Uitslagen Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 2 [2019]

Teams

Competitiestand Mannen 2e divisie
# Team Leden Punten
1 AV Hera Mannen AV Hera - Msen
Begeleider: Robin Korving
Jurylid: n.t.b.
13 7741
2 AV Athlos Mannen AV Athlos - Msen
Begeleider: Rob Stuber
Jurylid: Athlos
10 7725
3 AV NOVA Mannen AV NOVA - Msen
Begeleider: Bram Berkhout
Jurylid: Jan Berkhout, Juryaantekeningen 30,40,60. Voorkeur voor commissaris van vertrek
12 7555
4 AV Haarlem Mannen AV Haarlem - Msen
Begeleider: Ruud Wielart
Jurylid: Viktor Beelen
12 7405
5 KAV Holland Mannen KAV Holland - Msen
Begeleider: Hidde Koot
Jurylid: Hidde Koot
7 7293
6 AV Phoenix Mannen AV Phoenix - Msen
Begeleider: Peter Spannring
Jurylid: Peter Spannring
11 7230
7 Almere `81 Mannen Almere `81 - Msen
Begeleider: denis Lensen
Jurylid: denis lensen
9 7054
8 AV `47 Mannen AV `47 - Msen
Begeleider: Rutger Verbey
Jurylid: Riena van der Jagt
8 6843
9 Phanos Mannen Phanos - Msen
Begeleider: Evelien Bos
11 6717
10 VAV Mannen VAV - Msen
Begeleider: Stef van der Schaaf
Jurylid: Djanne van der Schaaf
8 6608
11 AV Haarlemmermeer Mannen AV Haarlemmermeer - Msen
Begeleider: Freek Nijbacker
Jurylid: Ruud Brandehof
13 6602
12 AV 1923 Mannen AV 1923 - Msen
Begeleider: Menno Blom
Jurylid: Sylvester Tanoh
10 6210
Competitiestand Vrouwen 2e divisie
# Team Leden Punten
1 AV Haarlem Vrouwen AV Haarlem - Vsen
Begeleider: Ruud Wielart
Jurylid: Viktor Beelen
9 8401
2 AV Hera Vrouwen AV Hera - Vsen
Begeleider: H.de Jong / R. Korving
Jurylid: Av Hera
11 8196
3 Phanos Vrouwen Phanos - Vsen
Begeleider: Evelien Bos en Kika van Bergen
Jurylid: Evelien Bos en Kika van Bergen
8 8035
4 KAV Holland Vrouwen KAV Holland - Vsen
Begeleider: Hidde Koot
Jurylid: Hidde Koot
8 7801
5 AV Flevo Delta Vrouwen AV Flevo Delta - Vsen
Begeleider: Lisanne Brouwer
Jurylid: Jacquelien Klaver
10 7504
6 AV Phoenix Vrouwen AV Phoenix - Vsen
Begeleider: Miriam Hentzen
Jurylid: Zie mannen
12 7478
7 U-Track Vrouwen U-Track - Vsen
Begeleider: Elsbeth Noppers
Jurylid: Elsbeth Noppers
10 7223
8 SAV Vrouwen SAV - Vsen
Begeleider: Heleen Wildoer
Jurylid: Heleen Wildoer
9 7088
9 AV NOVA Vrouwen AV NOVA - Vsen
Begeleider: Sara Prins
Jurylid: Jan Berkhout (voorkeur: commissaris van vertrek)
8 6917
10 AV Athlos Vrouwen AV Athlos - Vsen
Begeleider: alida van de kolk
Jurylid: conny weggeman
11 6734
11 AV Hylas Vrouwen AV Hylas - Vsen
Begeleider: Amy Bruin-Burger
Jurylid: Remco Bruin
6 5731
12 VAV Vrouwen VAV - Vsen
Begeleider: Djanne van der Schaaf
Jurylid: Djanne van der Schaaf
8 5325