Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Milo Zech...allebroek Leiden 11,22Q -1.7 m/s11,01
BM Brian Pot Heredia (BM) AV Jahn II 11,54Q -1.7 m/s11,35
2 Ken Leunissen TRTL 11,59Q -3.0 m/s11,34
3 Mischa Lips ARV Ilion 11,63Q -0.1 m/s11,30
BM Wouter Olthof (BM) VTLS 11,68Q -0.1 m/s11,28
4 August van de Weijer AV Sprint 11,71q -1.7 m/s11,47
5 Tim van der Kooi AC TION 11,81q -0.1 m/s11,61
BM Melick Itangishaka (BM) Groningen 11,81 -3.0 m/s---
6 Floris de Boer AV Gouda 12,06q -1.7 m/s12,00
7 Eric van der Meer VTLS 12,16 -3.0 m/s11,50
BM Jan-Paul Hoekstra (BM) Groningen 12,18 -3.0 m/s11,22
8 Jelle ten Harkel TRTL 12,19 -0.1 m/s11,81
9 Gijs Wensink DAV Kronos 12,20 -1.7 m/s11,99
10 Hendrik Thelken VTLS 12,36 -3.0 m/s11,81
11 Robert de Jong AV Athlos 12,47 -1.7 m/s---
12 Marvin Arts ASTX 12,94 -0.1 m/s---
BM Ruben van Nieuwpoort (BM) AV Phoenix 12,94 -0.1 m/s---
13 Adam Abde...n ibrahim Groningen 13,00 -0.1 m/s---
14 Jelle Kok VTLS 13,22 -1.7 m/s---
15 Thom van Kemenade VTLS 13,40 -0.1 m/s---
BM Wing-Hin Wong (BM) ASTX 13,41 -3.0 m/s13,00
16 Bas Kasemir VTLS 15,06 -3.0 m/s---

Uitslagen 100 meter finale Senioren mannen

# Naam Res Qm
1 Milo Zech...allebroek Leiden 11,19 -2.5 m/s11,22
BM Brian Pot Heredia (BM) AV Jahn II 11,62 -2.5 m/s11,54
2 Ken Leunissen TRTL 11,63 -2.5 m/s11,59
3 Mischa Lips ARV Ilion 11,65 -2.5 m/s11,63
BM Wouter Olthof (BM) VTLS 11,72 -2.5 m/s11,68
4 August van de Weijer AV Sprint 11,74 -2.5 m/s11,71
5 Tim van der Kooi AC TION 11,76 -2.5 m/s11,81
6 Floris de Boer AV Gouda 12,03 -2.5 m/s12,06

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Arjan Roona VTLS 22,93Q -1.6 m/s22,49
2 Igor Rutka AV Zuidwal 23,22Q +0.0 m/s22,56
3 Eric van der Meer VTLS 23,41 -0.8 m/s23,42
4 Stefan Gelderman VTLS 23,68Q -0.8 m/s23,20
BM Brian Pot Heredia (BM) AV Jahn II 23,75q -1.6 m/s23,64
5 Stijn van Nierop TRTL 23,87q +0.0 m/s23,64
6 Tim van der Kooi AC TION 23,99 -1.6 m/s23,71
7 Hendrik Thelken VTLS 24,41 +0.0 m/s23,91
8 Daan de Grauw HAAS 24,45 -0.8 m/s24,50
9 Jasper Rou TUD 24,48Q -1.5 m/s23,43
10 Jelle Heijne ASTX 24,55 +0.0 m/s---
11 Gijs Wensink DAV Kronos 24,57 -1.6 m/s25,53
12 Jelle ten Harkel TRTL 24,58 -1.5 m/s24,06
13 Hugo van der Ploeg Clytoneus 24,80 -1.5 m/s24,68
14 Arnout Mak De Gemzen 24,97 +0.0 m/s25,02
15 Peter Peereboom AV Phoenix 25,15 -0.8 m/s24,60
16 Juan Oldehinkel Spurt `88 25,86 -1.5 m/s---
Ken Leunissen TRTL DNS 22,68
Jorn Van der Maat Clytoneus DNF ---

