Uitslagen Indoor Utrecht 1

Jongens Junior A - 50 meter

# Naam ResOBP
1 Aron Schott Delta Sport 6,36 6,64



Jongens Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Steves Fluit U-Track 7,19 7,15
2 Aron Schott Delta Sport 7,41 7,64
3 Rick van de Noort AAV `36 7,47 7,50
4 Mattias Nab AAV `36 7,51 7,50
5 Jim van 't Schip AAV `36 7,66 7,75
6 Maxim Scholma AAV `36 7,70 7,80
7 Faas Ignatius AV Gouda 7,80 7,95
8 Damian van Loo Climax 7,81 ---
9 Olaf van de Pavert GACH 7,87 8,07



Jongens Junior A - 50 meter horden

# Naam ResOBP
1 Rick van de Noort AAV `36 7,46 8,43
2 Hans Harting AV `47 7,57 7,60
3 Mattias Nab AAV `36 7,66 8,00



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Mattias Nab AAV `36 1,73 1,77
1 Maxim Scholma AAV `36 1,73 ---
1 Olaf van de Pavert GACH 1,73 1,85



Jongens Junior A - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Bastiaan Deul AAV `36 11,33 11,34 11,23 11,15 11,34 ---



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 50 meter

# Naam ResOBP
1 Kylian Meeuwisz Pallas `67 6,85 6,58
2 Tim Consemulder HLLS 7,26 10,00
3 Joël Hoeve SPLS 7,28 7,43



Jongens Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Hidde van der Woud Pijnenburg 7,42 7,57
2 Jochem Ribberink AV Gouda 7,53 7,80
3 Quincy Rozenblad AV Feniks 7,60 7,70
4 Amar Wong AV Feniks 7,62 7,79
4 Yaïr van Harmelen AV Feniks 7,62 7,80
6 Bart van Zandwijk AV Atverni 7,63 7,53
7 Twan van Rijn AAV `36 7,69 7,94
8 Thijs de Wild Typhoon 7,84 7,94
9 Kylian Meeuwisz Pallas `67 8,08 7,51
10 Frank Ruegg AV Gouda 8,09 8,65
11 Jesse Lamberst AAV `36 8,10 8,19
12 Kyan Krol AAV `36 8,29 ---
13 Tim Consemulder HLLS 8,33 8,70
14 Pieter Bulte Pallas `67 8,39 8,81
15 Niels de Boer GACH 8,78 9,07
Stan Atsma HLLS DNS 8,13



Jongens Junior B - 50 meter horden

# Naam ResOBP
1 Peter de Kruyff HLLS 7,39 7,55
2 Twan van Rijn AAV `36 7,54 7,94
3 Jochem Ribberink AV Gouda 7,75 7,40
4 Jesse Lamberst AAV `36 8,01 6,89
5 Kyan Krol AAV `36 8,74 ---
6 Pieter Bulte Pallas `67 8,81 9,70
7 Amar Wong AV Feniks 14,35 8,56



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Thijs de Wild Typhoon 1,83 1,80
2 Peter de Kruyff HLLS 1,78 1,84
3 Twan van Rijn AAV `36 1,68 1,70
3 Jesse Lamberst AAV `36 1,68 1,76
3 Jasper Bertrand HLLS 1,68 1,80
6 Pieter Bulte Pallas `67 1,53 1,55
7 Frank Ruegg AV Gouda 1,48 1,55



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Safouan Allach Rotterdam 11,80 11,69 11,70 11,64 11,80 11,94
2 Nick Nijkamp Haag X 11,48 11,76 X 11,76 12,50
3 Joël Hoeve SPLS 11,05 10,96 10,60 10,72 11,05 10,85
4 Tim Consemulder HLLS X 10,52 10,73 10,71 10,73 10,35
5 Kyan Krol AAV `36 9,33 8,25 9,59 X 9,59 ---
6 Niels de Boer GACH 8,79 8,66 8,65 8,58 8,79 8,76



