Uitslagen Next Generation Athletics (NGA)

Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Hidde Leenders Nijmegen 1:54,57 1:53,02
2 Neel Corstjens Onbekend 1:56,40 1:57,15
3 Thije Tjebbes Groningen 1:58,71 2:00,41
4 Stiaan van Huyssteen Zuid-Afrika 1:59,76 2:01,80
5 Rijk Nabuurs De Liemers 1:59,89 1:59,83
6 Mats Heine Castricum 2:00,91 1:59,00
7 Thijs Veenstra VTLS 2:01,67 2:00,63
8 Idris van Koolwijk AV Cifla 2:02,01 2:03,96
9 Joep Vermeulen AV Cifla 2:04,55 2:05,56
10 Finn van Pijkeren Groningen 2:06,28 2:06,04
11 Jeroen Paymans AV Cifla 2:06,39 2:06,61
12 Ruben van Groenewoud AV Unitas 2:07,99 2:07,44
13 Pepijn Bartels AV Cifla 2:07,99 2:03,00
14 Cas van Kaauwen AV Cifla 2:09,42 2:02,44
15 Laurens te Booij PH 2:12,94 2:11,13



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jort Benz Scorpio 3:54,08 3:56,59
2 Jesse Fokkenrood U-Track 3:55,32 4:03,53
3 Jens Peeters Eindhoven 3:55,96 3:58,79
4 Matt de Haas Olympus `70 3:58,21 4:00,73
5 Tesfahiwet Michael AV Unitas 3:58,96 4:13,38
6 Stan Schipperen Scorpio 4:00,37 3:54,38
7 Ilias El Khattabi Rotterdam 4:01,01 4:02,77
8 Thijs Houbiers Leiden 4:01,71 4:04,39
9 Cas Kopmels Leiden 4:01,83 4:01,99
10 Bezuayehu Petersen AV `56 4:04,90 4:06,79
11 Aimane Benchellal PAC 4:05,21 4:03,10
12 Kick Castricum Castricum 4:12,90 4:17,49
13 Jan Bouwknegt HAC `63 4:19,04 4:19,97
Abdirahman Mohamed AV Cifla DNF 3:54,72



Jongens Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Max Polak PAC 14:27,38 14:38,56
2 Illian Martens AV Cifla 14:47,34 14:30,00
3 Tom Hoogeboom AV NOVA 14:54,58 14:45,00
4 Mojalefa Kloprogge U-Track 15:19,22 15:25,95
5 Jarreau S...jkerbuijk Scorpio 15:21,95 14:45,00
6 Daan van der Velden Eindhoven 15:29,27 15:25,81
7 Bram Maas AV Attila 15:46,71 15:41,74
8 Jaïr van Winkel PH 16:10,20 16:05,32
9 Stefan de Vries Start `78 16:43,91 16:29,95



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Stefan Nillessen AV Cifla 4:02,40 4:19,29
2 Teun ter Haar Nijmegen 4:06,40 4:05,60
3 Lars Laros Scorpio 4:07,72 4:12,21
4 Mads Meijer de Sprinter 4:08,71 4:13,60
5 Farhaan ab... Abdi ali Hanzesport 4:08,81 4:07,00
6 Fraon Bischoff AV Unitas 4:08,89 4:21,03
7 Hakim Riadi AAV SISU 4:09,18 4:15,39
8 Merlijn va...er Velden Eindhoven 4:10,17 4:11,17
9 Pablo Velt AV Atverni 4:11,42 4:13,33
10 Niels Laros Scorpio 4:12,20 ---
11 Ernson van den Bos Scorpio 4:13,29 4:19,95
12 William Knol U-Track 4:19,89 4:25,60
13 Connor Kluivers Hanzesport 4:22,54 4:34,16
14 Pjotr Dolfsma VRT 4:23,79 4:24,53
15 Viggo Parol Triathlon 4:31,36 4:20,70
16 Luca Thiele Duitsland 4:32,69 4:27,56
17 Jamie Verhagen Groningen 4:35,63 4:28,03
18 Rens van Beek NTB 4:37,15 5:30,00



Jongens Junior B - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Wouter van den Akker ATC `75 15:33,34 15:55,00



