Uitslagen Baaninstuif AV Rijssen

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 11,08 +0.7 m/s11,03
2 Sven van Leeuwen MPM 11,56 +0.7 m/s11,43
3 Pim Weghorst MPM 12,21 +0.0 m/s12,40
4 Rick Harmsen ASV 12,35 +0.0 m/s12,30



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 22,24 -0.3 m/s21,97
2 Sven van Leeuwen MPM 23,33 -0.3 m/s23,43
3 Yvar - Schoorlemmer MPM 24,00 -0.3 m/s23,50
4 Pim Weghorst MPM 24,78 +0.0 m/s24,80
5 Rick Harmsen ASV 25,11 +0.0 m/s25,30



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Gert Tijhuis ATNY 2:01,72 2:02,05
2 Sören Wiencke Duitsland 2:01,98 1:59,50



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Ruben Koppelman ACO 9:45,26 9:50,00
2 Pim Bakker AV Rijssen 10:57,81 10:30,00
Mart Ruben Nijhuis MPM DNS 9:15,00



Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBP
1 Hidde Hofsté AV Rijssen 43,95 ---



Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

# Naam ResOBP
1 Hidde Hofsté AV Rijssen 29,07 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Rick Harmsen ASV 5,33 5,68



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Mees Kappert AV Salland 11,28 +0.7 m/s11,36
2 Jonas Phijffers ATNY 11,87 +0.0 m/s12,02
3 Frank Seppenwoolde ATNY 12,23 +0.0 m/s12,31
4 Ole Kappert Nederland 12,30 +0.7 m/s11,36
5 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 12,47 +0.0 m/s12,40
6 Quinten van den Berg AAV SISU 13,57 +0.9 m/s13,76
7 Matthijs Derksen AAV SISU 14,37 +0.6 m/s---
Milo Lammertink MPM DNS ---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Mees Kappert AV Salland 23,23 +0.0 m/s23,80
2 Jonas Phijffers ATNY 24,00 +0.0 m/s26,78
3 Ole Kappert Nederland 24,96 -0.3 m/s23,80
4 Frank Seppenwoolde ATNY 25,15 +0.0 m/s25,47
5 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 25,57 +0.0 m/s25,55



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jan Hiltjesdam AV Rijssen 2:02,23 2:06,42
2 Willem Boerman AV Rijssen 2:26,06 2:31,50
3 Matthijs Derksen AAV SISU 2:38,65 ---



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Thijs Zoon Flevo Delta 9:31,73 9:40,00
2 Karsten van Ommen Isala `96 9:50,27 9:40,00



Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

# Naam ResOBP
1 Bram Klein Poelhuis AC TION 38,44 ---
2 Luc ter Linde AC TION 38,38 ---
3 Bram Blokhuis AV Iphitos 32,88 36,20
4 Quinten van den Berg AAV SISU 21,21 ---
Milo Lammertink MPM DNS ---



Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam ResOBP
1 Marnix Wilting AC TION 37,02 ---
2 Luc ter Linde AC TION 30,99 ---
3 Bram Blokhuis AV Iphitos 25,26 28,22
4 Bram Klein Poelhuis AC TION 24,51 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBP
1 Marnix Wilting AC TION 12,17 ---
2 Luc ter Linde AC TION 11,50 ---
3 Iwan Wever AC TION 9,63 ---
4 Bram Blokhuis AV Iphitos 9,25 9,46



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Willem Boerman AV Rijssen 1,70 ---
Milo Lammertink MPM DNS ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Noud van de Mast AV34 6,02 6,13
2 Bram Klein Poelhuis AC TION 5,15 ---
3 Iwan Wever AC TION 4,55 ---
4 Matthijs Derksen AAV SISU 3,88 ---
5 Quinten van den Berg AAV SISU 3,83 ---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Levy Hollander AV Salland 11,78 +0.6 m/s---
2 Koen Diepen PH 13,29 +0.9 m/s12,89
Guus Dierink AAV SISU DNS 13,90



Jongens Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Levy Hollander AV Salland 24,28 +0.0 m/s---



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Parker Consten Ciko `66 2:13,70 2:13,43
2 Twan Willemsen MPM 2:38,53 ---



