Uitslagen VAN DER HULST jeugd meerkamp

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Benjamin Coolen Haag 11,26 5,87 11,42 1,73 51,14 15,09 35,85 4,17 50,77 4:52,23 6556
2 Ferrie Hamer Haag 11,33 6,21 11,52 1,64 52,18 15,93 34,50 3,27 44,42 4:40,09 6115
3 Twan van Tol De Spartaan 11,90 5,86 10,80 1,70 56,96 19,29 30,09 2,67 47,69 5:15,32 5009
4 Sil Negenman KAV Holland 11,42 6,02 11,06 1,73 52,83 15,22 27,06 DNS 36,39 DNS 4787
5 Thomas Weijers HLLM 11,73 5,65 8,39 1,46 53,84 19,32 23,79 2,57 30,31 4:40,78 4597
6 Rens Tasma AAV `36 12,30 5,49 8,35 1,61 58,22 16,65 24,66 2,57 27,14 5:15,80 4417
7 Merlijn va...ensbergen Haag 11,42 6,14 9,86 1,70 52,42 17,23 31,61 DNS DNS DNS 4209
8 Sam de Paauw Haag 12,24 5,44 9,40 1,52 55,25 DQ 30,11 NM 42,52 4:52,67 4066
9 Neal Ott De Spartaan 11,30 DNS DNS DNS 795



Jongens Junior A - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Twan van Rijn AAV `36 11,55 6,18 11,89 1,67 51,86 15,20 32,03 4,27 52,18 4:53,33 6462
2 Mark van der Linden Haag 11,16 6,72 13,42 1,67 52,67 14,58 47,58 3,37 50,84 DNF 6253
3 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 11,08 6,22 11,49 1,70 51,55 15,56 32,32 3,97 36,98 4:59,89 6203
4 Jonathan Pronk Haag 11,20 6,70 12,97 1,67 53,93 15,39 30,21 3,07 48,26 4:56,96 6173
5 Luc Blank GACH 11,79 5,88 11,44 1,73 52,69 14,96 33,55 3,87 41,99 4:46,25 6172
6 Peter de Kruyff HLLS 11,35 6,64 12,13 NM 53,19 14,84 33,61 3,97 46,76 5:15,57 5828
7 Harm Janssens AV Lycurgus 11,86 5,96 10,71 1,79 54,24 16,33 31,33 3,47 38,40 5:09,97 5619
8 Stan Atsma HLLS 11,77 6,14 11,66 1,70 53,41 16,46 33,15 2,87 40,75 5:07,94 5611
9 Casper Peterse AV Trias 12,04 5,72 11,39 1,73 56,81 16,45 34,95 3,27 35,36 4:50,02 5499
10 Marijn van Duijn ARV Ilion 11,77 6,37 13,27 1,55 56,43 17,41 23,37 3,17 47,11 5:29,17 5283
11 Wouter Konijn AV Lycurgus 12,11 5,57 10,01 1,58 53,11 16,81 23,75 3,07 30,62 4:46,84 5044
12 Yoram Vriezen GACH 11,53 6,71 12,24 1,76 53,16 14,60 37,26 NM 16,60 DQ 5005
13 Quinten Wormer Haag 12,01 5,15 9,81 1,70 57,50 16,62 22,70 3,47 37,73 5:09,96 4956
14 Yoeri Verburg HLLM 11,91 5,10 9,63 1,58 55,70 16,31 24,43 2,87 33,58 5:31,65 4675
15 Dylan Feteridge HLLM 12,24 5,05 10,37 1,55 56,92 17,70 24,43 2,77 31,80 5:31,18 4386
16 Gwen Hanekamp Haag 13,45 5,29 8,86 1,46 1:03,80 18,59 20,15 2,77 35,12 5:41,42 3667
17 Tobias van Ee GACH 11,54 5,72 12,29 DNS DNS DNS 1895
18 Micha Groen Almere `81 12,19 6,12 NM DNS DNS DNS DNS DNS DNS 1227
19 Jeff Tesselaar AV Hera 11,87 NM DNS DNS DNS 677
20 Jouke Westerhof AV Zeewolde 13,27 4,25 NM 670