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Mick Wolvekamp AV Unitas 2:07,79 2:06,51
2 Nando Kramer AV Aquilo 2:08,46 2:14,35
3 Noah Holten Scopias 2:08,50 2:07,44
4 Tim Schüssel Nijmegen 2:09,38 2:11,12
5 Gerben Vaessen AV Unitas 2:12,19 2:14,67
6 Ioann Lobles SV Noordkop 2:12,58 2:24,66
7 Milo Dekker Castricum 2:12,58 2:26,90
8 Jayden Zanders Scopias 2:16,07 2:58,85
9 Rafael Tromp AV Cifla 2:17,52 2:36,59



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Annet Fledderus SPWS 2:17,50 2:20,43
2 Ilse Kamphuis Castricum 2:19,65 2:14,65
3 Nina van Diepen AV Hylas 2:21,74 2:20,28
4 Lotte van Schaik AV Atverni 2:22,02 2:16,62
5 Ilse Brugman Zuid-Afrika 2:26,79 2:27,00
6 Karla Brugman Zuid-Afrika 2:29,59 2:33,00
7 Francesca Abraham Phanos 2:35,81 2:35,00
8 Selma Heijdra Castricum 2:45,82 2:47,90



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Ellen van Doorn AV Cifla 4:23,85 4:30,65



Meisjes Junior A - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 3000 meter steeple

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Tess van Randtwijk AV34 4:37,72 4:39,66
2 Yara Schoenmakers RTE 4:38,05 4:43,14
3 Sara Schouten AV Atverni 4:41,26 4:40,69
4 Nienke van Dok AV Aalsmeer 4:47,02 4:48,90
5 Fee Mok SAV 4:50,34 4:45,95
6 Julia Groot Ciko `66 4:52,21 4:40,00
7 Sanne Schouten AV Atverni 5:00,68 4:58,86



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Lieke Hoogsteen AV Cifla 2:17,43 2:20,81
2 Celine van...erikhuize Climax 2:17,73 2:15,95
3 Laila Yahyaoui Almere `81 2:21,92 2:24,42
4 Sophie Eikendal Ciko `66 2:24,34 2:26,31
5 Isis Levels Scopias 2:27,06 2:25,98
6 Franka Holland Castricum 2:28,11 2:31,77
7 Mare Frauenfelder AV Cifla 2:29,24 2:32,06
8 Ruth Spijker Castricum 2:29,99 2:30,58
9 Britte Wulterkens Nijmegen 2:30,55 2:34,00
10 Eva Kok GAC Gemert 2:31,09 2:30,45
11 Nova IJsveld Nijmegen 2:38,65 2:35,00
12 Elke Thijssen Nijmegen 2:40,85 2:48,33



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Tony van Diepen Nederland 1:46,90 1:47,35
2 Spencer Thomas GBR 1:47,32 1:47,10
3 Andreas Bube Denemarken 1:48,05 1:44,89
4 Antoine Gakeme Burundi 1:48,41 1:44,09
5 George Mills GBR 1:48,42 1:48,67
6 Jurgen Wielart Nederland 1:48,47 1:48,08
7 Djoao Lobles Nederland 1:48,58 1:49,21
8 Thiago De Rosario Brazilië 1:49,20 1:44,81
9 Ryan Clarke Nederland 1:49,75 1:49,77
10 Ward Leunckens Belgie 1:51,53 1:49,79
11 Robin Ruijter PH 1:51,62 1:51,04
12 Tom Disveld AAC 1:52,25 1:50,93
13 Brian Versluis Nederland 1:53,03 1:52,57
14 Zaid Williams Zuid-Afrika 1:53,39 1:51,90
15 Marco Otten HAAS 1:53,60 1:54,04
16 Joeri Slagter Nederland 1:53,73 1:50,18
17 Tom de Leeuw Almere `81 1:53,75 1:53,69
18 Willy Tarbei Kenia 1:53,91 1:44,51
19 Twan Pormes Nederland 1:54,60 1:52,99
20 Koen van der Meijden Rotterdam 1:55,61 1:56,38
21 Branco van Minnen MPM 1:56,58 1:56,60
22 Luuk Nusselder AV Argo 1:56,77 1:57,23
23 Jeroen Bakker Triathlon 1:57,83 1:54,83
24 Tijke Wentink AV Attila 1:59,94 1:56,94
25 Pierre Jacobs Zuid-Afrika 2:00,72 1:55,77
26 Rens Simons VRT 2:00,91 2:01,47
27 Jawad Bana Belgie 2:01,11 2:00,29
28 Ashwyn Bergstedt Zuid-Afrika 2:06,06 2:05,00
29 Guido Engelen De Liemers 2:07,12 2:06,02
Daniel Welde Ethiopië DNS 1:48,00
Max van der Lugt AV Zaanland DNF ---
Arian Kam Duitsland DNF 2:14,00
Jesper ArtsPACE Nederland DNF 1:52,51
Wilfred va...HolstPACE Nederland DNF 1:48,01
Sybren Mulder Nederland DNF ---



