Uitslagen Runnersworld Utrecht Track Meetings

IPC 35 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Carlijn van Erp AVGM 3,55 3,55 3,52 3,47 3,30 3,38 3,55 4,13



IPC 55 Mannen Rolstoelgebonden - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jaco de Harder AV Zuidwal 5,38 5,20 5,19 5,78 5,22 5,50 5,78 5,00



IPC 62 Mannen Beenprothese - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Olivier Hendriks AV `40 12,15 +0.2 m/s12,10



IPC 63 Vrouwen Beenprothese - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Annette Roozen U-Track 17,37 -0.1 m/s17,40



IPC 63 Vrouwen Beenprothese - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Annette Roozen U-Track X 3,09 3,00 X 3,09 +0.2 m/s3,65



Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Brett Duff AV Sparta 11,04 +0.6 m/s10,90
2 Steves Fluit U-Track 11,44 +1.8 m/s11,50
3 Thomas Weijers HLLM 11,73 +0.8 m/s11,84
4 Mardion Meulens Rotterdam 11,80 +1.8 m/s11,52
5 Jim van 't Schip AAV `36 11,94 +0.2 m/s12,20
6 Jordi Oosterbaan AV Zaanland 11,96 +1.8 m/s11,80
7 Olaf van de Pavert GACH 12,22 -0.1 m/s12,33
8 Quinn van Velden OSM `75 12,34 +0.2 m/s12,05
9 Rajeev Mahabier OSM `75 12,56 +2.2 m/s12,70
10 Leon van der Horst OSM `75 12,74 +2.2 m/s12,70
11 Stijn Prijten OSM `75 13,52 +0.3 m/s13,50
12 Damon Burgman GACH 13,62 +0.3 m/s13,70



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jippe Lasschuijt AV34 1:59,06 1:55,00
2 Stan Schipperen Scorpio 1:59,70 1:55,00
3 Jort Benz Scorpio 2:00,15 1:55,00
4 Raymond Brugmans CAV Energie 2:01,83 1:58,09
5 Bas de Jong AV PEC 1910 2:02,68 2:00,00
6 Peer Voesenek Scorpio 2:04,20 2:05,00
7 Cas van Kaauwen AV Cifla 2:05,43 2:03,00
8 Daan Veenhuizen AV PEC 1910 2:07,50 2:03,00
9 David Prins AV PEC 1910 2:07,76 2:05,00
10 Lars Thodé Castricum 2:08,03 2:04,00
11 Tijmen Hoedjes Castricum 2:08,94 1:59,00
12 Sybren Kiewiet HLLS 2:09,92 2:04,00
13 Jesper Fortuin Eindhoven 2:10,04 2:05,00
14 Erik Stok PAC 2:12,39 2:08,96
15 Jim van 't Schip AAV `36 2:17,77 2:10,00
16 Pieter Loeffen AV Oss `78 2:18,85 2:13,00
17 Ian de Juncker AV Attila 2:21,88 2:15,00



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Aimane Benchellal PAC 4:04,50 3:55,00
2 Matt de Haas Olympus `70 4:07,24 4:00,00
3 Mojalefa Kloprogge U-Track 4:07,43 3:55,00
4 Tijmen Bouw AV34 4:12,47 4:08,22
5 Daan van der Velden Eindhoven 4:13,01 4:00,00
6 Rijk Nabuurs De Liemers 4:14,36 4:10,00
7 Jan Oldhoff AV Lionitas 4:14,81 4:11,00
8 Thije Tjebbes Groningen 4:14,87 4:06,00
9 Jens Peeters Eindhoven 4:15,37 3:57,00
10 Mike de Dood AV Lycurgus 4:21,45 4:15,00
11 Wessel Heil AV Aalsmeer 4:21,53 4:20,00
12 Thijs Roel... Terlouw ACO 4:23,22 4:13,00
13 Lars Schellekens AV Attila 4:25,20 4:30,00
14 Sander van Bemmelen Haag 4:27,48 4:20,00
15 Twan Verkamman VOLO 4:35,13 4:30,00
16 Tom Fobbe PAC 4:35,76 4:24,90
17 Michiel Schouten AV PEC 1910 4:39,88 4:30,00
18 Kibrom Hadgu Kiflai AV PEC 1910 4:40,50 4:10,00
19 Aaike Bouma AV Edam 4:41,48 4:30,00
20 Lars Mol GACH 4:49,82 4:36,00



Jongens Junior A - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Rob Rutjes RTE 36:55,12 36:00,00
2 Gijs van Male ARV Ilion 38:32,57 37:30,00



Jongens Junior A - 3000 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Mart Ruben Nijhuis MPM 10:00,11 9:46,62



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Joris Pals PAC 12,28 X 13,62 - 13,62 13,46
2 Daan Schade Altis 11,30 13,52 - - 13,52 14,01
3 Wessel Terpstra BAV X 10,95 10,63 X 10,95 10,40
4 Wietse Bosman AV Gouda 8,42 8,79 8,51 8,51 8,79 10,00
5 Ivo van de Pasch AV Gouda 8,51 8,34 8,45 7,91 8,51 8,50
Tim de Greef Altis X - - - NM 12,38



Jongens Junior A - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Joris Pals PAC 54,39 X 53,08 X 54,39 57,85
2 Daan Schade Altis 51,00 X X 49,61 51,00 51,58
3 Tim de Greef Altis X X 46,70 X 46,70 46,43
4 Teun Wisse Leiden 37,45 35,44 X X 37,45 34,45
5 Wessel Terpstra BAV X 21,37 24,64 25,51 25,51 28,99
6 Wolter Nijmeijer Start `78 23,37 X 19,61 18,55 23,37 14,61
7 Remco Mulder Start `78 18,32 19,93 X 19,64 19,93 17,61



