Uitslagen Clubkampioenschappen HAC'63 2019

IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Steve Dekker HAC `63 18,15 +2.3 m/s---
2 Jorian Seubers HAC `63 19,52 +2.3 m/s---
3 René Uunk HAC `63 31,37 +2.3 m/s---



IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jorian Seubers HAC `63 3:42,62 ---
2 Steve Dekker HAC `63 4:30,89 ---
3 René Uunk HAC `63 6:45,39 ---



IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Steve Dekker HAC `63 12,69 ---



IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Steve Dekker HAC `63 5,65 ---



IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Steve Dekker HAC `63 12,90 ---



IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Steve Dekker HAC `63 DNS ---



IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Steve Dekker HAC `63 2,99 3,22 3,09 3,22 ---



IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Juliëtte ...wershaven HAC `63 24,43 +2.3 m/s---
2 Jettie Kuipers HAC `63 34,45 +2.3 m/s---
Sharon van Putten HAC `63 DNS ---



IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Juliëtte ...wershaven HAC `63 3:54,70 ---
2 Jettie Kuipers HAC `63 6:13,61 ---
Sharon van Putten HAC `63 DNS ---



IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Sander Baas HAC `63 12,52 +2.2 m/s12,47
2 Cornee Beuving HAC `63 14,62 +2.2 m/s---



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Rico Kleine HAC `63 2:09,94 2:03,20
2 Sander Baas HAC `63 2:31,99 ---
3 Cornee Beuving HAC `63 3:02,38 ---



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Reinier de Boer HAC `63 9:45,17 ---



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Sander Baas HAC `63 28,76 ---
2 Cornee Beuving HAC `63 18,20 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sander Baas HAC `63 9,88 ---
2 Cornee Beuving HAC `63 8,80 ---



Jongens Junior A - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Sander Baas HAC `63 23,83 ---
2 Cornee Beuving HAC `63 14,01 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Sander Baas HAC `63 26,11 ---
2 Cornee Beuving HAC `63 24,24 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sander Baas HAC `63 1,50 ---
2 Cornee Beuving HAC `63 1,15 ---



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sander Baas HAC `63 2,40 ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sander Baas HAC `63 4,85 ---
2 Cornee Beuving HAC `63 3,91 ---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Marco Baas HAC `63 12,44 +2.2 m/s12,90
2 Bart Koster HAC `63 12,57 +2.2 m/s---
3 Lars Mulder HAC `63 13,35 +2.2 m/s---
4 Sylvan ten Cate HAC `63 14,33 +2.2 m/s---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Wilbert Knol HAC `63 2:21,32 2:24,00
2 Bart Koster HAC `63 2:42,09 ---
3 Sylvan ten Cate HAC `63 2:42,87 ---
4 Marco Baas HAC `63 2:42,90 ---
Lars Mulder HAC `63 DNS ---



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Dave Mulderij HAC `63 9:28,76 ---
2 Nick Kerkhof HAC `63 9:43,71 9:40,00
Marnix Prins HAC `63 DNS 12:15,05



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Marco Baas HAC `63 22,05 ---
2 Lars Mulder HAC `63 19,45 ---
3 Bart Koster HAC `63 18,87 ---
4 Sylvan ten Cate HAC `63 16,16 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Marco Baas HAC `63 9,00 ---
2 Bart Koster HAC `63 8,95 ---
3 Lars Mulder HAC `63 7,32 ---
4 Sylvan ten Cate HAC `63 7,25 ---



Jongens Junior B - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Marco Baas HAC `63 20,98 ---
2 Bart Koster HAC `63 18,75 ---
3 Sylvan ten Cate HAC `63 14,52 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Lars Mulder HAC `63 28,84 ---
2 Marco Baas HAC `63 23,82 ---
3 Sylvan ten Cate HAC `63 23,13 ---
4 Bart Koster HAC `63 18,54 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Marco Baas HAC `63 1,60 ---
2 Lars Mulder HAC `63 1,55 ---
3 Bart Koster HAC `63 1,45 ---
4 Sylvan ten Cate HAC `63 1,25 ---