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Ronald Musagala Oeganda 3:35,81 3:33,65
2 Kumari Taki Kenia 3:36,05 3:35,83
3 Mouhyadin ...bdi Waiss Djibouti 3:36,32 3:34,55
4 Edwin Melly Kenia 3:36,71 3:50,00
5 Matt Ramsden Australië 3:37,20 3:39,00
6 Jinson Johnson India 3:37,62 3:37,86
7 Kebede Endale Ethiopië 3:38,73 3:37,00
8 Jordy Williamsz Australië 3:39,19 3:36,00
9 Mike Foppen Nederland 3:39,27 3:40,30
10 Valentijn Weinans Nederland 3:39,78 3:39,91
11 Ajay Kumar Saroj India 3:40,39 3:41,93
12 Maximilian...Thorwirth Duitsland 3:41,35 3:41,26
13 Bram Anderiessen Nederland 3:41,62 3:41,62
14 Robin van Riel Nederland 3:42,44 3:42,60
15 Adam Clarke GBR 3:42,46 3:38,35
16 Luke McCann Ierland 3:42,92 3:42,37
17 Jelmer van...er Linden AV Statina 3:43,00 3:45,29
18 Pieter Claus Belgie 3:43,18 3:38,00
19 Andrew Coscoran Ierland 3:43,27 3:41,20
20 Calisters ...oi Ndiwa Kenia 3:43,36 3:40,16
21 Mahadi Abdi-Ali Nederland 3:43,82 3:44,23
22 Richard Douma Nederland 3:44,22 3:35,77
23 Ali Hamdi Belgie 3:44,77 3:38,65
24 Rick van Riel Nederland 3:45,99 3:52,90
25 Nick Marsman ACO 3:46,46 3:51,24
26 Pieter Jan Hannes Belgie 3:47,10 3:34,49
27 Dries De Smet Belgie 3:47,23 3:43,18
28 Noah Baltus Nederland 3:47,47 3:48,00
29 Tom de Gelder Olympus `70 3:48,27 3:50,89
30 Casper van...er Putten ASTX 3:50,93 3:52,83
31 Patrick Taylor GBR 3:52,66 3:51,22
32 Thomas Lewis Nederland 3:53,04 3:48,00
33 Jurjen Polderman Nederland 3:53,33 3:48,00
34 Milco Hahury Rotterdam 3:53,70 3:54,63
35 Victor van der Wel PAC 3:58,94 4:01,14
36 Yunis abu Stitan Haag 3:59,34 3:55,57
37 Hassan Mahamed AV Attila 4:01,10 3:59,19
38 Marco van Erp Leiden 4:02,81 4:02,74
39 Sam de Vor GACH 4:03,71 3:58,33
40 Robin Rietman De Liemers 4:04,76 3:57,26
41 Reinder Prince Triathlon 4:05,60 4:02,29
42 Koen Grandiek Nederland 4:08,39 4:05,00
43 Thomas Kwint Groningen 4:11,31 3:59,54
44 Anday Tekle AV Unitas 4:12,38 4:14,34
45 Pim Elferink AV Cifla 4:14,98 4:18,70
46 Youri Driessen VRT 4:33,51 4:16,90
Laurens S...keartPACE Belgie DNF 3:48,55
Jamy Williamson GBR DNF 3:41,59
Zak Seddon GBR DNF 3:42,02
Hylnur Andresson IJsland DNF 3:49,19
Cornelius ...angatPACE Kenia DNF 3:39,03



