Uitslagen Senioren 2e Divisie Poule 5 Wedstrijd 1 [2019]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Dominique Zwiep Rotterdam ...ek Mannen 10,96 -1.0 m/s10,62 814
2 Brett Duff AV Sparta Mannen 11,15 -1.0 m/s10,80 768
3 Netanel Dorothea AV Sparta Mannen 11,24 -1.0 m/s10,99 0
4 Riq de Wit Eindhoven ...ek Mannen 11,24 -1.0 m/s11,20 747
5 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam ...ek Mannen 11,31 -1.0 m/s11,10 0
6 Juno Schuwer Eindhoven ...ek Mannen 11,32 +0.3 m/s11,35 0
7 Loek van Zevenbergen AV Fortuna Mannen 11,34 -1.0 m/s10,63 724
8 Olav Donker Prins Hendrik Mannen 11,37 +0.3 m/s11,30 717
9 Wietse Bosman AV Gouda Mannen 11,60 +0.4 m/s11,64 665
10 Jordy van Kuik AV Attila Mannen 11,60 +0.3 m/s11,20 665
11 Jorn van der Maat AV Clytoneus Mannen 11,63 +0.4 m/s11,70 659
12 Daan Jansen AV Clytoneus Mannen 11,81 +0.4 m/s11,91 0
13 Benno Snepvangers Atledo Mannen 11,88 +0.3 m/s11,48 605
14 Kevin Philipsen AV Olympus...70 Mannen 11,93 +0.3 m/s11,36 595
15 Milan Betz Scorpio Mannen 12,05 +0.4 m/s11,60 570
16 Olle van der Walle AV Attila Mannen 12,16 +0.3 m/s11,47 0
17 Faas Ignatius AV Gouda Mannen 12,33 +0.4 m/s12,11 0
18 Arno Kapteijns Prins Hendrik Mannen 12,34 +0.4 m/s--- 0
19 Matthijs Wezeman ESAV Asterix Mannen 12,34 +1.3 m/s12,58 513
20 Rick Embregts Atledo Mannen 12,82 +1.3 m/s12,80 0
21 Jacco Aalbregt AV Olympus...70 Mannen 12,88 +1.3 m/s12,95 0
22 Oscar Heijdra ESAV Asterix Mannen 13,00 +1.3 m/s12,97 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Dominique Zwiep Rotterdam ...ek Mannen 22,23 +0.0 m/s21,65 819
2 Netanel Dorothea AV Sparta Mannen 22,53 +0.0 m/s22,45 788
3 Martijn Meijer Prins Hendrik Mannen 22,56 +0.0 m/s22,20 784
4 Kevin Deur AV Sparta Mannen 22,71 +3.3 m/s22,80 0
5 Koen Koenders Prins Hendrik Mannen 22,79 +3.3 m/s22,99 0
6 Loek van Zevenbergen AV Fortuna Mannen 22,79 +0.0 m/s21,70 761
7 Isaya Klein Ikkink Rotterdam ...ek Mannen 22,91 +3.3 m/s22,98 0
8 Juno Schuwer Eindhoven ...ek Mannen 22,92 +0.0 m/s22,50 748
9 Daniël Versteeg AV Clytoneus Mannen 23,01 +3.3 m/s22,90 739
10 Jochem Ribberink AV Gouda Mannen 23,16 +3.3 m/s23,25 724
11 Jorn van der Maat AV Clytoneus Mannen 23,25 +0.4 m/s23,30 0
12 Sander Smits Eindhoven ...ek Mannen 23,55 +3.3 m/s23,00 0
13 Jordy van Kuik AV Attila Mannen 23,73 +0.4 m/s23,35 669
14 Riepko de Vries AV Gouda Mannen 23,92 +0.4 m/s23,49 0
15 Bart van d...Wijngaard Scorpio Mannen 24,24 +0.4 m/s23,50 623
16 Jordi Bot ESAV Asterix Mannen 24,31 +0.5 m/s--- 617
17 Lars Tinneveld AV Olympus...70 Mannen 24,66 +0.5 m/s24,41 586
18 Bram Denissen Atledo Mannen 25,01 +0.4 m/s23,79 556
19 Matthijs Wezeman ESAV Asterix Mannen 25,01 +0.5 m/s24,42 0
20 Jacco Aalbregt AV Olympus...70 Mannen 25,98 +0.5 m/s26,95 0
Olle van der Walle AV Attila Mannen DNS 22,79 0



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Robin Ruyter Prins Hendrik Mannen 49,49 49,00 828
2 Joost de Jong Rotterdam ...ek Mannen 50,12 49,66 800
3 Vincent Kruit AV Gouda Mannen 51,26 49,77 750
4 Daniël Versteeg AV Clytoneus Mannen 51,41 50,80 744
5 Hans Velthuis Eindhoven ...ek Mannen 51,97 49,50 720
6 Joren Oosterlaken AV Sparta Mannen 52,56 50,91 696
7 Jort van der Voorden AV Fortuna Mannen 53,09 54,30 675
8 Benno Snepvangers Atledo Mannen 53,32 51,49 666
9 Raymon Toussaint AV Olympus...70 Mannen 53,70 53,50 651
10 Tijke Wentink AV Attila Mannen 54,04 52,90 638
11 Freek Gerritsen Scorpio Mannen 54,62 55,50 616
12 Jordi Bot ESAV Asterix Mannen 54,85 53,86 607
13 Lars Tinneveld AV Olympus...70 Mannen 55,57 53,54 0
14 Daan Gielen Prins Hendrik Mannen 55,82 53,00 0
15 Ruben Koning AV Gouda Mannen 58,11 52,53 0
16 Rik van der Haven Scorpio Mannen 58,66 55,50 0
Puk Van Gool AV Attila Mannen DNS 52,05 0
Toon IJzerman Eindhoven ...ek Mannen DNS 49,60 0



