Uitslagen Senioren/junioren ABCD/Masters indoorwedstrijd

Jongens Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Maarten Emmaneel AV NOVA 7,37 ---
1 Julian Van Meggelen De Spartaan 7,37 ---
3 Jereno Macnack AV Lycurgus 7,41 ---
4 Mischa Lips ARV Ilion 7,44 7,20
5 Steven Oosterkamp De Spartaan 7,51 ---
6 Darlin van der Werff DEM 7,53 7,49
7 Nathan Kenswil AV Lycurgus 7,58 ---
8 Bas Meeuwenoord De Spartaan 7,72 7,69
9 Joost van Deudekom AV Lycurgus 7,78 7,75
10 Sander Koenz AV Trias 8,44 ---
Dré Pinas Phanos DNS ---
Aron Schott Delta Sport DNS ---



Jongens Junior A - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Maarten Emmaneel AV NOVA 7,31 7,37
2 Julian Van Meggelen De Spartaan 7,40 7,37
3 Jereno Macnack AV Lycurgus 7,45 7,41
4 Mischa Lips ARV Ilion 7,48 7,44
5 Nathan Kenswil AV Lycurgus 7,52 7,58
5 Darlin van der Werff DEM 7,52 7,53
7 Bas Meeuwenoord De Spartaan 7,79 7,72
8 Joost van Deudekom AV Lycurgus 7,81 7,78
9 Sander Koenz AV Trias 8,36 8,44
Dré Pinas Phanos DNS DNS
Steven Oosterkamp De Spartaan DNS 7,51
Aron Schott Delta Sport DNS DNS



Jongens Junior A - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Jay Beelen AV Trias 8,22q 8,14
2 Julian Van Meggelen De Spartaan 8,91q ---
3 Youri Fransen GACH 8,98q 9,02
4 Youp Brouwer Flevo Delta 10,68q ---



Jongens Junior A - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Jay Beelen AV Trias 8,14 8,22
2 Youri Fransen GACH 8,81 8,98
3 Julian Van Meggelen De Spartaan 9,02 8,91
Youp Brouwer Flevo Delta DQ 10,68



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Stan Nijhuis AV Trias 1,93 ---
2 Levi van Diest AV Lycurgus 1,73 1,80
2 Tijmen van Hal PH 1,73 1,95



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Neal Ott De Spartaan 4,20 4,60
2 David Cairo Phanos 3,50 3,23
Youri Fransen GACH NM 3,90



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Bas Meeuwenoord De Spartaan 5,49 - 5,49 X 5,42 5,49 5,70
2 Eric Wolfrat GACH X X X X 5,03 5,03 5,44



Jongens Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Gino van Wijk AV Lycurgus 7,02 7,22
2 Sion Meijers AAC 7,53 7,67
3 Bart van Zandwijk AV Atverni 7,57 7,53
4 Mika Brouwer DKEV 7,58 7,72
5 Kem Herrema AV Lycurgus 7,62 ---
5 Tobias van Ee GACH 7,62 7,54
7 Jens Oosterink AV Trias 7,66 7,75
8 Jelle Kriek AV Zuidwal 7,69 7,61
9 Antwayne White DEM 7,86 7,83
10 Casper Peterse AV Trias 7,88 7,83
10 Miro van Wieringen GACH 7,88 7,81
10 Gijs Jansen De Spartaan 7,88 8,01
10 Noa Struyve DEM 7,88 7,95
14 Sven Hazenoot De Spartaan 7,92 8,20
15 Wouter Konijn AV Lycurgus 7,96 ---
16 Olivier Hendriks AV `40 8,07 8,15
16 Jochem van Stijn De Spartaan 8,07 8,35
18 Wessel Steenvoorden De Spartaan 8,28 8,62
19 Sami Filal Phanos 8,42 ---
20 Jeff Tesselaar AV Hera 8,43 7,64
21 Mink Doesburg AV Lycurgus 9,55 9,88
Dylan Feteridge HLLM DNS ---
Kalle Veldhuisen AV Lycurgus DNS ---
Laurens Jordense GACH DNS 8,02
Karünzio Koulen DEM DNS 7,75
Jesse Lamberst NTB DNS 8,19



