Competitiestand Vrouwen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 Fortius Vrouwen Team 1 Fortius - Vsen
Begeleider: Sigrid Florusse
Jurylid: Sandra Klein - Graag Polshoog
11 7064
2 DJA Vrouwen DJA - Vsen
Begeleider: Niels Hanegraaf
Jurylid: n.v.t.
12 7025
3 Rotterdam Atletiek Vrouwen Rotterdam Atletiek - Vsen
Begeleider: Saskia Kroon
Jurylid: Saskia Kroon
10 6907
4 Voorne Atletiek Vrouwen Voorne Atletiek - Vsen
Begeleider: Sven Noordermeer
Jurylid: Arjan Offerhaus
7 6359
5 AV Fortuna Vrouwen Team 1 AV Fortuna - Vsen
Begeleider: Wouter Griffioen
Jurylid: Dirk Schouten
8 6330
6 THOR Vrouwen THOR - Vsen
Begeleider: Teus Klein
Jurylid: Jack Gelens
9 6077
7 Spark Vrouwen Spark - Vsen
Begeleider: Rina Bogers
7 5973
8 AV Scheldesport / Delta Sport Vrouwen - Vsen
Begeleider: Ingrid Rasenberg
Jurylid: Linda de Vlieger
8 5643
9 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen
Begeleider: Marieke Riemens
Jurylid: Steven vd Veire
7 5523
10 AV Groene Ster Vrouwen AV Groene Ster - Vsen
Begeleider: Bert Tielen
Jurylid: jeannie Tielen
7 4871
11 AV Spiridon / Atledo Vrouwen - Vsen 8 4017
12 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen AV Spirit Oud Beijerland - Vsen
Begeleider: anoeska
Jurylid: Stephan Eekman
7 3873
13 Fortius Vrouwen Team 2 Fortius - Vsen
Begeleider: Sigrid Florusse
Jurylid: Sandra Klein - Graag Polshoog
3 3077
14 AV Fortuna Vrouwen Team 2 AV Fortuna - Vsen
Begeleider: Wouter Griffioen
Jurylid: Dirk Schouten
4 2544
15 PAC Vrouwen PAC - Vsen
Begeleider: Carola Diederik (vooraf, ter plaatse atleten)
Jurylid: Jurylid PAC
4 1778
16 AV Sprint Vrouwen AV Sprint - Vsen
Begeleider: Judth Rond/Evelien Brugmans
Jurylid: Piet Vervloed/ Corv.d.Vecht EDM
1 977
17 Typhoon Vrouwen Typhoon - Vsen
Begeleider: Betty de Boon
Jurylid: Ton Smits
1 937

Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Rochelle van Gulik Fortius Vr...en Team 1 12,57 -0.2 m/s13,00 757
2 Elise Audier Spark Vrouwen 12,95 -0.2 m/s12,88 685
3 Casey de Graaff AV Spirit ...d Vrouwen 13,31 -0.2 m/s12,91 621
4 Putri van Marrewijk Rotterdam ...k Vrouwen 13,45 -0.2 m/s13,06 597
5 Ilse Torbijn Fortius Vr...en Team 1 13,52 -2.2 m/s13,60 0
6 Sabine Monden DJA Vrouwen 13,64 -0.2 m/s13,50 566
6 Nathalie Meurs Voorne Atl...k Vrouwen 13,64 -2.2 m/s13,71 566
8 Iris Pieters Rotterdam ...k Vrouwen 13,74 -2.2 m/s13,70 0
9 Iris Voorheijen THOR Vrouwen 13,78 -2.2 m/s13,75 543
10 Roxanne van Soest Spark Vrouwen 13,81 +0.3 m/s14,46 0
