Uitslagen 1e Goudse Kaas- en Stroopwafelwedstrijd

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Eric Wolfrat GACH 12,51 -0.1 m/s12,54
2 Rens Tasma AAV `36 12,74 -0.1 m/s12,63
Thomas Wassenaar AV `47 DNS 12,50



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Brian Kortekaas AAV `36 24,06 -0.4 m/s23,40
2 Jim van 't Schip AAV `36 24,79 -0.4 m/s24,50
3 Eric Wolfrat GACH 25,18 -0.1 m/s25,00
4 Ivo van de Pasch AV Gouda 27,13 -0.1 m/s26,80



Jongens Junior A - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Sebastian Evers AV Statina 2:13,50 2:07,25



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Twan Altorf De Spartaan 9:47,36 9:40,00



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Thijs Meershoek AV Sparta 37,87 34,19 35,64 37,87 ---
2 Rick van de Noort AAV `36 25,33 24,56 X 25,33 ---
3 Tom Driessen AAV `36 X 25,04 X 25,04 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Thijs Meershoek AV Sparta 12,60 12,01 X 12,60 ---
2 Rick van de Noort AAV `36 10,75 10,81 10,91 10,91 12,00
3 Thomas Wassenaar AV `47 9,50 9,50 X 9,50 10,80
4 Faas Ignatius AV Gouda X 9,09 8,57 9,09 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Ivo van de Pasch AV Gouda 1,70 ---
2 Rens Tasma AAV `36 1,60 1,70



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Brian Kortekaas AAV `36 5,52 5,52 5,66 5,66 6,06
2 Rens Tasma AAV `36 - 4,87 4,79 4,87 5,51



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Tim den Brave AAV `36 12,18 +0.3 m/s---
2 Taron Punt PAC 12,42 -1.1 m/s---
3 Jesse Lamberst AAV `36 12,69 -0.1 m/s12,39
4 Frank Ruegg AV Gouda 12,84 +0.3 m/s---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Stan Van Tilburg AV Gouda 26,73 -0.4 m/s---
2 Tim Consemulder HLLS 27,43 -0.9 m/s---
Tim den Brave AAV `36 DNS ---



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 56,72 56,28
2 Heiko Rotteveel AAV `36 57,32 57,34
3 Willem Bosch SPOB 59,35 59,03
Jesse de Leeuw AAV `36 DQ 1:05,89



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jesse Fokkenrood U-Track 1:58,67 1:57,28
2 Matthijs van Schaik Clytoneus 2:13,34 2:17,40
3 Floris Boer ARV Ilion 2:44,26 ---
Jesse Lamberst AAV `36 DNS 2:13,85



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Pablo Velt AV Atverni 9:14,95 9:16,73
2 Marc Dullemond AAV `36 10:12,14 ---



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Felix Zwolle AV Feniks 36,16 37,63 38,20 38,20 ---
2 Kristian Munning SPOB 26,40 X X 26,40 ---
3 Taron Punt PAC 21,62 X 26,07 26,07 ---
4 Bart ten Bergen AV Gouda 25,18 24,41 21,89 25,18 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Felix Zwolle AV Feniks 12,87 12,36 12,33 12,87 ---
2 Taron Punt PAC 11,21 11,61 11,86 11,86 ---
3 Twan van Rijn AAV `36 10,90 11,18 9,56 11,18 ---
4 Bart ten Bergen AV Gouda 9,51 9,36 9,05 9,51 ---
5 Kyan Krol AAV `36 9,49 9,09 8,42 9,49 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jesse Lamberst AAV `36 1,75 1,82
2 Tim den Brave AAV `36 1,75 ---
3 Stan Van Tilburg AV Gouda 1,55 ---
4 Frank Ruegg AV Gouda 1,45 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Twan van Rijn AAV `36 5,52 X 5,83 5,83 ---
2 Tim Consemulder HLLS 4,91 5,21 5,17 5,21 ---
3 Stan Van Tilburg AV Gouda 4,87 5,12 X 5,12 ---
4 Kyan Krol AAV `36 4,17 4,56 X 4,56 ---
5 Frank Ruegg AV Gouda X 3,85 X 3,85 ---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Maurice Afognon ARV Ilion 11,82 +0.5 m/s11,65
2 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 12,31 -0.1 m/s12,35
3 Joris Tammes AV Fortuna 12,48 +0.4 m/s---
4 Ewan ter Hennepe AV Gouda 12,89 +0.4 m/s---
5 Hugo Krans GACH 13,24 +0.1 m/s---
6 Ridzerd Punt PAC 13,46 -1.1 m/s---
7 Thom de Weger AV Gouda 14,39 +0.4 m/s---
8 Allard de Laat AV Gouda 15,75 -1.1 m/s---
9 Christiaan Stuut AV Gouda 15,99 -1.1 m/s---
Lars Dauw ARV Ilion DNS ---
Jacob Kraamer AV Gouda DNS ---



