Uitslagen 60 meter Meisjes Junior B

# Naam ResReactieOBP
1 N'ketia Seedo U-Track 7,47Q 7,40
2 Sarah Itiola AV Feniks 7,89Q 0,2187,82
3 Sheenaï Muntslag AV Sprint 7,94Q 0,1667,89
4 Birgit Olislagers Maastricht 7,98Q 0,1657,91
5 Ama van Bussel Haag 7,99Q 0,2197,72
6 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,04Q 0,2598,02
7 Denise Arisa ARV Ilion 8,05Q 0,2307,99
8 Rosalie Breems KAV Holland 8,06Q 8,02
9 Coos Veldpaus HLLS 8,12Q 0,1658,07
10 Alyshia Kavehercy NEAV 8,14Q 0,1618,18
11 Amber de Roo AV `40 8,15Q 0,2118,07
12 Rosella van Keulen VAV 8,17Q 0,2207,96
13 Romee van Dam Startbaan 8,19Q 0,1868,17
14 Katja van Eetvelt RK HAV 8,20Q 8,04
15 Luna Bernhard AV Sprint 8,20Q 0,1678,32
16 Annabel Paul AV Jahn II 8,22Q 0,1528,12
17 Daantje de Vet PH 8,22Q 8,21
18 Suzan Plat AV PEC 1910 8,23q 0,1638,15
19 Isis Ferrier Haag 8,23Q 0,2058,08
20 Nienke Meubermans PH 8,24Q 0,1798,19
21 Ilse Hogeveen HLLM 8,27q 8,23
22 Brecht van der Vliet Groningen 8,29Q 0,2798,24
23 Sindy de Bruijn AKU 8,31q 0,2268,23
24 Emer Zuijlen AV Unitas 8,34q 0,2028,45
25 Isabel van Bokhoven PH 8,39 0,1708,40
26 Lauren van Tits Eindhoven 8,42 0,2788,40
27 Amara Nnadi Altis 8,43 8,46
28 Kira Hendriks SPWS 8,43 0,2028,37
29 Hannah van Beukering AV Sparta 8,44 0,1858,41
30 Denise van der Linde SPOB 8,44 0,2048,46
31 Mila Wacht AAV `36 8,48 0,2098,34
31 Laura Schnell HLLS 8,48 0,1958,42
33 Hedda van Dort Haag 8,48 8,38
34 Jessica Sluiter PH 8,51 0,2358,02
35 Evelien va...Houweling De Gemzen 8,51 0,1808,42
36 Kim Brouwer HLLS 8,52 8,39
37 Lisa Hulst AV Iphitos 8,53 0,2378,37
38 Strea Ajise Haag 8,56 0,2128,43
Dilay Yandi GACH DQ 8,27
Noa Wingbermuhle PAC DQ 8,25

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior B

# Naam ResReactieQm
1 N'ketia Seedo U-Track 7,34Q 0,1767,47
2 Sarah Itiola AV Feniks 7,79Q 0,1977,89
3 Ama van Bussel Haag 7,81Q 0,1987,99
4 Birgit Olislagers Maastricht 7,90Q 0,1927,98
5 Denise Arisa ARV Ilion 7,96Q 0,2028,05
6 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,00q 0,2208,04
7 Sheenaï Muntslag AV Sprint 8,00Q 0,1847,94
8 Rosalie Breems KAV Holland 8,08q 0,2258,06
9 Coos Veldpaus HLLS 8,09 0,2128,12
10 Rosella van Keulen VAV 8,14 0,2338,17
11 Alyshia Kavehercy NEAV 8,16 0,1828,14
12 Katja van Eetvelt RK HAV 8,16 0,1968,20
13 Amber de Roo AV `40 8,17 0,2728,15
14 Romee van Dam Startbaan 8,19 0,2018,19
15 Annabel Paul AV Jahn II 8,19 0,1838,22
16 Nienke Meubermans PH 8,21 0,2058,24
17 Isis Ferrier Haag 8,22 0,1698,23
18 Suzan Plat AV PEC 1910 8,22 0,1628,23
19 Ilse Hogeveen HLLM 8,23 0,2408,27
20 Sindy de Bruijn AKU 8,28 0,2098,31
21 Daantje de Vet PH 8,29 0,2568,22
22 Brecht van der Vliet Groningen 8,29 0,2888,29
23 Luna Bernhard AV Sprint 8,35 0,2718,20
24 Emer Zuijlen AV Unitas 8,36 0,2138,34