Jongens Junior C - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jaap Zoon Flevo Delta 10:03,41 10:15,00



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Nils Horstmeier Duitsland 34,75 34,98
2 Tim ter Linde AC TION 26,02 ---



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Tim ter Linde AC TION 27,76 ---
2 Koen Diepen PH 27,17 ---
3 Nils Horstmeier Duitsland 25,15 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Twan Ligtenberg AV Rijssen 11,66 ---
2 Tim ter Linde AC TION 7,97 ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Twan Ligtenberg AV Rijssen 1,60 ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
Guus Dierink AAV SISU DNS 4,28



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Mick van Veen Olympus `70 11,30 +0.1 m/s---
2 Wout Voortman AV Rijssen 11,66 -0.4 m/s---
3 Mart Nijland AV Rijssen 11,68 +0.1 m/s---
4 Kenan Turegun Olympus `70 11,73 +0.1 m/s---
5 Luc van der Vegt AV Salland 12,03 -0.4 m/s---
6 Stan van der Vegt AV Salland 13,11 -0.4 m/s---



Jongens Junior D - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Mick van Veen Olympus `70 14,00 +0.6 m/s---
2 Kenan Turegun Olympus `70 14,37 +0.6 m/s---
Wout Voortman AV Rijssen DNS ---



Jongens Junior D - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Tijmen Prins AV Rijssen 2:37,94 ---
2 Dani Martens AC TION 2:38,67 ---
3 Bjorn Bruinsma ATNY 2:38,78 ---



Jongens Junior D - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Twan Vossebelt AV PEC 1910 10:57,88 10:30,00



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Leon Wiedemeijer MPM 23,24 ---
2 Stan van der Vegt AV Salland 22,66 ---
3 Nathan Nijkamp AV Rijssen 17,38 ---
4 Teun Bijpost AV Rijssen 15,07 ---
5 Lucas Heuvelman AV Rijssen 13,88 ---



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
Teun Bijpost AV Rijssen DNS ---



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Leon Wiedemeijer MPM 8,59 ---
2 Mick van Veen Olympus `70 6,55 ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Wout Voortman AV Rijssen 1,55 ---
2 Kenan Turegun Olympus `70 1,30 1,30



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Mick van Veen Olympus `70 4,30 4,17
2 Wout Voortman AV Rijssen 4,27 ---
3 Tijmen Prins AV Rijssen 4,15 ---
4 Kenan Turegun Olympus `70 4,02 4,19
5 Luc van der Vegt AV Salland 3,86 ---
6 Lucas Heuvelman AV Rijssen 3,56 ---
7 Mart Nijland AV Rijssen 3,27 ---



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jan Plat M50 - AV PEC 1910 12,69 +0.9 m/s12,60
2 Berthram Mak M50 - De Gemzen 13,37 +0.9 m/s13,44



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jan Plat M50 - AV PEC 1910 25,96 +0.0 m/s25,62
2 Jan Assink M70 - AV Rijssen 37,59 +0.0 m/s---



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Harrie Prinsen M35 - AV NOP 2:26,96 2:30,00
2 Erik Nijhof M50 - MPM 2:38,16 2:37,00
3 Dirk Wigmans M60 - De Gemzen 2:52,18 2:49,63
4 Ferdinand Hemme M50 - SPWS 3:01,08 2:59,30
5 Wolter Prins M60 - AV Rijssen 3:09,44 3:04,00
6 Jan Assink M70 - AV Rijssen 3:31,92 ---



