Uitslagen RunX NSK Baan 2019

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Milo Zech...allebroek Leiden 11,22Q -1.7 m/s11,01
BM Brian Pot Heredia (BM) AV Jahn II 11,54Q -1.7 m/s11,35
2 Ken Leunissen TRTL 11,59Q -3.0 m/s11,34
3 Mischa Lips ARV Ilion 11,63Q -0.1 m/s11,30
BM Wouter Olthof (BM) VTLS 11,68Q -0.1 m/s11,28
4 August van de Weijer AV Sprint 11,71q -1.7 m/s11,47
5 Tim van der Kooi AC TION 11,81q -0.1 m/s11,61
BM Melick Itangishaka (BM) Groningen 11,81 -3.0 m/s---
6 Floris de Boer AV Gouda 12,06q -1.7 m/s12,00
7 Eric van der Meer VTLS 12,16 -3.0 m/s11,50
BM Jan-Paul Hoekstra (BM) Groningen 12,18 -3.0 m/s11,22
8 Jelle ten Harkel TRTL 12,19 -0.1 m/s11,81
9 Gijs Wensink DAV Kronos 12,20 -1.7 m/s11,99
10 Hendrik Thelken VTLS 12,36 -3.0 m/s11,81
11 Robert de Jong AV Athlos 12,47 -1.7 m/s---
12 Marvin Arts ASTX 12,94 -0.1 m/s---
BM Ruben van Nieuwpoort (BM) AV Phoenix 12,94 -0.1 m/s---
13 Adam Abde...n ibrahim Groningen 13,00 -0.1 m/s---
14 Jelle Kok VTLS 13,22 -1.7 m/s---
15 Thom van Kemenade VTLS 13,40 -0.1 m/s---
BM Wing-Hin Wong (BM) ASTX 13,41 -3.0 m/s13,00
16 Bas Kasemir VTLS 15,06 -3.0 m/s---



Senioren mannen - 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Milo Zech...allebroek Leiden 11,19 -2.5 m/s11,22
BM Brian Pot Heredia (BM) AV Jahn II 11,62 -2.5 m/s11,54
2 Ken Leunissen TRTL 11,63 -2.5 m/s11,59
3 Mischa Lips ARV Ilion 11,65 -2.5 m/s11,63
BM Wouter Olthof (BM) VTLS 11,72 -2.5 m/s11,68
4 August van de Weijer AV Sprint 11,74 -2.5 m/s11,71
5 Tim van der Kooi AC TION 11,76 -2.5 m/s11,81
6 Floris de Boer AV Gouda 12,03 -2.5 m/s12,06



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Arjan Roona VTLS 22,93Q -1.6 m/s22,49
2 Igor Rutka AV Zuidwal 23,22Q +0.0 m/s22,56
3 Eric van der Meer VTLS 23,41 -0.8 m/s23,42
4 Stefan Gelderman VTLS 23,68Q -0.8 m/s23,20
BM Brian Pot Heredia (BM) AV Jahn II 23,75q -1.6 m/s23,64
5 Stijn van Nierop TRTL 23,87q +0.0 m/s23,64
6 Tim van der Kooi AC TION 23,99 -1.6 m/s23,71
7 Hendrik Thelken VTLS 24,41 +0.0 m/s23,91
8 Daan de Grauw HAAS 24,45 -0.8 m/s24,50
9 Jasper Rou TUD 24,48Q -1.5 m/s23,43
10 Jelle Heijne ASTX 24,55 +0.0 m/s---
11 Gijs Wensink DAV Kronos 24,57 -1.6 m/s25,53
12 Jelle ten Harkel TRTL 24,58 -1.5 m/s24,06
13 Hugo van der Ploeg Clytoneus 24,80 -1.5 m/s24,68
14 Arnout Mak De Gemzen 24,97 +0.0 m/s25,02
15 Peter Peereboom AV Phoenix 25,15 -0.8 m/s24,60
16 Juan Oldehinkel Spurt `88 25,86 -1.5 m/s---
Ken Leunissen TRTL DNS 22,68
Jorn Van der Maat Clytoneus DNF ---



Senioren mannen - 200 meter finale

# Naam Res Qm
1 Arjan Roona VTLS 22,63 +0.6 m/s22,93
2 Igor Rutka AV Zuidwal 22,88 +0.6 m/s23,22
BM Brian Pot Heredia (BM) AV Jahn II 22,99 +0.6 m/s23,75
3 Stefan Gelderman VTLS 23,52 +0.6 m/s23,68
4 Stijn van Nierop TRTL 23,59 +0.6 m/s23,87
5 Jasper Rou TUD 23,98 +0.6 m/s24,48