Uitslagen 200 meter finale Senioren mannen

# Naam Res Qm
1 Arjan Roona VTLS 22,63 +0.6 m/s22,93
2 Igor Rutka AV Zuidwal 22,88 +0.6 m/s23,22
BM Brian Pot Heredia (BM) AV Jahn II 22,99 +0.6 m/s23,75
3 Stefan Gelderman VTLS 23,52 +0.6 m/s23,68
4 Stijn van Nierop TRTL 23,59 +0.6 m/s23,87
5 Jasper Rou TUD 23,98 +0.6 m/s24,48

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Owen Westerhout AV Trias 50,82Q 49,40
2 Daniël Versteeg Clytoneus 51,14Q 50,71
3 Igor Rutka AV Zuidwal 51,46Q 48,60
4 Stefan Gelderman VTLS 51,57q 50,73
5 Guido de Bruijn CAV Energie 51,58Q 49,40
BM Yvar - Schoorlemmer (BM) MPM 51,60q 51,56
6 August van de Weijer AV Sprint 52,04 51,11
7 Eric van der Meer VTLS 52,65 52,91
8 Jorn Van der Maat Clytoneus 52,67 ---
9 Hugo van der Ploeg Clytoneus 52,94 53,30
BM Wouter Olthof (BM) VTLS 53,49 52,20
10 Stijn van Nierop TRTL 53,77 51,17
11 Tim van der Kooi AC TION 53,98 53,14
12 Robert de Jong AV Athlos 55,88 ---
BM Laurens va...ouwenhove (BM) VTLS 55,88 57,00
BM Alex Kuik (BM) Groningen 56,06 53,01
13 Harry van Ham ASTX 56,51 54,16
BM Bouwe van Leeuwen (BM) Groningen 56,65 56,69
14 Marvin Arts ASTX 57,55 ---
BM Ruben van Nieuwpoort (BM) AV Phoenix 59,64 ---
BM Wing-Hin Wong (BM) ASTX 1:03,32 1:05,00
Thimo Henraat AV Feniks DNS 55,31

Uitslagen 400 meter finale Senioren mannen

# Naam ResQm
1 Guido de Bruijn CAV Energie 49,54 51,58
2 Owen Westerhout AV Trias 49,81 50,82
3 Igor Rutka AV Zuidwal 50,25 51,46
4 Stefan Gelderman VTLS 51,84 51,57
BM Yvar - Schoorlemmer (BM) MPM 51,89 51,60
5 Daniël Versteeg Clytoneus 52,04 51,14

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Luuk Nusselder AV Argo 1:57,62 1:57,23
2 Jordi Bot ASTX 1:57,90 1:59,84
3 Tsjerk Dijksma Heerenveen 1:59,99 2:02,02
4 Raymond Brugmans CAV Energie 2:00,39 2:01,83
BM Mads Meijer (BM) de Sprinter 2:01,35 1:59,00
5 Thijs Veenstra VTLS 2:02,68 2:00,46
6 Hugo van der Ploeg Clytoneus 2:03,30 2:02,55
7 Marc Roes Clytoneus 2:04,23 1:58,93
BM Wouter Olthof (BM) VTLS 2:04,78 2:03,00
8 Pepijn Janssen GACH 2:04,90 2:04,00
9 Wouter van den Akker ATC `75 2:05,22 ---
10 Ruairidh ...Macdonald VTLS 2:05,70 2:03,00
BM Alex Kuik (BM) Groningen 2:05,71 2:05,12
11 Tonnie de Benis HAAS 2:05,85 2:04,00
12 Finn van Pijkeren Groningen 2:06,04 2:07,35
13 Peter Peereboom AV Phoenix 2:06,29 2:05,00
BM Laurens va...ouwenhove (BM) VTLS 2:06,88 2:02,83
14 Harry van Ham ASTX 2:08,93 2:04,00
15 Wim Schreurs ASTX 2:09,30 2:06,00
16 Martijn van Haren VTLS 2:16,77 2:04,21
17 Michiel Ruland ASTX 2:58,72 ---
Jaap Gerbe... Vellinga VTLS DNS 1:47,69

Uitslagen 110 meter horden Senioren mannen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 110 meter horden finale Senioren mannen

# Naam Res Qm
1 Robert Bervoets ASTX 16,45 -2.0 m/s---
2 Daan Jansen Clytoneus 16,77 -2.0 m/s---
3 Thierry Belt Altis 17,10 -2.0 m/s---
Sander Smits Eindhoven DNS ---

