Uitslagen Werp Instuif

Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Rick Van Duijn Rijnsoever 27,15 26,97 19,50 27,15 ---
2 Benjamin Menkveld Rijnsoever X 17,97 19,49 19,49 ---
3 Thijs de Ruiter Rijnsoever X 15,11 16,05 16,05 ---
4 Matthijs Turk Rijnsoever 14,67 14,58 9,50 14,67 ---
Felix van Eer Rijnsoever - - - DNS ---
Thijmen Krassenburg Rijnsoever - - - DNS ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Rick Van Duijn Rijnsoever 8,32 7,61 8,09 8,32 ---
2 Thijs de Ruiter Rijnsoever 7,78 7,65 7,72 7,78 ---
3 Benjamin Menkveld Rijnsoever 6,75 6,80 6,45 6,80 ---
4 Matthijs Turk Rijnsoever 5,16 5,45 5,34 5,45 ---
Felix van Eer Rijnsoever - - - DNS ---



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Thijs de Ruiter Rijnsoever 24,39 22,15 23,36 24,39 ---
2 Matthijs Turk Rijnsoever X X 21,38 21,38 ---
3 Benjamin Menkveld Rijnsoever X 15,39 X 15,39 ---
4 Rick Van Duijn Rijnsoever 15,13 13,23 15,03 15,13 ---
Felix van Eer Rijnsoever - - - DNS ---
Thijmen Krassenburg Rijnsoever - - - DNS ---



Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Aaron Ponne SAV 20,38 19,91 22,60 22,60 ---
2 Leonard van Eer Rijnsoever X 8,95 20,51 20,51 18,58
3 Beau van Balen Tempo AV X 14,35 12,93 14,35 ---



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Aaron Ponne SAV 10,09 11,16 10,97 11,16 ---
2 Leonard van Eer Rijnsoever 7,36 8,11 7,91 8,11 ---
3 Beau van Balen Tempo AV 7,14 5,86 6,55 7,14 ---
4 Viktor Zarembski Rijnsoever 6,42 6,42 6,39 6,42 ---
5 Roberto Sira Rijnsoever 5,89 5,70 5,98 5,98 ---



Jongens Junior D - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Beau van Balen Tempo AV 19,27 21,30 X 21,30 ---
2 Aaron Ponne SAV 21,21 20,99 19,77 21,21 ---
3 Leonard van Eer Rijnsoever 9,96 12,10 15,85 15,85 21,84



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Tessa de Wit De Spartaan 15,21 X 25,61 25,61 26,25
2 Esther van Grol AV Sparta 17,75 19,92 20,59 20,59 ---
3 Yassira Ahraoui AV Sparta X 17,85 X 17,85 ---
4 Céline Verloop Rijnsoever 10,26 10,57 9,96 10,57 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Tessa de Wit De Spartaan 9,35 9,45 - 9,45 10,07
2 Esther van Grol AV Sparta 7,10 7,62 8,20 8,20 ---
3 Yassira Ahraoui AV Sparta 7,40 7,18 7,04 7,40 ---
4 Nienke Peereboom Rijnsoever 6,76 6,80 6,65 6,80 ---



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Tessa de Wit De Spartaan 25,13 24,30 24,81 25,13 26,97
2 Esther van Grol AV Sparta 21,69 18,51 19,26 21,69 ---
3 Céline Verloop Rijnsoever 20,50 18,18 18,04 20,50 ---
4 Annica Heemskerk Rijnsoever 17,73 15,30 13,97 17,73 ---
5 Yassira Ahraoui AV Sparta 16,51 14,41 16,15 16,51 ---
6 Jullia Vletter Rijnsoever 12,15 11,54 11,13 12,15 ---



Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Luna Pedemonte Olympus `70 19,01 X X 19,01 ---
2 Lilian van der Ent De Spartaan 14,79 13,30 17,15 17,15 ---
3 Femke Zwaan Leiden 15,90 17,13 14,47 17,13 ---
4 Lauren Goseling Rijnsoever 14,37 17,02 15,77 17,02 ---
5 Mounia Ahraoui AV Sparta X X 15,57 15,57 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Femke Zwaan Leiden 8,33 8,93 9,28 9,28 ---
2 Luna Pedemonte Olympus `70 8,43 7,40 8,96 8,96 ---
3 Lilian van der Ent De Spartaan 7,76 7,76 7,74 7,76 ---
4 Mounia Ahraoui AV Sparta 6,98 6,56 7,46 7,46 ---



Meisjes Junior D - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Luna Pedemonte Olympus `70 28,10 24,27 22,78 28,10 ---
2 Lauren Goseling Rijnsoever 16,59 15,78 14,02 16,59 ---
3 Mounia Ahraoui AV Sparta X X 13,67 13,67 ---
4 Joyce Nijnhuis Rijnsoever X 7,90 9,27 9,27 ---
5 Lilian van der Ent De Spartaan 8,90 6,88 4,78 8,90 ---
Femke Zwaan Leiden - - - DNS ---