Jongens Junior B - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Gino van Wijk AV Lycurgus 7,06 7,02
2 Bart van Zandwijk AV Atverni 7,56 7,57
3 Mika Brouwer DKEV 7,59 7,58
4 Jens Oosterink AV Trias 7,64 7,66
5 Kem Herrema AV Lycurgus 7,67 7,62
6 Jelle Kriek AV Zuidwal 7,68 7,69
7 Karünzio Koulen DEM 7,87 DNS
8 Miro van Wieringen GACH 7,91 7,88
9 Gijs Jansen De Spartaan 7,94 7,88
10 Casper Peterse AV Trias 7,96 7,88
11 Wouter Konijn AV Lycurgus 8,00 7,96
12 Sion Meijers AAC 8,01 7,53
13 Olivier Hendriks AV `40 8,11 8,07
14 Sven Hazenoot De Spartaan 8,17 7,92
15 Antwayne White DEM 8,18 7,86
16 Jochem van Stijn De Spartaan 8,23 8,07
17 Dylan Feteridge HLLM 8,28 DNS
18 Wessel Steenvoorden De Spartaan 8,43 8,28
19 Sami Filal Phanos 8,48 8,42
20 Mink Doesburg AV Lycurgus 9,51 9,55
Noa Struyve DEM DQ 7,88
Kalle Veldhuisen AV Lycurgus DNS DNS
Laurens Jordense GACH DNS DNS
Tobias van Ee GACH DNS 7,62
Jeff Tesselaar AV Hera DNS 8,43
Jesse Lamberst NTB DNS DNS



Jongens Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Marnix Kolkman AV Edam 8,11 8,23
2 Timme Koster AV Trias 8,32 8,40
3 Mees Kappert AV Salland 8,49 8,26
4 Yoram Vriezen GACH 8,57 8,42
5 Tobias van Ee GACH 8,72 8,80
6 Marten Prince Altis 9,00 9,04
7 Rutger Hoekstra Heerenveen 9,03 9,22
8 Djamell van Veen DVTR 9,27 9,23
9 Miro van Wieringen GACH 9,39 9,22
10 Wouter Konijn AV Lycurgus 9,57 ---
11 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus 10,45 ---
Laurens Jordense GACH DNS 9,98



Jongens Junior B - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Marnix Kolkman AV Edam 8,09 8,11
2 Timme Koster AV Trias 8,25 8,32
3 Mees Kappert AV Salland 8,41 8,49
4 Yoram Vriezen GACH 8,66 8,57
5 Tobias van Ee GACH 8,71 8,72
6 Marten Prince Altis 8,94 9,00
7 Rutger Hoekstra Heerenveen 9,11 9,03
8 Djamell van Veen DVTR 9,23 9,27
9 Miro van Wieringen GACH 9,31 9,39
10 Wouter Konijn AV Lycurgus 9,62 9,57
11 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus 10,76 10,45
Laurens Jordense GACH DNS DNS



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jeroen van het Hof AV Edam 1,83 1,85
2 Rutger Hoekstra Heerenveen 1,73 1,80
2 Jesse Lamberst NTB 1,73 1,76
4 Bart Andriessen ARV Ilion 1,68 1,60
5 Wessel Steenvoorden De Spartaan 1,63 ---
6 Jochem van Stijn De Spartaan 1,58 1,62



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.06ResOBP
1 Marnix Kolkman AV Edam 4,90 5,00
2 Thijmen Hakenkruger GACH 4,20 4,00
3 Yoram Vriezen GACH 4,10 4,10
4 Koen Duikersloot GACH 3,80 3,60
4 Tobias van Ee GACH 3,80 4,10
6 Rutger Hoekstra Heerenveen - - - - - - O O O O O XXX 3,00 2,90
7 Jeff Tesselaar AV Hera O - O O O O O XO O XO XXX 2,90 2,50
8 Jesse Lamberst NTB O O XXX 2,10 2,30



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Marten Prince Altis 5,79 X 6,10 X 5,81 6,10 6,28
2 Mees Kappert AV Salland 5,92 X 6,09 X X 6,09 6,57
3 Jeff Tesselaar AV Hera X 6,01 6,01 5,95 6,05 6,05 6,19
4 Jochem van Stijn De Spartaan 5,65 5,68 5,80 5,45 X 5,80 5,75
5 Sion Meijers AAC 5,68 5,56 5,73 5,79 5,54 5,79 5,77
6 Casper Peterse AV Trias 5,47 X X 5,59 5,43 5,59 ---
7 Gijs Jansen De Spartaan 5,34 X 5,10 4,58 4,57 5,34 5,38
8 Wessel Steenvoorden De Spartaan 5,33 X 5,25 5,11 4,07 5,33 5,25
9 Sven Hazenoot De Spartaan 5,29 5,10 5,09 3,81 4,93 5,29 5,65
10 Djamell van Veen DVTR 5,08 5,01 4,87 5,11 4,90 5,11 ---
11 Dylan Feteridge HLLM 4,59 5,03 4,71 4,63 4,56 5,03 ---
12 Mika Brouwer DKEV 4,38 5,01 4,65 4,29 4,84 5,01 5,10
13 Sami Filal Phanos 4,49 3,98 4,38 3,41 X 4,49 ---
Marnix Kolkman AV Edam - DNS 6,63



Jongens Junior D - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jannes Boon AV Lycurgus 9,41q ---
Gabriel Jongens AV Atos DNS ---