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Ivo van de Pasch AV Gouda 1,71 1,75



Jongens Junior A - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Bastiaan Deul AAV `36 11,36 11,38 11,45 10,34 11,45 +1.9 m/s11,70
2 Daan van der Lee AAV `36 10,86 10,78 11,00 11,39 11,39 +0.4 m/s10,75



Jongens Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Luciandro Andeloe U-Track 11,54 +1.8 m/s11,60
2 Marien Sips AV `40 11,85 +0.8 m/s11,90
3 Peter de Kruyff HLLS 11,91 +1.8 m/s11,70
4 Reijer Nkanga U-Track 12,00 -0.1 m/s12,35
5 Laurens Jordense GACH 12,03 +0.2 m/s12,11
6 Nathan Wolff Phanos 12,08 +2.2 m/s12,80
7 Stan Atsma HLLS 12,12 +0.8 m/s11,98
8 Wouter Weijnen VOLO 12,40 +1.8 m/s11,70
9 Ronin van der Holst PAC 12,41 +1.8 m/s13,90
10 Dante van Iersel HLLS 12,47 +0.2 m/s12,25
11 Lucas Man GACH 12,69 -0.1 m/s12,50
12 Sydney Albertzoon HLLS 12,70 +0.3 m/s13,40
13 Thom van der Wouden BAV 12,88 +0.3 m/s13,14
14 Ceel van den Heuvel VOLO 12,91 +2.2 m/s12,90
15 Hugo Krans GACH 13,10 +0.3 m/s13,24
16 Olaf van der Hidde HLLS 13,24 +0.3 m/s13,46
17 Jonas Elzinga GACH 13,79 +0.3 m/s13,00
18 Kris Andriessen GACH 13,87 +2.2 m/s13,00
19 Joël de Jong Hollandia 14,02 +1.8 m/s13,92
20 Janko Eelsingh Hollandia 14,52 +0.8 m/s14,30
Henry van der Ziel VAV DQ 12,00



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Luuk Verbaandert Eindhoven 2:03,06 1:59,23
2 Yassine Bouaziz AV34 2:03,11 1:55,00
3 Merlijn va...er Velden Eindhoven 2:04,35 2:04,40
4 Yohannes Hiensch Phanos 2:05,08 2:03,00
5 Natnael Meij PAC 2:05,31 2:05,00
6 Jarno Jansen AV PEC 1910 2:05,41 2:03,00
7 Eyoël Hiensch Phanos 2:05,42 2:03,00
8 Thomas Reining AV PEC 1910 2:05,71 2:02,00
9 Brik van Dusseldorp Atledo 2:05,87 2:05,00
10 Bram Veldhuizen Scorpio 2:07,84 2:08,00
11 Mark Dullaart Haag 2:08,12 2:06,39
12 Henry van der Ziel VAV 2:08,94 2:13,00
13 Quinten van Delft Hollandia 2:10,40 2:05,00
14 Arend Plomp AV Lycurgus 2:12,39 2:10,00
15 Parker Consten Ciko `66 2:13,43 2:13,00
16 Fedor Musil Phanos 2:13,78 2:08,50
17 Leroy Oostman Groningen 2:14,49 2:15,00
18 Martijn van der Lecq AV34 2:16,09 2:17,28
19 Romke Wielstra AV NOP 2:18,19 2:16,25
20 Thorben Segers Eindhoven 2:19,75 2:20,00
21 Wouter Weijnen VOLO 2:21,38 2:16,47
22 Ceel van den Heuvel VOLO 2:22,88 2:30,30
23 Eric Glas SPLS 2:23,13 2:27,79
24 Yafet Gergis. Triathlon 2:23,93 2:12,00
25 Duncan Mulder AV PEC 1910 2:26,97 2:17,00
26 Thom van der Wouden BAV 2:29,52 2:30,00
27 Dani Suparmono GACH 2:29,96 2:30,00
28 Florian van Lent Haag 2:30,31 2:30,00
29 Oliver Van Benthem AV PEC 1910 2:32,08 2:30,00
30 Bastian Jansma GACH 2:37,10 2:30,00
Mike van Wouwe ATH DNF 2:17,00



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Ids van Korven RTE 4:14,70 4:05,00
2 Tim de Wild HLLS 4:16,87 4:08,00
3 Hakim Riadi AAV SISU 4:18,79 4:05,00
4 Angelo Visser AV Edam 4:21,15 4:13,99
5 Mischa Hermans AV Unitas 4:24,47 4:19,90
6 Thijs Zoon Flevo Delta 4:25,49 4:15,00
7 Max van Liempdt Almere `81 4:28,65 4:22,00
8 Nick Kerkhof NTB 4:29,04 4:25,00
9 Aike van der Lei AV Edam 4:29,28 4:25,00
10 Rob van Limpt HLLM 4:31,88 4:30,00
11 Tijmen van Arkel AAV `36 4:31,97 4:31,26
12 Wouter de Roo HAC `63 4:36,07 4:25,00
13 Jaap Zoon Flevo Delta 4:39,92 4:35,00
14 Wu Ping Kuiper Groningen 4:41,30 4:34,00
15 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 4:42,20 4:19,00
16 Jing Oldhoff AV Lionitas 4:45,07 4:45,00
17 Luc Kappert DVTR 4:49,03 4:30,00
18 Twan Buijs Haag 4:49,85 4:38,00
19 Daniël Vink U-Track 4:50,51 5:27,00
20 Sven Van d...eerendonk PH 4:54,83 4:58,69
21 Jente Faber GACH 4:56,03 5:10,00
22 Boet Hoitink U-Track 4:59,80 5:00,00
23 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 5:04,33 4:55,00
24 Giel Meijer AV PEC 1910 5:06,18 5:07,00