11 Sabine Simoiu Fortius Vr...en Team 2 13,86 +0.5 m/s13,80 530
12 Wisterlande Kouters DJA Vrouwen 13,88 +0.3 m/s14,40 0
13 Evi van Hooij THOR Vrouwen 13,99 -2.2 m/s13,76 0
14 Mariëlle Jonkers AV Sprint Vrouwen 14,15 +0.5 m/s14,39 485
15 Misha Hollaar AV Fortuna...en Team 1 14,18 -2.2 m/s13,65 480
15 Mandy Heppener AV Schelde...t Vrouwen 14,18 +0.5 m/s14,00 480
17 Julia Baur AV Fortuna...en Team 2 14,28 +0.5 m/s13,90 465
18 Imke Denissen AV Spirido...o Vrouwen 14,30 +0.5 m/s14,14 462
19 Linette Herforth Voorne Atl...k Vrouwen 14,54 +0.5 m/s14,23 0
20 Britt van Liere AV Schelde...t Vrouwen 14,57 -1.5 m/s--- 0
21 Anne Griffioen AV Fortuna...en Team 1 14,64 +0.3 m/s14,80 0
22 Anouk Bruijnzeels AV Groene ...r Vrouwen 14,82 -1.5 m/s--- 387
23 Annemieke Pleijte AV Fortuna...en Team 2 14,85 +0.3 m/s14,95 0
24 Tara Schuilwerve Vereniging...k Vrouwen 15,35 +0.3 m/s14,50 315
25 Stephanie Bouman PAC Vrouwen 15,72 -1.5 m/s--- 268
26 Susan Lodewijks AV Spirido...o Vrouwen 15,80 -1.5 m/s15,15 0
27 Kim Holling AV Groene ...r Vrouwen 17,15 -1.5 m/s--- 0
Denise van de Linde AV Spirit ...d Vrouwen DNS 13,30 0

Uitslagen 200 meter Senioren vrouwen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Robin Hassing AV Fortuna...en Team 1 26,57 +1.4 m/s26,09 717
2 Milet Hoornaar Fortius Vr...en Team 1 27,22 +1.4 m/s27,00 668
3 Dorien van de Poel DJA Vrouwen 27,49 +1.4 m/s27,26 648
4 Iris Voorheijen THOR Vrouwen 28,41 +2.0 m/s28,63 584
5 Iris Pieters Rotterdam ...k Vrouwen 28,45 +1.4 m/s28,50 581
6 Eva den Exter Vereniging...k Vrouwen 28,57 +1.4 m/s29,56 573
7 Eileen Oldenburger Voorne Atl...k Vrouwen 28,66 +2.0 m/s28,96 567
8 Ankie Vermeeren DJA Vrouwen 28,84 +2.0 m/s28,70 0
9 Casey de Graaff AV Spirit ...d Vrouwen 28,95 +1.4 m/s28,00 548
10 Sabine Simoiu Fortius Vr...en Team 2 29,13 +1.4 m/s30,00 536
11 Annemieke Punter Rotterdam ...k Vrouwen 29,41 +2.0 m/s28,68 0
12 Kiki Hartman Voorne Atl...k Vrouwen 29,74 +1.4 m/s30,12 0
13 Anoeska Schreijer AV Spirit ...d Vrouwen 29,77 +1.4 m/s28,50 0
14 Roxanne van Soest Spark Vrouwen 30,02 +0.2 m/s--- 480
15 Emma Rijpers Fortius Vr...en Team 1 30,02 +0.2 m/s30,19 0
16 Misha Hollaar AV Fortuna...en Team 1 30,38 +2.0 m/s29,50 0
17 Annemieke Pleijte AV Fortuna...en Team 2 30,69 +1.4 m/s30,05 440
18 Emma van Mourik AV Schelde...t Vrouwen 30,71 +1.4 m/s30,00 439
19 Iris Heikoop AV Schelde...t Vrouwen 31,23 +0.2 m/s--- 0
20 Joyce Verhoef AV Spirido...o Vrouwen 31,42 +1.4 m/s30,06 399
21 Kim Bakker AV Groene ...r Vrouwen 32,07 +0.2 m/s--- 364
22 Amy Niema...sverdriet Vereniging...k Vrouwen 35,49 +0.2 m/s37,00 0
Veerle van Loon THOR Vrouwen DNS 31,06 0

Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dorien van de Poel DJA Vrouwen 1:03,38 1:02,83 678
2 Annemieke Punter Rotterdam ...k Vrouwen 1:05,81 1:02,54 613
3 Jasmijn van Dieren Vereniging...k Vrouwen 1:06,56 --- 593
4 Sophie van der Spoel Fortius Vr...en Team 1 1:07,27 --- 576
5 Ingrid Rasenberg AV Schelde...t Vrouwen 1:08,74 1:08,70 540
6 Vera van As AV Groene ...r Vrouwen 1:08,81 --- 539
7 Kiki Hartman Voorne Atl...k Vrouwen 1:09,13 1:08,72 531
8 Anne Griffioen AV Fortuna...en Team 1 1:09,48 1:06,99 523
9 Anoeska Schreijer AV Spirit ...d Vrouwen 1:10,84 1:10,00 492
10 Emma Rijpers Fortius Vr...en Team 1 1:11,39 1:10,41 0
11 Jacqueline Janssen Fortius Vr...en Team 2 1:12,09 --- 465
12 Fabienne de Cloe Spark Vrouwen 1:12,20 1:05,84 462
13 Veerle van Loon THOR Vrouwen 1:13,87 1:08,58 427
14 Lara van der Klugt THOR Vrouwen 1:15,04 1:10,13 0
15 Susan Lodewijks AV Spirido...o Vrouwen 1:21,02 1:20,00 294

Uitslagen 800 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nikita van Lierop Rotterdam ...k Vrouwen 2:22,69 2:23,00 756
2 Milana Filenkova AV Fortuna...en Team 1 2:28,76 2:35,03 686
3 Estrella Both Spark Vrouwen 2:30,41 2:36,67 668
4 Emma van Mourik AV Schelde...t Vrouwen 2:32,33 2:35,00 647
5 Cheryl Blangé AV Spirit ...d Vrouwen 2:33,32 2:29,00 636
6 Ninke Noordermeer Voorne Atl...k Vrouwen 2:36,08 2:37,52 608
7 Saskia Kroon Rotterdam ...k Vrouwen 2:38,26 2:31,00 0
8 Iris Heikoop AV Schelde...t Vrouwen 2:40,39 2:45,00 0
9 Eva den Exter Vereniging...k Vrouwen 2:41,54 2:45,00 554
10 Marit Uilhoorn Fortius Vr...en Team 1 2:42,97 2:41,21 541
11 Julia Verhagen PAC Vrouwen 2:46,76 --- 506
12 Tessa Mertens DJA Vrouwen 2:49,40 2:30,00 483
13 Ymke Timmermans AV Groene ...r Vrouwen 2:50,28 --- 476
14 Ellen Verdaasdonk DJA Vrouwen 2:51,49 2:55,00 0
15 Lara van der Klugt THOR Vrouwen 2:56,73 2:45,46 423
16 Shinouk Wientjes AV Spirido...o Vrouwen 3:05,33 2:56,50 358
17 Amy Niema...sverdriet Vereniging...k Vrouwen 3:09,41 3:09,00 0
18 Anne Lagerwerf AV Spirit ...d Vrouwen 3:16,72 --- 0

Uitslagen 3000 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Paddy Herijgers DJA Vrouwen 10:48,07 10:20,00 671
2 Vanessa Hartman Voorne Atl...k Vrouwen 11:06,90 11:05,99 619
3 Merle de Zwart Rotterdam ...k Vrouwen 11:10,74 11:26,00 609
4 Ingrid van Baal THOR Vrouwen 11:12,64 11:07,94 604
5 Annemarie ...ersbergen Fortius Vr...en Team 1 11:18,83 10:53,47 587
6 Angela van Haaften AV Groene ...r Vrouwen 11:41,27 --- 531
7 Fleur Berkhof Rotterdam ...k Vrouwen 11:56,05 11:32,00 0
8 Lotte Bakx THOR Vrouwen 12:14,92 11:24,40 0
9 Jasmijn van Dieren Vereniging...k Vrouwen 12:53,12 --- 372
10 Frederique...le Donker AV Fortuna...en Team 1 13:11,34 13:13,00 337
11 Sanne van Mourik AV Schelde...t Vrouwen 13:18,41 13:12,00 323
12 Britte de Lange AV Spirit ...d Vrouwen 13:45,14 --- 275
13 Sophie Kenis DJA Vrouwen 13:58,31 --- 0
14 Marijke Dijkstra AV Spirido...o Vrouwen 14:21,36 14:30,00 214
Marit Uilhoorn Fortius Vr...en Team 1 DNF 12:52,01 0

Uitslagen 400 meter horden (76cm) Senioren vrouwen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sabine Monden DJA Vrouwen 1:10,71 1:10,00 668
2 Sophie den Ouden Rotterdam ...k Vrouwen 1:13,51 1:08,66 608
3 Jolanda 't Jong AV Schelde...t Vrouwen 1:13,96 --- 598
4 Miranda van Dijk Fortius Vr...en Team 1 1:14,03 1:16,95 597
5 Ninke Noordermeer Voorne Atl...k Vrouwen 1:14,46 --- 588
6 Estrella Both Spark Vrouwen 1:14,53 --- 587
7 Nienke Voorheijen THOR Vrouwen 1:15,06 1:13,12 576
8 Amber Aarssen AV Fortuna...en Team 2 1:18,52 1:16,00 510
9 Mariëlle Jonkers AV Sprint Vrouwen 1:19,53 1:20,00 492
10 Joyce Walgers Fortius Vr...en Team 2 1:21,51 1:21,42 457
11 Karin van Ham AV Spirido...o Vrouwen 1:25,49 1:25,00 393
12 Joyce Verheezen AV Fortuna...en Team 1 1:26,93 1:16,00 371
Tara Schuilwerve Vereniging...k Vrouwen DQ --- 0

Uitslagen Speerwerpen 600 gram Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Robin Hassing AV Fortuna...en Team 1 X X 34,65 36,10 36,10 38,81 704
2 Manon Schellekens DJA Vrouwen X 33,19 32,51 31,44 33,19 --- 655
3 Shardiela Eisden Rotterdam ...k Vrouwen X 32,75 32,00 X 32,75 31,88 647
4 Julia den Ouden AV Fortuna...en Team 2 X 28,05 27,75 32,73 32,73 34,89 647
5 Marieke Riemens Vereniging...k Vrouwen 32,42 30,98 27,36 32,07 32,42 --- 642
6 Janneke Berkhof Rotterdam ...k Vrouwen 31,06 28,53 28,74 24,71 31,06 29,91 0
7 Kim Bakker AV Groene ...r Vrouwen 29,51 X 30,34 29,18 30,34 --- 605
8 Jolanda 't Jong AV Schelde...t Vrouwen 27,00 26,37 X 28,88 28,88 --- 578
9 Karin van Ham AV Spirido...o Vrouwen X 27,92 28,44 X 28,44 --- 570
10 Angela Sluimer AV Fortuna...en Team 1 26,80 26,42 27,31 28,05 28,05 30,02 0
11 Ivana Reintke Spark Vrouwen X 28,02 27,25 26,02 28,02 --- 562