Jongens Junior D - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Jannes Boon AV Lycurgus 9,40 9,41



Jongens Junior D - 60 meter horden (76cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 60 meter horden (76cm) finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Richard Janssens M50 - AV Lycurgus 7,97 7,57
2 Ko Florusse M50 - Fortius 8,50 8,50
3 Dirk Jan Giskes M50 - AV NOVA 9,91 9,23



Masters Mannen - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Richard Janssens M50 - AV Lycurgus 7,89 7,97
2 Ko Florusse M50 - Fortius 8,44 8,50
Dirk Jan Giskes M50 - AV NOVA DNS 9,91



Masters Mannen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Matthijs de Groot M35 - AV NOVA 9,45 9,55
Vincent Hocq M35 - GACH DNS ---



Masters Mannen - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Matthijs de Groot M35 - AV NOVA 9,26 ---
2 Andre van Wort M50 - NEAV 9,31 ---
3 Arnjan Bakker M50 - AV Trias 10,23 ---
4 Dirk Jan Giskes M50 - AV NOVA 12,66 ---
Vincent Hocq M35 - GACH DNS ---



Masters Mannen - 60 meter horden (91cm)

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Andre van Wort M50 - NEAV 9,35 9,05 3
2 Arnjan Bakker M50 - AV Trias 10,37 10,28 2
3 Dirk Jan Giskes M50 - AV NOVA 12,75 11,87 1



Masters Mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Bart Steehouwer M35 - Almere `81 3,50 3,90
2 Sander van Tuijl M35 - Almere `81 2,80 2,88



Masters Mannen - Verspringen

# Naam ResOBP
Vincent Hocq M35 - GACH DNS ---



Masters Vrouwen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jacqueline...p-Pullens Pijnenburg 8,28 8,18
2 Laura Zwaan Phanos 8,43 8,47
3 Elleke Steenbergen DVTR 8,50 ---
4 Pascale Schure HLLS 8,83 8,56
Wendy Visser Phanos DNS 8,23
Annette IJzer Castricum DNF 10,17



Masters Vrouwen - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Jacqueline...p-Pullens Pijnenburg 8,33 ---
2 Laura Zwaan Phanos 8,44 ---
3 Pascale Schure HLLS 8,83 ---
4 Wendy Visser Phanos 10,30 ---
Annette IJzer Castricum DNS ---
Elleke Steenbergen DVTR DNS ---



Masters Vrouwen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Linda van Berkel AV `40 10,93 ---
Wendy Visser Phanos DNS 9,43



Masters Vrouwen - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Linda van Berkel AV `40 11,12 ---
Wendy Visser Phanos DNS ---



Masters Vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus 1,53 ---
2 Linda van Berkel AV `40 1,43 ---
3 Weia Reinboud HLLS 1,38 1,35



Masters Vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus 4,97 4,88 4,81 4,78 4,78 4,97 ---
2 Elleke Steenbergen DVTR 3,96 4,05 3,67 4,61 4,56 4,61 ---
Wendy Visser Phanos - DNS ---



Meisjes Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Janine Verhaar PAC 7,81q 7,77
2 Demi van d...ildenberg Eindhoven 7,82q ---
3 Kadidja Sangare AAV `36 7,96q 7,92
4 Janna Doumpas Eindhoven 8,01q 7,88
5 Pip Doesburg AV Lycurgus 8,14q 8,08
6 Pauline Hondema AV Lycurgus 8,22q 8,19
7 Joyce Schumacher AV 1923 8,24q 8,09
8 Nynke van den Heuvel AAC 8,28q ---
9 Jonne Walstra AV Atos 8,30q 8,19
10 Leonie Lake Tempo AV 8,31q ---
11 Merle Van Elzakker Spado 8,32q 8,15
12 Didi Wals AV Lycurgus 8,47q 8,32
13 Anouk Hellingh AV Lycurgus 8,48q 8,43
14 Linde Buruma GACH 8,75q 8,69
15 Tessa de Ruiter AV 1923 8,77q 8,71
Anouk Schoute AV Lycurgus DNS ---



Meisjes Junior A - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Janine Verhaar PAC 7,69 7,81
2 Demi van d...ildenberg Eindhoven 7,77 7,82
3 Kadidja Sangare AAV `36 8,04 7,96
4 Pip Doesburg AV Lycurgus 8,15 8,14
5 Pauline Hondema AV Lycurgus 8,18 8,22
6 Jonne Walstra AV Atos 8,29 8,30
7 Nynke van den Heuvel AAC 8,31 8,28
8 Didi Wals AV Lycurgus 8,42 8,47
9 Anouk Hellingh AV Lycurgus 8,46 8,48
10 Tessa de Ruiter AV 1923 8,78 8,77
11 Linde Buruma GACH 8,87 8,75
Joyce Schumacher AV 1923 DNS 8,24
Leonie Lake Tempo AV DNS 8,31
Janna Doumpas Eindhoven DNS 8,01
Merle Van Elzakker Spado DNS 8,32