Uitslagen 400 meter horden Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Robert Bervoets ASTX 56,92 55,54
2 Luigi Rondas Maastricht 57,44 57,70
3 Thomas van...er Vooren TRTL 1:00,02 59,41
4 Thierry Belt Altis 1:04,10 59,12
5 Harry van Ham ASTX 1:05,68 ---
Tom Kleist Aquila DNS ---

Uitslagen 3000 meter steeplechase Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Mervin van der Horst Triathlon 9:25,26 9:35,76
2 Luc Beuckens AV NOP 10:15,51 10:11,58
3 Tom Kleist Aquila 10:39,39 10:18,00
4 Hindrik Jagersma VTLS 10:56,83 10:47,86
5 Nart Pistorius DAV Kronos 10:57,85 11:08,96
Twan Wildeboer DAV Kronos DNS ---
Wouter Dijkstra VTLS DNF 10:28,66
Martijn van Haren VTLS DNF 10:20,85

Uitslagen Zweedse Estafette Senioren mannen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Tartletos - Msen 0 2:07,70 4
2 AV Clytoneus - Msen 0 2:07,97 3
3 Astrix en de sexy beesten - Msen 0 2:18,13 2
4 Kneuzen Ploeg - Msen 0 2:33,24 1

Uitslagen 4 x 800m Senioren mannen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Kon veel minder - Msen 0 8:28,87 6
2 Tweede onbegeleide clientengroepsuitje TBS kliniek 't verwarde vogeltje 2019 - Msen 0 8:45,85 5
3 Astrix en de sexy beesten 2 - Msen 0 8:53,36 4
4 De pilsbazen van AV Clynoneus - Msen 0 9:06,73 3
5 Team kan veel minder - Msen 0 9:53,46 2
6 Vitalis Dames 2 - Msen 0 9:54,30 1

Uitslagen Discuswerpen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Thomas Zaw Leiden 44,27 43,64 43,98 42,74 43,74 44,32 44,32 ---
2 Nick Godschalk AV Unitas 40,68 38,84 40,16 40,25 X 37,95 40,68 43,57
3 Owen Smidt AAC `61 36,84 35,75 39,03 32,84 39,07 37,68 39,07 ---
4 Jeffrey Stokkel Flevo Delta X 39,04 38,84 37,12 36,54 X 39,04 ---
5 Marnick Los DAV Kronos 32,36 36,61 37,23 36,29 X 37,42 37,42 36,24
6 Roy van Zijl DAV Kronos X 31,05 X X X 34,41 34,41 34,60
7 Alex Wildeboer VTLS 32,77 32,42 X 33,65 X 33,59 33,65 32,00
8 Jochem de Kruijff Clytoneus 25,07 26,04 X 24,25 26,97 26,32 26,97 24,85
Oscar Heijdra ASTX X X X X X X NM 30,66
Thijs Roskamp DAV Kronos X X X X X X NM 32,37
Matisse de Boer VTLS - DNS ---

Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jeffrey Stokkel Flevo Delta 12,39 11,69 12,74 X X 12,59 12,74 ---
2 Nick Godschalk AV Unitas 10,39 11,94 X 11,61 X 10,53 11,94 11,05
3 Oscar Heijdra ASTX 10,15 9,75 10,68 11,28 11,53 10,23 11,53 10,33
4 Thijs Roskamp DAV Kronos 9,93 10,41 10,01 10,36 11,36 X 11,36 10,77
5 Alex Wildeboer VTLS 9,70 10,52 X X 10,16 9,22 10,52 10,50
6 Alex Vaars DKEV 8,76 X 7,77 8,02 10,03 X 10,03 ---
7 Boris Bintanja AC TION 9,95 8,77 8,54 9,25 9,44 9,45 9,95 ---
8 Jochem de Kruijff Clytoneus 8,43 8,78 8,63 8,78 8,69 8,53 8,78 9,76
Ronald Hinrichs VTLS - DNS 7,00

Uitslagen Kogelslingeren Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Dennis Hemelaar AAC 60,58 60,05 X 57,22 X X 60,58 60,25
2 Luuk Vos Leiden X 59,00 57,69 59,41 59,42 58,40 59,42 ---
3 Ruben Smink AC TION 44,51 X X X X 42,06 44,51 48,35
4 Nick Godschalk AV Unitas X X X X X 33,51 33,51 41,07
5 Thijs Roskamp DAV Kronos 31,81 X 31,73 X X 32,62 32,62 29,04