Jongens Junior B - 10000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 3000 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Robin van ...Boogaardt Haag 12:02,53 10:40,00



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Romke Wielstra AV NOP 11,95 11,83 11,18 10,80 11,95 12,48
2 Bas Nolsen Tempo AV 9,90 7,98 9,57 10,05 10,05 10,50
3 Jonas Elzinga GACH 9,16 9,14 9,21 - 9,21 10,00
4 Niels de Boer GACH 8,71 - - - 8,71 10,51
5 Kris Andriessen GACH 7,18 8,01 6,76 - 8,01 ---
Jonathan Pronk Haag - - - - DNS 14,55
Peter de Kruyff HLLS - - - - DNS 12,00
Stan Atsma HLLS - - - - DNS 12,42



Jongens Junior B - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Floris Smink AC TION 47,50 48,46 49,57 49,20 49,57 53,17
2 Bas Nolsen Tempo AV 29,50 26,86 32,50 X 32,50 35,03



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Timon Hoeve SPLS 1,51 1,52
2 Tim Tempelman SPLS 1,41 1,60
Joël Hoeve SPLS DNS 1,50



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Jonathan Pronk Haag 11,92 11,64 12,63 12,85 12,85 +0.7 m/s13,50
2 Joël Hoeve SPLS 10,73 10,29 10,34 10,28 10,73 +2.0 m/s11,05
3 Timon Hoeve SPLS 9,82 10,61 - 10,61 +2.1 m/s10,11



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5Res OBP
1 Laurens Jordense GACH 5,08 4,98 4,91 4,82 5,08 +0.0 m/s5,11
2 Joël de Jong Hollandia 5,05 4,84 4,79 5,05 - 5,05 +0.5 m/s5,43
3 Joël Hoeve SPLS 4,44 4,51 4,58 4,30 4,58 +1.0 m/s5,01
4 Tim Tempelman SPLS 4,51 4,03 4,16 4,26 4,51 -0.4 m/s4,66
5 Thom van der Wouden BAV 4,41 4,40 - - 4,41 +0.5 m/s3,90



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Dennis de Groot M35 - HLLS 11,73 +1.8 m/s11,58
2 Menno Rodenburg M35 - LGAS 12,60 -0.1 m/s12,64
3 Joris van Zoelen M45 - U-Track 12,85 -0.1 m/s12,63
4 Freek Nijbacker M40 - HLLM 12,93 +2.2 m/s12,95
5 Neil Lawrence M50 - Leiden 12,93 -0.1 m/s12,60
6 Patrick Schoo M50 - U-Track 13,07 +0.3 m/s13,11
7 Jos Warmerdam M50 - Fit 13,56 +0.3 m/s13,38
8 Juul Acton M65 - U-Track 13,76 +0.3 m/s13,50
9 Wilbert Ulijn M45 - AV Oss `78 13,85 +1.8 m/s13,88
10 Harry Limburg M55 - Triathlon 14,31 +0.8 m/s14,26
11 Stan Spangenberg M60 - Phanos 14,48 +0.8 m/s14,50



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Peter Jan Laverman M35 - AV Hylas 2:00,91 1:56,00
2 Robin van de Mast M45 - Altis 2:12,61 2:08,30
3 Ronald Wiering M50 - AV Zaanland 2:16,19 2:11,00
4 Jasper Stege M35 - AV NOP 2:16,32 2:19,40
5 Stan Spangenberg M60 - Phanos 2:22,16 2:22,00
6 Rien Janse M50 - AV NOP 2:22,64 2:22,00
7 Jeroen Vels M45 - AV NOP 2:22,89 2:18,80
8 Jasper de Groot M50 - AV Lycurgus 2:24,41 2:20,00
9 Martien va...der Hoorn M65 - De Spartaan 3:09,89 3:30,00



Masters Mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Patrick Smit M45 - Pallas `67 4:21,56 4:14,00
2 René Hage M35 - AV Gouda 4:28,52 4:25,00
3 Sven Hagen M45 - AV Edam 4:31,21 4:19,00
4 Maarten Nieuwenhuis M35 - BB lopers 4:39,62 4:42,31
5 Michiel Otten M50 - Leiden 4:39,71 4:25,00
6 Jeen Nauta M40 - Start `78 4:39,98 4:27,45
7 Chris de Smit M40 - RK HAV 4:40,74 4:29,70
8 Wijnand van der Bok M35 - Nederland 4:41,18 4:20,00
9 Bo Menning M35 - Pijnenburg 4:43,07 4:40,00
10 Jaap Vink M40 - AV Phoenix 4:43,98 4:39,00
11 Dick van Os M40 - BB lopers 4:47,32 4:44,36
12 Ronald Voermans M45 - AV Spiridon 4:50,62 4:50,00
13 Jaap Stijlaart M60 - Triathlon 4:55,52 4:52,00
14 Wynand Fokkert M40 - BB lopers 4:57,59 4:55,50
15 Jeroen Lautenschutz M40 - AV Edam 5:02,33 4:53,17
16 Frankwin Mussche M45 - BB lopers 5:05,42 4:55,00
17 Wilbert Ulijn M45 - AV Oss `78 5:14,54 5:25,00
18 Jos Warmerdam M50 - Fit 5:42,45 5:40,00
Dennis Lambalk M45 - AV Edam DNF 4:39,00