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResReactieQm
1 N'ketia Seedo U-Track 7,34 0,2007,34
2 Ama van Bussel Haag 7,68 0,3177,81
3 Sarah Itiola AV Feniks 7,84 0,2217,79
4 Birgit Olislagers Maastricht 7,87 0,1897,90
5 Denise Arisa ARV Ilion 7,91 0,1667,96
6 Sheenaï Muntslag AV Sprint 8,02 0,1628,00
7 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,10 0,2688,00
8 Rosalie Breems KAV Holland 8,12 0,2338,08

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam ResReactieOBP
1 Miro Vlasman Phanos 25,40Q 0,19025,55
2 Mara Cotterink AV Lycurgus 25,47Q 0,17125,10
3 Britt de Blaauw PAC 25,48Q 0,17225,31
4 Nina Franke PH 25,95q 0,19826,06
5 Robina Negenman KAV Holland 26,04Q 0,24426,30
6 Sheenaï Muntslag AV Sprint 26,46q 0,17526,27
7 Noa Wingbermuhle PAC 26,67 0,22827,51
8 Maaike Geerling AV PEC 1910 26,75 0,21227,30
9 Brecht van der Vliet Groningen 26,76 0,27827,15
10 Annabel Paul AV Jahn II 26,83 0,24826,68
11 Marieke Moonen De Spartaan 26,99 0,18126,77
12 Evelyn Navarro Climax 27,01 0,27827,48
13 Jyoti Tojo U-Track 27,10 0,23527,18
14 Mileen Bruinewoud Start `78 27,18 0,28026,85
15 Sterre van Bragt PH 27,22 0,19127,99
16 Isis Hordijk HLLS 27,27 0,27526,75
17 Evelien va...Houweling De Gemzen 27,39 0,15427,95
18 Kira Hendriks SPWS 27,62 0,17627,40
19 Britt Marijnissen AV Sprint 27,67 0,22327,44
20 Anouk Verdaasdonk Spado 27,69 0,19928,28
21 Dilay Yandi GACH 27,74 0,23127,54
22 Loren Djolo Swift 27,75 0,16928,32
23 Suzan Schippers MPM 27,78 0,24227,67
24 Amy Walraven Altis 28,43 0,31127,28

Uitslagen 200 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResReactieQm
1 Mara Cotterink AV Lycurgus 24,88 0,25025,47
2 Britt de Blaauw PAC 24,88 0,14925,48
3 Miro Vlasman Phanos 25,60 0,17425,40
4 Nina Franke PH 26,04 0,19925,95
5 Robina Negenman KAV Holland 26,17 0,21826,04
6 Sheenaï Muntslag AV Sprint 27,01 0,20426,46

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam ResReactieOBP
1 Lara Weghorst Leiden 58,15Q 0,32258,77
2 Anne Knijnenburg AV Oss `78 59,03q 0,28059,66
3 Mara Cotterink AV Lycurgus 59,03Q 0,21157,60
4 Robina Negenman KAV Holland 59,09q 0,2431:00,10
5 Meike Verdaasdonk Spado 59,46Q 0,22658,67
6 Nina Franke PH 59,69Q 0,26959,24
7 Sophia Mulder AV34 1:00,04 0,31459,74
8 Maaike Geerling AV PEC 1910 1:00,24 0,2321:01,31
9 Noortje Huitema Groningen 1:00,82 0,2801:01,57
10 Sterre de Rooij ARV Ilion 1:00,84 0,27258,53
11 Isis Hordijk HLLS 1:02,95 0,3591:01,64
12 Fleur Koeling GVAC 1:03,00 0,2231:03,40
13 Loren Djolo Swift 1:03,82 0,1601:03,67
14 Suzan Schippers MPM 1:03,88 0,2321:04,99
15 Sanne Diepen PH 1:03,98 1:04,78
16 Nienke Meubermans PH 1:04,04 0,2151:04,73
17 Joyce Menick HLLM 1:04,14 0,2841:04,08
18 Jonne Rode SPWS 1:04,85 0,2231:05,15
19 Misha Oberski Phanos 1:05,68 0,2311:03,61
20 Sara Mina Saberi Groningen 1:05,81 0,3261:02,08
21 Noa Snijders Eindhoven 1:06,46 0,3631:06,14
22 Ilja Koelink AV Trias 1:08,44 0,2941:05,05
Maud van Beest AAV `36 DQ 0,2221:00,49
Myrte van der Schoot GACH DQ 0,26259,70

