Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil Mini

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Fender Jong SAV 7,19 17,33 3,37 1181
2 Roel Verlaan AKU 7,56 20,46 3,19 1117
3 Seth van Mullum WRNG 8,07 18,33 2,70 897
4 Bram Mulder SV Noordkop 7,92 10,75 2,93 842
5 Djaleesh Anwar-Ali AV Trias 7,86 9,31 2,97 832
6 Brettley Onos SAV 8,22 11,33 2,70 758
7 Milo Talen WRNG 8,37 12,66 2,61 740
8 Julian van der Ploeg NEAV 8,92 14,13 2,53 670
9 Mikai Temme Hollandia 8,79 10,88 2,29 582
10 Jevi Grevelink SV Noordkop 8,88 10,99 2,24 562
11 Jack Bruijn SAV DNS DNS DNS 0
11 Daan de Haas SAV DNS DNS DNS 0
11 Guus Swart SAV DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp Balwerpen Jongens Pupil Mini

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Roel Verlaan AKU 20,46 19,25 X 20,46 --- 324
2 Seth van Mullum WRNG 18,33 16,46 16,61 18,33 --- 293
3 Fender Jong SAV 17,33 16,82 16,74 17,33 --- 279
4 Julian van der Ploeg NEAV 10,28 14,13 X 14,13 --- 228
5 Milo Talen WRNG 12,31 11,40 12,66 12,66 --- 202
6 Brettley Onos SAV 9,97 11,33 X 11,33 --- 178
7 Jevi Grevelink SV Noordkop 10,99 10,03 9,62 10,99 --- 172
8 Mikai Temme Hollandia 10,88 8,49 10,09 10,88 --- 170
9 Bram Mulder SV Noordkop 10,75 9,60 6,73 10,75 --- 167
10 Djaleesh Anwar-Ali AV Trias 9,16 8,71 9,31 9,31 --- 138
Daan de Haas SAV - - - DNS --- 0
Guus Swart SAV - - - DNS --- 0
Jack Bruijn SAV - - - DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil Mini

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Fender Jong SAV 3,37 3,11 3,32 3,37 --- 392
2 Roel Verlaan AKU 3,00 3,15 3,19 3,19 --- 356
3 Djaleesh Anwar-Ali AV Trias 2,90 2,75 2,97 2,97 --- 312
4 Bram Mulder SV Noordkop 2,90 2,75 2,93 2,93 --- 304
5 Seth van Mullum WRNG 2,70 2,59 2,67 2,70 --- 258
6 Brettley Onos SAV X 2,52 2,70 2,70 --- 258
7 Milo Talen WRNG 2,58 2,58 2,61 2,61 --- 240
8 Julian van der Ploeg NEAV 2,53 2,16 2,00 2,53 --- 224
9 Mikai Temme Hollandia 2,29 2,15 2,11 2,29 --- 176
10 Jevi Grevelink SV Noordkop X 2,24 2,18 2,24 --- 166
Daan de Haas SAV - - - DNS --- 0
Guus Swart SAV - - - DNS --- 0
Jack Bruijn SAV - - - DNS --- 0

Uitslagen 4 x 40m Jongens Pupil Mini

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 SAV Jpmin SAV - JPMini 3 DNS 0