• Meerkamp
  • 100mH
  • Hoog
  • Kogel
  • 200m
  • Ver
  • Speer
  • 800m
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior B

    # Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
    1 Sofie Dokter Groningen 14,38 1,66 13,39 25,25 5,70 41,30 2:34,55 5436
    2 Sarah van Beilen AV PEC 1910 14,44 1,75 12,26 26,90 5,35 34,03 2:29,64 5138
    3 Joyce van Welie PAC 15,36 1,66 12,59 26,43 5,28 39,71 2:28,38 5073
    4 Robina Negenman KAV Holland 14,94 1,51 12,58 26,04 5,42 40,67 2:29,42 5033
    5 Sophia Mulder AV34 15,11 1,57 12,54 26,60 5,36 30,02 2:24,96 4864
    6 Puck Harms GACH 14,93 1,60 12,47 26,59 5,45 33,04 2:38,33 4837
    7 Fenna Achterberg VAV 14,42 1,66 11,37 26,01 5,37 29,65 2:48,26 4756
    8 Rosalie Breems KAV Holland 14,24 1,54 10,26 25,67 5,25 26,90 2:31,07 4709
    9 Sarah van Tuijl Almere `81 15,93 1,57 11,26 26,19 5,50 32,88 2:33,35 4699
    10 Sophie van den Berg AV NOP 15,14 1,60 12,94 26,81 5,00 31,64 2:40,56 4643
    11 Julia Jongejeugd AV Hera 14,76 1,54 11,74 26,84 4,93 32,44 2:37,00 4580
    12 Bente van der Stoel AV34 16,00 1,57 8,88 27,58 5,40 32,00 2:34,30 4361
    13 Sabrina Cruden Heerenveen 15,67 1,48 11,46 28,35 5,10 30,84 2:48,60 4141
    14 Sterre van Bragt PH 15,61 1,48 8,26 27,59 5,06 31,45 2:41,83 4074
    15 Ellis de Vries Altis 17,05 1,39 7,77 27,50 4,65 18,80 3:12,97 3136
    16 Franca De Leeuw Altis 18,03 1,36 9,73 29,18 4,58 21,72 3:12,55 3034

    Uitslagen Meerkamp 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Rosalie Breems KAV Holland 14,24 +0.1 m/s14,41 945
    2 Sofie Dokter Groningen 14,38 +0.1 m/s14,73 925
    3 Fenna Achterberg VAV 14,42 +0.1 m/s14,81 920
    4 Sarah van Beilen AV PEC 1910 14,44 +0.1 m/s14,76 917
    5 Julia Jongejeugd AV Hera 14,76 +0.8 m/s15,61 874
    6 Puck Harms GACH 14,93 +0.1 m/s15,27 851
    7 Robina Negenman KAV Holland 14,94 +0.1 m/s14,88 850
    8 Sophia Mulder AV34 15,11 +0.8 m/s15,33 827
    9 Sophie van den Berg AV NOP 15,14 +0.1 m/s15,07 823
    10 Joyce van Welie PAC 15,36 +0.1 m/s15,33 795
    11 Sterre van Bragt PH 15,61 +0.8 m/s--- 763
    12 Sabrina Cruden Heerenveen 15,67 +0.8 m/s16,33 755
    13 Sarah van Tuijl Almere `81 15,93 +0.8 m/s15,44 723
    14 Bente van der Stoel AV34 16,00 +0.8 m/s15,93 714
    15 Ellis de Vries Altis 17,05 +0.8 m/s--- 591
    16 Franca De Leeuw Altis 18,03 +0.8 m/s15,81 485