Masters Mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Frank Meijer M35 - ATNY 9:24,39 9:40,00
2 Arnold Klieverik M35 - LAAC Twente 9:38,01 9:57,00
3 Marco Ramaekers M35 - AV Phoenix 9:49,91 9:53,76
4 Bert Wessels M35 - LAAC Twente 9:51,01 9:54,00
5 Harald Huijssoon M35 - AV Rijssen 9:58,53 10:00,00
6 Emiel Winkler M35 - BB lopers 10:25,76 10:27,00
7 Jasper de Groot M50 - Flevo Delta 10:34,41 10:30,00
8 Wynand Fokkert M35 - BB lopers 10:44,05 10:31,00
9 Gerard Kroes M35 - De Gemzen 11:13,41 10:29,00
10 Edwin Seppenwoolde M35 - AV Rijssen 11:21,87 11:59,00
11 Wim Beltman M35 - AV Rijssen 11:54,62 11,59
12 Hans Dat M50 - LAAC Twente 12:07,81 11:45,00
13 Gerard Reesink M35 - DVTR 12:22,49 ---
14 Jacob Wietsma M50 - AV Rijssen 12:29,18 12:12,00
15 Jan Tijhuis M60 - AV Rijssen 13:28,72 12:45,00
16 Gijs Knoppert M80 - avVN 26:06,41 27:47,14
Ruud Schurink M35 - LAAC Twente DNS 9:45,00
Maarten Nieuwenhuis M35 - BB lopers DNF 9:31,00
Jan Groot M50 - Altis DNF 11:23,00



Masters Mannen - Speerwerpen 400 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Speerwerpen 500 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Speerwerpen 600 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Speerwerpen 700 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBP
1 Maurice Nijrolder M35 - AV Archeus 32,93 ---



Masters Mannen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Martin Albert Regtop M70 - Haaksbergen 36,53 --- 1



Masters Mannen - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ferdinand Hemme M50 - SPWS 22,63 23,43 2
2 Erik Nijhof M50 - MPM 18,61 --- 1



Masters Mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Maurice Nijrolder M35 - AV Archeus 22,31 ---



Masters Mannen - Kogelstoten 3 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Martin Albert Regtop M70 - Haaksbergen 11,69 --- 1



Masters Mannen - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Dirk Wigmans M60 - De Gemzen 7,80 8,02 1



Masters Mannen - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ben van Sark M50 - Haaksbergen 11,74 --- 2
2 Berthram Mak M50 - De Gemzen 8,91 8,74 1



Masters Mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam ResOBP
1 Maurice Nijrolder M35 - AV Archeus 7,89 ---



Masters Mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Berthram Mak M50 - De Gemzen 4,32 4,45



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Elleke Steenbergen V35 - DVTR 13,62 +0.6 m/s---



Masters Vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Elleke Steenbergen V35 - DVTR 27,99 +0.9 m/s---



Masters Vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Lieve Tollet V35 - BB lopers 10:58,46 10,31
2 Astrid van Velden V50 - Altis 11:23,48 11:23,58
3 Diana Luijrink V60 - LAAC Twente 13:32,25 ---
4 Esther Zo...er Zanden V35 - Flevo Delta 13:56,60 14:20,00
5 Renate Kr...-Eilander V35 - De Gemzen 14:05,22 13:50,00



Masters Vrouwen - Speerwerpen 400 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Speerwerpen 500 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Speerwerpen 600 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Discuswerpen 0,75 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Kogelstoten 2 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Kogelstoten 3 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
Elleke Steenbergen V35 - DVTR DNS ---



Meisjes Junior A - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Lauraine Kolmschot AAV SISU 27,87 +0.9 m/s---
2 Tosca Oudshoorn Haaksbergen 29,52 +0.0 m/s27,49



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Naomi Heidema ACO 2:21,89 2:18,00



Meisjes Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Gemma Frances AC TION 10:59,84 ---
2 Amber van Mourik MPM 11:50,95 12:58,00



Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Florianne Postma AV Argo 31,19 ---
2 Pam Migchelbrink AV Argo 27,92 ---
3 Lotte Molenkamp AAV SISU 18,38 19,00



Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Yara Kramer AV Salland 30,57 ---
2 Lotte Molenkamp AAV SISU 22,07 21,00
3 Nikita Hammink AAV SISU 21,94 22,00
4 Luan Veenhuis AV Argo 20,77 ---
5 Pam Migchelbrink AV Argo 19,12 19,63
Lichelle Scholing AC TION DNS 37,02



Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Yara Kramer AV Salland 9,52 ---
2 Lotte Molenkamp AAV SISU 8,71 8,94
3 Esmee Marsman AV Salland 7,96 ---
4 Pam Migchelbrink AV Argo 7,91 8,16
Lichelle Scholing AC TION DNS 10,20