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Joep Bovee Spado 3,42 3,21
2 Stan Atsma HLLS 2,38 ---



Jongens Junior C - 50 meter

# Naam ResOBP
1 Twan Hogerbrugge AV `47 6,67 6,54
2 Ruiz Lodder Typhoon 6,69 6,95
3 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 6,76 7,10
4 Kenan van der Kooij Altis 7,24 7,83
5 Olaf van der Hidde NTB 7,33 7,30
6 Benjamin den Hartog CAV Energie 7,44 8,00
7 Bruce Boon Flevo Delta 7,46 8,14
8 Casper van Tuijl Almere `81 8,40 8,38
Marijn van der Harst Altis DNS ---



Jongens Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Twan Hogerbrugge AV `47 7,79 7,74
2 Ruiz Lodder Typhoon 7,84 7,88
3 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 7,94 8,05
4 Joeri Steenman HLLS 8,13 7,99
5 Olaf van der Hidde NTB 8,50 8,42
6 Kenan van der Kooij Altis 8,53 8,62
7 Stefan de Groot AV `47 8,74 9,74
8 Toon de Kwaasteniet U-Track 8,82 8,89
9 Casper van Tuijl Almere `81 9,90 9,59



Jongens Junior C - 50 meter horden

# Naam ResOBP
1 Jared Broers AV Hera 7,11 7,56
2 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 7,78 8,80
3 Benjamin den Hartog CAV Energie 8,74 9,70
4 Stefan de Groot AV `47 9,20 9,94
5 Marijn van der Harst Altis 9,37 9,65
6 Toon de Kwaasteniet U-Track 9,41 10,40



Jongens Junior C - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Julian van den Belt AV Rijssen 10,99 10,65 10,71 10,46 10,99 10,75



Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 2,48 2,20
1 Bruce Boon Flevo Delta 2,48 2,55
3 Benjamin den Hartog CAV Energie 2,38 2,10
4 Marijn van der Harst Altis 2,08 1,80



Jongens Junior D - 50 meter

# Naam ResOBP
1 Bryan Duff AV Sparta 6,89 7,00
2 Angelo de Nooijer AV Sparta 6,90 7,12
3 Wesley Monster Voorne 7,23 7,80
4 Miguel Babeliowsky Phanos 7,49 ---
5 Mick van Veen Olympus `70 7,53 ---
6 Philip Walraven Altis 7,55 7,60
7 Rogier Groeneweg Altis 7,78 7,80
8 Liam Jongejan Phanos 7,84 7,90
9 Christian Schwartz U-Track 7,98 ---
10 Richard de Kort Leiden 7,99 8,06
10 Benjamin Post Altis 7,99 8,10
12 Ben Roest GACH 8,06 9,38
13 Beer Timmer HLLS 8,10 8,68
14 Leroy Eisden AV Atos 8,21 8,10
15 Maxim van Dorp Fortius 8,31 ---
16 Floris van Tuijl Almere `81 8,73 8,51



Jongens Junior D - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Angelo de Nooijer AV Sparta 8,09 8,16
2 Bryan Duff AV Sparta 8,23 7,98
3 Wesley Monster Voorne 8,47 8,58
4 Miguel Babeliowsky Phanos 8,85 ---
5 Philip Walraven Altis 8,86 8,78
6 Mick van Veen Olympus `70 8,92 8,84
7 Rogier Groeneweg Altis 9,06 8,98
8 Liam Jongejan Phanos 9,09 9,17
9 Ben Roest GACH 9,36 9,38
10 Benjamin Post Altis 9,40 9,36
11 Richard de Kort Leiden 9,42 9,20
12 Christian Schwartz U-Track 9,44 ---
13 Maxim van Dorp Fortius 9,71 ---
14 Leroy Eisden AV Atos 9,84 9,64
15 Beer Timmer HLLS 9,89 9,41
16 Floris van Tuijl Almere `81 10,29 10,35



Jongens Junior D - 50 meter horden

# Naam ResOBP
1 Florian Vriezen GACH 8,22 8,50
2 Wesley Monster Voorne 8,84 9,90
3 Rogier Groeneweg Altis 9,06 10,00
4 Philip Walraven Altis 9,10 10,01
5 Liam Jongejan Phanos 9,38 9,00
6 Beer Timmer HLLS 9,72 10,00
7 Richard de Kort Leiden 9,80 ---
8 Miguel Babeliowsky Phanos 10,01 ---
9 Christian Schwartz U-Track 10,52 ---
10 Maxim van Dorp Fortius 10,58 ---



Jongens Junior D - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Mick van Veen Olympus `70 9,11 8,99 9,31 X 9,31 ---
2 Christian Schwartz U-Track 8,40 8,03 X X 8,40 ---



Jongens Junior D - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Florian Vriezen GACH 2,98 3,03
Joeri Appelo SAV NM 1,35



Jongens Pupil A - 50 meter

# Naam ResOBP
1 Lloyd Leidsman Maastricht 7,73 8,60
2 Youri van der Linden GACH 7,80 8,56
3 Janowa Weide U-Track 8,48 ---
4 Luuk Evelein U-Track 8,85 9,00
5 Hugo Molenaar Leiden 8,93 ---
6 Mitchel Monster Voorne 9,05 ---
7 Jonathan Stolwijk AV Phoenix 9,68 ---



Jongens Pupil A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Ramon Ruiz MPM 9,10 9,40
2 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 9,11 9,08
3 Lloyd Leidsman Maastricht 9,13 9,40
4 Zeb Tesselaar AV Hera 9,17 9,16
5 Niels Karel Altis 9,41 9,41
6 Luuk Loonstra HLLS 9,49 9,84
7 Leensey Bilkerdijk Fortius 9,53 9,50
8 Luuk Boutkan Olympus `70 9,58 9,23
9 Daniel de Ruijter Olympus `70 9,80 9,60
10 Joe van Veen Olympus `70 9,80 9,88
11 Jelle Helmig Olympus `70 9,92 10,11
12 Sven Mulder AV Hylas 10,11 10,47
13 Jur van der Heijden AV Sprint 10,15 10,20
14 Sijmen van der Harst Altis 10,54 ---
15 Yuri Scholte GACH 10,71 10,75



Jongens Pupil A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Youri van der Linden GACH 1,42 1,40
2 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 1,37 1,35
3 Zeb Tesselaar AV Hera 1,27 ---
4 Sven Mulder AV Hylas 1,22 1,15
5 Sijmen van der Harst Altis 1,17 ---
6 Joe van Veen Olympus `70 1,17 ---
6 Jur van der Heijden AV Sprint 1,17 1,20
8 Mitchel Monster Voorne 1,17 ---



Jongens Pupil A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Luuk Loonstra HLLS 3,92 4,15 3,82 4,15 4,15 4,02
2 Ramon Ruiz MPM 4,14 4,03 3,90 3,98 4,14 4,02
3 Niels Karel Altis 3,70 3,62 4,04 3,38 4,04 4,05
4 Luuk Boutkan Olympus `70 3,93 3,63 X 4,01 4,01 3,98
5 Daniel de Ruijter Olympus `70 3,71 X 3,85 3,89 3,89 3,86
6 Leensey Bilkerdijk Fortius 3,69 3,60 3,56 3,80 3,80 3,91
7 Jelle Helmig Olympus `70 3,65 3,58 3,05 3,49 3,65 3,50
8 Janowa Weide U-Track 3,38 3,29 3,30 - 3,38 ---
9 Hugo Molenaar Leiden 3,17 3,07 3,17 - 3,17 ---
10 Luuk Evelein U-Track 3,17 2,86 2,98 - 3,17 2,97
11 Yuri Scholte GACH 2,95 2,96 2,59 - 2,96 3,05
12 Jonathan Stolwijk AV Phoenix 2,52 X 2,46 - 2,52 ---



Masters Mannen - 50 meter

# Naam ResOBP
1 Thomas Reijnders M35 - Altis 6,21 6,21
2 Tunde Leidsman M40 - Maastricht 6,29 6,29
3 Richard van Delft M45 - GACH 6,86 6,76
4 Klaas Jan Woudsma M55 - GACH 7,10 7,29
5 Ricardo Hill M60 - Fortius 7,32 6,72
6 Andre Lassooij M60 - GACH 7,43 7,36
7 Gert Velthuizen M60 - VS97 8,29 8,35



Masters Mannen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Thomas Reijnders M35 - Altis 7,23 7,17
2 Menno Rodenburg M35 - LGAS 7,97 8,29
3 Richard van Delft M45 - GACH 8,02 7,82
4 Klaas Jan Woudsma M55 - GACH 8,22 8,29
5 Arnjan Bakker M55 - AV Trias 8,57 8,49
6 Manfred Mooijer M50 - AV Edam 8,68 8,56
7 Andre Lassooij M60 - GACH 8,87 8,48
8 Zeger Knipmeijer M45 - Altis 9,44 9,29
9 Gert Velthuizen M60 - VS97 9,60 9,69



Masters Mannen - 50 meter horden

# Naam ResOBP
1 Arnjan Bakker M55 - AV Trias 8,66 8,70
2 Manfred Mooijer M50 - AV Edam 9,21 9,00
3 Gert Velthuizen M60 - VS97 10,40 10,45
4 Frans van Boven M75 - THOR 10,76 10,16
Zeger Knipmeijer M45 - Altis DNF 10,80



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Onno Waalewijn M70 - Phanos 1,23 1,30



Masters Mannen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Manfred Mooijer M50 - AV Edam 9,80 9,64 X X 9,80 10,07
Onno Waalewijn M70 - Phanos X X X X NM 7,70



Masters Mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sander van Tuijl M45 - Almere `81 2,88 2,70



Masters Vrouwen - 50 meter

# Naam ResOBP
1 Francisca Karel V35 - Altis 8,04 ---
2 Erica Pou...sterhoudt V50 - AV Atos 8,35 8,10
3 Riet Jonk...s-Slegers V75 - Atledo 8,91 8,59



Masters Vrouwen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Francisca Karel V35 - Altis 9,39 9,53
2 Linda van Berkel V45 - AV `40 9,48 9,19
3 Erica Pou...sterhoudt V50 - AV Atos 9,55 9,64
4 Anja Akkerman-Smits V60 - DEM 9,89 9,60



Masters Vrouwen - 50 meter horden

# Naam ResOBP
1 Linda van Berkel V45 - AV `40 9,42 10,10
2 Rina Groenendijk V60 - AV `47 9,61 9,84
3 Erica Pou...sterhoudt V50 - AV Atos 9,65 10,17
4 Anja Akkerman-Smits V60 - DEM 9,77 10,20
5 Riet Jonk...s-Slegers V75 - Atledo 11,05 10,47



Masters Vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Linda van Berkel V45 - AV `40 1,43 1,55
Denise van...er Linden V50 - GACH DNS 1,25



Masters Vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Denise van...er Linden V50 - GACH 8,15 8,42 8,59 X 8,59 9,04
2 Rina Groenendijk V60 - AV `47 7,99 7,87 8,11 X 8,11 8,50



Masters Vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 50 meter

# Naam ResOBP
1 Milou Eijsbroek AV Phoenix 6,99 7,20
2 Justine Fleming GACH 7,31 7,39
3 Linde Buruma GACH 7,51 7,46
4 Corinda den Hartog CAV Energie 8,25 8,60
5 Lisa Zessen AV Nijkerk 9,00 9,00



Meisjes Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Milou Eijsbroek AV Phoenix 8,15 8,20
2 Lara Owobowale De Spartaan 8,26 8,34
3 Justine Fleming GACH 8,51 8,67
4 Linde Buruma GACH 8,94 8,69
5 Lisa Zessen AV Nijkerk 10,15 10,50



Meisjes Junior A - 50 meter horden

# Naam ResOBP
1 Kato Leusink GACH 7,51 7,78
2 Jokèh Engelhart AAV `36 8,38 8,89
3 Tirza Meijer AAV `36 8,70 8,81
4 Corinda den Hartog CAV Energie 11,22 13,50



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Kato Leusink GACH 1,58 1,60
2 Tirza Meijer AAV `36 1,48 1,45
2 Lara Owobowale De Spartaan 1,48 1,50



Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Jokèh Engelhart AAV `36 9,11 10,17 10,07 10,27 10,27 10,63
2 Justine Fleming GACH 9,34 X X X 9,34 9,76



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Kim van Merode Spado 2,58 2,50
2 Vivian Kip OSM `75 2,28 2,20
Marloes Abbink Almere `81 NM 2,50



Meisjes Junior B - 50 meter

# Naam ResOBP
1 Sindy de Bruijn AKU 7,13 7,00
2 Hannah van Beukering AV Sparta 7,30 7,21
3 Kim Brouwer HLLS 7,43 ---
4 Justine De...Hollander HLLS 7,56 8,00
5 Larissa Wubbolts HRRR 7,64 7,49
6 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 7,77 7,73
7 Lisa van der Willik AV `47 7,80 7,54



Meisjes Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Ruth Vogels Rotterdam 8,11 8,02
2 Jonne van ...r Giessen AAV `36 8,25 8,11
3 Sindy de Bruijn AKU 8,28 8,23
4 Romy Dannenburg AV Atverni 8,45 8,68
5 Isis Hordijk HLLS 8,49 8,39
6 Kim Brouwer HLLS 8,70 ---
7 Hannah van Beukering AV Sparta 8,71 8,64
8 Justine De...Hollander HLLS 8,72 8,78
9 Kim Van Leest AV `40 8,73 8,90
10 Marijke va...den Broek HLLS 8,83 ---
11 Larissa Wubbolts HRRR 9,10 8,71
12 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 9,29 9,06
13 Meike van Ieperen HLLS 9,72 9,73



Meisjes Junior B - 50 meter horden

# Naam ResOBP
1 Ruth Vogels Rotterdam 7,63 8,79
2 Jonne van ...r Giessen AAV `36 7,75 7,70
3 Romy Dannenburg AV Atverni 7,86 8,39
4 Sarah van Tuijl Almere `81 8,00 10,46
5 Kim Van Leest AV `40 8,59 8,28
Kim Brouwer HLLS DNS ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Marijke va...den Broek HLLS 1,58 ---
2 Sarah van Tuijl Almere `81 1,53 1,64
3 Meike van Ieperen HLLS 1,28 1,25



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Larissa Wubbolts HRRR 9,21 9,33 8,78 9,81 9,81 9,83
2 Lisa van der Willik AV `47 9,23 9,15 9,20 9,10 9,23 9,00



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 50 meter

# Naam ResOBP
1 Maya Clark HLLS 7,06 7,40
2 Coos Veldpaus HLLS 7,17 7,06
3 Olivia Carli AAC `61 7,21 8,10
4 Merel Jorna HLLS 7,33 7,66
5 Charity Saddal AV Sparta 7,42 7,50
6 Meike Tan HLLS 7,56 7,50
7 Jasmijn Raes Phanos 7,68 8,00
8 Marlot Groeneweg Altis 7,97 8,00
9 Talitha Hagendoorn AV Nijkerk 8,12 8,50



Meisjes Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Isis Ferrier Haag 8,20 8,11
2 Maya Clark HLLS 8,23 8,22
3 Coos Veldpaus HLLS 8,35 8,07
4 Olivia Carli AAC `61 8,49 8,10
5 Marinka Schuurman Altis 8,50 8,55
6 Merel Jorna HLLS 8,52 8,66
7 Isa van Si...rtensdijk Altis 8,53 8,60
8 Jetske Meijer Altis 8,53 8,35
9 Kato van Wilgen AV `47 8,63 9,04
10 Charity Saddal AV Sparta 8,63 8,50
11 Loïs Lessing HLLM 8,81 8,55
12 Daphne Zintel AAV `36 8,83 8,77
13 Lot van Ni...wenhuizen AV `47 8,90 9,34
14 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 8,94 8,86
15 Meike Tan HLLS 9,03 8,82
16 Ilse van Veenendaal HLLS 9,07 8,86
17 Jasmijn Raes Phanos 9,08 8,50
18 Marlot Groeneweg Altis 9,37 9,44
19 Talitha Hagendoorn AV Nijkerk 9,61 10,50



Meisjes Junior C - 50 meter horden

# Naam ResOBP
1 Marinka Schuurman Altis 8,30 ---
2 Isa van Si...rtensdijk Altis 8,53 ---
3 Kato van Wilgen AV `47 8,75 9,54
4 Lot van Ni...wenhuizen AV `47 8,80 9,54
5 Jasmijn Raes Phanos 8,81 10,40
6 Anouk van Jeveren Scorpio 8,82 10,00
7 Charity Saddal AV Sparta 8,99 ---
8 Loïs Lessing HLLM 9,10 10,61
9 Marlot Groeneweg Altis 9,47 10,20
10 Anouk Werkman AV `47 9,66 9,64
11 Meike Tan HLLS 9,68 10,00
12 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 9,73 10,08



Meisjes Junior C - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Isis Ferrier Haag X 10,10 X 10,65 10,65 ---
2 Jetske Meijer Altis 10,32 10,10 10,06 9,92 10,32 9,52
3 Daphne Zintel AAV `36 9,65 10,07 9,59 9,65 10,07 9,58
4 Anouk van Jeveren Scorpio 8,74 8,82 9,38 9,43 9,43 8,50
5 Puk Terpstra Tempo AV 9,05 9,07 8,78 X 9,07 9,08



Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Daphne Lambregts Spado 2,48 2,54
2 Marinka Schuurman Altis 2,38 2,30
3 Anouk Werkman AV `47 2,18 2,23



Meisjes Junior D - 50 meter

# Naam ResOBP
1 Tahnee Bijnoe Phanos 7,27 7,45
2 Puck Bronkhorst Phanos 7,41 8,77
3 Charlotte Buwalda Phanos 7,42 7,50
4 Lana Broers AV Hylas 7,50 7,56
5 Dinisha Overvliet GACH 7,61 8,83
6 Tessa Evelein HLLS 7,70 8,57
7 Agnes Kouadio U-Track 7,70 ---
8 Elisha Kwofie GACH 7,71 8,96
9 Charissa Boeters AV Sparta 7,74 ---
10 Tanisha Haakmat GACH 7,83 9,20
11 Hannah den Breejen Phanos 7,89 ---
12 Dewina Holstein AV Sparta 8,99 ---
Joyce Bikele U-Track DNS ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Charlotte Buwalda Phanos 8,44 8,40
2 Tahnee Bijnoe Phanos 8,53 8,48
3 Puck Bronkhorst Phanos 8,66 8,77
4 Blessin UIterwijk Almere `81 8,74 8,69
5 Abigail Noruwa Altis 8,77 8,71
6 Lana Broers AV Hylas 8,79 8,56
7 Ruby Jansen MPM 8,86 8,80
8 Dinisha Overvliet GACH 8,99 8,83
9 Ròbin Martha PAC 9,02 8,88
10 Elisha Kwofie GACH 9,07 8,96
11 Iris Breslau Fit 9,08 9,16
12 Tanisha Haakmat GACH 9,09 9,20
13 Hannah den Breejen Phanos 9,12 9,18
14 Tessa Evelein HLLS 9,13 8,82
15 Yara van der Heijden AV Sprint 9,18 9,28
16 Agnes Kouadio U-Track 9,21 ---
17 Charissa Boeters AV Sparta 9,24 9,09
18 Tess van Zuilen Phanos 9,30 9,50
19 Anneloes v... Erkelens Fit 9,52 9,23
20 Lieke van den Belt AV Rijssen 10,23 9,90
21 Dewina Holstein AV Sparta 10,50 10,28
21 Sanne Werkman AV `47 10,50 11,00



