• 100m
  • 200m
  • 800m
  • 3000m
  • Speer
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Nina Hol AV PEC 1910 13,80 +0.6 m/s13,65
    2 Joëlle Pasman AV Salland 14,37 +0.6 m/s---
    3 Nomi Linthorst AV Salland 14,62 +0.0 m/s---
    4 Isolde Schoorlemmer AV Salland 14,68 +0.0 m/s14,73
    5 Caitlin Nieuwenhuis AV Salland 14,71 +0.0 m/s14,92
    6 Femke Gellekink MPM 15,09 +0.6 m/s---

    Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Suzan Schippers MPM 28,48 +0.0 m/s27,07

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Milou Oplaat AV Rijssen 2:30,48 2:29,38
    2 Lena Nijhof MPM 3:06,68 3:10,59

    Uitslagen 3000 meter Meisjes Junior B

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Nikita Hammink AAV SISU 28,50 ---
    2 Elisanne Buunk AVA `70 25,29 ---
    3 Caitlin Nieuwenhuis AV Salland 22,44 20,99
    4 Inez van der Meulen AAV SISU 22,24 25,00
    5 Femke Gellekink MPM 20,82 ---

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Emma Halfman AAV SISU 23,18 23,44
    2 Lena Nijhof MPM 21,78 25,69
    3 Loes Mullink AAV SISU 19,00 ---
    4 Inez van der Meulen AAV SISU 18,27 20,00
    Nikita Hammink AAV SISU --- ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Loes Mullink AAV SISU 10,73 ---
    2 Nina Hol AV PEC 1910 10,20 10,24
    3 Nikita Hammink AAV SISU 9,99 ---
    4 Femke Gellekink MPM 9,40 ---
    5 Elisanne Buunk AVA `70 9,32 ---
    6 Inez van der Meulen AAV SISU 8,79 9,10

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Lena Nijhof MPM 1,40 1,35
    2 Emma Halfman AAV SISU 1,30 1,40
    Elisanne Buunk AVA `70 DNS ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Joëlle Pasman AV Salland 4,17 ---
    2 Isolde Schoorlemmer AV Salland 4,05 3,78
    3 Nomi Linthorst AV Salland 3,67 ---