28 8,28 --- 0
Quincy Heemskerk AAV `36 Vrouwen X X X X NM 9,61 0



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Manon Schoop AV NOP Vrouwen 1,70 --- 12
2 Mathilde Bakker AV 1923 Vrouwen 1,65 --- 11
3 Dora van Doremalen AAC Vrouwen 1,60 --- 10
3 Puck Harms GAC Hilver...m Vrouwen 1,60 --- 10
5 Annabelle Emmen AV Sprint Vrouwen 1,60 --- 8
6 Joyce van Welie PAC Vrouwen 1,60 --- 7
7 Maruska Eduarda Rotterdam ...k Vrouwen 1,55 --- 6
8 Kahlan Geluk Rotterdam ...k Vrouwen 1,55 --- 0
9 Amina Maatoug Leiden Atl...k Vrouwen 1,50 --- 5
9 Samyre Wieles Altis Vrouwen 1,50 --- 5
9 Marijntje Huige Spado Vrouwen 1,50 --- 5
12 Rosa Westra AAC Vrouwen 1,50 --- 0
13 Aruna Rikkers Groningen ...k Vrouwen 1,50 1,60 2
14 Jokèh Engelhart AAV `36 Vrouwen 1,50 1,60 1
15 Jessie van Ee Altis Vrouwen 1,45 --- 0
15 Tessa Smits AV Sprint Vrouwen 1,45 --- 0
17 Aukje Vellinga Groningen ...k Vrouwen 1,45 1,55 0
Kyara Tjin-A-Lim Leiden Atl...k Vrouwen NM --- 0
Nele van den Broek GAC Hilver...m Vrouwen NM --- 0



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Louise Taatgen Groningen ...k Vrouwen X 11,69 12,12 - 12,12 +1.9 m/s12,47 12
2 Shaya van Houdt PAC Vrouwen X X 11,99 10,88 11,99 +2.8 m/s--- 11
3 Judeska Sheppard Rotterdam ...k Vrouwen 11,69 11,49 X 11,12 11,69 +2.5 m/s--- 10
4 Eline Dalderop GAC Hilver...m Vrouwen 10,40 10,36 10,49 10,78 10,78 +4.9 m/s--- 9
5 Anouk Schoop AV NOP Vrouwen 10,45 10,42 9,98 10,16 10,45 +0.7 m/s--- 8
6 Jonne van ...r Giessen AAV `36 Vrouwen 10,41 10,28 10,24 10,26 10,41 +2.6 m/s10,26 7
7 Yvon Schreuder Leiden Atl...k Vrouwen 10,32 X 9,78 9,51 10,32 +4.1 m/s--- 6
8 Mathilde Bakker AV 1923 Vrouwen X 10,14 10,08 10,14 10,14 +2.2 m/s--- 5
9 Dieuwertje Kok GAC Hilver...m Vrouwen X 10,05 9,66 9,51 10,05 +3.7 m/s--- 0
10 Beau Winnubst AAC Vrouwen X X X 9,98 9,98 +0.7 m/s--- 4
11 Jessie van Ee Altis Vrouwen 9,14 9,56 9,67 9,52 9,67 +1.8 m/s--- 3
12 Ellis de Vries Altis Vrouwen 9,54 9,21 9,50 9,46 9,54 +3.6 m/s--- 0
13 Britt Marijnissen AV Sprint Vrouwen 8,61 9,46 8,92 9,16 9,46 +2.1 m/s--- 2
14 Cordulle Vanthillo Spado Vrouwen 9,31 X X 9,17 9,31 +1.9 m/s--- 1
15 Mirjam van Straalen AAV `36 Vrouwen 8,75 8,97 9,22 9,29 9,29 +3.3 m/s9,43 0
16 Sanne Haanen AV Sprint Vrouwen 8,80 8,83 9,10 8,98 9,10 +2.7 m/s--- 0
Karin van Groningen AV NOP Vrouwen - DNS --- 0



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Amy Hasselton Spado Vrouwen 5,46 X 5,59 5,72 5,72 +1.2 m/s--- 12
2 Myke van de Wiel AV Sprint Vrouwen 5,71 5,70 5,71 X 5,71 +1.1 m/s--- 11
3 Kadidja Sangare AAV `36 Vrouwen X 5,53 X 5,66 5,66 +2.4 m/s5,65 10
4 Louise Taatgen Groningen ...k Vrouwen 5,50 X 5,64 - 5,64 +1.8 m/s5,45 9
5 Nele van den Broek GAC Hilver...m Vrouwen X X 5,49 5,53 5,53 +0.9 m/s--- 8
6 Nynke van den Heuvel AAC Vrouwen 5,44 5,25 5,19 5,29 5,44 +4.5 m/s--- 7
7 Stella Bolderheij Rotterdam ...k Vrouwen 5,27 5,40 5,12 5,29 5,40 +3.3 m/s--- 6
8 Iris de Ruiter AV 1923 Vrouwen 5,40 X 5,06 X 5,40 +2.0 m/s--- 5
9 Janneke Lemmerzaal Leiden Atl...k Vrouwen 5,18 5,25 - - 5,25 +1.5 m/s5,70 4
10 Priscilla ... Oorschot AAC Vrouwen 5,23 5,03 5,18 5,24 5,24 +2.3 m/s--- 0
11 Sanne Eekel GAC Hilver...m Vrouwen 5,17 4,95 4,95 5,05 5,17 +2.4 m/s--- 0
12 Shaya van Houdt PAC Vrouwen X 5,08 - - 5,08 +2.8 m/s--- 3
13 Yvon Schreuder Leiden Atl...k Vrouwen X 4,92 4,74 4,67 4,92 +2.1 m/s--- 0
14 Sophie van den Berg AV NOP Vrouwen 4,91 4,83 4,87 4,77 4,91 +2.3 m/s--- 2
15 Amy Walraven Altis Vrouwen 4,61 4,70 4,89 4,85 4,89 +2.3 m/s--- 1
16 Mathilde Bakker AV 1923 Vrouwen 4,75 X 4,56 - 4,75 +1.3 m/s--- 0
17 Franca de Leeuw Altis Vrouwen 4,26 4,51 4,52 4,44 4,52 +1.4 m/s--- 0
18 Janneke Bruintjes AV NOP Vrouwen 4,40 4,50 4,23 4,02 4,50 +2.1 m/s--- 0
Pleun Hutten AV Sprint Vrouwen X - - - NM --- 0
Cordulle Vanthillo Spado Vrouwen - - - - DNS --- 0