Uitslagen VMI NSK Indoor 2019

Senioren mannen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Nick Smidt AAC `61 7,03Q 7,36
2 Wesley van der Holst PAC 7,18Q 7,21
3 Milo Zech...allebroek HaH 7,19Q 7,06
BM Ezra Verboom (BM) HLLM 7,21Q 7,41
4 Stefan Scholte AV Haarlem 7,22Q 7,08
BM Maarten Stuivenberg (BM) VAV 7,23Q 7,10
BM Wouter Vr...wenvelder (BM) Haag 7,26q 7,23
BM Rutger Bien (BM) AV 1923 7,26Q 7,16
5 Menno Blom AV 1923 7,27Q 7,24
6 Roeland Heitkönig AV Haarlem 7,27Q 7,35
7 Ken Leunissen TRTL 7,30Q 7,33
8 Ezra Amokwandoh AV 1923 7,30Q 7,21
9 Vincent Kruit AV Gouda 7,33Q 7,34
10 Floris Aarts AV 1923 7,33q 7,33
11 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 7,35Q 7,34
BM Melick Itangishaka (BM) Groningen 7,35Q 7,39
12 Oluwatobi A Ajayi VTLS 7,36q 8,82
13 Tim van der Kooi AC TION 7,38q 7,54
14 Danny Ediagbonya Ciko `66 7,40q 12,09*
15 Igor Rutka AV Zuidwal 7,43Q 7,26
16 Jon Schouwenaar AV 1923 7,44Q 7,30
BM Henk-Jan Schaaphok (BM) Groningen 7,44Q 7,42
17 Niels Fiers AVV 7,46q 7,39
18 Joep de Wit Almere `81 7,48 7,51
19 Kris Riemersma AV De Keien 7,48 7,79
BM Jasper van Rooy (BM) Maastricht 7,48 7,47
20 Bart Willemsen AV34 7,51 7,50
20 Antonny Ediagbonya Ciko `66 7,51 12,97*
BM Coen Buiting (BM) HAAS 7,52Q 7,69
22 Jeroen van...en Hoogen DAV Kronos 7,53 7,57
BM Kishore Ravi (BM) Singapore 7,55 7,57
23 Wietse Bosman AV Gouda 7,59 7,35
24 Oisin O Dowd Eindhoven 7,60 7,57
25 James Keuben UvT 7,60 7,50
26 Jasper van...en Hoogen DAV Kronos 7,61 7,71
27 Dik de Groot AV Haarlem 7,62 7,66
BM Niels Boonstra (BM) AV Statina 7,63 7,57
28 Rutger Postma AV Atverni 7,65 7,30
28 Bram Geven Leudal 7,65 7,76
30 Daan de Grauw HAAS 7,65 12,20*
31 Stijn van Nierop DAK 7,66 7,78
32 Bart Schaper HLLM 7,66 7,68
33 Jelle Heijne ASTX 7,67 7,59
33 Hendrik Thelken VTLS 7,67 7,50
35 Carl van D...Hollander ACHL 7,68 7,70
36 René van Benthem MPM 7,75 7,66
37 Yorick Moleman AC TION 7,77 7,70
38 Antoine va...er Sanden DAK 7,79 7,79
39 Thimo Henraat AV Feniks 7,81 7,93
40 Arnout Mak De Gemzen 7,85 7,84
41 Bart Boonstra AV Statina 7,86 7,82
BM Jasper Meijerink (BM) AV34 7,88 7,89
42 Juan Oldehinkel Spurt `88 7,90 7,87
43 David de Vries HLLM 7,95 7,95
BM Wing-Hin Wong (BM) ASTX 8,08 7,94
44 Raven Huiberts Phanos 8,13 8,10
45 Alex Vaars DKEV 8,16 8,13
Wessel Kruin AV Haarlem DQ 8,50
Jeroen Piek (BM) Heerenveen DQ 7,03
Steven Oosterkamp De Spartaan DQ 7,40
Richard Assendelft De Spartaan DQ 7,47
Michael Osayande (BM) Ciko `66 DQ 7,35
Thijs Heemskerk VU DQ 7,55
Cedrych va...er Graaff CAV Energie DNS 7,11
Levi Casilio (BM) Rotterdam DNS 7,21
Arther Kuwas Rotterdam DNS 7,49
Jan-Paul Hoekstra (BM) Groningen DNS 7,55
Adrian Stamp (BM) GBR DNS 7,20
Dale Casilio Fortius DNS 7,37



Senioren mannen - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Nick Smidt AAC `61 7,03Q 7,03
2 Milo Zech...allebroek HaH 7,04Q 7,19
BM Wouter Vr...wenvelder (BM) Haag 7,14Q 7,26
3 Wesley van der Holst PAC 7,18Q 7,18
BM Rutger Bien (BM) AV 1923 7,19q 7,26
4 Stefan Scholte AV Haarlem 7,20Q 7,22
5 Roeland Heitkönig AV Haarlem 7,23q 7,27
6 Ezra Amokwandoh AV 1923 7,24 7,30
BM Ezra Verboom (BM) HLLM 7,25 7,21
7 Menno Blom AV 1923 7,28 7,27
8 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 7,29 7,35
9 Ken Leunissen TRTL 7,30 7,30
10 Igor Rutka AV Zuidwal 7,31 7,43
11 Jon Schouwenaar AV 1923 7,32 7,44
12 Danny Ediagbonya Ciko `66 7,38 7,40
BM Melick Itangishaka (BM) Groningen 7,40 7,35
13 Floris Aarts AV 1923 7,40 7,33
14 Tim van der Kooi AC TION 7,42 7,38
15 Vincent Kruit AV Gouda 7,45 7,33
16 Niels Fiers AVV 7,46 7,46
BM Henk-Jan Schaaphok (BM) Groningen 7,48 7,44
Oluwatobi A Ajayi VTLS DNS 7,36



