Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil B

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
1 Noa Popot Castricum 6,86 5,14 3,92 1436
2 Emmanuella Amani AKU 7,09 4,37 3,73 1293
3 Cassidy Hilgerink AV Hera 7,12 5,59 3,33 1289
4 Ilse Boumans AV Hera 7,13 4,92 3,53 1283
5 Fay Vrauwdeunt Hollandia 7,22 4,62 3,38 1213
6 Maartje Rol NEAV 7,23 4,52 3,24 1176
7 Robyn Besselink Castricum 7,59 4,95 3,21 1129
8 Lana van d... Klooster DEM 7,85 5,43 3,12 1096
9 Anne Vlaar Hollandia 7,57 3,92 3,35 1086
10 Ilse Laan SAV 7,55 4,54 2,92 1049
11 Meike Huiberts NEAV 7,65 4,41 2,97 1032
12 Maya Bijron NEAV 7,45 3,24 3,22 1029
13 Esmée van der Woude Hollandia 7,80 4,07 3,15 1015
14 Juliet Jonk AV Edam 7,72 3,30 3,30 999
15 Nina Wenners SAV 7,89 4,37 2,99 990
16 Sanna van ...ellenberg Hollandia 7,43 3,23 2,85 958
17 Sofie Pater Hollandia 7,82 3,55 3,08 957
18 Jasmijn Kloek Castricum 7,83 4,46 2,74 956
19 Neva Berkhof Hollandia 7,62 3,55 2,77 931
20 Lizzy Westhoff WRNG 7,70 3,54 2,84 930
21 Tessa Zwaanenburg AV Hera 7,87 3,85 2,85 926
22 Tamara Lautenschutz AV Edam 7,78 3,79 2,78 923
23 Chloë Koets Hollandia 7,94 3,26 3,08 912
24 Sara de Waard Castricum 8,25 4,26 2,69 862
25 Kim van Keulen Hollandia 8,39 3,52 2,85 815
26 Rosa Degeling SAV 7,83 3,06 2,38 774
27 Kim de Greeuw Hollandia 8,22 2,81 2,79 769
28 Esmee Rustenburg SAV 8,43 3,38 2,65 757
29 Jennifer Kok SAV 8,58 3,85 2,52 746
30 Anna Bruijn AV Hera 9,30 2,34 2,28 469
31 Elin Bernhard Castricum DNS DNS 3,52 422
32 Sofia Kes DEM DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Noa Popot Castricum 6,86 6,77 583
2 Emmanuella Amani AKU 7,09 --- 532
3 Cassidy Hilgerink AV Hera 7,12 --- 525
4 Ilse Boumans AV Hera 7,13 --- 523
5 Fay Vrauwdeunt Hollandia 7,22 --- 504
6 Maartje Rol NEAV 7,23 --- 502
7 Sanna van ...ellenberg Hollandia 7,43 --- 462
8 Maya Bijron NEAV 7,45 --- 458
9 Ilse Laan SAV 7,55 --- 438
10 Anne Vlaar Hollandia 7,57 --- 435
11 Robyn Besselink Castricum 7,59 --- 431
12 Neva Berkhof Hollandia 7,62 --- 425
13 Meike Huiberts NEAV 7,65 --- 420
14 Lizzy Westhoff WRNG 7,70 --- 411
15 Juliet Jonk AV Edam 7,72 --- 407
16 Tamara Lautenschutz AV Edam 7,78 --- 396
17 Esmée van der Woude Hollandia 7,80 --- 392
18 Sofie Pater Hollandia 7,82 --- 389
19 Jasmijn Kloek Castricum 7,83 --- 387
19 Rosa Degeling SAV 7,83 --- 387
21 Lana van d... Klooster DEM 7,85 --- 384
22 Tessa Zwaanenburg AV Hera 7,87 --- 380
23 Nina Wenners SAV 7,89 --- 377
24 Chloë Koets Hollandia 7,94 --- 368
25 Kim de Greeuw Hollandia 8,22 --- 322
26 Sara de Waard Castricum 8,25 --- 317
27 Kim van Keulen Hollandia 8,39 --- 295
28 Esmee Rustenburg SAV 8,43 --- 289
29 Jennifer Kok SAV 8,58 --- 266
30 Anna Bruijn AV Hera 9,30 --- 168
Elin Bernhard Castricum DNS --- 0
Sofia Kes DEM DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Meisjes Pupil B