Jongens Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Maurice Afognon ARV Ilion 24,72 -0.4 m/s---
2 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 24,89 -0.1 m/s25,00
3 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 24,99 -0.2 m/s28,00
4 Joris Tammes AV Fortuna 25,59 -0.4 m/s---
5 Justin van Dooren Haag 26,77 -0.4 m/s---
6 Hugo Krans GACH 27,24 +0.0 m/s---
7 Benjamin den Hartog CAV Energie 27,65 -0.2 m/s29,00



Jongens Junior C - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 59,17 1:03,00
2 Rens Altorf De Spartaan 59,42 1:02,00
3 Benjamin den Hartog CAV Energie 1:03,09 1:09,00
Miguel De la Fuente PAC DNS 1:06,14



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Timo Hoogendoorn U-Track 2:06,71 2:03,00
2 Jasper Bloks AV Statina 2:17,47 2:15,11
3 Twan Buijs Haag 2:23,25 2:35,97
Jacob Kraamer AV Gouda DNS ---



Jongens Junior C - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Juan Zijderlaan AV Atverni 10:09,31 10:10,00



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ridzerd Punt PAC 32,93 32,97 27,65 32,97 ---
2 Bart Adriaanse Voorne 31,19 32,61 29,49 - - - 32,61 ---
3 Milo de Langen AV Feniks 31,30 X 25,06 31,30 ---
4 Joris Tammes AV Fortuna 29,96 X X 29,96 ---
5 Jurre van Oosten AV Gouda X 27,58 X 27,58 ---
6 Allard de Laat AV Gouda 22,20 14,66 15,89 22,20 ---
7 Maurits va...cheijndel Olympus `70 20,66 17,86 20,92 - - - 20,92 ---
Benjamin den Hartog CAV Energie X X X - - - NM ---
Sebastiaan...en Hartog CAV Energie X X X NM ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Berend Zwolle AV Feniks 10,42 11,27 11,18 11,27 ---
2 Ridzerd Punt PAC 10,31 10,08 10,75 10,75 ---
3 Jurre van Oosten AV Gouda 10,41 8,91 10,23 10,41 ---
4 Bart Adriaanse Voorne 8,73 X 9,68 9,68 ---
5 Maurits va...cheijndel Olympus `70 6,75 6,01 6,93 6,93 ---
Milo de Langen AV Feniks X X X NM ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Justin van Dooren Haag 1,65 1,75
2 Max Birdja Haag 1,60 1,70
3 Berend Zwolle AV Feniks 1,50 ---
4 Rens Altorf De Spartaan 1,40 1,50
4 Arjuno Orsini AV Gouda 1,40 ---
6 Menno Weeda CAV Energie 1,40 1,55
6 Allard de Laat AV Gouda 1,40 ---
Milo de Langen AV Feniks DNS ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Maurice Afognon ARV Ilion 5,68 5,38 5,65 5,68 ---
2 Menno Weeda CAV Energie - X 4,24 4,24 4,55
3 Thom de Weger AV Gouda 4,20 3,93 - 4,20 ---
4 Christiaan Stuut AV Gouda 3,55 3,17 3,55 ---
Lars Dauw ARV Ilion - - - DNS 5,66
Jacob Kraamer AV Gouda - - - DNS ---



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Bart Roth M45 - U-Track 12,49 +0.5 m/s12,24
2 Sander van Tuijl M45 - Almere `81 13,17 -0.5 m/s13,15
3 Melvin Sedney M50 - ARV Ilion 13,35 -0.5 m/s12,99
4 Johan Zwetsloot M40 - Haag 13,41 -0.5 m/s13,06
5 Martin van Breet M40 - ADA 14,01 +0.1 m/s---
6 John Pouwels M50 - ARV Ilion 14,20 +0.3 m/s---
7 Siebe Bloembergen M45 - ARV Ilion 14,31 -0.2 m/s---
Chris Mettrop M75 - Spark DNS 18,90



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Bart Roth M45 - U-Track 25,41 -0.4 m/s24,62
2 Eric Hoogendoorn M45 - U-Track 30,44 +0.0 m/s29,10
Chris Mettrop M75 - Spark DNS 39,17



Masters Mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Dolf Smid M55 - AAV `36 58,74 57,07
2 Jan Pannekoek M40 - AV Statina 1:01,51 59,00
3 Leo Olsthoorn M55 - Olympus `70 1:04,46 ---
4 Koen de Langen M50 - AV Feniks 1:11,08 ---
Lesley Angela M55 - Nederland DNS 1:03,82



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Ad Verweij M40 - AV Statina 2:04,90 2:04,35
2 Shane ter Hennepe M45 - AV Gouda 2:24,64 ---
3 Jaap Stijlaart M60 - Triathlon 2:29,07 2:23,99
4 Marc Wissing M50 - AV Gouda 2:31,75 2:35,90
5 Jaap van Mannekes M60 - AV Gouda 2:36,44 2:35,67
6 Frank Nederhand M55 - PAC 3:09,60 2:56,94
Roelof Flierman M40 - AV Gouda DNS ---



Masters Mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Patrick Smit M45 - Pallas `67 9:37,01 9:20,00
2 Ron Legemaate M45 - ARV Ilion 10:14,06 ---
3 Jan Zijderlaan M50 - Avantri 10:17,41 10:10,00
4 Jan van der Marel M50 - AAV `36 10:18,82 10:00,00
5 Chris Daanen M55 - Zweden 10:47,52 10:50,00



Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Andre Van Spronsen M55 - AV `47 29,08 32,33 30,71 32,33 ---
2 Hans Braker M50 - AV Gouda 29,25 X 28,79 29,25 31,89
3 Cor van Dam M70 - Olympus `70 X 27,15 24,85 27,15 33,98
4 André van der Pijl M50 - Olympus `70 22,03 22,74 23,60 23,60 ---
5 Koen de Langen M50 - AV Feniks 19,72 22,39 X 22,39 ---



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Samora Strijder M40 - U-Track 7,99 9,00 8,68 9,00 10,10
2 Cor van Dam M70 - Olympus `70 8,03 8,65 8,64 8,65 10,10
3 André van der Pijl M50 - Olympus `70 7,88 7,61 7,55 7,88 ---



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Alex Van Zutphen M40 - AAV `36 1,70 1,75
2 Sander van Tuijl M45 - Almere `81 1,50 1,54



Masters Mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Frans van Wouwen M50 - Haag 4,55 4,19 4,36 4,55 4,77
2 Rene Verkerke M55 - AV Gouda 4,31 4,25 X 4,31 ---
3 Koen de Langen M50 - AV Feniks 3,73 4,27 3,92 4,27 ---



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Cindy van ...Bolleboom V45 - ARV Ilion 15,08 -0.2 m/s14,39



Masters Vrouwen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Joyce de Wit V50 - Rotterdam 14,42 13,41 13,84 14,42 ---



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Joyce de Wit V50 - Rotterdam 5,75 6,33 5,97 6,33 ---



Masters Vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Gabrielle Ebskamp V35 - AAV `36 4,37 4,41 4,33 4,41 ---
2 Cindy van ...Bolleboom V45 - ARV Ilion 3,87 4,16 3,82 4,16 4,62



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Kato Leusink GACH 13,07 -0.1 m/s12,80
2 Justine Fleming GACH 13,32 -0.5 m/s13,20
3 Chantal Kruit AV Gouda 13,52 +0.1 m/s---
Jokèh Engelhart AAV `36 DNS ---



