Uitslagen Runnersworld Utrecht Track Meetings

IPC 35 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Carlijn van Erp AVGM 3,52 3,18 3,06 3,47 3,56 3,69 3,69 4,13



Jongens Junior A - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Hidde Zeestraten Castricum 17,81 +0.2 m/s18,00
2 Quinn van der Velden OSM `75 17,87 +0.2 m/s18,20
3 Bas Ostendorf BAV 19,19 +0.3 m/s18,70
Wessel Terpstra BAV DQ 18,90



Jongens Junior A - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Tim van Enk U-Track 38,62 37,00
2 Rajeev Mahabier OSM `75 39,05 39,29
3 Quinn van der Velden OSM `75 39,27 40,00
4 Hidde Zeestraten Castricum 39,78 37,70
5 Wessel Terpstra BAV 42,95 41,90



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Mojalefa Kloprogge U-Track 1:59,52 1:56,00
2 Jelle de Roon PH 1:59,54 1:56,90
3 Bezuayehu Petersen AV `56 1:59,99 1:57,99
4 Lars Thodé Castricum 2:06,35 2:05,00
5 Milan Mastenbroek HLLM 2:06,42 2:03,00
6 Job van den End Tempo AV 2:07,85 2:01,00
7 Juul Knoester GVAC 2:08,17 1:59,00
8 Finn van Pijkeren Groningen 2:09,80 2:02,00
9 Hannes Schulz Duitsland 2:10,94 2:01,43
10 Dean Niesten AV Hera 2:11,66 2:06,00
11 Sjoerd Wiecherink AV Argo 2:12,23 2:08,00
12 Pieter Loeffen AV Oss `78 2:12,99 2:09,95
13 Väinö Bezuijen HLLM 2:15,39 2:12,00



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Siraj Awal Aman AV Argo 3:57,76 3:54,00
2 Erik Siemer Duitsland 3:58,77 3:53,99
3 Peer Voesenek Scorpio 4:11,22 4:05,00
4 Hidde Leenders Nijmegen 4:12,24 3:57,00
5 Jaimy Voogt CAV Energie 4:21,35 4:10,00
6 Sören Wienke Duitsland 4:21,49 4:15,50
7 Cas Wille AV Statina 4:26,13 4:20,00
8 Kalieb Redda AV Lionitas 4:26,18 4:15,00
9 Jana van Lent Belgie 4:45,37 4:39,00
10 Faas van der Ven Triathlon 4:47,16 4:36,00
11 Gijs van Male ARV Ilion 4:51,34 4:45,00



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Linus Vennemann Duitsland 8:29,48 8:30,50
2 Ruben Koppelman ACO 9:52,06 9:45,26
3 Tjalling Galema GACH 10:01,21 9:50,00
4 Stijn Prijten OSM `75 11:12,63 11:15,00
Lars Mol GACH --- 9:50,00



Jongens Junior A - 200 meter horden

# Naam Res OBP
1 Koen Roskamp BAV 25,76 +1.4 m/s25,50



Jongens Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Koen Roskamp BAV 40,41 40,88 X 42,21 - - 42,21 39,86
2 Bas Ostendorf BAV 22,77 25,18 22,12 29,67 - - 29,67 35,00



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tijmen van Hal PH 1,91 1,96



Jongens Junior A - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5Res OBP
1 Navaro dou...Aboikonie Haag 14,76 15,11 14,45 - - 15,11 +1.6 m/s---



Jongens Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Thijs van ...wershaven DVTR 17,56 +0.3 m/s18,50
2 Watson Dikken AV Statina 18,17 -0.1 m/s17,50
3 Jarno Jansen NTB 18,43 +0.2 m/s18,00
4 Mike van Wouwe ATH 19,03 +0.9 m/s18,98
5 Stijn van Bergen PH 21,21 +1.6 m/s30,00



Jongens Junior B - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Binne Brok Tempo AV 37,89 37,53
2 Florian Kroll Duitsland 39,02 38,62
3 Jarno Jansen NTB 39,27 38,00
4 Mike van Wouwe ATH 40,63 41,02
5 Nando Kramer AV Aquilo 43,27 41,89
6 Stijn van Bergen PH 49,46 1:00,00



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jeff Tesselaar AV Hera 1:59,66 1:56,12
2 Thomas Reining AV PEC 1910 2:01,26 1:58,00
3 Lars Laros Scorpio 2:01,57 1:59,00
4 Timo Hoogendoorn U-Track 2:02,50 1:57,00
5 Luuk Verbaandert Eindhoven 2:03,23 1:59,89
6 Tijmen Wisselink AV Argo 2:04,23 2:02,22
7 Natnael Meij PAC 2:05,54 1:58,90
8 Matthijs Klaasboer DVTR 2:07,89 2:04,00
9 Niels Laros Scorpio 2:08,06 2:02,50
10 Ruben van Groenewoud AV Unitas 2:08,73 2:04,00
11 Soufian Koraichi AV Caesar 2:09,04 2:07,80
12 Rob van Limpt HLLM 2:09,64 2:09,59
13 Nando Kramer AV Aquilo 2:11,21 2:05,00
14 Jasper Bloks AV Statina 2:13,59 2:14,00
15 Koen Diepen PH 2:16,03 2:15,94
16 Maron Janssen Eindhoven 2:22,27 2:20,00
17 Max de Kruijf PH 2:25,79 2:19,00
Steyn Potuit Scorpio DNF 2:19,48



