• 100m
  • 200m
  • 800m
  • 3000m
  • 400mH
  • Kogel
  • Speer
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Melissa van Diepen Hollandia 14,02 -1.6 m/s13,67
    2 Laura Wilde NEAV 14,52 +0.0 m/s14,60
    3 Emma Le Blansch Hollandia 15,40 +0.0 m/s15,60
    4 Sophie Le Blansch Hollandia 15,82 +0.0 m/s16,00
    5 Femke Hidding AV Hylas 16,21 +0.0 m/s---
    Anne-Lin Zwartjes AAV `36 DNS 14,60

    Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Melissa van Diepen Hollandia 28,01 -1.7 m/s27,73
    2 Sietske de Bruin AV Aalsmeer 28,48 +0.3 m/s---
    3 Femke Wabeke AV NOVA 29,34 -0.8 m/s28,44
    4 Julia Hoekstra AV Aalsmeer 35,53 +0.3 m/s---

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Laila Yahyaoui Almere `81 2:26,27 2:27,85
    2 Eline Mast NEAV 2:28,10 2:18,00
    3 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 2:29,62 2:30,60
    4 Tara Ozinga AV Aalsmeer 2:40,59 2:38,00

    Uitslagen 3000 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Nienke van Dok AV Aalsmeer 10:45,33 10:15,00
    2 Julia Hoekstra AV Aalsmeer 12:34,02 ---

    Uitslagen 400 meter horden Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Eline Dalderop GACH 1:08,29 1:03,80
    2 Robin Bishop AAV `36 1:14,56 ---
    Jonne van ...r Giessen AAV `36 DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Lara Smits SV Noordkop 10,59 ---
    2 Caitlin Wals AV Edam 10,42 ---
    3 Robin Kuller NEAV 8,83 ---
    4 Laura Wilde NEAV 7,49 ---

    Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Noah Verduin AV Hera 42,44 ---
    2 Femke Guit AV Edam 30,44 ---
    3 Lara Smits SV Noordkop 25,07 ---
    4 Caitlin Wals AV Edam 19,61 ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Julia Jongejeugd AV Hera 1,50 ---
    2 Sietske de Bruin AV Aalsmeer 1,35 ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Julia Jongejeugd AV Hera 4,41 ---
    2 Anne-Lin Zwartjes AAV `36 4,20 4,51
    3 Robin Kuller NEAV 3,29 ---