Uitslagen Avondwedstrijd ARV Achilles

Jongens Junioren - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jelen Franjic JJA - AV Sprint 11,42 +0.7 m/s11,29
2 Jesper van Meer JJB - Spado 11,91 +1.7 m/s12,08
3 Maurice Raats JJA - DJA 12,20 +1.7 m/s12,41
4 Jimmy Marcera JJC - AV Sprint 12,50 +1.7 m/s12,04
5 Tijn Visscher JJC - Spado 12,98 +1.7 m/s13,17
6 Niels Mouws JJC - ACHL 13,98 +0.8 m/s14,00



Jongens Junioren - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Jimmy Marcera JJC - AV Sprint 18,80 -0.3 m/s18,89
2 Mark Smolders JJC - AV Sprint 19,57 -0.3 m/s19,75



Jongens Junioren - 200 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jesper van Meer JJB - Spado 24,11 -0.4 m/s24,48 635
2 Tim Klein JJB - DJA 24,58 -0.4 m/s24,00 593
Jelen Franjic JJA - AV Sprint DNS 22,96 0



Jongens Junioren - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Mels Hillemans JJB - DJA 2:28,91 2:28,00
2 Roy van den Broek JJC - ACHL 2:55,48 2:52,00



Jongens Junioren - 3000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Rafiq el Morabit JJB - Spado 9:58,43 10:15,00 565
2 Tobias Martinot JJB - TLVL 10:06,20 10:24,00 542



Jongens Junioren - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Koen Zandvliet JJB - Scorpio 41,73 43,49
1 Levi Verver JJA - AV Fortuna 41,73 38,50
3 Mark Smolders JJC - AV Sprint 40,98 ---
4 Roy van den Broek JJC - ACHL 18,90 ---
Mattijs Mols JJA - PAC NM 51,48



Jongens Junioren - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Mattijs Mols JJA - PAC 17,05 17,69
2 Tim Klein JJB - DJA 13,02 14,80
3 Mark Smolders JJC - AV Sprint 11,19 13,16
4 Koen Zandvliet JJB - Scorpio 10,42 10,67



Jongens Junioren - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Koen Zandvliet JJB - Scorpio 40,61 --- 698



Jongens Junioren - Discuswerpen 1,75 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Levi Verver JJA - AV Fortuna 41,35 --- 712



Jongens Junioren - Discuswerpen 2 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junioren - Kogelstoten 6 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junioren - Kogelstoten 7,26 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junioren - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Daan Moelands JJC - DJA 1,55 1,61
1 Jochem Huijbregts JJC - Spado 1,55 1,60
1 Mels Hillemans JJB - DJA 1,55 1,55
4 Finn Hillemans JJC - DJA 1,35 1,40
5 Niels Mouws JJC - ACHL 1,30 1,35



Jongens Junioren - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Joep Bovee JJB - Spado 3,30 3,42
2 Floris Otterman JJA - Spado 3,00 3,34



Jongens Junioren - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Tijn Visscher JJC - Spado 5,00 ---
2 Daan Moelands JJC - DJA 4,82 5,15
3 Niels Mouws JJC - ACHL 4,48 4,76
4 Finn Hillemans JJC - DJA 4,41 4,29
5 Frank de Bloeme JJC - ACHL 3,91 4,09
6 Roy van den Broek JJC - ACHL 3,80 ---
7 Marcus Jongenelis JJC - ACHL 2,65 ---
Jimmy Marcera JJC - AV Sprint DNS 4,93



Masters mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Justin Francois Groene Ster 11,94 +0.7 m/s11,70
2 Paul Hos ACHL 13,85 +0.8 m/s---
3 Dick Jorissen Spark 13,98 +0.8 m/s13,87



Masters mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Justin Francois Groene Ster 24,86 -0.4 m/s24,00
2 Paul Hos ACHL 28,95 -0.7 m/s---
3 Ron van der Veen RREL 29,09 -0.7 m/s---



Masters mannen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Toon Heeren ACHL 9:42,52 9:39,00
2 Jos de Laat ACHL 10:18,74 10:30,00
3 Stefan Jorissen RREL 10:49,42 10:36,00
4 Kees Lazeroms ACHL 10:50,99 11:00,00
5 Jaco Rip Nederland 10:56,52 11:04,62
6 Kees van de Riet ACHL 11:06,13 11:15,00
7 Marco Genefaas RREL 11:18,45 11:45,00
8 Willem Dekkers ACHL 11:29,67 11:10,00
9 Martijn van Well ACHL 11:34,59 12:00,00
10 Fred Raaijmakers SV Diomedon 11:36,34 12:00,00
11 Gertwan Soethout ACHL 11:58,59 12:25,00
12 Jos Ooms Olympia 12:38,12 12:45,00
13 Kees de Hoon ACHL 12:54,08 12:45,00
14 Gijs Nijeholt Nederland 12:56,15 12:59,00
15 Dick Ringelberg ACHL 13:13,29 12:59,99
16 Rini Verhoeven ACHL 13:43,75 13:30,00
17 Wil Goossens ACHL 13:49,02 14:00,00
18 Jos Jochems ACHL 14:05,46 14:46,00
19 Bertus van Eekelen ACHL 14:05,89 14:45,00
20 Wim Blom ACHL 14:38,30 14:45,00
21 Riny Oostvogels ACHL 16:22,80 16:30,00
Chris Norman Haag DNS 9:53,72