Masters Mannen - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Jeroen Kramer M35 - AV Zaanland 31:44,67 32:08,00
2 Peter van der Velden M50 - Eindhoven 32:14,66 31:56,00
3 Bram van Dongen M40 - Haag 33:39,97 33:16,00
4 Rik Wolswinkel M40 - Altis 34:43,79 34:39,00
5 Anne Wiersma M40 - Climax 35:46,18 35:41,00
6 Bart Quist M35 - AV Spiridon 36:33,64 39:39,00
7 Imo Muller M35 - HLLS 36:38,79 36:57,00
8 Ton Bosgoed M50 - SAV 37:00,63 36:22,00
9 Michel Broeders M35 - AV Spiridon 37:17,61 36:48,00
10 Rob van der Valk M45 - ARV Ilion 38:46,08 37:35,00
11 Michel van Liempdt M45 - Almere `81 39:22,71 36:32,00
12 Maurits de Ruiter M55 - GACH 39:51,77 37:32,62
13 Nitish Zuidema M50 - U-Track 41:10,99 43:23,00
Ramon Holtus M40 - Phanos DNS 36:42,00
Marco Ramaekers M40 - AV Phoenix DNF 36:38,00



Masters Mannen - 3000 meter steeplechase

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
Cor Nijhoff M70 - AV Atverni - - - - DNS 11,50



Masters Mannen - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Ed Fennema M55 - Flevo Delta X X 33,95 X 33,95 35,93
2 Cor Nijhoff M70 - AV Atverni 30,82 30,40 30,76 30,23 30,82 32,00
3 Jos Warmerdam M50 - Fit X X X 15,47 15,47 29,38



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Onno Waalewijn M70 - AV 1923 NM 1,25



Masters Mannen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5Res OBP
1 Vincent Hocq M35 - U-Track X 4,36 4,61 4,52 X 4,61 +0.4 m/s5,50
2 Harry Limburg M55 - Triathlon 4,16 3,85 4,07 3,79 4,16 +0.0 m/s4,34



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jacqueline...p-Pullens V40 - Pijnenburg 13,11 +2.2 m/s12,80
2 Harnie Mertosemito V45 - HLLS 14,63 +1.8 m/s13,90
3 José Hil...st-Damsma V50 - AV Zuidwal 16,20 -0.1 m/s16,16



Masters Vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Sandra Ulle-de Jong V40 - AV Zaanland 2:38,14 2:40,00
2 José Hil...st-Damsma V50 - AV Zuidwal 3:11,11 3:14,00
3 Riet Jonk...s-Slegers V75 - Atledo 3:13,79 3:15,40
4 Donna van der Niet V40 - De Spartaan 3:20,06 3:30,00



Masters Vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Yvonne Meijer V40 - ACO 4:51,77 4:48,29
2 Lieve Tollet V35 - BB lopers 5:17,15 5:05,00
3 Esther Zo...er Zanden V45 - Flevo Delta 6:33,56 6:20,00



Masters Vrouwen - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Patricia Schreurs V40 - HLLS 36:38,75 36:57,00
Charlotte Marijn V40 - Altis DNF 41:00,00
Paddy Herijgers V40 - DJA DNF 37:56,00



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mirjam Ab... de Groot V55 - AV Edam X 10,14 10,67 X 10,26 X 10,67 10,76
2 Bianca Koops V50 - BAV 7,40 7,86 7,94 7,65 7,63 7,65 7,94 8,10
3 Miranda van der Mey V40 - PAC 7,94 7,66 X 7,79 - - 7,94 ---



Masters Vrouwen - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Miranda van der Mey V40 - PAC 29,77 28,40 28,85 28,62 29,77 28,19
2 Bianca Koops V50 - BAV 20,41 20,04 19,87 14,75 20,41 15,00



Masters Vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Janine Verhaar PAC 12,40 -0.1 m/s12,40
2 Sanne de Ruiter Clytoneus 12,94 +0.3 m/s13,01
3 Femke Janssen DEM 13,28 +0.3 m/s13,42
4 Carlijn Helder Clytoneus 13,30 +0.3 m/s13,20
5 Justine Fleming GACH 13,36 +2.2 m/s12,82
6 Melissa Havik AV Zaanland 13,62 +0.3 m/s13,54
7 Linde Buruma GACH 13,81 +0.8 m/s14,16
8 Anyk Warmerdam U-Track 13,82 +0.3 m/s13,38
9 Fay Blank GACH 14,25 -0.1 m/s14,78
10 Megan Swiebel SPLS 15,42 -0.1 m/s15,00



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Naomi Heidema ACO 2:24,24 2:17,00
2 Sanne van Beek PAC 2:27,70 2:22,00
3 Meike Hartog AV Zaanland 2:28,17 2:27,00
4 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal 2:29,55 2:30,00
5 Tabitha Bruin HLLS 2:33,05 2:28,00
6 Liza van de Vooren HLLS 2:39,04 2:28,00
7 Ella van Veen AV Statina 2:40,03 2:43,45



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Anouk van Gils Spado 4:56,05 4:37,12
2 Elsa Rijpstra AV Lionitas 5:00,40 4:55,00
3 Eden Göbbels GACH 5:09,68 5:00,00
4 Anne Geytenbeek U-Track 5:11,16 4:50,00
5 Evi van Bladel ACW `66 5:15,91 4:55,00
6 Gabriela Riebeek Almere `81 5:44,72 5:05,00



Meisjes Junior A - 10000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jenny Nzounda U-Track 10,84 X X X X 11,25 11,25 ---
2 Vera van den Berg PH 8,54 8,28 8,38 8,16 8,21 8,38 8,54 8,33