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Junior B

    # Naam 1.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.78ResOBPPunten totaal
    1 Sarah van Beilen AV PEC 1910 - - - - - - - - O O XO XO XXX 1,75 1,75 916
    2 Joyce van Welie PAC - - - O O O O O O XXX 1,66 1,65 806
    3 Sofie Dokter Groningen - - O O O O O XO O XXX 1,66 1,70 806
    4 Fenna Achterberg VAV - - - - - - - - O O O O XO XXO XXX 1,66 1,56 806
    5 Sophie van den Berg AV NOP - - - - - - O O O O O XO XXX 1,60 1,56 736
    5 Puck Harms GACH - - - O - O XO XXX 1,60 1,65 736
    7 Sophia Mulder AV34 - - - - O O XXX 1,57 1,67 701
    8 Bente van der Stoel AV34 - - O - O XO XXX 1,57 1,61 701
    9 Sarah van Tuijl Almere `81 - O O O XO XO XXX 1,57 1,64 701
    10 Julia Jongejeugd AV Hera - - - O XO XXX 1,54 1,61 666
    11 Rosalie Breems KAV Holland - - - - - - O O O XXO XXX 1,54 1,51 666
    12 Robina Negenman KAV Holland O O O O XXX 1,51 1,61 632
    13 Sterre van Bragt PH - - - O O O XO O XXX 1,48 1,45 599
    14 Sabrina Cruden Heerenveen - - - O O O O XO XXX 1,48 1,50 599
    15 Ellis de Vries Altis O O O XO XXO XXX 1,39 1,40 502
    16 Franca De Leeuw Altis O O O O XXX 1,36 1,41 470

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Meisjes Junior B

    # Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
    1 Sofie Dokter Groningen 12,98 12,57 13,39 13,39 12,78 753
    2 Sophie van den Berg AV NOP 12,58 12,94 12,18 12,94 13,45 723
    3 Joyce van Welie PAC 12,59 X X 12,59 13,22 700
    4 Robina Negenman KAV Holland 12,25 12,18 12,58 12,58 13,26 700
    5 Sophia Mulder AV34 12,54 11,87 11,73 12,54 12,31 697
    6 Puck Harms GACH 12,41 12,47 12,46 12,47 11,78 692
    7 Sarah van Beilen AV PEC 1910 12,26 X X 12,26 11,22 678
    8 Julia Jongejeugd AV Hera 11,11 11,51 11,74 11,74 10,39 644
    9 Sabrina Cruden Heerenveen X 11,46 11,23 11,46 11,26 625
    10 Fenna Achterberg VAV X 11,37 X 11,37 11,54 619
    11 Sarah van Tuijl Almere `81 10,99 10,96 11,26 11,26 10,54 612
    12 Rosalie Breems KAV Holland 10,26 9,55 9,66 10,26 10,82 546
    13 Franca De Leeuw Altis 9,25 8,80 9,73 9,73 9,22 512
    14 Bente van der Stoel AV34 8,88 8,15 8,65 8,88 9,27 456
    15 Sterre van Bragt PH 8,26 7,87 7,68 8,26 9,09 416
    16 Ellis de Vries Altis 7,06 7,77 7,48 7,77 7,17 385

    Uitslagen Meerkamp 200 meter Meisjes Junior B

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Sofie Dokter Groningen 25,25 +0.8 m/s26,00 864
    2 Rosalie Breems KAV Holland 25,67 +0.8 m/s25,65 826
    3 Fenna Achterberg VAV 26,01 +0.8 m/s26,04 796
    4 Robina Negenman KAV Holland 26,04 +0.8 m/s26,04 794
    5 Sarah van Tuijl Almere `81 26,19 +0.9 m/s27,66 781
    6 Joyce van Welie PAC 26,43 +0.8 m/s26,50 760
    7 Puck Harms GACH 26,59 +0.6 m/s27,08 746
    8 Sophia Mulder AV34 26,60 +0.8 m/s26,80 745
    9 Sophie van den Berg AV NOP 26,81 +0.6 m/s27,15 728
    10 Julia Jongejeugd AV Hera 26,84 +0.9 m/s27,73 725
    11 Sarah van Beilen AV PEC 1910 26,90 +0.6 m/s27,07 720
    12 Ellis de Vries Altis 27,50 +0.9 m/s--- 671
    13 Bente van der Stoel AV34 27,58 +0.6 m/s27,62 664
    14 Sterre van Bragt PH 27,59 +0.6 m/s27,51 664
    15 Sabrina Cruden Heerenveen 28,35 +0.9 m/s29,61 604
    16 Franca De Leeuw Altis 29,18 +0.9 m/s28,37 541

