Uitslagen Trainingswedstrijd pupillen, GOW MILA

Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Tjalling Galema GACH 27,30 +1.1 m/s26,50
2 Damon Burgman GACH 28,53 +0.5 m/s28,25
3 Tim Kraan GACH 30,32 -1.3 m/s---



Jongens Junior A - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Laurens Jordense GACH 25,07 +1.1 m/s24,94
2 Jurre Brouwer GACH 25,42 -0.4 m/s27,08
3 Miro van Wieringen GACH 25,55 +1.1 m/s25,00
4 Max van Groeningen GACH 26,09 +1.1 m/s26,50
5 Kris Andriessen GACH 27,52 +1.1 m/s27,25
6 Jonas Elzinga GACH 28,27 +2.0 m/s28,88
7 Niels de Boer GACH 29,92 +0.2 m/s---
8 Duncan Fleming Onbekend 30,59 -1.3 m/s---
9 Michael Fleming Onbekend 32,11 -1.3 m/s---
David Neidig GACH DNS 29,00
Bastian Jansma GACH DNS 27,08



Jongens Junior B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Jurre Brouwer GACH 2:41,48 2:46,50
1 Pablo Velt AV Atverni 2:41,48 2:42,00
David Neidig GACH DNS 3:04,50
Bastian Jansma GACH DNS 3:15,50



Jongens Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jorik Bokelman GACH 26,73 -0.4 m/s26,64
2 Hugo Krans GACH 27,42 +2.0 m/s---
3 Ivar Pijnenburg GACH 28,45 +0.4 m/s28,01
4 Julius Gelderblom GACH 28,86 +0.2 m/s---
5 Lukas Renaud GACH 29,54 +0.2 m/s28,50
6 David Elzinga GACH 29,55 +0.4 m/s29,75
7 Fons Borninkhof GACH 29,93 +0.4 m/s---
8 Thijn Dorrestein GACH 30,92 -1.3 m/s32,69
9 Finn de Keizer GACH 30,96 +0.4 m/s30,00
10 Wietse Hoekstra GACH 32,46 +1.3 m/s---
Lucas Man GACH DNS ---
Jente Faber GACH DNS 27,08
Dani Suparmono GACH DNS 29,50



Jongens Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Jente Faber GACH 3:13,69 2:59,50
2 Jorik Bokelman GACH 3:14,52 3:27,00
3 Lukas Renaud GACH 3:18,78 3:10,50
4 Finn de Keizer GACH 3:23,77 3:20,50
Dani Suparmono GACH DNS 3:10,50
David Elzinga GACH DNS 3:15,00



Jongens Junior D - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Tibbe Teeuwen GACH 27,55 +0.8 m/s28,50
2 Florian Vriezen GACH 27,59 +0.8 m/s28,00
3 Senne Gisius GACH 29,32 +1.0 m/s29,52
4 James Panacheril GACH 30,32 +0.4 m/s---
5 Tijs Hollander GACH 30,36 -0.1 m/s29,50
6 Robbe Noordanus GACH 30,75 -0.4 m/s---
7 Luce Wijma GACH 30,84 +1.0 m/s30,50
8 Jippe van ...ogenbroek GACH 31,12 +1.0 m/s29,50
9 Ben Roest GACH 31,15 -0.4 m/s31,00
10 Toon van den Hende GACH 32,00 -0.4 m/s---
11 Tim van der Knaap GACH 32,43 -0.4 m/s35,00
12 Bas Wesselink GACH 32,95 -0.4 m/s---
13 Ruben Lagas GACH 33,64 +1.0 m/s30,00
14 Auke Zijlstra GACH 34,34 +1.3 m/s---
15 Philippe Sengers GACH 35,93 +0.4 m/s---
16 Koen Bader GACH 37,87 -0.4 m/s35,00
17 Quinten de Vries GACH 38,65 +1.0 m/s---
Daniël Negerman GACH DNS 30,00
Friso Bruins GACH DNS 29,50



