Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Nketia Seedo U-Track 11,74 -0.2 m/s11,91
2 Birgit Olislagers Maastricht 12,39 -0.2 m/s12,40
3 Marieke Moonen De Spartaan 12,97 -0.2 m/s12,94
4 Jonne van ...r Giessen AAV `36 13,05 -0.2 m/s12,94
5 Anne-Lin Zwartjes AAV `36 14,06 -0.2 m/s14,13
6 Aerin Gaston AV 1923 14,25 -0.2 m/s13,74
7 Mette Lakeman AAC 14,39 -0.2 m/s19,99

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Valéria Montijn CAV Energie 26,28q -0.9 m/s25,35
2 Annabel Paul AV Jahn II 26,49q -0.9 m/s26,68
3 Sterre de Rooij ARV Ilion 26,97q -0.9 m/s59,99
4 Tharissa Palma AAC 31,22q -0.9 m/s30,78
Denise Arisa ARV Ilion DNS 26,14
Sarah EA Itiola AV Feniks DNSq 25,70
Marieke Moonen De Spartaan DNFq 26,00
Lynn Behnke Scopias DNFq 26,69
Anouk Verdaasdonk Spado DNFq 27,69

Uitslagen 200 meter finale Meisjes Junior B

# Naam Res Qm
1 Valéria Montijn CAV Energie 26,00 +0.0 m/s26,28
2 Annabel Paul AV Jahn II 26,45 +0.0 m/s26,49
3 Marieke Moonen De Spartaan 26,65 +0.0 m/sDNF
4 Lynn Behnke Scopias 27,33 +0.0 m/sDNF
5 Anouk Verdaasdonk Spado 29,72 +0.0 m/sDNF
Tharissa Palma AAC DNS 31,22
Sterre de Rooij ARV Ilion DNS 26,97
Sarah EA Itiola AV Feniks DNS DNS

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Sien van Vuuren DEM 5:04,88 5:34,88
2 Suzet Doornheim GACH 5:10,12 5:11,41
3 Richelle Kanis Castricum 5:20,97 5:38,83
4 Marlotte Vliese Castricum 5:25,14 5:38,47
5 Elin Slagt AAC `61 5:29,49 5:59,99
Tessa Beugelink AAC DNS 5:15,61
Marit Van Wijk AAC DNS 5:37,21
Joyce de Jong Fit DNS 4:47,88

Uitslagen 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Nienke Madderom AV Trias 14,15Q +0.5 m/s14,04
2 Ruth Vogels Rotterdam 14,31Q -1.0 m/s14,35
3 Britt Weerman Groningen 14,40Q -1.0 m/s14,44
4 Sarah EA Itiola AV Feniks 14,43Q +0.5 m/s59,99
5 Anouk Schoop AV NOP 14,94q -1.0 m/s15,06
6 Denise Arisa ARV Ilion 14,96q +0.5 m/s15,19
7 Marie De Naeyer Belgie 14,96q +0.5 m/s14,59
8 Julia Jongejeugd AV Hera 14,99q +0.5 m/s15,61
9 Valéria Montijn CAV Energie 15,43 -1.0 m/s15,08
10 Emma De Naeyer Belgie 15,45 +0.5 m/s15,24
11 Jonne van ...r Giessen AAV `36 15,52 +0.5 m/s14,83
12 Morgann De Jong ARV Ilion 15,61 +0.5 m/s15,91
13 Romy Dannenburg AV Atverni 15,63 -1.0 m/s15,34
14 Ella Mosselman SAV 16,11 -1.0 m/s16,69
15 Ashley Boldewijn AV Feniks 16,18 -1.0 m/s15,55
16 Luca Klumpenhouwer SAV 18,06 -1.0 m/s17,59

Uitslagen 100 meter horden (76cm) finale Meisjes Junior B

# Naam Res Qm
1 Nienke Madderom AV Trias 14,15 -0.1 m/s14,15
2 Ruth Vogels Rotterdam 14,59 -0.1 m/s14,31
3 Marie De Naeyer Belgie 14,67 -0.1 m/s14,96
4 Denise Arisa ARV Ilion 14,80 -0.1 m/s14,96
5 Anouk Schoop AV NOP 14,84 -0.1 m/s14,94
6 Julia Jongejeugd AV Hera 15,20 -0.1 m/s14,99
Sarah EA Itiola AV Feniks DNF 14,43
Britt Weerman Groningen DNF 14,40

