# Team Leden Punten
1 Team 18 - JPB
Begeleider: Janco ter Harmsel
Jurylid: Jille Pluimers
10 2810
2 Team 20 - JPB
Begeleider: Lotte Molenkamp
Jurylid: ouder Sisu
10 2248
3 Team 21 AV Rijssen - JPB
Begeleider: Vera spenkelink
Jurylid: Otten
10 2228
4 Team 23 AV Rijssen - JPB
Begeleider: Holland
Jurylid: ter Harmsel
10 1883

Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/mini

Naam Team 40mDuur40mHM-balVortexHurkPunten totaalTeam punten
Aron Holland JPC - AV Rijssen Team 23 7,6 850,00 8,4 4,70 13,30 0,70 318 318
Bart Nijhuis JPC - AV Rijssen Team 18 10,2 550,00 10,0 3,40 9,50 0,70 154 0
Boaz Nijsink JPC - AV Rijssen Team 21 7,3 875,00 7,7 3,10 13,00 0,70 320 222
Chiel van den Belt JPC - AV Rijssen Team 23 7,9 775,00 8,5 3,10 8,50 0,70 246 139
Esmee van den Oever MPB - MPM Team 20 DNS DNS DNS DNS DNS NM 0 0
Eva Broeke MPC - AV Rijssen Team 18 8,4 850,00 9,1 3,40 11,50 0,70 297 153
Fay Seppenwoolde MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Filijne Stiggelbout MPB - AAV SISU Team 20 DNS DNS DNS DNS DNS NM 0 0
Finn ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 18 10,1 400,00 8,1 3,10 10,00 0,60 166 65
Hidde Bramer JPMini - AAV SISU Team 20 7,8 900,00 9,8 3,20 16,00 0,70 382 338
Iris Ketelaar MPMini - AAV SISU Team 20 8,3 800,00 9,5 2,50 7,00 0,80 328 268
Jesse Bonestroo JPB - AV Rijssen Team 18 DNS DNS DNS DNS DNS NM 0 0
Jille Pluimers JPC - AV Rijssen Team 18 8,1 400,00 9,2 3,20 15,50 0,70 224 61
Job Otten JPMini - AV Rijssen Team 21 7,8 825,00 10,7 3,00 8,50 0,60 274 171
Joshua Hennink JPB - MPM Team 20 7,2 950,00 7,6 5,00 18,50 0,80 345 237
Julia Wassink MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Kayleigh Baas MPC - AAV SISU Team 20 7,4 750,00 8,6 3,80 13,00 0,85 362 322
Koen Wijma JPC - AC TION Team 18 7,4 925,00 7,5 4,80 27,00 0,90 462 462
Kris Nijzink JPB - AV Rijssen Team 18 6,9 2250,00 7,1 6,10 21,50 0,90 819 819
Lara Jansen Eupe MPC - AV Rijssen Team 21 9,0 575,00 9,1 2,80 5,50 0,65 181 0
Leila Idikel MPC - AV Rijssen Team 23 7,2 800,00 9,2 3,30 8,50 0,70 304 304
Lesley Coker JPC - AC TION Team 18 7,9 900,00 7,4 6,40 20,00 0,90 436 436
Levi Schalk JPC - AV Rijssen Team 18 7,9 850,00 8,4 3,30 9,00 0,70 266 50
Luce Wessels MPC - AV Rijssen Team 23 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Maik Bonthuis JPC - AAV SISU Team 20 7,1 875,00 7,7 5,20 17,00 0,95 420 420
Malin Wessels MPB - AV Rijssen Team 21 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Nathan ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 23 7,1 900,00 8,8 3,50 9,50 0,80 313 313
Roos Gennissen MPC - AV Rijssen Team 23 7,9 700,00 9,9 3,00 9,00 0,60 229 125
Ruben van der Meer JPC - AAV SISU Team 20 7,9 800,00 9,4 3,00 9,00 0,65 227 0
Sam Klein Tuente JPB - AC TION Team 18 7,6 1000,00 7,8 4,90 15,00 0,90 337 337
Seth Nijkamp JPMini - AV Rijssen Team 21 7,9 775,00 9,6 3,40 18,00 0,55 345 146