Uitslagen 400 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResReactieQm
1 Mara Cotterink AV Lycurgus 56,10 0,23159,03
2 Robina Negenman KAV Holland 57,69 0,22859,09
3 Lara Weghorst Leiden 58,21 0,28858,15
4 Nina Franke PH 59,34 0,27959,69
5 Meike Verdaasdonk Spado 59,58 0,24659,46
6 Anne Knijnenburg AV Oss `78 1:00,69 0,32059,03

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Yasmine Abbes AV Cifla 2:17,98Q 2:12,49
2 Tiba Miran Groningen 2:18,01Q 2:17,19
3 Celine van...erikhuize Climax 2:18,72q 2:17,61
4 Fee Mok SAV 2:18,78q 2:19,47
5 Anne Knijnenburg AV Oss `78 2:20,03Q 2:12,45
6 Desi van Emmerik Cialfo 2:20,25 2:21,91
7 Rianne Breugem AV Athlos 2:20,66 2:22,17
8 Lieke Hoogsteen AV Cifla 2:20,81 2:23,87
9 Lois de la Mar AV 1923 2:21,55 2:20,94
10 Rosa Ellens Haag 2:21,83 2:19,24
11 Lotte van Schaik AV Atverni 2:22,07 2:19,03
12 Amber Bosman CAV Energie 2:24,87 2:27,59
13 Jenda de Boer HRRR 2:24,89 2:20,86
14 Roos Goorman DVTR 2:25,14 2:28,29
15 Tessa Beugelink AAC 2:28,89 2:29,10
16 Wies Kesting AAC `61 2:29,41 2:26,85
17 Amina Maatoug Leiden 2:29,81Q 2:09,84
18 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 2:30,36 2:20,17
19 Suzet Doornheim GACH 2:31,05 2:27,70
20 Tischa Braum AV Cifla 2:32,73 2:25,05
21 Maud van S...rtensdijk Voorne 2:33,14 2:26,84
22 Minke Nijhuis AV PEC 1910 2:33,76 2:20,10
23 Eline Ruige AV Lionitas 2:34,59 2:33,26
24 Mischa Pier AV 1923 2:36,49 2:29,11

Uitslagen 800 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResQm
1 Amina Maatoug Leiden 2:18,58 2:29,81
2 Yasmine Abbes AV Cifla 2:19,72 2:17,98
3 Anne Knijnenburg AV Oss `78 2:21,38 2:20,03
4 Tiba Miran Groningen 2:21,59 2:18,01
5 Fee Mok SAV 2:22,25 2:18,78
6 Celine van...erikhuize Climax 2:22,84 2:18,72

Uitslagen 1500 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResQm
1 Yasmine Abbes AV Cifla 4:33,21 5:05,96
2 Ellen van Doorn AV Cifla 4:34,07 5:01,45
3 Michelle Frowijn PAC 4:40,37 5:00,19
4 Laura van Langen SAV 4:47,88 5:02,54
5 Eline Mast NEAV 4:54,42 5:04,79
6 Bobet Kloosterman Leiden 5:01,91 5:00,82
7 Rosa ten Berg Haag 5:03,00 5:03,99
8 Fenna Heijbroek Phanos 5:03,89 5:03,30
Sarah Peerik Hanzesport DNF 5:05,77

Uitslagen 3000 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Manjorie Janssen AV Cifla 9:47,08 9:39,95
2 Anna Hightower Ciko `66 9:56,02 9:58,91
3 Joyce de Jong Fit 10:23,65 10:14,83
4 Yara Schoenmakers RTE 10:29,89 10:24,20
5 Wendy de Jong Fit 10:32,76 10:15,70
6 Isa Leen Olympus `70 10:33,10 10:27,73
7 Jolente Bleijs GACH 10:33,88 11:10,25
8 Jonine Hofstra Invictus 11:18,05 11:38,17
9 Sophia de ...y Fortman Haag 11:48,05 ---