Meisjes Junior A - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lotte Smink PAC 47,48 46,57 46,63 48,50 49,30 46,50 49,30 45,67
2 Marleen Postma Start `78 16,49 15,70 X 17,40 17,40 18,00



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Chantal Kruit AV Gouda 1,56 1,55



Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5Res OBP
1 Justine Fleming GACH 9,20 - 9,06 8,91 9,20 +0.8 m/s9,76
Edikan Ekpo Haag - - - DNS 11,50



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Marlou Knijnenburg Swift 4,16 X X - 4,16 +0.5 m/s4,80
2 Megan Swiebel SPLS 3,73 3,21 3,10 3,19 3,73 +0.6 m/s---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Sheraja Plak Almere `81 13,59 +0.3 m/s13,62
2 Lotte Poelman Castricum 13,59 +0.3 m/s13,43
3 Kim Brouwer HLLS 13,80 +1.8 m/s13,72
4 Tamira Wota BAV 14,07 +0.8 m/s14,45
5 Sanne Langedijk U-Track 14,18 +0.8 m/s14,50
6 Jessamy Roubos AV Zaanland 14,51 +1.8 m/s13,90
7 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 14,55 +1.8 m/s13,90
8 Rosalie Konings U-Track 14,70 +1.8 m/s14,00
9 Xanthe Buruma GACH 14,94 +0.8 m/s14,30
10 Sacha Dekker GACH 15,14 -0.1 m/s15,04
11 Catharina ...en Dungen BAV 15,89 -0.1 m/s16,45
12 Danique Brons HLLS 16,46 -0.1 m/s19,80
13 Eva Schwencke GACH 16,95 -0.1 m/s18,04



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Sarah Peerik Hanzesport 2:13,25 2:09,00
2 Tess van Randtwijk AV34 2:19,45 2:15,00
3 Tischa Braum AV Cifla 2:20,99 2:14,35
4 Yana van Aarle Eindhoven 2:22,66 2:21,00
5 Bridget Konings Ciko `66 2:23,53 2:18,00
6 Adélie De La Rosa Haag 2:23,92 2:23,00
7 Anneloes Knol U-Track 2:24,08 2:20,00
8 Maartje Arnold PAC 2:24,65 2:24,34
9 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 2:24,89 2:29,62
10 Bieke Schipperen Scorpio 2:26,66 2:22,00
11 Eefke Leeuwis Spado 2:28,78 2:28,00
12 Kirsten Maes AV Unitas 2:29,89 2:24,14
13 Veerle van Erp AVGM 2:30,16 2:25,00
14 Franka Holland Castricum 2:31,77 2:32,02
15 Joanne Lehr AV PEC 1910 2:33,58 2:25,00
16 Nora Ebbing Ciko `66 2:34,76 2:30,00
17 Mette Nuijen Leiden 2:35,05 2:28,00
18 Roos de Jong Atledo 2:35,76 2:25,00
19 Ruth Spijker Castricum 2:36,24 2:44,00
20 Lotte Griep Scorpio 2:36,27 2:25,00
21 Lianne Wuring GACH 2:36,66 2:30,95
22 Pipp Pauzenga Castricum 2:39,12 2:44,00
23 Annabel Beckers Haag 2:43,64 2:35,00
24 Jildou Guest Haag 2:44,60 2:29,00
25 Juul Schuit Castricum 2:45,83 2:44,00
26 Wieteke Terlouw Spurt `88 2:49,67 2:35,00
27 Merel Talens Ciko `66 2:51,21 2:36,00
28 Tamira Wota BAV 2:55,02 2:45,00
29 Lieke Radsma AV Trias 2:55,23 2:49,00
30 Yoni Bas Castricum 2:55,31 2:50,00
31 Catharina ...en Dungen BAV 3:18,05 3:00,00



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Anna Hightower Ciko `66 4:30,03 4:27,39
2 Britt Roos HAC `63 4:31,65 4:25,00
3 Yasmine Abbes AV Cifla 4:32,84 4:19,00
4 Julia Groot Ciko `66 4:48,18 4:45,00
5 Nienke van Dok AV Aalsmeer 4:48,90 4:43,00
6 Yara Schoenmakers RTE 4:49,75 4:35,00
7 Rosa Ellens Haag 4:52,66 4:45,00
8 Fee Mok SAV 4:57,79 4:39,18
9 Marit Griep Scorpio 5:03,74 4:52,00
10 Desi van Emmerik Cialfo 5:07,20 4:48,00
11 Janneke van Hofslot Triathlon 5:12,14 4:52,00
12 Jonine Hofstra Invictus 5:14,68 5:15,22
13 Anne de Jong Atledo 5:25,60 4:50,00
14 Danica Willemen Atledo 5:34,64 5:30,00
15 Mellani Goezinnen NEAV 5:37,81 5:12,06
16 Marlotte Vliese Castricum 5:38,47 5:20,00
17 Maureen van Solinge U-Track 5:55,27 5:30,00
18 Lisa Zoon Flevo Delta 6:35,03 6:20,00



Meisjes Junior B - 10000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jessamy Roubos AV Zaanland 10,88 10,99 11,28 - 11,17 11,15 11,28 12,01
2 Mieke van de Pasch AV Gouda X 8,58 8,90 10,14 9,37 9,95 10,14 10,00
3 Catharina van Lange BAV 9,61 9,09 8,06 8,74 10,04 9,01 10,04 10,30
4 Lisanne Boot HLLS 8,23 8,32 9,20 8,56 8,36 8,19 9,20 9,73