Sophie Willems MPC - AV Rijssen Team 23 7,0 975,00 8,3 4,10 13,00 0,75 420 420
Stef Nijzink JPMini - AV Rijssen Team 21 7,8 950,00 8,7 2,80 16,50 0,70 417 382
Stijn Sok JPB - AV Rijssen Team 21 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Sven Hardon JPC - AAV SISU Team 20 6,1 1025,00 8,5 5,70 19,00 0,80 466 466
Tess Meulman MPB - AV Rijssen Team 21 6,4 950,00 7,8 4,40 17,00 0,85 392 392
Thomas Althof JPC - MPM Team 20 DNS DNS DNS DNS DNS NM 0 0
Tim Stegeman JPC - AV Rijssen Team 21 7,0 400,00 8,1 5,80 20,00 0,80 360 360
Vera Spenkelink MPC - AV Rijssen Team 21 7,3 825,00 8,3 3,50 9,00 0,65 324 291
Zara Krapels MPB - AV Rijssen Team 23 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Pupil B/C/mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aron Holland JPC - AV Rijssen Team 23 7,6 --- 58
Bart Nijhuis JPC - AV Rijssen Team 18 10,2 --- 5
Boaz Nijsink JPC - AV Rijssen Team 21 7,3 --- 67
Chiel van den Belt JPC - AV Rijssen Team 23 7,9 --- 50
Esmee van den Oever MPB - MPM Team 20 DNS --- 0
Eva Broeke MPC - AV Rijssen Team 18 8,4 --- 43
Fay Seppenwoolde MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
Filijne Stiggelbout MPB - AAV SISU Team 20 DNS --- 0
Finn ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 18 10,1 --- 6
Hidde Bramer JPMini - AAV SISU Team 20 7,8 --- 70
Iris Ketelaar MPMini - AAV SISU Team 20 8,3 --- 59
Jesse Bonestroo JPB - AV Rijssen Team 18 DNS --- 0
Jille Pluimers JPC - AV Rijssen Team 18 8,1 --- 44
Job Otten JPMini - AV Rijssen Team 21 7,8 --- 70
Joshua Hennink JPB - MPM Team 20 7,2 --- 59
Julia Wassink MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
Kayleigh Baas MPC - AAV SISU Team 20 7,4 --- 75
Koen Wijma JPC - AC TION Team 18 7,4 --- 64
Kris Nijzink JPB - AV Rijssen Team 18 6,9 --- 67
Lara Jansen Eupe MPC - AV Rijssen Team 21 9,0 --- 27
Leila Idikel MPC - AV Rijssen Team 23 7,2 --- 83
Lesley Coker JPC - AC TION Team 18 7,9 --- 50
Levi Schalk JPC - AV Rijssen Team 18 7,9 --- 50
Luce Wessels MPC - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
Maik Bonthuis JPC - AAV SISU Team 20 7,1 --- 74
Malin Wessels MPB - AV Rijssen Team 21 DNS --- 0
Nathan ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 23 7,1 --- 74
Roos Gennissen MPC - AV Rijssen Team 23 7,9 --- 58
Ruben van der Meer JPC - AAV SISU Team 20 7,9 --- 50
Sam Klein Tuente JPB - AC TION Team 18 7,6 --- 48
Seth Nijkamp JPMini - AV Rijssen Team 21 7,9 --- 66
Sophie Willems MPC - AV Rijssen Team 23 7,0 --- 90
Stef Nijzink JPMini - AV Rijssen Team 21 7,8 --- 70
Stijn Sok JPB - AV Rijssen Team 21 DNS --- 0
Sven Hardon JPC - AAV SISU Team 20 6,1 --- 110
Tess Meulman MPB - AV Rijssen Team 21 6,4 --- 90
Thomas Althof JPC - MPM Team 20 DNS --- 0
Tim Stegeman JPC - AV Rijssen Team 21 7,0 --- 77
Vera Spenkelink MPC - AV Rijssen Team 21 7,3 --- 79