Meisjes Junior D - 50 meter horden

# Naam ResOBP
1 Lana Broers AV Hylas 8,52 8,76
2 Ròbin Martha PAC 9,01 9,40
3 Charissa Boeters AV Sparta 9,49 ---
4 Tess van Zuilen Phanos 9,50 ---
5 Ruby Jansen MPM 9,60 10,88
6 Abigail Noruwa Altis 9,78 11,00
7 Iris Breslau Fit 9,84 11,57
8 Anneloes v... Erkelens Fit 10,52 10,70
9 Agnes Kouadio U-Track 10,76 ---
10 Fiep Janssen U-Track 10,95 ---
11 Dewina Holstein AV Sparta 10,95 ---
12 Sanne Werkman AV `47 11,75 11,00
Yara van der Heijden AV Sprint DNF 12,97



Meisjes Junior D - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Charissa Boeters AV Sparta 8,77 8,71 8,88 X 8,88 ---
2 Anneloes v... Erkelens Fit 8,51 8,68 8,57 8,72 8,72 8,00
3 Iris Breslau Fit 7,82 7,88 8,05 8,07 8,07 3,83
4 Ròbin Martha PAC 7,95 7,34 7,86 7,79 7,95 8,01



Meisjes Junior D - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
Melissa Van Velzen SAV NM 1,80



Meisjes Pupil A - 50 meter

# Naam ResOBP
1 Julia Crins ARV Ilion 7,47 7,87
2 Juna Kortleever Leiden 7,51 ---
3 Maud de Jong AV 1923 7,66 7,90
4 Yorinde Speear Tempo AV 7,83 8,70
5 Dyanthe Nwokolo HLLS 7,99 8,00
6 Sophie de Haan U-Track 8,27 ---
7 Evelien Van Doorne AV 1923 8,55 8,00
8 Dana Weisscher AV Phoenix 8,64 ---
9 Kathelijne...er Huurne U-Track 8,74 ---
10 Lina el Bennay AV Phoenix 9,31 ---



Meisjes Pupil A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Juna Kortleever Leiden 8,71 8,82
2 Julia Crins ARV Ilion 8,72 8,76
3 Josephine ...n Leeuwen U-Track 9,47 9,70
4 Emma Le Blansch Hollandia 9,49 9,44
5 Dyanthe Nwokolo HLLS 9,59 9,98
6 Carmen Van Soest GACH 9,68 9,67
7 Sara Faaij Leiden 9,77 10,02
8 Emily de Groot AV Wijchen 9,80 ---
9 Anne Faaij Leiden 9,85 10,10
10 Femke Hidding AV Hylas 9,90 10,01
11 Yara Keers Fit 9,93 9,93
12 Kate Nijs GACH 9,97 9,93
13 Maud van Susteren HLLM 10,07 9,73
14 Rosalie te...uggencate AV Hera 10,17 10,21
15 Lieve Baan Leiden 10,20 10,06
16 Melody Eekelschot Startbaan 10,23 10,57
17 Lieke Boshuizen AV Passaat 10,41 10,08
18 Matilda de Groot AV Wijchen 10,53 ---
19 Lina el Bennay AV Phoenix 10,65 ---
20 Annet Kamp Fit 10,66 10,40



