Uitslagen 60 meter Senioren mannen

# Naam ResReactieOBP
1 Raphael Bouju AV Feniks 6,71Q 0,1486,91
2 Joris van Gool AV Spiridon 6,71Q 0,1726,70
3 Taymir Burnet Rotterdam 6,76Q 0,1396,78
4 Christopher Garia Rotterdam 6,79Q 0,16510,29*
5 Elvis Afrifa AV 1923 6,82Q 0,1646,85
6 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 6,86Q 0,1646,76
7 Jamiro Elabeidi Leiden 6,87Q 0,1686,81
8 Jim Van Gorkum Rotterdam 6,91Q 0,1636,86
9 Hidde Van Eijk ARV Ilion 6,93Q 0,19710,66*
9 Jean-andre Denisia Rotterdam 6,93Q 0,18910,64*
11 Loïc Wondel Rotterdam 6,94Q 0,1326,88
12 Keitharo ...sterwolde Phanos 6,96Q 0,17810,68*
13 Rodrigo Willy Broer DVTR 7,00Q 0,20210,57*
14 Milo Zech...allebroek Leiden 7,06Q 0,1617,10
15 Rodney Hoogterp AV Impala 7,06Q 0,1686,97
16 Steves Fluit U-Track 7,08Q 0,1757,15
17 Jeroen Piek Heerenveen 7,09Q 0,1467,01
18 Remly Vrij Phanos 7,09q 0,1777,05
19 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 7,11Q 0,1927,20
20 Ranki Oberoi Rotterdam 7,13q 0,1277,19
21 Isiah Emanuelson PAC 7,13q 0,2107,09
22 Daan Lubberdink Ciko `66 7,14q 0,18910,86*
23 Brett Duff AV Sparta 7,16 0,1517,13
24 Wesley van der Holst PAC 7,17Q 0,1817,21
25 Pim van Bakel PH 7,18 0,19210,95*
26 Gennaro Biswane Phanos 7,18 0,1427,02
27 Simon Blok Haag 7,18Q 0,2057,03
28 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 7,19 0,1867,07
29 Rutger Bien AV 1923 7,19 0,1667,16
30 Rick Mombarg AV Argo 7,19 0,1717,17
31 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 7,19 0,1747,11
32 Sibren Reekers Groningen 7,21 0,1827,21
33 Jamaal Awad DEM 7,23 0,1727,19
34 Justin Verheul SPOB 7,25 0,1817,20
35 Thomas Reijnders Altis 7,28 0,1577,17
36 Filip van den Hoven AV Lycurgus 7,29 0,1887,14
37 Jonathan Mutebwa AV Lycurgus 7,29 0,1977,06
38 Ezra Amokwandoh AV 1923 7,30 0,1957,21
39 Jan Polman Nijmegen 7,32 0,1847,19
40 Stefan Scholte AV Haarlem 7,32 0,2117,08

Uitslagen 60 meter halve finale Senioren mannen

# Naam ResReactieQm
1 Joris van Gool AV Spiridon 6,70Q 0,1336,71
2 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 6,73Q 0,1506,86
3 Taymir Burnet Rotterdam 6,74Q 0,1526,76
4 Elvis Afrifa AV 1923 6,78Q 0,1526,82
5 Jamiro Elabeidi Leiden 6,78Q 0,1626,87
6 Loïc Wondel Rotterdam 6,85q 0,1426,94
7 Jean-andre Denisia Rotterdam 6,86Q 0,1636,93
8 Jim Van Gorkum Rotterdam 6,90q 0,1426,91
9 Hidde Van Eijk ARV Ilion 6,92 0,1796,93
10 Rodrigo Willy Broer DVTR 6,94 0,1667,00
11 Keitharo ...sterwolde Phanos 7,01 0,1886,96
12 Remly Vrij Phanos 7,02 0,1547,09
13 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 7,07 0,1697,11
14 Simon Blok Haag 7,11 0,1907,18
15 Rodney Hoogterp AV Impala 7,11 0,1807,06
16 Ranki Oberoi Rotterdam 7,12 0,1507,13
17 Steves Fluit U-Track 7,12 0,1907,08
18 Daan Lubberdink Ciko `66 7,12 0,2007,14
19 Jeroen Piek Heerenveen 7,13 0,1387,09
20 Milo Zech...allebroek Leiden 7,14 0,1797,06
21 Isiah Emanuelson PAC 7,16 0,2237,13
22 Wesley van der Holst PAC 7,16 0,1867,17
Christopher Garia Rotterdam DQ 6,79
Raphael Bouju AV Feniks DNS 6,71