Zara Krapels MPB - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B/C/mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aron Holland JPC - AV Rijssen Team 23 850,00 --- 51
Bart Nijhuis JPC - AV Rijssen Team 18 550,00 --- 9
Boaz Nijsink JPC - AV Rijssen Team 21 875,00 --- 56
Chiel van den Belt JPC - AV Rijssen Team 23 775,00 --- 38
Esmee van den Oever MPB - MPM Team 20 DNS --- 0
Eva Broeke MPC - AV Rijssen Team 18 850,00 --- 60
Fay Seppenwoolde MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
Filijne Stiggelbout MPB - AAV SISU Team 20 DNS --- 0
Finn ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 18 400,00 --- 0
Hidde Bramer JPMini - AAV SISU Team 20 900,00 --- 81
Iris Ketelaar MPMini - AAV SISU Team 20 800,00 --- 63
Jesse Bonestroo JPB - AV Rijssen Team 18 DNS --- 0
Jille Pluimers JPC - AV Rijssen Team 18 400,00 --- 0
Job Otten JPMini - AV Rijssen Team 21 825,00 --- 62
Joshua Hennink JPB - MPM Team 20 950,00 --- 59
Julia Wassink MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
Kayleigh Baas MPC - AAV SISU Team 20 750,00 --- 40
Koen Wijma JPC - AC TION Team 18 925,00 --- 66
Kris Nijzink JPB - AV Rijssen Team 18 2250,00 --- 474
Lara Jansen Eupe MPC - AV Rijssen Team 21 575,00 --- 14
Leila Idikel MPC - AV Rijssen Team 23 800,00 --- 49
Lesley Coker JPC - AC TION Team 18 900,00 --- 61
Levi Schalk JPC - AV Rijssen Team 18 850,00 --- 51
Luce Wessels MPC - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
Maik Bonthuis JPC - AAV SISU Team 20 875,00 --- 56
Malin Wessels MPB - AV Rijssen Team 21 DNS --- 0
Nathan ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 23 900,00 --- 61
Roos Gennissen MPC - AV Rijssen Team 23 700,00 --- 31
Ruben van der Meer JPC - AAV SISU Team 20 800,00 --- 42
Sam Klein Tuente JPB - AC TION Team 18 1000,00 --- 68
Seth Nijkamp JPMini - AV Rijssen Team 21 775,00 --- 51
Sophie Willems MPC - AV Rijssen Team 23 975,00 --- 89
Stef Nijzink JPMini - AV Rijssen Team 21 950,00 --- 95
Stijn Sok JPB - AV Rijssen Team 21 DNS --- 0
Sven Hardon JPC - AAV SISU Team 20 1025,00 --- 88
Tess Meulman MPB - AV Rijssen Team 21 950,00 --- 65
Thomas Althof JPC - MPM Team 20 DNS --- 0
Tim Stegeman JPC - AV Rijssen Team 21 400,00 --- 0
Vera Spenkelink MPC - AV Rijssen Team 21 825,00 --- 54
Zara Krapels MPB - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Pupil B/C/mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aron Holland JPC - AV Rijssen Team 23 8,4 --- 59
Bart Nijhuis JPC - AV Rijssen Team 18 10,0 --- 30
Boaz Nijsink JPC - AV Rijssen Team 21 7,7 --- 74
Chiel van den Belt JPC - AV Rijssen Team 23 8,5 --- 57
Esmee van den Oever MPB - MPM Team 20 DNS --- 0
Eva Broeke MPC - AV Rijssen Team 18 9,1 --- 53
Fay Seppenwoolde MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
Filijne Stiggelbout MPB - AAV SISU Team 20 DNS --- 0
Finn ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 18 8,1 --- 65