12 Jeanine Bakx PAC Vrouwen 27,15 X 26,01 27,61 27,61 --- 555
13 Sophie Kenis DJA Vrouwen 25,97 23,44 25,28 X 25,97 --- 0
14 Maaike Boon Fortius Vr...en Team 1 X 25,43 25,12 24,46 25,43 --- 513
15 Kim Groot Spark Vrouwen X X 24,65 25,33 25,33 1,00 0
16 Robin van Ommeren THOR Vrouwen 24,94 24,57 24,25 24,96 24,96 --- 504
17 Audrey de Beule Vereniging...k Vrouwen X 24,79 23,98 23,75 24,79 --- 0
18 Emma Verhoeff Voorne Atl...k Vrouwen 19,82 19,00 X 24,30 24,30 --- 491
19 Nicky van Rijswijk AV Groene ...r Vrouwen X 23,72 22,19 21,46 23,72 --- 0
20 Amber van t Zelfde Typhoon Vrouwen 23,01 21,91 22,80 20,35 23,01 --- 464
21 Saskia van der Boor Fortius Vr...en Team 1 21,91 22,85 22,27 20,65 22,85 --- 0
22 Stephanie Bouman PAC Vrouwen 19,55 X 21,18 21,23 21,23 --- 0
23 Merel Bosch AV Spirit ...d Vrouwen 17,89 21,07 19,66 19,51 21,07 --- 424
24 Mandy Heppener AV Schelde...t Vrouwen 19,17 X X 19,39 19,39 --- 0
25 Kiki Hartman Voorne Atl...k Vrouwen 16,10 18,31 X X 18,31 15,58 0

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Marieke Riemens Vereniging...k Vrouwen 12,44 13,39 12,79 12,77 13,39 --- 803
2 Ivana Reintke Spark Vrouwen 10,54 10,03 10,63 10,62 10,63 --- 632
3 Sophie Kunst AV Fortuna...en Team 1 10,49 9,00 8,34 9,02 10,49 9,85 622
4 Bowien Snepvangers DJA Vrouwen 9,73 9,62 9,43 10,09 10,09 --- 595
5 Evi van Hooij THOR Vrouwen 9,44 9,83 10,00 9,68 10,00 --- 589
6 Lara Hubenet Spark Vrouwen 9,80 9,50 9,40 8,96 9,80 --- 0
7 Saskia van der Boor Fortius Vr...en Team 1 9,74 9,70 8,98 8,61 9,74 --- 572
8 Angela Sluimer AV Fortuna...en Team 1 9,20 9,25 9,57 8,61 9,57 9,94 0
9 Nadine de Rijke AV Schelde...t Vrouwen 9,52 8,55 X 9,19 9,52 --- 556
10 Sophie den Ouden Rotterdam ...k Vrouwen 9,27 8,86 8,80 9,18 9,27 9,64 539
11 Audrey de Beule Vereniging...k Vrouwen 9,15 8,71 8,79 9,08 9,15 --- 0
12 Robin van Ommeren THOR Vrouwen 8,80 9,01 9,02 8,75 9,02 --- 0
13 Janneke Berkhof Rotterdam ...k Vrouwen 8,49 8,72 8,07 8,48 8,72 9,28 0
14 Nicky van Rijswijk AV Groene ...r Vrouwen 8,69 8,50 8,22 8,67 8,69 --- 497
15 Maaike Boon Fortius Vr...en Team 1 7,57 8,65 7,76 X 8,65 --- 0
16 Manon Schellekens DJA Vrouwen X 8,34 8,49 8,50 8,50 --- 0
17 Julia den Ouden AV Fortuna...en Team 2 8,48 8,44 8,34 X 8,48 9,67 482
18 Emma Verhoeff Voorne Atl...k Vrouwen 7,88 7,74 7,76 8,45 8,45 8,67 480
19 Amber van t Zelfde Typhoon Vrouwen 8,07 7,50 8,36 7,89 8,36 --- 473
20 Stephanie Bouman PAC Vrouwen 7,70 7,66 8,04 7,16 8,04 --- 449