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Casper van...er Putten ESAV Asterix Mannen 1:55,02 1:55,52 837
2 Terry Ringlever AV Fortuna Mannen 1:56,15 1:54,80 816
3 Matt de Haas AV Olympus...70 Mannen 1:56,75 1:56,51 805
4 Benjamin Manuel Rotterdam ...ek Mannen 1:57,96 1:55,87 783
5 Hugo van den Haak Rotterdam ...ek Mannen 1:58,07 1:56,99 0
6 Puk Van Gool AV Attila Mannen 1:58,80 1:57,59 768
7 Pepijn van... Westerlo Eindhoven ...ek Mannen 2:03,85 1:57,00 683
8 Kjell Segers Eindhoven ...ek Mannen 2:04,29 2:00,00 0
9 Ruben Koning AV Gouda Mannen 2:04,79 2:05,00 668
10 Brent Cuijpers Prins Hendrik Mannen 2:05,29 2:01,00 660
11 Jelle Timmerman AV Clytoneus Mannen 2:07,57 2:00,80 625
12 Tim van de...estelaken Prins Hendrik Mannen 2:08,97 2:01,01 0
13 Jorg Schellekens AV Attila Mannen 2:08,99 2:03,01 0
14 Daan Verlinden AV Fortuna Mannen 2:09,30 2:04,50 0
15 Thijs van Daal AV Sparta Mannen 2:11,94 2:07,00 560
16 Ralph Jacobs Atledo Mannen 2:12,84 2:11,10 547
17 Sven van der Pas Scorpio Mannen 2:18,57 2:10,00 470
18 Luuk van den Bos AV Sparta Mannen 2:21,81 2:08,42 0
19 Soufyan Lemmouy AV Gouda Mannen 2:24,35 2:20,00 0
20 Patrick Korzilius Scorpio Mannen 2:29,93 --- 0



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Wesley van der Gouw Prins Hendrik Mannen 15:03,34 15:00,00 833
2 Ralf Nieuwenhuizen Rotterdam ...ek Mannen 15:12,85 15:20,01 812
3 Dominic Bersee AV Olympus...70 Mannen 15:13,37 15:30,00 811
4 Casper van...er Putten ESAV Asterix Mannen 15:18,67 14:54,64 800
5 Pieter Bakx Rotterdam ...ek Mannen 15:19,34 15:20,01 0
6 Ben Souwen Eindhoven ...ek Mannen 15:23,24 15:10,00 790
7 Tesfay Mesgina Eindhoven ...ek Mannen 15:28,27 15:53,00 0
8 Hassan Mahamed AV Attila Mannen 16:15,30 16:04,00 687
9 Frank Schotman AV Gouda Mannen 16:16,04 16:34,38 685
10 Thomas Reep ESAV Asterix Mannen 16:18,19 17:31,68 0
11 Casper Kremers Prins Hendrik Mannen 16:56,32 17:00,00 0
12 Jeroen Cox AV Fortuna Mannen 17:00,41 18:16,50 606
13 Ewoud Rimmelzwaan AV Sparta Mannen 17:31,32 17:15,00 554
14 Gijs Straver AV Clytoneus Mannen 17:37,89 --- 544
15 Tim van Dongen Scorpio Mannen 18:13,30 --- 489
16 Ralph Jacobs Atledo Mannen 18:38,94 18:31,00 451
Indigo Tjan AV Gouda Mannen DNS 17:24,25 0



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sander Smits Eindhoven ...ek Mannen 15,34 +1.4 m/s15,56 813
2 Floris de Boer AV Gouda Mannen 15,61 +2.3 m/s16,09 786
3 Daan Jansen AV Clytoneus Mannen 15,87 +2.3 m/s16,20 761
4 Niko Zuidema AV Olympus...70 Mannen 16,00 +1.4 m/s15,30 749
5 Robert Bervoets ESAV Asterix Mannen 16,21 +1.4 m/s15,68 729
6 Tim Hoogenboom AV Olympus...70 Mannen 16,31 -0.2 m/s16,47 0
7 Daan Gielen Prins Hendrik Mannen 16,43 +1.4 m/s15,99 710
8 Sharif Omoyele Rotterdam ...ek Mannen 16,51 +1.4 m/s14,82 703
9 Bart van d...Wijngaard Scorpio Mannen 16,67 +2.3 m/s16,20 689
10 Wietse Bosman AV Gouda Mannen 16,69 -0.2 m/s16,89 0
11 Milan Vitvar Eindhoven ...ek Mannen 16,78 +2.3 m/s16,30 0
12 Martijn Geerts AV Sparta Mannen 17,36 +2.3 m/s16,11 632
13 Tim Schellekens Atledo Mannen 17,65 -0.2 m/s17,50 609
14 Bram van Dorst AV Fortuna Mannen 18,37 -0.2 m/s18,00 556
15 Jaro IJpelaar AV Attila Mannen 18,69 +2.3 m/s16,45 533
Jeffrey W...sodikromo AV Sparta Mannen DNF 17,97 0
Ruben Esajas Rotterdam ...ek Mannen DNF 14,81 0



