Uitslagen Gerrit Vos Bokaal

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Zeb Tesselaar AV Hera 9,07 8,95 1,40 1848
2 Thijmen van Wijchen GACH 9,65 7,98 1,20 1543
3 Xinian Vermond Leiden 9,58 7,37 1,20 1521
4 Florian van Wijchen GACH 9,56 7,77 1,15 1510
5 Yuri Scholte GACH 10,06 9,48 1,10 1482
6 Jaimen Berghouwer SAV 9,56 6,37 1,15 1430
7 Delano van Zandvoort AV Lionitas 9,85 6,66 1,15 1399
8 Luuk Zwanenburg AV Hylas 9,96 6,08 1,10 1311
9 Alvin Otto NEAV 9,83 6,15 1,05 1299
10 Jayden van Zandvoort AV Lionitas 9,88 5,64 1,10 1296
11 Jitte Kooij AV Hylas 10,59 5,39 1,20 1248
12 Vennes de Bont AV Hylas 10,64 6,28 1,10 1225
13 Milan Pot Hollandia 10,16 5,44 0,95 1130
14 Sjors Eveleens Hollandia 10,45 4,33 1,10 1122
15 Tom Bachmohr AV Hylas 10,19 5,28 0,95 1115
16 Yassine Anwar-Ali AV Trias 10,71 4,22 1,00 1004
17 Thomas Smidt AV Hylas 10,53 4,10 0,95 984
18 Colin Van Bockel Hollandia 10,54 3,54 1,00 974
19 Lyshandro ...urperhart SV Noordkop DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Thijmen van Wijchen GACH 3:18,16 3:16,35
2 Florian van Wijchen GACH 3:19,01 3:20,47
3 Zeb Tesselaar AV Hera 3:28,15 3:24,85
4 Jaimen Berghouwer SAV 3:40,55 ---
5 Jitte Kooij AV Hylas 4:01,78 ---
6 Delano van Zandvoort AV Lionitas 4:05,62 ---
7 Alvin Otto NEAV 4:06,05 ---
8 Yassine Anwar-Ali AV Trias 4:07,91 ---
9 Yuri Scholte GACH 4:08,08 ---
10 Luuk Zwanenburg AV Hylas 4:09,60 4:34,00
11 Tom Bachmohr AV Hylas 4:11,56 3:55,33
12 Milan Pot Hollandia 4:14,13 ---
13 Colin Van Bockel Hollandia 4:25,42 ---
14 Thomas Smidt AV Hylas 4:29,63 ---
15 Jayden van Zandvoort AV Lionitas 4:38,55 ---
Sjors Eveleens Hollandia DNF ---



Jongens Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hylas JPA1 AV Hylas - JPA1 4 37,86 534



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Boudewijn van Oppens NEAV 9,24 8,33 1,35 1742
2 Youri van der Linden GACH 9,23 8,17 1,30 1698
3 Kealan Steba GACH 9,74 8,78 1,20 1570
4 Hidde de Jager Hollandia 9,68 6,63 1,30 1535
5 Manuel Cronie AV Trias 9,17 6,92 1,15 1530
6 Thom Mulder SV Noordkop 9,73 7,80 1,15 1483
7 Wijnand Ubbens GACH 10,21 7,54 1,25 1468
8 Thijsel van Kleef Hollandia 9,47 6,59 1,10 1422
9 Tim Lienos SV Noordkop 10,22 7,26 1,20 1414
10 Boet van Hove AV Trias 10,16 6,63 1,20 1387
11 David Spieker GACH 9,91 5,60 1,15 1325
12 Liam Brouwer GACH 10,77 6,35 1,15 1247
13 Jens Elsensohn AV Trias 10,15 4,91 1,15 1242
14 Pieter Bron NEAV 11,15 5,74 1,10 1126
15 Piet Nijbacker AV Trias 10,71 4,41 1,05 1055
16 Gijs Schouten Hollandia 10,97 4,72 1,00 1006
17 Alex Spieker GACH 10,10 6,60 DNS 905
18 Leo Lam NEAV 12,97 5,03 0,80 665



Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Boet van Hove AV Trias 3:33,37 ---
2 Hidde de Jager Hollandia 3:34,51 ---
3 Tim Lienos SV Noordkop 3:43,45 ---
4 Thom Mulder SV Noordkop 4:07,21 ---
5 Gijs Schouten Hollandia 4:08,14 ---
6 Pieter Bron NEAV 4:12,58 ---
7 Jens Elsensohn AV Trias 4:19,80 ---
8 Piet Nijbacker AV Trias 4:25,64 ---
9 Boudewijn van Oppens NEAV 4:42,89 ---
10 Kealan Steba GACH 4:49,45 ---
11 Wijnand Ubbens GACH 4:51,05 ---
Thijsel van Kleef Hollandia DNS ---
Leo Lam NEAV DNS ---
Liam Brouwer GACH DNS ---
David Spieker GACH DNS ---
Alex Spieker GACH DNS ---



Jongens Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Trias Boys AV Trias - JPA2 4 37,57 546
3 GAC Hilversum GAC Hilversum - JPA2 4 39,23 479



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
1 Luuk Loonstra HLLS 6,70 7,72 4,06 1657
2 Daniel Hall AV Zuidwal 6,78 6,47 4,03 1560
3 Dante Cronie AV Trias 7,00 6,64 3,94 1502
4 Alex van Eldik Hollandia 6,92 5,67 3,68 1408
5 Liam de Lang Heerenveen 7,22 6,35 3,65 1379
6 Liam Verduin Castricum 7,04 4,66 3,83 1344
7 Aaron Jong SAV 7,11 5,39 3,61 1334
8 Dave Visser Hollandia 7,29 5,75 3,60 1318
9 Finn Bakker AV 1923 7,27 6,54 3,32 1315
10 Stijn van Oppens NEAV 7,42 6,18 3,33 1265
11 Lars Potma DEM 7,64 4,75 3,50 1164
12 Bram Van De Ruit HLLS 7,47 4,55 3,31 1144
13 Nio Bril Hollandia 7,48 4,57 3,30 1141
14 Hylke Moeskops AV Hylas 7,61 4,65 3,28 1118
15 Elroy Onos SAV 7,48 3,89 3,28 1087
16 Kevin Konijn NEAV 7,49 3,84 3,25 1075
17 Finn Temme Hollandia 7,78 4,79 3,15 1071
18 Kamil Maréchal NEAV 8,03 4,29 2,94 950
18 Stijn Putto WRNG 8,17 4,50 2,98 950
20 Sil Koolen WRNG 8,39 4,23 2,67 834
21 Thijs Goedhart WRNG 8,61 4,61 2,68 830
22 Rens Mol Hollandia 8,36 3,43 2,40 722
23 Skye Sarlemijn WRNG 8,71 3,28 2,45 667
24 Toni Lam NEAV 9,31 4,06 2,34 627
25 Merijn de Rijk AV Edam DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Aaron Jong SAV 3:50,85 ---
2 Daniel Hall AV Zuidwal 3:54,44 ---
3 Dave Visser Hollandia 3:58,42 ---
4 Dante Cronie AV Trias 3:59,76 3:54,69
5 Luuk Loonstra HLLS 4:00,48 3:45,17
6 Bram Van De Ruit HLLS 4:01,84 ---
7 Kevin Konijn NEAV 4:03,38 ---
8 Hylke Moeskops AV Hylas 4:04,53 ---
9 Finn Temme Hollandia 4:08,36 ---
10 Alex van Eldik Hollandia 4:11,36 ---
11 Kamil Maréchal NEAV 4:20,82 ---
12 Elroy Onos SAV 4:22,83 ---
13 Stijn Putto WRNG 4:25,01 ---
14 Stijn van Oppens NEAV 4:38,61 ---
15 Rens Mol Hollandia 4:40,56 ---
16 Thijs Goedhart WRNG 4:40,59 ---
17 Sil Koolen WRNG 5:03,66 ---
Merijn de Rijk AV Edam DNS ---
Nio Bril Hollandia DNS ---
Toni Lam NEAV DNS ---
Skye Sarlemijn WRNG DNS ---
Lars Potma DEM DNS ---



Jongens Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hollandia JPB AV Hollandia - JPB 4 26,44 599
2 NEA jongens B AV NEA-Volharding - JPB 4 30,39 397



