Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Elisabeth de Haan Heerenveen 8,42Q 8,66
2 Jo-Ann Pique AV Feniks 8,66Q 8,60
3 Julia Dokter Groningen 8,67Q 8,58
4 Felicia Felter PAC 8,67Q 8,65
5 Puck Bronkhorst Phanos 8,68Q 8,77
6 Mae van den Berg Leiden 8,69Q 8,75
7 Huwaidah Haruna Spurt `88 8,69Q 8,84
8 Bente Jacobs Scopias 8,82Q 8,71
9 Tessa Evelein HLLS 8,84Q 8,82
10 Johanna Burchett AV Sparta 8,87Q 9,05
11 Brigitte de Geus AV `56 8,89Q 8,91
12 Sanne Loomans AV Lycurgus 8,93Q 9,10
13 Ròbin Martha PAC 8,93Q 8,88
14 Olivia Stols AV Sparta 8,94Q 9,04
15 Milou Keulstra AVGM 8,94Q 8,95
16 Sterre Kievit Groningen 8,96Q 9,31
17 Noa van Velzen PH 9,09Q 9,29
18 Hannah den Breejen Phanos 9,11Q 9,12
19 Lisa Navarro Climax 9,12q 9,14
20 Floortje Lusthof Olympus `70 9,14Q 9,07
21 Tanisha Haakmat GACH 9,15Q 9,09
22 Sofie Bos Scopias 9,16q 9,29
23 Danine Markesteijn Fortius 9,17q 9,08
24 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 9,21 9,47
25 Esmee Stok CAV Energie 9,22Q 9,20
26 Jaïra Gooijer AV PEC 1910 9,24 9,45
27 Tinka Fokke Spado 9,25 9,03
28 Iris Breslau Fit 9,25 9,16
29 Jade Bosman CAV Energie 9,25 9,26
30 Kiki Beukenkamp Groningen 9,27 9,38
31 Fleur Rietveld Avantri 9,28 9,10
32 Fenne Spiering PAC 9,28 9,46
33 Eleanor Musil Phanos 9,28 9,31
34 Mariame Diallo Heerenveen 9,29 9,29
35 Isis Maas PH 9,29 9,50
36 Norah de Bruijn Fortius 9,30 9,38
37 Dilara Oktay Pijnenburg 9,31 9,48
38 Feline Verhoeff PH 9,33 9,63
39 Madelief van Leur Altis 9,33 9,49
40 Anne Favre Leiden 9,36 9,49
41 Chivanny ...ugwandass PAC 9,36 9,29
42 Pauline Koger PAC 9,37 9,47
43 Shamilla Martina AV Gouda 9,40 9,50
44 Louise van...kelenburg PAC 9,43 9,48
45 Elles Lieuwen Hanzesport 9,43 9,55
46 Isa Ong Leiden 9,47 9,36
47 Sanne Hogendorp AV Sparta 9,47 9,68
48 Lyanne Spijkman SPWS 9,48 9,62
49 Mirthe van Zon DAK 9,48 9,39
50 Nienke Overmeijer PH 9,50 9,70
51 Aleeza Penturij Scopias 9,52 9,60
52 Berrit Roex Triathlon 9,60 9,56
53 Ella Haaksman HLLS 9,61 9,77
54 Maud te Pas AV Zuidwal 9,63 9,67
55 Marit van Leipsig Swift 9,69 9,50
56 Selena van...kelenburg PAC 11,36 9,40

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior D1

# Naam ResQm
1 Elisabeth de Haan Heerenveen 8,43Q 8,42
2 Julia Dokter Groningen 8,64Q 8,67
3 Felicia Felter PAC 8,65Q 8,67
4 Mae van den Berg Leiden 8,66Q 8,69
5 Puck Bronkhorst Phanos 8,70Q 8,68
6 Jo-Ann Pique AV Feniks 8,71Q 8,66
7 Bente Jacobs Scopias 8,78q 8,82
8 Huwaidah Haruna Spurt `88 8,82q 8,69
9 Tessa Evelein HLLS 8,89 8,84
10 Sanne Loomans AV Lycurgus 8,96 8,93
11 Johanna Burchett AV Sparta 8,97 8,87
12 Sterre Kievit Groningen 9,02 8,96
13 Ròbin Martha PAC 9,04 8,93
14 Olivia Stols AV Sparta 9,05 8,94
15 Brigitte de Geus AV `56 9,06 8,89
16 Milou Keulstra AVGM 9,08 8,94
17 Tanisha Haakmat GACH 9,09 9,15
18 Danine Markesteijn Fortius 9,14 9,17
19 Esmee Stok CAV Energie 9,20 9,22
20 Noa van Velzen PH 9,22 9,09
21 Floortje Lusthof Olympus `70 9,22 9,14
22 Lisa Navarro Climax 9,29 9,12
23 Sofie Bos Scopias 9,43 9,16
24 Hannah den Breejen Phanos 9,47 9,11