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Cassidy Hilgerink AV Hera 5,31 5,59 4,53 5,59 --- 380
2 Lana van d... Klooster DEM 4,79 5,33 5,43 5,43 --- 370
3 Noa Popot Castricum 5,14 X 5,02 5,14 5,48 351
4 Robyn Besselink Castricum 4,75 4,95 4,79 4,95 --- 338
5 Ilse Boumans AV Hera 4,92 4,89 4,90 4,92 --- 336
6 Fay Vrauwdeunt Hollandia 4,62 4,34 4,30 4,62 --- 315
7 Ilse Laan SAV 4,35 4,54 3,99 4,54 --- 309
8 Maartje Rol NEAV 4,26 4,12 4,52 4,52 --- 308
9 Jasmijn Kloek Castricum 4,29 4,46 4,30 4,46 --- 303
10 Meike Huiberts NEAV 3,91 X 4,41 4,41 --- 300
11 Nina Wenners SAV 3,53 4,05 4,37 4,37 --- 297
12 Emmanuella Amani AKU 4,37 4,04 3,27 4,37 --- 297
13 Sara de Waard Castricum 3,89 4,26 3,69 4,26 --- 289
14 Esmée van der Woude Hollandia 3,77 4,07 3,58 4,07 --- 275
15 Anne Vlaar Hollandia 3,92 3,31 3,77 3,92 --- 263
16 Tessa Zwaanenburg AV Hera 3,22 3,85 3,79 3,85 --- 258
17 Jennifer Kok SAV 3,85 3,20 3,28 3,85 --- 258
18 Tamara Lautenschutz AV Edam 3,79 3,65 X 3,79 --- 253
19 Sofie Pater Hollandia 3,27 2,95 3,55 3,55 --- 234
20 Neva Berkhof Hollandia 3,10 3,55 3,09 3,55 --- 234
21 Lizzy Westhoff WRNG 3,54 3,33 3,30 3,54 --- 233
22 Kim van Keulen Hollandia 3,16 3,52 3,15 3,52 --- 232
23 Esmee Rustenburg SAV 3,02 2,72 3,38 3,38 --- 220
24 Juliet Jonk AV Edam 2,66 3,30 3,01 3,30 --- 214
25 Chloë Koets Hollandia 2,68 2,60 3,26 3,26 --- 210
26 Maya Bijron NEAV 3,24 2,55 3,16 3,24 --- 209
27 Sanna van ...ellenberg Hollandia 3,23 2,60 2,78 3,23 --- 208
28 Rosa Degeling SAV 3,06 2,60 3,00 3,06 --- 193
29 Kim de Greeuw Hollandia 2,81 2,75 2,59 2,81 --- 171
30 Anna Bruijn AV Hera 2,34 2,30 1,81 2,34 --- 127
Elin Bernhard Castricum - - - DNS --- 0
Sofia Kes DEM - - - DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil B

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Noa Popot Castricum 3,92 3,85 X 3,92 3,71 502
2 Emmanuella Amani AKU 3,62 3,73 3,41 3,73 --- 464
3 Ilse Boumans AV Hera 3,53 X 3,24 3,53 --- 424
4 Elin Bernhard Castricum 3,52 2,75 3,33 3,52 --- 422
5 Fay Vrauwdeunt Hollandia X 3,38 3,22 3,38 --- 394
6 Anne Vlaar Hollandia 3,34 3,35 3,23 3,35 --- 388
7 Cassidy Hilgerink AV Hera 3,26 3,33 X 3,33 --- 384
8 Juliet Jonk AV Edam 3,09 3,16 3,30 3,30 --- 378
9 Maartje Rol NEAV 3,24 3,09 3,16 3,24 --- 366
10 Maya Bijron NEAV 3,22 3,13 3,18 3,22 --- 362
11 Robyn Besselink Castricum 3,21 3,07 3,04 3,21 --- 360
12 Esmée van der Woude Hollandia 3,15 3,12 X 3,15 --- 348
13 Lana van d... Klooster DEM 3,12 3,12 3,10 3,12 --- 342
14 Chloë Koets Hollandia 2,74 3,08 2,90 3,08 --- 334
15 Sofie Pater Hollandia X 3,08 X 3,08 --- 334
16 Nina Wenners SAV X 2,90 2,99 2,99 --- 316
17 Meike Huiberts NEAV 2,85 2,97 2,90 2,97 --- 312
18 Ilse Laan SAV 2,57 2,92 2,85 2,92 --- 302
19 Kim van Keulen Hollandia 2,82 2,85 2,75 2,85 --- 288
20 Sanna van ...ellenberg Hollandia 2,85 2,81 2,80 2,85 --- 288
21 Tessa Zwaanenburg AV Hera 2,85 2,52 2,78 2,85 --- 288
22 Lizzy Westhoff WRNG 2,84 2,82 X 2,84 --- 286
23 Kim de Greeuw Hollandia 2,68 2,79 2,66 2,79 --- 276
24 Tamara Lautenschutz AV Edam 2,78 X 2,78 2,78 --- 274
25 Neva Berkhof Hollandia X 2,67 2,77 2,77 --- 272
26 Jasmijn Kloek Castricum 2,60 X 2,74 2,74 --- 266
27 Sara de Waard Castricum 2,68 2,57 2,69 2,69 --- 256
28 Esmee Rustenburg SAV 2,18 2,65 2,40 2,65 --- 248
29 Jennifer Kok SAV 2,50 2,52 2,50 2,52 --- 222
30 Rosa Degeling SAV 2,38 2,36 X 2,38 --- 194
31 Anna Bruijn AV Hera 2,27 2,28 2,26 2,28 --- 174
Sofia Kes DEM - - - DNS --- 0

Uitslagen 1000 meter Meisjes Pupil B

# Naam ResOBP
1 Juliet Jonk AV Edam 3:48,11 ---
2 Maartje Rol NEAV 3:56,29 ---
3 Anne Vlaar Hollandia 3:59,31 ---
4 Esmée van der Woude Hollandia 4:05,87 ---
5 Ilse Boumans AV Hera 4:09,46 ---
6 Maya Bijron NEAV 4:12,07 ---
7 Fay Vrauwdeunt Hollandia 4:18,15 ---
8 Chloë Koets Hollandia 4:19,36 ---
9 Jasmijn Kloek Castricum 4:22,89 ---
10 Nina Wenners SAV 4:25,76 ---
11 Sanna van ...ellenberg Hollandia 4:32,02 ---
12 Kim de Greeuw Hollandia 4:33,44 ---
13 Esmee Rustenburg SAV 4:33,64 ---
14 Tamara Lautenschutz AV Edam 4:40,35 ---
15 Ilse Laan SAV 4:51,60 ---
16 Rosa Degeling SAV 5:00,60 ---
17 Meike Huiberts NEAV 5:04,68 ---
18 Neva Berkhof Hollandia 5:17,27 ---
19 Jennifer Kok SAV 5:18,04 ---
20 Tessa Zwaanenburg AV Hera 5:34,05 ---
21 Kim van Keulen Hollandia 5:52,59 ---
22 Anna Bruijn AV Hera 6:16,94 ---
Sara de Waard Castricum DNS ---
Elin Bernhard Castricum DNS ---
Cassidy Hilgerink AV Hera DNS ---
Lizzy Westhoff WRNG DNS ---
Sofia Kes DEM DNS ---

Uitslagen 4 x 40m Meisjes Pupil B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Castricum AV Castricum - MPB 4 27,07 563
2 Hollandia MPB-team 1 AV Hollandia - MPB 4 27,83 522
3 SAV MPB SAV - MPB 4 28,66 479
4 Hollandia MPB-team 2 AV Hollandia - MPB 4 29,40 443