Meisjes Junior B - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Nienke Overgoor HLLS 35,45 X 36,73 22,26 36,73 31,82
2 Mieke van de Pasch AV Gouda X X X 32,65 - - 32,65 35,00
3 Catharina van Lange BAV 26,18 27,13 25,72 25,10 27,13 27,81



Meisjes Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Femke Daan De Spartaan 4,07 3,76 3,55 3,72 4,07 +0.6 m/s4,19
2 Tamira Wota BAV 3,79 3,40 X X 3,79 +0.7 m/s---
3 Sacha Dekker GACH 3,60 3,53 3,55 3,76 3,76 +0.7 m/s---
4 Rosalie Konings U-Track 3,65 3,41 3,32 3,59 3,65 +0.2 m/s4,30
5 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 3,36 3,49 3,59 3,54 3,59 +0.6 m/s4,32
6 Sanne Langedijk U-Track 3,34 X X 3,15 3,34 +0.1 m/s---
7 Eva Schwencke GACH 2,95 2,85 3,14 3,19 3,19 +0.8 m/s3,41
8 Catharina ...en Dungen BAV 2,83 2,64 2,90 2,92 2,92 +0.2 m/s3,00
9 Danique Brons HLLS 2,75 2,75 2,19 2,50 2,75 +0.2 m/s2,90



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Loic Wondel Rotterdam 10,85 +0.6 m/s10,80
2 Paul Groen GACH 11,12 +0.6 m/s11,00
3 Timo Brandehof HLLM 11,20 +0.6 m/s11,06
4 Wesley van der Holst PAC 11,23 +0.6 m/s11,36
5 Gennaro Biswane Phanos 11,50 +0.6 m/s10,84
6 Vincent Kruit AV Gouda 11,50 +0.6 m/s11,34
7 Ken Leunissen AV Zuidwal 11,53 +0.6 m/s11,08
8 Dirk-Jan Graat GACH 11,57 +0.8 m/s11,90
9 Owen Westerhout AV Trias 11,78 +1.8 m/s11,40
10 Khalil Toumi AV Atverni 11,82 +0.8 m/s11,85
11 Joost Koldijk HLLM 11,87 +1.8 m/s11,84
12 Anton Hilhorst AV Zuidwal 11,98 +0.8 m/s11,95
13 Jelle ten Harkel TRTL 12,05 +0.8 m/s11,96
14 Danny Moons GACH 12,14 +0.8 m/s11,90
15 Jochem de Groot HLLS 12,27 +0.2 m/s12,10
16 Jeroen Eerden AV Atverni 12,32 +0.8 m/s14,00
17 Leon Tukker Typhoon 12,49 -0.1 m/s12,30
18 Peter Peereboom AV Phoenix 12,50 +0.2 m/s12,20
19 Kristof va...amperdijk GACH 12,77 +0.8 m/s11,99



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Nick Marsman ACO 1:52,65 1:48,25
2 Benjamin Manuel Rotterdam 1:59,66 1:55,00
3 Ben van Boven AV PEC 1910 2:01,37 1:59,00
4 Justin Lam. Phanos 2:02,07 1:58,00
5 Marco van Erp Leiden 2:02,53 1:56,00
6 Remco Bos DVTR 2:04,07 1:58,05
7 Max van Gerrevink Leiden 2:04,74 1:56,89
8 Pepijn Janssen GACH 2:05,52 2:05,00
9 Lars Voskuilen Altis 2:06,45 2:05,00
10 Edo van de Burgwal Altis 2:08,70 2:05,00
11 Gijs van Cappelle U-Track 2:09,14 2:06,85
12 Jorg Schellekens AV Attila 2:10,08 2:02,00
13 Raymond Lozekoot Almere `81 2:15,25 2:09,00
14 Lucas van Teutem AV Phoenix 2:20,79 2:22,00