Uitslagen 600 meter Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Sabine Struik SPWS 1:49,49 2:04,78
2 Naëll Huijsmans Isala `96 1:50,89 2:03,24
3 Kiara Sluijpers AVON 1:52,22 1:56,43
4 Sterre Kievit Groningen 1:54,80 3:45,30
5 Lyanne Spijkman SPWS 1:55,35 2:05,64
6 Bente Jacobs Scopias 1:55,81 2:02,00
7 Benita Beerse Almere `81 1:56,32 3:30,94
8 Jolie Baerveldt AVON 1:57,10 2:01,00
9 Fleur Rietveld Avantri 1:57,63 2:11,13
10 Sanne Pultrum Heerenveen 1:57,88 2:05,48
11 Eleanor Musil Phanos 1:58,75 2:04,18
12 Melissa van Keulen VAV 1:59,25 2:06,98
13 Jet van Mierlo Olympus `70 1:59,66 2:05,98
14 Milou Keulstra AVGM 2:00,32 2:02,69
15 Lilly van Bunge AV Sparta 2:00,68 2:09,42
16 Fenne Bijlhouwer Spado 2:01,58 1:56,96
17 Kim Dantuma AV34 2:01,72 1:58,60
18 Lisa Navarro Climax 2:03,65 1:59,66
19 Pauline Koger PAC 2:03,92 4:00,93
20 Vé Fredriks AV34 2:04,24 2:01,99
21 Sjuulke Heinrichs Scopias 2:04,71 3:00,00
22 Lotte Bonhof AV34 2:05,88 2:11,96
23 Layla van Berkel HAC 2:07,21 2:00,00
24 Mirthe van Zon DAK 2:07,96 2:02,34
25 Madelief van Leur Altis 2:08,21 3:56,95
26 Merel Kuijf Avantri 2:09,19 4:01,90
27 Olivia Musil Phanos 2:09,24 2:09,66
28 Isabella Gurunian AV Sparta 2:09,68 4:11,29
29 Kaitlyn Groot AV 1923 2:09,98 2:09,14
30 Maartje Grotenhuis PH 2:11,76 4:00,13
31 Lisemijn V...den Bosch Phanos 2:12,84 2:05,87
32 Feline Verhoeff PH 2:13,53 2:34,00
33 Nynke Lankhaar DAK 2:15,25 4:16,61
34 Daisy van Rijn AAV `36 2:15,34 4:03,20
35 Eefke Plugge AV Aquilo 2:17,36 2:27,31
36 Line Thijssen PH 2:18,57 6:00,00
37 Lavinia Evora PAC 2:28,59 2:30,39
38 Dewina Holstein AV Sparta 2:30,36 2:20,79

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Pippa Chadwick AV `40 3:14,16 3:22,02
2 Naëll Huijsmans Isala `96 3:23,22 3:30,28
3 Britt de Graaf DEM 3:24,11 3:21,93
4 Emma Aarts Maastricht 3:26,35 3:30,38
5 Djayla Hoek AV Sprint 3:30,58 3:33,11
6 Maud te Pas AV Zuidwal 3:33,85 3:30,87
7 Benita Beerse Almere `81 3:34,30 3:30,94
8 Elien Smits DAK 3:34,38 3:33,98
9 Danine Markesteijn Fortius 3:34,39 3:32,24
10 Tirza Streppel Fit 3:34,87 3:36,06
11 Hannah Vos Fit 3:38,76 ---
12 Jaïra Gooijer AV PEC 1910 3:38,90 3:55,19
13 Dilsahnur Özata AV Sparta 3:40,02 3:46,19
14 Jasmijn van Tol Leiden 3:41,04 3:53,07
15 Marit Elkerbout Altis 3:41,22 3:36,11
16 Vé Fredriks AV34 3:41,45 3:58,05
17 Bente van Milligen AV34 3:41,57 3:38,50
18 Mara Schouw Pijnenburg 3:44,51 3:40,50
19 Lilly van Bunge AV Sparta 3:45,54 3:48,22
20 Kiira van Dijk Leiden 3:47,26 3:46,94
21 Luanna Vergeer Spado 3:48,71 3:48,22
22 Ella Braun Phanos 3:51,62 3:54,76
23 Claudia Rimedia AV Atos 3:53,90 3:44,86
24 Lara van 't Klooster Triathlon 3:54,05 4:01,74
25 Ella Haaksman HLLS 3:56,26 3:53,68
26 Shamilla Martina AV Gouda 3:59,29 4:31,29
27 Tinka Fokke Spado 4:09,07 3:52,09
28 Caitlin Verhaar Pijnenburg 4:10,61 4:12,64
Jill Paulus Scorpio DNS 3:34,06

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Ruby Jansen MPM 10,53Q 10,88
2 Ròbin Martha PAC 10,79Q 10,65
3 Senna Laureijssen AV Spiridon 11,17Q 11,82
4 Puck Bronkhorst Phanos 11,30Q 10,24
5 Mae van den Berg Leiden 11,40Q 10,60
6 Isa Ong Leiden 11,43Q 11,77
7 Anthe Troost HRRR 11,51Q 11,81
8 Selena van...kelenburg PAC 11,56Q 12,29
9 Fiene Rosendaal DEM 11,57Q 11,17
10 Julia Velt GACH 11,62Q 11,75
11 Elisha Kwofie GACH 11,75Q 11,25
12 Djayla Hoek AV Sprint 11,78Q 12,40
13 Hannah den Breejen Phanos 11,82Q 12,07
14 Sanne Hogendorp AV Sparta 11,83q 12,38
15 Esmee Stok CAV Energie 11,86Q 12,16
16 Iris Breslau Fit 11,86Q 11,57
17 Johanna Burchett AV Sparta 11,87q 12,37
18 Anneloes v... Erkelens Fit 11,97Q 12,11
19 Nana Gassama PAC 12,03q 12,34
20 Merel Tieman PAC 12,09q 12,09
21 Nikki Mulder AC TION 12,18Q 12,11
22 Lisemijn V...den Bosch Phanos 12,22q 10,09
23 Louise van...kelenburg PAC 12,27q 12,63
24 Daphne van der Lecq AV34 12,29Q 13,00
25 Karlijn Greeve GACH 12,34qR 12,29
26 Chloé Zerbib DNMC 12,37qR 11,57
27 Anne Favre Leiden 12,43 12,89
28 Eline Gerritsen Climax 12,56 12,83
29 Kiki Beukenkamp Groningen 12,61 11,30
30 Roos Voors SPWS 12,65 14,00
31 Aleeza Penturij Scopias 12,68 13,00
32 Alyssa Koobs AV Atos 12,73 10,90
33 Jente van der Meer AC TION 12,87 11,50
34 Ella Braun Phanos 12,90 10,71
35 Hannah Vos Fit 12,96 11,70
36 Eleanor Musil Phanos 13,02 12,94
37 Melissa van Velzen SAV 13,10 10,81
38 Luna van den Heuvel HAC 13,10 13,10
39 Jytte Spek CAV Energie 13,26 13,24
40 Sjuulke Heinrichs Scopias 13,29 14,00
41 Dilara Oktay Pijnenburg 13,34 11,32
42 Daisy van Rijn AAV `36 13,35 14,02
43 Lynn Elke Morskate MPM 13,42 12,40
44 Daniek van Loon DAK 13,44 13,20
45 Olivia Musil Phanos 13,78 13,36
46 Tati Haenen PH 14,22 12,10
47 Mara Schouw Pijnenburg 15,11 11,14
48 Dewina Holstein AV Sparta 15,48 12,80