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Owen Westerhout AV Trias 50,82Q 49,40
2 Daniël Versteeg Clytoneus 51,14Q 50,71
3 Igor Rutka AV Zuidwal 51,46Q 48,60
4 Stefan Gelderman VTLS 51,57q 50,73
5 Guido de Bruijn CAV Energie 51,58Q 49,40
BM Yvar - Schoorlemmer (BM) MPM 51,60q 51,56
6 August van de Weijer AV Sprint 52,04 51,11
7 Eric van der Meer VTLS 52,65 52,91
8 Jorn Van der Maat Clytoneus 52,67 ---
9 Hugo van der Ploeg Clytoneus 52,94 53,30
BM Wouter Olthof (BM) VTLS 53,49 52,20
10 Stijn van Nierop TRTL 53,77 51,17
11 Tim van der Kooi AC TION 53,98 53,14
12 Robert de Jong AV Athlos 55,88 ---
BM Laurens va...ouwenhove (BM) VTLS 55,88 57,00
BM Alex Kuik (BM) Groningen 56,06 53,01
13 Harry van Ham ASTX 56,51 54,16
BM Bouwe van Leeuwen (BM) Groningen 56,65 56,69
14 Marvin Arts ASTX 57,55 ---
BM Ruben van Nieuwpoort (BM) AV Phoenix 59,64 ---
BM Wing-Hin Wong (BM) ASTX 1:03,32 1:05,00
Thimo Henraat AV Feniks DNS 55,31



Senioren mannen - 400 meter finale

# Naam ResQm
1 Guido de Bruijn CAV Energie 49,54 51,58
2 Owen Westerhout AV Trias 49,81 50,82
3 Igor Rutka AV Zuidwal 50,25 51,46
4 Stefan Gelderman VTLS 51,84 51,57
BM Yvar - Schoorlemmer (BM) MPM 51,89 51,60
5 Daniël Versteeg Clytoneus 52,04 51,14



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Luuk Nusselder AV Argo 1:57,62 1:57,23
2 Jordi Bot ASTX 1:57,90 1:59,84
3 Tsjerk Dijksma Heerenveen 1:59,99 2:02,02
4 Raymond Brugmans CAV Energie 2:00,39 2:01,83
BM Mads Meijer (BM) de Sprinter 2:01,35 1:59,00
5 Thijs Veenstra VTLS 2:02,68 2:00,46
6 Hugo van der Ploeg Clytoneus 2:03,30 2:02,55
7 Marc Roes Clytoneus 2:04,23 1:58,93
BM Wouter Olthof (BM) VTLS 2:04,78 2:03,00
8 Pepijn Janssen GACH 2:04,90 2:04,00
9 Wouter van den Akker ATC `75 2:05,22 ---
10 Ruairidh ...Macdonald VTLS 2:05,70 2:03,00
BM Alex Kuik (BM) Groningen 2:05,71 2:05,12
11 Tonnie de Benis HAAS 2:05,85 2:04,00
12 Finn van Pijkeren Groningen 2:06,04 2:07,35
13 Peter Peereboom AV Phoenix 2:06,29 2:05,00
BM Laurens va...ouwenhove (BM) VTLS 2:06,88 2:02,83
14 Harry van Ham ASTX 2:08,93 2:04,00
15 Wim Schreurs ASTX 2:09,30 2:06,00
16 Martijn van Haren VTLS 2:16,77 2:04,21
17 Michiel Ruland ASTX 2:58,72 ---
Jaap Gerbe... Vellinga VTLS DNS 1:47,69



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jaap Gerbe... Vellinga VTLS 4:08,36 3:49,03
2 Peter-Jan de Jong HRRR 4:11,42 4:05,00
3 Thijmen van der Loop VTLS 4:17,84 4:20,00
4 Maarten van Doornik TRTL 4:22,31 ---
5 Ruairidh ...Macdonald VTLS 4:24,90 4:15,00
6 Federico ...o Schmidt VTLS 4:27,10 ---
7 Wim Schreurs ASTX 4:30,26 4:30,00
8 Tonnie de Benis HAAS 4:31,69 4:21,00
9 Dennis Westra VTLS 4:32,62 4:38,95
10 Willem Verhoeven ASTX 4:34,58 4:23,24
11 Arjan Feenstra VTLS 4:35,39 4:19,00
12 Ramon de Nooijer ASTX 4:35,99 4:40,00
13 Marlo Post Invictus 4:36,42 4:30,00
14 Thijs van Aalten DAV Kronos 4:38,03 4:25,00
15 Gerwin in t Veld VTLS 4:38,64 4:49,70
16 Sébastien Pontier ASTX 4:40,31 ---
17 Joran De Bie TRTL 4:43,74 4:40,00
Rindert Keulen (BM) VTLS DNF 4:14,97



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Bob van Kasteren Uros 15:46,60 ---
2 Roel Kox TRTL 15:54,48 16:29,00
3 Ruben Garretsen AV Argo 16:02,80 16:20,01
4 Dennis Westra VTLS 16:04,53 16:29,04
5 Thijmen van der Loop VTLS 16:31,31 16:21,36
6 Rikjan Bathoorn Groningen 16:47,26 ---
7 Federico ...o Schmidt VTLS 17:04,62 ---
8 Sébastien Pontier ASTX 17:16,69 17:04,00
9 Hugo S Erenmalm VTLS 17:48,45 17:49,00
10 Ramon de Nooijer ASTX 17:53,03 18:46,00
11 Joran De Bie TRTL 18:16,31 17:50,00
12 Daan Reijnen TRTL 18:29,59 18:00,00
Job Wink Aquila DNS 19:56,00
Willem Verhoeven ASTX DNF 17:27,66
Lars Biemans HAAS DNF 16:05,00



Senioren mannen - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 110 meter horden finale

# Naam Res Qm
1 Robert Bervoets ASTX 16,45 -2.0 m/s---
2 Daan Jansen Clytoneus 16,77 -2.0 m/s---
3 Thierry Belt Altis 17,10 -2.0 m/s---
Sander Smits Eindhoven DNS ---



Senioren mannen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Robert Bervoets ASTX 56,92 55,54
2 Luigi Rondas Maastricht 57,44 57,70
3 Thomas van...er Vooren TRTL 1:00,02 59,41
4 Thierry Belt Altis 1:04,10 59,12
5 Harry van Ham ASTX 1:05,68 ---
Tom Kleist Aquila DNS ---



Senioren mannen - 3000 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Mervin van der Horst Triathlon 9:25,26 9:35,76
2 Luc Beuckens AV NOP 10:15,51 10:11,58
3 Tom Kleist Aquila 10:39,39 10:18,00
4 Hindrik Jagersma VTLS 10:56,83 10:47,86
5 Nart Pistorius DAV Kronos 10:57,85 11:08,96
Twan Wildeboer DAV Kronos DNS ---
Wouter Dijkstra VTLS DNF 10:28,66
Martijn van Haren VTLS DNF 10:20,85



Senioren mannen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Tartletos - Msen 0 2:07,70 4
2 AV Clytoneus - Msen 0 2:07,97 3
3 Astrix en de sexy beesten - Msen 0 2:18,13 2
4 Kneuzen Ploeg - Msen 0 2:33,24 1



Senioren mannen - 4 x 800m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Kon veel minder - Msen 0 8:28,87 6
2 Tweede onbegeleide clientengroepsuitje TBS kliniek 't verwarde vogeltje 2019 - Msen 0 8:45,85 5
3 Astrix en de sexy beesten 2 - Msen 0 8:53,36 4
4 De pilsbazen van AV Clynoneus - Msen 0 9:06,73 3
5 Team kan veel minder - Msen 0 9:53,46 2
6 Vitalis Dames 2 - Msen 0 9:54,30 1



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Thomas Zaw Leiden 44,27 43,64 43,98 42,74 43,74 44,32 44,32 ---
2 Nick Godschalk AV Unitas 40,68 38,84 40,16 40,25 X 37,95 40,68 43,57
3 Owen Smidt AAC `61 36,84 35,75 39,03 32,84 39,07 37,68 39,07 ---
4 Jeffrey Stokkel Flevo Delta X 39,04 38,84 37,12 36,54 X 39,04 ---
5 Marnick Los DAV Kronos 32,36 36,61 37,23 36,29 X 37,42 37,42 36,24
6 Roy van Zijl DAV Kronos X 31,05 X X X 34,41 34,41 34,60
7 Alex Wildeboer VTLS 32,77 32,42 X 33,65 X 33,59 33,65 32,00
8 Jochem de Kruijff Clytoneus 25,07 26,04 X 24,25 26,97 26,32 26,97 24,85
Oscar Heijdra ASTX X X X X X X NM 30,66
Thijs Roskamp DAV Kronos X X X X X X NM 32,37
Matisse de Boer VTLS - DNS ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jeffrey Stokkel Flevo Delta 12,39 11,69 12,74 X X 12,59 12,74 ---
2 Nick Godschalk AV Unitas 10,39 11,94 X 11,61 X 10,53 11,94 11,05
3 Oscar Heijdra ASTX 10,15 9,75 10,68 11,28 11,53 10,23 11,53 10,33
4 Thijs Roskamp DAV Kronos 9,93 10,41 10,01 10,36 11,36 X 11,36 10,77
5 Alex Wildeboer VTLS 9,70 10,52 X X 10,16 9,22 10,52 10,50
6 Alex Vaars DKEV 8,76 X 7,77 8,02 10,03 X 10,03 ---
7 Boris Bintanja AC TION 9,95 8,77 8,54 9,25 9,44 9,45 9,95 ---
8 Jochem de Kruijff Clytoneus 8,43 8,78 8,63 8,78 8,69 8,53 8,78 9,76
Ronald Hinrichs VTLS - DNS 7,00



Senioren mannen - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Dennis Hemelaar AAC 60,58 60,05 X 57,22 X X 60,58 60,25
2 Luuk Vos Leiden X 59,00 57,69 59,41 59,42 58,40 59,42 ---
3 Ruben Smink AC TION 44,51 X X X X 42,06 44,51 48,35
4 Nick Godschalk AV Unitas X X X X X 33,51 33,51 41,07
5 Thijs Roskamp DAV Kronos 31,81 X 31,73 X X 32,62 32,62 29,04



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daniël va...der Stege Flevo Delta 56,71 X X X 57,30 58,08 58,08 60,45
2 Mees Prinsen AVA `70 51,26 50,91 50,36 47,69 53,19 53,47 53,47 56,24
3 Jeroen van Harmelen Avantri 44,42 49,60 52,70 48,68 51,00 52,06 52,70 52,31
4 Gertjan Bentert AVA `70 X 47,50 49,48 48,23 49,00 X 49,48 54,81
5 Roy van Zijl DAV Kronos 39,34 39,81 39,54 39,84 39,73 40,54 40,54 42,22
6 Sven Bootsma AV NOP 34,85 39,79 38,44 38,17 40,16 X 40,16 40,43
7 Marnick Los DAV Kronos 33,61 33,31 36,88 38,13 34,28 35,33 38,13 35,55
8 Oscar Heijdra ASTX 33,82 36,69 34,28 33,17 34,28 32,04 36,69 38,16
9 Rick Winters Flevo Delta 35,17 34,81 33,14 - - - 35,17 35,87
10 Jeroen De Wolf VTLS 31,66 34,86 X - - - 34,86 99,99
11 Alex Vaars DKEV 33,77 X 31,98 - - - 33,77 36,96
BM Bouwe van Leeuwen (BM) Groningen 31,93 33,35 33,00 - - - 33,35 36,15
12 Alex Wildeboer VTLS 26,20 32,37 X - - - 32,37 33,00



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
BM Tobias Bakx (BM) AC TION 1,90 ---
1 Robert Bervoets ASTX 1,80 1,87
2 Thierry Belt Altis 1,80 1,85
3 Arnout Mak De Gemzen 1,75 1,85
4 Gijs Wensink DAV Kronos 1,60 1,55
Sander Smits Eindhoven DNS 2,00



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Samuele Biasutti VTLS 12,65 13,00 13,50 13,12 13,01 13,12 13,50 +2.5 m/s---
2 Thierry Belt Altis 13,09 13,29 13,29 +1.5 m/s13,96
3 Daan de Grauw HAAS 12,48 12,44 12,31 - 12,06 - 12,48 +3.6 m/s12,86
4 Jeroen De Wolf VTLS X 9,60 10,54 10,52 10,92 10,91 10,92 +2.9 m/s99,99
Roy van Zijl DAV Kronos - DNS 14,38
Twan Wildeboer DAV Kronos - DNS ---



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam 1.802.002.202.402.602.702.802.903.003.103.203.353.403.51ResOBP
1 Jasper Voesten AV NOP O - O O O XX- O XXX 3,40 3,30
2 Sven Smeman AV Impala O - O O O O XXX 3,10 3,10
3 Jelle Heijne ASTX O - XXX 3,00 ---
4 Twan Wildeboer DAV Kronos O XO O XO XXX 2,90 ---
5 Nart Pistorius DAV Kronos O - O O O XXX 2,60 ---
6 Gijs Wensink DAV Kronos O O XXX 2,00 2,00
Ronald Hinrichs VTLS DNS 2,00



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Robert Bervoets ASTX 6,36 6,62 X 6,23 - - 6,62 +3.8 m/s---
2 Thierry Belt Altis 5,62 6,31 5,95 6,14 6,54 6,58 6,58 +3.6 m/s6,96
3 Floris de Boer AV Gouda 6,28 6,16 6,28 X 6,47 6,46 6,47 -0.8 m/s6,24
4 Hugo van den Berg AV NOP 5,96 6,47 X 6,32 6,27 X 6,47 +3.4 m/s6,97
5 Roy van Zijl DAV Kronos 6,28 6,28 X 6,18 6,09 6,43 6,43 +3.4 m/s6,46
6 Daan de Grauw HAAS 6,30 5,99 5,90 X 6,37 6,24 6,37 +3.4 m/s6,26
7 Gijs Wensink DAV Kronos 5,61 5,36 5,28 4,97 5,26 5,57 5,61 +2.3 m/s5,48
8 Michiel Ruland ASTX 3,54 3,24 3,30 3,80 3,32 4,13 4,13 +1.6 m/s---
Hendrik Thelken VTLS - - - - - - DNS 5,54



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Ronéll Rosier AV Jahn II 12,67Q -1.7 m/s---
2 Noa Dhore VTLS 13,05Q -1.7 m/s12,59
3 Eva Vonk AV Sprint 13,10Q -3.6 m/s12,67
4 Katharina Camminady HAAS 13,17Q -2.2 m/s12,60
5 Anniek Nijhof VTLS 13,23Q -3.6 m/s12,69
BM Jamie Verweij (BM) AV Statina 13,44Q -2.2 m/s13,42
BM Tineke de Jong (BM) AV Impala 13,46q -1.7 m/s13,36
6 Femke van den Bos VTLS 13,76q -1.7 m/s13,29
7 Vera Gommans AV Statina 13,78 -1.7 m/s13,64
8 Carlijn Helder Clytoneus 13,81 -2.2 m/s13,10
9 Judith de Heer TRTL 13,85 -2.2 m/s---
10 Britt van der Ham ASTX 14,02 -2.2 m/s13,52
11 Ruby den Besten AV Statina 14,17 -3.6 m/s13,45
12 Anouk de Vries VTLS 14,30 -1.7 m/s14,00
13 Lieke Kamperman DAV Kronos 14,35 -2.2 m/s14,04
14 Nikita Nijhuis Altis 14,49 -3.6 m/s14,87
15 Milenay Günsoy Eindhoven 14,58 -3.6 m/s14,25
16 Lieke Sikkink Aquila 14,71 -1.7 m/s---
17 Daphne Simons AV Phoenix 14,92 -3.6 m/s---
18 Lieke van de Weerd VTLS 15,16 -2.2 m/s15,00
19 Welmoed Wester VTLS 16,30 -1.7 m/s15,00
20 Karin Meinders VTLS 18,65 -2.2 m/s---
Linde van Tilburg (BM) Altis DQ ---
Michelle van Dorth DAV Kronos DQ 13,45



Senioren vrouwen - 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Ronéll Rosier AV Jahn II 12,94 -1.8 m/s12,67
2 Eva Vonk AV Sprint 13,14 -1.8 m/s13,10
3 Noa Dhore VTLS 13,26 -1.8 m/s13,05
4 Anniek Nijhof VTLS 13,29 -1.8 m/s13,23
5 Katharina Camminady HAAS 13,30 -1.8 m/s13,17
BM Jamie Verweij (BM) AV Statina 13,39 -1.8 m/s13,44
BM Tineke de Jong (BM) AV Impala 13,67 -1.8 m/s13,46
6 Femke van den Bos VTLS 14,09 -1.8 m/s13,76



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Anniek Nijhof VTLS 26,34Q -2.7 m/s25,94
2 Ronéll Rosier AV Jahn II 26,59Q -2.8 m/s---
3 Eveline Saalberg Uros 26,62Q -0.8 m/s24,81
4 Ilona Bosma VTLS 27,49q -2.7 m/s26,80
BM Sara Mina Saberi (BM) Groningen 27,56q -0.8 m/s27,60
5 Marjolein Bolten DAV Kronos 27,92q -2.8 m/s26,50
6 Michelle van Dorth DAV Kronos 28,39 -2.7 m/s28,77
BM Tineke de Jong (BM) AV Impala 28,43 -2.7 m/s27,98
7 Vera Gommans AV Statina 28,86 -2.8 m/s28,36
8 Lieke Kamperman DAV Kronos 29,48 -2.8 m/s---
9 Nikita Nijhuis Altis 29,60 -2.7 m/s30,13
10 Ruby den Besten AV Statina 29,97 -0.8 m/s28,98
11 Karin Flipsen Uros 30,08 -0.8 m/s29,79
12 Lianne Daan ASTX 30,33 -2.8 m/s28,56
Noa Dhore VTLS DNS 26,87
Katharina Camminady HAAS DNS 26,76
Lieke Sikkink Aquila DNS ---



Senioren vrouwen - 200 meter finale

# Naam Res Qm
1 Eveline Saalberg Uros 25,57 -1.0 m/s26,62
2 Ronéll Rosier AV Jahn II 26,20 -1.0 m/s26,59
3 Anniek Nijhof VTLS 26,31 -1.0 m/s26,34
4 Ilona Bosma VTLS 27,63 -1.0 m/s27,49
5 Marjolein Bolten DAV Kronos 28,01 -1.0 m/s27,92
BM Sara Mina Saberi (BM) Groningen 28,17 -1.0 m/s27,56



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
BM Jetske van Kampen (BM) AV Hylas 58,86Q 58,50
1 Ilona Bosma VTLS 1:00,21Q 59,54
2 Floortje van Kampen Groningen 1:01,84Q 57,42
3 Maaike de Kreek TRTL 1:02,60q 1:03,00
4 Sophie de Groot HAAS 1:02,80Q 1:01,37
BM Sara Mina Saberi (BM) Groningen 1:02,88q 1:02,08
5 Marjolein Kuiper Groningen 1:04,28 1:04,11
BM Nadine de Vries (BM) Clytoneus 1:04,82 1:03,93
6 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal 1:05,08 1:03,04
7 Nikita Nijhuis Altis 1:08,82 ---
Lynn van der Schaaf VTLS DNS 1:03,43



Senioren vrouwen - 400 meter finale

# Naam ResQm
BM Jetske van Kampen (BM) AV Hylas 58,74 58,86
1 Floortje van Kampen Groningen 59,04 1:01,84
2 Ilona Bosma VTLS 1:00,83 1:00,21
3 Sophie de Groot HAAS 1:02,96 1:02,80
4 Maaike de Kreek TRTL 1:03,70 1:02,60
BM Sara Mina Saberi (BM) Groningen 1:03,80 1:02,88



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Margo Heurman HAAS 2:22,80 2:21,72
2 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal 2:25,23 2:23,46
3 Maaike de Kreek TRTL 2:25,34 2:23,30
BM Yara Stunnenberg (BM) VTLS 2:25,41 2:25,00
Luca Reniers TRTL DNS ---



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Silke Jonkman VTLS 4:39,99 4:41,89
2 Ineke van Koldam VTLS 4:43,78 4:50,00
3 Margo Heurman HAAS 4:54,40 ---
BM Yara Stunnenberg (BM) VTLS 4:54,85 4:56,00
4 Ilse Rooks Invictus 4:56,76 4:57,02
5 Renske Linstra VTLS 5:07,78 5:00,00
6 Isabel Andriessen VTLS 5:12,20 ---
7 Meyke Scholman HAAS 5:39,14 ---
BM Mijntje Minkema (BM) Aquila 5:49,98 ---
8 Lynn van der Schaaf VTLS 5:51,47 ---
Jil Ney Eindhoven DNS 5:19,03



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Silke Jonkman VTLS 10:05,28 9:59,49
2 Eartha Weber Uros 10:16,37 ---
3 Ineke van Koldam VTLS 10:23,34 10:36,49
4 Sofie Lövdal Groningen 10:24,29 ---
BM Marije Hulzebos (BM) VTLS 10:26,31 ---
5 Luca Reniers TRTL 11:22,45 11:20,31
6 Jill de Gier AV Phoenix 11:22,62 11:28,00
7 Renske Linstra VTLS 11:27,59 11:15,00
8 Gerber Loman Cialfo 11:54,18 11:15,00
Jil Ney Eindhoven DNS 11:37,20



Senioren vrouwen - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Anneloes de Roo Isala `96 14,32Q +0.3 m/s13,78
2 Vera Feitsma HAAS 15,42Q -3.0 m/s14,88
3 Yvon Schreuder Leiden 16,65Q +0.3 m/s16,30
4 Marjolein Bolten DAV Kronos 16,83Q -3.0 m/s14,59
5 Milenay Günsoy Eindhoven 17,61Q -3.0 m/s17,17
6 Carlijn Helder Clytoneus 17,84q -3.0 m/s17,97
7 Femke van den Bos VTLS 17,86Q +0.3 m/s16,30
8 Lieke Kamperman DAV Kronos 18,82q +0.3 m/s---
Sophie de Groot HAAS DNF ---



Senioren vrouwen - 100 meter horden finale

# Naam Res Qm
1 Anneloes de Roo Isala `96 14,11 -0.2 m/s14,32
2 Vera Feitsma HAAS 14,92 -0.2 m/s15,42
3 Marjolein Bolten DAV Kronos 15,73 -0.2 m/s16,83
4 Yvon Schreuder Leiden 16,43 -0.2 m/s16,65
5 Femke van den Bos VTLS 17,26 -0.2 m/s17,86
6 Milenay Günsoy Eindhoven 17,48 -0.2 m/s17,61
7 Carlijn Helder Clytoneus 17,62 -0.2 m/s17,84
8 Lieke Kamperman DAV Kronos 18,51 -0.2 m/s18,82



Senioren vrouwen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Vera Feitsma HAAS 1:02,84 1:02,54
2 Merel Wevers DAV Kronos 1:03,28 1:04,19
3 Milenay Günsoy Eindhoven 1:12,31 1:11,77
4 Jill de Gier AV Phoenix 1:12,65 ---
5 Margo Heurman HAAS 1:14,23 ---
6 Gerber Loman Cialfo 1:18,71 1:15,95



Senioren vrouwen - 3000 meter steeplechase

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Vitalis Dames - Vsen 0 2:25,50 3
2 STENA - Vsen 0 2:31,79 2
3 Douche Dames - Vsen 0 2:36,31 1



Senioren vrouwen - 4 x 800m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Adrian Vrijenhoek UvA 40,44 35,43 36,90 37,90 36,24 39,10 40,44 41,39
2 Carolien de Pater Avantri 38,55 35,61 X X 36,80 37,84 38,55 38,59
3 Marije Efdee HaH 37,60 37,55 X 31,81 33,80 35,93 37,60 34,71
4 Dominique Verheijen De Gemzen 32,71 35,18 33,23 35,55 34,54 35,53 35,55 40,01
5 Astrid Jonkers HAAS X 34,96 X 33,31 X X 34,96 35,02
6 Charlene Okken Groningen 32,96 X 34,44 X X 34,36 34,44 36,41
7 Laura Leijen DKEV 32,30 32,92 32,91 X 26,39 X 32,92 31,95
8 Manon Schellekens DJA 29,59 X 30,64 30,73 27,52 30,73 29,88
9 Maureen Wissing AL73 26,06 22,70 27,70 27,70 ---
10 Jill de Gier AV Phoenix 19,70 17,50 17,08 19,70 ---
11 Merel Lasschuijt DAV Kronos 19,67 18,36 X 19,67 25,70
BM Tamara Bo...schansker (BM) Altis 17,77 17,31 X 17,77 20,72
Yara van Dee AV Phoenix - DNS 30,15



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Charlene Okken Groningen 14,23 14,48
2 Keeley Heijdeman AAC 13,93 14,63
3 Carolien de Pater Avantri 11,42 12,02
4 Laura Leijen DKEV 10,82 10,68
5 Maureen Wissing AL73 9,99 ---
6 Isa Stommels HAAS 9,58 10,51
7 Judith de Heer TRTL 8,60 ---
8 Maaike de Kreek TRTL 8,18 ---
9 Anouk de Vries VTLS 7,97 7,87
10 Roseanne Trijsburg VTLS 6,59 ---
11 Lieke van de Weerd VTLS 6,37 ---
12 Welmoed Wester VTLS 5,21 ---
13 Charlotte van Haren TRTL 5,20 ---
14 Karin Meinders VTLS 4,95 ---
Yara van Dee AV Phoenix DNS 10,47
Danique Slob HAAS DNS ---



Senioren vrouwen - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sina mai ...lthuijsen AV Unitas 59,45 59,83 55,70 59,83 61,08
2 Marije Efdee HaH 52,33 52,24 54,40 48,54 54,40 54,05
3 Emma Boeve AV PEC 1910 42,05 42,05 46,03
4 Adrian Vrijenhoek UvA 39,21 36,39 37,26 36,10 37,30 40,54 40,54 45,43
BM Robin Post (BM) AV Hera 37,52 38,53 38,53 42,70
BM Marlou Hospes (BM) Groningen 36,65 36,82 37,74 37,74 40,99
BM Tamara Bo...schansker (BM) Altis 22,34 21,72 20,49 20,52 22,06 22,34 22,67
5 Margo Heurman HAAS 18,87 17,87 18,63 17,41 16,16 18,07 18,87 ---
6 Anja Bekema VTLS 14,77 16,69 14,20 18,43 18,43 22,36



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Imogen Beard Clytoneus 44,27 X 42,73 X X 43,98 44,27 45,35
2 Maureen Wissing AL73 32,44 28,72 34,68 31,87 32,39 33,34 34,68 ---
3 Manon Schellekens DJA 32,61 31,53 29,63 33,50 31,57 32,71 33,50 33,09
4 Laura Leijen DKEV 31,35 32,51 31,59 28,59 31,11 32,29 32,51 35,14
5 Marjolein Bolten DAV Kronos 30,68 29,60 31,36 28,49 X 31,19 31,36 34,52
6 Michelle van Dorth DAV Kronos 25,03 24,83 30,92 28,50 X 23,58 30,92 34,16
7 Lianne Daan ASTX 30,09 27,03 17,89 29,46 28,49 30,53 30,53 ---
8 Danique Slob HAAS 29,20 X 28,09 X 28,06 X 29,20 ---
9 Karin Flipsen Uros 27,62 27,61 27,39 - - - 27,62 29,79
10 Britt van der Ham ASTX X 26,12 X 26,12 26,43
11 Isa Stommels HAAS 20,84 23,24 24,81 24,81 25,30
12 Bente Scholman ASTX 23,34 22,98 24,51 24,51 ---
13 Merel Lasschuijt DAV Kronos X 23,33 18,31 23,33 21,95
14 Anouk de Vries VTLS X 20,20 22,02 22,02 ---
Bernice Meijer Groningen - - - - - - DNS ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Yara Gast VTLS 1,66 1,55
2 Marjolein Bolten DAV Kronos 1,60 1,70
3 Laura Leijen DKEV 1,50 1,50
4 Femke van den Bos VTLS 1,50 1,45
5 Bente Scholman ASTX 1,50 ---
6 Jill de Gier AV Phoenix 1,45 1,50
6 Veerle van Loon THOR 1,45 ---
6 Ilse Kemper HAAS 1,45 ---
9 Daphne Simons AV Phoenix 1,40 ---
Judie van Diepen HAAS DNS ---
Sophie de Groot HAAS DNS ---



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Joana Vitorino TRTL 10,99 10,91 11,28 X 10,89 11,25 11,28 -1.1 m/s11,79
2 Sophie de Groot HAAS 10,35 10,31 10,33 10,72 10,67 10,92 10,92 -0.9 m/s11,17
3 Yvon Schreuder Leiden 10,57 10,53 10,61 10,40 10,34 10,45 10,61 +1.3 m/s---
4 Susan Wouda MPM X 10,23 10,14 9,69 9,59 9,89 10,23 +1.5 m/s10,34
5 Judie van Diepen HAAS 9,27 9,50 9,55 9,67 9,70 9,76 9,76 -1.0 m/s---



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Katharina Camminady HAAS 3,40 ---
2 Anja Bekema VTLS 3,20 3,16
3 Elise Lauret MPM 3,00 3,10
4 Pien Meijs HAAS 2,70 ---
Marloes Oosterwegel DVTR NM ---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Marjolein Bolten DAV Kronos 5,32 X 5,05 5,36 X 5,31 5,36 +2.1 m/s5,67
2 Katharina Camminady HAAS 5,29 5,13 5,15 5,05 5,24 5,27 5,29 +1.2 m/s---
3 Michelle van Dorth DAV Kronos 5,02 5,14 5,19 5,16 5,28 5,11 5,28 +2.2 m/s5,07
4 Britt van der Ham ASTX 4,67 4,94 4,82 X 4,88 5,08 5,08 +1.7 m/s5,20
5 Dominique Verheijen De Gemzen 4,87 4,90 4,86 X 5,01 4,99 5,01 +0.7 m/s5,25
6 Maureen Pelgrim ASTX 4,57 4,76 4,90 4,96 5,01 4,84 5,01 +0.9 m/s---
7 Yvon Schreuder Leiden X 4,82 X 4,82 +1.5 m/s---
8 Milenay Günsoy Eindhoven X 4,78 4,61 4,79 X X 4,79 +5.5 m/s4,57
9 Judie van Diepen HAAS X 4,34 4,59 X 4,23 4,37 4,59 +1.6 m/s---
10 Daphne Simons AV Phoenix 4,26 4,40 4,21 4,40 +1.7 m/s---
11 Bente Scholman ASTX X 4,35 4,27 4,35 +3.7 m/s---
12 Ilse Kemper HAAS 4,15 X X 4,15 +1.8 m/s---
13 Jill de Gier AV Phoenix 3,86 3,65 3,75 3,86 +3.5 m/s---
14 Eva Vonk AV Sprint 2,74 X X 2,74 -0.9 m/s5,01