Uitslagen 60 meter finale Senioren mannen

# Naam ResReactieQm
1 Joris van Gool AV Spiridon 6,63 0,1576,70
2 Jamiro Elabeidi Leiden 6,71 0,1596,78
3 Elvis Afrifa AV 1923 6,74 0,1576,78
4 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 6,75 0,1746,73
5 Taymir Burnet Rotterdam 6,77 0,1636,74
6 Loïc Wondel Rotterdam 6,86 0,1576,85
7 Jean-andre Denisia Rotterdam 6,90 0,1706,86
8 Jim Van Gorkum Rotterdam 6,91 0,1716,90

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam ResReactieOBP
1 Sawa Bezelev AV Athlos 21,73Q 0,19221,92
2 Pim van Bakel PH 21,80Q 0,25022,15
3 Onyema Adigida Phanos 21,96Q 0,18121,04
4 Daan Lubberdink Ciko `66 22,02Q 0,24921,61
5 Jim Van Gorkum Rotterdam 22,04q 0,12921,71
6 Timo Brandehof HLLM 22,20q 0,20722,20
7 Isiah Emanuelson PAC 22,53 0,22122,56
8 Jon Schouwenaar AV 1923 22,55 0,22721,86
9 Milo Zech...allebroek Leiden 22,68 0,17922,39
10 Jurre Wildschut GACH 22,73 0,20423,06
11 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 22,80 0,22622,90
12 Tarik Chaatouf AV Unitas 22,84 0,14022,35
13 Vincent Kruit AV Gouda 22,97 0,18822,67
14 Ken Leunissen AV Zuidwal 23,13 0,25222,68
15 Mark Roosien AV Hylas 23,38 0,19423,14
16 Sten Stein AV Impala 23,50 0,18422,88
17 Finn van der Velden Phanos 23,81 0,18123,22
18 Giorganny Gaarie Rotterdam 24,00 0,13022,84
Remly Vrij Phanos DQ 0,15323,11
Rutger Bien AV 1923 DQ 0,16622,59
Rodrigo Willy Broer DVTR DQ 0,17421,39
Justin Verheul SPOB DQ 0,23022,89

Uitslagen 200 meter finale Senioren mannen

# Naam ResReactieQm
1 Onyema Adigida Phanos 21,32 0,17321,96
2 Sawa Bezelev AV Athlos 21,75 0,23721,73
3 Pim van Bakel PH 21,76 0,22021,80
4 Daan Lubberdink Ciko `66 22,27 0,20322,02
5 Timo Brandehof HLLM 22,72 0,16922,20
Jim Van Gorkum Rotterdam DNS 0,68022,04

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam ResReactieOBP
1 Ramsey Angela PAC 47,28Q 0,15246,93
2 Liemarvin Bonevacia Rotterdam 47,30Q 45,03
3 Tony van Diepen Haag 47,40Q 0,20847,29
4 Nout Wardenburg AV34 47,54q 0,20947,56
5 Jochem Dobber AV Suomi 47,72Q 0,20746,45
6 Leon ten Klooster AV PEC 1910 48,55q 0,17550,02
7 Anthony Rasmijn Rotterdam 48,99 0,14047,73
8 Royce Zaadnoordijk Leiden 49,07 0,21849,74
9 Jurre Wildschut GACH 49,20 0,22549,94
10 Owen Westerhout AV Trias 49,62 0,23750,08
11 Pierre ten Holder AV PEC 1910 49,63 49,23
12 Jordy Visscher AV PEC 1910 49,79 0,18248,71
13 Tarik Chaatouf AV Unitas 50,04 0,14148,62
14 Vincent Kruit AV Gouda 50,27 50,21
15 Peter Wolters AV Lycurgus 50,28 49,83
16 Tunji Abisoye Ciko `66 50,29 0,26850,07
17 Maurik de Groot Haag 50,61 50,28
18 Bram van der Jagt AV 1923 50,74 0,16350,48
19 Kosheen Miran Groningen 50,83 0,18550,34
20 Ronald Dekker AV Hera 50,89 0,16749,33
21 Tijs Wijkamp Altis 51,65 0,19950,82
22 Yoeri Sterenberg DVTR 52,44 0,20450,78
23 Remco Bos DVTR 52,80 0,22349,35
Igor Rutka AV Zuidwal DQ 48,60

Uitslagen 400 meter finale Senioren mannen

# Naam ResReactieQm
1 Tony van Diepen Haag 46,81 0,17747,40
2 Liemarvin Bonevacia Rotterdam 46,87 0,13947,30
3 Jochem Dobber AV Suomi 47,31 0,21347,72
4 Ramsey Angela PAC 47,55 0,16347,28
5 Nout Wardenburg AV34 47,61 0,19847,54
6 Leon ten Klooster AV PEC 1910 49,81 0,18548,55

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Thijmen Kupers Groningen 1:48,58Q 1:47,81
2 Richard Douma AV Zaanland 1:48,90q 1:54,03
3 Bram Buigel Groningen 1:49,18q 1:51,50
4 Djoao Lobles SV Noordkop 1:51,49 1:50,39
5 Kevin Viezee AAC 1:52,18Q 1:47,74
6 Lars van Hoeven Heerenveen 1:52,25 1:51,46
7 Maarten Plaum AV Unitas 1:53,51Q 1:50,14
8 Nick Marsman ACO 1:53,80Q 1:49,42
9 Valentijn Weinans Nijmegen 1:53,90 1:49,05
10 Marco Otten HAAS 1:54,04 1:54,15
11 Robin Ruijter PH 1:54,04 1:53,24
12 Sjoerd Weijers Nijmegen 1:54,06 1:54,78
13 Wessel van Veenen Groningen 1:54,37 1:51,50
14 Twan Pormes DKEV 1:54,74 1:53,41
15 Brian Versluis Avantri 1:55,49 1:53,72
16 Koen Jansen TRTL 1:55,66 1:53,86
17 Guido de Bruijn CAV Energie 1:56,38 1:57,73
18 Daniël de Looze Phanos 1:57,88 1:52,26
19 Cain Rutgers Phanos 1:58,06 1:54,84
20 Terry Ringlever AV Fortuna 1:58,29 1:54,85
21 Timo Stegink Castricum 1:58,40 1:56,52
22 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 1:58,65 1:56,36
23 Thymon Houben AV Unitas 1:59,62 1:57,29
24 Aron Koning Maastricht 1:59,65 1:55,57
25 Bouke Bouma AV Edam 2:02,95 1:58,59

Uitslagen 800 meter finale Senioren mannen

# Naam ResQm
1 Thijmen Kupers Groningen 1:47,63 1:48,58
2 Maarten Plaum AV Unitas 1:50,17 1:53,51
3 Nick Marsman ACO 1:50,86 1:53,80
4 Bram Buigel Groningen 1:51,60 1:49,18
Richard Douma AV Zaanland DQ 1:48,90
Kevin Viezee AAC DNF 1:52,18

Uitslagen 60 meter horden Senioren mannen

# Naam ResReactieOBP
1 Koen Smet Phanos 7,85Q 0,1887,65
2 Jules de Bont Phanos 8,04Q 0,1368,16
3 Job Beintema AV Trias 8,15Q 0,1298,02
4 Sander Koops SPWS 8,18Q 0,2018,11
5 Wicher Nijkamp Spado 8,22Q 0,1548,13
6 Joep Van Es PH 8,27q 0,1798,20
7 Igor Brink DVTR 8,38Q 0,1608,45
8 Guus Nijkamp Spado 8,39q 0,18914,95*
9 Dave Wesselink AV Trias 8,43 0,2098,10
10 Trystan de Weerdt AAV `36 8,45 0,2168,34
11 Yslain Verwaal PAC 8,50 0,1368,44
12 Sander Smits AVGM 8,53 0,1618,63
13 Bas van de Burgt GAC Gemert 8,56 0,2058,62
14 Jeroen van Veen Isala `96 8,57 0,1948,58
15 Jesper Peterse AV Trias 8,60 0,2368,57
16 Joppe Stokvis Altis 8,72 0,1668,72
17 Robin Vliem AV Athlos 8,76 0,1968,65
18 Lars Woudenberg AV34 8,82 0,2408,78
19 Arthur van Essen Altis 8,83 0,17115,66*
20 Wim Vonk Altis 9,09 0,1689,08
21 Daan Gielen PH 9,10 0,1949,23
22 Wesley van der Holst PAC 9,21 0,1968,95

Uitslagen 60 meter horden finale Senioren mannen

# Naam ResReactieQm
1 Koen Smet Phanos 7,75 0,1607,85
2 Job Beintema AV Trias 7,96 0,1258,15
3 Jules de Bont Phanos 8,04 0,1378,04
4 Sander Koops SPWS 8,20 0,1918,18
5 Guus Nijkamp Spado 8,22 0,1768,39
6 Joep Van Es PH 8,24 0,1758,27
7 Wicher Nijkamp Spado 8,25 0,1678,22
8 Igor Brink DVTR 8,73 0,1598,38

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Patrick Cronie PH 17,64 19,11 18,83 18,61 18,33 19,19 19,19 19,80
2 Erik Cadée PH 17,58 X X X X X 17,58 18,50
3 Remco Goetheer Rotterdam X 17,17 X X 16,94 X 17,17 18,18
4 Sven Poelmann AAC X X 16,53 X 16,50 X 16,53 17,88
5 Dennis Hemelaar AAC 15,51 X 15,26 15,40 15,67 15,41 15,67 15,65
6 Shaquille Bleecke Rotterdam 15,23 15,08 X X 15,42 X 15,42 17,15
7 Mattijs Mols AV Attila 14,70 X X 15,07 13,65 15,41 15,41 15,37
8 Kay Olofsen SAV X 13,87 14,80 14,39 X 14,80 14,80 15,32

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam 1.801.901.952.002.052.082.112.14ResOBP
1 Sven van Merode Spado O O O O XO XXX 2,11 2,15
2 Jan Peter Larsen ARV Ilion XO XO O XXO XXX 2,11 2,05
3 Dion van Kessel ARV Ilion O XO O XXX 2,08 2,15
4 Marius Wouters HLLS O O XO XXX 2,08 2,13
5 Peter Siers Ciko `66 O O O XXX 2,05 2,15
6 Tymon de Jonge ARV Ilion O O XXO XXX 2,00 2,00
7 Hidde ter Woord DVTR O XXX 1,95 2,06
8 Daniël Leyba Haag O O XXX 1,90 2,00
9 Sander Smits AVGM O XO XX- X 1,90 1,90
10 Lars Dirkzwager Zeeland O XXX 1,80 1,95
Jari Kouwen AV PEC 1910 XXX NM 1,87

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Tarik Tahiri Rotterdam 14,06 14,54 14,42 14,46 14,47 14,67 14,67 15,11
2 Joshua Record AV 1923 13,85 14,13 14,40 14,11 13,86 14,41 14,41 14,86
3 Sergio van der Meide PAC 13,96 13,97 X 13,91 13,98 14,39 14,39 13,88
4 Robin Coops HLLS 13,75 13,96 X 14,02 14,08 14,31 14,31 14,09
5 Hent van Schoten PH 13,51 13,83 13,41 - 13,44 - 13,83 13,85
6 Thomas Ticheloven AV Lycurgus 13,57 13,57 X X 13,80 13,59 13,80 14,04
7 Brett Duff AV Sparta 13,58 13,69 13,70 X 13,75 X 13,75 13,46
8 Joey Blangé SPOB X 13,00 13,12 13,34 X 13,61 13,61 13,49
9 Thierry Belt Altis 13,19 12,98 13,19 13,96

Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren mannen

# Naam 4.254.454.654.754.854.955.055.155.255.45ResOBP
1 Menno Vloon AV Lycurgus O - O XXX 5,25 5,20
2 Koen Koenders PH XO - O XXO XXX 5,05 4,95
3 Timo de Water ARV Ilion O XO XXX 4,85 5,05
3 Sam Kranse PAC O O O XO XXX 4,85 5,00
5 Christian ...berdorfer GACH O XXO O XO XXX 4,85 4,73
6 Jakob Pütz PH XO XO XXO XXO XXX 4,85 4,70
7 Steven Eleonora Phanos O XO XXO XXX 4,75 4,73
8 Neal Ott De Spartaan O O XXX 4,45 4,60
9 Alex Van Zutphen AAV `36 XO XXX 4,45 4,90
9 Glenn Kunst Haag XO XXX 4,45 5,03
Koen Stapel ARV Ilion XXX NM 4,65

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Rik Taam AV Zaanland 6,89 6,86 7,00 7,00 X 7,30 7,30 7,16
2 Dudly Boeldak Rotterdam X X 6,91 7,03 7,20 X 7,20 7,60
3 Joeri van der Hooft AAC 7,06 7,02 7,00 7,00 7,14 7,18 7,18 7,13
4 Lauri Hulleman DVTR 6,78 X X X 7,10 6,97 7,10 7,32
5 Fabian Biondina Spado 6,47 6,72 6,90 X 6,92 X 6,92 6,93
6 Ranki Oberoi Rotterdam 6,86 6,77 X 6,86 6,73 6,85 6,86 7,13
7 David Cairo Phanos 6,55 X 6,67 X 6,67 X 6,67 6,87
8 Olav Donker PH 6,47 6,56 6,55 6,46 6,59 6,60 6,60 6,91
9 Bram Ruissen Rotterdam X 6,56 6,48 6,56 7,02
10 Noah Chokri Rotterdam X X 6,56 6,56 7,08
11 Thomas Ticheloven AV Lycurgus 6,29 6,36 X 6,36 6,81
12 Trystan de Weerdt AAV `36 6,34 6,32 6,32 6,34 6,81