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior D1

# Naam ResQm
1 Ruby Jansen MPM 10,54Q 10,53
2 Ròbin Martha PAC 11,03Q 10,79
3 Fiene Rosendaal DEM 11,05Q 11,57
4 Senna Laureijssen AV Spiridon 11,22Q 11,17
5 Mae van den Berg Leiden 11,37Q 11,40
6 Elisha Kwofie GACH 11,38q 11,75
7 Anthe Troost HRRR 11,42Q 11,51
8 Julia Velt GACH 11,47q 11,62
9 Isa Ong Leiden 11,49 11,43
10 Djayla Hoek AV Sprint 11,54 11,78
11 Johanna Burchett AV Sparta 11,68 11,87
12 Iris Breslau Fit 11,76 11,86
13 Sanne Hogendorp AV Sparta 11,77 11,83
14 Nikki Mulder AC TION 11,87 12,18
15 Esmee Stok CAV Energie 12,04 11,86
16 Anneloes v... Erkelens Fit 12,06 11,97
17 Hannah den Breejen Phanos 12,09 11,82
18 Louise van...kelenburg PAC 12,25 12,27
19 Merel Tieman PAC 12,25 12,09
20 Karlijn Greeve GACH 12,30 12,34
21 Daphne van der Lecq AV34 12,38 12,29
22 Chloé Zerbib DNMC 12,54 12,37
23 Lisemijn V...den Bosch Phanos 12,54 12,22
24 Puck Bronkhorst Phanos 12,88 11,30

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior D1

# Naam ResQm
1 Ruby Jansen MPM 10,60 10,54
2 Ròbin Martha PAC 10,73 11,03
3 Senna Laureijssen AV Spiridon 11,01 11,22
4 Mae van den Berg Leiden 11,19 11,37
5 Elisha Kwofie GACH 11,48 11,38
6 Anthe Troost HRRR 11,49 11,42
7 Julia Velt GACH 11,54 11,47
8 Fiene Rosendaal DEM 11,62 11,05

Uitslagen 4 x 50m Meisjes Junior D1

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Sparta Sprintgirls AV Sparta - MJD1 4 29,25 7
2 Leiden Dreamers Leiden Atletiek - MJD1 4 31,31 6
3 AV’34 meiden D1 AV `34 Apeldoorn - MJD1 4 31,45 5
4 AV Pijnenburg MJD1 AV Pijnenburg - MJD1 4 32,53 4
5 DAK chicks DAK - MJD1 4 34,19 3
6 AVA’70 D.R.E.L. AVA `70 - MJD1 4 34,59 2
7 AVA '70 Stars AVA `70 - MJD1 4 DQ 0

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D1

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Ruby Jansen MPM 8,78 8,98 9,42 9,42q 9,76
2 Daniek van Loon DAK 8,85 7,89 9,21 9,21q 8,22
3 Rosa Matthijssen Phanos 8,80 7,84 7,81 8,80q 8,53
4 Milou Sieperda HRRR 8,48 7,19 8,75 8,75q 9,33
5 Arianne Punt PAC 8,30 7,64 8,75 8,75q 8,74
6 Karlijn Greeve GACH 7,46 7,29 8,62 8,62q 8,95
7 Jo-Ann Pique AV Feniks 8,29 8,56 7,27 8,56q 8,76
8 Jade Bosman CAV Energie 7,59 8,15 7,81 8,15q 7,99
9 Floortje Lusthof Olympus `70 8,07 7,58 8,07 8,07q 8,61
10 Elisha Kwofie GACH X 7,97 8,07 8,07q 8,86
11 Tinka Fokke Spado 8,01 7,18 7,79 8,01q 8,84
12 Fenne Spiering PAC 6,88 7,77 6,56 7,77q 7,24
13 Mies Vliegen AV Statina 7,76 7,67 6,89 7,76 7,28
14 Chivanny ...ugwandass PAC 7,75 7,40 7,43 7,75 7,61
15 Jet van Mierlo Olympus `70 7,44 6,95 7,73 7,73 8,92
16 Lisa Hoogervorst Isala `96 7,64 6,65 6,79 7,64 7,58
17 Fenne Bijlhouwer Spado 7,49 7,62 7,42 7,62 8,63
18 Kim Dantuma AV34 7,52 7,45 7,04 7,52 7,00
19 Ella Braun Phanos 7,52 7,37 7,52 7,27
20 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 6,33 7,30 7,49 7,49 7,24
21 Eline Gerritsen Climax 7,45 7,48 7,43 7,48 7,95
22 Melissa van Velzen SAV 7,34 7,38 7,47 7,47 7,24
23 Jolie Baerveldt AVON 6,84 7,35 7,35 7,35 8,90
24 Nienke Overmeijer PH 7,10 7,11 7,32 7,32 7,70
25 Chloé Zerbib DNMC 6,04 6,74 7,21 7,21 8,12
26 Norah de Bruijn Fortius 7,17 6,56 6,78 7,17 6,74
27 Inte van Kralingen GACH 6,18 6,36 7,08 7,08 7,20
28 Sterre Kievit Groningen 6,75 7,07 6,78 7,07 7,80
29 Nikki Mulder AC TION 7,03 6,83 5,74 7,03 8,14
30 Lotte Bonhof AV34 6,89 X 6,63 6,89 7,02
31 Jill Paulus Scorpio 5,23 6,87 6,40 6,87 7,52
32 Sophie van der Sande Eindhoven 6,80 6,19 6,66 6,80 7,41
33 Ilana Akkerman Pijnenburg 6,57 6,23 5,80 6,57 6,16
34 Alyssa Koobs AV Atos 5,85 6,26 6,54 6,54 6,95
35 Nynke Lankhaar DAK 6,53 6,38 6,30 6,53 6,31
36 Caitlin Verhaar Pijnenburg 6,42 5,74 5,89 6,42 6,05
37 Lavinia Evora PAC 5,98 6,35 6,33 6,35 6,28
38 Lieke Starink AV34 6,17 X 5,80 6,17 6,67
39 Olivia Stols AV Sparta 6,10 5,91 6,14 6,14 6,72
40 Melissa van Keulen VAV 6,05 6,10 6,12 6,12 6,18
41 Imke van der Spoel Altis 5,99 6,01 5,80 6,01 6,66
42 Kaitlyn Groot AV 1923 5,38 X 5,71 5,71 5,99
43 Merel Kuijf Avantri 5,36 4,69 5,26 5,36 6,03
44 Pearl Verbeeten CAV Energie 5,34 4,89 4,92 5,34 5,54
45 Babette van de Sande DAK 3,57 4,17 3,84 4,17 3,85

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram finale Meisjes Junior D1

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Ruby Jansen MPM 9,84 9,73 9,30 X 8,02 8,92 9,84 9,42
2 Daniek van Loon DAK 9,46 8,85 9,06 8,30 8,96 8,35 9,46 9,21
3 Milou Sieperda HRRR 8,66 9,29 8,79 8,69 8,15 6,98 9,29 8,75
4 Tinka Fokke Spado 8,60 9,00 8,15 7,98 8,27 6,79 9,00 8,01
5 Jade Bosman CAV Energie 8,64 8,84 8,07 7,57 8,09 8,39 8,84 8,15
6 Elisha Kwofie GACH 8,66 8,23 8,83 7,96 8,09 8,60 8,83 8,07
7 Arianne Punt PAC 8,59 7,93 8,38 X 7,94 8,52 8,59 8,75
8 Rosa Matthijssen Phanos 8,43 8,14 8,26 8,26 7,80 8,14 8,43 8,80
9 Karlijn Greeve GACH 7,23 8,36 8,25 8,36 8,62
10 Floortje Lusthof Olympus `70 7,81 8,24 7,87 8,24 8,07
11 Jo-Ann Pique AV Feniks 8,21 8,00 7,88 8,21 8,56
12 Fenne Spiering PAC 6,82 7,49 6,70 7,49 7,77

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D1

# Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.581.601.63ResOBP
1 Julia Dokter Groningen O O O O O O O O XXX 1,60 1,55
2 Lisa Hoogervorst Isala `96 O O O O O O O XXX 1,50 1,40
3 Elianne Hopman ARV Ilion O O O O O XXO XXX 1,40 1,35
4 Floortje Lusthof Olympus `70 O O O O O XXX 1,35 1,35
5 Felicia Felter PAC O - O O XO XXX 1,35 1,37
6 Nikki Mulder AC TION XO O XO XO XXX 1,35 1,40
7 Sabine Struik SPWS O O O XO XXO XXX 1,35 1,35
8 Elisha Kwofie GACH XO O O XO XXO XXO XXX 1,35 1,35
9 Fleur Rietveld Avantri O O O O O XXX 1,30 1,30
9 Johanna Burchett AV Sparta O O O O O XXX 1,30 1,30
9 Daphne van der Lecq AV34 O O O O XXX 1,30 1,35
12 Tess Wuring GACH XO O O O XO XXX 1,30 1,40
13 Anneloes v... Erkelens Fit O O XXO XO XXX 1,30 1,36
14 Tessa Evelein HLLS O O O O XXO XXX 1,30 1,30
15 Mies Vliegen AV Statina O O O O XXX 1,25 1,30
15 Brigitte de Geus AV `56 O O - O XXX 1,25 1,35
15 Kiara Sluijpers AVON O O O O XXX 1,25 1,30
15 Milou Sieperda HRRR O O O XXX 1,25 1,30
19 Arianne Punt PAC O XXO O XXX 1,25 1,27
20 Senna Laureijssen AV Spiridon XO XXO O XXX 1,25 1,32
21 Sanne Pultrum Heerenveen O O O XO XXX 1,25 1,25
22 Door van Schaik Leiden O O XXX 1,20 1,25
23 Roos Voors SPWS O XXO O XXX 1,20 1,30
24 Elien Smits DAK O XO XO XXX 1,20 1,25

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior D1

# Naam 1.701.801.902.002.10ResOBP
1 Mette Duy...van Twist PAC XO O XXO O XXX 2,00 1,84
2 Jente van der Meer AC TION O XXX 1,70 1,60