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Dax Haakman SAV 7,18 32,45 3,37 1376
2 Laurens Rodriquez NEAV 7,16 22,59 3,40 1268
3 Quinten Orij AV Hylas 7,72 27,63 2,92 1125
4 Ricardo Zirschkij SAV 7,69 21,28 3,13 1091
5 Bram Groskamp AV Hylas 8,26 26,99 2,84 1010
6 Valentijn ... Koerkamp AV Hylas 7,84 15,33 2,88 926
7 Sven Horré SAV 8,03 21,32 2,56 919
8 Jari Reus SAV 8,29 20,92 2,49 856
9 Niek Eveleens Hollandia 8,30 18,03 2,57 830
10 Zilvan Koopman WRNG 8,32 18,84 2,48 821
11 Yannick Jansen AV Hylas 8,24 13,90 2,61 782
12 Danilo Murtas SAV 8,67 11,21 2,53 653
13 Levi Lam NEAV 8,62 DNS 2,49 476
14 Milo Lam NEAV 8,41 DNS 2,25 460
15 Caed Steba GACH 8,83 7,26 2,03 447
16 Niek Eveleens Hollandia DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Quinten Orij AV Hylas 2:10,29 ---
2 Ricardo Zirschkij SAV 2:11,62 ---
3 Laurens Rodriquez NEAV 2:16,07 ---
4 Bram Groskamp AV Hylas 2:23,49 ---
5 Sven Horré SAV 2:26,23 ---
6 Valentijn ... Koerkamp AV Hylas 2:29,40 ---
7 Danilo Murtas SAV 2:36,38 ---
8 Yannick Jansen AV Hylas 2:46,82 ---
9 Zilvan Koopman WRNG 2:50,94 ---
10 Caed Steba GACH 2:54,75 ---
11 Niek Eveleens Hollandia 3:07,82 ---
12 Levi Lam NEAV 3:11,31 ---
13 Milo Lam NEAV 3:24,59 ---
Niek Eveleens Hollandia DNS ---
Jari Reus SAV DNS ---
Dax Haakman SAV DNS ---



Jongens Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 SAV JPC SAV - JPC 3 30,22 405



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Fender Jong SAV 7,19 17,33 3,37 1181
2 Roel Verlaan AKU 7,56 20,46 3,19 1117
3 Seth van Mullum WRNG 8,07 18,33 2,70 897
4 Bram Mulder SV Noordkop 7,92 10,75 2,93 842
5 Djaleesh Anwar-Ali AV Trias 7,86 9,31 2,97 832
6 Brettley Onos SAV 8,22 11,33 2,70 758
7 Milo Talen WRNG 8,37 12,66 2,61 740
8 Julian van der Ploeg NEAV 8,92 14,13 2,53 670
9 Mikai Temme Hollandia 8,79 10,88 2,29 582
10 Jevi Grevelink SV Noordkop 8,88 10,99 2,24 562
11 Jack Bruijn SAV DNS DNS DNS 0
11 Daan de Haas SAV DNS DNS DNS 0
11 Guus Swart SAV DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Bram Mulder SV Noordkop 2:17,33 ---
2 Brettley Onos SAV 2:24,36 ---
3 Djaleesh Anwar-Ali AV Trias 2:25,11 ---
4 Seth van Mullum WRNG 2:26,23 ---
5 Roel Verlaan AKU 2:30,83 ---
6 Mikai Temme Hollandia 2:32,00 ---
7 Fender Jong SAV 2:32,51 ---
8 Jevi Grevelink SV Noordkop 2:33,25 ---
9 Milo Talen WRNG 2:41,24 ---
10 Julian van der Ploeg NEAV 3:08,39 ---
Daan de Haas SAV DNS ---
Guus Swart SAV DNS ---
Jack Bruijn SAV DNS ---



Jongens Pupil Mini - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 SAV Jpmin SAV - JPMini 3 DNS 0



