Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Ronéll Rosier AV Jahn II 12,67Q -1.7 m/s---
2 Noa Dhore VTLS 13,05Q -1.7 m/s12,59
3 Eva Vonk AV Sprint 13,10Q -3.6 m/s12,67
4 Katharina Camminady HAAS 13,17Q -2.2 m/s12,60
5 Anniek Nijhof VTLS 13,23Q -3.6 m/s12,69
BM Jamie Verweij (BM) AV Statina 13,44Q -2.2 m/s13,42
BM Tineke de Jong (BM) AV Impala 13,46q -1.7 m/s13,36
6 Femke van den Bos VTLS 13,76q -1.7 m/s13,29
7 Vera Gommans AV Statina 13,78 -1.7 m/s13,64
8 Carlijn Helder Clytoneus 13,81 -2.2 m/s13,10
9 Judith de Heer TRTL 13,85 -2.2 m/s---
10 Britt van der Ham ASTX 14,02 -2.2 m/s13,52
11 Ruby den Besten AV Statina 14,17 -3.6 m/s13,45
12 Anouk de Vries VTLS 14,30 -1.7 m/s14,00
13 Lieke Kamperman DAV Kronos 14,35 -2.2 m/s14,04
14 Nikita Nijhuis Altis 14,49 -3.6 m/s14,87
15 Milenay Günsoy Eindhoven 14,58 -3.6 m/s14,25
16 Lieke Sikkink Aquila 14,71 -1.7 m/s---
17 Daphne Simons AV Phoenix 14,92 -3.6 m/s---
18 Lieke van de Weerd VTLS 15,16 -2.2 m/s15,00
19 Welmoed Wester VTLS 16,30 -1.7 m/s15,00
20 Karin Meinders VTLS 18,65 -2.2 m/s---
Linde van Tilburg (BM) Altis DQ ---
Michelle van Dorth DAV Kronos DQ 13,45

Uitslagen 100 meter finale Senioren vrouwen

# Naam Res Qm
1 Ronéll Rosier AV Jahn II 12,94 -1.8 m/s12,67
2 Eva Vonk AV Sprint 13,14 -1.8 m/s13,10
3 Noa Dhore VTLS 13,26 -1.8 m/s13,05
4 Anniek Nijhof VTLS 13,29 -1.8 m/s13,23
5 Katharina Camminady HAAS 13,30 -1.8 m/s13,17
BM Jamie Verweij (BM) AV Statina 13,39 -1.8 m/s13,44
BM Tineke de Jong (BM) AV Impala 13,67 -1.8 m/s13,46
6 Femke van den Bos VTLS 14,09 -1.8 m/s13,76

Uitslagen 200 meter finale Senioren vrouwen

# Naam Res Qm
1 Eveline Saalberg Uros 25,57 -1.0 m/s26,62
2 Ronéll Rosier AV Jahn II 26,20 -1.0 m/s26,59
3 Anniek Nijhof VTLS 26,31 -1.0 m/s26,34
4 Ilona Bosma VTLS 27,63 -1.0 m/s27,49
5 Marjolein Bolten DAV Kronos 28,01 -1.0 m/s27,92
BM Sara Mina Saberi (BM) Groningen 28,17 -1.0 m/s27,56

Uitslagen 400 meter finale Senioren vrouwen

# Naam ResQm
BM Jetske van Kampen (BM) AV Hylas 58,74 58,86
1 Floortje van Kampen Groningen 59,04 1:01,84
2 Ilona Bosma VTLS 1:00,83 1:00,21
3 Sophie de Groot HAAS 1:02,96 1:02,80
4 Maaike de Kreek TRTL 1:03,70 1:02,60
BM Sara Mina Saberi (BM) Groningen 1:03,80 1:02,88

Uitslagen 800 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Margo Heurman HAAS 2:22,80 2:21,72
2 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal 2:25,23 2:23,46
3 Maaike de Kreek TRTL 2:25,34 2:23,30
BM Yara Stunnenberg (BM) VTLS 2:25,41 2:25,00
Luca Reniers TRTL DNS ---

Uitslagen 3000 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Silke Jonkman VTLS 10:05,28 9:59,49
2 Eartha Weber Uros 10:16,37 ---
3 Ineke van Koldam VTLS 10:23,34 10:36,49
4 Sofie Lövdal Groningen 10:24,29 ---
BM Marije Hulzebos (BM) VTLS 10:26,31 ---
5 Luca Reniers TRTL 11:22,45 11:20,31
6 Jill de Gier AV Phoenix 11:22,62 11:28,00
7 Renske Linstra VTLS 11:27,59 11:15,00
8 Gerber Loman Cialfo 11:54,18 11:15,00
Jil Ney Eindhoven DNS 11:37,20

Uitslagen 100 meter horden Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Anneloes de Roo Isala `96 14,32Q +0.3 m/s13,78
2 Vera Feitsma HAAS 15,42Q -3.0 m/s14,88
3 Yvon Schreuder Leiden 16,65Q +0.3 m/s16,30
4 Marjolein Bolten DAV Kronos 16,83Q -3.0 m/s14,59
5 Milenay Günsoy Eindhoven 17,61Q -3.0 m/s17,17
6 Carlijn Helder Clytoneus 17,84q -3.0 m/s17,97
7 Femke van den Bos VTLS 17,86Q +0.3 m/s16,30
8 Lieke Kamperman DAV Kronos 18,82q +0.3 m/s---
Sophie de Groot HAAS DNF ---

Uitslagen 100 meter horden finale Senioren vrouwen

# Naam Res Qm
1 Anneloes de Roo Isala `96 14,11 -0.2 m/s14,32
2 Vera Feitsma HAAS 14,92 -0.2 m/s15,42
3 Marjolein Bolten DAV Kronos 15,73 -0.2 m/s16,83
4 Yvon Schreuder Leiden 16,43 -0.2 m/s16,65
5 Femke van den Bos VTLS 17,26 -0.2 m/s17,86
6 Milenay Günsoy Eindhoven 17,48 -0.2 m/s17,61
7 Carlijn Helder Clytoneus 17,62 -0.2 m/s17,84
8 Lieke Kamperman DAV Kronos 18,51 -0.2 m/s18,82

Uitslagen 400 meter horden Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Vera Feitsma HAAS 1:02,84 1:02,54
2 Merel Wevers DAV Kronos 1:03,28 1:04,19
3 Milenay Günsoy Eindhoven 1:12,31 1:11,77
4 Jill de Gier AV Phoenix 1:12,65 ---
5 Margo Heurman HAAS 1:14,23 ---
6 Gerber Loman Cialfo 1:18,71 1:15,95

Uitslagen 3000 meter steeplechase Senioren vrouwen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Zweedse Estafette Senioren vrouwen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Vitalis Dames - Vsen 0 2:25,50 3
2 STENA - Vsen 0 2:31,79 2
3 Douche Dames - Vsen 0 2:36,31 1

Uitslagen 4 x 800m Senioren vrouwen

Er bestaan nog geen estafette teams.

Uitslagen Discuswerpen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Adrian Vrijenhoek UvA 40,44 35,43 36,90 37,90 36,24 39,10 40,44 41,39
2 Carolien de Pater Avantri 38,55 35,61 X X 36,80 37,84 38,55 38,59
3 Marije Efdee HaH 37,60 37,55 X 31,81 33,80 35,93 37,60 34,71
4 Dominique Verheijen De Gemzen 32,71 35,18 33,23 35,55 34,54 35,53 35,55 40,01
5 Astrid Jonkers HAAS X 34,96 X 33,31 X X 34,96 35,02
6 Charlene Okken Groningen 32,96 X 34,44 X X 34,36 34,44 36,41
7 Laura Leijen DKEV 32,30 32,92 32,91 X 26,39 X 32,92 31,95
8 Manon Schellekens DJA 29,59 X 30,64 30,73 27,52 30,73 29,88
9 Maureen Wissing AL73 26,06 22,70 27,70 27,70 ---
10 Jill de Gier AV Phoenix 19,70 17,50 17,08 19,70 ---
11 Merel Lasschuijt DAV Kronos 19,67 18,36 X 19,67 25,70
BM Tamara Bo...schansker (BM) Altis 17,77 17,31 X 17,77 20,72
Yara van Dee AV Phoenix - DNS 30,15

Uitslagen Kogelslingeren Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sina mai ...lthuijsen AV Unitas 59,45 59,83 55,70 59,83 61,08
2 Marije Efdee HaH 52,33 52,24 54,40 48,54 54,40 54,05
3 Emma Boeve AV PEC 1910 42,05 42,05 46,03
4 Adrian Vrijenhoek UvA 39,21 36,39 37,26 36,10 37,30 40,54 40,54 45,43
BM Robin Post (BM) AV Hera 37,52 38,53 38,53 42,70
BM Marlou Hospes (BM) Groningen 36,65 36,82 37,74 37,74 40,99
BM Tamara Bo...schansker (BM) Altis 22,34 21,72 20,49 20,52 22,06 22,34 22,67
5 Margo Heurman HAAS 18,87 17,87 18,63 17,41 16,16 18,07 18,87 ---
6 Anja Bekema VTLS 14,77 16,69 14,20 18,43 18,43 22,36