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D1

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Ruby Jansen MPM 4,04 4,30 - 4,30Q 4,91
2 Elisabeth de Haan Heerenveen 4,08 4,25 - 4,25Q 4,61
3 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 3,79 4,05 4,22 4,22q 4,00
4 Fiene Rosendaal DEM 4,17 4,05 3,86 4,17q 4,30
5 Brigitte de Geus AV `56 4,14 4,16 3,37 4,16q 4,15
6 Puck Bronkhorst Phanos 4,15 3,70 4,11 4,15q 4,28
7 Sanne Loomans AV Lycurgus 4,12 3,87 3,28 4,12q 4,12
8 La-Keisha Planto AAV `36 3,98 4,11 4,04 4,11q 4,20
9 Huwaidah Haruna Spurt `88 4,07 X X 4,07q 4,54
10 Noa van Velzen PH 3,76 3,95 3,79 3,95q 3,79
11 Milou Keulstra AVGM 2,55 3,91 3,93 3,93q 4,11
12 Jo-Ann Pique AV Feniks 3,92 3,76 3,74 3,92q 4,32
13 Ròbin Martha PAC 3,01 3,86 3,89 3,89 4,20
14 Jet van Mierlo Olympus `70 3,88 3,70 3,70 3,88 3,99
15 Jolie Baerveldt AVON 3,88 3,65 3,70 3,88 4,10
16 Anneloes v... Erkelens Fit 3,59 3,87 3,71 3,87 4,14
17 Alyssa Koobs AV Atos 3,85 3,49 3,44 3,85 4,11
18 Anthe Troost HRRR 3,83 X 3,84 3,84 4,03
19 Chivanny ...ugwandass PAC 3,68 X 3,81 3,81 4,13
20 Merel Tieman PAC 3,53 3,81 3,41 3,81 4,12
21 Hannah den Breejen Phanos 3,71 X 3,80 3,80 4,01
22 Najoua Tarawally HLLS 3,80 3,53 3,50 3,80 3,73
23 Jade Bosman CAV Energie X 3,74 3,25 3,74 4,15
24 Lisemijn V...den Bosch Phanos 3,58 3,73 3,47 3,73 3,78
25 Senna Laureijssen AV Spiridon 3,46 3,70 3,60 3,70 3,98
26 Lilly van Bunge AV Sparta 3,50 3,66 3,68 3,68 3,71
27 Chloé Zerbib DNMC 3,60 3,61 3,68 3,68 4,09
28 Nienke Overmeijer PH 3,68 3,50 3,60 3,68 3,65
29 Daphne van der Lecq AV34 3,61 3,41 3,64 3,64 3,93
30 Esmee Stok CAV Energie 3,56 3,16 3,63 3,63 4,03
31 Norah de Bruijn Fortius 3,60 3,59 X 3,60 3,91
32 Elianne Hopman ARV Ilion 3,39 X 3,59 3,59 3,90
33 Isis Maas PH 3,56 X 3,58 3,58 3,65
34 Sanne Hogendorp AV Sparta 3,57 3,54 X 3,57 3,52
35 Inte van Kralingen GACH 3,26 3,23 3,57 3,57 3,53
36 Lisa Hoogervorst Isala `96 3,56 X 3,41 3,56 4,01
37 Elles Lieuwen Hanzesport 3,54 3,30 3,19 3,54 3,82
38 Bente van Milligen AV34 3,52 3,22 3,30 3,52 3,80
39 Sophie van der Sande Eindhoven 3,51 X 3,32 3,51 3,50
40 Danine Markesteijn Fortius 3,49 3,09 3,39 3,49 4,06
41 Anne Favre Leiden 3,49 2,99 X 3,49 3,65
42 Jytte Spek CAV Energie 3,41 3,48 3,35 3,48 3,79
43 Iris Breslau Fit 3,47 2,83 3,41 3,47 3,83
44 Berrit Roex Triathlon 3,32 3,19 3,47 3,47 3,93
45 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 3,47 3,16 3,27 3,47 3,80
46 Maud te Pas AV Zuidwal 3,32 3,45 3,27 3,45 3,81
47 Rosa Matthijssen Phanos X 3,44 3,18 3,44 3,73
48 Lara van 't Klooster Triathlon 3,33 X 3,17 3,33 3,31
49 Fenne Bijlhouwer Spado 3,00 3,05 3,28 3,28 4,00
50 Louise van...kelenburg PAC 3,27 3,27 2,98 3,27 3,61
51 Indy Broer Triathlon 3,15 3,26 X 3,26 3,74
52 Veronique Veldhuis AV Feniks X 2,98 3,22 3,22 4,28
53 Hannah Vos Fit 3,12 3,20 3,15 3,20 3,87
54 Pearl Verbeeten CAV Energie 3,07 2,61 3,19 3,19 3,44
55 Sofie Bos Scopias 3,10 2,83 2,99 3,10 3,51
56 Lavinia Evora PAC 3,06 2,72 2,99 3,06 3,42
57 Sjuulke Heinrichs Scopias 2,52 2,48 2,69 2,69 3,40
58 Babette van de Sande DAK 2,40 2,32 2,22 2,40 3,50
Jill Paulus Scorpio - - - DNS 3,58

Uitslagen Verspringen finale Meisjes Junior D1

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Ruby Jansen MPM 4,51 4,49 4,23 4,65 X 4,63 4,65 4,30
2 Elisabeth de Haan Heerenveen 4,08 2,85 4,52 4,47 4,44 4,60 4,60 4,25
3 Fiene Rosendaal DEM 4,38 4,27 4,26 4,33 4,24 4,22 4,38 4,17
4 Huwaidah Haruna Spurt `88 4,31 4,09 3,93 3,91 3,80 X 4,31 4,07
5 Brigitte de Geus AV `56 X 3,90 4,27 3,91 3,86 3,93 4,27 4,16
6 Puck Bronkhorst Phanos 4,04 3,87 4,19 4,21 3,88 4,23 4,23 4,15
7 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 4,14 4,04 4,21 3,77 3,71 X 4,21 4,22
8 La-Keisha Planto AAV `36 4,17 4,04 4,19 X 3,97 4,02 4,19 4,11
9 Sanne Loomans AV Lycurgus X 4,12 X 4,12 4,12
10 Noa van Velzen PH 3,71 4,05 X 4,05 3,95
11 Milou Keulstra AVGM 3,80 3,68 3,74 3,80 3,93
Jo-Ann Pique AV Feniks - - DNS 3,92