Senioren mannen - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Milo Zech...allebroek HaH 6,98 7,04
2 Nick Smidt AAC `61 7,07 7,03
3 Wesley van der Holst PAC 7,13 7,18
BM Rutger Bien (BM) AV 1923 7,20 7,19
4 Stefan Scholte AV Haarlem 7,22 7,20
BM Wouter Vr...wenvelder (BM) Haag 7,32 7,14
5 Roeland Heitkönig AV Haarlem 7,36 7,23
Maarten Stuivenberg (BM) VAV DNS 7,19



Senioren mannen - 200 meter

# Naam ResOBP
BM Gino van Wijk (BM) AV Lycurgus 21,78 22,38
1 Timo Brandehof HLLM 22,06 22,20
2 Joost de Jong Rotterdam 22,77 22,33
3 Thijs Koers HLLS 22,88 22,65
4 Ken Leunissen TRTL 23,01 22,68
5 Owen Westerhout AV Trias 23,11 23,15
6 Steven Oosterkamp De Spartaan 23,35 23,06
7 Igor Rutka AV Zuidwal 23,51 22,56
8 Eric van der Meer VTLS 23,67 23,42
9 Milo Zech...allebroek HaH 23,76 22,39
10 Remco Bos DVTR 23,86 23,68
11 Ruben Harmsen HAAS 23,91 24,60
12 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix 23,94 23,77
13 Tijn Pronk KAV Holland 24,00 24,20
14 Jasper Rou TUD 24,03 23,57
15 Bram Geven Leudal 24,13 23,69
16 Thijs Heemskerk VU 24,15 23,40
BM Henk-Jan Schaaphok (BM) Groningen 24,23 23,44
17 Wessel Kruin AV Haarlem 24,26 24,17
18 Hendrik Thelken VTLS 24,46 23,91
19 Bart Willemsen AV34 24,49 24,53
20 Kris Riemersma AV De Keien 24,60 23,72
21 Oisin O Dowd Eindhoven 24,60 24,23
22 James Keuben UvT 24,61 24,55
23 Jelle Heijne ASTX 24,67 24,01
24 Antoine va...er Sanden DAK 24,67 24,93
25 Bart Schaper HLLM 24,80 23,89
26 Charlie Rive Maastricht 24,94 22,87
27 Wessel van Nierop AVV 25,24 25,00
28 Bart Boonstra AV Statina 25,37 25,00
29 Peter Peereboom AV Phoenix 25,60 24,77
30 Jon Schouwenaar AV 1923 25,62 21,86
31 David de Vries HLLM 25,74 26,23
BM Wing-Hin Wong (BM) ASTX 26,98 27,31
32 Jurriaan Berger Uros 27,29 27,68
Dario Gregori PAC DQ 22,83
Juan Oldehinkel Spurt `88 DQ 25,73
Raven Huiberts Phanos DNS 25,50
Mika Taag KAV Holland DNS 23,45
Rutger Bien (BM) AV 1923 DNS 22,26
Jurre Wildschut GACH DNS 22,63
Alex Vaars DKEV DNS 25,20
Niels Boonstra (BM) AV Statina DNS 24,42
Oluwatobi A Ajayi VTLS DNS 25,00



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Owen Westerhout AV Trias 49,45 49,62
2 Royce Zaadnoordijk Leiden 49,53 49,07
3 Igor Rutka AV Zuidwal 49,87 48,60
4 Jonas Arth... Pannevis TRTL 50,38 50,16
5 Joost de Jong Rotterdam 50,67 49,04
6 Vincent Kruit AV Gouda 50,82 50,21
7 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 51,28 50,61
8 Stefan De Vries AAC 52,21 51,00
BM Jasper van Rooy (BM) Maastricht 52,27 52,09
9 Remco Bos DVTR 52,28 49,35
10 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix 52,63 52,23
11 Tijn Pronk KAV Holland 52,64 52,38
BM Tibo Visser (BM) Fortius 52,83 51,87
BM Joost Koldijk (BM) HLLM 52,95 51,77
12 Nadim van Minnen HAAS 53,09 52,66
13 Douwe Koldijk VU 53,65 52,81
14 Thomas van...er Vooren Altis 53,74 53,35
15 Luigi Rondas Uros 53,84 52,86
16 Rens Hoogendorp GVAC 53,90 51,52
BM Job Visscher (BM) Spado 54,22 53,80
BM Geert de Gouw (BM) DAK 54,25 53,01
17 Tim van der Kooi AC TION 54,36 53,14
18 Peter Peereboom AV Phoenix 54,36 52,46
19 Casper Kroon DAV Kronos 54,57 53,24
20 Tom Wouda Haaksbergen 54,64 54,76
21 Thimo Henraat AV Feniks 55,29 54,39
BM Dominic Koster (BM) HAAS 55,45 54,61
BM Stijn Jorissen (BM) AC TION 55,55 52,80
22 Daan de Grauw HAAS 55,84 54,10
23 Wessel van Nierop AVV 56,50 54,71
24 Harry van Ham ASTX 56,52 55,79
25 Juan Oldehinkel Spurt `88 58,54 56,00
26 Faisal Loukili U-Track 1:00,00 56,05
27 Matthijs Meihuizen DAV Kronos 1:03,55 58,00
Eric van der Meer VTLS DQ 52,91
Jurre Wildschut GACH DNS 48,90
Bram Buigel Groningen DNS 50,92
Jan-Paul Hoekstra (BM) Groningen DNS 56,38
Stijn Engelen Uros DNS 55,00
Tim Zandee TUD DNS 57,00
Rafael Bouts HU DNF 52,00