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Bart Koster HAC `63 2,65 ---
Marco Baas HAC `63 DNS ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Bart Koster HAC `63 5,24 ---
2 Marco Baas HAC `63 4,99 ---
3 Lars Mulder HAC `63 4,64 ---
4 Sylvan ten Cate HAC `63 4,05 ---



Jongens Junior C - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Wouter de Roo HAC `63 2:11,24 2:13,39
2 Tim van Es HAC `63 2:26,53 2:17,90
3 Ruben Kreeft HAC `63 2:46,09 ---



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Ruben Kreeft HAC `63 21,24 21,24 21,58 21,58 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ruben Kreeft HAC `63 8,47 ---



Jongens Junior C - Kogelslingeren

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Ruben Kreeft HAC `63 23,40 ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Ruben Kreeft HAC `63 1,45 ---



Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Ruben Kreeft HAC `63 4,05 ---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Ruben Eefting HAC `63 12,16 +0.5 m/s---
2 Micah Djababoe HAC `63 12,49 +0.5 m/s---
3 Damian Helder HAC `63 12,61 +0.5 m/s---
Tycho Duinkerken HAC `63 DNS ---



Jongens Junior D - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Ruben Eefting HAC `63 2:34,88 ---
2 Damian Helder HAC `63 2:59,87 ---



Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Damian Helder HAC `63 X 11,71 11,71 11,71 ---



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Damian Helder HAC `63 5,49 ---
2 Micah Djababoe HAC `63 4,81 ---



Jongens Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Damian Helder HAC `63 16,10 ---
2 Micah Djababoe HAC `63 14,02 ---
Tycho Duinkerken HAC `63 DNS ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Ruben Eefting HAC `63 1,30 ---
2 Micah Djababoe HAC `63 1,10 ---
3 Damian Helder HAC `63 1,05 ---
Tycho Duinkerken HAC `63 DNS ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Ruben Eefting HAC `63 3,88 ---
2 Damian Helder HAC `63 3,46 ---
3 Micah Djababoe HAC `63 3,38 ---
Tycho Duinkerken HAC `63 DNS ---



Jongens Pupil A - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVortexHoogVerPunten totaal
1 Reinout Venema HAC `63 9,81 3:52,00 6,32 33,08 1,10 3,87 2776
2 Lorens Reumer HAC `63 9,47 4:20,52 6,16 29,22 1,05 4,00 2636
3 David Kreeft HAC `63 10,06 4:09,05 6,19 28,08 1,10 3,70 2556
4 Jari Helder HAC `63 11,00 4:27,39 4,68 18,72 0,95 3,23 1923
5 Jurjen Westerink HAC `63 10,44 4:25,00 3,98 15,42 0,95 3,00 1860
6 Aron Martens HAC `63 11,06 5:20,39 6,16 14,94 1,00 3,15 1803
7 Wes Jones HAC `63 10,96 6:33,52 6,74 20,59 0,90 3,02 1711
8 Sebanya Kwakkenbos HAC `63 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mM-balVortexHoogVerPunten totaal
1 Lucas Martens HAC `63 6,99 4:29,51 6,35 19,38 1,00 3,33 2303
2 Niels Eefting HAC `63 7,21 3:57,63 4,96 18,20 1,00 3,38 2298
3 Timo Van Hautum HAC `63 7,81 4:49,66 5,58 18,24 0,95 2,99 1901
4 Tijn Kohl HAC `63 7,85 4:44,68 4,89 16,09 1,00 3,04 1879
5 Yannick Oostindiën HAC `63 7,46 7:21,23 4,78 8,44 0,95 3,22 1570
6 Ben Doldersum HAC `63 7,80 4:58,85 4,88 10,23 0,80 2,77 1538
7 Rion Norde HAC `63 8,68 6:08,53 4,32 13,06 0,85 2,55 1226



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mM-balVortexHoogVerPunten totaal
1 Jurgen Eefting HAC `63 7,72 2:21,93 4,31 11,93 0,90 3,01 346



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mM-balVortexHoogVerPunten totaal
1 Jorrit Norde HAC `63 9,97 3:21,38 3,15 8,37 0,70 2,05 186
2 Miguel Bellinga HAC `63 9,86 3:38,96 3,28 5,22 0,70 1,76 147



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jeroen Thalen M35 - HAC `63 15,55 +2.7 m/s---
2 Harry Prins M50 - HAC `63 16,45 +2.7 m/s---
3 Jan ten Cate M55 - HAC `63 17,07 +2.7 m/s---
4 Harron Dekker M35 - HAC `63 24,10 +2.7 m/s---
Edwin Helder M40 - HAC `63 DNS ---
Marco Lok M40 - HAC `63 DNS ---
Cor Stienstra M45 - HAC `63 DNS ---



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Edwin Helder M40 - HAC `63 3:02,23 ---
2 Jan ten Cate M55 - HAC `63 3:05,73 ---
3 Cor Stienstra M45 - HAC `63 3:17,13 ---



Masters Mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jeroen Thalen M35 - HAC `63 10:25,23 ---
2 Evert Jansen M35 - HAC `63 10:25,68 ---
3 Jerome Corba M40 - HAC `63 10:27,19 ---
4 Jan ten Cate M55 - HAC `63 12:08,14 ---
5 Edwin Helder M40 - HAC `63 13:01,78 ---
6 Harry Prins M50 - HAC `63 14:05,46 ---
7 Marcel Norde M35 - HAC `63 17:15,97 ---
8 Harron Dekker M35 - HAC `63 18:14,01 ---
Marco Lok M40 - HAC `63 DNS ---



Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Peter Hooijer M50 - HAC `63 27,83 ---
2 Jan ten Cate M55 - HAC `63 20,95 ---



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jan ten Cate M55 - HAC `63 6,16 ---



Masters Mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Peter Hooijer M50 - HAC `63 14,37 ---
2 Jan ten Cate M55 - HAC `63 11,14 ---



Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Jan ten Cate M55 - HAC `63 20,19 ---



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jan ten Cate M55 - HAC `63 1,30 ---



Masters Mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Peter Hooijer M50 - HAC `63 2,00 ---



Masters Mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jan ten Cate M55 - HAC `63 3,40 ---



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Hermien Koerts V40 - HAC `63 16,28 +4.1 m/s---
2 Cathy van Es-Bode V45 - HAC `63 16,46 +4.1 m/s16,49
3 Evelyn Bouwknegt V40 - HAC `63 17,68 +4.1 m/s---
4 Anja Bennink V50 - HAC `63 17,79 +4.1 m/s---
5 Truus Lut...Overbeeke V65 - HAC `63 17,88 +4.1 m/s---
6 Jozina Er...-Rietdijk V50 - HAC `63 20,11 +4.1 m/s---
7 Marian Booijink V50 - HAC `63 21,26 +4.1 m/s---



Masters Vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Hermien Koerts V40 - HAC `63 3:09,91 ---
Evelyn Bouwknegt V40 - HAC `63 DNS ---



Masters Vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Cathy van Es-Bode V45 - HAC `63 12:55,49 12:23,04
2 Truus Lut...Overbeeke V65 - HAC `63 13:47,07 ---
3 Hermien Koerts V40 - HAC `63 14:05,12 ---
4 Anja Bennink V50 - HAC `63 14:41,47 ---
5 Marian Booijink V50 - HAC `63 14:44,34 ---
6 Evelyn Bouwknegt V40 - HAC `63 16:28,48 ---
7 Jozina Er...-Rietdijk V50 - HAC `63 18:13,58 ---



Masters Vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Evelyn Bouwknegt V40 - HAC `63 23,32 24,01
2 Jozina Er...-Rietdijk V50 - HAC `63 19,50 ---
Anja Bennink V50 - HAC `63 DNS ---



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Evelyn Bouwknegt V40 - HAC `63 7,93 8,59
2 Jozina Er...-Rietdijk V50 - HAC `63 7,68 ---
3 Anja Bennink V50 - HAC `63 6,03 ---



Masters Vrouwen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Jozina Er...-Rietdijk V50 - HAC `63 17,54 ---
2 Evelyn Bouwknegt V40 - HAC `63 14,42 ---



Masters Vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Evelyn Bouwknegt V40 - HAC `63 22,76 25,06
2 Jozina Er...-Rietdijk V50 - HAC `63 19,44 ---
3 Anja Bennink V50 - HAC `63 13,80 ---



Masters Vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Evelyn Bouwknegt V40 - HAC `63 1,25 1,25



Masters Vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Evelyn Bouwknegt V40 - HAC `63 3,36 ---
2 Anja Bennink V50 - HAC `63 2,82 ---



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Eva Stienstra HAC `63 13,46 +1.7 m/s---
2 Iris Mulder HAC `63 13,79 +1.7 m/s---



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Eva Stienstra HAC `63 2:37,19 ---
Iris Mulder HAC `63 DNS ---



Meisjes Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Eva Stienstra HAC `63 18,32 ---
2 Iris Mulder HAC `63 17,60 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Eva Stienstra HAC `63 6,57 ---
2 Iris Mulder HAC `63 6,02 ---



Meisjes Junior A - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Iris Mulder HAC `63 16,82 ---
2 Eva Stienstra HAC `63 14,79 ---



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Iris Mulder HAC `63 16,75 ---
2 Eva Stienstra HAC `63 16,71 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Eva Stienstra HAC `63 1,35 ---
2 Iris Mulder HAC `63 1,25 ---



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Iris Mulder HAC `63 4,78 ---
2 Eva Stienstra HAC `63 4,50 ---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Rasmillea Latulola HAC `63 13,87 +4.7 m/s---
2 Rebecca Leune HAC `63 13,94 +4.7 m/s---
3 Samantha Vondeling HAC `63 14,61 +4.7 m/s---
4 Joyce Kats HAC `63 15,03 +4.7 m/s---



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Joyce Kats HAC `63 2:58,84 ---
2 Samantha Vondeling HAC `63 3:16,86 ---
Rasmillea Latulola HAC `63 DNS ---
Rebecca Leune HAC `63 DNS ---



Meisjes Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Joyce Kats HAC `63 12:50,82 ---



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Rasmillea Latulola HAC `63 25,80 ---
2 Rebecca Leune HAC `63 21,77 ---
3 Samantha Vondeling HAC `63 20,39 ---
4 Joyce Kats HAC `63 13,50 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Rasmillea Latulola HAC `63 10,72 ---
2 Rebecca Leune HAC `63 10,48 ---
3 Samantha Vondeling HAC `63 7,27 ---
4 Joyce Kats HAC `63 6,24 ---



Meisjes Junior B - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Rasmillea Latulola HAC `63 26,67 ---
2 Rebecca Leune HAC `63 22,12 ---
3 Samantha Vondeling HAC `63 17,13 ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Rasmillea Latulola HAC `63 26,14 ---
2 Rebecca Leune HAC `63 24,05 ---
3 Samantha Vondeling HAC `63 15,85 ---
4 Joyce Kats HAC `63 11,95 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Samantha Vondeling HAC `63 1,35 ---
Rasmillea Latulola HAC `63 DNS ---



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Rasmillea Latulola HAC `63 4,28 ---
2 Rebecca Leune HAC `63 4,18 ---
3 Samantha Vondeling HAC `63 3,82 ---
4 Joyce Kats HAC `63 3,53 ---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Marielle Lensen HAC `63 11,47 +1.6 m/s11,75
2 Nina De Haes HAC `63 11,65 +1.6 m/s---
3 Lotte Bonimbie HAC `63 12,59 +1.6 m/s---



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Marielle Lensen HAC `63 2:39,77 2:39,58
2 Thirza Annema HAC `63 2:57,52 ---
Nina De Haes HAC `63 DNS ---