Uitslagen 400 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Lara Weghorst Leiden 1:02,23 1:03,57
2 Sterre de Rooij ARV Ilion 1:04,50 1:07,85
3 Britt Weerman Groningen 1:04,76 1:59,99
4 Denise Arisa ARV Ilion 1:07,34 1:06,76
5 Maaike Geerling AV PEC 1910 1:07,44 1:05,29
6 Romy Dannenburg AV Atverni 1:08,20 1:08,16
7 Morgann De Jong ARV Ilion 1:09,37 1:10,03
8 Emer Zuijlen AV Unitas 1:10,57 1:09,82

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Annika Klooster Phanos 34,51 36,00 33,69 32,70 31,84 X 36,00 34,96
2 Marie Sophie Macke Duitsland 35,61 35,21 X 33,66 X X 35,61 33,86
3 Jaybre Wau Maastricht 32,99 33,76 34,50 34,83 34,98 34,71 34,98 37,59
4 Rozemarie Fokkema Groningen 30,05 34,81 30,76 33,44 34,50 34,10 34,81 32,99
5 Lilian van Klinken Groningen 24,26 28,76 32,09 26,05 31,17 X 32,09 29,57
6 Ruth Vogels Rotterdam X X 29,78 31,82 30,95 31,82 32,39
7 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II X 26,55 26,95 26,73 X 27,71 27,71 27,21
8 Damanja Reus SAV 25,63 26,99 27,26 27,24 X X 27,26 23,99
9 Luca Klumpenhouwer SAV X X 23,98 23,98 28,69
10 Anna Jebose AAC X X 21,72 21,72 29,77
Naomie Höhn Altis - DNS 22,04
Audrey Jacobs Scopias - DNS 38,84
Aaliyah Mbenda Duitsland - DNS 34,97

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jaybre Wau Maastricht 12,94 13,25 12,56 13,55 X 13,24 13,55 14,08
2 Rozemarie Fokkema Groningen 11,74 11,80 11,77 11,03 12,30 X 12,30 13,04
3 Boglarka ...rekgyarto Swift 10,58 11,33 11,40 11,58 11,22 12,18 12,18 11,43
4 Luca Klumpenhouwer SAV 11,06 11,97 10,95 11,23 X 11,58 11,97 11,49
5 Freya Boyen Belgie 11,49 X X 11,73 11,51 X 11,73 12,07
6 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 10,31 10,58 10,24 10,60 10,98 10,72 10,98 11,17
7 Anna Jebose AAC 9,63 9,85 9,62 10,28 X 10,74 10,74 10,79
8 Damanja Reus SAV 10,10 9,79 X 10,64 10,45 9,47 10,64 10,93
9 Tharissa Palma AAC 8,89 9,42 9,49 9,49 10,19
10 Simone Schouws Phanos 9,30 9,04 8,49 9,30 10,08
11 Lobke Pollen Scopias 6,69 6,17 6,33 6,69 6,18
Naomie Höhn Altis - DNS 11,59

Uitslagen Kogelslingeren 3 kilogram Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Anna Jebose AAC 41,26 X 42,64 X 42,77 44,33 44,33 40,71
2 Lilian van Klinken Groningen 42,46 40,35 43,97 X 41,89 X 43,97 40,67
3 Safira den Oudsten AV Spiridon 43,70 X 42,05 39,37 39,86 X 43,70 39,31
4 Emmelie Klooster Phanos 39,32 37,78 40,99 39,27 36,76 X 40,99 40,76
5 Ruth Vogels Rotterdam 37,86 38,89 40,82 37,96 36,66 X 40,82 39,40
6 Rozemarie Fokkema Groningen X 36,18 X 35,15 35,32 X 36,18 40,82
Audrey Jacobs Scopias X - - - X NM 52,38

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Julia Küppers Duitsland 1,65 1,70

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Femke Jonker AV Hera 5,41 5,31 5,05 5,05 5,33 5,38 5,41 +1.6 m/s5,22
2 Anouk Verdaasdonk Spado 5,03 4,72 4,84 4,88 4,94 4,69 5,03 +2.8 m/s4,75
3 Julia Jongejeugd AV Hera 4,93 4,77 4,81 4,74 4,88 4,87 4,93 +1.6 m/s4,58
4 Boglarka ...rekgyarto Swift 4,15 4,65 4,61 4,21 4,38 4,43 4,65 +1.0 m/s4,80
5 Renee de Hon AAC 3,90 4,07 4,18 4,30 4,21 4,36 4,36 4,39
6 Anne-Lin Zwartjes AAV `36 3,87 4,16 3,46 3,93 4,13 4,02 4,16 +1.6 m/s4,03
7 Lobke Pollen Scopias 3,22 3,20 2,76 2,92 3,20 3,27 3,27 +3.1 m/s3,23
Naomie Höhn Altis --- 4,28