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Nick Marsman ACO 1:49,44 1:49,42
2 Koen Jansen TRTL 1:55,75 1:52,82
3 Daniël de Looze Phanos 1:56,00 1:52,26
4 Aron Koning Maastricht 1:57,23 1:55,51
5 Terry Ringlever TUD 1:57,54 1:54,85
6 Reinder Prince Triathlon 1:57,61 1:57,52
7 Benjamin Manuel Rotterdam 1:57,85 1:55,95
BM Jeroen Engels (BM) PH 1:58,73 1:59,53
8 Rick Paffen Maastricht 1:59,61 1:56,30
9 Max van der Lugt AV Zaanland 1:59,77 2:02,66
10 Koen van der Meijden Rotterdam 1:59,83 1:57,45
11 Jordi Bot ASTX 1:59,84 2:05,11
12 Thomas van...er Heijde TRTL 2:00,13 2:04,50
13 Roel Kox TRTL 2:00,85 2:02,44
14 Daan Molleman AV Lycurgus 2:01,42 2:01,01
15 Marc Roes Clytoneus 2:01,70 1:58,93
16 Guido de Bruijn CAV Energie 2:01,79 1:56,38
17 Cain Rutgers Phanos 2:02,44 1:54,84
18 Davey Kaak De Spartaan 2:04,79 2:03,45
BM Cas van Kaauwen (BM) AV Cifla 2:04,86 2:05,00
19 Tijmen Hoedjes TUD 2:04,96 2:02,66
20 Lorens Niehof AVV 2:05,39 2:07,15
21 Nart Pistorius DAV Kronos 2:07,33 2:06,43
BM Pepijn Bartels (BM) AV Cifla 2:07,68 2:06,18
BM Hannes Schulz (BM) Duitsland 2:08,27 2:02,08
22 Lars Biemans HAAS 2:08,81 2:00,76
BM Thijs Roel... Terlouw (BM) Spurt `88 2:09,41 2:05,74
23 Thijs van Aalten DAV Kronos 2:12,04 2:06,09
24 Twan Wildeboer DAV Kronos 2:14,21 2:09,35
Ralf Looze Phanos DQ 1:58,07
Tim de Graaff AV Phoenix DNS 2:24,13
Hugo Roelofsen Castricum DNS 1:58,39
Michiel Ruland ASTX DNS 2:31,63
Bram Buigel Groningen DNS 1:49,47
Elon Abergel (BM) Israël DNS 1:52,15



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Harmen Hoek AC TION 8:26,37 8:33,99
BM Nikolaos Sakis (BM) Griekenland 8:28,39 8:20,58
2 Ruben Sansom Uros 8:31,54 8:22,89
3 Casper van...er Putten ASTX 8:33,26 8:58,68
4 Bob van Kasteren Uros 8:39,73 8:57,62
BM William van Eeken (BM) ACO 8:43,52 8:42,42
5 Freek Lier DVTR 8:53,26 8:38,23
6 Luuk Wijering HAAS 9:00,25 8:58,28
7 Mervin van der Horst Triathlon 9:02,99 9:42,53
8 Ronald Cockx DJA 9:11,35 8:55,00
9 Ruben Garretsen AV Argo 9:17,55 9:08,28
10 Tsega Kifle AV 1923 9:21,11 9:45,07
11 Thomas Reep ASTX 9:21,39 9:33,71
12 Steef Severijn DAV Kronos 9:27,91 9:01,23
13 Thijmen van der Loop VTLS 9:28,65 9:31,49
14 Youri Driessen VRT 9:35,43 9:27,53
15 Hugo Erenmalm VTLS 9:36,09 9:43,91
16 Sébastien Pontier ASTX 9:53,67 10:00,00
17 Martijn van Haren VTLS 9:54,49 9:27,57
18 Sijbren Altena HAAS 9:57,09 10:06,00
19 Willem Verhoeven ASTX 10:02,15 9:55,23
20 Joran De Bie TRTL 10:37,81 10:51,00
21 Jasper Gerritsen DAV Kronos 11:13,91 12:02,00
22 Tom Speelman VTLS 11:31,37 12:00,00
Bram Buigel Groningen DNS 15:40,00
Thibaut Schots Uros DNS 10:00,00
Bart Cooymans NTB DNS 9:40,01
Peter Wolters (BM) AV Lycurgus DNF ---
Nick Marsman ACO DNF 8:54,90
Hanad Van Haren HU DNF 8:44,00



Senioren mannen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Sander Smits AVGM 8,45Q 8,63
2 Bas van de Burgt GAC Gemert 8,75Q 8,62
3 Joep de Wit Almere `81 8,88Q 8,55
4 Arthur van Essen Altis 8,91Q 8,80
BM Bart Mulder (BM) AV Wijchen 8,98q 9,29
5 Robert Bervoets ASTX 9,03q 9,00
6 Jurgen van der Zwet De Spartaan 9,04q 9,04
BM Coen Buiting (BM) HAAS 9,15q 9,40
7 Ruben Harmsen HAAS 9,30 9,25
8 Luigi Rondas Uros 9,33 9,37
9 Wietse Bosman AV Gouda 9,39 9,28
10 Jitse van Esch DAV Kronos 10,44 9,54



Senioren mannen - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Sander Smits AVGM 8,42 8,45
2 Joep de Wit Almere `81 8,70 8,88
3 Bas van de Burgt GAC Gemert 8,72 8,75
4 Jurgen van der Zwet De Spartaan 8,88 9,04
5 Arthur van Essen Altis 8,88 8,91
BM Bart Mulder (BM) AV Wijchen 9,02 8,98
6 Robert Bervoets ASTX 9,24 9,03
BM Coen Buiting (BM) HAAS 9,51 9,15



Senioren mannen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Baan 3 AV De Spartaan - Msen 4 2:03,13 10
2 Thiempie AV Lycurgus - Msen 3 2:04,40 9
3 Anouk houdt van ons WAV Tartletos - Msen 4 2:06,42 8
4 49th and yellow Jacket ESAV Asterix - Msen 4 2:14,40 7
5 Uros mannen Uros - Msen 4 2:15,57 6
6 Asterix vijftigste ESAV Asterix - Msen 4 2:17,05 5
7 De Pilscie Golddiggers DAV Kronos - Msen 4 2:20,93 4
8 AVW endurance beesten - Msen 4 DQ 0
8 Kronos DAV Kronos - Msen 4 DQ 0
8 Asterix Golden Pride ESAV Asterix - Msen 4 DNS 0



Senioren mannen - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV 1923 Mannen AV 1923 - Msen 4 3:26,20 5
2 Atletiek Mestreech Atletiek Maastricht - Msen 4 3:36,44 4
3 Ik ben moe man - Msen 4 3:45,80 3
4 52 seconden DAV Kronos - Msen 4 3:50,26 2
5 DAK 1 DAK - Msen 4 DQ 0



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Dennis Hemelaar AAC 13,74 14,63 14,81 15,58 X X 15,58 15,74
2 Floris Aarts AV 1923 13,08 13,03 X 12,59 X 12,84 13,08 13,12
3 Sybren Blok PAC X X 12,34 X X 13,03 13,03 13,72
4 Luuk Vos Leiden X 12,25 X X 12,59 X 12,59 11,94
5 Markus Meekma AV Impala 11,31 12,06 X X X 12,55 12,55 13,35
6 Wim Vonk Altis 11,85 11,93 11,84 X 12,02 12,19 12,19 11,83
7 Joris Pals AV Feniks 11,40 12,04 11,79 12,02 X X 12,04 11,50
8 Floris-Jan... den Hoek ASTX 11,74 X 11,73 11,35 X 11,55 11,74 12,25
9 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 10,31 10,85 11,35 11,35 11,62
10 Steff van de Poel AV Sprint 10,67 10,23 10,21 10,67 11,72
11 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 9,60 9,99 10,46 10,46 10,52
12 Dik de Groot AV Haarlem 10,45 X 9,73 10,45 11,24
13 Joris Kerckhoffs AV Wijchen 10,38 X 10,09 10,38 9,96
14 Ruben Harmsen HAAS 10,35 10,25 10,05 10,35 10,38
15 Johnny van...hooneveld AV 1923 9,71 9,23 10,31 10,31 11,57
16 Thies Coenen Swift 10,08 X 9,63 10,08 10,61
17 Oscar Heijdra ASTX 9,80 9,86 X 9,86 10,33
18 Thijs Roskamp DAV Kronos 9,04 9,10 8,75 9,10 9,99
19 Matisse de Boer VTLS 9,04 8,55 8,72 9,04 9,55
20 Frank Adriaansen AV Wijchen 8,87 8,39 8,67 8,87 8,89
21 Jeroen De Wolf VTLS 7,71 8,38 8,82 8,82 9,31
BM Martin Platenkamp (BM) MPM 8,42 8,45 8,27 8,45 8,93
22 Matthijs Meihuizen DAV Kronos 6,84 6,62 X 6,84 7,50



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jelmer van Diepen AV Lycurgus 1,95 1,93
1 Gijs Tops AVGM 1,95 1,95
1 Hidde ter Woord DVTR 1,95 2,06
4 Bas van de Burgt GAC Gemert 1,90 1,93
5 Sybren Blok PAC 1,80 1,88
5 Steff van de Poel AV Sprint 1,80 1,90
7 Arnout Mak De Gemzen 1,75 1,85
7 Sander Smits AVGM 1,75 1,90
7 Jitse van Esch DAV Kronos 1,75 1,80
BM Niels Boonstra (BM) AV Statina 1,70 1,80
Lars Dirkzwager Zeeland NM 1,95



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
BM Hent van Schoten (BM) PH 13,51 X 13,49 13,53 13,30 13,45 13,53 13,83
1 Daan de Grauw HAAS 12,42 X 12,15 12,54 12,48 12,89 12,89 12,56
2 Thierry Belt Altis 12,75 X 12,72 X X X 12,75 13,96
3 Owen Westerhout AV Trias X 11,38 11,74 9,52 X 11,22 11,74 9,50
4 Thijs van Aalten DAV Kronos 11,03 X 10,94 10,94 11,03 X 11,03 10,77
5 Fabian Pelgröm DAV Kronos 10,27 X 10,17 10,11 10,48 9,79 10,48 9,66



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.203.403.603.804.004.104.204.304.404.504.60ResOBP
1 Daan Spiljard PAC XO XO - O O XXX 4,50 4,66
2 Koen Stapel TUD O - XXO XXX 4,50 4,65
3 Maurits van der Ziel VAV XO - XO XXO XO XXX 4,40 4,42
4 Sybren Blok PAC O - XO XX- 4,30 4,50
5 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus O XO - XXO XXX 4,20 4,43
6 Tim van Vugt AV Haarlem O XO XO XXX 4,10 4,40
7 Wim Vonk Altis XO O O XXX 3,80 3,90
7 Steff van de Poel AV Sprint XO O O XXX 3,80 3,70
BM Bart Mulder (BM) AV Wijchen XXO XO XO XXX 3,80 3,87
9 Arthur van Essen Altis XO O O XXX 3,60 3,60
BM Coen Buiting (BM) HAAS XXO O XXX 3,60 3,80
10 Sam Zijlmans AV Sprint XO XXX 3,60 3,90
Robin Scholten (BM) AV Wijchen XXX NM 4,00
Nils Stok PAC --- 4,33



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Dario Gregori PAC 6,21 6,27 6,50 6,53 6,61 6,58 6,61 6,65
2 Thierry Belt Altis 6,30 6,25 6,32 X 6,55 X 6,55 6,96
3 Ezra Amokwandoh AV 1923 6,32 5,89 6,42 6,33 6,37 6,42 6,71
4 Mika Taag KAV Holland 5,40 6,05 5,77 6,26 X 6,25 6,26 6,05
5 Carl van D...Hollander ACHL 6,07 6,12 5,97 X 6,24 X 6,24 6,40
6 Jurgen van der Zwet De Spartaan 6,00 6,13 X X 6,03 6,17 6,17 6,43
7 Roel Teeling De Spartaan 6,09 X 5,85 6,06 X 6,07 6,09 6,51
8 Jarik Beukers De Spartaan X 5,91 6,01 5,88 5,91 X 6,01 6,16
9 Bart Boonstra AV Statina 5,84 5,82 5,76 5,84 5,80
BM Jasper Meijerink (BM) AV34 5,75 5,84 5,80 5,84 5,68
10 Timo Brandehof HLLM 5,81 5,63 X 5,81 6,46
11 Tom Wouda Haaksbergen 5,79 5,79 5,88
12 Joris Kerckhoffs AV Wijchen 5,35 5,71 5,39 5,71 5,97
13 Koen Prud...van Reine Leiden X 5,48 X 5,48 6,02
BM Sander van den Brink (BM) AV34 5,04 5,41 X 5,41 5,75
14 Charlie Rive Maastricht 5,17 X X 5,17 6,26
15 Jurriaan Berger Uros 4,57 4,47 4,50 4,57 4,92
Markus Meekma AV Impala NM 6,72
René van Benthem MPM NM 5,79



Senioren vrouwen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Elaine den Exter Rotterdam 7,80Q 7,80
2 Carlijn ter Laak AC TION 7,81Q 7,81
BM Laura van Haaften (BM) Spado 7,94Q 7,96
3 Ronéll Rosier AV Jahn II 7,95Q 7,96
4 Anneloes de Roo Isala `96 8,01Q 7,77
BM Milou Eijsbroek (BM) AV Phoenix 8,04Q 8,07
5 Joana Vitorino TRTL 8,07Q 7,97
6 Eva Vonk AV Sprint 8,10Q 7,94
7 Kim de Vos PAC 8,10q 8,19
8 Vera Feitsma HAAS 8,12q 8,17
9 Noa Dhore VTLS 8,15Q 8,03
10 Kirsten Kuntz HaH 8,18Q 8,18
11 Lotte Schrijver Phanos 8,18Q 7,95
12 Milet Hoornaar Fortius 8,23Q 8,16
13 Carlijn Helder Clytoneus 8,26q 8,40
14 Anniek Nijhof VTLS 8,35q 8,16
BM Mabel Korporaal (BM) AV Zeewolde 8,35q 8,28
15 Nienke Heida Clytoneus 8,39q 8,42
BM Justine Fleming (BM) GACH 8,44q 8,46
16 Jip Lensink AV Phoenix 8,45q 8,44
17 Sarah Dekker VU 8,47q 8,18
18 Ruby den Besten AV Statina 8,49q 8,59
BM Jamie Verweij (BM) AV Statina 8,49q 8,59
19 Michelle Spek AV34 8,50q 8,65
20 Elise Lauret MPM 8,52 8,67
21 Sophie de Groot HAAS 8,53 8,50
BM Lisa Withagen (BM) SPWS 8,54 8,46
22 Madelon Kamp Altis 8,58 8,46
23 Aline Bloom HAAS 8,59 8,48
BM Suzan Schippers (BM) MPM 8,60 8,52
24 Femke van den Bos VTLS 8,65 8,50
25 Helena Feenstra HAAS 8,68 9,00
26 Dieuwertje Kok GACH 8,69 8,82
27 Cathy Buijs Phanos 8,71 8,53
BM Inge Hendrix (BM) Leudal 8,71 8,72
28 Renée Bohnsack AV34 8,74 8,70
29 Iris Schl...dt Bodien Phanos 8,77 8,86
30 Lieke Kamperman DAV Kronos 8,78 8,83
31 Jessica Nieweg AV Zuidwal 8,86 8,83
32 Keanne Maria Panis Uros 8,86 9,00
33 Anouk de Vries VTLS 8,99 8,90
34 Fay Blank GACH 9,01 8,96
35 Danique Slob HAAS 9,23 8,98
36 Judie van Diepen HAAS 9,34 9,00
37 Noëlle van Dalen HAAS 9,49 9,00
Annerice Bakker Phanos DNS 8,51
Janna Visser Phanos DNS 7,91
Naseya Weinchard AV 1923 DNS 8,75



Senioren vrouwen - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Anneloes de Roo Isala `96 7,76Q 8,01
2 Carlijn ter Laak AC TION 7,78Q 7,81
3 Elaine den Exter Rotterdam 7,80Q 7,80
4 Ronéll Rosier AV Jahn II 7,86Q 7,95
BM Laura van Haaften (BM) Spado 7,89Q 7,94
BM Milou Eijsbroek (BM) AV Phoenix 8,03Q 8,04
5 Lotte Schrijver Phanos 8,05q 8,18
6 Joana Vitorino TRTL 8,08q 8,07
7 Vera Feitsma HAAS 8,08 8,12
8 Noa Dhore VTLS 8,12 8,15
9 Eva Vonk AV Sprint 8,13 8,10
10 Kim de Vos PAC 8,16 8,10
11 Kirsten Kuntz HaH 8,21 8,18
12 Anniek Nijhof VTLS 8,26 8,35
13 Milet Hoornaar Fortius 8,27 8,23
14 Carlijn Helder Clytoneus 8,30 8,26
15 Nienke Heida Clytoneus 8,39 8,39
BM Mabel Korporaal (BM) AV Zeewolde 8,42 8,35
BM Justine Fleming (BM) GACH 8,47 8,44
BM Jamie Verweij (BM) AV Statina 8,49 8,49
16 Sarah Dekker VU 8,50 8,47
17 Jip Lensink AV Phoenix 8,51 8,45
18 Ruby den Besten AV Statina 8,61 8,49
19 Michelle Spek AV34 8,65 8,50



Senioren vrouwen - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Elaine den Exter Rotterdam 7,77 7,80
2 Anneloes de Roo Isala `96 7,80 7,76
3 Ronéll Rosier AV Jahn II 7,95 7,86
BM Milou Eijsbroek (BM) AV Phoenix 8,09 8,03
4 Lotte Schrijver Phanos 8,16 8,05
5 Joana Vitorino TRTL 8,29 8,08
Laura van Haaften (BM) Spado DNS 7,89
Carlijn ter Laak AC TION DNS 7,78



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Eveline Saalberg Uros 25,60 24,81
2 Janna Visser Phanos 25,71 25,61
3 Christel Heuseveldt Climax 26,09 25,98
4 Merel Wevers DAV Kronos 26,21 25,94
5 Lotte Schrijver Phanos 26,27 26,00
6 Vera Feitsma HAAS 26,37 26,72
BM Milou Eijsbroek (BM) AV Phoenix 26,52 26,32
7 Ronéll Rosier AV Jahn II 26,81 26,00
8 Noa Dhore VTLS 26,89 26,87
9 Christel van Rooy Maastricht 26,92 26,55
10 Anniek Nijhof VTLS 27,02 27,40
BM Laura van Haaften (BM) Spado 27,08 26,86
11 Kirsten Kuntz HaH 27,32 26,89
BM Justine Fleming (BM) GACH 27,44 27,61
12 Judith Rasch GACH 27,63 26,95
13 Carlijn Helder Clytoneus 27,85 27,23
14 Sophie de Groot HAAS 27,85 27,31
15 Puck Van Wiltenburg HI 28,01 27,81
BM Tari Simonis (BM) Altis 28,03 27,36
16 Michelle Spek AV34 28,12 28,13
17 Sarah Dekker VU 28,14 26,49
18 Naomi Doves HI 28,46 28,71
BM Tineke de Jong (BM) AV Impala 29,07 28,11
19 Lotte Buijtendorp AV Zaanland 29,20 29,77
BM Inge Hendrix (BM) Leudal 29,30 28,40
20 Annabel Boonman DAV Kronos 29,39 28,97
21 Lieke Kamperman DAV Kronos 29,76 29,62
22 Milenay Gunsoy Eindhoven 29,86 26,73
23 Keanne Maria Panis Uros 30,13 30,00
24 Anouk Eijkelboom TRTL 30,37 30,00
25 Karin Flipsen Uros 30,55 29,79
26 Fay Blank GACH 30,71 30,00
27 Linde van Tilburg Altis 30,95 29,42
Noëlle van Dalen HAAS DQ 30,00



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Jorieke Korenromp DVTR 55,28 53,83
BM Bianca Baak (BM) Phanos 56,30 ---
2 Eveline Saalberg Uros 56,34 57,25
3 Silke Peeters Eindhoven 58,59 58,94
4 Rebecca Hulshof De Spartaan 59,07 59,53
5 Kristin Baas Rotterdam 1:00,01 1:00,84
6 Christel van Rooy Maastricht 1:00,40 59,09
7 Lotte van Stijn De Spartaan 1:00,43 58,14
8 Judith Rasch GACH 1:00,63 59,33
9 Nienke Heida Clytoneus 1:00,69 1:00,46
BM Tari Simonis (BM) Altis 1:01,53 1:01,38
10 Janneke Bruintjes AV NOP 1:01,91 1:04,26
11 Daphne van Zandvoort DAK 1:02,03 1:00,09
12 Marrit Leenstra TRTL 1:03,46 1:08,50
13 Febora Ridder Castricum 1:03,62 1:03,21
14 Peggy Buchter HLLS 1:05,19 1:02,27
15 Naomi Doves HI 1:05,31 1:03,08
16 Manon Stringa AV Atverni 1:05,57 1:02,18
17 Ijke Mourits Phanos 1:06,17 1:04,05
18 Floor Stefess DAV Kronos 1:06,97 1:15,50
19 Linde van Tilburg Altis 1:07,58 1:08,19
BM Femke Senden (BM) Maastricht 1:08,99 1:08,41
20 Merel Lasschuijt DAV Kronos 1:10,27 1:06,00
BM Susan van Sark (BM) MPM 1:11,64 1:10,00
21 Sophie de Ruijter Castricum 1:13,45 1:09,60
Evi van den Elzen PH DNS 1:01,48
Channelyn ...rosiussen RTE DNS 1:05,38



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
BM Sanne Wol...Verstegen (BM) Rotterdam 2:02,59 1:59,86
1 Marissa Damink Rotterdam 2:08,05 2:06,36
BM Elli Euthy...eligianni (BM) Griekenland 2:10,56 2:12,48
BM Aline Kootstra (BM) ACO 2:17,71 2:15,45
2 Cathelijn Peeters PH 2:18,07 2:20,40
BM Naomi Heidema (BM) ACO 2:20,29 2:20,24
3 Daniëlle van Dorth AV Hylas 2:22,64 2:22,07
4 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal 2:23,46 2:25,50
5 Margo Heurman HAAS 2:24,79 2:21,72
6 Julia Kudinova Clytoneus 2:25,64 2:14,97
7 Cato Bontekoe AV Impala 2:26,73 2:31,13
8 Laurien Bellens Belgie 2:26,98 2:28,16
9 Geke Kloosterziel HAAS 2:31,78 2:36,54
10 Francesca Marcato TRTL 2:40,27 2:32,98
11 Lenny Engelen Uros 3:03,23 3:02,96
Noa Hoondert AV 1923 DQ 2:18,62
Floor Stefess DAV Kronos DNS 2:50,00
Bianca Baak (BM) Phanos DNF 2:00,00
Sanne Denneman Eindhoven DNF 2:07,00



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Silke Jonkman VTLS 9:59,49 10:22,78
2 Eartha Weber UM 10:21,84 10:19,73
3 Ineke van Koldam VTLS 10:36,59 10:59,00
4 Janeri Froberg HAAS 10:42,07 11:11,96
5 Ijke Mourits Phanos 10:53,05 12:03,48
6 Ilse Rooks Invictus 11:14,30 11:11,74
7 Isabel Andriessen VTLS 11:15,16 11:30,00
8 Annelie Hering DAV Kronos 11:57,97 12:22,00
9 Meyke Scholman HAAS 12:07,84 12:20,00
10 Jil Ney Eindhoven 12:10,72 11:44,60
11 Wendy Albada VTLS 13:37,53 12:34,00



Senioren vrouwen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Anneloes de Roo Isala `96 8,73Q 8,63
2 Kim de Vos PAC 9,11Q 9,32
3 Vera Feitsma HAAS 9,20Q 9,23
4 Cathelijn Peeters PH 9,26Q 9,38
5 Silke Peeters Eindhoven 9,30q 9,58
6 Marjolein Bolten DAV Kronos 9,30q 9,13
7 Iris de Ruiter AV 1923 9,35q 9,04
8 Merel Wevers DAV Kronos 9,40q 9,20
9 Femke van den Bos VTLS 10,19 9,79
10 Milenay Gunsoy Eindhoven 10,42 9,81
11 Marrit Leenstra TRTL 10,61 11,50
12 Lara Frijters Uros 11,22 10,10
13 Merel Lasschuijt DAV Kronos 11,31 11,00
Aukje Vellinga Groningen DQ 9,83
Michelle van Dorth DAV Kronos DNS 10,50



Senioren vrouwen - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Anneloes de Roo Isala `96 8,57 8,73
2 Vera Feitsma HAAS 9,19 9,20
3 Kim de Vos PAC 9,32 9,11
4 Silke Peeters Eindhoven 9,35 9,30
5 Marjolein Bolten DAV Kronos 9,44 9,30
6 Merel Wevers DAV Kronos 9,49 9,40
Iris de Ruiter AV 1923 DNS 9,35



Senioren vrouwen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Multiculti AV `34 Apeldoorn - Vsen 4 2:26,07 8
2 GSAV Vitalis Vrouwen GSAV Vitalis - Vsen 4 2:27,68 7
3 Team Uros Uros - Vsen 4 2:30,62 6
4 Tartletos vrouwen WAV Tartletos - Vsen 4 2:35,46 5
5 Team Barbabenno GSAV Vitalis - Vsen 4 2:35,68 4
6 Annabels Angels DAV Kronos - Vsen 4 2:41,80 3
7 Team Stoffel Uros - Vsen 4 2:46,72 2
8 Cheetos' Chickas 2 WAV Tartletos - Vsen 4 3:03,07 1



Senioren vrouwen - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 NSAV 't Haasje 4x4 NSAV `t Haasje - Vsen 4 4:12,83 2
2 Cheetos' Chickas WAV Tartletos - Vsen 4 5:27,14 1



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Keeley Heijdeman AAC 12,65 13,47 X 13,12 13,05 14,02 14,02 14,63
2 Jacqueline Muts Phanos 12,43 11,97 12,31 12,47 12,62 12,80 12,80 13,06
3 Iris de Ruiter AV 1923 12,16 12,18 11,93 X 12,08 12,77 12,77 12,65
4 Marjolein Bolten DAV Kronos 11,79 11,09 X X 11,47 11,43 11,79 12,06
BM Mirthe Wiltink (BM) AV Haarlem 10,15 10,07 10,80 10,61 9,97 10,42 10,80 11,15
5 Annerice Bakker Phanos 9,85 9,61 10,12 10,27 10,12 10,52 10,52 9,08
6 Tessa de Ruiter AV 1923 9,57 10,19 X 9,47 X 9,72 10,19 10,02
7 Isa Stommels HAAS 9,67 9,49 10,14 9,43 9,79 9,54 10,14 9,81
BM Carolijn Damen (BM) Rotterdam 9,75 10,05 10,02 10,05 11,02
8 Maureen Wissing AL73 9,98 8,26 9,46 9,98 10,24
9 Laura Leijen DKEV 9,47 9,56 9,62 9,62 10,67
10 Marloes Abbink TRTL 9,43 9,62 9,51 9,62 9,17
11 Renée Bohnsack AV34 9,33 8,30 8,91 9,33 9,34
12 Aline Bloom HAAS 8,65 8,67 9,15 9,15 10,16
13 Danique Slob HAAS 8,02 8,70 8,53 8,70 8,87
14 Bente Elgersma AV Haarlem 8,51 8,58 8,51 8,58 9,69
15 Larissa Jonker Phanos 8,32 8,44 7,54 8,44 8,34
16 Annabelle Emmen AV Spiridon 7,68 7,45 7,84 7,84 9,88
17 Michelle van Dorth DAV Kronos 7,20 7,62 7,66 7,66 8,64
18 Lara Frijters Uros X 6,43 7,44 7,44 9,26
19 Anouk van Ool Uros 6,09 6,33 7,01 7,01 4,00
20 Margo Heurman HAAS 6,38 6,22 6,02 6,38 1,00
21 Geke Kloosterziel HAAS 5,95 5,57 5,23 5,95 6,27
22 Merel Lasschuijt DAV Kronos 5,46 5,66 5,55 5,66 6,00



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Annabelle Emmen AV Spiridon 1,66 1,68
2 Marjolein Bolten DAV Kronos 1,63 1,70
3 Iris de Ruiter AV 1923 1,60 1,61
BM Mabel Korporaal (BM) AV Zeewolde 1,60 1,60
4 Inga Steggink HaH 1,55 1,70
5 Fleurine van Beek HaH 1,50 1,63
6 Bente Lexmond AV Phoenix 1,45 1,50
6 Laura Leijen DKEV 1,45 1,50
6 Emma Van de Valk AVGM 1,45 1,50
6 Femke van den Bos VTLS 1,45 1,45
6 Milou van der Schaaf MPM 1,45 1,48
6 Iris Conijn HAAS 1,45 1,50
6 Judie van Diepen HAAS 1,45 1,45
13 Michelle van Dorth DAV Kronos 1,40 1,50
13 Renske de Vries MPM 1,40 1,55
15 Aukje Vellinga Groningen 1,30 1,50



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Joana Vitorino TRTL 11,60 X 11,65 11,22 11,58 11,22 11,65 11,65
2 Danielle Spek AV34 X X 11,53 11,34 X 11,58 11,58 11,96
BM Eline Dalderop (BM) GACH 10,60 10,54 X 10,44 10,36 10,79 10,79 11,25
3 Susan Wouda MPM 9,95 9,74 9,74 - 9,64 9,95 10,34
4 Dieuwertje Kok GACH 9,72 9,85 9,91 9,84 9,85 9,83 9,91 9,77
5 Milou van der Schaaf MPM 9,50 9,61 9,15 9,75 9,44 9,48 9,75 9,99
6 Yvon Schreuder Leiden 9,61 X 9,59 9,61 10,28



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.402.602.803.003.103.30ResOBP
1 Samar Ahmed HLLS XO XO XXX 3,10 3,30
BM Marjolein Klaren (BM) MPM O O O XXX 3,00 3,10
2 Anja Bekema VTLS O XO XO XXX 3,00 3,16
3 Elise Lauret MPM O O XXO XXX 3,00 3,10
4 Fleurine van Beek HaH O XXX 2,80 3,20
5 Tamara Eleonora ARV Ilion XO O XXX 2,80 3,11
6 Kirsten Kuntz HaH O XO XXX 2,80 2,80
BM Tyka Uijting (BM) Altis XO O XXX 2,60 2,60
Pien Meijs HAAS XXX NM 3,20



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Carlijn ter Laak AC TION 5,83 5,74 5,78 5,46 5,75 5,80 5,83 6,36
2 Marjolein Bolten DAV Kronos 5,32 5,18 - 5,40 5,52 5,45 5,52 5,67
3 Britt van der Ham ASTX 5,11 4,88 5,11 4,88 X 5,20 5,20 5,00
4 Danielle Spek AV34 X X 5,16 X X X 5,16 5,40
5 Krista IJspeerd MPM 4,00 4,84 5,09 5,10 4,77 4,86 5,10 5,12
6 Naseya Weinchard AV 1923 4,70 4,83 5,06 4,79 4,76 5,02 5,06 4,82
7 Dominique Verheijen De Gemzen X 5,03 X 4,86 X X 5,03 5,25
8 Michelle van Dorth DAV Kronos 4,81 5,01