Jongens Junior B - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C1 - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog100mHDiscusSpeer1000mPunten totaal
1 Aiden Bareman Voorne 12,40 5,59 10,37 1,72 15,04 37,04 41,43 3:03,50 5455
2 Jory Davids AC TION 11,81 5,72 10,00 1,57 14,10 31,03 32,07 2:57,16 5378
3 Joris Tammes AV Fortuna 12,15 5,67 12,45 1,62 15,30 28,59 37,10 3:18,32 5208
4 Joris IJzinga Altis 12,65 5,25 9,51 1,47 15,05 29,45 35,36 3:00,77 4943
5 Kevin Breumelhof ARV Ilion 12,76 4,93 10,22 1,57 16,75 30,38 32,42 3:14,36 4695
6 David Pronk Haag 11,76 5,58 12,22 NM 14,52 26,31 34,22 3:12,22 4576
7 Vincent Franken De Spartaan 12,92 4,29 8,92 1,52 15,78 32,55 27,90 3:07,27 4533
8 Luuk den Toom ARV Ilion 12,76 4,87 9,52 1,47 17,84 19,35 33,06 3:03,01 4402
9 Nick Duinkerken De Spartaan 13,98 4,52 9,25 1,42 19,44 27,68 32,82 3:05,98 4123
10 Jari Langelaan De Spartaan 12,77 4,88 9,29 1,37 17,51 20,67 26,10 3:27,24 4069
11 Alje Stip De Spartaan 13,46 4,86 9,34 1,32 19,78 28,78 23,53 3:29,47 3867
12 Marijn van der Harst Altis 14,08 4,59 7,18 1,32 17,48 21,59 25,41 3:19,49 3740
13 Julian Bik KAV Holland 13,01 4,52 8,77 1,47 19,18 21,72 18,45 3:43,81 3689
14 Arvid Jansons Altis 14,26 4,05 5,80 1,42 18,70 21,92 24,74 3:20,84 3510
15 Jules Roelfsema KAV Holland 13,75 4,42 6,51 1,27 18,96 16,06 15,64 3:28,66 3220
16 Jasper Boelhouwer AV 1923 13,59 4,25 9,64 1,27 22,36 22,64 19,91 4:21,72 3143
17 Monne Sutorius AV 1923 14,40 4,03 5,45 1,32 17,96 13,92 6,59 3:15,40 2904
18 Jarco Snoek HLLM 13,28 3,78 6,01 NM 16,80 14,60 14,99 3:35,68 2745
19 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 11,94 5,49 10,23 1,42 DNS 2641
20 Rutger van de Laar KAV Holland 16,43 3,00 4,58 1,07 28,45 10,67 10,05 3:54,28 1590
21 Luuk Pieterse De Spartaan 15,57 3,57 7,20 1,22 DNS DNS DNS DNS 1471
22 Kenan van der Kooij Altis 13,25 DNS 7,37 DNS 1020
23 Thijn Dorrestein GACH 14,74 DNS 446
24 Ben john Verhoeven AV 1923 14,84 DNS DNS DNS 435



Jongens Junior C2 - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog100mHDiscusSpeer1000mPunten totaal
1 Jermaine Kleine AC TION 11,37 6,10 9,79 1,72 13,50 40,26 35,13 2:57,57 5871
2 Milan Beuning AC TION 11,54 5,70 11,95 1,62 14,94 34,37 49,00 3:17,86 5578
3 Justin van Dooren Haag 11,94 5,26 12,41 1,67 14,23 30,42 37,74 3:06,71 5434
4 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 11,87 4,82 13,11 1,57 14,85 38,09 44,13 3:13,49 5390
5 Jip de Greef Altis 11,97 5,37 12,09 1,42 14,35 48,34 41,51 3:24,99 5383
6 Max Birdja Haag 11,92 5,71 11,85 1,62 14,35 34,58 27,56 3:17,40 5277
7 Marnix Hettema De Spartaan 12,19 5,62 10,61 1,52 14,01 36,89 35,55 3:19,82 5251
8 Rick van der Meer AV Zeewolde 13,14 5,55 12,23 1,57 16,23 29,44 42,55 3:01,21 5122
9 Lucas van ...haffelaar AV 1923 11,98 4,92 9,33 1,57 14,02 24,92 29,31 2:59,20 5013
10 Rutger Boxman HLLM 12,15 4,94 10,56 1,57 16,49 38,58 27,64 3:16,30 4859
11 Timo van Ruiten HLLM 12,79 5,62 11,40 1,52 17,11 30,50 33,31 3:24,79 4753
12 Ike Schepers AV 1923 13,25 4,97 11,94 1,57 18,29 29,30 41,61 3:12,32 4729
13 Liam De Bruijne Altis 12,66 5,08 11,48 1,42 15,84 22,53 28,95 3:14,79 4567
14 David Vroegindeweij GACH 13,46 4,92 7,49 1,57 17,17 20,94 32,85 3:15,63 4262
15 Quint van der Riet HLLM 13,82 4,33 8,79 1,42 20,38 24,14 25,40 2:51,87 3975
16 Ivar Pijnenburg GACH 14,02 4,43 8,64 1,47 16,91 21,84 29,38 3:48,34 3851
17 Rens Altorf De Spartaan 13,24 4,45 6,60 1,42 16,90 16,51 14,51 3:02,14 3734
18 Eelke Meindersma AV 1923 14,36 3,83 8,02 1,32 21,91 17,83 25,54 3:42,76 3132
19 Edward Hilbers KAV Holland 14,04 4,12 6,76 1,37 22,73 15,98 20,80 3:28,05 3130
20 Boris Aerts AV 1923 13,24 4,57 6,09 1,42 17,82 13,51 17,04 DNS 2971
21 Jan Westendorp AV 1923 15,37 3,59 7,48 1,27 24,10 18,16 20,18 4:00,25 2637
22 Primo Burgstra AV 1923 12,55 4,17 7,83 DNS DNS 24,05 23,05 DNS 2359
23 Abbe Engers AV 1923 14,50 3,87 6,88 1,37 DNS 17,13 22,18 DNS 2356
24 Anders Haringsma AV 1923 DNF DNS 11,60 DNS 596
25 Benjamin den Hartog CAV Energie --- --- --- --- DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Junior D1 - Meerkamp

# Naam 80m1000m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Manne Baan Leiden 10,74 3:29,28 13,44 6,58 16,81 1,47 4,57 3422
2 Liam Jongejan Phanos 11,87 3:17,85 14,41 7,44 21,10 1,22 4,04 3063
3 Briek Weerkamp Haag 11,22 3:22,33 15,66 6,68 18,08 1,27 4,35 3026
4 Kingston Schuld Altis 10,92 4:21,81 14,65 6,35 16,97 1,32 4,28 2823
5 Steven Waasdorp Startbaan 11,89 3:46,18 16,69 7,49 22,53 1,27 4,01 2771
6 Richard de Kort Leiden 11,59 4:01,76 14,32 6,44 15,53 1,37 3,88 2767
7 Boele Böhm De Spartaan 11,72 3:27,87 16,25 6,12 14,22 1,37 3,88 2737
8 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 11,69 3:28,62 17,43 6,14 17,84 1,22 3,85 2622
9 Navajo Nahumury Altis 11,68 4:01,75 18,07 7,07 18,59 1,27 4,24 2589
10 Fedde Taekema Haag 11,93 3:39,92 15,38 5,88 20,74 1,07 3,83 2584
11 Mikai Snoek KAV Holland 12,04 3:34,61 16,93 7,86 15,63 1,27 3,42 2569
12 Abel Molenaar Leiden 12,16 3:37,64 16,63 5,66 16,49 1,32 3,51 2498
13 Davey Ouwehand Leiden 11,22 DNS 18,12 6,16 20,28 1,42 4,00 2397
14 Ole Zwetsloot Haag 11,91 4:10,80 18,22 5,87 23,86 1,17 3,53 2316
15 Miguel Babeliowsky Phanos 11,31 DNS 16,32 6,53 13,78 1,32 3,91 2283
16 Joachim van Tol Haag 12,61 4:22,74 18,43 7,81 23,92 1,17 3,37 2244
17 Floris Roeleveld Haag 12,41 4:27,23 17,88 6,91 16,44 1,27 3,61 2210
18 Patrick Hees AV 1923 12,51 17,45 9,41 26,77 1,22 2,78 2148
19 Florian Bloemheuvel De Spartaan 12,39 17,12 7,21 24,15 1,07 3,48 2052
20 Thijmen van Schie HLLM 12,48 4:21,19 17,59 6,14 11,87 1,27 3,32 2035
21 Hugo van der Heijden Haag 13,45 4:01,47 21,10 4,55 17,15 1,17 3,09 1731
22 Jelle van ...r Heijden Altis 11,46 DNS DNF DNS 17,80 DNS 3,81 1207



Jongens Junior D2 - Meerkamp

# Naam 80m1000m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Florian Vriezen GACH 10,85 3:05,16 12,34 10,63 37,46 1,52 4,88 4356
2 Bryan Duff AV Sparta 10,25 3:48,38 12,76 10,47 34,07 1,47 4,63 3985
3 Philip Walraven Altis 10,86 3:24,48 13,36 8,16 21,14 1,47 4,68 3637
4 Rens Gosselink AC TION 11,58 3:11,64 13,12 10,08 24,50 1,27 4,51 3601
5 Jorai Verboom HLLM 11,59 3:29,75 13,32 9,07 30,47 1,42 4,30 3576
6 Bart Blokdijk AV 1923 10,95 3:16,13 14,01 7,03 21,63 1,42 4,65 3515
7 Julian Wilting AC TION 11,05 3:43,03 12,98 10,14 24,21 1,37 4,10 3485
8 Ryan Bootsma De Spartaan 10,88 3:47,72 13,57 9,04 20,66 1,37 4,76 3444
9 Rogier Groeneweg Altis 11,19 3:35,02 13,91 8,13 28,00 1,32 4,15 3350
10 Willem Hammink Phanos 11,47 3:32,35 14,07 7,90 24,64 1,32 4,25 3259
11 Bram Verdegaal AV 1923 11,30 3:37,21 14,76 7,55 15,48 1,32 4,13 2977
12 Mick van Schaffelaar AV 1923 12,18 3:39,51 15,85 6,86 22,95 1,37 3,91 2855
13 Tim Philipse De Spartaan 12,58 4:03,84 14,79 7,31 22,63 1,42 4,08 2854
14 Youri Feijt De Spartaan 12,17 3:37,78 15,38 7,09 23,07 1,27 3,95 2848
15 Marnix Molenaar AV 1923 11,78 3:44,34 15,43 6,44 17,49 1,32 4,25 2815
16 Finn Leukel De Spartaan 11,83 3:59,17 16,50 9,02 20,37 1,32 4,00 2802
17 Emil de Graaf Phanos 11,38 3:31,95 16,24 6,09 20,44 1,27 3,79 2795
18 Sven Siebelt AC TION 11,46 3:50,94 15,94 6,95 20,38 1,17 4,24 2764
19 Friso Koedijk Phanos 11,70 3:33,75 14,94 6,19 12,33 1,32 4,06 2758
20 Leon van der Geer De Spartaan 12,28 3:24,47 16,85 8,19 15,18 1,27 2,54 2437
21 Floris Steenvoorden De Spartaan 12,43 3:47,59 17,24 5,63 16,73 1,22 3,64 2325
22 Raemon Baak De Spartaan 12,96 3:54,67 17,62 5,62 14,93 1,12 3,45 2048



Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Hieke Böhm MJA - De Spartaan 15,94 1,55 8,85 27,66 5,06 38,11 2:34,32 4359
2 Anne-Wil v...Werkhoven MJA - De Spartaan 16,11 1,55 8,65 26,56 5,30 24,86 2:25,18 4347
3 Joanny Loeffen Vsen - ARV Ilion 14,47 1,61 11,12 25,11 NM 25,90 2:26,35 4278
4 Liset Kolkman MJA - AV Edam 16,14 1,58 10,44 28,65 5,15 37,87 2:49,24 4247
5 Eveline de Jong MJA - De Spartaan 23,24 1,58 11,29 28,13 5,10 23,86 2985
6 Lisanne Schoonebeek MJA - AV Lycurgus 15,45 1,64 DNS 1566



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Sarah van Tuijl Almere `81 14,87 1,61 11,40 26,22 5,55 36,06 2:36,69 4923
2 Joyce van Welie PAC 15,02 1,61 10,79 26,53 5,26 37,61 2:27,04 4901
3 Joyce Menick HLLM 15,59 1,52 10,00 27,67 4,88 30,35 2:30,68 4289
4 Denise de Does Haag 16,71 1,43 9,48 29,00 4,81 35,41 2:25,74 4057
5 Nikki Taag KAV Holland 16,27 1,46 8,83 27,57 4,93 20,80 2:39,62 3798
6 Puck Harms GACH 14,55 1,58 12,50 26,22 3086
7 Ilse van der Marel AAV `36 16,63 1,37 10,79 29,33 4,16 31,49 3081
8 Mette van der Meer Phanos 15,11 1,46 11,85 27,66 DNS DNS DNS 2713



Meisjes Junior C1 - Meerkamp

# Naam 150m600m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Isis Ferrier Haag 19,51 1:53,12 12,69 8,85 25,16 1,42 5,20 3892
2 Isa van Si...rtensdijk Altis 20,53 1:49,26 13,28 10,78 28,13 1,47 4,62 3855
3 Isabel van den Berg Phanos 19,24 1:43,78 12,86 8,72 16,59 1,42 4,85 3789
4 Marit Snoek KAV Holland 20,48 1:49,98 14,45 9,28 25,69 1,37 4,46 3510
5 Anouk van der Meer De Spartaan 20,88 1:56,97 13,47 9,66 20,87 1,42 4,32 3426
6 Floortje Tromp AAV `36 21,83 1:51,53 14,24 7,68 24,12 1,42 4,31 3299
7 Evelyn Navarro Climax 20,03 2:11,24 14,37 8,96 27,35 1,42 4,00 3281
8 Nikki Ravelli KAV Holland 21,10 2:02,37 14,68 8,95 18,48 1,42 4,70 3234
9 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 20,47 1:41,69 14,89 7,43 20,35 1,27 3,83 3199
10 Rosalie van Wouwen Haag 21,11 1:57,22 14,08 8,33 20,09 1,27 4,24 3132
11 Iris Turksema SPLS 21,49 1:45,27 14,57 7,39 17,03 1,32 4,15 3120
12 Jasmijn Raes Phanos 21,26 1:55,13 13,17 6,30 14,04 1,42 3,85 3031
13 Mijlan Ni...wenhuisen De Spartaan 21,71 1:47,45 15,24 7,24 16,72 1,32 4,06 2985
14 Roanna Geleijn De Spartaan 22,14 1:47,95 15,99 7,08 20,73 1,27 4,13 2937
15 Mette Lakeman AAC 21,15 1:53,30 15,47 6,17 13,71 1,37 3,87 2806
16 Anissa Toumi Altis 21,08 2:11,55 15,38 7,63 15,66 1,42 3,84 2785
17 Noor Uyt ...n Bogaard Altis 21,73 2:01,28 16,23 7,63 17,23 1,32 4,04 2768
18 Senna Vroemen Altis 21,54 2:02,15 14,96 7,74 17,62 1,22 3,74 2749
19 Maud Bernard KAV Holland 23,70 1:57,35 15,43 7,86 16,78 1,32 3,95 2718
20 Saskia Mens KAV Holland 22,15 2:00,52 17,21 7,28 16,22 1,27 4,05 2607
21 Lotte Stam Altis 21,22 1:55,32 17,13 6,65 11,44 1,22 3,67 2485
22 Amber van Beugen AAV `36 22,96 1:59,99 17,04 6,99 16,47 1,32 3,42 2464
23 Cassandra Koopman De Spartaan 23,70 2:01,89 16,98 7,01 18,29 1,22 3,41 2362
24 Yara Zandstra KAV Holland 24,35 2:11,66 16,26 7,81 18,39 1,17 3,31 2260
25 Ella de Bruijne Phanos DNS 20,36 8,91 1,22 957



Meisjes Junior C2 - Meerkamp

# Naam 150m600m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Marleen Baas AC TION 19,53 1:40,61 11,77 12,60 46,68 1,62 5,38 4857
2 Myrte van der Schoot GACH 19,22 1:35,74 12,84 9,20 32,60 1,52 5,29 4395
3 Babs Koeman AV Haarlem 20,16 1:39,89 12,38 9,43 34,27 1,47 5,11 4251
4 Aniek van Schie HLLM 21,29 2:00,93 13,47 10,45 33,16 1,69 4,55 3850
5 Marieke Moonen De Spartaan 19,04 1:43,43 12,18 9,13 14,07 1,37 4,65 3778
6 Suus Altorf De Spartaan 20,37 1:36,98 13,35 7,52 16,58 1,52 4,19 3625
7 Nikki van Tienderen HLLM 20,87 1:54,36 14,34 8,52 29,11 1,37 4,56 3468
8 Sophie van Ekeris KAV Holland 21,97 2:08,03 14,13 8,75 25,10 1,42 4,21 3166
9 Elka Wybenga Altis 21,80 DNF 13,79 9,58 26,38 1,52 4,54 3081
10 Tessa de Wit De Spartaan 22,21 1:57,79 16,11 9,80 27,13 1,32 3,87 3039
11 Amélie de Wit AV 1923 20,62 1:48,75 13,64 5,76 13,94 1,17 3,84 2892
12 Roos van Dijk AV 1923 20,75 1:56,58 15,10 5,58 13,39 1,42 4,16 2883
13 Annemarie Gosselink AC TION 22,47 1:54,96 13,83 8,11 13,80 1,17 4,32 2878
14 Fleur Smeets De Spartaan 21,52 2:07,64 15,77 8,07 29,04 1,22 3,64 2833
15 Jente Blok De Spartaan 21,71 1:53,48 15,92 7,18 15,43 1,32 3,88 2787
16 Marlot Groeneweg Altis 21,82 1:52,43 15,12 5,71 13,47 1,27 4,25 2757
17 Mali Onyeike AV 1923 20,26 DNS 16,64 6,06 15,05 1,47 3,89 2406
18 Bente van Lindert AV 1923 22,33 DNS 16,32 8,70 23,10 1,22 3,41 2276
19 Jules Hemels AV 1923 23,53 1:57,21 15,87 5,79 12,98 1,12 3,41 2238
20 Iris Grit AV 1923 23,22 DNS DQ 6,37 14,02 1,22 3,45 1607
21 Hannah Lommen AV 1923 DNS DNS 15,74 7,39 13,02 1,17 3,34 1563
22 Tara Sannes AV 1923 26,22 DNS 19,85 5,44 15,69 1,07 2,98 1309



