Uitslagen Keistad Meerkampen 2019

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Lars van Vught Altis 12,29 5,81 11,25 1,80 53,98 16,51 31,74 3,70 42,06 4:44,74 5802
2 Melle van der Stoel AV34 11,87 6,39 8,57 1,74 52,60 20,24 25,36 3,60 32,41 4:40,05 5252
3 Floris Brinkman AV34 12,76 5,76 10,44 1,68 56,27 18,16 29,42 3,40 38,83 4:36,70 5178
4 Jakob Pütz PH 11,98 5,89 9,29 1,83 58,17 16,91 23,68 4,50 36,32 6:20,46 5104
5 Tijmen van Hal PH 12,17 6,13 10,00 2,01 56,55 16,49 28,66 NM 36,52 5:44,70 4909
6 Tim de Greef Altis 12,95 4,64 12,46 1,41 1:10,67 20,39 44,09 2,70 48,03 7:05,88 3845
7 Sander van den Brink AV34 12,47 5,44 9,33 1,59 DNF DNF 29,50 NM 30,11 DNF 2689
Owen Beuckens AV PEC 1910 11,87 6,27 12,43 1,92 DNS --- --- --- --- --- 0
Bjorn Sloot AL73 11,86 6,40 10,93 DNS --- --- --- --- --- --- 0



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Rens de Graauw PH 11,87 6,37 13,33 1,68 55,16 15,53 38,40 3,20 43,07 5:17,25 5928
2 Floris Nolet PH 12,02 6,20 13,77 1,71 55,98 16,52 34,26 3,60 45,34 5:03,30 5897
3 Jasper Meijerink AV34 12,50 5,89 11,99 1,74 54,28 16,67 30,03 3,50 36,17 4:32,21 5653
4 Ton van Mameren Altis 12,63 6,19 9,39 1,77 57,68 16,39 29,22 3,30 37,70 5:05,55 5212
5 Jeremy van Zutven PH 12,85 5,75 10,13 1,80 56,92 18,22 31,65 3,20 38,71 4:57,77 5073
6 Chuck Pols PH 12,85 5,15 13,26 1,56 58,63 17,50 37,26 3,10 45,91 5:12,29 5065
7 Nathan Oerlemans Altis 12,36 5,83 10,19 1,68 57,70 16,47 26,58 2,70 39,20 5:00,68 5004
8 Djamell van Veen DVTR 12,68 5,73 11,96 1,62 55,49 18,02 29,30 2,70 39,19 4:58,41 4973
9 Stijn van Essen Altis 12,21 5,70 10,39 1,53 53,67 17,74 30,60 2,30 35,37 4:54,27 4898
10 Brend Baak AV PEC 1910 12,78 5,49 11,91 1,74 1:00,25 17,40 24,91 2,70 52,19 5:28,77 4828
11 Joram van ... Bospoort Climax 11,84 5,99 10,67 1,83 51,57 16,34 22,61 2,40 17,74 DNF 4557
12 Lennert Berentsen Altis 12,86 5,35 9,90 1,59 59,78 19,87 23,24 2,80 30,48 4:54,34 4202
13 Mark Hollestelle Altis 13,03 5,36 9,05 1,68 59,89 18,30 21,72 2,30 32,89 5:12,86 4117
14 Max Botschuijver Climax DNF 3,66 10,93 1,65 DNF DNF 29,30 NM 37,32 DNF 2053
Stan Atsma HLLS 12,21 6,06 11,99 1,68 53,29 DNS --- --- --- --- 0
Maarten Debeij Eindhoven 11,93 5,93 11,43 1,83 54,15 17,12 NM DNS --- --- 0
Peter de Kruyff HLLS 11,98 6,36 11,09 1,80 58,04 DNS --- --- --- --- 0
Ruben Meijer Altis 12,87 5,01 11,65 1,53 DNF DNS --- --- --- --- 0
Marten Prince Altis 12,10 3,11 14,64 DNS --- --- --- --- --- --- 0



Masters Mannen - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Adriaan Saman AV34 12,38 6,10 12,42 1,86 58,65 15,82 37,89 4,00 49,96 5:04,54 6350
2 Lennart Teunissen Altis 12,45 6,11 8,81 1,53 55,51 16,99 24,58 3,60 36,46 5:10,78 5217



Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Amy Hasselton Spado 15,92 1,68 8,68 27,32 5,36 38,45 2:22,85 4765
2 Fleur van der Linden PH 15,56 1,59 8,43 27,91 5,35 31,15 2:29,30 4415
3 Denice Jacobs Scopias 15,67 1,47 10,82 27,05 4,98 25,80 2:28,44 4298
4 Yara Linnekamp PH 15,67 1,56 7,79 26,57 4,94 27,82 2:40,23 4126
5 Hanna Ogink AV34 17,11 1,47 8,07 27,13 4,86 33,85 2:29,55 4048
6 Christel Heuseveldt Climax 16,46 1,56 8,54 25,96 4,85 21,34 2:37,70 4016
7 Anna Oosterwegel DVTR 16,09 1,47 7,55 27,16 4,67 26,85 2:38,70 3837
8 Lotte Houtman PH 19,87 1,62 6,69 28,30 5,10 21,84 2:33,16 3558
9 Camilla Pieper AV34 18,09 1,44 9,27 28,99 4,51 26,84 2:43,25 3455
10 Joke Benne Reusel `69 18,88 1,47 8,46 29,35 4,33 23,86 3:06,09 3005



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Sophia Mulder AV34 15,18 1,65 11,64 27,30 5,18 32,78 2:21,92 4873
2 Bente van der Stoel AV34 15,98 1,62 9,67 27,47 5,45 32,45 2:37,83 4464
3 Anne Knijnenburg AV Oss `78 16,47 1,44 10,22 27,49 4,93 38,50 2:26,79 4342
4 Amina Maatoug Leiden 16,87 1,56 8,59 27,71 4,82 31,26 2:15,13 4294
5 Sterre van Bragt PH 15,69 1,41 7,95 28,03 4,87 32,56 2:40,39 3917
6 Sabrina Cruden Heerenveen 15,83 1,47 11,10 28,91 4,78 30,58 2:53,45 3902
7 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 18,61 1,50 11,40 30,55 4,57 36,03 3:01,06 3505
8 Annemiek van Iersel PH 16,74 1,35 8,23 29,21 4,62 21,26 2:36,11 3428
9 Daantje de Vet PH 17,31 1,41 9,42 DNF 4,29 21,90 DNF 2277
Floor Alessie PH 16,61 NM 10,84 30,01 4,89 37,80 DNS 0
Jonne Siebrand Isala `96 17,02 1,53 11,26 29,64 DNS --- --- 0
Ellis de Vries Altis 16,94 1,38 7,68 28,75 DNS --- --- 0



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Sam Talbot GBR 11,50 6,22 11,93 1,68 50,31 14,85 33,66 4,20 50,49 4:31,88 6724
2 Trystan de Weerdt AAV `36 11,27 6,39 10,82 1,89 52,13 15,61 32,69 4,20 41,83 5:00,71 6426
3 Koen Koenders PH 11,24 6,09 10,26 1,86 52,25 17,25 29,94 4,60 41,95 4:49,50 6251
4 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 11,84 6,07 11,43 1,86 52,28 15,27 33,53 3,20 44,58 5:01,74 6065
5 Alberto Brini Eindhoven 11,68 6,38 10,78 1,83 DNF 15,69 33,73 3,20 48,73 4:32,15 5584
6 Daan Gielen PH 12,40 5,97 10,69 1,80 54,73 17,17 31,22 3,40 42,75 4:58,41 5521
7 Michele Brini Italië 11,66 6,52 11,57 1,83 50,68 16,05 34,99 NM 62,80 DNF 5508
8 Thijs Koers HLLS 11,69 6,25 8,71 1,71 50,65 17,30 13,54 2,40 31,92 4:49,44 5014
9 Olav Donker PH 11,52 6,66 9,18 1,77 54,05 18,61 22,43 3,20 34,73 DNF 4716
10 Daniel Steel GBR 12,30 6,03 9,49 1,65 57,60 19,91 21,86 2,80 37,71 5:28,72 4430
11 Arthur van Essen Altis 11,97 6,00 9,37 NM DNF 16,20 25,44 NM 38,31 DNF 3196
Harald Bust HLLS 11,90 6,40 12,27 1,86 DNS --- --- --- --- --- 0
Geoffrey Van Dipten Climax 11,90 6,31 10,86 1,92 53,80 16,24 22,76 DNS --- --- 0
Haike Franssen GVAC 14,20 4,22 11,61 DNS --- --- --- --- --- --- 0
Romain Martin Frankrijk 11,43 6,74 13,98 1,92 DNS --- --- --- --- --- 0
Steff van de Poel AV Sprint 12,07 6,12 10,71 NM DNS --- --- --- --- --- 0
Joppe Stokvis Altis 11,93 6,12 9,49 DNS --- --- --- --- --- --- 0



Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Chanté Samuel Phanos 14,17 1,65 11,04 25,82 5,40 28,57 2:42,41 4827
2 Samyre Wieles Altis 15,31 1,62 11,31 26,56 4,78 36,87 2:29,34 4733
3 Lisanne Brouwer Flevo Delta 16,22 1,53 10,24 27,08 5,22 31,97 2:49,12 4200
4 Robin Hassing AV Fortuna 17,27 1,41 10,07 27,42 4,64 35,35 3:03,27 3677
5 Mariska Klaver Flevo Delta 16,41 1,62 9,52 30,19 4,73 31,89 3:09,12 3675
6 Hanna Knotnerus AV Feniks 17,06 1,53 9,26 29,08 4,82 22,72 2:48,38 3606
7 Yoka Hubers AV34 17,55 1,41 8,81 28,32 4,37 29,19 2:49,33 3445
8 Eline Bardoel Fit 18,35 1,50 8,86 28,11 4,41 23,41 2:45,93 3416
9 Elise Lauret MPM 17,73 1,35 9,04 29,08 4,46 29,91 3:00,95 3241
10 Milou van der Schaaf MPM 18,68 1,47 9,37 28,98 4,50 24,03 3:06,80 3150
11 Maud Kaarsgaren Fit 20,81 1,29 8,40 29,09 4,27 22,36 2:37,97 2911
12 Madelon Kamp Altis 18,47 1,41 7,58 29,52 4,41 16,91 3:05,36 2807
13 Maroussia Eduarda Rotterdam 19,54 NM 7,11 29,81 4,45 37,05 3:02,87 2544
Maruska Eduarda Rotterdam 15,31 1,56 8,42 26,30 4,71 32,50 DNS 0
Jessy van Ee Altis 15,70 1,53 9,52 27,41 DNS --- --- 0
Susanne va...er Hoeven HLLS 19,23 1,47 8,93 28,90 DNS --- --- 0
Suzanne Janssens AV Passaat 16,77 1,44 DNS --- --- --- --- 0
Gejanne Lussenburg Isala `96 15,90 1,53 11,18 27,64 DNS --- --- 0
Esther Turpin Frankrijk 13,95 1,65 12,82 DNS --- --- --- 0