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Famke Heilig SAV 10,03 7,35 1,25 1484
2 Lauren Timucin Startbaan 9,39 6,94 1,10 1456
3 Lotte Kok TAS `82 9,66 5,86 1,25 1455
4 Jayda Koeten WRNG 9,67 7,06 1,15 1451
5 Melody Eekelschot Phanos 10,06 6,84 1,10 1341
6 Britt Visser SAV 9,80 5,75 1,10 1315
7 Sophie de Haas SAV 9,92 5,72 1,10 1294
8 Leila Smits SV Noordkop 10,23 6,35 1,05 1249
9 Jennecy Prokop Phanos 10,54 6,22 1,10 1235
10 Eva Boumans AV Hera 9,98 5,72 1,00 1211
11 Femke van Velzen SAV 10,55 6,76 1,00 1192
12 Lois Richardson Heerenveen 10,46 5,21 1,05 1144
13 Eva Snoek WRNG 10,98 5,47 1,05 1092
14 Jill Struijs SAV 11,36 6,10 1,05 1085
15 Elisa Hartwijk NEAV 10,84 3,75 1,10 1025
16 Zoey Bakker NEAV 10,97 3,86 1,05 980
17 Regina Ubbens GACH 11,38 4,59 1,00 947
18 Fleur van der Schaaf WRNG 11,23 4,58 0,90 891



Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Eva Boumans AV Hera 3:35,76 ---
2 Sophie de Haas SAV 3:48,16 ---
3 Lauren Timucin Startbaan 3:48,76 ---
4 Jennecy Prokop Phanos 3:53,80 ---
5 Britt Visser SAV 4:02,21 ---
6 Leila Smits SV Noordkop 4:07,75 ---
7 Femke van Velzen SAV 4:14,13 ---
8 Elisa Hartwijk NEAV 4:26,34 ---
9 Jill Struijs SAV 4:30,10 ---
10 Eva Snoek WRNG 4:32,06 ---
11 Zoey Bakker NEAV 4:35,74 ---
12 Melody Eekelschot Phanos 4:36,56 ---
13 Regina Ubbens GACH 4:43,69 ---
14 Fleur van der Schaaf WRNG 4:50,61 ---
Famke Heilig SAV DNS ---
Jayda Koeten WRNG DNS ---
Lotte Kok TAS `82 DNS ---



Meisjes Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 SAV MPA1 SAV - MPA1 4 36,85 577



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Zoë Hoebe AV Trias 9,36 7,83 1,30 1657
2 Delilah Hilgerink AV Hera 9,85 8,73 1,25 1586
3 Palita Donkhoksung SAV 8,91 8,29 1,05 1582
4 Saar Warger AV Edam 9,21 7,53 1,10 1521
5 Melissa Markwat DEM 9,89 8,16 1,20 1514
6 Inez Keun Groningen 9,78 8,62 1,10 1483
7 Bloem Berkhout AV Hera 9,81 5,27 1,30 1429
8 Nora de Rijk AV Edam 9,54 6,88 1,10 1427
9 Maartje Tuil Hollandia 9,90 5,60 1,25 1401
9 Tess Haakman SAV 9,55 7,12 1,05 1401
11 Marieke Lakenman SAV 10,04 5,19 1,30 1388
12 Elena Murtas SAV 10,37 7,14 1,20 1386
13 Rosalie te...uggencate AV Hera 10,11 7,28 1,10 1359
14 Tess Munts AV Hera 10,25 6,80 1,15 1347
15 Katja Lautenschutz AV Edam 10,38 5,73 1,20 1300
16 Mirthe van Zanen SAV 10,18 6,22 1,10 1287
17 Fleur Krull Hollandia 10,51 6,13 1,15 1269
18 Anne Kuijer DEM 10,51 6,12 1,15 1268
19 Fiene Jonk AV Edam 10,46 5,83 1,10 1221
20 Eva Bout NEAV 10,74 6,82 1,05 1206
21 Suzanne va...er Maeden NEAV 10,81 4,62 1,00 1020
22 Sterre Kuipers AV Edam 9,71 6,21 DNS 943
23 Emma Bos Hollandia 12,36 3,82 1,05 820
24 Evie Lub SAV DNS DNS 1,00 342
25 Melanthe v...der Ploeg NEAV DNS DNS DNS 0
25 Maura Kes DEM DNS DNS DNS 0
25 Gwen Hoekstra SAV DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Sterre Kuipers AV Edam 3:36,50 ---
2 Zoë Hoebe AV Trias 3:36,94 ---
3 Rosalie te...uggencate AV Hera 3:38,24 3:37,22
4 Fiene Jonk AV Edam 3:48,81 ---
5 Nora de Rijk AV Edam 3:50,16 3:40,00
6 Inez Keun Groningen 3:53,68 3:41,55
7 Delilah Hilgerink AV Hera 4:14,43 ---
8 Bloem Berkhout AV Hera 4:19,40 ---
9 Elena Murtas SAV 4:20,46 ---
10 Katja Lautenschutz AV Edam 4:20,98 ---
11 Mirthe van Zanen SAV 4:21,85 ---
12 Fleur Krull Hollandia 4:40,23 ---
13 Palita Donkhoksung SAV 4:41,28 ---
14 Suzanne va...er Maeden NEAV 4:52,94 ---
15 Eva Bout NEAV 5:03,91 ---
16 Emma Bos Hollandia 5:16,53 ---
Melanthe v...der Ploeg NEAV DNS ---
Evie Lub SAV DNS ---
Tess Haakman SAV DNS ---
Gwen Hoekstra SAV DNS ---
Marieke Lakenman SAV DNS ---
Maura Kes DEM DNS 3:49,87