Senioren mannen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Prins Hendrik Mannen (Zweedse) Prins Hendrik - Msen 4 1:59,69 944
2 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:00,11 937
3 AV Sparta Mannen (Zweedse) AV Sparta - Msen 4 2:00,62 928
4 AV Gouda Mannen (Zweedse) AV Gouda - Msen 4 2:00,97 922
5 Eindhoven Atletiek Mannen (Zweedse) Eindhoven Atletiek - Msen 4 2:04,38 866
6 AV Attila Mannen (Zweedse) AV Attila - Msen 4 2:07,64 815
7 AV Clytoneus Mannen (Zweedse) AV Clytoneus - Msen 4 2:07,80 812
8 AV Olympus `70 Mannen (Zweedse) AV Olympus `70 - Msen 4 2:08,16 807
9 Atledo Mannen (Zweedse) Atledo - Msen 4 2:08,64 800
10 Scorpio Mannen (Zweedse) Scorpio - Msen 4 2:10,43 773
11 AV Fortuna Mannen (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:11,39 759
12 ESAV Asterix Mannen (Zweedse) ESAV Asterix - Msen 4 2:17,45 676



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Shaquille Bleecke Rotterdam ...ek Mannen 14,30 X 14,34 X 14,34 --- 749
2 Ivo Willemsen AV Sparta Mannen 12,88 12,67 12,64 12,87 12,88 --- 658
3 Matthijs v... der Made Scorpio Mannen 11,62 12,62 X X 12,62 --- 641
4 Brian Lesterhuis Eindhoven ...ek Mannen 11,78 12,38 12,49 12,11 12,49 --- 632
5 Ruben Rolvink AV Olympus...70 Mannen 11,66 12,30 X 12,43 12,43 12,14 628
6 Floris Jan... den Hoek ESAV Asterix Mannen 11,66 11,69 11,88 10,88 11,88 --- 592
7 Loek van Zevenbergen AV Fortuna Mannen 11,83 11,50 11,14 11,45 11,83 12,20 588
8 Daan Pauw Prins Hendrik Mannen 10,79 11,11 10,59 11,35 11,35 --- 556
9 Kevin Philipsen AV Olympus...70 Mannen 11,25 11,18 10,76 10,93 11,25 12,11 0
10 Jorg Kroon Prins Hendrik Mannen 11,05 10,87 10,82 X 11,05 12,01 0
11 Laurens Corbière AV Clytoneus Mannen 10,78 10,51 10,62 9,89 10,78 --- 516
12 Alberto Brini Eindhoven ...ek Mannen 10,55 10,67 X 10,20 10,67 --- 0
13 Alain Bettonviel AV Attila Mannen X 10,58 9,71 10,13 10,58 10,45 502
14 Luuk Peeters AV Gouda Mannen 10,34 10,23 X 10,00 10,34 --- 485
15 Jorick Melgers AV Sparta Mannen 10,21 9,75 10,10 9,81 10,21 --- 0
16 Dave de Jong AV Gouda Mannen 9,75 10,13 10,07 9,63 10,13 --- 0
17 Patrick Korzilius Scorpio Mannen 8,32 8,57 9,24 8,72 9,24 --- 0
18 René Peeters Atledo Mannen 9,21 8,82 8,51 8,84 9,21 9,95 401
19 Rick Embregts Atledo Mannen 8,43 8,83 8,49 8,46 8,83 7,50 0
20 Jochem de Kruijff AV Clytoneus Mannen 8,59 8,73 7,87 8,13 8,73 --- 0
Kay Geluk Rotterdam ...ek Mannen - DNS --- 0



Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Bjarne Aelbers Rotterdam ...ek Mannen 47,54 X 48,00 50,87 50,87 --- 815
2 Brian Lesterhuis Eindhoven ...ek Mannen 41,04 X 44,12 42,77 44,12 --- 718
3 Daan Pauw Prins Hendrik Mannen 35,92 X X 31,80 35,92 35,00 590
4 Marco Bronswijk AV Olympus...70 Mannen 34,95 X 32,57 X 34,95 38,07 574
5 René Peeters Atledo Mannen 33,92 33,81 32,01 34,38 34,38 30,00 565
6 Olaf van Egmond AV Sparta Mannen 29,30 30,13 32,19 32,90 32,90 --- 539
7 Laurens Corbière AV Clytoneus Mannen 32,65 31,75 30,99 X 32,65 --- 535
8 Matthijs v... der Made Scorpio Mannen 31,93 30,59 32,44 X 32,44 --- 531
9 Floris Jan... den Hoek ESAV Asterix Mannen X 26,98 27,34 29,78 29,78 --- 484
10 Alexander Kirkels AV Gouda Mannen X X 29,73 27,18 29,73 --- 483
11 Devi Robbemond AV Fortuna Mannen 27,39 24,32 26,84 27,79 27,79 28,00 448
12 Ferdi van Schijndel AV Attila Mannen 24,79 25,31 20,85 23,05 25,31 25,54 400
13 Oscar Heijdra ESAV Asterix Mannen X X 24,09 23,29 24,09 --- 0
14 Etienne Rolvink AV Olympus...70 Mannen 20,36 20,98 23,80 23,70 23,80 21,92 0
15 Marcel Roosen Eindhoven ...ek Mannen 23,08 X X 19,74 23,08 --- 0
16 Jelle Dijkshoorn AV Fortuna Mannen 22,04 21,91 20,68 22,10 22,10 26,00 0
17 Max Dorna Prins Hendrik Mannen 21,05 22,01 21,66 19,58 22,01 30,00 0
18 Jochem de Kruijff AV Clytoneus Mannen 16,26 18,56 20,50 X 20,50 --- 0
19 Luuk Peeters AV Gouda Mannen 19,12 X X 16,58 19,12 --- 0