Masters mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Ruben van Ameijden Fortius 39,34 40,89
2 Erik De Haan THOR 36,29 37,91
3 Norman Van Mook THOR 34,61 38,80
4 Corné Bolders SV Diomedon 29,89 29,41
5 Geert Oerlemans SV Diomedon 29,86 36,00
6 Erwin van Hooij THOR 26,97 33,40
7 Wilco Verwijmeren ACHL 18,68 ---



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ruben van Ameijden Fortius 13,13 13,91
2 Cees van Blerck Scorpio 12,06 11,99
3 Norman Van Mook THOR 12,00 13,02
4 Erik De Haan THOR 11,40 12,26
5 Corné Bolders SV Diomedon 9,94 10,82
6 Geert Oerlemans SV Diomedon 8,30 ---
7 Wilco Verwijmeren ACHL 7,98 8,38
8 Erwin van Hooij THOR 7,83 9,72



Masters mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Ruben van Ameijden Fortius 39,34 ---
2 Erik De Haan THOR 33,79 ---



Masters mannen - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBP
1 Cees van Blerck Scorpio 12,00 ---



Masters mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Corné Bolders SV Diomedon 1,40 1,52



Masters mannen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Dorien van de Poel DJA 13,71 +0.8 m/s13,50



Masters vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Dorien van de Poel DJA 27,89 -0.7 m/s27,26



Masters vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Paddy Herijgers DJA 10:43,22 10:19,00
2 Petra Bruijs Spado 11:30,99 11:44,05
3 Birgit Voorn RREL 12:10,55 12:15,00
4 José van der Linden ACHL 12:34,44 12:20,00
5 Achil Les ACHL 14:17,71 ---
6 Cia Smulders ACHL 14:39,70 14:45,00



Masters vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Yvonne van...nk-Swaans THOR 26,40 25,52
2 Leonie van Ginneken SV Diomedon 19,33 ---
3 Ans Schel...-Frijters DJA 18,74 20,83



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Yvonne van...nk-Swaans THOR 9,86 10,49
2 Ans Schel...-Frijters DJA 7,14 ---
3 Leonie van Ginneken SV Diomedon 7,05 7,56



Masters vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junioren - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Kaylee Damen MJC - ACHL 11,75 +1.4 m/s11,75
2 Tess Van Ostaijen MJC - DJA 12,04 +1.4 m/s12,41
3 Indy Vermeiren MJC - DJA 12,34 +1.4 m/s12,46
4 Anouk Boomaerts MJC - DJA 12,57 +1.4 m/s---



Meisjes Junioren - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junioren - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Eva van Mook MJC - THOR 20,38 -0.3 m/s20,30
2 Selena Jansen MJC - Spado 21,20 -0.3 m/s21,09
3 Yara Karelse MJC - AV `56 22,14 -0.4 m/s21,62
3 Benedicte Kimwanga MJC - DJA 22,14 -0.4 m/s---
5 Tess Van Ostaijen MJC - DJA 23,34 -0.4 m/s---
6 Vera Scholtus MJC - ACHL 26,47 -0.4 m/s---



Meisjes Junioren - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junioren - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Vera Scholtus MJC - ACHL 3:11,01 ---



Meisjes Junioren - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junioren - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Bowien Snepvangers MJA - DJA 33,00 32,82
2 Robin van Ommeren MJA - THOR 25,64 27,44
3 Julia van Dorp MJC - Fortius 19,44 ---
4 Fleur Verwijmeren MJC - ACHL 18,13 18,53
5 Anouk Boomaerts MJC - DJA 17,48 21,26
6 Emma Meulblok MJB - SV Diomedon 16,29 ---
Meike van Arendonk MJC - ACHL DNS 16,92



