Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam ResReactie OBP
1 Nketia Seedo U-Track 12,51Q 0,187-1.3 m/s11,74
2 Sarah EA Itiola AV Feniks 12,63Q 0,210+0.1 m/s12,20
3 Nimah Lommerse De Spartaan 12,68Q 0,194-0.3 m/s12,62
4 Minke Bisschops AV Unitas 12,68Q 0,202-2.6 m/s11,80
5 Birgit Olislagers Maastricht 12,75Q 0,165+0.5 m/s12,39
6 Ilse Steigenga AV Lionitas 12,82Q 0,106-0.3 m/s12,67
7 Amber De Roo AV `40 12,83Q -1.2 m/s12,59
8 Sheenaï Muntslag AV Sprint 12,85Q 0,204+0.5 m/s12,69
9 Jessy Gravenbeek PAC 12,87Q -1.2 m/s12,69
10 Rosella van Keulen VAV 12,92Q 0,207+0.5 m/s13,17
11 Katja van Eetvelt RK HAV 12,98Q 0,222-1.3 m/s12,85
12 Annabel Paul AV Jahn II 13,04Q 0,258-0.3 m/s13,10
13 Daantje de Vet PH 13,04Q 0,205+0.1 m/s12,73
14 Luna Bernhard AV Sprint 13,05Q 0,203-1.3 m/s12,96
15 Sacha van Swam AV Wijchen 13,14Q -1.2 m/s13,08
16 Jyoti Tojo U-Track 13,16q 0,180+0.5 m/s13,06
17 Strea Ajise Haag 13,24q 0,218-1.3 m/s13,28
18 Nienke Meubermans PH 13,24q -1.2 m/s13,16
19 Sindy de Bruijn AKU 13,24Q 0,235+0.1 m/s13,06
20 Ilse Hogeveen HLLM 13,28Q 0,257-2.6 m/s12,80
20 Evelien va...Houweling De Gemzen 13,28q 0,180-0.3 m/s13,11
22 Dilay Yandi GACH 13,30q 0,308+0.1 m/s13,33
23 Mila Wacht AAV `36 13,30q 0,233+0.5 m/s13,39
24 Lotte Poelman Castricum 13,44 0,185-1.3 m/s13,32
25 Coos Veldpaus HLLS 13,46Q 0,214-2.6 m/s13,00
26 Sascha van Vliet AV Zaanland 13,48 0,157-0.3 m/s13,46
27 Lieke Cox PAC 13,54 0,276+0.1 m/s13,21
28 Isabel van Bokhoven PH 13,57 0,199-2.6 m/s13,21
29 Hedda van Dort Haag 13,61 0,238-2.6 m/s13,32
30 Melissa van Diepen Hollandia 13,62 -1.2 m/s13,56
31 Kira Hendriks SPWS 13,66 -1.2 m/s13,40
32 Laura Schnell HLLS 13,69 0,201-0.3 m/s13,43
33 Luca van Loon AV `40 13,78 -1.2 m/s14,43
34 Kim Brouwer HLLS 14,00 0,228+0.1 m/s13,72
35 Daphne Zintel AAV `36 14,00 0,302-1.3 m/s13,93
36 Ilse Cornelisse AV Zaanland 14,03 0,275-2.6 m/s13,75
37 Britt van ...gdenbergh Spado 14,07 0,174+0.5 m/s13,63
38 Laura Wilde NEAV 14,13 0,178+0.1 m/s14,15
39 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 14,18 0,379+0.5 m/s14,19
40 Rasmillea Latulola HAC `63 14,34 0,168-1.3 m/s13,95
41 Yoni Bas Castricum 14,46 0,380-2.6 m/s13,95