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Tijs Hollander GACH 3:17,35 3:20,50
2 Florian Vriezen GACH 3:22,00 3:02,85
3 Jippe van ...ogenbroek GACH 3:23,53 3:20,00
4 Friso Bruins GACH 3:34,36 3:20,00
5 Ruben Lagas GACH 3:40,95 3:30,00
6 Tim van der Knaap GACH 3:46,52 3:45,00
7 Bas Wesselink GACH 3:53,38 ---
8 Auke Zijlstra GACH 3:55,04 ---
9 Koen Bader GACH 4:09,97 3:45,00
Daniël Negerman GACH DNS 3:30,00
Luce Wijma GACH DNS 3:31,00
Tibbe Teeuwen GACH DNS 3:30,00
Toon van den Hende GACH DNS ---
Quinten de Vries GACH DNS ---



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Thijmen van Wijchen GACH 9,88 8,35 1,15 1489
2 Jimi Cramer GACH 10,02 7,15 1,20 1438
3 Joep Deiman GACH 9,49 7,35 1,00 1388
4 Florian van Wijchen GACH 10,07 6,89 1,10 1342
5 Yuri Scholte GACH 10,27 7,77 0,95 1253
6 Mika Strubbe GACH 10,73 5,61 1,20 1243
7 Melle de Lange GACH 10,05 5,61 1,00 1193
8 Luuk Buwalda GACH 11,04 5,16 1,15 1137
9 Gavin Hulsman GACH 10,10 4,36 0,95 1065
10 Roan Snel GACH 10,58 5,12 0,95 1049
11 Christiaan Blok GACH 11,00 4,78 1,05 1043
12 Rick van Harn GACH 11,32 5,77 1,00 1033
13 Luke van den Berg GACH 10,91 4,72 0,95 978
14 Flint Woolfitt GACH 11,21 4,55 1,00 964
15 Tim Mackaaij GACH 10,64 4,30 0,85 910
16 Tom Brekelmans GACH 11,59 4,50 0,95 879
17 Boris Hendrix GACH 11,39 3,94 0,95 861
18 Valentijn de Jonge GACH 13,27 5,13 1,05 828
19 Marouan Charkaoui GACH 12,40 3,60 0,90 688
20 Tobias Groen GACH DNS DNS DNS 0
20 Elmo Oosterink GACH DNS DNS DNS 0
20 Victor Jan Verweij GACH DNS DNS DNS 0
20 Bento Vie... Eikhoudt GACH DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 GAC-JPA1-1 GAC Hilversum - JPA1 4 36,85 577
2 GAC-JPA1-2 GAC Hilversum - JPA1 4 38,61 503
3 GAC-JPA1-3 GAC Hilversum - JPA1 4 40,96 415
4 GAC-JPA1-4 GAC Hilversum - JPA1 0 41,12 410
5 GAC-JPA1-5 GAC Hilversum - JPA1 0 44,87 289



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Youri van der Linden GACH 9,20 7,73 1,40 1759
2 Thimo Gisius GACH 9,39 7,89 1,30 1655
3 Kealan Steba GACH 9,61 8,54 1,25 1616
4 Boudewijn ... den Haak GACH 9,62 8,34 1,20 1567
5 Nout van der Schoot GACH 9,68 6,66 1,25 1501
6 Alex Spieker GACH 10,06 7,21 1,25 1473
7 David Spieker GACH 9,84 4,82 1,20 1321
8 Kian Hullegie GACH 10,35 6,04 1,15 1286
9 Wijnand Ubbens GACH 10,55 6,36 1,10 1242
10 Siebe van ...r Weerden GACH 10,56 6,75 1,05 1227
11 Mylo Noordanus GACH 10,20 5,22 1,10 1220
12 Thymen Moen GACH 10,46 5,98 1,05 1194
13 Liam Brouwer GACH 10,95 5,53 1,10 1137
14 Siebren Verra GACH 11,41 4,78 1,10 1030
15 Sam de Bock GACH 10,84 3,73 1,10 1024
15 Peb van Rooy GACH 11,12 4,72 1,05 1024
17 Thomar Neidig GACH 11,10 5,45 0,95 1003
18 Kane van Verseveld GACH 10,19 4,54 0,85 990
19 Abel Schuurman GACH 11,24 5,15 0,90 928
20 Guus van d... Boogaard GACH 11,28 3,40 0,90 795
21 Niek van Braam GACH 11,87 3,39 0,85 689
22 Sjaak de Boer GACH DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Gac1 jpa2 GAC Hilversum - JPA2 4 35,67 630
2 Gac2 jpa2 GAC Hilversum - JPA2 4 37,99 528
3 Gac3jpa2 GAC Hilversum - JPA2 4 40,19 443
4 Gac4jpa2 GAC Hilversum - JPA2 4 40,51 431
5 Gac5jpa2 GAC Hilversum - JPA2 4 45,95 258