Meisjes Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 SAV MPA2 SAV - MPA2 3 35,70 628
2 Edam MPA2 AV Edam - MPA2 4 35,90 619
3 Hera AV Hera - MPA2 4 36,51 592



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
1 Noa Popot Castricum 6,86 5,14 3,92 1436
2 Emmanuella Amani AKU 7,09 4,37 3,73 1293
3 Cassidy Hilgerink AV Hera 7,12 5,59 3,33 1289
4 Ilse Boumans AV Hera 7,13 4,92 3,53 1283
5 Fay Vrauwdeunt Hollandia 7,22 4,62 3,38 1213
6 Maartje Rol NEAV 7,23 4,52 3,24 1176
7 Robyn Besselink Castricum 7,59 4,95 3,21 1129
8 Lana van d... Klooster DEM 7,85 5,43 3,12 1096
9 Anne Vlaar Hollandia 7,57 3,92 3,35 1086
10 Ilse Laan SAV 7,55 4,54 2,92 1049
11 Meike Huiberts NEAV 7,65 4,41 2,97 1032
12 Maya Bijron NEAV 7,45 3,24 3,22 1029
13 Esmée van der Woude Hollandia 7,80 4,07 3,15 1015
14 Juliet Jonk AV Edam 7,72 3,30 3,30 999
15 Nina Wenners SAV 7,89 4,37 2,99 990
16 Sanna van ...ellenberg Hollandia 7,43 3,23 2,85 958
17 Sofie Pater Hollandia 7,82 3,55 3,08 957
18 Jasmijn Kloek Castricum 7,83 4,46 2,74 956
19 Neva Berkhof Hollandia 7,62 3,55 2,77 931
20 Lizzy Westhoff WRNG 7,70 3,54 2,84 930
21 Tessa Zwaanenburg AV Hera 7,87 3,85 2,85 926
22 Tamara Lautenschutz AV Edam 7,78 3,79 2,78 923
23 Chloë Koets Hollandia 7,94 3,26 3,08 912
24 Sara de Waard Castricum 8,25 4,26 2,69 862
25 Kim van Keulen Hollandia 8,39 3,52 2,85 815
26 Rosa Degeling SAV 7,83 3,06 2,38 774
27 Kim de Greeuw Hollandia 8,22 2,81 2,79 769
28 Esmee Rustenburg SAV 8,43 3,38 2,65 757
29 Jennifer Kok SAV 8,58 3,85 2,52 746
30 Anna Bruijn AV Hera 9,30 2,34 2,28 469
31 Elin Bernhard Castricum DNS DNS 3,52 422
32 Sofia Kes DEM DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Juliet Jonk AV Edam 3:48,11 ---
2 Maartje Rol NEAV 3:56,29 ---
3 Anne Vlaar Hollandia 3:59,31 ---
4 Esmée van der Woude Hollandia 4:05,87 ---
5 Ilse Boumans AV Hera 4:09,46 ---
6 Maya Bijron NEAV 4:12,07 ---
7 Fay Vrauwdeunt Hollandia 4:18,15 ---
8 Chloë Koets Hollandia 4:19,36 ---
9 Jasmijn Kloek Castricum 4:22,89 ---
10 Nina Wenners SAV 4:25,76 ---
11 Sanna van ...ellenberg Hollandia 4:32,02 ---
12 Kim de Greeuw Hollandia 4:33,44 ---
13 Esmee Rustenburg SAV 4:33,64 ---
14 Tamara Lautenschutz AV Edam 4:40,35 ---
15 Ilse Laan SAV 4:51,60 ---
16 Rosa Degeling SAV 5:00,60 ---
17 Meike Huiberts NEAV 5:04,68 ---
18 Neva Berkhof Hollandia 5:17,27 ---
19 Jennifer Kok SAV 5:18,04 ---
20 Tessa Zwaanenburg AV Hera 5:34,05 ---
21 Kim van Keulen Hollandia 5:52,59 ---
22 Anna Bruijn AV Hera 6:16,94 ---
Sara de Waard Castricum DNS ---
Elin Bernhard Castricum DNS ---
Cassidy Hilgerink AV Hera DNS ---
Lizzy Westhoff WRNG DNS ---
Sofia Kes DEM DNS ---