Uitslagen Speerwerpen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daniël va...der Stege Flevo Delta 56,71 X X X 57,30 58,08 58,08 60,45
2 Mees Prinsen AVA `70 51,26 50,91 50,36 47,69 53,19 53,47 53,47 56,24
3 Jeroen van Harmelen Avantri 44,42 49,60 52,70 48,68 51,00 52,06 52,70 52,31
4 Gertjan Bentert AVA `70 X 47,50 49,48 48,23 49,00 X 49,48 54,81
5 Roy van Zijl DAV Kronos 39,34 39,81 39,54 39,84 39,73 40,54 40,54 42,22
6 Sven Bootsma AV NOP 34,85 39,79 38,44 38,17 40,16 X 40,16 40,43
7 Marnick Los DAV Kronos 33,61 33,31 36,88 38,13 34,28 35,33 38,13 35,55
8 Oscar Heijdra ASTX 33,82 36,69 34,28 33,17 34,28 32,04 36,69 38,16
9 Rick Winters Flevo Delta 35,17 34,81 33,14 - - - 35,17 35,87
10 Jeroen De Wolf VTLS 31,66 34,86 X - - - 34,86 99,99
11 Alex Vaars DKEV 33,77 X 31,98 - - - 33,77 36,96
BM Bouwe van Leeuwen (BM) Groningen 31,93 33,35 33,00 - - - 33,35 36,15
12 Alex Wildeboer VTLS 26,20 32,37 X - - - 32,37 33,00

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam ResOBP
BM Tobias Bakx (BM) AC TION 1,90 ---
1 Robert Bervoets ASTX 1,80 1,87
2 Thierry Belt Altis 1,80 1,85
3 Arnout Mak De Gemzen 1,75 1,85
4 Gijs Wensink DAV Kronos 1,60 1,55
Sander Smits Eindhoven DNS 2,00

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Samuele Biasutti VTLS 12,65 13,00 13,50 13,12 13,01 13,12 13,50 +2.5 m/s---
2 Thierry Belt Altis 13,09 13,29 13,29 +1.5 m/s13,96
3 Daan de Grauw HAAS 12,48 12,44 12,31 - 12,06 - 12,48 +3.6 m/s12,86
4 Jeroen De Wolf VTLS X 9,60 10,54 10,52 10,92 10,91 10,92 +2.9 m/s99,99
Roy van Zijl DAV Kronos - DNS 14,38
Twan Wildeboer DAV Kronos - DNS ---

Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren mannen

# Naam 1.802.002.202.402.602.702.802.903.003.103.203.353.403.51ResOBP
1 Jasper Voesten AV NOP O - O O O XX- O XXX 3,40 3,30
2 Sven Smeman AV Impala O - O O O O XXX 3,10 3,10
3 Jelle Heijne ASTX O - XXX 3,00 ---
4 Twan Wildeboer DAV Kronos O XO O XO XXX 2,90 ---
5 Nart Pistorius DAV Kronos O - O O O XXX 2,60 ---
6 Gijs Wensink DAV Kronos O O XXX 2,00 2,00
Ronald Hinrichs VTLS DNS 2,00

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Robert Bervoets ASTX 6,36 6,62 X 6,23 - - 6,62 +3.8 m/s---
2 Thierry Belt Altis 5,62 6,31 5,95 6,14 6,54 6,58 6,58 +3.6 m/s6,96
3 Floris de Boer AV Gouda 6,28 6,16 6,28 X 6,47 6,46 6,47 -0.8 m/s6,24
4 Hugo van den Berg AV NOP 5,96 6,47 X 6,32 6,27 X 6,47 +3.4 m/s6,97
5 Roy van Zijl DAV Kronos 6,28 6,28 X 6,18 6,09 6,43 6,43 +3.4 m/s6,46
6 Daan de Grauw HAAS 6,30 5,99 5,90 X 6,37 6,24 6,37 +3.4 m/s6,26
7 Gijs Wensink DAV Kronos 5,61 5,36 5,28 4,97 5,26 5,57 5,61 +2.3 m/s5,48
8 Michiel Ruland ASTX 3,54 3,24 3,30 3,80 3,32 4,13 4,13 +1.6 m/s---
Hendrik Thelken VTLS - - - - - - DNS 5,54