Hidde Bramer JPMini - AAV SISU Team 20 9,8 --- 44
Iris Ketelaar MPMini - AAV SISU Team 20 9,5 --- 57
Jesse Bonestroo JPB - AV Rijssen Team 18 DNS --- 0
Jille Pluimers JPC - AV Rijssen Team 18 9,2 --- 43
Job Otten JPMini - AV Rijssen Team 21 10,7 --- 27
Joshua Hennink JPB - MPM Team 20 7,6 --- 63
Julia Wassink MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
Kayleigh Baas MPC - AAV SISU Team 20 8,6 --- 64
Koen Wijma JPC - AC TION Team 18 7,5 --- 78
Kris Nijzink JPB - AV Rijssen Team 18 7,1 --- 73
Lara Jansen Eupe MPC - AV Rijssen Team 21 9,1 --- 53
Leila Idikel MPC - AV Rijssen Team 23 9,2 --- 51
Lesley Coker JPC - AC TION Team 18 7,4 --- 81
Levi Schalk JPC - AV Rijssen Team 18 8,4 --- 59
Luce Wessels MPC - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
Maik Bonthuis JPC - AAV SISU Team 20 7,7 --- 74
Malin Wessels MPB - AV Rijssen Team 21 DNS --- 0
Nathan ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 23 8,8 --- 51
Roos Gennissen MPC - AV Rijssen Team 23 9,9 --- 37
Ruben van der Meer JPC - AAV SISU Team 20 9,4 --- 40
Sam Klein Tuente JPB - AC TION Team 18 7,8 --- 60
Seth Nijkamp JPMini - AV Rijssen Team 21 9,6 --- 49
Sophie Willems MPC - AV Rijssen Team 23 8,3 --- 71
Stef Nijzink JPMini - AV Rijssen Team 21 8,7 --- 70
Stijn Sok JPB - AV Rijssen Team 21 DNS --- 0
Sven Hardon JPC - AAV SISU Team 20 8,5 --- 57
Tess Meulman MPB - AV Rijssen Team 21 7,8 --- 66
Thomas Althof JPC - MPM Team 20 DNS --- 0
Tim Stegeman JPC - AV Rijssen Team 21 8,1 --- 65
Vera Spenkelink MPC - AV Rijssen Team 21 8,3 --- 71
Zara Krapels MPB - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Medicienbalstoten Pupil B/C/mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aron Holland JPC - AV Rijssen Team 23 4,70 --- 56
Bart Nijhuis JPC - AV Rijssen Team 18 3,40 --- 35
Boaz Nijsink JPC - AV Rijssen Team 21 3,10 --- 31
Chiel van den Belt JPC - AV Rijssen Team 23 3,10 --- 31
Esmee van den Oever MPB - MPM Team 20 DNS --- 0
Eva Broeke MPC - AV Rijssen Team 18 3,40 --- 41
Fay Seppenwoolde MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
Filijne Stiggelbout MPB - AAV SISU Team 20 DNS --- 0
Finn ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 18 3,10 --- 31
Hidde Bramer JPMini - AAV SISU Team 20 3,20 --- 43
Iris Ketelaar MPMini - AAV SISU Team 20 2,50 --- 32
Jesse Bonestroo JPB - AV Rijssen Team 18 DNS --- 0
Jille Pluimers JPC - AV Rijssen Team 18 3,20 --- 32
Job Otten JPMini - AV Rijssen Team 21 3,00 --- 39
Joshua Hennink JPB - MPM Team 20 5,00 --- 51
Julia Wassink MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
Kayleigh Baas MPC - AAV SISU Team 20 3,80 --- 49
Koen Wijma JPC - AC TION Team 18 4,80 --- 58
Kris Nijzink JPB - AV Rijssen Team 18 6,10 --- 66
Lara Jansen Eupe MPC - AV Rijssen Team 21 2,80 --- 30
Leila Idikel MPC - AV Rijssen Team 23 3,30 --- 39
