Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil B

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
1 Luuk Loonstra HLLS 6,70 7,72 4,06 1657
2 Daniel Hall AV Zuidwal 6,78 6,47 4,03 1560
3 Dante Cronie AV Trias 7,00 6,64 3,94 1502
4 Alex van Eldik Hollandia 6,92 5,67 3,68 1408
5 Liam de Lang Heerenveen 7,22 6,35 3,65 1379
6 Liam Verduin Castricum 7,04 4,66 3,83 1344
7 Aaron Jong SAV 7,11 5,39 3,61 1334
8 Dave Visser Hollandia 7,29 5,75 3,60 1318
9 Finn Bakker AV 1923 7,27 6,54 3,32 1315
10 Stijn van Oppens NEAV 7,42 6,18 3,33 1265
11 Lars Potma DEM 7,64 4,75 3,50 1164
12 Bram Van De Ruit HLLS 7,47 4,55 3,31 1144
13 Nio Bril Hollandia 7,48 4,57 3,30 1141
14 Hylke Moeskops AV Hylas 7,61 4,65 3,28 1118
15 Elroy Onos SAV 7,48 3,89 3,28 1087
16 Kevin Konijn NEAV 7,49 3,84 3,25 1075
17 Finn Temme Hollandia 7,78 4,79 3,15 1071
18 Kamil Maréchal NEAV 8,03 4,29 2,94 950
18 Stijn Putto WRNG 8,17 4,50 2,98 950
20 Sil Koolen WRNG 8,39 4,23 2,67 834
21 Thijs Goedhart WRNG 8,61 4,61 2,68 830
22 Rens Mol Hollandia 8,36 3,43 2,40 722
23 Skye Sarlemijn WRNG 8,71 3,28 2,45 667
24 Toni Lam NEAV 9,31 4,06 2,34 627
25 Merijn de Rijk AV Edam DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Luuk Loonstra HLLS 6,70 6,57 621
2 Daniel Hall AV Zuidwal 6,78 --- 601
3 Alex van Eldik Hollandia 6,92 --- 569
4 Dante Cronie AV Trias 7,00 6,84 551
5 Liam Verduin Castricum 7,04 --- 542
6 Aaron Jong SAV 7,11 --- 527
7 Liam de Lang Heerenveen 7,22 --- 504
8 Finn Bakker AV 1923 7,27 --- 494
9 Dave Visser Hollandia 7,29 --- 490
10 Stijn van Oppens NEAV 7,42 --- 464
11 Bram Van De Ruit HLLS 7,47 --- 454
12 Nio Bril Hollandia 7,48 --- 452
12 Elroy Onos SAV 7,48 --- 452
14 Kevin Konijn NEAV 7,49 --- 450
15 Hylke Moeskops AV Hylas 7,61 --- 427
16 Lars Potma DEM 7,64 --- 422
17 Finn Temme Hollandia 7,78 --- 396
18 Kamil Maréchal NEAV 8,03 --- 353
19 Stijn Putto WRNG 8,17 --- 330
20 Rens Mol Hollandia 8,36 --- 299
21 Sil Koolen WRNG 8,39 --- 295
22 Thijs Goedhart WRNG 8,61 --- 262
23 Skye Sarlemijn WRNG 8,71 --- 247
24 Toni Lam NEAV 9,31 --- 167
Merijn de Rijk AV Edam DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Jongens Pupil B

