Uitslagen 60 meter Jongens Junior A

# Naam ResReactieOBP
1 Pim van Bakel PH 7,14Q 0,2367,12
2 Onyema Adigida Phanos 7,15Q 0,1666,93
3 Riq de Wit Eindhoven 7,15Q 0,1737,22
4 Brett Duff AV Sparta 7,18Q 0,1757,13
4 Justin Raijmakers U-Track 7,18Q 0,1577,14
6 Steves Fluit U-Track 7,20Q 0,2267,19
7 Stephan van der Jagt AV `47 7,24Q 0,2327,30
8 Levi Casilio Rotterdam 7,25Q 0,2537,21
9 Sharif Omoyele Rotterdam 7,27Q 0,1647,22
10 Ruben Heijnen Zeeland 7,29Q 0,1877,31
11 Jelen Franjic AV Sprint 7,32Q 0,2217,28
12 Boris Hoogervorst KAV Holland 7,33Q 0,1697,39
13 Netanel Dorothea AV Sparta 7,33Q 0,1997,01
14 Wietse Bosman AV Gouda 7,35Q 0,1787,50
15 Michael Osayande Ciko `66 7,35Q 0,1927,36
16 Johannes Gaba Rotterdam 7,36Q 0,1927,37
17 Ole van der Horst Eindhoven 7,36Q 0,2077,40
18 Kevin Deur AV Sparta 7,36q 0,2047,27
19 Julian van Meggelen De Spartaan 7,37q 0,2317,37
20 Steven Oosterkamp De Spartaan 7,37Q 0,2027,40
21 Mischa Lips ARV Ilion 7,39Q 0,2247,20
22 Maarten Emmaneel AV NOVA 7,40Q 0,2287,31
23 Aron Schott Delta Sport 7,44q 0,2577,64
24 Finnian va...teenhoven PAC 7,47q 0,1797,44
25 Gabriël ...rnelissen GACH 7,48 0,2797,36
26 Jair Melfor Rotterdam 7,49 0,1667,51
27 Benjamin Coolen Haag 7,49 0,2377,42
28 Lars Mackenbach AV Sprint 7,50 0,1837,51
29 Arther Kuwas Fortius 7,51 0,1417,49
30 Olle van der Walle AV Attila 7,51 0,1937,56
31 Merlijn va...ensbergen Haag 7,52 0,1727,49
32 Sven van Leeuwen MPM 7,53 0,2107,47
33 Alexander Nijenhuis Haag 7,58 0,2037,56
34 Youri Fransen GACH 7,62 0,2267,47
35 Scott Boesten AV Unitas 7,65 0,1837,58
36 Mats den Hartog AAV `36 7,71 0,2287,55
37 Damian van Loo Climax 7,73 0,2897,63
38 Marijn de Wit SPOB 7,74 0,2207,64
39 Luc Giele Voorne 7,75 0,1957,60
Raoul van de Laar NEAV DQ 7,27

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior A

# Naam ResReactieQm
1 Brett Duff AV Sparta 7,07Q 0,1587,18
2 Onyema Adigida Phanos 7,10Q 0,1607,15
3 Steves Fluit U-Track 7,12Q 0,1967,20
4 Riq de Wit Eindhoven 7,14Q 0,1767,15
5 Pim van Bakel PH 7,16Q 0,2237,14
6 Stephan van der Jagt AV `47 7,18q 0,1907,24
7 Justin Raijmakers U-Track 7,19Q 0,1567,18
8 Netanel Dorothea AV Sparta 7,19q 0,1787,33
9 Levi Casilio Rotterdam 7,25 0,1897,25
10 Sharif Omoyele Rotterdam 7,27 0,1807,27
11 Ruben Heijnen Zeeland 7,29 0,1677,29
12 Jelen Franjic AV Sprint 7,30 0,2187,32
13 Kevin Deur AV Sparta 7,33 0,1967,36
14 Mischa Lips ARV Ilion 7,33 0,1887,39
15 Johannes Gaba Rotterdam 7,37 0,2167,36
16 Ole van der Horst Eindhoven 7,40 0,1847,36
17 Julian van Meggelen De Spartaan 7,41 7,37
18 Aron Schott Delta Sport 7,41 0,2287,44
19 Wietse Bosman AV Gouda 7,43 0,1817,35
20 Steven Oosterkamp De Spartaan 7,45 0,2137,37
21 Boris Hoogervorst KAV Holland 7,45 0,1767,33
22 Maarten Emmaneel AV NOVA 7,46 0,2747,40
23 Michael Osayande Ciko `66 7,47 0,1617,35

Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResReactieQm
1 Onyema Adigida Phanos 6,85 0,1897,10
2 Brett Duff AV Sparta 7,06 0,1607,07
3 Steves Fluit U-Track 7,09 0,1787,12
4 Pim van Bakel PH 7,12 0,2117,16
5 Riq de Wit Eindhoven 7,14 0,1867,14
6 Justin Raijmakers U-Track 7,16 0,1467,19
7 Netanel Dorothea AV Sparta 7,18 0,2067,19
8 Stephan van der Jagt AV `47 7,20 0,2007,18

Uitslagen 200 meter Jongens Junior A

# Naam ResReactieOBP
1 Pim van Bakel PH 22,11Q 0,21722,15
2 Maarten Emmaneel AV NOVA 22,75Q 0,21221,94
3 Onyema Adigida Phanos 22,79Q 0,24421,04
4 Stephan van der Jagt AV `47 23,00q 0,23022,87
5 Sil Negenman KAV Holland 23,04Q 0,21122,81
6 Jelen Franjic AV Sprint 23,09q 0,25423,13
7 Brett Duff AV Sparta 23,15 0,16922,74
8 Johannes Gaba Rotterdam 23,20 0,20123,18
9 Steven Oosterkamp De Spartaan 23,21 0,17023,06
10 Twan Duvigneau AL73 23,54 0,20523,58
11 Daniël Versteeg Clytoneus 23,63 0,20123,71
12 Gabriël ...rnelissen GACH 23,66 0,19123,61
13 Olle van der Walle AV Attila 23,68 0,22423,20
14 Yvar Schoorlemmer MPM 23,86 0,19124,45
15 Mischa Lips ARV Ilion 23,95 0,19123,26
16 Sven van Leeuwen MPM 24,00 0,22224,43
17 Damian van Loo Climax 24,02 0,27024,00
18 Bram van der Laan GACH 24,19 0,28124,02
19 Daan van der Lee AAV `36 25,35 0,20724,51
Jordi Oosterbaan AV Zaanland DQ 0,28124,22
Daan Hoomoedt PAC DQ 0,17322,85
Aron Schott Delta Sport DQ 0,23123,57
Janik Sillen Nijmegen DQ 0,15023,71
Pim Weghorst MPM DNF 0,22623,85

Uitslagen 200 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResReactieQm
1 Onyema Adigida Phanos 21,59 0,18422,79
2 Pim van Bakel PH 21,86 0,24822,11
3 Maarten Emmaneel AV NOVA 22,26 0,21322,75
4 Sil Negenman KAV Holland 22,83 0,21523,04
5 Jelen Franjic AV Sprint 22,96 0,22323,09
6 Stephan van der Jagt AV `47 23,30 0,22123,00

Uitslagen 400 meter Jongens Junior A

# Naam ResReactieOBP
1 Djoao Lobles SV Noordkop 50,65Q 0,25749,74
2 Tunji Abisoye Ciko `66 50,70Q 0,35150,07
3 Pierre ten Holder AV PEC 1910 50,83Q 0,21049,50
4 Netanel Dorothea AV Sparta 51,07Q 0,21750,59
5 Hidde Leenders AV Oss `78 51,43q 0,23751,00
6 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 51,49q 0,22451,32
7 Rens Hoogendorp GVAC 51,52 0,23752,54
8 Yvar Schoorlemmer MPM 51,72 0,25052,55
9 Mika Taag KAV Holland 51,72 0,17952,62
10 Daniël Versteeg Clytoneus 51,98 0,19852,19
11 Robin Boersma AV NOP 52,03 0,22151,74
12 Hidde Zeestraten Castricum 52,63 0,19553,85
13 Ruben Koning AV Gouda 53,15 0,17252,53
14 Twan Duvigneau AL73 53,80 0,18952,89
15 Michiel va...der Groen DEM 54,05 0,31353,37
16 Jordi Oosterbaan AV Zaanland 54,24 0,30055,72
17 Camu Prins Altis 54,43 0,23754,31
18 Pim Weghorst MPM 55,93 0,26654,65
19 Timo van der Stoep DEM 56,54 0,21554,57
Luc Giele Voorne DQ 0,19553,76

Uitslagen 400 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResReactieQm
1 Djoao Lobles SV Noordkop 48,06 0,26150,65
2 Tunji Abisoye Ciko `66 49,37 0,33450,70
3 Pierre ten Holder AV PEC 1910 49,59 0,23050,83
4 Hidde Leenders AV Oss `78 50,95 0,21651,43
5 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 51,03 0,18851,49
6 Netanel Dorothea AV Sparta 52,85 0,21751,07