21 Kim Holling AV Groene ...r Vrouwen 7,72 7,36 8,02 7,75 8,02 --- 0
22 Miranda van der Mey PAC Vrouwen 7,94 7,32 6,85 7,94 7,94 --- 0
23 Mandy Heppener AV Schelde...t Vrouwen 6,23 6,74 6,50 7,24 7,24 --- 0
24 Merel Bosch AV Spirit ...d Vrouwen 6,29 6,92 6,52 6,80 6,92 --- 361
25 Linette Herforth Voorne Atl...k Vrouwen 6,78 6,12 6,32 5,95 6,78 --- 0
26 Anne Lodewijks AV Spirido...o Vrouwen 6,59 6,63 6,01 5,86 6,63 --- 337

Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tes van Noort Fortius Vr...en Team 1 1,60 --- 832
2 Nathalie Meurs Voorne Atl...k Vrouwen 1,55 1,57 779
3 Sophie Kunst AV Fortuna...en Team 1 1,50 1,45 726
3 Lauren Gommers DJA Vrouwen 1,50 --- 726
3 Mijke Kooiker Vereniging...k Vrouwen 1,50 --- 726
6 Claudy Nouws THOR Vrouwen 1,45 --- 672
7 Kim Groot Spark Vrouwen 1,40 --- 615
7 Jacqueline Janssen Fortius Vr...en Team 2 1,40 --- 615
9 Joyce Verhoef AV Spirido...o Vrouwen 1,35 --- 550
9 Ymke Timmermans AV Groene ...r Vrouwen 1,35 --- 550
9 Annemieke Punter Rotterdam ...k Vrouwen 1,35 1,40 550
12 Britt van Liere AV Schelde...t Vrouwen 1,30 --- 484
Denise van de Linde AV Spirit ...d Vrouwen DNS 1,50 0

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Shardiela Eisden Rotterdam ...k Vrouwen 10,97 10,56 10,62 10,83 10,97 +0.0 m/s11,59 754
2 Sanne Schellekens DJA Vrouwen 10,44 X 10,20 X 10,44 +0.6 m/s--- 693
3 Elise Audier Spark Vrouwen 10,38 9,95 10,19 10,09 10,38 +2.4 m/s--- 686
4 Tes van Noort Fortius Vr...en Team 1 10,13 9,88 9,96 9,51 10,13 +2.5 m/s--- 657
5 Sophie van der Spoel Fortius Vr...en Team 1 9,70 9,73 10,03 9,92 10,03 +1.1 m/s--- 0
6 Tessa Mertens DJA Vrouwen 9,27 9,45 9,17 9,06 9,45 +3.4 m/s--- 0
7 Nienke Voorheijen THOR Vrouwen 9,36 9,14 X X 9,36 +0.2 m/s--- 564
8 Eileen Oldenburger Voorne Atl...k Vrouwen 9,28 8,75 8,64 8,96 9,28 +1.0 m/s9,33 555
9 Vera van As AV Groene ...r Vrouwen 8,65 8,50 9,10 8,72 9,10 +3.2 m/s--- 532
10 Mijke Kooiker Vereniging...k Vrouwen 8,60 8,66 8,51 9,06 9,06 -1.6 m/s--- 527
11 Fabienne de Cloe Spark Vrouwen 8,79 8,91 8,59 8,50 8,91 +2.0 m/s--- 0
12 Joyce Walgers Fortius Vr...en Team 2 7,63 8,52 8,38 8,64 8,64 +0.5 m/s--- 474
13 Joyce Verheezen AV Fortuna...en Team 1 8,63 8,59 8,03 8,59 8,63 +0.3 m/s8,57 473
14 Ingrid Rasenberg AV Schelde...t Vrouwen 8,41 8,44 8,43 8,17 8,44 -0.1 m/s--- 449
15 Dora van der Pluijm AV Spirido...o Vrouwen 8,37 8,12 7,76 X 8,37 +1.3 m/s--- 440
Imke Denissen AV Spirido...o Vrouwen - - - DNS --- 0