Lesley Coker JPC - AC TION Team 18 6,40 --- 85
Levi Schalk JPC - AV Rijssen Team 18 3,30 --- 34
Luce Wessels MPC - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
Maik Bonthuis JPC - AAV SISU Team 20 5,20 --- 64
Malin Wessels MPB - AV Rijssen Team 21 DNS --- 0
Nathan ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 23 3,50 --- 37
Roos Gennissen MPC - AV Rijssen Team 23 3,00 --- 34
Ruben van der Meer JPC - AAV SISU Team 20 3,00 --- 29
Sam Klein Tuente JPB - AC TION Team 18 4,90 --- 50
Seth Nijkamp JPMini - AV Rijssen Team 21 3,40 --- 47
Sophie Willems MPC - AV Rijssen Team 23 4,10 --- 54
Stef Nijzink JPMini - AV Rijssen Team 21 2,80 --- 35
Stijn Sok JPB - AV Rijssen Team 21 DNS --- 0
Sven Hardon JPC - AAV SISU Team 20 5,70 --- 73
Tess Meulman MPB - AV Rijssen Team 21 4,40 --- 47
Thomas Althof JPC - MPM Team 20 DNS --- 0
Tim Stegeman JPC - AV Rijssen Team 21 5,80 --- 75
Vera Spenkelink MPC - AV Rijssen Team 21 3,50 --- 43
Zara Krapels MPB - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil B/C/mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aron Holland JPC - AV Rijssen Team 23 13,30 --- 50
Bart Nijhuis JPC - AV Rijssen Team 18 9,50 --- 31
Boaz Nijsink JPC - AV Rijssen Team 21 13,00 --- 48
Chiel van den Belt JPC - AV Rijssen Team 23 8,50 --- 26
Esmee van den Oever MPB - MPM Team 20 DNS --- 0
Eva Broeke MPC - AV Rijssen Team 18 11,50 --- 48
Fay Seppenwoolde MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
Filijne Stiggelbout MPB - AAV SISU Team 20 DNS --- 0
Finn ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 18 10,00 --- 33
Hidde Bramer JPMini - AAV SISU Team 20 16,00 --- 85
Iris Ketelaar MPMini - AAV SISU Team 20 7,00 --- 28
Jesse Bonestroo JPB - AV Rijssen Team 18 DNS --- 0
Jille Pluimers JPC - AV Rijssen Team 18 15,50 --- 61
Job Otten JPMini - AV Rijssen Team 21 8,50 --- 35
Joshua Hennink JPB - MPM Team 20 18,50 --- 64
Julia Wassink MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
Kayleigh Baas MPC - AAV SISU Team 20 13,00 --- 56
Koen Wijma JPC - AC TION Team 18 27,00 --- 121
Kris Nijzink JPB - AV Rijssen Team 18 21,50 --- 77
Lara Jansen Eupe MPC - AV Rijssen Team 21 5,50 --- 13
Leila Idikel MPC - AV Rijssen Team 23 8,50 --- 30
Lesley Coker JPC - AC TION Team 18 20,00 --- 84
Levi Schalk JPC - AV Rijssen Team 18 9,00 --- 28
Luce Wessels MPC - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
Maik Bonthuis JPC - AAV SISU Team 20 17,00 --- 69
Malin Wessels MPB - AV Rijssen Team 21 DNS --- 0
Nathan ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 23 9,50 --- 31
Roos Gennissen MPC - AV Rijssen Team 23 9,00 --- 33
Ruben van der Meer JPC - AAV SISU Team 20 9,00 --- 28
Sam Klein Tuente JPB - AC TION Team 18 15,00 --- 49
Seth Nijkamp JPMini - AV Rijssen Team 21 18,00 --- 99
Sophie Willems MPC - AV Rijssen Team 23 13,00 --- 56
Stef Nijzink JPMini - AV Rijssen Team 21 16,50 --- 88
Stijn Sok JPB - AV Rijssen Team 21 DNS --- 0
Sven Hardon JPC - AAV SISU Team 20 19,00 --- 79
Tess Meulman MPB - AV Rijssen Team 21 17,00 --- 63
Thomas Althof JPC - MPM Team 20 DNS --- 0
Tim Stegeman JPC - AV Rijssen Team 21 20,00 --- 84
Vera Spenkelink MPC - AV Rijssen Team 21 9,00 --- 33
Zara Krapels MPB - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Pupil B/C/mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aron Holland JPC - AV Rijssen Team 23 0,70 --- 44
Bart Nijhuis JPC - AV Rijssen Team 18 0,70 --- 44
Boaz Nijsink JPC - AV Rijssen Team 21 0,70 --- 44
Chiel van den Belt JPC - AV Rijssen Team 23 0,70 --- 44
Esmee van den Oever MPB - MPM Team 20 NM --- 0
Eva Broeke MPC - AV Rijssen Team 18 0,70 --- 52
Fay Seppenwoolde MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
Filijne Stiggelbout MPB - AAV SISU Team 20 NM --- 0
Finn ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 18 0,60 --- 31
Hidde Bramer JPMini - AAV SISU Team 20 0,70 --- 59
Iris Ketelaar MPMini - AAV SISU Team 20 0,80 --- 89
Jesse Bonestroo JPB - AV Rijssen Team 18 NM --- 0
Jille Pluimers JPC - AV Rijssen Team 18 0,70 --- 44
Job Otten JPMini - AV Rijssen Team 21 0,60 --- 41
Joshua Hennink JPB - MPM Team 20 0,80 --- 49
Julia Wassink MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
Kayleigh Baas MPC - AAV SISU Team 20 0,85 --- 78
Koen Wijma JPC - AC TION Team 18 0,90 --- 75
Kris Nijzink JPB - AV Rijssen Team 18 0,90 --- 62
Lara Jansen Eupe MPC - AV Rijssen Team 21 0,65 --- 44
Leila Idikel MPC - AV Rijssen Team 23 0,70 --- 52
Lesley Coker JPC - AC TION Team 18 0,90 --- 75
Levi Schalk JPC - AV Rijssen Team 18 0,70 --- 44
Luce Wessels MPC - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
Maik Bonthuis JPC - AAV SISU Team 20 0,95 --- 83
Malin Wessels MPB - AV Rijssen Team 21 DNS --- 0
Nathan ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 23 0,80 --- 59
Roos Gennissen MPC - AV Rijssen Team 23 0,60 --- 36
Ruben van der Meer JPC - AAV SISU Team 20 0,65 --- 38
Sam Klein Tuente JPB - AC TION Team 18 0,90 --- 62
Seth Nijkamp JPMini - AV Rijssen Team 21 0,55 --- 33
Sophie Willems MPC - AV Rijssen Team 23 0,75 --- 60
Stef Nijzink JPMini - AV Rijssen Team 21 0,70 --- 59
Stijn Sok JPB - AV Rijssen Team 21 DNS --- 0
Sven Hardon JPC - AAV SISU Team 20 0,80 --- 59
Tess Meulman MPB - AV Rijssen Team 21 0,85 --- 61
Thomas Althof JPC - MPM Team 20 NM --- 0
Tim Stegeman JPC - AV Rijssen Team 21 0,80 --- 59
Vera Spenkelink MPC - AV Rijssen Team 21 0,65 --- 44
Zara Krapels MPB - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0

Uitslagen Teamestafette Pupil B/C/mini

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 18 (Team-est) - JPB 10 2:50,6 427
2 Team 21 (Team-est) AV Rijssen - JPB 10 3:12,1 264
2 Team 23 (Team-est) AV Rijssen - JPB 10 3:12,1 264
4 Team 20 (Team-est) - JPB 10 3:22,7 197