Meisjes Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Castricum AV Castricum - MPB 4 27,07 563
2 Hollandia MPB-team 1 AV Hollandia - MPB 4 27,83 522
3 SAV MPB SAV - MPB 4 28,66 479
4 Hollandia MPB-team 2 AV Hollandia - MPB 4 29,40 443



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Kyra De Ruijter DEM 7,67 22,17 3,20 1121
2 Jade Kamps AV Hylas 7,42 14,96 3,43 1109
3 Melody Nillesen AV Zaanland 7,63 17,61 3,09 1042
4 Ellemijn Visscher Altis 7,81 15,80 3,10 984
5 Maartje de Haan NEAV 7,71 11,41 3,06 919
6 Daphne Molenaar Hollandia 7,81 12,40 2,92 891
7 Stephanie Ligthart DEM 8,46 14,28 2,84 800
8 Lotte Lienos SV Noordkop 7,90 10,35 2,70 792
9 Sara Piechota WRNG 8,02 10,43 2,77 787
10 Emma de Haan Hollandia 8,62 11,92 2,76 719
11 Tiffany van der Zwan DEM 8,02 9,33 2,25 661
12 Ilse de Waard Castricum 8,40 8,52 2,59 651



Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Jade Kamps AV Hylas 2:19,43 ---
2 Maartje de Haan NEAV 2:24,46 ---
3 Lotte Lienos SV Noordkop 2:26,12 ---
4 Daphne Molenaar Hollandia 2:26,75 ---
5 Melody Nillesen AV Zaanland 2:29,75 2:24,46
6 Kyra De Ruijter DEM 2:32,92 ---
7 Tiffany van der Zwan DEM 2:37,32 ---
8 Ellemijn Visscher Altis 2:43,85 ---
9 Sara Piechota WRNG 2:51,67 ---
Ilse de Waard Castricum DNS ---
Stephanie Ligthart DEM DNF ---



Meisjes Pupil C - 4 x 40m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Silke Potma DEM 8,13 10,58 2,98 814
2 Fae Tuijn Castricum 7,87 10,99 2,63 796
3 Julie Popot Castricum 8,19 12,67 2,60 766
4 Roza Verlaat DEM 8,08 10,32 2,66 753
5 Naomi Kok SAV 8,61 11,58 2,43 649
6 Elin van der Veldt WRNG 9,24 9,94 2,44 533
7 Tirza De Ruijter DEM 9,93 6,29 1,91 265



Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Silke Potma DEM 2:34,58 ---
2 Naomi Kok SAV 2:34,64 ---
3 Fae Tuijn Castricum 2:48,50 ---
4 Elin van der Veldt WRNG 2:55,96 ---
5 Tirza De Ruijter DEM 3:17,66 ---



Meisjes Pupil Mini - 4 x 40m

Er bestaan nog geen estafette teams.