Meisjes Pupil A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Evelien Van Doorne AV 1923 1,27 1,15
2 Emily de Groot AV Wijchen 1,22 ---
3 Maud de Jong AV 1923 1,22 1,25
4 Maud van Susteren HLLM 1,17 1,15
5 Melody Eekelschot Startbaan 1,12 1,15
6 Yara Keers Fit 1,07 1,15
7 Lieke Boshuizen AV Passaat 1,07 1,12
8 Matilda de Groot AV Wijchen 1,02 ---
9 Josephine ...n Leeuwen U-Track 1,02 1,10
10 Annet Kamp Fit 0,92 0,95



Meisjes Pupil A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Yorinde Speear Tempo AV 4,09 X 3,74 - 4,09 3,75
2 Emma Le Blansch Hollandia 3,91 X X 3,85 3,91 4,18
3 Femke Hidding AV Hylas 3,86 3,69 X 3,73 3,86 3,53
4 Anne Faaij Leiden 3,79 3,81 3,75 3,74 3,81 3,56
5 Carmen Van Soest GACH 3,80 X 3,56 3,56 3,80 4,03
6 Kate Nijs GACH 3,76 3,58 3,59 3,61 3,76 3,87
7 Sophie de Haan U-Track 3,51 3,67 3,61 - 3,67 ---
8 Sara Faaij Leiden 3,45 3,07 3,53 3,58 3,58 3,54
9 Rosalie te...uggencate AV Hera X 3,36 3,40 3,46 3,46 3,49
10 Lieve Baan Leiden 3,35 2,99 3,18 3,03 3,35 3,22
11 Dana Weisscher AV Phoenix X 3,20 2,99 - 3,20 ---
12 Kathelijne...er Huurne U-Track 2,78 2,93 2,89 - 2,93 3,30



Senioren mannen - 50 meter

# Naam ResOBP
1 Igor Rutka AV Zuidwal 6,26 6,41



Senioren mannen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Trystan de Weerdt AAV `36 7,11 7,03
2 Giorgio Gravenbeek AV Atverni 7,18 7,12
3 Igor Rutka AV Zuidwal 7,29 7,29
4 Derek van Bochove Voorne 7,37 7,24
5 Sten Stein AV Impala 7,47 7,39
6 Thijs Koers HLLS 7,54 7,40
7 Boris Schram GACH 7,80 7,88



Senioren mannen - 50 meter horden

# Naam ResOBP
1 Trystan de Weerdt AAV `36 7,29 7,27
2 Derek van Bochove Voorne 7,57 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Trystan de Weerdt AAV `36 1,95 1,93
2 Boris Schram GACH 1,68 1,70



Senioren mannen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 50 meter

# Naam ResOBP
1 Dieuwertje Kok GACH 7,67 7,58
2 Anouk Willems VTLS 7,77 8,00



Senioren vrouwen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Peggy Buchter HLLS 8,62 8,42
2 Sterre Weber GACH 8,67 8,55
3 Dorine Huisman AV Atverni 8,77 8,75
4 Desirée van Beest AV Atverni 9,06 8,80
5 Dieuwertje Kok GACH 9,09 8,83
6 Anouk Willems VTLS 9,23 8,70
7 Tamara Bo...schansker Altis 12,55 12,24



Senioren vrouwen - 50 meter horden

# Naam ResOBP
1 Sterre Weber GACH 8,49 8,37
2 Tamara Bo...schansker Altis 14,50 15,00



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Anja Bekema VTLS 9,20 8,81 8,98 8,55 9,20 ---
Dieuwertje Kok GACH X X X X NM 9,77



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Joyce Kraaijenbrink AV `47 2,98 2,90