Uitslagen Speerwerpen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Imogen Beard Clytoneus 44,27 X 42,73 X X 43,98 44,27 45,35
2 Maureen Wissing AL73 32,44 28,72 34,68 31,87 32,39 33,34 34,68 ---
3 Manon Schellekens DJA 32,61 31,53 29,63 33,50 31,57 32,71 33,50 33,09
4 Laura Leijen DKEV 31,35 32,51 31,59 28,59 31,11 32,29 32,51 35,14
5 Marjolein Bolten DAV Kronos 30,68 29,60 31,36 28,49 X 31,19 31,36 34,52
6 Michelle van Dorth DAV Kronos 25,03 24,83 30,92 28,50 X 23,58 30,92 34,16
7 Lianne Daan ASTX 30,09 27,03 17,89 29,46 28,49 30,53 30,53 ---
8 Danique Slob HAAS 29,20 X 28,09 X 28,06 X 29,20 ---
9 Karin Flipsen Uros 27,62 27,61 27,39 - - - 27,62 29,79
10 Britt van der Ham ASTX X 26,12 X 26,12 26,43
11 Isa Stommels HAAS 20,84 23,24 24,81 24,81 25,30
12 Bente Scholman ASTX 23,34 22,98 24,51 24,51 ---
13 Merel Lasschuijt DAV Kronos X 23,33 18,31 23,33 21,95
14 Anouk de Vries VTLS X 20,20 22,02 22,02 ---
Bernice Meijer Groningen - - - - - - DNS ---

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Joana Vitorino TRTL 10,99 10,91 11,28 X 10,89 11,25 11,28 -1.1 m/s11,79
2 Sophie de Groot HAAS 10,35 10,31 10,33 10,72 10,67 10,92 10,92 -0.9 m/s11,17
3 Yvon Schreuder Leiden 10,57 10,53 10,61 10,40 10,34 10,45 10,61 +1.3 m/s---
4 Susan Wouda MPM X 10,23 10,14 9,69 9,59 9,89 10,23 +1.5 m/s10,34
5 Judie van Diepen HAAS 9,27 9,50 9,55 9,67 9,70 9,76 9,76 -1.0 m/s---

Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Katharina Camminady HAAS 3,40 ---
2 Anja Bekema VTLS 3,20 3,16
3 Elise Lauret MPM 3,00 3,10
4 Pien Meijs HAAS 2,70 ---
Marloes Oosterwegel DVTR NM ---

Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Marjolein Bolten DAV Kronos 5,32 X 5,05 5,36 X 5,31 5,36 +2.1 m/s5,67
2 Katharina Camminady HAAS 5,29 5,13 5,15 5,05 5,24 5,27 5,29 +1.2 m/s---
3 Michelle van Dorth DAV Kronos 5,02 5,14 5,19 5,16 5,28 5,11 5,28 +2.2 m/s5,07
4 Britt van der Ham ASTX 4,67 4,94 4,82 X 4,88 5,08 5,08 +1.7 m/s5,20
5 Dominique Verheijen De Gemzen 4,87 4,90 4,86 X 5,01 4,99 5,01 +0.7 m/s5,25
6 Maureen Pelgrim ASTX 4,57 4,76 4,90 4,96 5,01 4,84 5,01 +0.9 m/s---
7 Yvon Schreuder Leiden X 4,82 X 4,82 +1.5 m/s---
8 Milenay Günsoy Eindhoven X 4,78 4,61 4,79 X X 4,79 +5.5 m/s4,57
9 Judie van Diepen HAAS X 4,34 4,59 X 4,23 4,37 4,59 +1.6 m/s---
10 Daphne Simons AV Phoenix 4,26 4,40 4,21 4,40 +1.7 m/s---
11 Bente Scholman ASTX X 4,35 4,27 4,35 +3.7 m/s---
12 Ilse Kemper HAAS 4,15 X X 4,15 +1.8 m/s---
13 Jill de Gier AV Phoenix 3,86 3,65 3,75 3,86 +3.5 m/s---
14 Eva Vonk AV Sprint 2,74 X X 2,74 -0.9 m/s5,01