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Luuk Loonstra HLLS 7,72 7,71 7,33 7,72 8,79 506
2 Dante Cronie AV Trias 5,27 6,28 6,64 6,64 6,17 445
3 Finn Bakker AV 1923 6,54 5,99 6,02 6,54 --- 439
4 Daniel Hall AV Zuidwal 6,47 6,01 6,26 6,47 --- 435
5 Liam de Lang Heerenveen 6,35 5,92 5,99 6,35 --- 427
6 Stijn van Oppens NEAV 6,18 5,55 5,98 6,18 --- 417
7 Dave Visser Hollandia 5,75 5,32 5,22 5,75 --- 390
8 Alex van Eldik Hollandia 5,37 5,62 5,67 5,67 --- 385
9 Aaron Jong SAV X 5,31 5,39 5,39 --- 367
10 Finn Temme Hollandia 4,00 4,06 4,79 4,79 --- 327
11 Lars Potma DEM 4,60 4,75 3,69 4,75 --- 324
12 Liam Verduin Castricum 4,28 4,48 4,66 4,66 --- 318
13 Hylke Moeskops AV Hylas 4,48 4,62 4,65 4,65 --- 317
14 Thijs Goedhart WRNG 4,49 4,25 4,61 4,61 --- 314
15 Nio Bril Hollandia 4,34 4,01 4,57 4,57 --- 311
16 Bram Van De Ruit HLLS 4,55 3,76 X 4,55 --- 310
17 Stijn Putto WRNG 3,60 4,19 4,50 4,50 --- 306
18 Kamil Maréchal NEAV 4,01 4,29 3,66 4,29 --- 291
19 Sil Koolen WRNG 4,23 3,69 3,97 4,23 --- 287
20 Toni Lam NEAV 3,94 4,06 3,24 4,06 --- 274
21 Elroy Onos SAV 3,89 3,55 3,39 3,89 --- 261
22 Kevin Konijn NEAV 3,59 3,84 3,82 3,84 --- 257
23 Rens Mol Hollandia 3,43 3,08 3,07 3,43 --- 225
24 Skye Sarlemijn WRNG 3,28 3,19 X 3,28 --- 212
Merijn de Rijk AV Edam - - - DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil B

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Luuk Loonstra HLLS 3,91 4,06 4,01 4,06 4,15 530
2 Daniel Hall AV Zuidwal 3,89 4,03 3,95 4,03 --- 524
3 Dante Cronie AV Trias 3,94 3,91 X 3,94 3,94 506
4 Liam Verduin Castricum 3,77 3,83 X 3,83 --- 484
5 Alex van Eldik Hollandia 3,68 3,67 3,45 3,68 --- 454
6 Liam de Lang Heerenveen 3,63 3,48 3,65 3,65 --- 448
7 Aaron Jong SAV 3,56 3,61 3,52 3,61 --- 440
8 Dave Visser Hollandia 3,59 3,60 X 3,60 --- 438
9 Lars Potma DEM 3,50 3,45 3,39 3,50 --- 418
10 Stijn van Oppens NEAV X 3,33 3,05 3,33 --- 384
11 Finn Bakker AV 1923 3,32 3,24 X 3,32 --- 382
12 Bram Van De Ruit HLLS 3,25 3,26 3,31 3,31 --- 380
13 Nio Bril Hollandia 3,16 3,10 3,30 3,30 --- 378
14 Hylke Moeskops AV Hylas 3,28 3,17 3,12 3,28 --- 374
15 Elroy Onos SAV 3,14 3,05 3,28 3,28 --- 374
16 Kevin Konijn NEAV 2,94 3,06 3,25 3,25 --- 368
17 Finn Temme Hollandia 2,94 2,98 3,15 3,15 --- 348
18 Stijn Putto WRNG 2,77 2,64 2,98 2,98 --- 314
19 Kamil Maréchal NEAV 2,92 2,75 2,94 2,94 --- 306
20 Thijs Goedhart WRNG 2,47 2,68 2,55 2,68 --- 254
21 Sil Koolen WRNG 2,62 2,61 2,67 2,67 --- 252
22 Skye Sarlemijn WRNG 2,45 X 2,31 2,45 --- 208
23 Rens Mol Hollandia 2,40 2,40 2,25 2,40 --- 198
24 Toni Lam NEAV X 2,34 2,31 2,34 --- 186
Merijn de Rijk AV Edam - - - DNS --- 0

Uitslagen 4 x 40m Jongens Pupil B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hollandia JPB AV Hollandia - JPB 4 26,44 599
2 NEA jongens B AV NEA-Volharding - JPB 4 30,39 397