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
1 Frits Nijs GACH 7,04 26,79 3,29 1324
2 Laurens Bijlard GACH 7,73 19,93 2,95 1030
3 Olivier va...uttervelt GACH 7,74 20,06 2,94 1027
4 Robin van den Berg GACH 7,44 16,62 2,86 1018
5 Quint van der Knaap GACH 7,95 15,48 2,81 896
6 Derek Truijens GACH 7,84 12,81 2,70 848
7 Merijn Senster GACH 8,26 18,10 2,62 847
8 Tim Bultman GACH 8,17 16,14 2,54 816
9 Ingmar Re...s-Winters GACH 8,57 19,73 2,39 778
10 Stan de Vries GACH 8,10 11,72 2,61 766
11 Simon Renaud GACH 8,08 14,04 2,36 760
12 Marnix Mooij GACH 8,02 8,88 2,64 729
13 Rens Ouwehand GACH 8,61 12,55 2,64 708
14 Olivier Kleinsmit GACH 8,40 11,56 2,56 705
15 Victor de Glopper GACH 8,73 16,13 2,29 681
16 Thijs Mollema GACH 8,52 12,07 2,31 647
17 Stijn van der Gugten GACH 8,68 10,12 2,41 607
18 Oscar Breunesse GACH 9,06 15,19 2,16 594
19 Imre Oostenburg GACH DNS DNS 2,69 256
20 Mark Antoons GACH DNS DNS DNS 0
20 Matthijs Roumen GACH DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 JPB 1 GAC Hilversum - JPB 4 28,44 490
2 JPB 3 GAC Hilversum - JPB 3 31,15 364
3 JPB 2 GAC Hilversum - JPB 4 31,60 346
4 JPB 4 GAC Hilversum - JPB 4 32,03 328
5 JPB 5 GAC Hilversum - JPB 4 32,25 319
6 JPB 6 GAC Hilversum - JPB 2 DNS 0



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
1 Jip ter Smitten GACH 7,41 14,67 3,00 1021
2 Ole Vuur GACH 7,72 20,85 2,75 1004
3 Emmanuel Kwofie GACH 7,24 8,94 3,05 959
4 Arsh Sahu GACH 7,64 17,58 2,65 952
5 Mees de Vries GACH 8,01 17,12 2,57 863
6 Quinten Gisius GACH 7,89 13,81 2,69 855
7 Abhav Sahu GACH 8,07 14,28 2,61 816
8 Taeke van Wee GACH 8,28 10,90 2,40 680
9 Mats-Bjorn de Groot GACH 8,10 9,20 2,24 643
10 Ties Tentij GACH 8,83 11,86 2,36 608
11 Stijn van Harn GACH 8,23 7,26 2,20 571
12 Mika Kelder GACH 8,68 7,97 2,38 556
13 Peter Kliphuis GACH 8,84 11,77 2,06 545
14 Lou de Vries GACH 9,09 10,59 2,32 541
15 Thijmen Dijkstra GACH 8,46 5,91 2,38 538
16 Friso Kiel GACH DNS 14,78 2,75 506
17 Mels Hogervorst GACH 8,74 8,28 1,99 476
18 Aeyden de Neef GACH 8,78 5,89 2,24 463
19 Fedde Veldmeijer GACH 9,55 7,84 2,07 377
20 Brent Wierenga GACH DNS 7,05 2,63 333
21 Caed Steba GACH 9,40 5,40 1,72 265
22 Sam Kolpa GACH DNS 4,54 2,38 216



Jongens Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 JPC1 GAC Hilversum - JPC 4 29,57 435
2 JPC2 GAC Hilversum - JPC 4 31,18 363
3 JPC6 GAC Hilversum - JPC 4 32,38 314
4 JPC3 GAC Hilversum - JPC 4 33,45 274
5 JPC4 GAC Hilversum - JPC 2 34,62 232
6 JPC5 GAC Hilversum - JPC 4 35,94 189