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Casper van...er Putten ASTX 3:52,83 3:55,98
2 Rick Hartogs DAK 3:56,75 3:55,00
3 Yassine Loukili HLLS 3:59,09 3:48,01
4 Luc Velzeboer Almere `81 4:02,62 3:58,00
5 Kilian van der Wolf TRR 4:03,26 4:00,00
6 Bouke Bouma AV Edam 4:03,49 3:59,02
7 Remyo Tielsema Phanos 4:03,50 4:00,00
8 William van Eeken ACO 4:03,97 3:59,99
9 Khalid Mozatari PAC 4:04,02 3:55,00
10 Filmon Tesfu SPLT 4:04,54 3:57,14
11 Hassan Mahamed AV Attila 4:04,66 4:03,52
12 Arne Mulder AV PEC 1910 4:04,68 4:00,00
13 Melvin Franken DJA 4:09,46 4:10,00
14 Bart van Trigt Phanos 4:13,40 4:12,00
15 Peter-Jan de Jong HRRR 4:13,63 4:07,49
16 Lars Remijn AV 1923 4:14,46 3:59,00
17 Ahmed Abubakar DAK 4:14,68 4:01,59
18 Janco Rijpstra AV Lionitas 4:14,78 4:10,00
19 Yoram Polak PAC 4:15,47 4:01,00
20 Jasper Boot Leiden 4:16,54 4:02,00
21 Jan Willem Hagen AV34 4:17,17 4:15,00
22 Seb Wiggemans DVTR 4:17,61 4:07,50
23 Taco Schaaf BB lopers 4:17,77 4:09,00
24 Remco Akse BB lopers 4:18,09 4:19,36
25 Niels Jacobs ATH 4:18,14 4:08,71
26 Jan Berkhout Leiden 4:18,25 4:04,21
27 Bastiaan v...aafeiland Rotterdam 4:18,29 4:15,00
28 Guido de Graaf Leiden 4:18,91 4:16,26
29 Jelle Jansen GACH 4:19,02 4:15,00
30 Mark Jansonius AV34 4:19,67 4:11,00
31 Tijmen van den Born AV Phoenix 4:19,72 4:17,00
32 Dirk Evers AV Spiridon 4:21,06 4:16,47
33 Joost Zaunbrecher AV Edam 4:21,40 4:15,00
34 Niels Verhagen AV Oss `78 4:21,59 4:08,00
35 Willard Bredewold BB lopers 4:23,21 4:14,00
36 Lars van Surksum AV PEC 1910 4:23,71 4:12,00
37 Yvo Oudman PAC 4:26,69 4:30,00
38 Jasper Stein U-Track 4:27,61 4:20,00
39 Pim Elferink AV Cifla 4:27,71 4:24,00
40 Matthijs van Goor Pijnenburg 4:27,84 4:20,00
41 Bereket Yeman Leiden 4:28,00 4:02,00
42 David Bouman PAC 4:29,64 4:20,00
43 Jan van der Gaag AV34 4:30,16 4:20,00
44 Stefan in't Hout PAC 4:31,14 4:37,36
45 Siem Uittenhout AV Phoenix 4:31,14 4:20,00
46 Jurrien ten Hoeve DVTR 4:31,69 4:10,00
47 Gertjan de Jong AV Athlos 4:32,16 4:29,00
48 Timon Nagelkerken Leiden 4:36,76 4:25,00
49 Teun Van den Brand AV Oss `78 4:37,16 4:30,00
50 Michel van Kruchten Groningen 4:39,22 4:39,00
51 Jeffrey Smetsers AV Oss `78 4:43,77 4:30,00
52 Jordy van der Linden Pijnenburg 4:44,10 4:40,00
53 Stefan Koopman BB lopers 4:54,83 4:55,00
54 Marnix Boon Leiden 4:57,17 5:20,12
Owen Westerhout AV Trias DNF 4:59,00
Haas van Yassine HLLS DNF 3:48,01



Senioren mannen - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Erik Leusink HAC `63 31:34,49 32:08,83
2 Job de Feijter RK HAV 31:40,86 31:30,00
3 Ivo Bijl AV Passaat 31:45,38 31:20,73
4 Ronald Cockx DJA 32:02,12 32:09,00
5 Ronald Poel DEM 32:26,16 32:10,00
6 Paul Geertsma AV Lionitas 32:27,87 31:57,00
7 Pieter Bakx Rotterdam 33:02,43 31:34,00
8 Marijn Hulsegge Climax 34:01,55 34:39,00
9 Tim Janssen AV Cifla 34:07,06 33:59,00
10 Thomas Luttikhold U-Track 34:23,61 34:44,00
11 Jeroen Nijland DJA 34:41,71 33:59,00
12 Tim van Rooij TRTL 34:42,13 36:00,00
13 Arjan Feenstra AV Phoenix 34:45,21 34:59,45
14 Camiel Kruiswijk BAV 34:50,64 34:59,00
15 Thijmen van der Loop VTLS 34:57,05 34:00,00
16 Piet Pascha VTLS 35:08,89 36:15,00
17 Richard Holstege AV `40 38:05,19 37:23,53
18 Han Disveld DVTR 38:07,78 37:28,00
Aloïs Bode Fit DNS 34:53,00
Nick van der Poel ARV Ilion DNF 31:17,00



Senioren mannen - 3000 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Remco Kramer AV Lycurgus 10:18,21 10:00,00
2 Martijn van Haren VTLS 10:20,85 10:15,00
3 Ton Hettema Rotterdam 10:21,01 10:15,00
4 Wouter Dijkstra VTLS 10:59,99 10:28,66
5 Wouter Zandee Haag 11:00,70 10:27,70
6 Vincent Hendriks AV Unitas 11:03,57 10:47,87



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Marijn van den Born PAC 14,68 15,04 15,37 16,30 16,30 16,77
2 Dennis Hemelaar AAC X 13,92 14,51 X 14,51 ---
3 Shaquille Bleecke Rotterdam 13,78 X X 13,70 13,78 16,00
4 Matthijs de Waal AV `47 10,68 10,58 10,11 10,68 10,68 11,54
5 Alex Wildeboer VTLS 8,99 9,49 9,77 10,20 10,20 10,58
6 Twan Evers AV Wijchen 9,56 9,33 9,26 X 9,56 ---
7 Jochem de Kruijff Clytoneus 8,73 8,78 8,23 8,55 8,78 ---
8 Joris Beintema VTLS 7,89 7,86 7,35 7,95 7,95 ---
Luuk Vos Leiden X X - - NM ---



Senioren mannen - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Luuk Vos Leiden 57,80 58,55 59,04 X 59,04 59,03
2 Dennis Hemelaar AAC 58,46 X X X 58,46 58,97
3 Ruben Smink AC TION X 45,56 46,03 46,41 46,41 47,00
4 Patrick Zweekhorst Triathlon 41,36 X 41,33 39,97 41,36 45,00
5 Harald Bust HLLS 33,17 30,94 X X 33,17 33,97
6 Joris Beintema VTLS 21,24 19,46 19,11 20,13 21,24 21,18
7 Alex Wildeboer VTLS X 20,28 20,71 X 20,71 28,00



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jochem de Kruijff Clytoneus 1,61 ---
2 Jelle ten Harkel TRTL 1,41 1,55