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jasper Heesbeen Prins Hendrik Mannen 2,05 2,12 900
2 Tim Hoogenboom AV Olympus...70 Mannen 1,90 1,96 769
2 Nikolay Iliev Eindhoven ...ek Mannen 1,90 --- 769
4 Tijmen van Hal Prins Hendrik Mannen 1,90 1,95 0
5 Jaro IJpelaar AV Attila Mannen 1,85 1,90 725
6 Kay Geluk Rotterdam ...ek Mannen 1,85 --- 0
7 Isaya Klein Ikkink Rotterdam ...ek Mannen 1,85 --- 725
8 Lars van G... Brouwers AV Clytoneus Mannen 1,80 --- 680
8 Robert Bervoets ESAV Asterix Mannen 1,80 --- 680
10 Ralph Jacobs Atledo Mannen 1,75 1,75 634
10 Floris de Boer AV Gouda Mannen 1,75 --- 634
12 Guido Persoon AV Olympus...70 Mannen 1,70 1,90 0
12 Ivo van de Pasch AV Gouda Mannen 1,70 --- 0
12 Lennart Kerkhoven Eindhoven ...ek Mannen 1,70 --- 0
12 Matthijs Wezeman ESAV Asterix Mannen 1,70 --- 0
16 Matthijs v... der Made Scorpio Mannen 1,70 --- 587
17 Martijn Geerts AV Sparta Mannen 1,65 --- 540
18 Jelle Dijkshoorn AV Fortuna Mannen 1,65 1,65 0
19 Koen Klunder AV Fortuna Mannen 1,65 1,70 540
20 Jeffrey W...sodikromo AV Sparta Mannen 1,55 --- 0
21 Patrick Korzilius Scorpio Mannen 1,45 --- 0



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sam Kranse Rotterdam ...ek Mannen 4,50 --- 933
2 Jakob Pütz Prins Hendrik Mannen 4,40 4,85 909
3 Jorick Melgers AV Sparta Mannen 3,50 --- 673
3 Noobar Vartan AV Clytoneus Mannen 3,50 --- 673
5 Leo van der Aa AV Fortuna Mannen 3,40 3,30 645
5 Ivo Kerklaan AV Olympus...70 Mannen 3,40 3,20 645
5 Tim Schellekens Atledo Mannen 3,40 3,10 645
5 Jelle Heijne ESAV Asterix Mannen 3,40 --- 645
5 Leandor Jonkers Scorpio Mannen 3,40 --- 645
10 Liam Rietbroek AV Gouda Mannen 2,90 --- 498
André Faesen AV Attila Mannen NM 4,20 0
Max van Haren Eindhoven ...ek Mannen NM --- 0



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Noah Chokri Rotterdam ...ek Mannen 6,77 6,76 - - 6,77 +2.8 m/s--- 772
2 Alberto Brini Eindhoven ...ek Mannen 6,46 6,51 - - 6,51 +2.3 m/s--- 717
3 Yuri Engels AV Attila Mannen X 6,50 6,14 - 6,50 +2.5 m/s--- 714
4 Olav Donker Prins Hendrik Mannen 6,47 6,46 X 4,67 6,47 +3.7 m/s7,01 708
5 Brett Duff AV Sparta Mannen X 6,45 6,14 - 6,45 +1.2 m/s--- 704
6 Vincent Kruit AV Gouda Mannen 6,39 6,23 6,23 - 6,39 +2.0 m/s6,67 691
7 Robert Bervoets ESAV Asterix Mannen 6,26 6,14 6,36 6,07 6,36 +0.2 m/s--- 684
8 Vincent Staat AV Attila Mannen 5,75 X 5,71 6,05 6,05 +0.2 m/s6,20 0
9 Milan Betz Scorpio Mannen 5,90 6,03 5,77 - 6,03 +0.4 m/s--- 612
10 Jort van der Voorden AV Fortuna Mannen X 5,86 5,96 5,70 5,96 +1.0 m/s6,20 596
11 Lars van G... Brouwers AV Clytoneus Mannen X 5,80 X 5,75 5,80 +0.5 m/s--- 560
12 Arno Kapteijns Prins Hendrik Mannen 5,61 5,80 5,59 5,39 5,80 -0.8 m/s6,20 0
13 Martijn Geerts AV Sparta Mannen X 5,80 5,54 X 5,80 +0.0 m/s--- 0
14 Bram Denissen Atledo Mannen 5,79 5,20 X X 5,79 +1.2 m/s5,95 558
15 Guido Persoon AV Olympus...70 Mannen 5,36 5,34 5,35 5,70 5,70 +0.1 m/s5,79 537
16 Fabian Verdaas Scorpio Mannen 5,21 5,25 5,50 5,37 5,50 -0.5 m/s--- 0
17 Bram van Dorst AV Fortuna Mannen 5,49 5,37 5,34 5,36 5,49 -0.6 m/s5,70 0
18 Kevin Philipsen AV Olympus...70 Mannen 5,39 5,39 5,29 5,28 5,39 +0.2 m/s6,06 0
19 Riepko de Vries AV Gouda Mannen X 5,25 X X 5,25 +0.1 m/s--- 0
20 Lennart Kerkhoven Eindhoven ...ek Mannen 4,95 4,91 5,15 5,10 5,15 +2.3 m/s--- 0
Isaya Klein Ikkink Rotterdam ...ek Mannen - DNS --- 0



