Uitslagen Phanos sprint/horde indoor

Jongens Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Onyema Adigida Phanos 7,00q 6,93
2 Sven Jansons Altis 7,09 7,12
3 Levi Casilio Rotterdam 7,21q 7,29
4 Steves Fluit U-Track 7,29q 7,30
5 Pim van Bakel PH 7,31q 7,12
6 Riq de Wit Eindhoven 7,33q 7,28
7 Sil Negenman KAV Holland 7,36q 7,25
8 Sharif Omoyele Rotterdam 7,36q 7,40
9 Boris Hoogervorst KAV Holland 7,39q 7,84
10 Tiemen Pulles DVTR 7,41q 7,45
11 Ole van der Horst Eindhoven 7,45q 7,40
12 Benjamin Coolen Haag 7,47q 7,42
13 David Cairo Phanos 7,48q 7,66
14 Merlijn va...ensbergen Haag 7,49q 7,45
15 Ferrie Hamer Haag 7,49q 7,50
16 Jair Melfor Rotterdam 7,51q 7,61
17 Rick van de Noort AAV `36 7,57q 7,50
18 Joep de Wit Almere `81 7,59q 7,76
19 Mattias Nab AAV `36 7,63q 7,51
20 Rogier Derksen PAC 7,65q 7,64
21 Lars Mackenbach AV Sprint 7,68q 7,54
22 Alexander Nijenhuis Haag 7,68q 12,16
23 Maxim Scholma AAV `36 7,69q 7,70
24 Jim van 't Schip AAV `36 7,69q 7,75
25 Mats den Hartog AAV `36 7,70q 7,93
26 Mika Taag KAV Holland 7,72q 7,69
27 Niels Nobel DEM 7,74q 7,77
28 Justin Ravensbergen HLLM 7,76q 7,88
29 Silvan Wolff KAV Holland 7,83q 7,77
30 Niels de Groot AAV `36 7,85q 7,90
31 Marijn Kriegsman Altis 7,89q 7,67
32 Tim Stoetzer Haag 8,02q 8,00
33 Pjotr van der Maas Altis 8,51q 8,45
Maarten Quaars KAV Holland DQq 8,03
Dré Pinas Phanos DNS 7,50
Dennis Van Tilburg AAV `36 DNS 8,20
Rens Tasma AAV `36 DNS 6,90
Sam de Paauw Haag DNS 7,75



Jongens Junior A - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Onyema Adigida Phanos 7,11 7,00
2 Steves Fluit U-Track 7,26 7,29
3 Levi Casilio Rotterdam 7,29 7,21
4 Riq de Wit Eindhoven 7,32 7,33
5 Pim van Bakel PH 7,34 7,31
6 Sil Negenman KAV Holland 7,38 7,36
7 Sharif Omoyele Rotterdam 7,42 7,36
8 Tiemen Pulles DVTR 7,45 7,41
9 David Cairo Phanos 7,49 7,48
10 Ole van der Horst Eindhoven 7,51 7,45
11 Benjamin Coolen Haag 7,54 7,47
12 Merlijn va...ensbergen Haag 7,58 7,49
13 Justin Ravensbergen HLLM 7,66 7,76
14 Alexander Nijenhuis Haag 7,66 7,68
15 Mats den Hartog AAV `36 7,66 7,70
16 Lars Mackenbach AV Sprint 7,67 7,68
17 Mattias Nab AAV `36 7,70 7,63
18 Maarten Quaars KAV Holland 7,73 DQ
19 Niels Nobel DEM 7,75 7,74
20 Marijn Kriegsman Altis 7,78 7,89
21 Silvan Wolff KAV Holland 7,90 7,83
22 Jim van 't Schip AAV `36 8,02 7,69
23 Pjotr van der Maas Altis 8,58 8,51
Mika Taag KAV Holland DNS 7,72
Boris Hoogervorst KAV Holland DNS 7,39
Joep de Wit Almere `81 DNS 7,59
Rick van de Noort AAV `36 DNS 7,57
Niels de Groot AAV `36 DNS 7,85
Maxim Scholma AAV `36 DNS 7,69
Ferrie Hamer Haag DNS 7,49
Tim Stoetzer Haag DNS 8,02
Rogier Derksen PAC DNS 7,65
Jair Melfor Rotterdam DNS 7,51



Jongens Junior A - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Sven Jansons Altis 8,06q 7,91
2 Mika Taag KAV Holland 8,64q 8,59
3 Sharif Omoyele Rotterdam 8,67q 8,32
4 Rick van de Noort AAV `36 8,70q 8,49
5 Rogier Derksen PAC 8,71q 9,03
6 Sil Negenman KAV Holland 8,74q 8,46
7 Ferrie Hamer Haag 8,75q 8,50
8 David Cairo Phanos 8,78q 9,03
9 Benjamin Coolen Haag 8,81q 8,50
10 Joep de Wit Almere `81 8,81q 8,85
11 Mattias Nab AAV `36 8,89q 8,90
12 Lars Mackenbach AV Sprint 9,07q 8,90
13 Dennis Van Tilburg AAV `36 9,12q 9,00
14 Marijn Kriegsman Altis 9,16q 8,85
15 Maxim Scholma AAV `36 9,38q 9,00
16 Merlijn va...ensbergen Haag 9,44q 8,75
17 Sam de Paauw Haag 9,46q 8,95
18 Niels de Groot AAV `36 9,72q 9,00
19 Tim Stoetzer Haag 9,89q 9,50



Jongens Junior A - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Sven Jansons Altis 8,23 8,06
2 Ferrie Hamer Haag 8,58 8,75
3 Benjamin Coolen Haag 8,59 8,81
4 Sil Negenman KAV Holland 8,62 8,74
5 Rick van de Noort AAV `36 8,72 8,70
6 Sharif Omoyele Rotterdam 8,74 8,67
7 David Cairo Phanos 8,80 8,78
8 Joep de Wit Almere `81 8,80 8,81
9 Mika Taag KAV Holland 8,88 8,64
10 Rogier Derksen PAC 8,94 8,71
11 Marijn Kriegsman Altis 8,99 9,16
12 Lars Mackenbach AV Sprint 9,07 9,07
13 Mattias Nab AAV `36 9,10 8,89
14 Merlijn va...ensbergen Haag 9,31 9,44
15 Dennis Van Tilburg AAV `36 9,46 9,12
16 Tim Stoetzer Haag 10,33 9,89
Niels de Groot AAV `36 DNS 9,72
Maxim Scholma AAV `36 DNS 9,38
Sam de Paauw Haag DNF 9,46



Jongens Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Xavi Mo-Ajok Rotterdam 7,20q 7,14
2 Gabriel Emmanuel Haag 7,30 7,25
3 Koen Hoedjes AV Hera 7,33q 7,22
4 Jonathan Pronk Haag 7,36q 7,27
5 Jamie Sesay Almere `81 7,41 7,45
6 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 7,43q 7,34
7 Romello Christiaan AV Hera 7,46q 7,37
8 Justin Labrijn Almere `81 7,47q 7,46
9 Nigel Steenwwinkel ARV Ilion 7,47q 7,37
10 Hidde van der Woud Pijnenburg 7,49q 7,57
11 Jasper Oele PAC 7,52q 7,62
12 Ties van Beek AV Sprint 7,54q 7,70
13 Jan Roelof Veyer Start `78 7,55q 7,70
14 Bart van Zandwijk AV Atverni 7,63q 7,53
15 Twan van Rijn AAV `36 7,63q 7,94
16 Sion Meijers AAC 7,72q 7,67
17 Mathijs van Wessel Pijnenburg 7,74q 8,73
18 Jeff Tesselaar AV Hera 7,75q 7,64
19 Quinten van Delft Hollandia 7,75q 7,85
20 Jens Oosterink AV Trias 7,75q 7,83
21 Winjaris Windster AAC 7,76q 7,65
22 Tim den Brave AAV `36 7,76q 8,01
23 Yoeri Verburg HLLM 7,79q 7,71
24 Tomaz I Rooth Phanos 7,79q 12,70
25 Jesse Lamberst AAV `36 7,83q 8,19
26 Ton van Mameren Altis 7,90q 7,94
27 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 7,90q 8,35
28 Micha Groen Almere `81 7,92q 7,89
29 Angelo Visser NEAV 7,93q 7,85
30 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 7,94q 7,90
31 Ruben Meijer Altis 7,98q 8,06
32 Quinten Wormer Haag 8,07q 8,00
33 Sylvain Kramer Phanos 8,12 11,44
34 Rick van der Meer AV Zeewolde 8,14q 8,11
35 Matthijs Klaasboer DVTR 8,15q 8,13
36 Mark Sijtsma Haag 8,20q 8,47
37 Ronin van der Holst PAC 8,26q 8,75
38 Tomas van Leeuwen DVTR 8,37q 8,82
39 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 8,62q 8,62
40 Gwen Hanekamp Haag 8,71q 8,15
41 Jan Santen AV Zaanland 8,93q 8,50



Jongens Junior B - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,27 7,33
2 Xavi Mo-Ajok Rotterdam 7,28 7,20
3 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 7,40 7,43
4 Justin Labrijn Almere `81 7,40 7,47
5 Jonathan Pronk Haag 7,40 7,36
6 Nigel Steenwwinkel ARV Ilion 7,46 7,47
7 Hidde van der Woud Pijnenburg 7,48 7,49
8 Jan Roelof Veyer Start `78 7,48 7,55
9 Ties van Beek AV Sprint 7,50 7,54
10 Romello Christiaan AV Hera 7,58 7,46
11 Jasper Oele PAC 7,59 7,52
12 Twan van Rijn AAV `36 7,61 7,63
13 Bart van Zandwijk AV Atverni 7,61 7,63
14 Quinten van Delft Hollandia 7,67 7,75
15 Winjaris Windster AAC 7,67 7,76
15 Sion Meijers AAC 7,67 7,72
17 Jens Oosterink AV Trias 7,77 7,75
18 Tim den Brave AAV `36 7,78 7,76
19 Mathijs van Wessel Pijnenburg 7,78 7,74
20 Jeff Tesselaar AV Hera 7,80 7,75
21 Angelo Visser NEAV 7,85 7,93
22 Micha Groen Almere `81 7,90 7,92
23 Jesse Lamberst AAV `36 7,91 7,83
24 Ton van Mameren Altis 7,91 7,90
25 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 7,96 7,90
26 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 8,06 7,94
27 Matthijs Klaasboer DVTR 8,18 8,15
28 Tomas van Leeuwen DVTR 8,20 8,37
29 Mark Sijtsma Haag 8,21 8,20
30 Rick van der Meer AV Zeewolde 8,30 8,14
30 Ronin van der Holst PAC 8,30 8,26
32 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 8,64 8,62
33 Jan Santen AV Zaanland 8,69 8,93
Yoeri Verburg HLLM DNS 7,79
Tomaz I Rooth Phanos DNS 7,79
Ruben Meijer Altis DNS 7,98
Gwen Hanekamp Haag DNS 8,71
Quinten Wormer Haag DNS 8,07



Jongens Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Gabriel Emmanuel Haag 8,28q 8,30
2 Jamie Sesay Almere `81 8,36q 8,57
3 Timme Koster AV Trias 8,43q 8,40
4 Twan van Rijn AAV `36 8,64q 9,44
5 Nigel Steenwwinkel ARV Ilion 8,97q 8,49
6 Jeff Tesselaar AV Hera 8,98q 9,01
7 Ton van Mameren Altis 9,07q 9,18
8 Xavi Mo-Ajok Rotterdam 9,15q 8,83
9 Quinten Wormer Haag 9,17q 9,20
10 Ties van Beek AV Sprint 9,19q 9,29
11 Jesse Lamberst AAV `36 9,26q 9,34
12 Yoeri Verburg HLLM 9,28q 8,86
13 Ruben Meijer Altis 9,49q 9,81
14 Rick van der Meer AV Zeewolde 9,54q 9,40
15 Nathan Oerlemans Altis 9,58q 9,44
16 Gwen Hanekamp Haag 10,06q 9,60
17 Ronin van der Holst PAC 10,08q 10,42
18 Stefan Hendriksen AV Nijkerk 10,40q 13,25
19 Matthijs Klaasboer DVTR 10,41q 15,90
20 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 10,44q 10,36
21 Ivo van der Harst Altis 10,67q 11,03
22 Jonathan Pronk Haag 10,78q 8,65
Micha Groen Almere `81 DNS 9,01



Jongens Junior B - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Gabriel Emmanuel Haag 8,05 8,28
2 Timme Koster AV Trias 8,24 8,43
3 Jamie Sesay Almere `81 8,40 8,36
4 Twan van Rijn AAV `36 8,72 8,64
5 Nigel Steenwwinkel ARV Ilion 8,85 8,97
6 Xavi Mo-Ajok Rotterdam 8,88 9,15
7 Jeff Tesselaar AV Hera 8,98 8,98
8 Ton van Mameren Altis 9,11 9,07
9 Ties van Beek AV Sprint 9,12 9,19
10 Quinten Wormer Haag 9,22 9,17
11 Yoeri Verburg HLLM 9,28 9,28
12 Jonathan Pronk Haag 9,32 10,78
13 Nathan Oerlemans Altis 9,45 9,58
14 Jesse Lamberst AAV `36 9,50 9,26
15 Ruben Meijer Altis 9,50 9,49
16 Ronin van der Holst PAC 10,09 10,08
17 Gwen Hanekamp Haag 10,10 10,06
18 Rick van der Meer AV Zeewolde 10,15 9,54
19 Ivo van der Harst Altis 10,43 10,67
20 Stefan Hendriksen AV Nijkerk 10,50 10,40
21 Matthijs Klaasboer DVTR 10,63 10,41
Martijn Schoemaker AV Zeewolde DNS 10,44



Masters Mannen - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 60 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Daniël Hoenderdos SAV 10,53q 12,00



Masters Mannen - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Daniël Hoenderdos SAV 10,26 10,53



Meisjes Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Janine Verhaar PAC 7,77q 7,77
2 Kadidja Sangare AAV `36 8,04q 7,92
3 Danique de Haan DVTR 8,27q 8,18
4 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 8,34q 8,23
5 Emy Guikema Groningen 8,35q 8,21
6 Melissa Havik AV Zaanland 8,40q 8,60
7 Leonie Lake Tempo AV 8,42q 8,60
8 Amina Schellekens Phanos 8,46q 8,67
9 Megan de Ruiter Phanos 8,52q 8,21
10 Tirza Meijer AAV `36 8,55q 8,98
11 Gabriëlle Opmeer PAC 8,59q 8,33
12 Justine Fleming GACH 8,63q 8,67
12 Femke van den Bos VTLS 8,63q 8,50
14 Femke Janssen DEM 8,63q 8,65
15 Lisa de Boer NEAV 8,75q 8,70
16 Annerice Bakker Phanos 8,90q 8,51
17 Rachel van der Veek De Spartaan 8,92q 8,87
18 Linde Buruma GACH 8,94q 8,69
19 Jinke Prinsen AV Sprint 9,04q 9,05
20 Mila Kuller NEAV 9,27q 9,20
21 Mila Brandehof HLLM 9,53q 9,34
Ella Pijn...r Hordijk Haag DNS 8,60
Jelke Scholte Haag DNS 8,60
Noor Kuiper Haag DNS 8,50
Jaleesa Seedorf Rotterdam DNS 8,15



Meisjes Junior A - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Emy Guikema Groningen 8,36 8,35
2 Danique de Haan DVTR 8,39 8,27
3 Melissa Havik AV Zaanland 8,46 8,40
4 Tirza Meijer AAV `36 8,50 8,55
5 Amina Schellekens Phanos 8,62 8,46
6 Femke Janssen DEM 8,62 8,63
7 Justine Fleming GACH 8,63 8,63
8 Lisa de Boer NEAV 8,73 8,75
9 Rachel van der Veek De Spartaan 8,85 8,92
10 Jinke Prinsen AV Sprint 9,07 9,04
11 Mila Kuller NEAV 9,29 9,27
12 Mila Brandehof HLLM 9,98 9,53
Megan de Ruiter Phanos DNS 8,52
Annerice Bakker Phanos DNS 8,90
Kadidja Sangare AAV `36 DNS 8,04
Nanah Fung-Loy ARV Ilion DNS 8,34
Linde Buruma GACH DNS 8,94
Leonie Lake Tempo AV DNS 8,42
Janine Verhaar PAC DNS 7,77
Gabriëlle Opmeer PAC DNS 8,59
Femke van den Bos VTLS DNS 8,63



Meisjes Junior A - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Kadidja Sangare AAV `36 9,12q 8,76
2 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 9,42q 8,80
3 Danique de Haan DVTR 9,45q 9,14
4 Emy Guikema Groningen 9,95q 9,84
5 Amina Schellekens Phanos 10,01q 9,97
6 Lieke Blommestein Tempo AV 10,13q 10,14
7 Tirza Meijer AAV `36 10,25q 10,37
8 Liselotte Lieben PH 10,51q 10,05
9 Meike Hartog AV Zaanland 10,51q 10,80
10 Femke van den Bos VTLS 10,53q 9,79
11 Jinke Prinsen AV Sprint 10,99q 10,68
12 Roos Vernooij PH 11,01q 10,28
13 Mila Kuller NEAV 11,19q 11,22
14 Sheralda Bottse NEAV 11,41q 10,00
15 Amber Van der Klei NEAV 11,68q 11,28
Linda Van der Klei NEAV DNS 11,58
Ella Pijn...r Hordijk Haag DNS 10,00
Jelke Scholte Haag DNS 10,25
Noor Kuiper Haag DNS 9,70



Meisjes Junior A - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Kadidja Sangare AAV `36 9,14 9,12
2 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 9,26 9,42
3 Emy Guikema Groningen 9,87 9,95
4 Tirza Meijer AAV `36 9,98 10,25
5 Amina Schellekens Phanos 10,07 10,01
6 Lieke Blommestein Tempo AV 10,19 10,13
7 Femke van den Bos VTLS 10,38 10,53
8 Meike Hartog AV Zaanland 10,59 10,51
9 Sheralda Bottse NEAV 10,64 11,41
10 Jinke Prinsen AV Sprint 10,97 10,99
11 Roos Vernooij PH 10,98 11,01
12 Mila Kuller NEAV 11,19 11,19
13 Liselotte Lieben PH 11,39 10,51
14 Amber Van der Klei NEAV 11,45 11,68
Danique de Haan DVTR DQ 9,45



Meisjes Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Ama van Bussel Haag 7,72q 7,83
2 Mara Cotterink AV Lycurgus 7,96q 7,98
3 Miro Vlasman Phanos 7,99q 7,96
4 Valéria Montijn CAV Energie 8,02 8,13
5 Denise Arisa ARV Ilion 8,07q 8,14
6 Rosalie Breems KAV Holland 8,10q 8,23
7 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,12q 8,12
8 Isabel van den Berg Phanos 8,16q 7,99
9 Robina Negenman KAV Holland 8,18q 8,17
10 Nienke Madderom AV Trias 8,20q 8,18
11 Coos Veldpaus HLLS 8,21q 8,07
12 Ilse Hogeveen HLLM 8,23q 8,23
13 Brecht van der Vliet Groningen 8,27q 8,29
14 Jonne van ...r Giessen AAV `36 8,28q 8,11
15 Marieke Moonen De Spartaan 8,30q 8,19
16 Alyshia Kavehercy NEAV 8,34q 8,30
17 Suzan Plat AV PEC 1910 8,35q 8,15
18 Romee van Dam Startbaan 8,38q 8,28
19 Mileen Bruinewoud Start `78 8,38q 8,28
20 Lauren van Tits Eindhoven 8,43q 8,48
21 Nikki Taag KAV Holland 8,52q 8,56
22 Antonia Benevento Phanos 8,55q 8,52
23 Mila Wacht AAV `36 8,57q 8,56
24 Danique Huisjes Groningen 8,57q 8,59
25 Felicia Vogeland Haag 8,60q 8,75
26 Maureen Louws AV NOP 8,61 8,23
27 Strea Ajise Haag 8,68q 8,66
28 Jade Vrij Phanos 8,69q 8,45
29 Linde Sluimer PAC 8,69q 8,60
30 Wies Kesting AAC `61 8,69q 8,29
31 Sabrina Cruden Heerenveen 8,73q 8,55
32 Rosa Kuin AV Hera 8,73q 8,73
33 Ilja Koelink AV Trias 8,74q 8,75
33 Kim Brouwer HLLS 8,74q 8,39
35 Sascha van Vliet AV Zaanland 8,78q 8,60
36 Sofie Thomas PAC 8,81q 8,86
37 Nikki Docter AV Sparta 8,81q 8,78
38 Ella de Bruijne Phanos 8,83q 9,03
39 Jessamy Roubos AV Zaanland 8,86q 8,71
40 Lisa van Baalen DVTR 8,94q 8,96
41 Mandy Duinkerken De Spartaan 8,99q 9,16
42 Denise de Does Haag 9,04q 8,30
43 Sterre Bal Haag 9,04q 8,50
44 Moraishia Durham Phanos 9,12q 8,40
45 Xanthe Buruma GACH 9,12q 9,14
46 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 9,16q 9,06
Laura Wilde NEAV DNS 8,51
Ilse van der Marel AAV `36 DNS 8,97
Lara Weghorst Leiden DNS 8,10
Alysée Lester ARV Ilion DNS 8,08
Amber Schmidt AV Nijkerk DNS 9,50
Nimah Lommerse De Spartaan DNS 8,48



Meisjes Junior B - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Ama van Bussel Haag 7,74 7,72
2 Mara Cotterink AV Lycurgus 7,94 7,96
3 Miro Vlasman Phanos 8,04 7,99
4 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,05 8,12
5 Rosalie Breems KAV Holland 8,16 8,10
6 Nienke Madderom AV Trias 8,18 8,20
7 Robina Negenman KAV Holland 8,20 8,18
8 Romee van Dam Startbaan 8,22 8,38
9 Ilse Hogeveen HLLM 8,23 8,23
10 Alyshia Kavehercy NEAV 8,25 8,34
11 Marieke Moonen De Spartaan 8,26 8,30
12 Isabel van den Berg Phanos 8,27 8,16
13 Coos Veldpaus HLLS 8,31 8,21
14 Brecht van der Vliet Groningen 8,32 8,27
15 Mileen Bruinewoud Start `78 8,36 8,38
16 Suzan Plat AV PEC 1910 8,38 8,35
17 Lauren van Tits Eindhoven 8,40 8,43
18 Antonia Benevento Phanos 8,57 8,55
19 Nikki Taag KAV Holland 8,58 8,52
20 Felicia Vogeland Haag 8,59 8,60
21 Mila Wacht AAV `36 8,60 8,57
22 Wies Kesting AAC `61 8,61 8,69
23 Sabrina Cruden Heerenveen 8,61 8,73
24 Strea Ajise Haag 8,64 8,68
25 Sascha van Vliet AV Zaanland 8,66 8,78
26 Danique Huisjes Groningen 8,69 8,57
27 Jade Vrij Phanos 8,70 8,69
28 Kim Brouwer HLLS 8,70 8,74
29 Ilja Koelink AV Trias 8,74 8,74
30 Jessamy Roubos AV Zaanland 8,76 8,86
31 Rosa Kuin AV Hera 8,77 8,73
32 Ella de Bruijne Phanos 8,81 8,83
33 Linde Sluimer PAC 8,81 8,69
34 Sofie Thomas PAC 8,97 8,81
35 Moraishia Durham Phanos 9,05 9,12
36 Mandy Duinkerken De Spartaan 9,16 8,99
37 Xanthe Buruma GACH 9,16 9,12
38 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 9,32 9,16
Jonne van ...r Giessen AAV `36 DNS 8,28
Denise Arisa ARV Ilion DNS 8,07
Nikki Docter AV Sparta DNS 8,81
Denise de Does Haag DNS 9,04
Sterre Bal Haag DNS 9,04
Lisa van Baalen DVTR DNS 8,94



Meisjes Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Nienke Madderom AV Trias 8,72q 8,71
2 Rosalie Breems KAV Holland 9,03q 9,10
3 Robina Negenman KAV Holland 9,11q 8,89
4 Miro Vlasman Phanos 9,14q 9,17
5 Ilse Steigenga AV Lionitas 9,28q 9,49
6 Jonne van ...r Giessen AAV `36 9,31q 8,83
7 Denise Arisa ARV Ilion 9,32q 9,12
8 Suzan Plat AV PEC 1910 9,37q 9,13
9 Valéria Montijn CAV Energie 9,40q 9,63
10 Maureen Louws AV NOP 9,50q 9,28
11 Julia Jongejeugd NEAV 9,53q 9,37
12 Mila Wacht AAV `36 9,54q 9,59
13 Mara Cotterink AV Lycurgus 9,56q 9,34
14 Sofie Thomas PAC 9,60q 9,59
15 Sabrina Cruden Heerenveen 9,61q 9,42
16 Linde Sluimer PAC 9,67q 9,88
17 Roos Goorman DVTR 9,77q 10,28
18 Nikki Taag KAV Holland 9,94q 9,64
19 Ilse van der Marel AAV `36 9,94q 10,40
20 Nikki Docter AV Sparta 10,17q 10,20
21 Kim Lutgendorp Almere `81 10,36q 10,08
22 Lisa van Baalen DVTR 10,52q 10,91
23 Sterre Bal Haag 10,59q 9,90
24 Rosanne Ter Horst AV Hera 10,64q 10,88
25 Mandy Duinkerken De Spartaan 10,67q 11,20
26 Denise de Does Haag 10,72q 9,50
27 Robin Bishop AAV `36 10,88q 11,85
Antonia Benevento Phanos DNS 10,41
Lara Weghorst Leiden DNS 9,19
Nimah Lommerse De Spartaan DNS 9,75



Meisjes Junior B - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Nienke Madderom AV Trias 8,67 8,72
2 Rosalie Breems KAV Holland 8,95 9,03
3 Robina Negenman KAV Holland 8,97 9,11
4 Miro Vlasman Phanos 9,13 9,14
5 Denise Arisa ARV Ilion 9,18 9,32
6 Ilse Steigenga AV Lionitas 9,23 9,28
7 Jonne van ...r Giessen AAV `36 9,23 9,31
8 Valéria Montijn CAV Energie 9,25 9,40
9 Mara Cotterink AV Lycurgus 9,26 9,56
10 Suzan Plat AV PEC 1910 9,40 9,37
11 Sofie Thomas PAC 9,56 9,60
12 Linde Sluimer PAC 9,60 9,67
13 Maureen Louws AV NOP 9,60 9,50
14 Julia Jongejeugd NEAV 9,65 9,53
15 Sabrina Cruden Heerenveen 9,69 9,61
16 Roos Goorman DVTR 9,78 9,77
17 Nikki Taag KAV Holland 9,78 9,94
18 Mila Wacht AAV `36 10,01 9,54
19 Nikki Docter AV Sparta 10,08 10,17
20 Denise de Does Haag 10,34 10,72
21 Rosanne Ter Horst AV Hera 10,35 10,64
22 Sterre Bal Haag 10,38 10,59
23 Kim Lutgendorp Almere `81 10,53 10,36
24 Lisa van Baalen DVTR 10,69 10,52
25 Mandy Duinkerken De Spartaan 11,05 10,67
Ilse van der Marel AAV `36 DNS 9,94
Robin Bishop AAV `36 DNS 10,88



Senioren mannen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jamiro Elabeidi Leiden 6,91q 6,81
2 Jeroen Piek Heerenveen 7,08q 7,09
3 Rodrigo Willy Broer DVTR 7,10q 7,04
4 Milo Zech...allebroek Leiden 7,14q 7,11
5 Jonathan Mutebwa AV Lycurgus 7,19q 7,00
6 Trystan de Weerdt AAV `36 7,19q 7,03
7 Sibren Reekers Groningen 7,24q 7,35
8 Koen Koenders PH 7,29q 7,29
9 Lauri Hulleman DVTR 7,29q 7,20
10 Ken Leunissen AV Zuidwal 7,33q 7,38
11 Ruben de Vries Rotterdam 7,34q 7,41
12 Leslie Van...er Heyden Eindhoven 7,35q 7,23
13 Ranki Oberoi Rotterdam 7,36q 7,28
14 Filip Van den Hoven AV Lycurgus 7,38q 7,22
15 Marinio Mac Andrew AV Atos 7,40q 7,39
16 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 7,40q 7,44
17 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 7,41q 7,19
18 Finn van der Velden Phanos 7,44q 7,23
19 Steven Eleonora ARV Ilion 7,46q 7,36
20 Wim Vonk Altis 7,46q 7,51
21 Dale Casilio Fortius 7,53q 7,37
22 David Thommassen AV Sprint 7,56q 7,48
23 Bastiaan Hondema AV Lycurgus 7,57q 7,57
24 Timo Stam Phanos 7,58q 7,40
25 David Kovacs Phanos 7,58q 7,61
26 Daniël Treep HLLM 7,62q 7,53
27 Niels Verheugd AV Sprint 7,64 7,53
28 Anton Hilhorst AV Zuidwal 7,64q 7,45
29 Jasper Rou VAV 7,72q 7,60
30 Simon van Eeden Haag 7,83q 7,99
31 Dominic Koster HAAS 7,96q 7,80
32 Federico Giotti AU 8,00q 7,65
33 Lars Groot AV Trias 8,03q 8,00
34 Ramon Dop Phanos 8,10q 8,10
35 Wing-Hin Wong ASTX 8,20q 8,03
36 Freek Nijbacker HLLM 8,27q 8,23
37 Phanloet Mhaitang Phanos 8,48q 14:31,00
38 Onno Waalewijn Phanos 10,55q 10,13
39 Pieter Schwarz Phanos 12,62q 11,00
Timo Brandehof HLLM DQq 7,32
Jan Plat AV PEC 1910 DQ 8,00
Remly Vry Phanos DNS 7,08
Matias Ema... Larregle Phanos DNS 7,22
Richard van Delft GACH DNS 7,82
Wesley van der Holst PAC DNS 7,36
Jahmal Kusmus Eindhoven DNS 7,34
Olav Donker PH DNS 7,25



Senioren mannen - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Jamiro Elabeidi Leiden 6,92 6,91
2 Jeroen Piek Heerenveen 7,03 7,08
3 Rodrigo Willy Broer DVTR 7,13 7,10
4 Trystan de Weerdt AAV `36 7,19 7,19
5 Milo Zech...allebroek Leiden 7,19 7,14
6 Jonathan Mutebwa AV Lycurgus 7,24 7,19
7 Lauri Hulleman DVTR 7,27 7,29
8 Ranki Oberoi Rotterdam 7,33 7,36
9 Koen Koenders PH 7,34 7,29
10 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 7,36 7,40
11 Filip Van den Hoven AV Lycurgus 7,38 7,38
12 Sibren Reekers Groningen 7,38 7,24
13 Dale Casilio Fortius 7,44 7,53
14 Ruben de Vries Rotterdam 7,46 7,34
15 Ken Leunissen AV Zuidwal 7,46 7,33
16 Finn van der Velden Phanos 7,48 7,44
17 Steven Eleonora ARV Ilion 7,50 7,46
18 Marinio Mac Andrew AV Atos 7,53 7,40
19 Timo Stam Phanos 7,53 7,58
20 David Kovacs Phanos 7,54 7,58
21 Wim Vonk Altis 7,55 7,46
22 Anton Hilhorst AV Zuidwal 7,60 7,64
23 David Thommassen AV Sprint 7,60 7,56
24 Daniël Treep HLLM 7,65 7,62
25 Jasper Rou VAV 7,69 7,72
26 Dominic Koster HAAS 7,90 7,96
27 Wing-Hin Wong ASTX 8,00 8,20
28 Lars Groot AV Trias 8,03 8,03
29 Ramon Dop Phanos 8,12 8,10
30 Freek Nijbacker HLLM 8,29 8,27
31 Onno Waalewijn Phanos 10,48 10,55
Timo Brandehof HLLM DQ DQ
Phanloet Mhaitang Phanos DQ 8,48
Pieter Schwarz Phanos DNS 12,62
Bastiaan Hondema AV Lycurgus DNS 7,57
Jaap van Zevenbergen AV Fortuna DNS 7,41
Simon van Eeden Haag DNS 7,83
Leslie Van...er Heyden Eindhoven DNS 7,35
Federico Giotti AU DNS 8,00



Senioren mannen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Joep Van Es PH 8,44q 14,90
2 Yslain Verwaal PAC 8,48q 8,16
3 Trystan de Weerdt AAV `36 8,55q 8,34
4 Stef van der Schaaf VAV 8,69q 8,47
5 Lauri Hulleman DVTR 8,90q 8,60
6 Steven Eleonora ARV Ilion 8,92q 8,73
7 Wim Vonk Altis 9,08q 9,54
8 Thierry Belt Altis 9,13q 8,97
Wesley van der Holst PAC DNS 8,94
Jaap van Zevenbergen AV Fortuna DNFq 8,19



Senioren mannen - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Joep Van Es PH 8,29 8,44
2 Yslain Verwaal PAC 8,46 8,48
3 Trystan de Weerdt AAV `36 8,46 8,55
4 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 8,54 DNF
5 Stef van der Schaaf VAV 8,57 8,69
6 Steven Eleonora ARV Ilion 8,78 8,92
7 Lauri Hulleman DVTR 8,81 8,90
8 Thierry Belt Altis 8,99 9,13
9 Wim Vonk Altis 9,10 9,08



Senioren vrouwen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Kika van B...enegouwen Phanos 7,71q 7,76
2 Joanny Loeffen ARV Ilion 7,79q 7,75
3 Anne van de Wiel AV Sprint 7,82q 7,82
4 Gabriella ...der Wijck Phanos 7,89q 7,53
5 Sabrine Vels DVTR 7,92q 7,93
6 Myke van de Wiel AV Sprint 7,98q 7,83
7 Mykäsa Leter AAC 7,99q 8,04
8 Patricia ... - Krolis Rotterdam 8,01q 7,66
9 Chimene F...o Azoungo Leiden 8,05q 7,97
10 Sandy Lundgren AV Hera 8,08q 8,17
11 Laura Karamowa Phanos 8,11q 8,21
12 Stephanie Asomaning Phanos 8,13q 8,00
13 Lotte Schrijver Phanos 8,13q 8,01
14 Vera Feitsma HAAS 8,24q 8,17
15 Hannelore Smilde Rotterdam 8,25q 8,02
16 Kim de Vos PAC 8,27q 8,03
17 Chanté Samuel Phanos 8,29q 7,97
18 Martina Giordano AU 8,30q 8,22
19 Milet Hoornaar Fortius 8,34q 8,16
20 Suzanne Janssens AV Passaat 8,41q 8,43
21 Marjolein Bolten DAV Kronos 8,43 8,63
22 Emma van der Pal AV Trias 8,48q 8,34
23 Laura Zwaan Phanos 8,52q 8,48
24 Louise Taatgen Groningen 8,55q 8,64
25 Madelon Kamp Altis 8,67q 8,46
26 Pascale Schure HLLS 8,72q 8,56
27 Dion Kies DEM 8,75q 8,78
28 Melina Congiu Groningen 8,79q 8,64
29 Jarelix Chirino PAC 8,80q 8,95
30 Emma-Joy van Dorp AV Zaanland 8,83q 8,65
31 Iris Steverink AV Phoenix 8,88q 8,85
32 Anouk Willems VTLS 8,91q 9,03
33 Harnie Mertosemito HLLS 8,99q 8,90
34 Nikita Nijhuis Altis 9,03q 8,97
35 Dieuwertje Kok GACH 9,08q 8,83
36 Lotte Buijtendorp AV Zaanland 9,19q 9,10
37 Ryanne Bakker HLLM 9,19q 9,21
38 Linda van Berkel AV `40 9,54q 8,86
Evelien Bos Phanos DNS 7,94
Meruska Eduarda Rotterdam DNS 7,91