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5Res OBP
1 Hent van Schoten PH - 12,62 - 13,13 13,17 13,17 +0.0 m/s13,85
2 Twan Evers AV Wijchen 12,82 12,66 12,77 12,60 12,82 +0.4 m/s---
3 Jelle van der Zon De Spartaan 12,64 - - - 12,64 -0.4 m/s---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5Res OBP
1 Jelle van der Zon De Spartaan 5,91 5,84 X 5,98 5,98 +2.8 m/s---
2 Roel Teeling De Spartaan 5,91 X X X 5,97 5,97 +1.0 m/s6,51
3 Marco Jansen AV Phoenix X 5,84 5,56 5,87 5,87 -0.2 m/s6,20
4 Jarik Beukers De Spartaan 5,47 X X 5,56 - 5,56 +1.3 m/s6,16
5 Peter Peereboom AV Phoenix X 4,99 4,81 X 5,00 5,00 +0.4 m/s---
6 Owen Westerhout AV Trias 4,83 4,61 4,35 4,47 4,83 -0.6 m/s---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Lixandra Geerman Rotterdam 13,11 -0.1 m/s12,66
2 Dorine Huisman AV Atverni 13,60 +1.8 m/s13,80
3 Lisa Rodenburg AV Phoenix 13,62 +0.3 m/s13,30



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Corinde van Es PAC 2:14,40 2:12,00
2 Aniek Aper Rotterdam 2:18,98 2:14,18
3 Dinie Ras AV NOP 2:20,36 2:16,00
4 Do Krol AV34 2:22,62 2:19,00
5 Lianne van Es Leiden 2:23,31 2:18,00
6 Tess Wegman Leiden 2:26,75 2:15,20
7 Nora Winter AV Lycurgus 2:31,87 2:20,00
8 Marjet Groen AV Lycurgus 2:37,08 2:30,00
9 Brenda Calis AV Lycurgus 2:37,42 2:36,87



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Diane van Es PAC 4:24,61 4:15,00
2 Irene van ...r Reijken Rotterdam 4:34,32 4:20,00
3 Annemarie Slangewal AV Phoenix 4:36,94 4:24,00
4 Lysanne Wilkens PH 4:41,84 4:24,00
5 Aline Kootstra ACO 4:45,73 4:45,00
6 Saskia Weinans De Liemers 4:48,30 4:30,00
7 Eline Langeveld AV Zaanland 4:49,57 4:38,00
8 Suzanne Broxterman Pallas `67 4:53,80 4:34,64
9 Eline de Jong De Liemers 4:54,84 4:47,64
10 Susanne Van Leeuwen AV Athlos 5:01,77 4:36,00
11 Leonie Glazenborg DVTR 5:02,43 4:54,00
12 Ilse Rooks Invictus 5:03,31 4:57,00
13 Sara van Grunsven TRR 5:06,53 5:00,00
14 Gerrieke ...temarsink AV Phoenix 5:08,54 4:54,00
15 Isabel Andriessen VTLS 5:18,21 5:05,00
16 Renske Linstra VTLS 5:21,47 5:05,00
17 Cathelijn Waaijer Leiden 5:36,33 5:26,60
18 Nardie Mulder BB lopers 5:52,75 5:46,00
Meghan Kappers AV34 DNF 5:00,00



Senioren vrouwen - 10000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jesscia Schilder AV Hera 16,68 16,81 X 16,81 X X 16,81 16,18
2 Michelle Oud AV Zaanland 12,16 11,99 11,68 11,79 X 11,94 12,16 13,15
3 Marillion ...ijnenburg Avantri 8,74 X 8,56 9,59 9,47 9,53 9,59 9,51
4 Lara Hubenet Spark 9,00 9,19 8,32 8,63 8,48 8,60 9,19 9,52



Senioren vrouwen - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Marije Efdee Leiden 50,37 X 49,17 23,15 X 54,05 54,05 52,01
2 Vincie Vossenaar PH 39,81 X 43,90 X 43,06 X 43,90 43,68
3 Martine van Beek HLLS 39,85 39,56 X - - - 39,85 44,59
4 Patty Mich... Burgman CAV Energie 37,70 38,27 37,93 38,46 X X 38,46 38,25
5 Anouschka de Waal AV `47 X 35,18 34,39 35,19 X 34,08 35,19 33,56
6 Marillion ...ijnenburg Avantri 30,28 X X 26,77 30,28 31,61
7 Laura Molenaar AV Gouda X 29,63 X 29,87 29,87 30,03
8 Lisanne Steenbeek Altis 22,76 23,65 23,98 X 23,98 25,99
9 Tamara Bo...schansker Altis 22,52 X X 22,33 22,52 20,58
10 Anja Bekema VTLS 18,18 18,55 21,21 22,36 22,36 ---
11 Anne Procee Altis 20,84 20,88 X 20,33 20,88 22,90



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Imke Hanssen HLLS 1,56 1,70



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Patricia ... - Krolis Rotterdam - - - 11,69 11,69 +0.8 m/s12,40
2 Beau Winnubst AAC - - - 10,26 10,26 +2.5 m/s10,77
3 Susan Wouda MPM 9,48 9,58 9,62 9,56 9,62 +1.7 m/s10,34
4 Ilsa Brooijmans Spark 9,60 9,46 9,35 9,36 9,60 +0.3 m/s10,11
5 Elise Audier Spark 8,71 - 8,71 +1.8 m/s10,43



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Michelle Oud AV Zaanland 5,14 X X 4,85 5,14 +0.5 m/s5,56
2 Rosalie Baak AV Zuidwal 4,15 3,99 4,09 - 4,15 +0.5 m/s4,50



Wheelers mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Thomas van Hulst AV Nijkerk 19,84 -0.5 m/s19,59



Wheelers vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Elise van Es CAV Energie 21,15 -0.5 m/s20,21