Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Britt Weerman Groningen 12,66 +0.1 m/s12,93
2 Roos Goorman DVTR 13,70 -0.7 m/s13,31
3 Lieke Cox PAC 13,76 -1.2 m/s13,98
4 Felicia Vogeland Haag 14,03 -0.8 m/s15,42
5 Valerie Afognon ARV Ilion 14,04 -0.1 m/s14,05
6 Valerie Bernasco Triathlon 14,12 -0.1 m/s14,44
7 Laura Wilde NEAV 14,15 -0.1 m/s14,52
8 Kim Lutgendorp Almere `81 14,64 -1.2 m/s13,87
9 Naomi Marcera AV Sprint 15,06 -0.8 m/s17,00

Uitslagen 150 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Valerie Afognon ARV Ilion 21,23 -1.4 m/s21,95
2 Laura Wilde NEAV 21,25 +0.9 m/s20,50
2 Felicia Vogeland Haag 21,25 +1.5 m/s25,58
4 Lieke Cox PAC 21,33 +0.5 m/s21,50
5 Maysoun Juliana PAC 22,94 -0.4 m/s20,80
6 Naomi Marcera AV Sprint 23,00 +1.5 m/s25,00

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Britt Weerman Groningen 26,10 -2.1 m/s26,50
2 Danara Stoppels Groningen 27,57 +2.0 m/s27,25
3 Sophia Mulder AV34 27,73 -2.1 m/s26,59
4 Cindy Hofstede DVTR 29,17 -2.7 m/s29,23
5 Sabrina Cruden Heerenveen 29,86 -2.7 m/s29,37
6 Mandy Duinkerken De Spartaan 30,02 -2.0 m/s35,20
7 Simone Zweers Pijnenburg 30,67 -2.0 m/s30,63
8 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 30,74 -2.9 m/s29,45
Kim Lutgendorp Almere `81 DNS 28,00

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Lotte van Schaik AV Atverni 1:02,73 1:03,60
2 Roos Goorman DVTR 1:02,84 1:12,10
3 Wies Rosenberg Tempo AV 1:03,70 1:08,00
4 Maysoun Juliana PAC 1:09,94 1:06,00
Rozemarie Fokkema Groningen DNS 1:05,59

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Elke Wijkmans AV Astylos 2:33,09 2:30,05
2 Simone Zweers Pijnenburg 2:37,48 2:38,00
3 Mandy Duinkerken De Spartaan 2:50,63 2:34,75

Uitslagen 100 meter horden Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Britt Weerman Groningen 14,50 -0.5 m/s14,44
2 Fenna Achterberg VAV 14,82 -0.5 m/s14,90
3 Sofie Thomas PAC 15,44 -0.5 m/s15,68
4 Sophia Mulder AV34 16,01 -0.5 m/s15,33
5 Danara Stoppels Groningen 16,64 -0.5 m/s15,50
6 Sabrina Cruden Heerenveen 16,80 -0.5 m/s16,34
7 Kim Lutgendorp Almere `81 17,33 -1.1 m/s18,71
8 Roos Goorman DVTR 17,51 -1.1 m/s17,00
9 Cindy Hofstede DVTR 18,28 -1.1 m/s18,00
10 Wies Rosenberg Tempo AV 18,68 -1.1 m/s18,50
11 Mandy Duinkerken De Spartaan 20,77 -1.1 m/s18,00

Uitslagen 2000 meter steeple (76cm) Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Janneke van Hofslot Triathlon 8:29,70 8:00,00
2 Lotte van Lieshout CAV Energie 8:47,25 5:40,27
3 Amanda Buijtenhuis Pijnenburg 10:37,17 8:10,00

Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Rozemarie Fokkema Groningen 32,99 31,88
2 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 29,21 26,17
3 Amber Slomp AAC `61 26,24 28,21
4 Nadieh Meerman Almere `81 25,93 29,65

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Danara Stoppels Groningen 12,82 14,82
2 Sophia Mulder AV34 12,31 12,03
3 Rozemarie Fokkema Groningen 11,77 12,07
4 Sabrina Cruden Heerenveen 10,57 11,26
5 Nadieh Meerman Almere `81 10,31 11,02
6 Amber Slomp AAC `61 8,40 9,21

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Noah Verduin AV Hera 43,88 42,44
2 Danara Stoppels Groningen 42,51 46,91
3 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 35,00 39,06
4 Nadieh Meerman Almere `81 29,00 35,36
5 Fenna Achterberg VAV 25,25 30,00
6 Mandy Duinkerken De Spartaan 20,48 24,67