Meisjes Junioren - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Eva van Mook MJC - THOR 11,18 11,60
2 Bowien Snepvangers MJA - DJA 9,61 9,80
3 Robin van Ommeren MJA - THOR 9,15 9,07
4 Benedicte Kimwanga MJC - DJA 8,77 ---
5 Nicky van Rijswijk MJB - Groene Ster 8,65 8,43
6 Bente van den Broek MJB - ACHL 8,39 ---
7 Fleur Verwijmeren MJC - ACHL 8,23 ---
8 Julia van Dorp MJC - Fortius 7,56 ---
9 Indy Vermeiren MJC - DJA 7,01 ---
10 Kaylee Damen MJC - ACHL 6,63 ---
Meike van Arendonk MJC - ACHL DNS 6,95
Julissa Van den Berg MJA - ACHL DNS ---



Meisjes Junioren - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Fleur Verwijmeren MJC - ACHL 17,79 ---



Meisjes Junioren - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Nicky van Rijswijk MJB - Groene Ster 8,95 --- 516



Meisjes Junioren - Kogelstoten 4 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junioren - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Aniek van Opstal MJB - DJA 1,50 1,55
2 Emma Meulblok MJB - SV Diomedon 1,40 1,48
3 Yara Karelse MJC - AV `56 1,30 1,40
3 Selena Jansen MJC - Spado 1,30 1,35



Meisjes Junioren - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Cindy Jansen MJC - Spado 2,90 2,80
2 Daphne Lambregts MJC - Spado 2,40 2,54
Lauren Gommers MJB - DJA DNS 2,60



Meisjes Junioren - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Meike Verdaasdonk MJB - Spado 5,33 5,84
2 Anouk Verdaasdonk MJC - Spado 4,45 4,75
3 Aniek van Opstal MJB - DJA 4,31 3,92
4 Kaylee Damen MJC - ACHL 4,19 4,56
5 Tess Van Ostaijen MJC - DJA 4,09 4,22
6 Julia van Dorp MJC - Fortius 3,89 4,07
7 Anouk Boomaerts MJC - DJA 3,78 3,91
8 Indy Vermeiren MJC - DJA 3,62 3,92
9 Vera Scholtus MJC - ACHL 3,01 ---
Meike van Arendonk MJC - ACHL DNS 3,60
Yara Karelse MJC - AV `56 DNS ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Janko Franjic AV Sprint 11,22 +0.7 m/s11,65
2 Bart Hondeveld ACHL 11,75 +0.7 m/s11,91
3 Sten Stein AV Impala 11,81 +0.7 m/s11,49
4 Raymond de Bruijn ACHL 12,08 +0.7 m/s11,99



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Sten Stein AV Impala 23,24 -0.4 m/s22,88
2 Stephan Sweep DJA 23,98 -0.4 m/s23,95



Senioren mannen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Thijs Staps RREL 9:28,97 9:16,65
2 Bob Schalken ACHL 9:57,66 10:30,00
3 Thomas Crul RREL 9:58,23 9:50,00
4 Jeffrey Hazendonk DAK 9:58,74 10:01,00
5 Mark Jurgens Eindhoven 9:59,79 9:57,40
6 Lennard va...er Heiden ACHL 10:31,53 10:59,00
7 Hans Quist Spado 10:47,05 11:45,00
8 Arjen Buijze ACHL 11:43,35 11:35,00



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Michael Ketting AV Fortuna 35,61 36,46
2 Maarten Roeloffs ACHL 31,90 33,92
3 Steff van de Poel AV Sprint 30,30 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Enrico van der List AV Sprint 8,96 10,16



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Michael Ketting AV Fortuna 35,78 ---
2 Maarten Roeloffs ACHL 32,63 ---



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam ResOBP
1 Enrico van der List AV Sprint 9,07 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Steff van de Poel AV Sprint NM ---



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Alex Heijnemans ACHL 3,90 3,90
2 Joost Ketel ACHL 2,70 ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Bart Hondeveld ACHL 6,27 6,20
2 Raymond de Bruijn ACHL 5,68 5,74



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Laura van Haaften Spado 12,87 +1.7 m/s12,64
2 Sabine Monden DJA 13,74 +0.8 m/s13,58



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
Anne van Alphen ST90 DQ 28,00



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Marjon van...er Wansem TLVL 2:29,15 2:28,00



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Angela van Haaften Groene Ster 11:45,37 12:10,19
Hannah Oldroyd Haag DNS 10:09,60
Laurey Van...erge-Heij FLKK DNS 10:45,00



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Evi van Hooij THOR 31,80 37,18
2 Manon Schellekens DJA 29,40 29,88
3 Fréderiqu...Baartmans Rotterdam 22,48 27,46



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sabine Monden DJA 9,75 11,00
2 Evi van Hooij THOR 9,28 10,13
3 Fréderiqu...Baartmans Rotterdam 8,29 9,78
4 Manon Schellekens DJA 7,96 8,27



Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Fréderiqu...Baartmans Rotterdam 8,18 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sabine Monden DJA 1,55 1,60



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten