Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Jessica Sluiter PH 13,17 +0.9 m/s12,94
2 Suzan Plat AV PEC 1910 13,27 +0.9 m/s13,00
3 Dilay Yandi GACH 13,37 +0.9 m/s13,33
4 Lotte Poelman Castricum 13,50 +1.1 m/s13,53
5 Esra de Bruin Nijmegen 13,76 +0.9 m/s13,32
6 Roos Goorman DVTR 13,91 +1.1 m/s13,70
7 Noa Jakubowski AV Argo 14,01 +0.4 m/s14,00
8 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 14,45 +1.1 m/s13,90
9 Danique Terhorst AV Gelre 14,69 +0.4 m/s15,00
10 Noortje Bonten Pallas `67 14,72 +0.4 m/s14,50

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Fenna Achterberg VAV 26,60 -0.1 m/s26,04
2 Dilay Yandi GACH 27,96 +0.3 m/s27,54
3 Jessica Sluiter PH 28,07 +0.3 m/s27,50
4 Amelie Huth VOLO 28,33 +0.0 m/s28,00
5 Lotte Poelman Castricum 28,44 +0.0 m/s28,17
6 Lois Doornheim GACH 29,29 +0.3 m/s29,18
7 Maaike van Kesteren GACH 29,87 +0.3 m/s29,98
8 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 30,60 -0.3 m/s31,56
9 Noortje Bonten Pallas `67 30,88 +0.3 m/s31,00
Evelyn Navarro Climax DNS 27,01

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Anne Knijnenburg AV Oss `78 59,79 57,30
2 Lieke Hoogsteen AV Cifla 1:01,03 59,00
3 Rianne Breugem AV Athlos 1:01,51 59,00
4 Suzan Plat AV PEC 1910 1:02,17 1:02,00
5 Roos Goorman DVTR 1:02,73 1:02,84
6 Amelie Huth VOLO 1:05,75 1:04,20
7 Joanne Lehr AV PEC 1910 1:07,68 1:02,00
8 Pipp Pauzenga Castricum 1:07,99 1:11,50
9 Esra de Bruin Nijmegen 1:08,43 1:06,50
10 Yoni Bas Castricum 1:09,70 1:11,00

Uitslagen 5000 meter Meisjes Junior B

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Cindy Hofstede DVTR 20,78 18,98 22,54 20,69 21,00 22,54 24,52
2 Iris van der Kammen Nijmegen 21,06 X 20,33 16,82 19,98 21,06 23,37
3 Lotte van Gerven Nijmegen 15,26 X 14,28 14,53 X 15,26 16,28

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Fenna Achterberg VAV X 10,93 10,54 X X 10,93 11,52
2 Iris van der Kammen Nijmegen 8,81 9,64 8,92 10,15 9,20 10,15 9,97
3 Kaela Peeters Scopias 9,81 9,72 9,35 8,70 9,49 9,81 ---
4 Lotte van Gerven Nijmegen 7,07 7,00 7,72 6,74 7,52 7,72 8,12

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Anne Bakker Ciko `66 30,09 31,81 32,21 33,32 34,07 34,07 33,92
2 Sanne Diepen PH 31,83 34,06 33,17 32,19 33,52 34,06 39,00
3 Kaela Peeters Scopias 29,09 28,16 27,77 25,20 27,96 29,09 30,18
4 Cindy Hofstede DVTR 22,46 24,69 18,30 25,01 24,55 25,01 24,08
5 Lotte van Gerven Nijmegen 17,44 18,16 14,41 17,97 20,21 20,21 21,47
6 Iris van der Kammen Nijmegen 15,24 14,66 16,88 16,96 15,47 16,96 21,12

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam 1.501.551.60ResOBP
1 Fenna Achterberg VAV O O XXX 1,55 1,65

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

Er zijn nog geen ingeschreven atleten