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Valéria Montijn CAV Energie Vrouwen 12,81 -0.2 m/s12,54 711
2 Sanne de Ruiter AV Clytoneus Vrouwen 13,01 -0.1 m/s13,49 675
3 Sephora Bancé AV Passaat Vrouwen 13,10 -0.2 m/s12,50 658
4 Daphne Linnekamp Hellas Utr...t Vrouwen 13,12 -0.2 m/s12,90 655
5 Pricilla Huisman AV Passaat Vrouwen 13,14 -0.2 m/s12,80 0
6 Lotte van Stijn AV De Spar...n Vrouwen 13,43 -0.1 m/s13,10 601
7 Juliette Pluimert AV De Spar...n Vrouwen 13,45 -0.1 m/s13,11 0
8 Gracia Ma...a Mokanda Eindhoven ...k Vrouwen 13,60 -0.2 m/s13,00 572
9 Marijke va...den Broek Hellas Utr...t Vrouwen 13,68 -1.5 m/s13,98 0
10 Yvonne de Jong AV Olympus...0 Vrouwen 13,69 -0.1 m/s13,38 557
11 Anne Janssen Prins Hend...k Vrouwen 13,87 -1.5 m/s14,00 528
12 Aline Philipsen AV Olympus...0 Vrouwen 14,02 -0.1 m/s13,50 0
13 Lotte Oldenhave Prins Hend...k Vrouwen 14,04 -1.5 m/s14,00 0
14 Lotte van Lieshout CAV Energie Vrouwen 14,06 -1.5 m/s14,00 0
15 Jorine van Vugt Scorpio Vrouwen 14,06 +0.6 m/s--- 499
16 Kirsten Peeters Eindhoven ...k Vrouwen 14,21 +0.6 m/s14,00 0
17 Anne Hoeke AV Attila Vrouwen 14,26 +0.6 m/s--- 468
18 Inge Faessen AV Generaa...s Vrouwen 14,30 -1.5 m/s13,69 462
19 Mette Pols AV Gouda Vrouwen 14,69 -1.5 m/s13,70 405
20 Jantine Strikwerda AV Generaa...s Vrouwen 15,63 +0.6 m/s--- 0
Isabel van Steenwijk AV Gouda Vrouwen DNS 14,00 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Lara Owobowale AV De Spar...n Vrouwen 25,81 +0.9 m/s25,62 778
2 Valéria Montijn CAV Energie Vrouwen 26,25 +0.9 m/s25,35 742
3 Pricilla Huisman AV Passaat Vrouwen 27,01 +0.9 m/s26,05 683
4 Daphne Linnekamp Hellas Utr...t Vrouwen 27,03 +0.9 m/s25,60 682
5 Milou Stam AV Gouda Vrouwen 27,51 -0.1 m/s27,50 647
6 Peggy Buchter Hellas Utr...t Vrouwen 27,73 -0.1 m/s27,50 0
7 Carlijn Helder AV Clytoneus Vrouwen 27,79 -0.1 m/s27,23 627
8 Lauren van Tits Eindhoven ...k Vrouwen 28,22 -0.1 m/s27,40 597
9 Yvonne de Jong AV Olympus...0 Vrouwen 28,22 -0.1 m/s27,72 597
10 Thelma Solleveld AV Olympus...0 Vrouwen 28,27 -0.1 m/s27,50 0
11 Jaimy van Broekhoven Prins Hend...k Vrouwen 29,18 -0.1 m/s28,50 533
12 Quirine Fransoo Prins Hend...k Vrouwen 29,44 -0.1 m/s28,50 0
13 Jorine van Vugt Scorpio Vrouwen 30,06 +2.7 m/s--- 478
14 Milenay Günsoy Eindhoven ...k Vrouwen 30,13 -0.1 m/s28,80 0
15 Eni van Bree AV Attila Vrouwen 30,19 -0.1 m/s27,41 470
16 Inge Faessen AV Generaa...s Vrouwen 30,53 +2.7 m/s29,44 450
17 Laurien va...Coevering AV De Spar...n Vrouwen 31,09 +2.7 m/s29,98 0