Senioren vrouwen - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Kika van B...enegouwen Phanos 7,77 7,71
2 Mykäsa Leter AAC 7,86 7,99
3 Gabriella ...der Wijck Phanos 7,86 7,89
4 Chimene F...o Azoungo Leiden 7,96 8,05
5 Lotte Schrijver Phanos 7,97 8,13
6 Sabrine Vels DVTR 7,97 7,92
7 Laura Karamowa Phanos 8,03 8,11
8 Patricia ... - Krolis Rotterdam 8,04 8,01
9 Stephanie Asomaning Phanos 8,12 8,13
10 Hannelore Smilde Rotterdam 8,22 8,25
11 Sandy Lundgren AV Hera 8,24 8,08
12 Vera Feitsma HAAS 8,31 8,24
13 Martina Giordano AU 8,33 8,30
14 Milet Hoornaar Fortius 8,35 8,34
15 Suzanne Janssens AV Passaat 8,42 8,41
16 Emma van der Pal AV Trias 8,43 8,48
17 Laura Zwaan Phanos 8,47 8,52
18 Louise Taatgen Groningen 8,61 8,55
19 Madelon Kamp Altis 8,64 8,67
20 Melina Congiu Groningen 8,75 8,79
21 Pascale Schure HLLS 8,76 8,72
22 Emma-Joy van Dorp AV Zaanland 8,77 8,83
23 Dion Kies DEM 8,79 8,75
24 Jarelix Chirino PAC 8,86 8,80
25 Iris Steverink AV Phoenix 8,94 8,88
26 Harnie Mertosemito HLLS 9,00 8,99
27 Dieuwertje Kok GACH 9,03 9,08
28 Nikita Nijhuis Altis 9,04 9,03
29 Anouk Willems VTLS 9,06 8,91
30 Lotte Buijtendorp AV Zaanland 9,12 9,19
31 Ryanne Bakker HLLM 9,35 9,19
32 Linda van Berkel AV `40 9,57 9,54
Chanté Samuel Phanos DNS 8,29
Joanny Loeffen ARV Ilion DNS 7,79
Kim de Vos PAC DNS 8,27
Myke van de Wiel AV Sprint DNS 7,98
Anne van de Wiel AV Sprint DNS 7,82



Senioren vrouwen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Chanté Samuel Phanos 8,75q 8,68
2 Anne van de Wiel AV Sprint 8,78q 8,80
3 Myke van de Wiel AV Sprint 9,06q 8,90
4 Joanny Loeffen ARV Ilion 9,10q 8,86
5 Franka Blok Leiden 9,23q 8,87
6 Kim de Vos PAC 9,43q 9,17
7 Cathelijn Peeters PH 9,44q 9,38
7 Marjolein Bolten DAV Kronos 9,44q 9,21
9 Maruska Eduarda Rotterdam 9,47q 9,27
10 Vera Feitsma HAAS 9,53q 9,47
11 Lisanne Brouwer Flevo Delta 9,57q 9,14
12 Suzanne Janssens AV Passaat 9,65q 9,51
13 Djanne van...er Schaaf VAV 9,76q 9,30
14 Rebecca Hulshof De Spartaan 9,95q 9,86
15 Melina Congiu Groningen 10,60q 10,79
16 Dion Kies DEM 11,05q 11,14
Laura Karamowa Phanos DQq 9,45



Senioren vrouwen - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Anne van de Wiel AV Sprint 8,76 8,78
2 Chanté Samuel Phanos 8,77 8,75
3 Joanny Loeffen ARV Ilion 8,94 9,10
4 Myke van de Wiel AV Sprint 8,99 9,06
5 Franka Blok Leiden 9,30 9,23
6 Kim de Vos PAC 9,32 9,43
7 Lisanne Brouwer Flevo Delta 9,33 9,57
8 Laura Karamowa Phanos 9,35 DQ
9 Marjolein Bolten DAV Kronos 9,35 9,44
10 Suzanne Janssens AV Passaat 9,42 9,65
11 Maruska Eduarda Rotterdam 9,43 9,47
12 Vera Feitsma HAAS 9,48 9,53
13 Djanne van...er Schaaf VAV 9,68 9,76
14 Cathelijn Peeters PH 9,71 9,44
15 Rebecca Hulshof De Spartaan 9,97 9,95
16 Melina Congiu Groningen 10,74 10,60
17 Dion Kies DEM 10,96 11,05