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Junior B

    # Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
    1 Sofie Dokter Groningen 4,95 5,37 5,70 5,70 +0.0 m/s5,63 759
    2 Sarah van Tuijl Almere `81 5,37 5,50 5,33 5,50 +2.0 m/s5,54 700
    3 Puck Harms GACH 5,34 5,45 5,41 5,45 +1.6 m/s5,26 686
    4 Robina Negenman KAV Holland 5,42 4,94 X 5,42 +2.3 m/s5,56 677
    5 Bente van der Stoel AV34 5,05 5,25 5,40 5,40 +0.0 m/s5,20 671
    6 Fenna Achterberg VAV 5,37 5,27 5,27 5,37 -0.2 m/s5,12 663
    7 Sophia Mulder AV34 5,36 X X 5,36 +0.0 m/s5,23 660
    8 Sarah van Beilen AV PEC 1910 X 5,13 5,35 5,35 +0.0 m/s5,38 657
    9 Joyce van Welie PAC X 5,04 5,28 5,28 +2.0 m/s5,25 637
    10 Rosalie Breems KAV Holland 5,21 5,25 5,09 5,25 +2.2 m/s5,63 628
    11 Sabrina Cruden Heerenveen 4,77 5,10 4,87 5,10 +0.0 m/s5,02 587
    12 Sterre van Bragt PH 4,73 5,06 4,57 5,06 +1.9 m/s5,01 576
    13 Sophie van den Berg AV NOP 5,00 4,40 4,71 5,00 +1.4 m/s5,00 559
    14 Julia Jongejeugd AV Hera 4,75 4,85 4,93 4,93 -0.7 m/s4,58 540
    15 Ellis de Vries Altis X 4,49 4,65 4,65 +0.8 m/s4,66 466
    16 Franca De Leeuw Altis 4,49 4,38 4,58 4,58 +1.4 m/s4,94 448

    Uitslagen Meerkamp Speerwerpen Meisjes Junior B

    # Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
    1 Sofie Dokter Groningen 34,41 40,35 41,30 41,30 24,05 692
    2 Robina Negenman KAV Holland 36,60 35,99 40,67 40,67 39,75 680
    3 Joyce van Welie PAC 39,71 37,03 39,52 39,71 39,96 662
    4 Sarah van Beilen AV PEC 1910 34,03 32,94 31,83 34,03 32,07 553
    5 Puck Harms GACH 30,15 33,04 31,82 33,04 37,04 534
    6 Sarah van Tuijl Almere `81 32,81 32,88 24,32 32,88 35,06 531
    7 Julia Jongejeugd AV Hera 32,44 31,36 30,85 32,44 30,50 523
    8 Bente van der Stoel AV34 32,00 28,47 25,34 32,00 28,93 515
    9 Sophie van den Berg AV NOP 28,01 25,81 31,64 31,64 33,00 508
    10 Sterre van Bragt PH 29,37 31,45 29,62 31,45 28,08 504
    11 Sabrina Cruden Heerenveen 26,17 29,83 30,84 30,84 31,76 493
    12 Sophia Mulder AV34 29,57 X 30,02 30,02 39,31 477
    13 Fenna Achterberg VAV 27,58 25,50 29,65 29,65 27,06 470
    14 Rosalie Breems KAV Holland 26,90 22,86 26,89 26,90 26,65 418
    15 Franca De Leeuw Altis X 21,72 21,62 21,72 21,80 321
    16 Ellis de Vries Altis 18,80 X X 18,80 20,61 267

    Uitslagen Meerkamp 800 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Sophia Mulder AV34 2:24,96 2:17,75 757
    2 Joyce van Welie PAC 2:28,38 2:31,62 713
    3 Robina Negenman KAV Holland 2:29,42 2:29,21 700
    4 Sarah van Beilen AV PEC 1910 2:29,64 2:29,39 697
    5 Rosalie Breems KAV Holland 2:31,07 2:31,91 680
    6 Sarah van Tuijl Almere `81 2:33,35 2:31,87 651
    7 Bente van der Stoel AV34 2:34,30 2:39,12 640
    8 Sofie Dokter Groningen 2:34,55 2:28,44 637
    9 Julia Jongejeugd AV Hera 2:37,00 2:36,95 608
    10 Puck Harms GACH 2:38,33 2:34,47 592
    11 Sophie van den Berg AV NOP 2:40,56 2:41,04 566
    12 Sterre van Bragt PH 2:41,83 2:41,18 552
    13 Fenna Achterberg VAV 2:48,26 2:35,56 482
    14 Sabrina Cruden Heerenveen 2:48,60 2:50,27 478
    15 Franca De Leeuw Altis 3:12,55 2:43,43 257
    16 Ellis de Vries Altis 3:12,97 2:57,90 254