Meisjes Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Lauraine Kolmschot AAV SISU 4,59 ---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Nina Hol AV PEC 1910 13,80 +0.6 m/s13,65
2 Joëlle Pasman AV Salland 14,37 +0.6 m/s---
3 Nomi Linthorst AV Salland 14,62 +0.0 m/s---
4 Isolde Schoorlemmer AV Salland 14,68 +0.0 m/s14,73
5 Caitlin Nieuwenhuis AV Salland 14,71 +0.0 m/s14,92
6 Femke Gellekink MPM 15,09 +0.6 m/s---



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Suzan Schippers MPM 28,48 +0.0 m/s27,07



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Milou Oplaat AV Rijssen 2:30,48 2:29,38
2 Lena Nijhof MPM 3:06,68 3:10,59



Meisjes Junior B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBP
1 Nikita Hammink AAV SISU 28,50 ---
2 Elisanne Buunk AVA `70 25,29 ---
3 Caitlin Nieuwenhuis AV Salland 22,44 20,99
4 Inez van der Meulen AAV SISU 22,24 25,00
5 Femke Gellekink MPM 20,82 ---



Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Emma Halfman AAV SISU 23,18 23,44
2 Lena Nijhof MPM 21,78 25,69
3 Loes Mullink AAV SISU 19,00 ---
4 Inez van der Meulen AAV SISU 18,27 20,00
Nikita Hammink AAV SISU --- ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Loes Mullink AAV SISU 10,73 ---
2 Nina Hol AV PEC 1910 10,20 10,24
3 Nikita Hammink AAV SISU 9,99 ---
4 Femke Gellekink MPM 9,40 ---
5 Elisanne Buunk AVA `70 9,32 ---
6 Inez van der Meulen AAV SISU 8,79 9,10



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lena Nijhof MPM 1,40 1,35
2 Emma Halfman AAV SISU 1,30 1,40
Elisanne Buunk AVA `70 DNS ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Joëlle Pasman AV Salland 4,17 ---
2 Isolde Schoorlemmer AV Salland 4,05 3,78
3 Nomi Linthorst AV Salland 3,67 ---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Nina De Haes HAC `63 11,53 -0.4 m/s---



Meisjes Junior C - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Nina De Haes HAC `63 29,51 +0.9 m/s---



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Loes Davenschot AV Rijssen 2:40,48 2:48,00
2 Lisa Zoon Flevo Delta 3:15,65 2:58,00
Lisa Hofste AAV SISU DNS ---



Meisjes Junior C - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Iris Wilms MPM 12:27,72 ---



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBP
1 Iris Wilms MPM 22,28 ---
2 Anne Bijpost AV Rijssen 21,37 20,31
Lisa Hofste AAV SISU DNS ---



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Naomi Wessels AV Rijssen 31,73 31,51
2 Anne Bijpost AV Rijssen 21,05 18,86



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Naomi Wessels AV Rijssen 12,59 11,73
2 Anne Bijpost AV Rijssen 9,57 9,69



Meisjes Junior C - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Nina De Haes HAC `63 4,43 ---
2 Loes Davenschot AV Rijssen 3,80 4,18
Lisa Hofste AAV SISU DNS ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Lione van der Horst DVTR 8,99 +0.8 m/s---
2 Jasmijn Wilms MPM 9,28 +0.8 m/s---
3 Eline Wessels AV Rijssen 10,08 +0.8 m/s---
4 Veerle Jansen Eupe AV Rijssen 10,84 +0.8 m/s---



Meisjes Junior D - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Sabine Struik SPWS 14,53 +0.6 m/s---
2 Lyanne Spijkman SPWS 15,19 +0.6 m/s---



Meisjes Junior D - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Lyanne Spijkman SPWS 2:49,83 ---



Meisjes Junior D - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Sabine Struik SPWS 23,35 ---
2 Amber Koster AV Rijssen 19,02 20,40
3 Eline Wessels AV Rijssen 15,61 ---