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior B

# Naam ResReactieOBP
1 Nienke Madderom AV Trias 8,59Q 0,2928,67
2 Fenna Achterberg VAV 8,73Q 0,1928,80
3 Lara Weghorst Leiden 8,89Q 0,2549,07
4 Rosalie Breems KAV Holland 8,90Q 0,1818,79
5 Denise Arisa ARV Ilion 8,91Q 0,1619,11
6 Anouk Schoop AV NOP 8,92Q 0,2168,98
7 Britt Weerman Groningen 8,93q 0,2408,90
8 Hanna van Baast AV Attila 9,01q 0,1759,42
9 Jonne van ...r Giessen AAV `36 9,04 0,2158,83
10 Miro Vlasman Phanos 9,04 0,2619,17
11 Sarah van Beilen AV PEC 1910 9,14 0,2189,07
12 Romy Dannenburg AV Atverni 9,14 0,2689,18
13 Suzan Plat AV PEC 1910 9,19 0,1639,09
14 Ilse Steigenga AV Lionitas 9,29 0,2139,12
15 Maaike Geerling AV PEC 1910 9,29 0,1999,46
16 Mila Wacht AAV `36 9,40 0,2089,35
17 Julia Jongejeugd AV Hera 9,47 0,2509,37
18 Britt Marijnissen AV Sprint 9,48 0,2059,56
19 Linde Sluimer PAC 9,56 0,2499,52
20 Sofie Thomas PAC 9,56 0,2509,56
21 Kim van Leest AV `40 9,63 0,2599,54
22 Mette van der Meer Flevo Delta 9,79 0,2419,03
Femke Kuppens Scorpio DQ 0,2039,33
Danara Stoppels Groningen DNF 0,1939,37

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior B

# Naam ResReactieQm
1 Nienke Madderom AV Trias 8,47 0,2678,59
2 Fenna Achterberg VAV 8,74 0,2308,73
3 Rosalie Breems KAV Holland 8,75 0,2018,90
4 Anouk Schoop AV NOP 8,85 0,1678,92
5 Lara Weghorst Leiden 8,91 0,2588,89
6 Hanna van Baast AV Attila 8,92 0,2099,01
7 Denise Arisa ARV Ilion 9,01 0,1808,91
8 Britt Weerman Groningen 9,13 0,2888,93

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Alida van Daalen PAC 16,75 16,40 16,99 16,13 17,12 17,15 17,15 17,45
2 Danara Stoppels Groningen 14,82 14,20 14,09 14,15 14,41 X 14,82 14,42
3 Jaybre Wau Maastricht 12,28 X 14,08 13,08 X X 14,08 13,43
4 Sophie van den Berg AV NOP 12,15 12,78 12,41 X 13,45 13,31 13,45 12,60
5 Robina Negenman KAV Holland 12,93 12,74 12,47 12,70 13,23 13,02 13,23 12,84
6 Jonne Siebrand Isala `96 10,98 12,14 12,28 12,29 12,92 11,98 12,92 11,46
7 Milou Kaestner HLLM 11,71 12,14 12,57 12,80 12,54 11,85 12,80 13,29
8 Lotte Haest Spado 11,60 X 12,28 11,91 X 11,81 12,28 12,81
9 Sofie Dokter Groningen 11,94 11,59 12,09 12,09 11,84
10 Jessamy Roubos AV Zaanland 10,89 12,01 11,41 12,01 11,60
11 Joyce van Welie PAC X 11,48 11,42 11,48 13,17
12 Isabelle Reijman Leiden 11,29 X X 11,29 11,68
13 Joanne Schaap PH 11,02 11,16 10,70 11,16 11,36
14 Rozemarie Fokkema Groningen 10,31 10,21 10,88 10,88 12,07
15 Sterre Bal Haag X 10,04 10,76 10,76 11,88
Puck Harms GACH NM 12,00