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
1 Bodhi Weemaes GACH 8,21 11,68 2,54 734
2 Pieke van der Blom GACH 8,68 9,51 2,38 589
3 Geertjan v... Wetering GACH 8,57 11,50 2,10 587
4 Max Schot GACH 9,10 13,39 2,19 565
5 Tijn Kroon GACH 8,48 7,73 2,14 531
6 Mees Moen GACH 9,05 10,52 2,14 510
7 Lars Bitter GACH 8,53 5,39 2,17 473
8 Eelco Mooij GACH 8,48 5,27 2,11 464
9 Matthias Kammer GACH 9,51 11,90 1,90 430
10 Otis Cramer GACH 9,66 8,09 2,34 423
11 Otto Karsijns GACH 9,33 4,16 2,07 308
12 Quinten van Schaik GACH 9,97 6,12 1,89 252
13 Thomas van den Berg GACH 9,81 3,69 1,57 140
14 Julius Doelman GACH 9,96 4,32 1,55 135



Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp

# Naam 60mSpeerVerPunten totaal
1 Scott Kingma GACH 14,30 8,78 2,22 129
2 John Pablo...Bartelink GACH 13,21 7,45 1,46 32



Masters vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Denise van...er Linden GACH 30,95 +2.0 m/s---



Masters vrouwen - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Justine Fleming GACH 26,97 +0.8 m/s27,41



Meisjes Junior A - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Suzet Doornheim GACH 29,10 -0.1 m/s29,00
2 Sacha Dekker GACH 31,51 +2.0 m/s---
3 Emilia Maduro GACH 54,07 +0.5 m/s57,00
Pien Scheer GACH DNS 30,00
Isa Nijkamp GACH DNS 32,30
Laura Bokel GACH DNS 32,30



Meisjes Junior B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Suzet Doornheim GACH 3:27,34 3:15,00
2 Pien Scheer GACH 3:48,04 3:25,00
Isa Nijkamp GACH DNS 3:35,00
Laura Bokel GACH DNS 3:35,00



Meisjes Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Shantell Kwofie GACH 27,34 -0.4 m/s27,14
2 Dilay Yandi GACH 27,87 -1.3 m/s27,54
3 Lois Doornheim GACH 29,25 -1.3 m/s29,18
4 Senne Wijma GACH 31,39 -1.3 m/s---
5 Eva Kok GACH 48,00 +0.5 m/s40,71
Lianne Wuring GACH DNS 29,00
Rikkie Bosman GACH DNS ---
Mare Lei GACH DNS ---



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Lois Doornheim GACH 3:41,20 3:42,50
Lianne Wuring GACH DNS 3:15,00
Shantell Kwofie GACH DNF 3:02,85



Meisjes Junior D - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Dinisha Overvliet GACH 30,54 -0.1 m/s30,50
2 Elisha Kwofie GACH 31,50 +1.5 m/s30,50
3 Tess Janssen GACH 31,64 +1.3 m/s32,76
4 Ivanka Majoor GACH 32,42 -0.6 m/s---
5 Marjolein ...chelfhout GACH 32,86 +1.5 m/s---
6 Jiska Welp GACH 32,96 +1.3 m/s31,00
7 Inte van Kralingen GACH 33,55 -0.6 m/s---
7 Senna Bandsma GACH 33,55 +1.5 m/s---
9 Hannah Nijkamp GACH 33,81 +1.5 m/s35,00
10 Tess Wuring GACH 33,82 -0.6 m/s---
11 Jordan Baumbach GACH 34,98 -0.6 m/s---
12 Loes van der Linden GACH 35,03 +1.5 m/s---
13 Sabine Renaud GACH 35,13 -0.6 m/s---
14 Elin Nanninga GACH 37,89 -0.6 m/s---
15 Noura Mangnus GACH 39,60 +1.3 m/s---
Rosalie Schouten GACH DNS 29,50
Sophie van...er Schoot GACH DNS 29,50
Paula Kliphuis GACH DNS 33,60



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Elisha Kwofie GACH 3:40,10 3:41,00
2 Julia Velt GACH 3:43,90 3:37,79
3 Inte van Kralingen GACH 3:45,45 ---
4 Tess Wuring GACH 3:46,89 ---
Rosalie Schouten GACH DNS 3:25,00
Sophie van...er Schoot GACH DNS 3:25,00
Jiska Welp GACH DNS 3:45,00
Paula Kliphuis GACH DNS 3:34,00
Jordan Baumbach GACH DNS ---
Loes van der Linden GACH DNS ---
Noura Mangnus GACH DNS ---



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Jinthe van Loon GACH 9,89 4,84 1,05 1204
2 Evi Weterveld GACH 10,56 6,17 1,00 1155
3 Maaike van Klei GACH 10,74 5,35 1,10 1153
4 Cheyenne van den Bos GACH 10,24 5,42 0,95 1117
5 Fay Janssen GACH 10,37 4,66 1,00 1083
6 Tara van Vliet GACH 10,86 4,34 0,95 957
7 Kiki Spier GACH 10,77 3,79 0,90 890
8 Regina Ubbens GACH 11,79 5,05 0,90 859
9 Stine Welp GACH 11,31 4,52 0,85 840
10 Lotte Erkels GACH 11,41 3,57 0,90 793
11 Isabella de Bruin GACH 11,41 3,77 0,85 772
12 Anna Steeman GACH 11,65 3,89 0,85 753
13 Hente Glas GACH 12,28 3,79 0,95 752
14 Sienna van Arkel GACH 11,89 3,21 0,90 709
15 Bente Verberne GACH 12,21 3,40 0,90 691
16 Quirine Frehen GACH DNS 4,99 0,95 646
17 Ilse Klievink GACH 12,39 DNS 1,00 524
18 Merle Brocks GACH DNS DNS 0,95 306



Meisjes Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 MPA1 team 1 GAC Hilversum - MPA1 4 38,92 491
2 MPA1 team 2 GAC Hilversum - MPA1 0 41,38 401
3 MPA1 team 3 GAC Hilversum - MPA1 0 43,90 319
4 MPA1 team 4 GAC Hilversum - MPA1 0 44,56 299



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Kate Nijs GACH 10,02 6,10 1,20 1376
2 Anna Bilstra GACH 10,31 4,87 1,10 1180
3 Anouk Lucassen GACH 10,50 5,81 1,00 1141
4 Loïcq Koutstaal GACH 10,75 5,49 1,05 1124
5 Brechtje Hoekstra GACH 10,88 6,01 1,00 1103
6 Evie Jurgens GACH 10,96 4,96 1,10 1097
7 Fay Spier GACH 10,43 4,44 1,05 1096
8 Ilana Hoek GACH 10,85 4,19 1,10 1058
9 Eva Spreuwenberg GACH 10,61 4,77 1,00 1057
10 Cynthia Roberts GACH 11,14 5,39 1,00 1030
11 Eloe Blankenvoort GACH 11,18 4,40 1,00 957
12 Bente van Delft GACH 12,00 5,32 1,00 927
13 Jente Meertens GACH 11,76 4,08 1,00 866
14 Noor Cents GACH 11,47 4,02 0,90 821
15 Anouk van Wieringen GACH 11,83 3,52 1,00 814
16 Noor Ghalibe GACH 12,42 4,34 0,90 743
17 Kyara Spillane GACH 12,02 3,64 0,90 730
18 Anouk Dekker GACH 10,96 3,81 DNS 598
19 Nora Ramkisoen GACH 13,14 3,49 0,80 536



Meisjes Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 MPA2 eerste team GAC Hilversum - MPA2 4 39,29 477
2 MPA2 tweede team GAC Hilversum - MPA2 4 40,31 439
3 MPA2 derde team GAC Hilversum - MPA2 4 42,01 379
4 MPA2 vierde team GAC Hilversum - MPA2 4 45,88 260
5 MPA2 vijfde team GAC Hilversum - MPA2 3 48,15 200



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
1 Orla White GACH 7,11 14,20 3,30 1134
2 Joëlle van Wilsum GACH 7,64 13,26 2,75 903
3 Liv Marshall GACH 7,72 14,12 2,66 884
4 Roos Hogervorst GACH 7,67 9,06 3,04 875
5 Franca Koutstaal GACH 7,96 15,08 2,44 814
6 Amy van Gameren GACH 8,11 11,63 2,71 783
7 Aafke Oostveen GACH 8,12 12,92 2,57 777
8 Roos van Schijndel GACH 8,09 8,17 2,88 751
9 Elena Mangnus GACH 8,26 10,85 2,73 748
10 Hanna Karsijns GACH 8,12 9,59 2,68 736
11 Julia Wouda GACH 8,34 9,62 2,62 690
12 Tara Miedema GACH 7,78 6,30 2,51 686
13 Maud van der Meer GACH 8,52 9,43 2,44 622
14 Nina van der Spoel GACH 8,49 6,04 2,51 564
15 Isolde Schwencke GACH 8,78 7,57 2,44 544
16 Julie van den Berg GACH 8,37 7,26 2,13 535
17 Phileine Obèr GACH 8,79 8,01 2,17 499
18 Valerie va...Wieringen GACH 8,70 6,17 2,16 466
19 Jasmijn Edelbroek GACH DNS 8,70 2,78 400
20 Sofija Bradetic GACH DNS 9,39 2,47 352
21 Ruby O'Hora GACH DNS 2,72 2,55 228



Meisjes Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 MPB Team 1 GAC Hilversum - MPB 4 29,08 458
2 MPB Team 3 GAC Hilversum - MPB 4 31,68 342
3 MPB Team 2 GAC Hilversum - MPB 4 32,15 323
4 MPB Team 5 GAC Hilversum - MPB 4 33,01 290
5 MPB Team 4 GAC Hilversum - MPB 4 33,62 267



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
1 Dille de Gooijer GACH 7,77 10,18 2,89 850
2 Hanne Cents GACH 7,83 6,97 2,46 684
3 Isabelle Harms GACH 8,66 8,16 2,40 567
4 Olivia Peters GACH 8,42 8,54 2,04 538
5 Tosca Quite GACH 8,84 6,35 2,53 525
6 Olivia Huijzer GACH 8,76 5,05 2,31 457
7 Isa Gerrits GACH 8,54 4,33 2,25 456
8 Quahneah van den Bos GACH 8,72 5,28 2,19 446
9 Mille Heylen GACH 8,95 6,11 2,22 441
10 Jasmijn Eindhoven GACH 9,17 10,45 1,88 440
11 Lisa Mulder GACH 9,78 8,43 2,29 407
12 Elise de Jong GACH 8,96 4,18 2,21 385
13 Jacintha v... Beusekom GACH 8,93 3,84 2,24 384
14 Nout Slütter GACH 8,89 4,04 2,09 365
15 Olivia Zwier GACH 9,11 6,18 1,85 348
16 Meis Ottenheijm GACH 10,99 6,88 2,21 244
17 Myrthe Bijlsma GACH 9,85 3,71 1,97 215
18 Melia Hulsman GACH DNS 6,72 DNS 81
19 Carina Jaffri GACH DNS DNS DNS 0
19 Anne-Britt Pel GACH DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 GAC MPC Team 1 GAC Hilversum - MPC 4 34,28 244
2 GAC MPC Team 2 GAC Hilversum - MPC 4 35,08 217
3 GAC MPC Team 3 GAC Hilversum - MPC 4 35,89 190
4 GAC MPC Team 4 GAC Hilversum - MPC 4 35,96 188
5 GAC MPC Team 5 GAC Hilversum - MPC 4 DNS 0



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
1 Lianne Cornelissen GACH 8,36 6,13 2,24 531
2 Sofie Walstra GACH 8,85 7,73 2,30 510
3 Fien van der Duin GACH 8,51 4,83 2,34 494
4 Igoné van Nunen GACH 8,86 5,18 2,28 441
5 Eline Dijkstra GACH 8,72 4,31 2,29 438
6 Iris elenb...Drupsteen GACH 8,98 6,22 2,06 408
7 Isolde Roelofsen GACH 9,28 4,10 2,21 340
8 Lobke van Duren GACH 9,90 6,48 2,16 323
9 Feline Puijk Hoeben GACH 9,83 5,57 2,08 291
10 Evi Miedema GACH 9,50 4,74 1,73 236
11 Noor Waterhout GACH DNS DNS DNS 0



Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp

# Naam 60mSpeerVerPunten totaal
1 Emilia Maduro GACH 13,07 7,42 2,20 101
2 Eva Kok GACH 12,76 5,92 1,59 46
3 Sarah de Wit GACH 19,14 7,16 0,83 18
4 Rianne van Zomeren GACH 18,57 7,13 1,05 17
5 Esra Moll GACH 15,90 2,38 0,94 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Skip Renders VTLS 23,78 +0.5 m/s---
2 Boris Schram GACH 24,78 +1.1 m/s23,37
3 John Pablo...Bartelink GACH 46,71 +0.5 m/s---
4 Scott Kingma GACH 54,51 +0.5 m/s45,00



Senioren mannen - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten