Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior B

# Naam ResQm
1 Nketia Seedo U-Track 7,46Q 7,40
2 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,04Q 8,04
3 Simi Pater U-Track 8,05q 8,11
4 Suzan Plat AV PEC 1910 8,52 8,21

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResQm
1 Simi Pater U-Track 8,03 8,05
2 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,11 8,04

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Nina Franke PH 26,74 26,06
2 Simi Pater U-Track 27,13 26,95
3 Ilse Hogeveen HLLM 27,32 26,68
4 Suzan Schippers MPM 27,67 27,78
5 Jyoti Tojo U-Track 27,82 27,16
6 Anne van Nierop DAK 29,69 28,20
7 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 31,74 31,56

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Robina Negenman KAV Holland 1:00,10 1:00,00
2 Meike Verdaasdonk Spado 1:02,52 58,67
3 Fleur Koeling GVAC 1:03,40 1:03,42
4 Sophie van den Berg AV NOP 1:04,23 ---
5 Sanne Diepen PH 1:04,78 1:04,80
6 Rosa Molenberg AV Athlos 1:05,89 1:04,60
7 Mette Nuijen Leiden 1:07,98 1:04,00
8 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 1:13,59 1:13,06

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Laura van Langen SAV 4:47,59 4:44,95
2 Janneke van Hofslot Triathlon 5:10,05 5:06,24
3 Milou Oplaat AV Rijssen 5:10,36 5:13,00

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Britt Weerman Groningen 8,92Q 9,04
2 Anouk Schoop AV NOP 9,11Q 8,98
3 Jonne van ...r Giessen AAV `36 9,14Q 8,83
4 Ilse Steigenga AV Lionitas 9,16q 9,49
5 Mette van der Meer Flevo Delta 9,17q 9,33
6 Suzan Plat AV PEC 1910 9,22q 9,14
7 Sarah van Beilen AV PEC 1910 9,29Q 9,30
8 Nina Franke PH 9,44 9,09
9 Sophia Mulder AV34 9,45 9,59
10 Maaike Geerling AV PEC 1910 9,46 9,47
11 Sabrina Cruden Heerenveen 9,48 9,42
12 Julia Jongejeugd NEAV 9,59 9,37
13 Roos Goorman DVTR 9,74 10,28
14 Morgann De Jong ARV Ilion 9,82 10,11
15 Evelien va...Houweling De Gemzen 10,07 10,05
16 Kira Hendriks SPWS 10,10 10,17
17 Noor Stapel Nijmegen 10,13 9,92
18 Ilse van der Marel AAV `36 10,35 ---
19 Cindy Hofstede DVTR 10,42 10,69
20 Lisa Hulst AV Iphitos 10,44 ---
21 Jonne Rode SPWS 10,49 10,92
22 Bente van der Stoel AV34 10,80 ---
23 Nienke van Duren GVAC 11,04 11,72
Kim Lutgendorp Almere `81 DNS 10,08
Anke Binnema Heerenveen DNS ---
Ruth Vogels Rotterdam DNS 8,95
Danara Stoppels Groningen DNS 9,65
Jonne Siebrand Isala `96 DNS ---

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Danara Stoppels Groningen 14,14 13,17 14,26 14,20 14,07 - 14,26 14,41
2 Sophie van den Berg AV NOP 10,77 11,58 11,91 11,58 12,11 - 12,11 ---
3 Sofie Dokter Groningen 11,32 X 11,84 10,65 10,10 - 11,84 11,44
4 Sophia Mulder AV34 10,60 10,38 10,68 11,56 10,92 - 11,56 ---
5 Kahlan Veen Heerenveen 10,12 11,45 11,48 11,34 10,96 - 11,48 ---
6 Noor Stapel Nijmegen 10,55 10,61 11,01 10,44 10,89 - 11,01 11,98
7 Isabelle Reijman Leiden 10,20 10,89 9,73 10,39 10,30 - 10,89 11,47
8 Sabrina Cruden Heerenveen 9,48 9,41 10,87 8,75 9,52 - 10,87 11,27
9 Lisanne Van Es AC TION 9,88 10,75 X 9,76 10,84 - 10,84 ---
10 Kirsten Peeters Eindhoven 10,03 10,58 9,22 9,88 10,03 - 10,58 10,44
11 Maaike Geerling AV PEC 1910 9,93 X X 9,86 10,26 - 10,26 ---
12 Loes Mullink AAV SISU 9,47 9,96 8,65 9,64 9,60 - 9,96 ---
13 Ilse van der Marel AAV `36 8,97 9,67 9,78 9,52 9,59 - 9,78 9,95
14 Nina Hol AV PEC 1910 X 9,59 7,46 X 9,38 - 9,59 ---
15 Carmen de Wolff AV Lionitas 9,50 9,12 8,86 9,09 8,69 - 9,50 ---
16 Anke Binnema Heerenveen 8,61 8,73 X 8,37 8,14 - 8,73 ---
17 Amber Slomp AAC `61 7,93 8,58 7,65 7,52 7,96 - 8,58 9,21
18 Femke Gellekink MPM 7,91 7,98 7,85 7,36 7,16 - 7,98 8,08
19 Veerle Olde Hengel AV Zeewolde 6,43 6,44 6,83 7,07 7,01 - 7,07 ---
20 Luna Mulder AV Zeewolde 6,39 6,72 6,15 6,18 6,32 - 6,72 ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam 1.301.351.401.451.501.551.601.651.70ResOBP
1 Sarah van Beilen AV PEC 1910 O O O XXX 1,65 1,73
2 Britt Weerman Groningen O O O XXX 1,60 1,70
3 Julia Jongejeugd NEAV O O O XXX 1,50 1,60
4 Kim Lutgendorp Almere `81 XO O O XXX 1,50 1,55
5 Rixt ter Woord DVTR O XO XXX 1,50 1,60
6 Noor Stapel Nijmegen O XXO XXX 1,50 1,59
7 Nina Hol AV PEC 1910 O O O XXO XXO XXX 1,50 1,50
8 Nienke van Duren GVAC O O XXX 1,45 1,50
9 Cindy Hofstede DVTR O O O XXX 1,40 1,55
9 Danara Stoppels Groningen O XXX 1,40 1,50
Jonne Siebrand Isala `96 quit DNS 1,60

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

# Naam 2.502.60ResOBP
1 Ilse Hengeveld GACH O XXX 2,50 2,71

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Meike Verdaasdonk Spado 5,45 5,37 5,35 5,60 5,60 5,69
2 Anouk Schoop AV NOP 5,16 5,13 5,12 5,43 5,43 ---
3 Ilse Steigenga AV Lionitas 5,10 5,27 5,10 X 5,27 5,43
4 Bente van der Stoel AV34 4,89 5,00 4,84 5,20 5,20 ---
5 Suzan Plat AV PEC 1910 5,03 4,96 4,98 4,83 5,03 5,40
6 Sabrina Cruden Heerenveen 4,82 4,86 4,58 4,88 4,88 5,12
7 Sophia Mulder AV34 X 4,86 X 4,36 4,86 ---
8 Ellis de Vries Altis 4,63 4,65 4,61 4,75 4,75 4,66
9 Lauren van Tits Eindhoven 4,52 4,55 4,61 4,70 4,70 5,04
10 Evelien va...Houweling De Gemzen 4,68 4,60 3,91 X 4,68 4,96
11 Sophie van den Berg AV NOP 2,28 2,07 4,67 4,51 4,67 ---
12 Kahlan Veen Heerenveen 4,55 4,45 4,34 X 4,55 ---
13 Morgann De Jong ARV Ilion 4,36 4,37 X 4,39 4,39 4,76
14 Richa Zope Eindhoven 4,14 3,99 4,13 4,26 4,26 ---