Uitslagen 800 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Ludo van N...wenhuizen AAC 1:57,88Q 1:54,41
2 Tibo Visser Fortius 1:59,31q 1:59,08
3 Djoao Lobles SV Noordkop 1:59,47Q 1:50,39
4 Joep Welsch Castricum 2:00,23q 1:59,48
5 Thije Tjebbes Groningen 2:00,41 2:01,01
6 Timo Stegink Castricum 2:00,91Q 1:56,52
7 Thomas Kwint Groningen 2:01,33Q 1:53,96
8 Tomas van ...jngaarden Rotterdam 2:02,17 2:02,87
9 Manolito Musters AAC `61 2:02,35 2:00,48
10 Tijn Pronk KAV Holland 2:03,06 2:03,08
11 Idris van Koolwijk AV Cifla 2:04,35 2:05,59
12 Sander van Bemmelen Haag 2:05,66 2:10,80
13 Rijk Nabuurs De Liemers 2:06,90 2:02,18
14 Pepijn Bartels AV Cifla 2:07,77 2:06,18
15 Jesse Nijmeijer AV PEC 1910 2:08,51 2:07,25
16 Daan Woldring AV 1923 2:08,62 2:06,00
17 Floris Brinkman AV34 2:09,60 2:11,62
18 Finn van Pijkeren Groningen 2:10,84 2:07,35
19 Niels Hendriks Scopias 2:13,42 2:11,68
20 Thijs Roel... Terlouw Spurt `88 2:14,65 2:05,74
Raphael Dobbelstein PH DQ 2:04,47

Uitslagen 800 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResQm
1 Ludo van N...wenhuizen AAC 1:50,29 1:57,88
2 Djoao Lobles SV Noordkop 1:51,54 1:59,47
3 Thomas Kwint Groningen 1:53,08 2:01,33
4 Timo Stegink Castricum 1:57,45 2:00,91
5 Tibo Visser Fortius 1:58,39 1:59,31
6 Joep Welsch Castricum 2:00,13 2:00,23

Uitslagen 1500 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResQm
1 Robin van Riel AV Attila 3:46,22 4:13,42
2 Rick van Riel AV Attila 3:55,62 4:19,27
3 Koen Grandiek Castricum 4:06,82 4:15,21
4 Kjell Segers Eindhoven 4:10,22 4:19,46
5 Thijs Houbiers Leiden 4:10,91 4:20,01
6 Mart Ruben Nijhuis MPM 4:11,30 4:19,81
7 Kick Castricum Castricum 4:23,86 4:23,64
8 Jens Peeters Eindhoven 4:26,91 4:19,08
9 Job van den End Tempo AV 4:27,75 4:26,66

Uitslagen 3000 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Tim Verbaandert Eindhoven 8:45,03 8:36,25
2 Jort Benz Scorpio 8:47,48 8:38,75
3 Tijmen Bouw AV34 8:55,64 9:00,61
4 Norbert Weijenberg Spado 9:01,63 4:06,65
5 Jippe Lasschuijt AV34 9:16,81 4:17,52
6 Daan van der Velden Eindhoven 9:30,50 4:08,44
7 Mike de Dood AV Lycurgus 9:35,28 9:41,29

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior A

# Naam ResReactieQm
1 Sven Jansons Altis 7,89 0,2268,09
2 Guus Nijkamp Spado 7,94 0,2138,01
3 Sven Roosen Eindhoven 8,07 0,1698,36
4 Jay Beelen AV Trias 8,12 0,2438,15
5 Sharif Omoyele Rotterdam 8,29 0,1978,36
6 Robin Boersma AV NOP 8,34 0,2438,40
7 Benjamin Coolen Haag 8,37 0,2118,45
8 Sil Negenman KAV Holland 8,50 0,2708,44

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Shaquille ...manuelson PAC 16,82 X 17,23 17,53 18,73 18,73 18,73 16,85
2 Mattijs Mols AV Attila 16,31 14,58 16,25 15,84 16,83 15,41 16,83 17,43
3 Bjorn Kins Groningen 13,76 X 11,01 15,01 X 14,58 15,01 14,16
4 Joris Pals AV Feniks 14,71 X X X 13,73 X 14,71 13,42
5 Léon Mak De Gemzen 14,46 X 12,56 13,76 X X 14,46 14,23
6 Jarin van der Kooi AV Impala 12,96 12,80 14,23 14,20 13,15 14,44 14,44 14,92
7 Ruud Louter AV `56 14,01 14,29 13,62 X 13,71 13,86 14,29 15,42
8 Daan Schade Flevo Delta 12,49 12,99 12,43 X 13,89 X 13,89 14,01
9 Tim de Greef Altis 12,32 12,89 12,59 12,89 12,38
10 Marijn Kriegsman Altis 12,19 X 12,26 12,26 11,70
11 Merijn Nolet PH 12,25 12,05 X 12,25 12,41
12 Niels de Groot AAV `36 11,21 11,96 11,64 11,96 12,05
13 Thies Coenen Swift 11,14 11,81 11,85 11,85 12,02
14 Devi Robbemond AV Fortuna 10,81 11,69 11,27 11,69 12,75
15 Luuk Peeters AV Gouda 11,49 11,14 11,59 11,59 12,33
16 Levi Verver AV Fortuna 10,84 10,76 10,91 10,91 12,00
17 Tom Driessen AAV `36 X 10,47 10,42 10,47 11,23
18 Lars Boertien CAV Energie 10,33 X 10,43 10,43 12,09

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior A

# Naam 1.711.761.811.861.911.962.012.062.132.17ResOBP
1 Stan Nijhuis AV Trias O O O O XO XXX 2,13 2,04
2 Marijn de Wit SPOB O O XO O XXX 1,86 1,85
3 Levi van Diest AV Lycurgus O O O XO XXX 1,86 1,80
3 Niels de Groot AAV `36 O O XO XXX 1,86 1,85
5 Julian Jansen AV NOP O XXX 1,81 1,95
6 Tijmen van Hal PH XXO XXX 1,81 1,95
7 Scott Boesten AV Unitas O XO XXO XXX 1,81 1,80
8 Lars van Vught Altis XO O XXX 1,76 1,85
9 Robin Beks Eindhoven XO XXX 1,76 1,96
10 Jitse van Esch DAV Kronos O XXO XXX 1,76 1,80
11 Tim Stoetzer Haag O XXX 1,71 1,80
11 Jasper de Vries SPWS O XXX 1,71 1,85
13 Youri Fransen GACH XO XXX 1,71 1,81
Jelle Schijfsma Startbaan XXX NM 1,86
Jelmer Boonstra AAV SISU XXX NM 1,85
Owen Beuckens AV PEC 1910 quit NM 1,90

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daan Hoomoedt PAC 13,41 14,22 13,86 X X - 14,22 13,44
2 Brett Duff AV Sparta X 14,14 - 13,94 13,79 X 14,14 13,46
3 Fabian Biondina Spado 13,78 - X 13,97 X 13,72 13,97 13,95
4 Bram van der Laan GACH X 12,96 X 12,71 12,82 X 12,96 13,00
5 Mattias Nab AAV `36 12,46 X 12,50 X - 12,86 12,86 13,46
6 Maarten Quaars KAV Holland 12,38 12,25 12,43 12,76 12,23 12,71 12,76 12,73
7 Jasper de Vries SPWS X 11,99 12,06 X X - 12,06 12,51

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior A

# Naam 3.413.713.864.014.164.264.364.464.514.564.614.664.714.76ResOBP
1 Neal Ott De Spartaan XO O O O O - O XO XO O XXX 4,71 4,60
2 Daan Spiljard PAC O O O - O O O X- XX 4,66 4,45
3 Bjorn Sloot AL73 XO - O XO XO - XXO XXX 4,61 4,45
4 Jakob Pütz PH O - O - XXX 4,56 4,70
5 Dylan Langeveld DEM O O XO XXX 4,26 4,13
6 Merlijn va...ensbergen Haag O O XO XXX 4,01 4,00
Sake Smits ARV Ilion XXX NM 3,61
Benjamin Coolen Haag XXX NM 4,40
Sjoerd Pastoor AV Sprint XXX NM 4,20

Uitslagen Verspringen Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sven Jansons Altis X X 6,92 7,04 7,12 X 7,12 7,37
2 Sven Roosen Eindhoven 6,78 6,36 X 7,05 X 7,04 7,05 6,93
3 Noah Chokri Rotterdam 6,87 X X X 6,79 6,83 6,87 7,08
4 Sjoerd Pastoor AV Sprint 6,86 X X 6,60 X 6,76 6,86 6,66
5 David Cairo Phanos 6,59 6,84 X X X X 6,84 6,87
6 Fabian Biondina Spado X X 6,67 X 6,79 X 6,79 6,93
7 Julian Jansen AV NOP 6,17 6,31 X 4,42 6,31 6,71
8 Indy Wekker U-Track X 6,31 X X X X 6,31 6,59
9 Maxim Scholma AAV `36 5,98 4,81 X 5,98 6,29
10 Bram van der Laan GACH 5,93 X 5,93 6,26
11 Melle van der Stoel AV34 5,62 5,56 5,89 5,89 6,61
12 Marijn Kriegsman Altis X 5,85 4,29 5,85 6,23
13 Bart Mulder AV Wijchen 5,39 5,73 4,02 5,73 6,15
Julian Erkelens AV Passaat X X X NM 6,34
Boris Hoogervorst KAV Holland NM 6,34