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Silke Peeters Eindhoven ...k Vrouwen 57,92 58,00 844
2 Lotte van Stijn AV De Spar...n Vrouwen 59,49 58,58 793
3 Ashley Melcherts CAV Energie Vrouwen 59,91 58,36 780
4 Nienke Heida AV Clytoneus Vrouwen 59,99 59,77 777
5 Kirsten Kuntz AV Passaat Vrouwen 1:00,46 59,02 763
6 Emma Dekker AV Olympus...0 Vrouwen 1:01,92 1:00,12 719
7 Fabienne Buijs AV Gouda Vrouwen 1:02,24 1:01,58 710
8 Lotte de Visser CAV Energie Vrouwen 1:02,71 1:03,00 0
9 Peggy Buchter Hellas Utr...t Vrouwen 1:02,91 1:01,67 691
10 Sanne Diepen Prins Hend...k Vrouwen 1:03,73 1:03,50 668
11 Isis Hordijk Hellas Utr...t Vrouwen 1:03,93 1:01,64 0
12 Janneke Visser Scorpio Vrouwen 1:04,74 1:03,50 641
13 Nadine de Jong AV Olympus...0 Vrouwen 1:05,02 1:03,47 0
14 Fenna van Burg Prins Hend...k Vrouwen 1:06,50 1:05,00 0
15 Ilonka de Bresser AV Generaa...s Vrouwen 1:06,85 1:05,61 586
16 Femke Daan AV De Spar...n Vrouwen 1:07,06 1:05,11 0
17 Isabel van Steenwijk AV Gouda Vrouwen 1:07,76 1:07,00 0
18 Judi Becx AV Attila Vrouwen 1:11,59 --- 476
19 Deborah Scharloo AV Passaat Vrouwen 1:15,73 --- 0



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Inga Michejenko AV Olympus...0 Vrouwen 2:18,02 2:15,00 815
2 Julia Kudinova AV Clytoneus Vrouwen 2:20,14 2:14,97 788
3 Fabienne Buijs AV Gouda Vrouwen 2:21,27 2:21,00 774
4 Kelly Agterberg Hellas Utr...t Vrouwen 2:22,83 2:22,21 755
5 Yosta de Stigter CAV Energie Vrouwen 2:23,05 2:20,91 752
6 Eva Nijdam Scorpio Vrouwen 2:26,13 2:25,00 716
7 Carmen Oosterkamp AV De Spar...n Vrouwen 2:32,25 2:23,83 648
8 Nadine de Vries AV Clytoneus Vrouwen 2:32,94 2:28,00 0
9 Naomi van Opstal Eindhoven ...k Vrouwen 2:33,06 2:26,11 639
10 Stephanie ...rooijmans Prins Hend...k Vrouwen 2:33,37 2:32,00 636
11 Lotte van Lieshout CAV Energie Vrouwen 2:34,41 2:30,73 0
12 Tabitha Bruin Hellas Utr...t Vrouwen 2:36,25 2:32,05 0
13 Eni van Bree AV Attila Vrouwen 2:42,28 2:30,00 547
14 Maureen de Bresser AV Generaa...s Vrouwen 2:45,70 2:40,04 516
15 Lianne Daan AV De Spar...n Vrouwen 2:46,28 2:35,87 0
16 Suzanne de Jong AV Olympus...0 Vrouwen 2:47,74 2:41,79 0
17 Maaike van Tuijl AV Passaat Vrouwen 2:49,18 2:50,05 485
18 Judith van Vugt AV Gouda Vrouwen 3:03,98 2:35,00 0
Aline Roks Scorpio Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Karin Nie...enhuijsen Hellas Utr...t Vrouwen 10:08,07 --- 793
2 Renee Sijbesma Eindhoven ...k Vrouwen 10:36,88 10:30,00 704
3 Annemiek Keijser Prins Hend...k Vrouwen 10:44,09 10:58,17 683
4 Lois Stokkers CAV Energie Vrouwen 11:11,31 11:00,00 607
5 Daphne Lamboo AV Gouda Vrouwen 11:12,00 11:30,00 605
6 Daniëlle Vos AV De Spar...n Vrouwen 11:29,05 11:46,33 561
7 Sanne de Ruiter AV Clytoneus Vrouwen 11:31,44 --- 555
8 Mieke Aanen AV De Spar...n Vrouwen 11:33,84 11:21,01 0
9 Annemerel de Jongh AV Olympus...0 Vrouwen 11:40,65 11:48,00 533
10 Jil Ney Eindhoven ...k Vrouwen 11:47,21 11:44,00 0
11 Lianne Verloop AV Generaa...s Vrouwen 11:56,09 --- 496
12 Ilvia Hederik CAV Energie Vrouwen 12:11,01 11:50,66 0
13 Lynn van Toledo AV Olympus...0 Vrouwen 13:13,60 13:09,17 0
14 Judi Becx AV Attila Vrouwen 13:41,23 --- 282
Aline Roks Scorpio Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Silke Peeters Eindhoven ...k Vrouwen 14,90 +0.3 m/s14,70 760
2 Lara Owobowale AV De Spar...n Vrouwen 14,95 +0.3 m/s14,78 754
3 Julia Hollander AV Gouda Vrouwen 15,71 +0.3 m/s15,57 674
4 Suzanne Janssens AV Passaat Vrouwen 16,33 +0.3 m/s15,88 615
5 Sanne van den Brink Hellas Utr...t Vrouwen 16,49 +0.3 m/s16,61 600
6 Hieke Böhm AV De Spar...n Vrouwen 16,72 +0.1 m/s16,74 0
7 Janneke Visser Scorpio Vrouwen 16,85 +1.3 m/s--- 568
8 Claudia Aernaudts Hellas Utr...t Vrouwen 17,00 +0.1 m/s16,83 0
9 Ilonka de Bresser AV Generaa...s Vrouwen 17,22 +0.3 m/s17,28 537
10 Liselotte Lieben Prins Hend...k Vrouwen 17,23 +0.3 m/s17,40 536
11 Susie Wittenbols CAV Energie Vrouwen 17,47 +0.1 m/s16,70 516
12 Britt van der Ham Prins Hend...k Vrouwen 17,73 +0.3 m/s18,49 0
13 Milenay Günsoy Eindhoven ...k Vrouwen 17,82 +0.1 m/s17,00 0
14 Carlijn Helder AV Clytoneus Vrouwen 18,42 +0.3 m/s17,73 443
15 Amber Fritse AV Passaat Vrouwen 18,76 +0.3 m/s17,10 0
16 Lianne Nootenboom CAV Energie Vrouwen 19,80 +1.3 m/s--- 0
17 Hanna van der Marel AV Olympus...0 Vrouwen 20,54 +1.3 m/s18,50 305
Chantal Kruit AV Gouda Vrouwen DQ 16,75 0



