Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Daan Kneppers ARV Ilion 11,80 +1.2 m/s12,17
2 Peter de Kruyff HLLS 11,86 +0.3 m/s11,71
3 Florian va...er Dussen AV Impala 11,87 +1.0 m/s11,90
4 Laurens Jordense GACH 11,95 +1.0 m/s11,94
5 Dante van Iersel HLLS 12,10 +1.2 m/s12,40
6 Djamelt van Veen DVTR 12,11 +1.0 m/s11,80
7 Miro van Wieringen GACH 12,13 +1.2 m/s12,20
8 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 12,43 +1.2 m/s12,22
9 Wessel Steenvoorden De Spartaan 13,05 +0.0 m/s13,62

Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Daan Kneppers ARV Ilion 23,52 +1.0 m/s23,77
2 Laurens Jordense GACH 24,28 +0.4 m/s24,18
3 Gerwalt Landheer AV Statina 24,67 +0.4 m/s24,88
4 Miro van Wieringen GACH 24,91 -0.3 m/s25,40
5 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 25,99 -0.3 m/s25,55
6 David de Kler Castricum 26,93 +1.1 m/s28,00
7 Lars Boeschoten Castricum 27,83 +2.7 m/s30,00
8 Thycho Cornet Castricum 29,35 +2.7 m/s30,00

Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Jeff Tesselaar AV Hera 2:02,00 1:58,49
2 Timo Hoogendoorn U-Track 2:03,20 2:00,00
3 Thomas Reining AV PEC 1910 2:03,63 2:00,00
4 Tijmen Wisselink AV Argo 2:04,61 1:59,90
5 Natnael Meij PAC 2:04,66 2:00,00
6 Gijs de Haan PAC 2:04,90 2:00,00
7 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 2:06,60 2:07,20
8 Daniel van Noordenne CAV Energie 2:08,90 2:08,00
9 Sven Verduijn SV Noordkop 2:09,89 2:11,59
10 Brik van Dusseldorp Atledo 2:11,28 2:05,00
11 Jelle Hooijberg AV Edam 2:12,48 2:09,00
12 Gijs Houtman PH 2:12,54 2:14,07
13 Brennan Kamerman AAV `36 2:12,74 2:09,16
14 Owyn Kamerman AAV `36 2:13,12 2:09,42
15 Leroy Oostman Groningen 2:13,13 2:11,00
16 Nils Reefman Pallas `67 2:13,54 2:13,59
17 David de Kler Castricum 2:13,94 2:12,00
18 Romke Wielstra AV NOP 2:16,39 2:16,25
19 Imme van den End Tempo AV 2:17,47 2:14,95
20 Ceel van den Heuvel VOLO 2:18,08 2:20,00
21 Timo Klomp ATH 2:19,53 2:19,00
22 Ids Peenstra AV PEC 1910 2:20,68 2:18,00
23 Lars Boeschoten Castricum 2:26,46 2:30,00
24 Eric Glas SPLS 2:27,19 2:23,13
25 Sander Buikman AV Edam 2:27,49 2,23
26 Olivier van Gerthem AV PEC 1910 2:30,40 2:32,00
27 Thycho Cornet Castricum 2:34,99 ---
28 Wiebe Jansen Castricum 3:03,02 2:30,00

Uitslagen 3000 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Mads Meijer de Sprinter 9:00,84 8:59,00
2 Fraon Bischoff AV Unitas 9:05,28 9:10,00
3 Mischa Hermans AV Unitas 9:06,08 8:49,48
4 Niels Peeters VRT 9:12,68 9:10,00
5 Rob Nijssen AV Hylas 9:24,48 9:17,30
6 Max van Liempdt Almere `81 9:30,21 9:30,00
7 Jamie Verhagen Groningen 9:53,44 9:35,00
8 Axel Linders Spado 9:56,66 9:49,00
9 Martijn Healy Spado 10:08,80 9:29,00
10 Sven Druijff Triathlon 10:22,98 10:00,00

Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Marten Prince Altis 44,27 42,02 44,26 41,45 X 40,16 44,27 42,89
2 Felix Zwolle AV Feniks X X X X 40,59 X 40,59 38,74
3 Marijn van Duijn ARV Ilion 32,40 X X 34,90 30,41 31,85 34,90 34,31
4 Peter de Kruyff HLLS X 31,09 X 31,53 X 30,40 31,53 33,00
5 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 29,81 X 31,36 30,83 31,44 X 31,44 31,00
6 Twan van Rijn AAV `36 25,90 X 28,11 X 25,47 X 28,11 28,47
7 Sven Hazenoot De Spartaan X X 24,74 X 26,44 26,84 26,84 28,13
8 Rob Dankers GACH 19,66 18,93 22,32 19,93 19,77 22,38 22,38 22,00
Stan Atsma HLLS X X X X X - NM 30,80

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Bjorn Hulsebos VAV X 9,01 9,81 9,41 10,22 X 10,22 10,54
2 Niels de Boer GACH 9,69 9,86 X 9,49 9,27 9,86 9,86 10,51
3 Rob Dankers GACH 8,01 7,58 7,58 7,20 6,38 7,48 8,01 8,00
4 Kars van Reeuwijk Fit 6,76 6,39 6,34 6,89 6,80 6,41 6,89 7,17

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Wessel Steenvoorden De Spartaan 1,72 1,70
2 Kyan Krol AAV `36 1,62 1,66
2 Pieter Bulte Pallas `67 1,62 1,55
4 Sven Hazenoot De Spartaan 1,57 1,60
5 Marijn van Duijn ARV Ilion 1,52 1,61

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Tim Consemulder HLLS - - 11,76 11,73 11,76 +0.0 m/s11,50
2 Joas van Hellemondt Nederland 11,16 - 11,06 10,98 11,16 +2.3 m/s11,18

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Twan van Rijn AAV `36 4,02 3,81
2 Peter de Kruyff HLLS 3,82 3,73
3 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 3,42 4,00
4 Kyan Krol AAV `36 2,82 2,71
5 Bjorn Hulsebos VAV 2,62 2,80
Marijn van Duijn ARV Ilion NM 3,92

Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Florian va...er Dussen AV Impala X 5,59 5,48 5,55 5,54 - 5,59 +1.0 m/s5,80
2 Wessel Steenvoorden De Spartaan 4,80 4,90 X - - - 4,90 +2.1 m/s5,33
3 Niels de Boer GACH 4,11 4,20 4,12 3,93 3,95 3,93 4,20 +0.7 m/s3,96