Meisjes Junior D1 - Meerkamp

# Naam 600m60mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Ruby Jansen AC TION 1:47,19 10,35 10,74 15,56 1,47 4,85 3127
2 Lisa Navarro Climax 1:50,72 12,43 8,89 24,15 1,22 3,79 2518
3 Elianne Hopman ARV Ilion 2:00,23 12,97 9,86 18,98 1,32 3,96 2417
4 Puck Bronkhorst Phanos 2:02,14 11,45 6,79 11,22 1,27 4,48 2274
5 Julia Pieterse De Spartaan 2:06,31 11,83 7,91 16,69 1,22 3,66 2179
6 Imke van der Spoel Altis 2:11,44 11,76 6,59 14,82 1,32 3,84 2131
7 Lilian van der Ent De Spartaan 2:01,35 13,05 7,76 16,90 1,22 3,60 2104
8 Isa Ong Leiden 2:08,05 11,93 7,49 11,48 1,27 3,80 2073
9 Jente van der Meer AC TION 2:03,27 13,30 7,12 16,83 1,17 3,64 1996
10 Karlijn Jansz Leiden 2:09,52 13,74 7,61 16,10 1,27 3,68 1994
11 Fenna van der Kooij Altis 2:01,73 12,22 6,37 11,94 1,12 3,58 1904
12 Maxime Zschuschen Startbaan 1:58,03 14,25 7,15 10,63 1,27 3,43 1874
13 Anne Favre Leiden 2:17,91 12,71 7,43 13,14 1,12 3,76 1831
14 Jasmijn van Tol Leiden 2:06,54 13,94 5,55 12,64 1,22 3,36 1708
15 Indy van Tienderen HLLM 2:19,74 12,98 6,41 12,82 1,17 3,38 1687
16 Kaitlyn Groot AV 1923 2:04,30 14,66 5,90 14,55 1,12 3,34 1669
17 Milou Verweij Startbaan 2:18,92 14,50 6,45 12,04 1,17 3,16 1519
18 Rosa Baarends Haag 2:06,95 14,05 6,42 8,47 1,17 2,92 1515
19 Djuna Gersen Startbaan 1:59,76 14,34 6,61 NM 1,12 2,97 1497
20 Anne Jongedijk AV 1923 DNS 12,91 5,35 11,62 1,17 3,43 1371
21 Ise de Wit Leiden 2:19,80 14,79 5,75 5,38 1,12 3,51 1330
22 Manoe Heemskerk De Spartaan 2:19,37 14,41 6,49 13,10 NM 3,05 1162
23 Sacha Oostenbrug Startbaan 2:19,40 15,08 6,11 9,34 NM 3,52 1093



Meisjes Junior D2 - Meerkamp

# Naam 600m60mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Joan Hardon AC TION 1:48,59 9,80 9,83 17,52 1,42 4,59 3087
2 Kris Oosterveld AC TION 1:48,08 10,84 8,56 22,02 1,42 4,93 3050
3 Elena Slagt Altis 2:00,41 11,16 10,87 24,04 1,52 4,49 3000
4 Milou van den Berg Phanos 2:13,37 10,29 12,79 17,60 1,42 4,58 2877
5 Alida Tanggahma Haag 1:57,49 10,90 8,07 18,75 1,52 4,48 2826
6 Abigail Noruwa Altis 1:53,12 9,77 8,89 13,41 1,27 4,67 2797
7 Charlotte Buwalda Phanos 2:05,88 9,81 9,89 15,47 1,32 4,63 2771
8 Noralie Schuurman Altis 2:00,16 10,92 7,85 20,03 1,32 4,30 2608
9 Pam de Kruif AV 1923 1:48,80 11,65 7,70 15,09 1,27 4,51 2563
10 Indy Kortman Altis 2:04,43 11,24 7,66 18,80 1,42 4,22 2555
11 Luna Pedemonte Olympus `70 2:01,69 13,04 11,12 31,52 1,22 3,73 2550
12 Tess van Zuilen Phanos 1:55,72 11,21 7,19 19,74 1,22 4,28 2505
13 Roos Osse Haag 2:01,01 12,89 7,89 18,32 1,37 4,44 2436
14 Femke Zwaan Leiden 2:08,50 11,06 9,21 19,96 1,27 3,73 2422
15 Fanny den Uyl Startbaan 1:47,65 12,18 8,08 12,76 1,22 3,51 2257
16 Jarit van der Ven De Spartaan 2:10,41 13,38 9,45 24,24 1,22 3,79 2250
17 Sofie Heidinga De Spartaan 2:11,51 13,16 7,19 16,54 1,17 3,69 1934
18 Megan Breumelhof ARV Ilion 2:08,64 12,87 7,27 20,14 NM 3,55 1668
19 Imke van Kaam De Spartaan 2:04,31 13,03 7,10 14,27 NM 3,45 1546
20 Isa Kovács De Spartaan DNF 13,66 7,56 14,98 1,12 3,51 1501
21 Jana Nagtegaal AAV `36 11,36 23,86 1,42 1392
22 Maud van Noort De Spartaan DNS 14,05 8,04 17,04 NM 2,82 1074