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Justine Fleming GACH 27,22 -0.1 m/s26,91
2 Laurene Brobbel Avantri 27,44 -0.2 m/s27,40
3 Corinda den Hartog CAV Energie 31,86 +0.0 m/s33,00
Kato Leusink GACH DNS 26,40



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Ella van Veen AV Statina 1:09,31 1:05,99
Jokèh Engelhart AAV `36 DNS ---



Meisjes Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Dara Obot Haag 44,01 X 41,16 44,01 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Corinda den Hartog CAV Energie 7,55 7,87 7,42 7,87 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Jokèh Engelhart AAV `36 DNS ---



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Laurene Brobbel Avantri 4,57 4,91 4,81 4,91 5,14



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Mila Wacht AAV `36 13,64 -0.5 m/s13,00
2 Valerie Afognon ARV Ilion 14,31 -0.5 m/s14,05
3 Robin Droog SC Reeuwijk 14,33 +0.4 m/s---



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Sarah van Tuijl Almere `81 27,66 -0.9 m/s---
2 Mila Wacht AAV `36 27,95 -0.2 m/s27,00



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Robin Bishop AAV `36 1:07,48 ---
2 Ilse van der Marel AAV `36 1:20,86 ---
Maysoun Juliana PAC DNS 1:08,86



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Nienke van Dok AV Aalsmeer 2:24,96 2:15,00
2 Maartje Arnold PAC 2:25,77 2:23,60
3 Lora Poposka Rotterdam 2:49,03 ---



Meisjes Junior B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Quincy Heemskerk AAV `36 23,81 22,48 25,48 25,48 ---
2 Ellen Hettinga AAV `36 17,57 17,98 20,26 20,26 ---
3 Robin Droog SC Reeuwijk 19,67 13,44 X 19,67 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Quincy Heemskerk AAV `36 X 8,77 9,52 9,52 ---
2 Ellen Hettinga AAV `36 X 8,39 9,01 9,01 ---
3 Valerie Afognon ARV Ilion 8,09 8,02 X 8,09 8,42



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sarah van Tuijl Almere `81 1,45 1,64
2 Quincy Heemskerk AAV `36 1,45 ---
3 Ellen Hettinga AAV `36 1,35 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Mila Wacht AAV `36 4,47 X 4,53 4,53 4,80
2 Valerie Afognon ARV Ilion 4,45 X X 4,45 4,37
3 Ilse van der Marel AAV `36 4,15 4,31 4,43 4,43 ---
4 Anne-Lin Zwartjes AAV `36 4,20 4,31 4,31 4,31 4,51



Meisjes Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Charity Saddal AV Sparta 14,15 +0.1 m/s---
2 Charissa Boeters AV Sparta 14,39 +0.1 m/s---
3 Luna Pedemonte Olympus `70 15,65 -1.1 m/s---



Meisjes Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Isis Ferrier Haag 28,07 -0.2 m/s27,92
2 Charissa Boeters AV Sparta 30,77 -0.9 m/s---
3 Charity Saddal AV Sparta 30,88 -0.9 m/s---
4 Julia Velt GACH 32,50 +0.0 m/s32,00
5 Luna Pedemonte Olympus `70 33,68 -0.4 m/s---



Meisjes Junior C - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Suus Altorf De Spartaan 1:00,32 1:02,00
2 Maud van Beest AAV `36 1:01,02 59,81
3 Maud van S...rtensdijk Voorne 1:05,31 1:02,45
4 Donna Aalbregt Olympus `70 1:08,54 1:08,82



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Amber Bosman CAV Energie 2:24,66 2:24,87
2 Nila Knoester AV Sparta 2:36,58 2:28,43
3 Rosa Buijs PAC 2:37,45 2:42,00
4 Roshwita Holstein AV Sparta 2:41,76 2:38,47
5 Jasmijn Bakker AV Sparta 2:42,26 2:35,25