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam 1.511.561.611.661.691.721.751.771.81ResOBP
1 Fay Witte KAV Holland O O O XO O XXX 1,77 1,80
2 Sarah van Beilen AV PEC 1910 O O O XO XO XXO XXX 1,75 1,73
3 Britt Weerman Groningen O O XO XO XO O XXX 1,72 1,68
4 Nina Borger AV Unitas O O O O O XXX 1,69 1,76
5 Fenna Achterberg VAV O O O O XXX 1,66 1,65
6 Julia Jongejeugd AV Hera O O O XXX 1,61 1,60
6 Floor Dijkstra AAC `61 O O O XXX 1,61 1,60
8 Bente van der Stoel AV34 O XO XO XXX 1,61 1,60
9 Puck Harms GACH O XXX 1,56 1,69
9 Marijke va...den Broek HLLS O O XXX 1,56 1,60
9 Floor Alessie PH O XXX 1,56 1,65
9 Jonne Siebrand Isala `96 O O XXX 1,56 1,60
13 Anne Zuijdgeest PAC O XO XXX 1,56 1,65
14 Franka Pouwels ARV Ilion XO XO XXX 1,56 1,60
15 Joyce van Welie PAC XO XXO XXX 1,56 1,65
16 Rixt ter Woord DVTR XXO XXX 1,51 1,60
Suzan Plat AV PEC 1910 XXX NM 1,60

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sica Verwasch AV Unitas 10,91 10,91 11,11 11,14 11,30 11,35 11,35 11,01
2 Eline Dalderop GACH 10,95 11,25 10,84 10,92 11,01 11,23 11,25 11,26
3 Femke Jonker AV Hera 10,76 X 10,95 10,77 11,09 10,83 11,09 11,29
4 Jonne van ...r Giessen AAV `36 10,53 10,73 10,74 10,86 X X 10,86 10,49
5 Floor Alessie PH 10,52 10,47 10,76 10,70 10,83 10,79 10,83 11,11
6 Julia van Dijk JSPR 10,69 10,60 10,53 10,51 10,64 10,81 10,81 10,78
7 Isis Ferrier Haag 10,51 10,22 10,44 10,40 10,31 10,66 10,66 10,65
8 Marijke va...den Broek HLLS 10,02 10,20 10,37 9,99 10,16 10,23 10,37 10,76
9 Daphne Zintel AAV `36 10,11 9,86 X 10,11 10,07

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

# Naam 2.412.562.712.862.963.063.163.263.363.413.463.513.563.71ResOBP
1 Thyra van Diemen ARV Ilion O - O - XO - XXX 3,51 3,85
2 Kristina Tergau PAC O - XXO - O - XXX 3,46 3,45
3 Mette van der Meer Flevo Delta O XO O XO XXX 3,26 3,20
4 Lotte Haest Spado XO - O XXO XXO XXX 3,26 3,40
5 Noga Piepenbroek ARV Ilion O O XXX 2,71 2,88
5 Sterre Bal Haag O O XXX 2,71 2,80
5 Lauren van Tits Eindhoven O O O XXX 2,71 2,90
8 Lieke Cox PAC O O XXX 2,56 2,57
9 Ilse Hengeveld GACH XO O XXX 2,56 2,71
10 Luna Bernhard AV Sprint XXO O XXX 2,56 2,70

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Meike Verdaasdonk Spado 5,47 5,61 5,73 5,57 5,84 X 5,84 5,69
2 Britt de Blaauw PAC 5,46 5,67 5,58 5,62 X 5,70 5,70 5,66
3 Anouk Schoop AV NOP 5,20 5,25 5,30 5,33 5,55 5,41 5,55 5,51
4 Sarah van Tuijl Almere `81 5,09 5,17 5,41 5,22 X 5,55 5,55 5,54
5 Sofie Dokter Groningen 5,31 5,22 5,23 5,08 4,95 5,52 5,52 5,63
6 Ilse Steigenga AV Lionitas 5,05 4,75 5,33 X 5,28 5,17 5,33 5,43
7 Sarah van Beilen AV PEC 1910 5,04 5,06 5,28 4,88 5,10 5,08 5,28 5,38
8 Esmee Douma Groningen 4,51 5,27 X 4,05 X X 5,27 5,74
9 Suzan Plat AV PEC 1910 4,95 5,03 5,17 5,17 5,25
10 Rosalie Breems KAV Holland 5,04 5,15 5,11 5,15 5,63
11 Isis Ferrier Haag 5,00 4,91 5,05 5,05 5,25
12 Nikki Taag KAV Holland 4,97 4,83 4,89 4,97 5,30
13 Danara Stoppels Groningen 4,96 4,96 X 4,96 5,29
14 Mileen Bruinewoud Start `78 4,49 4,53 4,92 4,92 5,26
15 Femke Jonker AV Hera 4,80 X 4,67 4,80 5,22