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Thirza Annema HAC `63 17,13 17,04 17,13 17,13 ---
2 Nina De Haes HAC `63 16,10 16,10 ---
3 Lotte Bonimbie HAC `63 15,46 X 15,46 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Thirza Annema HAC `63 8,08 ---
2 Nina De Haes HAC `63 7,91 ---
3 Lotte Bonimbie HAC `63 6,67 ---



Meisjes Junior C - Kogelslingeren

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Thirza Annema HAC `63 24,83 ---
2 Nina De Haes HAC `63 16,81 ---
3 Lotte Bonimbie HAC `63 14,20 ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Nina De Haes HAC `63 1,45 ---
2 Lotte Bonimbie HAC `63 1,25 ---



Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Nina De Haes HAC `63 4,39 ---
2 Thirza Annema HAC `63 4,03 ---
3 Marielle Lensen HAC `63 4,02 3,98
4 Lotte Bonimbie HAC `63 3,92 ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Lisanne Venema HAC `63 10,13 +1.7 m/s---
2 Hanna Kreeft HAC `63 10,59 +1.7 m/s---
3 Eva Kreeft HAC `63 11,45 +1.7 m/s---



Meisjes Junior D - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Milou Karssies HAC `63 2:28,61 2:30,00
2 Tess Kuhnen HAC `63 2:47,32 ---
3 Lisanne Venema HAC `63 3:01,95 ---
4 Kim Norde HAC `63 4:27,90 ---



Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam P1P2ResOBP
1 Lillian Lensen HAC `63 16,76 16,76 15,24
2 Lisanne Venema HAC `63 15,91 15,91 ---
3 Julia Benjamins HAC `63 15,23 14,03 15,23 ---
4 Danique Vredeveld HAC `63 13,50 13,50 ---
5 Eva Kreeft HAC `63 12,09 12,09 ---
6 Kim Norde HAC `63 11,07 11,07 ---
7 Hanna Kreeft HAC `63 10,80 10,80 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Lillian Lensen HAC `63 8,44 7,54
2 Lisanne Venema HAC `63 7,73 ---
3 Hanna Kreeft HAC `63 5,88 ---
4 Eva Kreeft HAC `63 5,86 ---
5 Danique Vredeveld HAC `63 4,96 ---



Meisjes Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Julia Benjamins HAC `63 17,15 ---
2 Hanna Kreeft HAC `63 12,15 ---
3 Danique Vredeveld HAC `63 11,25 ---
4 Lisanne Venema HAC `63 10,41 ---
5 Kim Norde HAC `63 10,27 ---
6 Eva Kreeft HAC `63 9,83 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tess Kuhnen HAC `63 1,20 ---
2 Lillian Lensen HAC `63 1,15 1,10
3 Julia Benjamins HAC `63 1,10 ---
4 Lisanne Venema HAC `63 1,05 ---
4 Hanna Kreeft HAC `63 1,05 ---
4 Eva Kreeft HAC `63 1,05 ---
7 Danique Vredeveld HAC `63 0,95 ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Tess Kuhnen HAC `63 3,44 ---
2 Julia Benjamins HAC `63 3,40 ---
3 Hanna Kreeft HAC `63 3,23 ---
4 Eva Kreeft HAC `63 3,01 ---
5 Danique Vredeveld HAC `63 2,76 ---
6 Kim Norde HAC `63 1,87 ---



Meisjes Pupil A - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVortexHoogVerPunten totaal
1 Brigitte Kooij HAC `63 9,69 4:00,18 5,83 18,78 1,15 3,87 2580
2 Elise Martens HAC `63 9,98 4:05,03 5,42 16,86 1,00 3,37 2246
3 Myrte Duinkerken HAC `63 10,07 4:34,25 4,29 16,77 1,10 3,12 2057
4 Isa Scholing HAC `63 10,74 4:09,51 4,67 15,10 1,00 3,05 1975
5 Myrthe Wolting HAC `63 10,51 4:39,34 3,83 11,30 1,00 3,10 1769
6 Sabine Zuidema HAC `63 11,67 4:46,92 5,34 13,20 0,95 2,84 1652
7 Danique Helder HAC `63 10,55 5:00,41 4,34 9,90 0,85 2,78 1532
8 Suzanne Veuger HAC `63 12,47 5:12,66 5,36 16,80 0,90 2,58 1459
9 Lara Yusif HAC `63 11,38 5:01,88 3,79 13,40 0,80 2,07 1266
10 Britt Vredeveld HAC `63 12,44 5:20,48 3,55 13,40 0,90 2,26 1190
11 Julliet Venema HAC `63 12,97 5:51,99 4,21 9,69 0,85 2,56 1067
12 Amalia Yusif HAC `63 12,44 6:12,93 5,08 10,40 0,85 2,10 1058



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mM-balVortexHoogVerPunten totaal
1 Lieke Snoeken HAC `63 7,12 4:14,67 6,28 16,01 1,05 3,40 2331
2 Daphne Veuger HAC `63 7,60 4:51,67 5,22 15,68 1,05 3,38 2021
3 Naomi Hoorn HAC `63 8,53 5:11,16 4,67 15,23 0,95 2,78 1569



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mM-balVortexHoogVerPunten totaal
1 Mila Nijenhuis HAC `63 8,48 DNS 4,24 DNS 0,70 2,56 196



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mM-balVortexHoogVerPunten totaal
1 Lieke Vredeveld HAC `63 8,80 2:58,19 2,14 3,96 0,75 2,31 236
2 Cheryl Schonewille HAC `63 9,70 3:15,66 3,11 6,20 0,65 2,21 203



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Erik Leusink HAC `63 13,00 +2.3 m/s---
2 Patrick Vondeling HAC `63 13,05 +2.3 m/s---
3 Berry Klomp HAC `63 15,31 +2.3 m/s---
4 Remco Bos HAC `63 16,17 +2.3 m/s14,00
Maarten van Dijk HAC `63 DNS ---



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Erik Leusink HAC `63 2:06,56 ---
2 Patrick Vondeling HAC `63 3:09,48 ---
3 Remco Bos HAC `63 3:53,53 2:37,50



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Erik Leusink HAC `63 9:13,16 ---
2 Berry Klomp HAC `63 13:51,56 ---
Frank Everts HAC `63 DNS ---



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Patrick Vondeling HAC `63 30,76 ---
2 Remco Bos HAC `63 26,21 25,75
3 Erik Leusink HAC `63 15,80 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Patrick Vondeling HAC `63 10,29 ---
2 Remco Bos HAC `63 9,21 9,15
3 Erik Leusink HAC `63 6,29 ---



Senioren mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Patrick Vondeling HAC `63 27,85 ---
2 Remco Bos HAC `63 17,88 ---
3 Erik Leusink HAC `63 9,97 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Patrick Vondeling HAC `63 38,36 ---
2 Remco Bos HAC `63 25,35 28,36
3 Erik Leusink HAC `63 21,78 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Patrick Vondeling HAC `63 1,40 ---
2 Erik Leusink HAC `63 1,35 ---
Remco Bos HAC `63 NM 1,40



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Erik Leusink HAC `63 1,85 ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Erik Leusink HAC `63 4,54 ---
2 Patrick Vondeling HAC `63 3,86 ---
3 Remco Bos HAC `63 2,89 4,24



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Eline Zomer HAC `63 14,60 +1.7 m/s---
2 Laura Prins HAC `63 15,50 +1.7 m/s---
3 Marjolein Lok- Roos HAC `63 20,70 +1.7 m/s---



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Eline Zomer HAC `63 2:52,69 ---



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Eline Zomer HAC `63 12:47,98 ---
2 Laura Prins HAC `63 12:57,36 ---
3 Marjolein Lok- Roos HAC `63 15:53,99 ---



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Eline Zomer HAC `63 10,71 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Laura Prins HAC `63 7,49 ---
2 Eline Zomer HAC `63 6,08 ---



Senioren vrouwen - Kogelslingeren

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Eline Zomer HAC `63 11,29 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Eline Zomer HAC `63 1,20 ---



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Eline Zomer HAC `63 3,82 ---