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Sean Tobin Ierland 13:56,22 14:03,77
2 Ben Buckingham Australië 14:03,71 14:39,77
3 Wesly de Kerpel Belgie 14:07,30 13:47,97
4 Emil Danielsson Zweden 14:11,16 14:16,79
5 Thomas Vanoppen Belgie 14:13,25 14:00,00
6 Kalid Amin Nederland 14:14,39 14:17,11
7 John Foitzik Zweden 14:22,43 14:14,57
8 Luke Greer GBR 14:26,57 14:16,82
9 Francesco Agostini Italië 14:26,86 14:31,00
10 Tom Hendrikse AAC `61 14:32,20 14:32,34
11 Lars Gerritsen AV Passaat 14:33,23 14:36,26
12 Roel Wijmenga Maastricht 14:43,62 14:54,44
13 Niels te Pas LAAC Twente 14:46,51 15:14,31
14 Freek van de Weerd AV Sprint 14:48,95 14:37,71
15 Lauran Beijens TRR 14:56,99 14:55,00
16 Arjen van der Logt AV Phoenix 14:58,61 14:44,08
17 Stijn van Geene Phanos 14:58,98 14:40,98
18 Mark te Brake AVA `70 15:30,73 15:22,45
19 Michiel Kallenberg AV Cifla 15:34,71 15:46,58
20 Patrick de Vos AV `56 15:41,02 15:13,00
21 Mathijs Weijkamp HAAS 15:41,16 15:50,00
22 Erik van Rijsewijk AV Cifla 15:41,77 15:30,15
23 Lars Duistermaat AV Archeus 15:42,44 16:36,00
24 Rick Heutinck AV Argo 15:43,38 15:59,00
25 Khalid Mokhtari PAC 15:48,73 15:37,45
26 Piet Wiersma AV Jahn II 15:51,75 15:32,90
27 Jordy Kloet AV Argo 15:53,34 15:27,00
28 Gebreselasie Habtom AV Cifla 15:58,05 15:32,00
29 Joep Staps Nederland 16:19,44 ---
Eniyem Nigat Ethiopië DNS 14:05,00
Narve Gilje Nordås Noorwegen DNS 14:23,58
Dirk van Sijpveld VAV DNF 15:21,75
Ruben Sansom Maastricht DNF 14:43,42
Rick Hartogs DAK DNF 14:38,22
Jan Hense Duitsland DNF 14:42,37
Bjorn KoremanPACE Nederland DNF ---
Gert Jan ...ssinkPACE Nederland DNF ---
Bart van NunenPACE Nederland DNF ---



Senioren mannen - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Tesfahun Akalnew Ethiopië 27:30,24 28:15,00
2 Haftu Teklu Ethiopië 27:30,88 28:10,00
3 Kirubel Erassa USA 27:32,89 27,52
4 Erick Kiptanui Kenia 27:33,42 28:17,00
5 Leonard Korir USA 27:34,01 27:20,18
6 Alfred Barkach Kenia 27:34,88 28:20,90
7 Stephen Kissa Oeganda 27:47,66 27:13,00
8 Mande Busendich Oeganda 27:57,72 27,56
9 Brett Robinson Australië 27:58,97 28:24,49
10 Jack Rayner Australië 27:59,59 28:12,07
11 Lawi Lalang USA 28:10,74 28:03,34
12 Emmanuel ...ich Korir Kenia 28:29,17 28:26,46
13 Moses Kurong Oeganda 28:30,89 27:22,33
14 Tesfu Tewelde Eritrea 28:39,40 29:23,00
15 Solomon Boit Kenia 28:41,42 27:57,44
16 Mo Mo Ali Nederland 29:14,60 29:11,00
Mauricio Gonzalez Colombia DNS 28,10
Chala Regasa Ethiopië DNS 13,25
Nibret Melak Ethiopië DNS 13,07
Nicolae Al...ru Soare Roemenië DNS 28,25
Filmon Ande Eritrea DNF 27,57
Gavit Murli Kumar India DNF 28,38
Roy HoornwegPACE Nederland DNF 28:37,39
Joek AyekoPACE Oeganda DNF 28,49



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Carley Thomas Australië 2:02,85 2:01,00
2 Renée Eykens Belgie 2:03,00 2:00,00
3 Irene Baldessari Italië 2:03,98 2:02,47
4 Britt Ummels Nederland 2:04,14 2:03,00
5 Egle Balciunaite Litouwen 2:05,63 1:59,29
6 Marissa Damink Nederland 2:06,01 2:05,99
7 Danaïd Prinsen Nederland 2:07,62 2:01,75
8 Bregje Sloot De Liemers 2:07,86 2:08,66
9 Annemarie Slangewal AV Phoenix 2:08,06 2:09,32
10 Roos Blokhuis Nederland 2:08,59 2:09,00
11 Yasmine Abbes Nederland 2:08,89 ---
12 Britt Roos HAC `63 2:09,04 2:08,15
13 Jetske van Kampen AV Hylas 2:09,37 2:07,87
14 Sarah Billings Australië 2:09,60 2:03,00
15 Febe Pardaens Belgie 2:09,78 2:08,00
16 Elli Euthy...eligianni Griekenland 2:09,78 2:10,56
17 Sunel Jacobs Zuid-Afrika 2:12,79 2:09,72
18 Ioanna Panopoulou Griekenland 2:13,68 2:09,95
19 Anke Zonderland Groningen 2:15,22 2:14,48
20 Marije Wever Phanos 2:15,83 2:11,99
21 Desi van Emmerik Cialfo 2:18,76 2:16,01
22 Danique Gimbrère Groningen 2:19,00 2:20,46
23 Lianne van Es Leiden 2:19,16 2:15,71
24 Emma Dekker Olympus `70 2:20,11 2:15,44
25 Do Krol AV34 2:20,13 2:18,90
26 Laura van Langen SAV 2:20,14 2:17,06
27 Julia James Phanos 2:21,39 2:17,86
28 Charlotte ...Breukelen AV Atverni 2:24,46 2:23,19
Amina Maatoug Leiden DNF 2:09,84
Frehiywot Wonde Ethiopië DNF 2:05,33
Bianca BaakPACE Nederland DNF ---
Famke HeinstPACE Nederland DNF ---



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Pu Chitra India 4:13,52 4:24,35
2 Anita Hin...ksdottirr IJsland 4:14,00 ---
3 Miriam Costa Spanje 4:18,91 4:21,73
4 Mathilde Deswaef Belgie 4:19,49 4:18,55
5 Elisa de Jong Groningen 4:22,63 4:22,72
6 Dagmar Smid PH 4:23,03 4:21,83
7 Lianne van de Belt VTLS 4:26,71 4:30,33
8 Manjorie Janssen AV Cifla 4:33,31 4:28,07
9 Inga Michejenko Olympus `70 4:39,13 4:41,87
Sarah Peerik Hanzesport DNF 4:26,34
Anna EikendalPACE Ciko `66 DNF ---
Line K Kal...up Schulz Denemarken DNF 4:20,05



Senioren vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Tsehay Gemechu Ethiopië 14:59,79 ---
2 Sarah Chelangat Oeganda 15:00,61 15:29,25
3 Stella Chesang Oeganda 15:06,00 15:10,00
4 Andrea Seccafien Canada 15:11,24 15:08,59
5 Camille Buscomb NZL 15:24,12 15:19,81
6 Julia Van Velthoven Nederland 15:40,55 16:04,77
7 Nina Lauwaert Belgie 15:48,61 16:03,53
8 Charlotte Arter GBR 15:58,30 15:40,00
9 Valeria Roffino Italië 15:58,32 15:57,00
10 Amelia Mazza-Downie Australië 15:59,03 16:01,00
11 Jenny Nesbitt GBR 16:00,73 15:57,25
12 Natalie RulePACE Australië 16:11,36 ---
13 Sofie van Accom Belgie 16:22,61 16:08,00
14 Anne Luijten Olympus `70 16:36,01 16:54,00
15 Anna Hightower Ciko `66 16:42,77 17:19,00
16 Lisanne G...-Meuleman LAAC Twente 16:58,23 16:55,42
17 Lesley Smit LAAC Twente 17:11,87 17:02,00
Tara Palm Australië DNF 15:38,62
Bone ChelukePACE Ethiopië DNF ---
Finn Michelle Ierland DNF 15:45,55
Roos Blokhuis Nederland DNF ---
Merel van ...MarelPACE Nederland DNF ---



Senioren vrouwen - 3000 meter steeple

# Naam ResOBP
1 Lili Anna Tóth Hongarije 10:01,98 9:55,72
2 Lotte Krause Nederland 10:11,92 10:16,82
3 Eline Dalemans Belgie 10:13,69 10:22,00
4 Kristel van den Berg AV Fortuna 10:19,97 10:18,70
5 Sanne Mooldijk Rotterdam 10:21,28 10:31,26
6 Julia Samuelsson Zweden 10:28,33 10:42,00
7 Veerle Bakker Leiden 10:28,47 10:23,85
8 Ellinor Aurell Zweden 10:57,86 10:45,47
Meylaers AntsePACE Belgie DNF 11:09,41