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 William Webster GVAC 4:12,16 4:07,00
2 Ids van Korven RTE 4:14,08 4:05,00
3 Tijn van Zijl KAV Holland 4:18,26 4:16,40
4 Gijs de Haan PAC 4:22,71 4:14,00
5 Noah Holten Scopias 4:23,97 4:20,00
6 Max Swabedissen AV Rijssen 4:24,83 4:25,00
7 Yafet Gergis Triathlon 4:27,25 4:24,00
8 Wu Ping Kuiper Groningen 4:31,11 4:24,00
9 Mick Wolvekamp AV Unitas 4:32,02 4:29,46
10 Jarik van de Mast Altis 4:35,94 4:28,00
11 Sam van der Werf HRRR 4:36,79 4:25,00
12 Sven Van d...eerendonk PH 4:37,52 4:39,34
13 Lans Timmermans PH 4:45,08 4:39,34
14 Filip Hofstede AV PEC 1910 4:50,76 4:45,00
15 Bram Schumacher CAV Energie 4:51,89 4:45,00
16 Carl Martens ARV Ilion 4:57,50 4:45,00
17 Thorben Segers Eindhoven 5:00,17 4:35,67
18 Rowan Dekker Castricum 5:09,69 5:00,00
19 Yorben Cornu Belgie 5:15,24 4:59,00



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Nabil MAHDI DJAMA Djibouti 8:11,82 8:05,00
2 Jordi Tijssen AV Cifla 9:22,88 9:10,00
3 Senai Haile CAV Energie 10:09,97 9:50,00
4 Stijn Verheij U-Track 10:20,26 10:00,00
Oussama Ameur Marokko DNF 8:32,69



Jongens Junior B - 200 meter horden

# Naam Res OBP
1 Romke Wielstra AV NOP 28,76 +0.7 m/s30,00
2 Mats Roskamp BAV 32,40 +0.7 m/s---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Marten Prince Altis 13,61 13,69 X 13,46 14,22 13,49 14,22 14,93
2 Niels Altena Hanzesport 10,50 12,67 11,06 12,34 12,10 12,49 12,67 12,73
3 Patrick Meskes Altis 12,52 12,48 X 12,09 11,76 11,83 12,52 11,21



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Twan van Rijn AAV `36 46,96 48,21 47,87 X 47,64 58,32 58,32 52,20
2 Niels Altena Hanzesport 45,72 X X 45,33 45,41 43,48 45,72 45,24
3 Marten Prince Altis 43,85 X 41,87 37,08 41,03 - 43,85 39,98
4 Patrick Meskes Altis 39,88 42,24 39,33 43,21 41,61 42,37 43,21 42,68
5 Rutger Hoekstra Heerenveen 36,73 35,83 X - - - 36,73 38,80
6 Kyan Krol AAV `36 32,57 33,12 29,50 32,48 31,95 36,35 36,35 33,12
7 Thijs van ...wershaven DVTR 34,02 - - - - - 34,02 32,72
8 Mats Roskamp BAV 25,65 X X - - - 25,65 35,00



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Rutger Hoekstra Heerenveen 1,81 1,86
2 Twan van Rijn AAV `36 1,71 1,78
3 Kyan Krol AAV `36 1,61 1,66
3 Florian Kroll Duitsland 1,61 1,50



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5Res OBP
1 Maurice Afognon ARV Ilion 11,27 11,53 11,85 12,10 12,18 12,18 +2.4 m/s1,00
2 Timo van Ruiten HLLM 9,44 X 9,56 10,23 10,47 10,47 -0.1 m/s1,00



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Jeff Tesselaar AV Hera 5,83 6,17 6,18 6,06 6,05 - 6,18 +3.4 m/s---
2 Maurice Afognon ARV Ilion 5,53 5,56 5,51 3,62 2,10 - 5,56 +2.1 m/s6,39



Masters Mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Vincent Kerssies M35 - AC TION 17,54 +0.2 m/s18,00
2 Dennis de Groot M35 - HLLS 17,81 +1.6 m/s24,00
3 Lennart Teunissen M35 - Altis 18,28 +0.3 m/s18,27
4 Jordi Mim...ero Palop M50 - Haag 18,39 +0.3 m/s18,37
5 Bas Jubels M35 - AV Phoenix 18,45 +0.3 m/s18,20
6 Bart Roth M45 - U-Track 18,68 +0.2 m/s18,18
7 Lennert Elands M40 - ATOP 18,93 +0.3 m/s18,50
8 Patrick Schoo M50 - U-Track 19,03 +0.9 m/s19,15
9 Nelson Lima M45 - CAV Energie 20,25 -0.3 m/s20,39
10 Juul Acton M65 - U-Track 20,52 -0.3 m/s20,30
11 Rendolf van Hoof M55 - GACH 50,46 +1.6 m/s---



Masters Mannen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Vincent Kerssies M35 - AC TION 37,87 37,50
2 Dennis de Groot M35 - HLLS 38,36 37,00
3 Peter Jan Laverman M35 - CAV Energie 38,50 39,34
4 Maurice Vlek M35 - Phanos 38,90 37,50
5 Ruben Alba Arias M35 - AV Hylas 39,26 39,34
6 Toine van Beckhoven M45 - AV Attila 39,33 38,20
7 Bart Roth M45 - U-Track 39,46 40,00
8 Bas Jubels M35 - AV Phoenix 40,17 39,50
9 Jordi Mim...ero Palop M50 - Haag 40,60 38,37
10 Lennert Elands M40 - ATOP 41,39 38,50
11 Adriaan Saman M35 - AV34 41,63 42,00
12 Patrick Schoo M50 - U-Track 41,72 40,00
13 Nelson Lima M45 - CAV Energie 43,30 42,77
14 Ernst van Raaij M55 - Nijmegen 46,46 45,50
Chris Mettrop M75 - Spark DNS 1:00,11



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Ruben Alba Arias M35 - AV Hylas 1:59,23 1:54,27
2 Peter Jan Laverman M35 - CAV Energie 2:02,71 1:57,20
3 Jeroen Engels M35 - PH 2:13,74 2:15,94
4 Dirk-Jan Demkes M45 - Pallas `67 2:14,14 2:02,00
5 Egon van den Broek M40 - HRR 2:20,87 2:16,00
6 Dolf van de Voort M45 - PAC 2:23,94 2:19,79
7 Ron van der Linden M55 - AV Statina 2:30,56 2:25,00
8 Hans Marsman M55 - AV Veluwe 2:32,71 2:27,00
9 Remco Hoetmer M45 - GACH 2:35,92 2:45,00
10 Robbie van Dijk M45 - LGAS 2:39,54 2:33,41
11 Matthieu Schenk M45 - HLLS 3:01,00 3:40,00
12 Rens Bodewes M65 - Fortius 3:02,84 2:59,00
Frans Dijkman M75 - AVGM DNS 3:26,88
Robin van de Mast M45 - Altis DNF 2:10,46



Masters Mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Benjamin Romkes M50 - Leiden 4:24,31 4:12,98
2 Vincent Hofmann M35 - Pijnenburg 4:28,20 4:22,00
3 Michiel Stiemer M45 - GACH 4:37,48 4:29,00
4 Bo Menning M35 - Pijnenburg 4:37,69 4:33,00
5 Jeroen Engels M35 - PH 4:38,21 4:39,34
6 Michiel Otten M50 - Leiden 4:38,76 4:27,83
7 Jaap Stijlaart M60 - Triathlon 4:48,50 4:44,00
8 Ruben Muller M35 - AV Lionitas 4:58,17 4:48,00
9 Tim Brouw...de koning M55 - Leiden 5:08,44 5:15,01
10 Paul Kivit M35 - Leiden 5:08,73 5:15,01
11 Johan Smet M60 - Phanos 5:09,23 4:50,00
12 Dennis Pel M45 - GACH 5:15,36 4:50,00
13 Frank Ydema M35 - CAV Energie 5:15,83 5:14,56
14 Sake Timmermans M35 - LGAS 5:40,18 5:13,00
15 Thomas Schmidt M60 - Duitsland 5:47,51 5:30,00



Masters Mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Patrick Kwist M50 - Rotterdam 9:00,11 8:58,27
2 Tycho Schol M45 - Pallas `67 9:24,47 9:25,00
3 René Hage M35 - AV Gouda 9:26,32 9:14,00
4 Leonard Tersteeg M35 - AV Phoenix 9:29,51 9:20,00
5 Tonnie Stouten M50 - AV Veluwe 9:54,62 9:45,00
6 Jan-Pieter Mondria M55 - De Gemzen 9:57,34 9:45,63
7 Guido van Doorn M35 - Haag 9:57,59 9:55,00
8 Jaap Vink M40 - AV Phoenix 9:58,18 9:59,00
9 Martin Keulemans M50 - GACH 10:06,36 10:10,00
10 Marc Heesbeen M35 - AV Oss `78 10:07,36 10:08,00
11 Sicco Bus M45 - Altis 10:26,57 10:20,00
12 Krijn Kroezen M45 - SPLS 10:44,71 10:38,00
13 Dennis 't Hoen M35 - AV Veluwe 10:56,82 10:59,01
14 Eric Teunissen M50 - ARV Ilion 11:03,35 11:00,50
15 Ramon Lentink M40 - AV Veluwe 11:09,96 10:59,00
16 Mark Eerenberg M35 - AV Phoenix 11:23,32 11:07,00
17 Toon Verkerk M65 - avVN 12:16,34 12:59,00
18 Adilson M ... da Silva M40 - PAC 12:21,10 12:14,00
Joeri Voltman M40 - AV Argo DNS 12:55,00
Nick Jacobs M35 - THOR --- 9:00,00



Masters Mannen - 200 meter horden

# Naam Res OBP
1 Vincent Kerssies M35 - AC TION 24,95 +1.4 m/s26,50
2 Toine van Beckhoven M45 - AV Attila 27,14 +1.4 m/s26,50
3 Adriaan Saman M35 - AV34 27,87 +0.1 m/s28,50
4 Lennert Elands M40 - ATOP 29,73 +0.1 m/s28,50
5 Zeger Knipmeijer M45 - Altis 36,10 +0.7 m/s34,00
6 Gert Velthuizen M60 - VS97 39,02 +0.7 m/s34,02



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 René Hondelink M70 - AV34 10,12 10,01 9,59 10,82 10,26 8,72 10,82 10,36
2 Jeroen Vreugdenhil M50 - AV Statina 6,87 6,73 6,78 6,57 6,62 X 6,87 6,80



Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Frank Bossers M50 - Spado 36,09 30,83 - - - - 36,09 33,00
2 Frits van der Velden M60 - Atledo 27,71 X 28,07 26,48 - - 28,07 35,75



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Matthijs Hofman M35 - Altis 1,51 1,45
2 Onno Waalewijn M70 - AV 1923 1,26 1,30
Jan Miltenburg M55 - Maastricht NM 1,57



Masters Mannen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5Res OBP
1 Frank Bossers M50 - Spado 10,53 10,44 10,38 10,15 - 10,53 +2.0 m/s10,85
2 Zeger Knipmeijer M45 - Altis 8,61 8,74 8,74 8,57 8,77 8,77 +1.1 m/s9,13
3 Gert Velthuizen M60 - VS97 7,94 8,01 8,03 8,06 - 8,06 +1.0 m/s8,43
4 Frits van der Velden M60 - Atledo 7,99 7,84 7,72 X 7,83 7,99 +1.4 m/s8,14



Masters Mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Lennart Teunissen M35 - Altis 6,09 5,99 5,90 5,76 - - 6,09 +0.7 m/s6,15
2 Matthijs Hofman M35 - Altis 4,20 X 4,32 X - - 4,32 +0.6 m/s4,70
3 Jeroen Vreugdenhil M50 - AV Statina 3,90 3,70 3,47 3,84 3,24 - 3,90 +1.0 m/s4,00
Onno Waalewijn M70 - AV 1923 - - - - - - DNS 3,70



Masters Vrouwen - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Riet Jonk...s-Slegers V75 - Atledo 3:16,94 3:11,74
2 Dineke Kok V65 - GACH 3:34,86 3:40,51
3 Janine Scherpenberg V45 - Almere `81 3:44,01 3:45,00
4 Yvonne van der Kooij V55 - Almere `81 3:51,24 3:45,04



Masters Vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Paddy Herijgers V40 - DJA 5:04,51 4:51,86



Masters Vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Nicole We...ng-Dissel V50 - AAC 10:07,94 9:58,00
2 Mirjam Koersen V45 - GACH 10:42,26 10:29,66
3 Silke Schmidt V60 - Duitsland 10:43,68 10:30,00
4 Agnes Schipper V50 - HLLS 10:46,71 10:30,00



Masters Vrouwen - 200 meter horden

# Naam Res OBP
1 Linda van Berkel V45 - AV `40 37,45 +0.6 m/s37,00



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Monique Heijns V40 - AV34 10,31 9,89 9,65 9,90 10,05 10,61 10,61 10,93
2 Carina Greven V50 - AV 1923 7,47 6,76 7,40 7,36 7,48 6,95 7,48 30,00
3 Linda van Berkel V45 - AV `40 6,95 7,07 7,14 6,73 6,25 X 7,14 7,63
4 Rina Groenendijk V60 - AV `47 6,14 6,94 6,80 6,39 6,42 6,29 6,94 7,16
5 Janine Scherpenberg V45 - Almere `81 5,90 6,52 6,20 6,02 5,96 6,02 6,52 6,89
6 Yvonne van der Kooij V55 - Almere `81 6,39 6,21 6,00 5,52 5,52 5,88 6,39 6,31



Masters Vrouwen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Bieneke Bauling V50 - Eindhoven 28,07 27,68 X 29,76 28,94 X 29,76 33,85
2 Carina Greven V50 - AV 1923 23,09 25,74 26,43 26,34 X X 26,43 30,22



Masters Vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Linda van Berkel V45 - AV `40 1,36 1,50
2 Eefke Vro...chneiders V40 - Altis 1,31 1,40
3 Yvonne van der Kooij V55 - Almere `81 1,16 1,12
Janine Scherpenberg V45 - Almere `81 NM 1,00



Masters Vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5Res OBP
1 Rina Groenendijk V60 - AV `47 7,68 7,69 7,88 X 7,72 7,88 +0.6 m/s8,50



Masters Vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Justine Fleming GACH 20,19 -0.3 m/s20,01



Meisjes Junior A - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Michelle van Dorth DAV Kronos 47,91 44,99



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Bregje Sloot De Liemers 2:13,19 2:00,00
2 Kyra Keurentjes De Liemers 2:16,41 2:06,00
3 Ilse Kamphuis Castricum 2:21,44 2:15,00
4 Naomi Heidema ACO 2:24,78 2:18,00
5 Kim Groeneveld AV Hylas 2:32,20 2:28,00
6 Tabitha Bruin HLLS 2:34,94 2:27,00
7 Janneke Mengerink Atledo 2:35,12 2:32,00



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Yara Cornu Belgie 5:45,22 5:15,00



Meisjes Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Terra Muntjewerff Ciko `66 10:22,78 9:59,00
Noa Nijland AV Argo DNS 13:09,00



Meisjes Junior A - 200 meter horden

# Naam Res OBP
1 Justine Fleming GACH 31,98 +0.5 m/s33,00



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Vera van den Berg PH 8,61 8,34 9,80 8,78 8,62 9,23 9,80 8,54



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
Michelle van Dorth DAV Kronos X X X X X X NM 34,16



Meisjes Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Marieke Moonen De Spartaan 19,16 +0.9 m/s18,80
2 Franziska Burchett AV Sparta 19,43 +0.9 m/s19,17
3 Fenna Achterberg VAV 19,65 +0.9 m/s18,73
4 Jessica Sluiter PH 19,80 -0.1 m/s19,30
5 Eva Nijdam Scorpio 19,86 -0.1 m/s19,31
6 Alyshia Kavehercy NEAV 19,87 -0.1 m/s19,81
7 Iris Nass AV PEC 1910 21,08 -0.3 m/s21,22
8 Noa Snijders Eindhoven 21,56 +1.6 m/s21,28
9 Lieke Radsma AV Trias 22,34 +1.6 m/s22,36
10 Victoria Hansma BAV 23,04 +1.6 m/s23,00



Meisjes Junior B - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Marieke Moonen De Spartaan 41,98 41,40
2 Kika de Vos PAC 42,73 42,00
3 Eva Nijdam Scorpio 42,75 40,97
4 Franka Holland Castricum 44,31 45,34
5 Jessica Sluiter PH 44,50 43,00
6 Isis Levels Scopias 45,41 43,00
7 Febe Bakker BAV 45,67 44,00
8 Ygoti Tojo U-Track 45,69 43,00
9 Noa Snijders Eindhoven 47,44 45,53
10 Rosalie B...nenpoorte DVTR 48,14 1:00,00
11 Lieke Radsma AV Trias 50,13 49,55
Alyshia Kavehercy NEAV DNS 43,00
Iris Nass AV PEC 1910 DNS 45,00



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Emmy van den Berg PH 2:13,40 2:15,94
2 Lieke Hoogsteen AV Cifla 2:18,32 2:13,50
3 Anne de Jong Atledo 2:23,49 2:18,59
4 Maartje Arnold PAC 2:24,70 2:20,00
5 Maud van S...rtensdijk Voorne 2:26,13 2:20,00
6 Bridget Konings Ciko `66 2:27,46 2:19,90
7 Tessa Harbrink AV PEC 1910 2:29,30 2:20,00
8 Fee van Overdam CAV Energie 2:33,08 2:27,00
9 Roos de Jong Atledo 2:33,37 2:28,24
10 Robin Beijer AV `40 2:33,55 2:31,37
11 Nora Ebbing Ciko `66 2:34,82 2:28,16
12 Lieke Vreugdenhil AV Statina 2:35,03 2:30,00
13 Tamika Conrad CAV Energie 2:35,74 2:27,00
14 Yana van Aarle Eindhoven 2:37,20 2:20,00
15 Veerle van Erp AVGM 2:37,41 2:25,00
16 Esmee Vis De Gemzen 2:38,75 2:32,99



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Amina Maatoug Leiden 4:26,43 4:24,75
2 Britt Roos HAC `63 4:28,70 4:23,00
3 Dione Schipper Start `78 4:52,50 4:48,00
4 Julia Groot Ciko `66 4:52,56 4:43,00
5 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 4:56,66 4:54,98
6 Marit Griep Scorpio 4:56,89 4:48,00
7 Minke Nijhuis AV PEC 1910 5:12,41 4:58,00
8 Tinke Grotenhuis PH 5:23,68 5:12,82
9 Ruth Spijker Castricum 5:28,38 5:15,00
10 Marlotte Vliese Castricum 5:28,41 5:22,33
11 Danica Willemen Atledo 5:31,05 5:15,00
12 Merel Talens Ciko `66 6:17,15 5:50,00



Meisjes Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Vera de Vries HRRR 10:02,65 9:58,00



Meisjes Junior B - 200 meter horden

# Naam Res OBP
1 Rosalie B...nenpoorte DVTR 33,53 +0.6 m/s1:00,00
2 Febe Bakker BAV 34,72 +0.6 m/s34,50
3 Robin Beijer AV `40 34,89 +0.6 m/s36,41
4 Sabien Hilhorst BAV 35,47 +0.6 m/s34,00
5 Anniek Draaistra AV NOP 35,65 +0.5 m/s34,00
6 Kirsten Peeters Eindhoven 35,99 +0.6 m/s40,00
7 Esmee Mulder ATNY 36,34 +0.6 m/s38,00



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Anne Knijnenburg AV Oss `78 10,69 10,50 10,52 10,02 10,31 9,99 10,69 11,40
2 Simone Schouws Phanos 9,63 9,23 8,86 X 9,19 9,37 9,63 10,00



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Anne Knijnenburg AV Oss `78 38,63 31,10 37,82 35,47 - - 38,63 38,60
2 Cindy Hofstede DVTR 23,98 27,94 28,14 29,52 X X 29,52 31,07
3 Simone Schouws Phanos X X X X 29,15 X 29,15 30,00
4 Romee Hermse PAC 28,62 X 28,79 26,52 26,89 22,95 28,79 33,35
5 Yana van Aarle Eindhoven X X X 24,57 - - 24,57 33,50
6 Femke Daan De Spartaan 24,13 21,95 X 23,52 21,71 23,42 24,13 25,74
7 Lieke Vreugdenhil AV Statina 16,82 18,73 X X 16,28 18,48 18,73 23,21



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Fiona de Vries AV Impala 1,51 1,55
2 Anne Knijnenburg AV Oss `78 1,46 1,55
2 Marije Brouwer HRRR 1,46 1,55
4 Franziska Burchett AV Sparta 1,36 1,45
Fenna Achterberg VAV NM 1,66



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5Res OBP
1 Isis Ferrier Haag 9,85 9,91 10,04 10,70 10,42 10,70 +0.0 m/s11,03
2 Alyshia Kavehercy NEAV 10,23 9,93 9,78 X - 10,23 +1.1 m/s10,00
3 Anna Lusthof Olympus `70 X 9,24 X 8,90 8,66 9,24 +0.9 m/s10,42
Romee Hermse PAC - - - - - DNS 10,29



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Elly Thomas U-Track 4,36 4,66 4,57 4,73 X 4,52 4,73 +2.7 m/s4,80
2 Femke Daan De Spartaan 4,39 4,25 X 4,37 4,31 4,21 4,39 +2.1 m/s4,53
3 Esmee Mulder ATNY X 4,16 3,82 4,08 X 3,89 4,16 +1.3 m/s4,43
4 Victoria Hansma BAV X 3,13 3,66 3,47 3,66 3,11 3,66 +0.7 m/s4,00
5 Sabien Hilhorst BAV 3,36 3,50 3,57 3,57 3,45 3,36 3,57 +1.1 m/s4,00



Senioren mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Assan Faye DVTR 16,16 +0.9 m/s16,33
2 Rick Mombarg AV Argo 16,79 +0.9 m/s16,85
3 Jeroen Piek Heerenveen 16,80 +0.9 m/s16,84
4 Kevin Damstra AV Sprint 16,95 +0.9 m/s16,80
5 Jeffrey Bonsu AV Feniks 17,07 -0.1 m/s17,50
6 Marshall Croes Rotterdam 17,11 +0.9 m/s17,24
7 Jeroen Witteveen HLLS 17,48 +0.9 m/s16,80
8 Bram Berkhout AV NOVA 17,50 -0.1 m/s17,65
9 Skip Renders VTLS 17,59 -0.1 m/s17,46
10 Jordi van ...r Kuijlen ATH 17,59 -0.1 m/s17,66
11 Stijn Jorissen AC TION 17,60 -0.1 m/s17,60
12 Maurice Dassen AV Caesar 17,68 +0.2 m/s18,00
13 Remy Stieglis Phanos 17,76 -0.1 m/s17,30
14 Thijs Heemskerk AKU 17,84 +0.9 m/s17,00
15 Boris Schram GACH 17,86 +0.2 m/s18,00
16 Tom de Leeuw Almere `81 17,99 -0.1 m/s17,50
17 Robert de Jong AV Athlos 18,32 +0.2 m/s18,00
18 Flip Breuer Phanos 18,60 +0.3 m/s18,50
19 Ruben van Nieuwpoort AV Phoenix 18,90 -0.3 m/s20,00
20 Taiki Pap...eou Lazos GACH 19,16 -0.1 m/s19,64
21 Bart van Zijp AAV `36 19,54 +0.9 m/s19,00
22 Tim Zandee AKU 19,69 -0.3 m/s20,00
23 Jesse Keller Altis 19,95 -0.3 m/s20,05
24 Auke Vos PH 24,19 +1.6 m/s30,00



Senioren mannen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Assan Faye DVTR 34,88 34,10
2 Kevin Damstra AV Sprint 35,27 35,23
3 Toby Van Gastelen Phanos 36,10 37,50
4 Bas Uitbeijerse Haag 36,44 35,85
5 Bram Berkhout AV NOVA 36,75 36,85
6 Job Wiltink AV Haarlem 37,01 36,50
7 Lennart de Looze AKU 37,08 36,66
8 Tom de Leeuw Almere `81 37,25 37,50
9 Jeroen Piek Heerenveen 37,38 36,59
10 Joost Koldijk HLLM 37,51 38,00
11 Stijn van Nierop DAK 37,65 37,34
12 Skip Renders VTLS 37,80 37,00
13 Thijs Heemskerk AKU 37,96 36,66
14 Jeffrey Bonsu AV Feniks 37,98 36,00
15 Luigi Rondas Maastricht 38,25 37,50
16 Stijn Jorissen AC TION 38,41 37,00
17 Floris-Jan Fokkinga AV Hera 38,54 39,20
18 Jordi van ...r Kuijlen ATH 38,73 39,18
19 Marco Jansen AV Phoenix 38,91 41,00
20 Havard Lalit Noorwegen 39,66 38,50
21 Robert de Jong AV Athlos 40,00 39,00
22 Matthijs Kuyken HLLM 40,01 39,00
23 Ruben van Nieuwpoort AV Phoenix 40,71 42,00
24 Bart van Zijp AAV `36 43,18 40,00
25 Auke Vos PH 55,21 1:00,50
Flip Breuer Phanos DNS 39,00
Tim Zandee AKU DNS 44,00
Christof Pieters Belgie DNS 35,32
Jon Schouwenaar AV 1923 DNF 36,66



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Hanad van Haren U-Track 1:59,18 1:54,00
2 Miljo Felter AV Haarlem 2:00,01 1:59,64
3 Eric van der Meer VTLS 2:01,56 1:58,79
4 Michiel Schinkel LGAS 2:02,87 1:58,90
5 Jurriën ...n 't holt AAC 2:03,71 1:59,23
6 Lars Voskuilen Altis 2:03,74 1:57,00
7 Bradley Wilsher GBR 2:04,86 2:04,00
8 Alex Kuik Groningen 2:05,79 2:02,00
9 Edwin Kammerman CAV Energie 2:05,96 2:03,58
10 Niels Jacobs ATH 2:06,24 1:59,80
11 Joey Blangé SPOB 2:06,83 2:05,86
12 Immo Badtke Duitsland 2:08,29 2:08,75
13 Gijs van Cappelle U-Track 2:08,86 2:02,00
14 Menno Brendeke AV Zaanland 2:09,78 1:59,00
15 Wiel Wijnen HLLS 2:11,29 2:08,00
16 Stefan Buit CAV Energie 2:14,52 2:15,00
17 Benjamin de Nijs CAV Energie 2:17,39 2:06,00
18 Tim Bolink AAC 2:17,57 2:15,00
19 Marco Jansen AV Phoenix 2:47,26 2:45,00



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Kevin Viezee AAC 3:53,99 3:54,50
2 Luuk Wagenaar Phanos 3:54,71 3:51,21
3 Samuel Chapple Olympus `70 3:55,67 3:53,38
4 Mudesir Awal Aman AV Argo 3:57,29 3:54,00
5 Lucas Nieuweboer KAV Holland 3:57,81 3:54,00
6 Victor van der Wel PAC 3:58,48 3:55,67
7 Hugo van den Haak Rotterdam 4:01,40 3:52,50
8 Cas Lutz GACH 4:01,70 3:54,00
9 Sjoerd Weijers Nijmegen 4:04,14 3:48,20
10 Marco van Erp Leiden 4:07,18 3:57,90
11 Pepijn van... Westerlo Eindhoven 4:10,36 4:05,00
12 Ruben Garretsen AV Argo 4:10,91 3:59,00
13 Ronald Cockx DJA 4:13,01 4:07,00
14 Thijmen van der Loop VTLS 4:14,04 4:05,00
15 Jasper Boot Leiden 4:14,37 3:58,00
16 Max van Gerrevink Leiden 4:19,62 3:59,00
17 Bereket Yemn Leiden 4:20,72 4:10,00
18 Dirk Evers AV Spiridon 4:20,88 4:14,83
19 Jelmer van der Veen AV Lionitas 4:23,70 4:11,00
20 Mees van der Meij Rotterdam 4:24,27 4:20,00
21 Nick van N...wenhuizen Ciko `66 4:24,94 4:12,84
22 Pepijn Janssen GACH 4:30,11 4:15,00
23 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 4:33,07 4:25,00
24 Peter Peereboom AV Phoenix 4:37,66 4:29,00
25 Jan-Willem de Mol Rijnsoever 4:48,35 4:40,00
26 Ronald Van Meurs PAC 4:52,79 4:38,00
27 Mart Goudzwaard HLLM 5:06,73 5:07,05
Pieter Mijnhout GACH DNF 3:54,80
Tom de Gelder Olympus `70 DNF 3:48,27



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Abhishek PAL India 8:10,12 8:00,00
2 Mohamed ALI Nederland 8:17,80 8:04,53
3 Filmon Tesfu SPLT 8:22,57 8:25,66
4 Luuk Maas AV Cifla 8:29,35 8:19,18
5 Daan Reintjes De Liemers 8:29,86 8:30,00
6 Danny Koppelman ACO 8:31,51 8:35,77
7 Yahala Awal Aman AV Argo 8:38,11 8:35,00
8 Khalid Mokhtari PAC 8:42,31 8:41,03
9 Niels te Pas De Kieviten 8:42,82 8:39,00
10 Marco van Etten Rotterdam 8:43,81 8:43,00
11 Niels Baljet Rotterdam 8:47,60 8:41,44
12 Abdiniini Hassan AV Cifla 8:48,34 8:30,00
13 William van Eeken ACO 8:50,61 8:42,42
14 Paul Geertsma AV Lionitas 8:55,30 8:48,46
15 Reinder Prince Triathlon 9:01,19 9:00,00
16 Freek Lier Haag 9:03,63 8:38,23
17 Jan Willem Hagen AV `40 9:04,55 8:50,00
18 Tom Hak PAC 9:04,58 9:20,00
19 Peter-Jan de Jong HRRR 9:06,41 8:55,00
20 Gerrit Wolbers AV Lionitas 9:07,70 8:55,00
21 Mark te Brake AVA `70 9:09,00 8:45,00
22 Erik van Rijsewijk AV Cifla 9:09,81 8:54,54
23 Rick Heutinck AV Argo 9:10,81 8:55,00
24 Rens Simons VRT 9:12,03 8:50,00
25 Niels Kerkhof Triathlon 9:12,58 9:05,00
26 Roel Kwaaitaal NTB 9:18,01 9:00,00
27 Niels Verhagen AV Oss `78 9:19,50 8:54,32
28 Alvin Severijn ARV Ilion 9:22,38 9:14,00
29 Joost Zaunbrecher AV Edam 9:23,46 9:18,63
30 Yvo Oudman PAC 9:24,29 9:15,00
31 Coen Visser PAC 9:28,23 9:39,00
32 Nemi Roozemond DAK 9:28,36 9:09,09
33 Jordy Kloet AV Argo 9:33,15 8:55,00
34 Mathijs Wiggers HLLM 9:38,40 9:25,00
35 Vincent Tas ARV Ilion 9:42,19 9:30,00
36 Gertjan de Jong AV Athlos 9:44,10 9:40,00
37 Jip van Lent AV Oss `78 9:46,78 9:40,69
38 Bart Van de Kamp AV Oss `78 9:48,96 9:45,50
39 Thomas Luttikhold U-Track 9:50,96 9:30,00
40 Kevin Versprille PAC 9:51,92 9:20,00
41 Maikel Tax AV Oss `78 10:01,80 9:58,00
42 Mark Schriek HLLS 10:02,93 10:00,00
43 Tim te Brake AVA `70 10:05,61 9:45,00
44 Jeffrey va...der Krogt PAC 10:06,20 10:00,00
45 Milan Verheugen Ciko `66 10:13,83 9:59,00
46 Willem Verhoeven ASTX 10:24,78 9:30,00
47 Davied Meerstra DVTR 10:27,27 10:00,00
48 Thijs Smudde AV Phoenix 10:28,87 11:43,00
49 Richard Holstege AV `40 10:30,82 10:28,00
50 Daan Dekker U-Track 10:40,28 10:45,00
51 Lennart Nap U-Track 10:50,95 11:15,00
52 Joep Staps NTB 12:22,47 11:55,55
Paul Zwama Leiden DNF 8:35,00
Roy HOORNWEG Nederland DNF 8:14,01
David Bouman PAC --- 9:24,00



Senioren mannen - 200 meter horden

# Naam Res OBP
1 Timo Brandehof HLLM 26,08 +0.1 m/s28,56
2 Arthur van Essen Altis 26,17 +1.4 m/s26,00
3 Igor Brink DVTR 26,63 +0.1 m/s28,70
4 Luigi Rondas Maastricht 26,95 +0.1 m/s27,98
5 Lennart de Looze AKU 27,15 +1.4 m/s26,50
6 Joost Koldijk HLLM 27,34 +0.7 m/s28,89
7 Maurice Dassen AV Caesar 27,61 +0.7 m/s29,00
8 Joey Blangé SPOB 27,97 +1.4 m/s27,76
9 Hugo Vader AV NOVA 28,35 +0.1 m/s28,30
10 Matthijs Kuyken HLLM 29,40 +0.1 m/s28,50
11 Eric Castrop AV Phoenix 34,18 +0.7 m/s31,00
Thomas van...er Vooren Altis DNF 27,00



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Matthijs de Waal AV `47 X 11,88 11,35 11,23 11,58 12,11 12,11 11,97
2 Wim Vonk Altis X 10,75 10,81 10,77 X 10,12 10,81 12,19
3 Jens Welling Leiden 9,39 9,86 9,44 9,47 X 9,56 9,86 10,28



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Luka Liebrand Hollandia X 52,53 X 42,21 52,03 50,48 52,53 54,44
2 Steven Eleonora Phanos 46,07 - - - - - 46,07 53,58
3 Rick Mombarg AV Argo X 44,23 X 43,56 - - 44,23 45,00
4 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 41,14 40,67 X X - - 41,14 47,77
5 Trystan de Weerdt AAV `36 X X X 40,65 X 38,38 40,65 42,00
6 Arthur van Essen Altis 39,43 38,30 38,43 34,98 39,58 39,94 39,94 42,02
7 Thijs Roskamp DAV Kronos 32,95 31,81 31,63 - - - 32,95 35,00



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Trystan de Weerdt AAV `36 1,96 1,97
1 Erwin de Vor VAV 1,96 2,01
3 Ramon Rollinger AVON 1,71 1,75



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5Res OBP
1 Emilson M...z Alvares AV Sparta 13,98 X 14,48 13,44 - 14,48 +3.1 m/s14,13



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Dudly Boeldak Rotterdam X 6,50 X 6,81 X - 6,81 +2.6 m/s7,60
2 Boris Schram GACH X X 6,17 6,51 X - 6,51 +1.6 m/s6,50
3 Stefan de Vries AAC 6,29 X 6,41 6,42 X - 6,42 +1.4 m/s---
4 Hugo Vader AV NOVA 5,64 5,48 5,38 5,24 5,58 - 5,64 +2.3 m/s6,10
5 Taiki Pap...eou Lazos GACH 4,73 4,97 5,11 X 5,10 - 5,11 +0.4 m/s4,50
6 Koen Stapel ARV Ilion 3,88 4,08 X - - - 4,08 +2.2 m/s6,30



Senioren vrouwen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Eefje Boons DVTR 17,84 +0.9 m/s17,20
2 Mariska Bun AV Phoenix 18,52 +0.3 m/s18,70
3 Dominique Veninga Groningen 19,43 +0.9 m/s19,00
4 Emilie Starling AV Caesar 19,52 -0.1 m/s19,40
5 Puck van Wiltenburg PAC 19,67 -0.1 m/s19,50
6 Emma van der Pal AV Trias 20,41 -0.1 m/s19,50
7 Louise Taatgen Groningen 20,61 -0.1 m/s20,00
8 Caïsa Buyne AAC 21,04 -0.3 m/s21,00



Senioren vrouwen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Eefje Boons DVTR 40,07 39,50
2 Dominique Veninga Groningen 41,63 40,00
3 Puck van Wiltenburg PAC 43,30 41,99
4 Emma Dekker Olympus `70 43,78 42,00
5 Mariska Bun AV Phoenix 44,13 42,00
6 Debra Akkermans ARV Ilion 44,34 43,51
7 Elsbeth Noppers U-Track 45,17 43,97
8 Julia M Wainaina Haag 45,84 46,00
9 Evelien Hooijman GACH 46,27 44,00
10 Simone van...ookhuizen Phanos 46,97 44,00
Silke Peeters Eindhoven DNF 41,00



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Diane van Es PAC 2:12,06 2:08,00
2 Corinde van Es PAC 2:12,95 2:10,00
3 Ilona van ...r Giessen Rotterdam 2:16,47 2:14,00
4 Lianne van Es Leiden 2:17,40 2:15,00
5 Emma Dekker Olympus `70 2:17,95 2:14,50
6 Jorieke Korenromp DVTR 2:19,44 2:18,00
7 Laurien Bellens AV Hylas 2:22,99 2:19,50
8 Fenna van Burg PH 2:23,18 2:19,00
9 Daniëlle van Dorth AV Hylas 2:24,28 2:18,99
10 Charlotte ...Breukelen AV Atverni 2:31,84 2:23,19
11 Brenda Calis AV Lycurgus 2:41,25 2:33,41
12 Julya de Groot AV Phoenix 2:47,90 2:45,00



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Marijke de Visser Dolichos 4:25,51 4:20,00
2 Silke Jonkman VTLS 4:28,36 4:24,00
3 Veerle Bakker Leiden 4:34,89 4:24,38
4 Mariska Poel DEM 4:52,84 4:44,00
Ineke van Koldam VTLS DNF 4:24,00



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Ellen Jansen Groningen 9:52,97 9:35,00
2 Lesley Smit LAAC Twente 10:10,89 9:42,00
3 Milou Smellink Altis 10:17,20 10:20,00
4 Evy Hens Nederland 10:24,94 10:20,00
5 Rosa Vermeulen Phanos 10:27,15 10:00,00
6 Esmee van der Wissel ARV Ilion 10:57,45 11:00,50
7 Inge van 't Veer AV Phoenix 11:11,58 11:22,77
8 Laura Ligthart AV Sparta 11:16,12 11:30,00
9 Jeanique de Graaf LGAS 11:44,10 11:25,28
10 Marieke Gimbel AV Phoenix 12:05,58 11:40,00
11 Roos Staps NTB 12:22,68 11:55,55
12 Marijke Dijkstra AV Spiridon 13:49,85 14:21,36
Elisa de Jong Groningen --- 9:15,00



Senioren vrouwen - 200 meter horden

# Naam Res OBP
1 Cathelijn Peeters PH 28,63 +0.5 m/s29,51
2 Silke Peeters Eindhoven 28,75 +0.5 m/s30,00
3 Eefje Boons DVTR 29,54 +0.5 m/s30,00
4 Jorieke Korenromp DVTR 30,60 +0.5 m/s30,00
5 Joyce Kraaijenbrink AV `47 31,41 +0.5 m/s33,00
6 Emilie Starling AV Caesar 34,23 +0.5 m/s31,80
7 Mirthe Muilwijk AV Phoenix 38,92 +0.6 m/s45,00



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lieke Mulder HLLS 10,88 10,19 10,70 11,07 10,24 11,04 11,07 10,50



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Anouschka de De Waal AV `47 31,71 31,34 32,29 31,68 31,29 34,68 34,68 34,24
2 Manon Schellekens DJA X 30,14 30,43 29,58 31,52 30,08 31,52 33,50
3 Evelien Van Wijk Fit 26,65 26,30 28,74 29,35 25,64 27,62 29,35 32,42
4 Lianne Daan De Spartaan 26,45 27,66 28,79 28,60 X 25,67 28,79 33,21
5 Tessa Poen DVTR 17,03 X 18,23 19,51 19,83 20,68 20,68 20,00
6 Tamara Bo...schansker Altis 15,45 18,68 15,72 13,71 17,01 15,65 18,68 17,02



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Marlies van Haaren Phanos 1,76 1,70
2 Imke Hanssen HLLS 1,61 1,65
3 Brenda van Geel HLLS 1,46 1,45
4 Rebecca Rijken Phanos 1,31 1,50



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5Res OBP
1 Maaike Boon Fortius 9,14 8,89 8,97 9,15 9,40 9,40 +1.3 m/s9,72



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Emma van der Pal AV Trias X 4,89 4,93 4,78 X 4,83 4,93 +3.2 m/s---
2 Salima Rozema Groningen 4,50 4,72 4,79 X X 4,88 4,88 +1.3 m/s---
3 Joyce Kraaijenbrink AV `47 4,41 4,53 4,60 4,70 X 4,56 4,70 +1.7 m/s4,80
Eva Bastmeijer Eindhoven - - - - - - DNS 6,30



Wheelers vrouwen - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Wheelers vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Nikita den Boer KAV Holland 2:38,36 1:54,58
2 Amy Siemons HAC 2:38,55 2:15,00