Meisjes Junior A - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Joyce Schumacher AV 1923 8,92 8,77
2 Lara Owobowale De Spartaan 9,06 ---
3 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus 9,19 9,19
4 Danique de Haan DVTR 9,34 9,14
5 Merle Van Elzakker Spado 9,54 ---
6 Hieke Böhm De Spartaan 9,67 9,71
7 Lynn van Zijl DVTR 9,71 ---
8 Anouk Schoute AV Lycurgus 9,83 ---
9 Lieke Blommestein Tempo AV 9,92 ---
10 Eveline de Jong De Spartaan 9,97 9,39
11 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 10,18 9,63
12 Amina Schellekens Phanos 10,40 9,97
13 Tessa de Ruiter AV 1923 11,44 ---
Kadidja Sangare AAV `36 DQ 8,76



Meisjes Junior A - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Joyce Schumacher AV 1923 8,89 8,92
2 Kadidja Sangare AAV `36 8,94 DQ
3 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus 9,20 9,19
3 Lara Owobowale De Spartaan 9,20 9,06
5 Danique de Haan DVTR 9,25 9,34
6 Hieke Böhm De Spartaan 9,68 9,67
7 Eveline de Jong De Spartaan 9,75 9,97
8 Lynn van Zijl DVTR 9,78 9,71
9 Anouk Schoute AV Lycurgus 9,82 9,83
10 Lieke Blommestein Tempo AV 9,92 9,92
10 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 9,92 10,18
12 Amina Schellekens Phanos 10,59 10,40
13 Merle Van Elzakker Spado 12,35 9,54
Tessa de Ruiter AV 1923 DNS 11,44



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jonne Walstra AV Atos 1,58 1,56
1 Lotte Houtman PH 1,58 1,65
3 Danique de Haan DVTR 1,53 ---
4 Lara Owobowale De Spartaan 1,48 ---
4 Floor van den Brink DVTR 1,48 ---
4 Lynn van Zijl DVTR 1,48 ---
7 Amina Schellekens Phanos 1,43 1,48
Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus DNS 1,71



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Wendy Van Nes AV Atos 3,10 3,21
2 Samar Ahmed HLLS 2,90 3,17



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus 5,28 X X 5,48 5,50 5,50 5,56
2 Kadidja Sangare AAV `36 5,45 4,43 5,30 - - 5,45 5,65
3 Pauline Hondema AV Lycurgus X X 4,99 5,42 5,35 5,42 ---
4 Nynke van den Heuvel AAC 5,18 5,38 X 5,08 - 5,38 ---
5 Merit Schuurman AAC 5,10 X 5,00 4,89 4,97 5,10 ---
6 Hieke Böhm De Spartaan 4,77 4,98 4,97 4,67 4,93 4,98 ---
7 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan X 4,88 4,54 4,87 4,98 4,98 ---
8 Danique de Haan DVTR X 4,84 4,61 4,95 - 4,95 ---
9 Lara Owobowale De Spartaan 4,76 4,79 4,85 4,83 4,64 4,85 ---
10 Lieke Blommestein Tempo AV 4,69 4,26 4,34 4,55 4,58 4,69 ---
11 Kahlan Veen Heerenveen 4,41 X X X X 4,41 ---
Eveline de Jong De Spartaan X X X X X NM 5,23
Sheralda Bottse NEAV - - - - - DNS ---
Lynn van Zijl DVTR - - - - - DNS ---



Meisjes Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Sarah AE Itiola AV Feniks 7,96q 7,84
2 Mara Cotterink AV Lycurgus 7,98q 7,94
3 Wies Rosenberg Tempo AV 8,43q ---
4 Femke Jonker AV Hera 8,54q 8,77
5 Romy Dannenburg AV Atverni 8,62q 8,45
5 Felicia Vogeland Haag 8,62q 8,75
7 Jelena Storm Almere `81 8,68q 8,65
8 Fleur Luttikhuizen AV Lycurgus 8,70q 8,62
9 Milou Kaestner HLLM 8,80q 8,67
10 Mandy Duinkerken De Spartaan 9,16q 8,99
11 Luca Klumpenhouwer SAV 9,19q 9,15



Meisjes Junior B - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Mara Cotterink AV Lycurgus 7,94 7,98
2 Sarah AE Itiola AV Feniks 8,02 7,96
3 Femke Jonker AV Hera 8,45 8,54
4 Wies Rosenberg Tempo AV 8,47 8,43
5 Milou Kaestner HLLM 8,61 8,80
6 Fleur Luttikhuizen AV Lycurgus 8,62 8,70
7 Felicia Vogeland Haag 8,71 8,62
8 Luca Klumpenhouwer SAV 9,20 9,19
Jelena Storm Almere `81 DNS 8,68
Romy Dannenburg AV Atverni DNS 8,62
Mandy Duinkerken De Spartaan DNS 9,16



Meisjes Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Nienke Madderom AV Trias 8,71 8,71
2 Mette van der Meer Flevo Delta 9,18 ---
3 Romy Dannenburg AV Atverni 9,26 9,18
4 Mara Cotterink AV Lycurgus 9,32 9,26
5 Suzan Plat AV PEC 1910 9,39 9,09
6 Joyce Menick HLLM 9,45 9,46
7 Sarah van Tuijl Almere `81 9,47 ---
8 Julia Jongejeugd NEAV 9,60 9,37
9 Sarah AE Itiola AV Feniks 9,76 ---
10 Fiona de Vries AV Impala 9,98 9,88
11 Jelena Storm Almere `81 10,18 10,70
12 Wies Rosenberg Tempo AV 10,45 ---
13 Luca Klumpenhouwer SAV 10,56 10,83
14 Mandy Duinkerken De Spartaan 10,73 10,67



Meisjes Junior B - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Nienke Madderom AV Trias 8,68 8,71
2 Mara Cotterink AV Lycurgus 9,18 9,32
3 Romy Dannenburg AV Atverni 9,20 9,26
4 Suzan Plat AV PEC 1910 9,37 9,39
5 Sarah van Tuijl Almere `81 9,50 9,47
6 Joyce Menick HLLM 9,56 9,45
7 Julia Jongejeugd NEAV 9,69 9,60
8 Fiona de Vries AV Impala 9,72 9,98
9 Wies Rosenberg Tempo AV 9,85 10,45
10 Jelena Storm Almere `81 10,23 10,18
11 Luca Klumpenhouwer SAV 10,61 10,56
12 Mandy Duinkerken De Spartaan 10,81 10,73
Sarah AE Itiola AV Feniks DNS 9,76
Mette van der Meer Flevo Delta DNS 9,18



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Joyce van Welie PAC 1,63 1,65
2 Julia Jongejeugd NEAV 1,53 1,60
2 Rixt ter Woord DVTR 1,53 1,60
4 Babs Koeman AV Haarlem 1,43 ---
5 Femke Akkermans Tempo AV 1,33 ---



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.002.102.202.302.402.502.60ResOBP
1 Mette van der Meer Flevo Delta 3,00 3,20
2 Mette Elgersma AV Haarlem - - O O O O XXX 2,50 2,60
3 Ilse Hengeveld GACH - - - XXO XXX 2,30 2,71
4 Silke Jansen AV Hera O O XXX 2,10 2,21
5 Veerle Vermaire AV Hera XXO XXX 2,00 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Joyce van Welie PAC 4,84 4,90 5,08 5,11 5,25 5,25 5,11
2 Suzan Plat AV PEC 1910 4,86 X 5,24 5,09 5,12 5,24 5,25
3 Femke Jonker AV Hera 4,88 5,17 4,89 - X 5,17 5,22
4 Sarah van Tuijl Almere `81 4,65 4,97 5,07 5,02 4,74 5,07 5,54
5 Sophia Mulder AV34 5,03 X 4,83 X 4,59 5,03 5,30
6 Babs Koeman AV Haarlem X 4,71 4,52 4,83 4,66 4,83 ---
7 Jonne van ...r Giessen AAV `36 4,67 X 4,64 X 4,55 4,67 ---
8 Mandy Duinkerken De Spartaan 4,51 4,31 4,05 - - 4,51 4,59
9 Fiona de Vries AV Impala 4,12 4,28 4,25 4,44 4,32 4,44 ---
Sabine Dodeman SAV - - - - - DNS 4,06



Meisjes Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Bibi Benkova NEAV 9,20q 9,08
2 Eva Galesloot NEAV 9,39q 9,18



Meisjes Junior C - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Bibi Benkova NEAV 9,21 9,20
2 Eva Galesloot NEAV 9,33 9,39



Meisjes Junior C - 60 meter horden (76cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 60 meter horden (76cm) finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Erzsi Diehl AV Lycurgus 9,28 9,32
2 Ella Klumpenhouwer SAV 9,87 10,10
3 Lente van Dijk AV Lycurgus 10,19 ---



Meisjes Junior D - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Erzsi Diehl AV Lycurgus 9,42 9,28
2 Ella Klumpenhouwer SAV 10,04 9,87
3 Lente van Dijk AV Lycurgus 10,50 10,19



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
1 Pleun Boon AV Lycurgus 11,85q ---
2 Lente van Dijk AV Lycurgus 12,66q ---