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBP
1 Léonie Deumers AV Lycurgus 26,67 27,79
2 Amber Koster AV Rijssen 18,86 17,17
3 Jasmijn Wilms MPM 17,18 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Léonie Deumers AV Lycurgus 10,11 10,71
2 Amber Koster AV Rijssen 9,24 9,15
3 Lyanne Spijkman SPWS 6,64 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sabine Struik SPWS 1,25 ---
2 Eline Wessels AV Rijssen 1,20 ---
3 Veerle Jansen Eupe AV Rijssen 1,20 1,25
Lione van der Horst DVTR DNS ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Lione van der Horst DVTR 4,07 ---
2 Sabine Struik SPWS 4,02 ---
3 Jasmijn Wilms MPM 3,93 ---
4 Eline Wessels AV Rijssen 3,48 ---
5 Lyanne Spijkman SPWS 3,47 ---
6 Veerle Jansen Eupe AV Rijssen 3,05 ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Lars van der Pluijm MPM 11,63 +0.6 m/s---
2 Remco Bos DVTR 11,88 +0.7 m/s11,50
3 Tom Wouda Haaksbergen 12,17 +0.0 m/s11,89
Johnny van...hooneveld AV 1923 DNS 11,21



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Remco Bos DVTR 23,14 -0.3 m/s22,80
2 Tom Wouda Haaksbergen 24,40 +0.0 m/s24,35



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Timon Schöning Duitsland 2:00,99 1:55,00
2 Steef Severijn DAV Kronos 2:05,62 2:04,00



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Danny Koppelman ACO 8:35,77 8:40,00
2 Gert-Jan Stevens HAC `63 9:08,46 9:10,00
3 Remco Akse BB lopers 9:16,62 9:20,00
4 Willard Bredewold BB lopers 9:17,90 9:20,00
5 Dave Pauelsen AC TION 9:23,16 9:58,00
6 Nick Zwienenberg ATNY 9:30,09 9:30,00
7 Mark Jansonius AV34 9:34,19 9:17,20
8 Jan Pullen BB lopers 9:35,58 9:35,00
9 Thomas de Vos DVTR 9:42,27 9:59,00
10 Mark Groo...ronsvoort AV Salland 10:07,87 9:57,00
11 Mark Kleve Onbekend 10:15,88 9:57,76
12 Edwin Visserman ATNY 10:25,00 10:20,00
13 Chiel van Maurik DVTR 10:28,14 10:03,00
14 Stefan Koopman BB lopers 10:28,36 10:31,00
15 Daan Jacobs Haaksbergen 11:02,33 11:10,00
16 Ronald Zandvoort AV Rijssen 11:11,22 11:50,00
Bas Scholten AC TION DNS 10:30,00
Wilco Nijkamp AV Rijssen DNS 12:15,00
Seb Wiggemans DVTR DNF 9:10,00



Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBP
1 Martin Platenkamp MPM 22,64 22,11



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Lars van der Pluijm MPM 33,58 ---
2 Martin Platenkamp MPM 21,16 22,14



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam ResOBP
1 Lars van der Pluym MPM 10,84 ---
2 Martin Platenkamp MPM 9,18 8,93



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Erwin de Vor VAV 1,90 2,00



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Erwin de Vor VAV 6,06 6,82
2 Tom Wouda Haaksbergen 5,79 6,17



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Elise Lauret MPM 13,47 +0.0 m/s13,60
2 Ilona Hogenkamp ACO 13,64 +0.0 m/s13,81
3 Susan van Sark MPM 14,71 +0.0 m/s14,39



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Danique Coolen MPM 27,51 +0.0 m/s27,24
2 Ilona Hogenkamp ACO 28,00 +0.0 m/s28,12



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Harriet van 't Oever BB lopers 2:18,76 2:18,00



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Lisanne G...-Meuleman LAAC Twente 9:38,54 9:57,00
2 Lesley Smit LAAC Twente 9:51,74 9:54,00
3 Aline Kootstra ACO 10:02,17 9:58,00
4 Tess Boekema BB lopers 10:02,76 9:57,00
5 Leonie Glazenborg DVTR 10:51,71 10:45,00
6 Lisa Bielevelt Haaksbergen 11:02,49 11:10,00
7 Nardie Mulder BB lopers 12:21,63 12:29,00



Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Elise Lauret MPM 30,56 ---



Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Susan van Sark MPM 4,37 ---