Senioren vrouwen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV De Spartaan Vrouwen (Zweedse) AV De Spartaan - Vsen 4 2:23,94 955
2 AV Clytoneus Vrouwen (Zweedse) AV Clytoneus - Vsen 4 2:25,16 939
3 AV Olympus `70 Vrouwen (Zweedse) AV Olympus `70 - Vsen 4 2:25,49 935
4 Hellas Utrecht Vrouwen (Zweedse) Hellas Utrecht - Vsen 4 2:28,81 895
5 AV Gouda Vrouwen (Zweedse) AV Gouda - Vsen 4 2:29,85 883
6 CAV Energie Vrouwen (Zweedse) CAV Energie - Vsen 4 2:29,89 882
7 AV Passaat Vrouwen (Zweedse) AV Passaat - Vsen 4 2:31,06 869
8 Prins Hendrik Vrouwen (Zweedse) Prins Hendrik - Vsen 4 2:35,87 815
9 Scorpio Vrouwen (Zweedse) Scorpio - Vsen 4 2:38,19 791
10 Eindhoven Atletiek Vrouwen (Zweedse) Eindhoven Atletiek - Vsen 4 2:39,68 775
11 AV Generaal Michaelis Vrouwen (Zweedse) AV Generaal Michaelis - Vsen 4 2:49,23 683
12 AV Attila Vrouwen (Zweedse) AV Attila - Vsen 0 DNS 0



Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Nina de Poorter Eindhoven ...k Vrouwen 49,14 X X 46,61 49,14 --- 889
2 Wassiliki ...xandridis Hellas Utr...t Vrouwen 38,44 X 33,53 X 38,44 37,12 707
3 Lieke Mulder Hellas Utr...t Vrouwen 32,62 X X 38,04 38,04 31,39 0
4 Lisa Smit Scorpio Vrouwen 37,08 37,06 36,17 32,82 37,08 --- 682
5 Sarah Smits Prins Hend...k Vrouwen 32,78 29,39 34,17 33,82 34,17 --- 627
6 Inge de Willigen AV De Spar...n Vrouwen 33,22 31,51 X X 33,22 --- 609
7 Vincie Vossenaar Prins Hend...k Vrouwen 31,15 32,84 32,45 32,75 32,84 --- 0
8 Patty Mich... Burgman CAV Energie Vrouwen 30,23 32,54 31,57 32,80 32,80 31,79 600
9 Sophie van Veen AV Gouda Vrouwen 28,71 30,45 X 28,35 30,45 --- 553
10 Femke Corbière AV Clytoneus Vrouwen 28,84 29,68 29,48 X 29,68 --- 538
11 Danique de Brabander AV Olympus...0 Vrouwen 26,87 25,63 28,20 28,86 28,86 30,79 521
12 Ingrid Wouters AV Generaa...s Vrouwen 25,05 X X 28,25 28,25 31,96 508
13 Lois Stokkers CAV Energie Vrouwen X 9,13 28,19 X 28,19 --- 0
14 Bieneke Bauling Eindhoven ...k Vrouwen X 25,41 27,60 25,06 27,60 --- 0
15 Deborah Scharloo AV Passaat Vrouwen 24,09 26,56 25,29 21,27 26,56 --- 472
16 Hieke Böhm AV De Spar...n Vrouwen 25,59 X X 23,43 25,59 --- 0
17 Simone Veth AV Passaat Vrouwen 24,33 24,47 22,77 25,41 25,41 --- 0
18 Pien Korstanje AV Attila Vrouwen 21,34 23,53 24,04 X 24,04 --- 415
19 Fenna van Ruijven AV Olympus...0 Vrouwen X 20,94 X 19,50 20,94 23,69 0
20 Jantine Strikwerda AV Generaa...s Vrouwen X 16,93 X X 16,93 22,00 0
Dieuwertje Janssen AV Gouda Vrouwen - DNS --- 0



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Nina de Poorter Eindhoven ...k Vrouwen 12,48 12,67 X 12,64 12,67 --- 760
2 Wassiliki ...xandridis Hellas Utr...t Vrouwen 11,71 11,86 11,72 12,20 12,20 13,01 731
3 Lisa Smit Scorpio Vrouwen 11,00 10,75 10,90 11,17 11,17 --- 667
4 Femke Corbière AV Clytoneus Vrouwen 9,95 X 10,05 10,98 10,98 --- 654
5 Amber van der Waal AV Passaat Vrouwen 10,94 10,22 10,90 X 10,94 --- 652
6 Inge de Willigen AV De Spar...n Vrouwen 10,29 10,88 X 10,36 10,88 --- 648
7 Sophie van Veen AV Gouda Vrouwen 10,32 10,79 8,79 10,80 10,80 --- 643
8 Lara Owobowale AV De Spar...n Vrouwen 10,13 10,07 10,18 10,64 10,64 --- 0
9 Tia Ackermans Scorpio Vrouwen 9,99 10,34 9,68 10,19 10,34 --- 0
10 Pien Korstanje AV Attila Vrouwen 9,74 10,02 10,12 10,06 10,12 --- 598
11 Valéria Montijn CAV Energie Vrouwen 9,29 9,51 9,89 8,95 9,89 --- 582
12 Simone Veth AV Passaat Vrouwen 9,71 9,69 9,55 9,75 9,75 --- 0
13 Lieke Mulder Hellas Utr...t Vrouwen 9,46 9,58 9,51 9,74 9,74 10,83 0
14 Aline Philipsen AV Olympus...0 Vrouwen 9,52 9,40 8,90 9,16 9,52 9,67 556
15 Ingrid Wouters AV Generaa...s Vrouwen 9,23 8,82 8,86 9,36 9,36 9,64 545
16 Lotte Oldenhave Prins Hend...k Vrouwen 9,02 8,63 9,10 8,93 9,10 --- 527
17 Kirsten Peeters Eindhoven ...k Vrouwen 8,39 7,97 8,48 7,82 8,48 --- 0
18 Stephanie ...rooijmans Prins Hend...k Vrouwen 8,11 8,04 8,26 7,70 8,26 --- 0
19 Mieke van de Pasch AV Gouda Vrouwen 6,94 8,20 8,01 8,02 8,20 --- 0
20 Fenna van Ruijven AV Olympus...0 Vrouwen 6,90 8,15 7,51 7,81 8,15 9,00 0



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Imke Hanssen Hellas Utr...t Vrouwen 1,65 1,72 883
2 Kimberley Booij AV De Spar...n Vrouwen 1,60 --- 832
2 Silke Peeters Eindhoven ...k Vrouwen 1,60 --- 832
4 Susie Wittenbols CAV Energie Vrouwen 1,55 1,70 779
5 Eveline de Jong AV De Spar...n Vrouwen 1,55 --- 0
5 Claudia Aernaudts Hellas Utr...t Vrouwen 1,55 1,73 0
5 Julia Hollander AV Gouda Vrouwen 1,55 --- 0
8 Chantal Kruit AV Gouda Vrouwen 1,55 --- 779
8 Hilde van Zundert Scorpio Vrouwen 1,55 --- 779
10 Emma van de Valk AV Generaa...s Vrouwen 1,50 1,45 726
11 Nienke Heida AV Clytoneus Vrouwen 1,45 --- 672
11 Brigitte Vellekoop AV Olympus...0 Vrouwen 1,45 1,50 672
11 Anne Hoeke AV Attila Vrouwen 1,45 --- 672
14 Gracia Ma...a Mokanda Eindhoven ...k Vrouwen 1,40 --- 0
15 Maaike van Tuijl AV Passaat Vrouwen 1,35 --- 550
16 Anne Janssen Prins Hend...k Vrouwen 1,30 --- 484
17 Britt van der Ham Prins Hend...k Vrouwen 1,30 --- 0
17 Tia Ackermans Scorpio Vrouwen 1,30 --- 0
Suzanne Janssens AV Passaat Vrouwen NM --- 0



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Jaimy van Broekhoven Prins Hend...k Vrouwen 11,49 X 11,09 - 11,49 +1.8 m/s--- 812
2 Susie Wittenbols CAV Energie Vrouwen 10,08 10,67 10,14 10,01 10,67 +1.4 m/s10,38 720
3 Marijke va...den Broek Hellas Utr...t Vrouwen 10,10 10,58 10,37 10,60 10,60 +1.6 m/s10,76 712
4 Brigitte Vellekoop AV Olympus...0 Vrouwen 10,21 9,97 10,17 10,57 10,57 -1.2 m/s10,41 708
5 Suzanne Janssens AV Passaat Vrouwen 10,33 10,12 X 10,18 10,33 +1.6 m/s--- 680
6 Lauren van Tits Eindhoven ...k Vrouwen 10,16 10,16 10,08 9,76 10,16 -1.2 m/s--- 660
7 Eveline de Jong AV De Spar...n Vrouwen 9,20 9,51 X X 9,51 -2.6 m/s--- 583
8 Anne Hoeke AV Attila Vrouwen 9,12 - - - 9,12 +0.3 m/s--- 535
9 Aisha Osman-Dualeh AV De Spar...n Vrouwen 9,04 7,71 X X 9,04 -0.5 m/s--- 0
10 Amber Fritse AV Passaat Vrouwen 8,91 8,96 8,65 8,38 8,96 -1.5 m/s--- 0
11 Mieke van de Pasch AV Gouda Vrouwen 8,82 8,52 8,47 8,76 8,82 +0.5 m/s--- 497
12 Lianne Nootenboom CAV Energie Vrouwen 8,14 8,11 8,38 8,61 8,61 +2.5 m/s--- 0
13 Emma van de Valk AV Generaa...s Vrouwen 7,99 8,33 8,57 8,25 8,57 +0.6 m/s8,01 465
14 Hilde van Zundert Scorpio Vrouwen 8,43 8,26 8,13 7,95 8,43 -0.1 m/s--- 447
15 Femke Corbière AV Clytoneus Vrouwen 7,77 - - - 7,77 -1.8 m/s--- 360