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm) finale

# Naam ResQm
1 Pleun Boon AV Lycurgus 12,12 11,85
2 Lente van Dijk AV Lycurgus 13,24 12,66



Senioren mannen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jim Van Gorkum Rotterdam 6,95 6,86
2 Onyema Adigida Phanos 7,03 6,93
3 Jeroen Piek Heerenveen 7,08 7,09
4 Paul Groen GACH 7,19 7,04
4 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 7,19 7,11
6 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 7,25 ---
7 Jamaal Awad DEM 7,27 7,17
8 Justin Verheul SPOB 7,28 7,20
9 Timo Brandehof HLLM 7,30 7,22
10 Lauri Hulleman DVTR 7,36 7,20
11 Mark Roosien AV Hylas 7,44 7,43
12 Wim Vonk Altis 7,46 7,47
13 Richard Assendelft De Spartaan 7,47 ---
14 Thijs van den Dries AV Lycurgus 7,48 ---
14 Thomas Reijnders Altis 7,48 7,23
16 Yoeri Sterenberg DVTR 7,60 7,44
17 Marco Jansen AV Phoenix 7,61 7,57
18 Thomas Ticheloven AV Lycurgus 7,62 7,42
19 Rutger Postma AV Atverni 7,64 7,30
20 Timo Stam Phanos 7,65 7,40
20 Niels Kok Flevo Delta 7,65 ---
22 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus 7,67 7,61
23 Daan Molleman AV Lycurgus 8,00 8,00
24 Levi Vloet Nijmegen 8,05 7,88
25 Lars Groot AV Trias 8,11 8,00
Rik Bataille Phanos DNS 11,26
Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus DNS 7,36
Johnny van...hooneveld AV 1923 DNS ---
Bram van der Jagt AV 1923 DNS ---
Giorgio Gravenbeek AV Atverni DNS 7,18
Jordi Mim...ero Palop Haag DNS 7,82
Domingos Muanza AV Attila DNS 7,22
Noah Chokri Rotterdam DNS 7,23
Wessel Boons DVTR DNS 7,22



Senioren mannen - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Onyema Adigida Phanos 6,92 7,03
2 Jim Van Gorkum Rotterdam 6,98 6,95
3 Jeroen Piek Heerenveen 7,09 7,08
4 Paul Groen GACH 7,18 7,19
5 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 7,19 7,19
6 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 7,25 7,25
6 Justin Verheul SPOB 7,25 7,28
8 Timo Brandehof HLLM 7,32 7,30
8 Thomas Reijnders Altis 7,32 7,48
10 Lauri Hulleman DVTR 7,35 7,36
11 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 7,36 DNS
12 Mark Roosien AV Hylas 7,42 7,44
13 Thijs van den Dries AV Lycurgus 7,46 7,48
14 Wim Vonk Altis 7,49 7,46
14 Yoeri Sterenberg DVTR 7,49 7,60
16 Richard Assendelft De Spartaan 7,55 7,47
17 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus 7,56 7,67
18 Rutger Postma AV Atverni 7,59 7,64
19 Marco Jansen AV Phoenix 7,60 7,61
19 Thomas Ticheloven AV Lycurgus 7,60 7,62
21 Timo Stam Phanos 7,65 7,65
22 Niels Kok Flevo Delta 7,69 7,65
23 Levi Vloet Nijmegen 7,97 8,05
24 Daan Molleman AV Lycurgus 8,01 8,00
Jamaal Awad DEM DQ 7,27
Rik Bataille Phanos DNS DNS
Lars Groot AV Trias DNS 8,11
Johnny van...hooneveld AV 1923 DNS DNS
Bram van der Jagt AV 1923 DNS DNS
Giorgio Gravenbeek AV Atverni DNS DNS
Jordi Mim...ero Palop Haag DNS DNS
Domingos Muanza AV Attila DNS DNS
Noah Chokri Rotterdam DNS DNS
Wessel Boons DVTR DNS DNS



Senioren mannen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Paul Groen GACH 8,15 7,99
2 Jules de Bont Phanos 8,29 7,86
3 Igor Brink DVTR 8,59 ---
4 Jesper Peterse AV Trias 8,66 8,68
5 Alberto Brini Eindhoven 8,97 8,85
6 Jurgen van der Zwet De Spartaan 9,18 9,23
Dave Wesselink AV Trias DNS 8,10



Senioren mannen - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Paul Groen GACH 8,19 8,15
2 Jules de Bont Phanos 8,22 8,29
3 Igor Brink DVTR 8,45 8,59
4 Alberto Brini Eindhoven 8,92 8,97
5 Jurgen van der Zwet De Spartaan 9,05 9,18
Jesper Peterse AV Trias DNS 8,66
Dave Wesselink AV Trias DNS DNS



