Uitslagen Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 1 [2019]

Teams

Competitiestand Mannen 2e divisie
# Team Leden Punten
1 AV Haarlemmermeer Mannen AV Haarlemmermeer - Msen
Begeleider: Freek Nijbacker
Jurylid: Ruud Brandehof (na 13 uur)
13 8797
2 AV Haarlem Mannen AV Haarlem - Msen
Begeleider: Rob de Wit
14 8431
3 AV Hera Mannen AV Hera - Msen
Begeleider: Robin Korving
Jurylid: n.t.b.
12 8213
4 AV Athlos Mannen AV Athlos - Msen
Begeleider: Jeroen Poelert
Jurylid: Conny Weggeman
10 8063
5 KAV Holland Mannen KAV Holland - Msen
Begeleider: Hidde Koot
Jurylid: Ivo van Haaren
8 8039
6 AV NOVA Mannen AV NOVA - Msen
Begeleider: Bram Berkhout
Jurylid: Jan Berkhout, Juryaantekeningen 30,40,60. Voorkeur voor commissaris van vertrek
13 7962
7 Almere `81 Mannen Almere `81 - Msen
Begeleider: andries de vries
Jurylid: Steyn
10 7890
8 AV `47 Mannen AV `47 - Msen
Begeleider: Rutger Vrebey
Jurylid: Riena van der Jagt
9 7739
9 VAV Mannen VAV - Msen
Begeleider: Stef van der Schaaf
Jurylid: zie vrouwenteam VAV
9 7653
10 Phanos Mannen Phanos - Msen
Begeleider: Kika van Bergen en Henegouwen en Evelien Bos
Jurylid: Evelien Bos
10 7578
11 AV Phoenix Mannen AV Phoenix - Msen
Begeleider: Peter Spannring
Jurylid: Peter Spannring
12 7312
12 AV 1923 Mannen AV 1923 - Msen
Begeleider: Menno Blom
Jurylid: Menno Blom
3 1441
Competitiestand Vrouwen 2e divisie
# Team Leden Punten
1 AV Hera Vrouwen AV Hera - Vsen
Begeleider: H. de Jong
Jurylid: Herman de Jong
10 7745
2 Phanos Vrouwen Phanos - Vsen
Begeleider: Kika van Bergen en Henegouwen en Evelien Bos
Jurylid: Evelien Bos
10 7742
3 AV Haarlem Vrouwen AV Haarlem - Vsen
Begeleider: Ruud Wielart / Marijke Zwaag
Jurylid: Viktor Beelen
7 7532
4 AV Phoenix Vrouwen AV Phoenix - Vsen
Begeleider: Miriam Hentzen
Jurylid: Anne van der Put
10 7256
5 AV Flevo Delta Vrouwen AV Flevo Delta - Vsen
Begeleider: John Jansen
Jurylid: Jacqueline Klaver
11 7107
6 U-Track Vrouwen U-Track - Vsen
Begeleider: Nienke Streekstra
Jurylid: Elsbeth Noppers
9 7089
7 AV Athlos Vrouwen AV Athlos - Vsen
Begeleider: alida van de kolk
Jurylid: Conny Weggeman
11 6589
8 SAV Vrouwen SAV - Vsen
Begeleider: Leonie Wierenga
Jurylid: Leonie Wierenga
8 6575
9 KAV Holland Vrouwen KAV Holland - Vsen
Begeleider: Hidde Koot
Jurylid: Ivo van Haaren
9 6456
10 AV NOVA Vrouwen AV NOVA - Vsen
Begeleider: Sara Prins
Jurylid: Jan Berkhout (voorkeur: commissaris van vertrek)
6 6212
11 VAV Vrouwen VAV - Vsen
Begeleider: Djanne van der Schaaf
Jurylid: Dirk Huibers
8 6173
12 AV Hylas Vrouwen AV Hylas - Vsen
Begeleider: Amy Bruin-Burger
Jurylid: Margret van Kampen
5 5579