Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Miro Vlasman PAC 10,19 -0.3 m/s10,23
2 Jessy Gravenbeek PAC 10,38 -0.3 m/s10,36
3 Romee van Dam Phanos 10,44 -0.3 m/s10,60
4 Marieke Moonen De Spartaan 10,54 -0.3 m/s10,42
5 Annabel Paul AV Jahn II 10,67 -0.3 m/s10,61
6 Alyshia Kavehercy NEAV 10,75 -0.3 m/s10,50
7 Isa van Si...rtensdijk Altis 11,01 +0.7 m/s11,32
8 Klara van der Gaast PAC 11,14 -2.0 m/s10,82
9 Babs Koeman AV Haarlem 11,21 +0.7 m/s11,54
9 Marinka Schuurman Altis 11,21 -2.0 m/s10,92
11 Antonia Benevento Phanos 11,25 -2.0 m/s11,01
12 Charity Saddal AV Sparta 11,30 -2.0 m/s10,99
13 Evy Smit DVTR 11,33 +0.7 m/s11,28
14 Anouk van der Meer De Spartaan 11,39 +0.7 m/s11,52
15 Lotte Slomp AAC `61 11,55 -0.3 m/s10,70
16 Ella de Bruijne Phanos 11,79 -2.0 m/s11,20
17 Marlot Groeneweg Altis 12,04 -2.3 m/s11,87
18 Anne Eijer DVTR 12,06 +0.4 m/s12,50
19 Mette Lakeman AAC 12,09 -2.3 m/s11,90
20 Senna Vroemen Altis 12,13 -2.3 m/s11,70
21 Roshwita Holstein AV Sparta 12,27 +0.4 m/s12,37
22 Roanna Geleijn De Spartaan 12,29 +0.4 m/s12,20
23 Jelka Böhm De Spartaan 12,31 +0.4 m/s12,21
24 Joyce Bakker Schut Triathlon 12,41 -2.3 m/s12,09
25 Isabel Kerstholt Altis 13,05 +0.4 m/s12,90

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Dilay Yandi GACH 13,47 -0.7 m/s13,33
2 Evelyn Navarro Climax 13,55 -1.2 m/s13,99
3 Lisa van Baalen DVTR 13,81 -0.1 m/s14,40
4 Rosalie B...nenpoorte DVTR 13,85 -0.1 m/s14,10

Uitslagen 150 meter Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Miro Vlasman PAC 19,00 -0.6 m/s19,42
2 Jessy Gravenbeek PAC 19,43 -0.5 m/s20,00
3 Marieke Moonen De Spartaan 19,55 -0.6 m/s19,12
4 Shantell Kwofie GACH 19,69 -2.7 m/s20,26
5 Romee van Dam Phanos 19,76 -0.5 m/s19,98
6 Alyshia Kavehercy NEAV 20,07 -0.5 m/s19,86
7 Jetske Meijer Altis 20,14 +0.9 m/s20,57
8 Evelyn Navarro Climax 20,18 +0.9 m/s20,39
9 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 20,43 -2.7 m/s20,36
10 Klara van der Gaast PAC 20,55 +0.9 m/s20,65
11 Antonia Benevento Phanos 20,64 -2.7 m/s20,18
12 Isa van Si...rtensdijk Altis 20,97 -1.7 m/s21,66
13 Marinka Schuurman Altis 21,01 -0.4 m/s20,70
14 Eline Ruige AV Lionitas 21,04 +0.9 m/s20,55
15 Rosalie B...nenpoorte DVTR 21,08 +0.5 m/s21,14
16 Dorine van Leeuwen Climax 21,13 +0.0 m/s23,00
17 Charity Saddal AV Sparta 21,25 -0.4 m/s20,91
18 Anouk van der Meer De Spartaan 21,49 +0.0 m/s22,57
19 Eva Tops Tempo AV 21,55 -0.4 m/s22,17
20 Ruth Zijlstra Heerenveen 21,79 +0.5 m/s21,40
21 Tess Gerdes SPWS 21,85 +1.5 m/s24,50
22 Ella de Bruijne Phanos 22,03 -1.7 m/s21,60
23 Mette Lakeman AAC 22,42 +0.0 m/s23,00
24 Nanou Hofmann Heerenveen 23,11 +0.0 m/s23,26

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Tiba Miran Groningen 27,37 +2.0 m/s27,24
2 Noortje Huitema Groningen 27,41 +2.0 m/s27,39
3 Dilay Yandi GACH 27,84 +2.0 m/s27,54
4 Danique Huisjes Groningen 28,52 -2.9 m/s29,67
5 Evelyn Navarro Climax 29,40 -0.3 m/s27,01
Jisze Diemer Climax DNS 28,12

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Febe Bakker BAV 2:33,68 2:40,91
2 Esmee Vis De Gemzen 2:37,41 2:38,57
3 Roshwita Holstein AV Sparta 2:37,57 2:38,47
4 Roanna Geleijn De Spartaan 2:38,61 2:35,26
5 Nila Knoester AV Sparta 2:43,14 2:28,43
6 Indy Faassen Flevo Delta 2:45,19 2:35,91
7 Senna Vroemen Altis 3:01,71 2:55,00
8 Lisa Zoon Flevo Delta 3:02,22 2:58,60
9 Joyce Bakker Schut Triathlon 3:03,36 2:50,08

Uitslagen 80 meter horden Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Miro Vlasman PAC 11,69 +0.1 m/s12,26
2 Annabel Paul AV Jahn II 12,00 +0.1 m/s12,03
3 Jetske Meijer Altis 12,34 +0.1 m/s12,48
4 Babs Koeman AV Haarlem 12,81 +0.1 m/s13,08
5 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 12,82 +0.1 m/s12,66
5 Kika de Vos PAC 12,82 -0.7 m/s13,08
7 Romee van Dam Phanos 12,87 +0.1 m/s12,76
8 Suus Altorf De Spartaan 13,06 +0.1 m/s12,68
9 Anouk van der Meer De Spartaan 13,07 -0.7 m/s13,45
10 Shantell Kwofie GACH 13,17 +0.1 m/s12,99
11 Rosalie B...nenpoorte DVTR 13,65 -0.7 m/s13,57
12 Antonia Benevento Phanos 13,76 -0.7 m/s13,53
13 Charity Saddal AV Sparta 13,80 -0.7 m/s14,00
14 Jelka Böhm De Spartaan 14,27 -0.7 m/s14,54
15 Evy Smit DVTR 14,29 -0.7 m/s13,98
16 Lisa van Baalen DVTR 14,35 -0.7 m/s14,09
17 Eva Tops Tempo AV 14,62 -0.7 m/s13,81
18 Anne Eijer DVTR 14,67 -0.7 m/s15,50
19 Nanou Hofmann Heerenveen 15,30 -0.7 m/s14,50
20 Esmee Mulder ATNY 15,71 -2.5 m/s16,62
Maud Visscher Groningen DNF 13,48

Uitslagen 1500 meter steeple Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Suus Altorf De Spartaan 5:23,41 5:14,89
2 Kika de Vos PAC 6:07,00 5:30,00
3 Maartje Rinsema Altis 6:08,08 6:15,00
4 Marlot Groeneweg Altis 6:12,22 6:07,00
5 Fera Fieke de Vries Heerenveen 6:17,39 6:39,00
6 Janne Nijhof MPM 6:17,63 6,23