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jelmer van Diepen AV Lycurgus 1,93 1,90
1 Lauri Hulleman DVTR 1,93 1,96
3 Dave Brandhoff AV Lycurgus 1,88 2,00
3 Martijn Hoogewerf KAV Holland 1,88 1,85
5 Steven Eleonora Phanos 1,83 1,90
6 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus 1,78 1,85
6 Levi van der Geest De Spartaan 1,78 ---
8 Sybren Blok PAC 1,73 ---
9 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 1,68 1,80



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sam Kranse PAC 4,70 5,00
2 Steven Eleonora Phanos 4,60 4,73
3 Sybren Blok PAC 4,50 4,70
4 Christian ...berdorfer GACH 4,30 4,73
5 Nils Stok PAC 4,20 4,33
6 Jesper Peterse AV Trias 4,10 4,20
6 Aldo Vree GACH 4,10 4,31
8 Cliff Ellsworth AV Lycurgus 4,00 4,30
9 Martijn Hoogewerf KAV Holland 3,90 4,40



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Lauri Hulleman DVTR X 6,66 6,86 X 7,18 7,18 7,22
2 Noah Chokri Rotterdam 6,65 X X 6,83 6,71 6,83 7,08
3 Bram Ruissen Rotterdam 6,29 5,84 X X 6,58 6,58 7,02
4 Thomas Ticheloven AV Lycurgus 6,34 6,29 X 6,40 6,36 6,40 6,81
5 Alberto Brini Eindhoven 6,28 X 6,36 X 6,34 6,36 6,68
6 Filip Van den Hoven AV Lycurgus X X X 6,29 5,97 6,29 6,70
7 Jesper Peterse AV Trias 6,13 6,26 6,15 - - 6,26 ---
8 Jurgen van der Zwet De Spartaan 6,24 X X 5,91 5,93 6,24 ---
9 Bram van der Jagt AV 1923 X 6,07 6,03 5,92 6,23 6,23 ---
10 Johnny van...hooneveld AV 1923 X 6,12 6,17 6,15 6,01 6,17 ---
11 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 5,96 6,08 6,12 X 6,04 6,12 6,46
12 Yoeri Sterenberg DVTR 5,84 5,23 5,97 5,70 X 5,97 6,39
13 Marco Jansen AV Phoenix 5,94 5,87 X 5,67 5,65 5,94 ---
14 Wim Vonk Altis 5,69 5,44 X X 5,87 5,87 6,09
15 Lars Groot AV Trias 4,92 5,00 4,85 X 4,98 5,00 5,50
Wessel Boons DVTR - DNS 6,83



Senioren vrouwen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Kadene Vassell Phanos 7,50q 7,41
2 Sacha van Agt Eindhoven 7,61q 7,50
3 Gabriella ...der Wijck Phanos 7,83q 7,60
4 Mariska Bun AV Phoenix 7,85q 7,80
4 Sabrine Vels DVTR 7,85q 7,92
6 Lieke van den Brink DVTR 7,88q 7,85
7 Shimada Bajon AV Lycurgus 7,91q 7,81
8 Laura Karamowa Phanos 7,92q 8,03
9 Patricia ... - Krolis Rotterdam 7,94q 7,85
10 Chimene F...o Azoungo Leiden 8,04q 7,97
11 Madelon Werkhoven AV Atos 8,07q 8,07
12 Stephanie Asomaning Phanos 8,13q 8,00
13 Zanna Vanterpool Phanos 8,19q 8,30
14 Hannelore Smilde Rotterdam 8,26q 8,14
15 Silke Berendse Phanos 8,28q 7,85
15 Milet Hoornaar Fortius 8,28q 8,16
17 Emma van der Pal AV Trias 8,32q 8,34
18 Iris de Ruiter AV 1923 8,35q 8,31
19 Emma-Joy van Dorp AV Zaanland 8,72q 8,64
20 Cathy Buijs Phanos 8,79q 8,59
21 Hanna Knotnerus AV Feniks 8,92q 8,40
22 Kimberly Alkemade PH 8,95q 8,91
23 Dieuwertje Kok GACH 9,04q 8,82
24 Margy van der Veen Castricum 10,24 10,33
Brenda Calis AV Lycurgus DQ ---
Maureen Ellsworth AV Lycurgus DNS 8,00
Eva Bastmeijer AV Attila DNS 7,70