Meisjes Junior C - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Luna Pedemonte Olympus `70 X 19,72 19,16 19,72 ---
2 Julia van Dorp Fortius 15,93 X 16,58 16,58 ---
3 Charity Saddal AV Sparta 10,85 12,16 X 12,16 ---
4 Madelief Verweij PAC 11,25 11,24 7,92 11,25 ---
Arianne Punt PAC X X X NM ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Julia van Dorp Fortius 7,09 6,37 5,13 7,09 ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Charissa Boeters AV Sparta 1,30 ---
1 Isis Ferrier Haag 1,30 ---
3 Rosalie van Wouwen Haag 1,30 1,35
3 Madelief Verweij PAC 1,30 1,32
3 Arianne Punt PAC 1,30 1,32
6 Luna Pedemonte Olympus `70 1,30 ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Isis Ferrier Haag 4,65 4,42 3,46 4,65 5,20
2 Suus Altorf De Spartaan 4,32 4,33 4,36 4,36 4,22
3 Charissa Boeters AV Sparta 4,25 4,08 3,90 4,25 ---
4 Luna Pedemonte Olympus `70 3,56 3,13 X 3,56 ---
5 Madelief Verweij PAC 3,47 X 3,35 3,47 3,67



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Vincent Kruit AV Gouda 11,34 +0.5 m/s11,39
2 Mark Roosien AV Hylas 11,75 +0.5 m/s11,46
3 Floris de Boer AV Gouda 12,03 +0.5 m/s12,00
4 Anton Hilhorst AV Zuidwal 12,36 +0.5 m/s12,00
5 Koen Dekker SC Reeuwijk 13,29 -0.2 m/s---



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Mark Roosien AV Hylas 23,86 -0.4 m/s22,88
2 Anton Hilhorst AV Zuidwal 25,35 -0.4 m/s24,50



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Nick Cancrinus AAV `36 1:00,08 57,40
2 Koen Dekker SC Reeuwijk 1:02,34 ---



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Daan Molleman AV Lycurgus 2:01,93 2:01,01
2 Thomas Albers AV `40 2:06,19 2:01,01
3 Stefan in 't Hout PAC 2:12,53 ---



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Timon Nagelkerken Leiden 10:05,52 9:35,18
2 Jorne van Ginkel SC Reeuwijk 11:29,82 ---
Cornelis Verboom LGAS DNS 10:30,00



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Michael Ketting AV Fortuna 35,79 X 35,42 - - - 35,79 ---
2 Bart Groeneveld AV Suomi 29,84 28,14 30,36 30,36 ---
3 Jan Eleveld AV Feniks X X 26,98 26,98 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Bart Groeneveld AV Suomi 9,89 9,32 8,87 9,89 ---
2 Dave de Jong AV Gouda 9,41 8,39 9,09 9,41 9,98
3 Jan Eleveld AV Feniks 9,11 8,67 8,67 9,11 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Roel Teeling De Spartaan 5,88 6,02 6,00 6,02 ---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Marije Verstegen SC Reeuwijk 15,24 -0.2 m/s14,30



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Myke van de Wiel AV Sprint 25,18 -0.4 m/s24,62



Senioren vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Naomi Geleynse Haag 11:02,87 ---
2 Myrthe Bouman U-Track 13:22,74 12:26,52



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Sophie van Veen AV Gouda 34,43 32,67 37,33 37,33 ---
2 Carolien de Pater Avantri 36,22 34,66 35,55 36,22 ---
3 Lisa Wassenaar AV `47 24,61 19,95 27,05 27,05 ---
4 Tamara Bo...schansker Altis X 18,68 20,49 20,49 20,72
5 Marije Verstegen SC Reeuwijk 12,19 14,79 19,43 19,43 17,45



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Myke van de Wiel AV Sprint 10,69 10,58 11,40 11,40 ---
2 Carolien de Pater Avantri 11,12 9,03 X 11,12 ---
3 Anne van de Wiel AV Sprint 10,81 10,12 9,79 10,81 11,25
4 Sophie van Veen AV Gouda 9,36 10,37 10,62 10,62 ---
5 Lisa Wassenaar AV `47 9,18 8,99 9,28 9,28 ---
6 Inga Steggink SC Antilope 7,43 7,98 X 7,98 ---
7 Tamara Bo...schansker Altis 6,75 6,67 6,94 6,94 6,90



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Anne van de Wiel AV Sprint 1,55 1,64
2 Inga Steggink SC Antilope 1,55 ---
3 Julia Hollander AV Gouda 1,55 ---
4 Myke van de Wiel AV Sprint 1,50 1,63



Senioren vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten