Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Lotte Poelman Castricum 13,32 +0.7 m/s13,50
2 Sheraja Plak Almere `81 13,34 +0.3 m/s10,00
3 Sterre de Rooij ARV Ilion 13,35 +0.0 m/s13,28
4 Mila Wacht AAV `36 13,39 +0.0 m/s13,16
5 Sascha van Vliet AV Zaanland 13,46 +0.0 m/s13,80
6 Ilse Cornelisse AV Zaanland 13,75 +0.0 m/s13,88
7 Amelie Huth VOLO 13,82 +0.0 m/s13,60
8 Julie Weijnen NTB 14,02 +0.7 m/s13,50
9 Kim Brouwer HLLS 14,08 +0.0 m/s13,72
10 Kirsten Post Tempo AV 14,18 +1.3 m/s16,00
11 Annick Koks AV Atverni 14,23 +1.3 m/s15,50
12 Rosa van der Glas Tempo AV 14,62 +0.8 m/s15,50
13 Xanthe Buruma GACH 14,79 +0.8 m/s14,30
14 Amélie Zoetemeyer GACH 14,85 +0.8 m/s14,30
15 Donya Heerschop Tempo AV 15,74 +1.3 m/s16,00

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Emmy van den Berg PH 4:41,54 4:37,43
2 Sara Schouten AV Atverni 4:49,23 4:34,90
3 Anneloes Knol U-Track 4:55,24 4:55,00
4 Femke Yska HRRR 5:00,93 4:55,00
5 Sanne Schouten AV Atverni 5:03,30 4:48,00
6 Suzet Doornheim GACH 5:15,71 5:05,00
7 Cynthia H...n 'h Veld Castricum 5:58,05 5:45,00
8 Rianne Kippersluis Castricum 6:41,12 ---

Uitslagen 3000 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Eva Groot Kormelink AVA `70 11:14,00 10:49,00
2 Jonine Hofstra Invictus 11:21,73 11:18,05
3 Kyara Gijsbers AV Oss `78 11:31,50 11:15,00

Uitslagen 3000 meter steeple Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Nienke van Dok AV Aalsmeer 11:29,73 7:18,93

Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 31,07 28,56 28,25 X 30,34 X 31,07 29,21
2 Ilse van der Marel AAV `36 28,14 24,98 29,90 27,93 27,54 X 29,90 29,12
3 Xiaryviën... Servinus Tempo AV X X 25,22 21,58 26,26 27,35 27,35 27,32
4 Ella Keijser GACH 20,66 X 18,47 18,12 21,12 21,50 21,50 22,00
5 Kirsten Post Tempo AV X 16,48 15,64 X 15,48 15,98 16,48 15,49
6 Nadja van ...n Boogert Tempo AV 15,39 13,61 X 12,88 14,52 - 15,39 17,50
7 Marit van Elderen Tempo AV 14,53 13,92 14,95 14,47 14,51 X 14,95 14,82

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 10,71 10,90 11,06 10,50 10,77 10,72 11,06 ---
2 Ilse van der Marel AAV `36 9,77 9,69 10,28 8,92 9,15 9,98 10,28 10,47
3 Xiaryviën... Servinus Tempo AV 9,17 8,86 9,18 8,69 9,60 8,87 9,60 9,85
4 Elisanne Buunk AVA `70 X 8,18 8,11 7,84 8,69 9,15 9,15 9,52

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Sabrina Cruden Heerenveen 1,42 1,50
1 Cindy Hofstede DVTR 1,42 1,55
1 Elisanne Buunk AVA `70 1,42 1,45

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Quinty Verdoodt Leiden 10,30 - 10,13 - 10,30 +1.1 m/s10,60

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Kira van den Ham HLLS 2,82 3,20

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Sabrina Cruden Heerenveen 4,87 4,71 4,65 4,72 4,76 4,72 4,87 +2.3 m/s5,02
2 Kirsten Post Tempo AV 4,17 4,10 3,89 3,91 3,92 4,20 4,20 +1.1 m/s4,06
3 Xanthe Buruma GACH 4,10 4,14 4,16 3,98 4,00 3,96 4,16 +2.1 m/s4,60
4 Rosa van der Glas Tempo AV 3,86 3,80 3,87 3,64 3,89 3,84 3,89 +0.6 m/s4,00
5 Amélie Zoetemeyer GACH 3,47 3,74 3,75 - - - 3,75 +1.7 m/s4,00
6 Ella Keijser GACH 3,60 3,54 3,05 3,21 3,29 3,44 3,60 +0.5 m/s3,50
7 Marit van Elderen Tempo AV 3,40 3,49 3,41 3,39 - 3,45 3,49 +2.7 m/s3,17
8 Nadja van ...n Boogert Tempo AV 3,11 3,34 3,36 3,44 3,34 3,42 3,44 +1.4 m/s3,75
9 Donya Heerschop Tempo AV 3,17 3,40 3,07 2,97 2,96 3,05 3,40 +1.5 m/s3,89