Senioren vrouwen - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Kadene Vassell Phanos 7,48 7,50
2 Sacha van Agt Eindhoven 7,64 7,61
3 Patricia ... - Krolis Rotterdam 7,81 7,94
4 Gabriella ...der Wijck Phanos 7,82 7,83
5 Shimada Bajon AV Lycurgus 7,89 7,91
6 Laura Karamowa Phanos 7,93 7,92
7 Stephanie Asomaning Phanos 8,02 8,13
8 Madelon Werkhoven AV Atos 8,07 8,07
9 Chimene F...o Azoungo Leiden 8,08 8,04
10 Zanna Vanterpool Phanos 8,13 8,19
11 Hannelore Smilde Rotterdam 8,17 8,26
12 Iris de Ruiter AV 1923 8,26 8,35
13 Emma van der Pal AV Trias 8,30 8,32
14 Silke Berendse Phanos 8,31 8,28
15 Milet Hoornaar Fortius 8,32 8,28
16 Hanna Knotnerus AV Feniks 8,62 8,92
17 Cathy Buijs Phanos 8,78 8,79
18 Emma-Joy van Dorp AV Zaanland 8,80 8,72
19 Kimberly Alkemade PH 8,83 8,95
20 Dieuwertje Kok GACH 9,08 9,04
21 Brenda Calis AV Lycurgus 9,48 DQ
Mariska Bun AV Phoenix DNS 7,85
Lieke van den Brink DVTR DNS 7,88
Sabrine Vels DVTR DNS 7,85



Senioren vrouwen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Sharona Bakker AV Lycurgus 8,18Q 8,03
2 Zoe Sedney ARV Ilion 8,51Q 8,32
3 Mariska Bun AV Phoenix 8,96q 9,12
4 Laura Karamowa Phanos 9,09Q ---
5 Nele van den Broek GACH 9,20q 8,86
6 Iris de Ruiter AV 1923 9,26q 9,13
6 Marjolein Bolten DAV Kronos 9,26Q 9,17
8 Lisanne Brouwer Flevo Delta 9,39q 9,14
9 Rebecca Hulshof De Spartaan 9,79q 9,86
10 Hanna Knotnerus AV Feniks 10,17q ---



Senioren vrouwen - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Sharona Bakker AV Lycurgus 8,20 8,18
2 Zoe Sedney ARV Ilion 8,48 8,51
3 Laura Karamowa Phanos 8,92 9,09
4 Mariska Bun AV Phoenix 8,96 8,96
5 Nele van den Broek GACH 9,16 9,20
6 Iris de Ruiter AV 1923 9,26 9,26
7 Lisanne Brouwer Flevo Delta 9,28 9,39
8 Marjolein Bolten DAV Kronos 9,73 9,26
9 Rebecca Hulshof De Spartaan 9,88 9,79
10 Hanna Knotnerus AV Feniks 10,26 10,17



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Marlies van Haaren Phanos 1,73 1,80
2 Chanté Samuel Phanos 1,68 1,73
3 Claudia Aernaudts HLLS 1,63 1,65
3 Anne van de Wiel AV Sprint 1,63 1,60
3 Marjolein Bolten DAV Kronos 1,63 ---
6 Joyce Huisman Phanos 1,58 1,60
6 Imke Hanssen HLLS 1,58 1,70
8 Tara Yoro AV 1923 1,53 ---
8 Myke van de Wiel AV Sprint 1,53 1,63



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.102.202.302.402.602.702.802.903.00ResOBP
1 Marijke Wijnmaalen Phanos 4,00 4,20
2 Eva Jaarsma AV Lycurgus 3,40 3,70
3 Marijke Langendijk Phanos 3,10 3,30
4 Zanna Vanterpool Phanos - - - - O O XXO O XXX 2,90 3,03
5 Linda van de Poel AV Atos O O O XXX 2,30 2,60



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Tara Yoro AV 1923 X 5,75 X 5,76 5,84 5,84 ---
2 Lieke van den Brink DVTR 5,38 5,45 5,83 5,64 5,72 5,83 ---
3 Eva Bastmeijer AV Attila 5,82 X 5,78 5,68 5,72 5,82 ---
4 Chanté Samuel Phanos X 5,64 5,27 5,38 5,78 5,78 5,74
5 Sabrine Vels DVTR 5,55 5,42 5,45 5,35 5,51 5,55 ---
6 Anne van de Wiel AV Sprint 5,35 5,55 5,40 5,51 5,45 5,55 5,67
7 Nele van den Broek GACH 5,51 5,21 5,47 - 5,34 5,51 5,70
8 Myke van de Wiel AV Sprint 5,33 X 4,40 X 5,35 5,35 5,87
9 Marjolein Bolten DAV Kronos 5,23 X 5,21 4,66 X 5,23 ---
10 Patricia ... - Krolis Rotterdam 5,02 X 4,83 5,15 5,16 5,16 5,72
11 Lisanne Brouwer Flevo Delta X 5,02 5,08 - - 5,08 ---
12 Anouk Oosterhuis AV Lycurgus 4,62 4,89 4,45 4,88 4,90 4,90 5,37
13 Emma van der Pal AV Trias X X X 4,87 4,85 4,87 ---
14 Hanna Knotnerus AV Feniks 4,64 4,58 4,65 4,83 4,87 4,87 ---