Uitslagen 100 meter halve finale Meisjes Junior B

# Naam ResReactie Qm
1 Nketia Seedo U-Track 11,70Q +0.3 m/s12,51
2 Minke Bisschops AV Unitas 12,22Q 0,218-1.2 m/s12,68
3 Sarah EA Itiola AV Feniks 12,29Q 0,245-1.6 m/s12,63
4 Birgit Olislagers Maastricht 12,55Q 0,180-1.6 m/s12,75
5 Nimah Lommerse De Spartaan 12,70Q 0,194-1.2 m/s12,68
6 Amber De Roo AV `40 12,76Q +0.3 m/s12,83
7 Jessy Gravenbeek PAC 12,84q 0,198-1.2 m/s12,87
8 Sheenaï Muntslag AV Sprint 12,85q 0,162-1.6 m/s12,85
9 Katja van Eetvelt RK HAV 12,93 0,185-1.2 m/s12,98
10 Luna Bernhard AV Sprint 12,94 0,231-1.2 m/s13,05
11 Rosella van Keulen VAV 12,95 +0.3 m/s12,92
12 Jyoti Tojo U-Track 13,00 +0.3 m/s13,16
13 Sacha van Swam AV Wijchen 13,02 0,519-1.2 m/s13,14
14 Daantje de Vet PH 13,12 0,216-1.6 m/s13,04
15 Sindy de Bruijn AKU 13,18 0,187-1.6 m/s13,24
16 Coos Veldpaus HLLS 13,18 +0.3 m/s13,46
17 Ilse Hogeveen HLLM 13,22 +0.3 m/s13,28
18 Strea Ajise Haag 13,28 0,180-1.6 m/s13,24
19 Mila Wacht AAV `36 13,32 +0.3 m/s13,30
20 Annabel Paul AV Jahn II 13,33 0,183-1.6 m/s13,04
21 Nienke Meubermans PH 13,35 0,227-1.2 m/s13,24
22 Evelien va...Houweling De Gemzen 13,37 0,155-1.2 m/s13,28
23 Dilay Yandi GACH 13,41 0,313-1.6 m/s13,30
Ilse Steigenga AV Lionitas DQ 12,82

Uitslagen 100 meter finale Meisjes Junior B

# Naam Res Qm
1 Nketia Seedo U-Track 11,78 -0.9 m/s11,70
2 Minke Bisschops AV Unitas 12,16 -0.9 m/s12,22
3 Sarah EA Itiola AV Feniks 12,23 -0.9 m/s12,29
4 Birgit Olislagers Maastricht 12,56 -0.9 m/s12,55
5 Nimah Lommerse De Spartaan 12,81 -0.9 m/s12,70
6 Amber De Roo AV `40 12,91 -0.9 m/s12,76
7 Sheenaï Muntslag AV Sprint 12,93 -0.9 m/s12,85
8 Jessy Gravenbeek PAC 12,93 -0.9 m/s12,84

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam ResReactie OBP
1 Nina Franke PH 24,82Q 0,193+3.7 m/s25,95
2 Sarah EA Itiola AV Feniks 25,43Q 0,223+1.1 m/s25,65
3 Nketia Seedo U-Track 25,44Q 0,216+1.3 m/s24,70
4 Britt de Blaauw PAC 25,50Q 0,241+1.6 m/s24,88
5 Rosalie Breems KAV Holland 25,51Q 0,225+3.7 m/s25,65
6 Fenna Achterberg VAV 25,73Q 0,201+1.1 m/s26,04
7 Meike Verdaasonk Spado 25,78Q +2.3 m/s26,54
8 Minke Bisschops AV Unitas 25,79Q 0,186+0.3 m/s24,25
9 Miro Vlasman PAC 25,84Q -0.6 m/s25,55
10 Sofie Dokter Groningen 26,04Q +2.3 m/s25,25
11 Daantje de Vet PH 26,31q +2.3 m/s26,93
12 Amber De Roo AV `40 26,32Q 0,237+1.3 m/s26,73
13 Evelien va...Houweling De Gemzen 26,52q 0,198+3.7 m/s27,19
14 Maud van Beest AAV `36 26,55q 0,244+3.7 m/s27,16
15 Evelyn Navarro Climax 26,55Q -0.6 m/s27,01
16 Brecht van der Vliet Groningen 26,68Q 0,332+1.6 m/s26,64
17 Sheenaï Muntslag AV Sprint 26,73q -0.6 m/s26,18
18 Julia Jongejeugd AV Hera 26,74 0,220+1.6 m/s26,84
19 Isis Hordijk HLLS 26,81Q 0,203+0.3 m/s26,75
20 Hedda van Dort Haag 26,81 0,293+0.3 m/s27,44
21 Maaike Geerling AV PEC 1910 26,84 0,227+0.3 m/s26,75
22 Jonne van ...r Giessen AAV `36 26,86 0,206+1.3 m/s26,84
23 Sterre van Bragt PH 26,95 0,282+0.3 m/s27,51
24 Jyoti Tojo U-Track 27,00 0,226+1.1 m/s27,06
25 Strea Ajise Haag 27,13 0,226+1.1 m/s28,16
26 Wies Rosenberg Tempo AV 27,15 0,197+1.6 m/s27,41
27 Isabel van Bokhoven PH 27,31 +2.3 m/s27,40
28 Ilja Koelink AV Trias 27,34 +2.3 m/s27,73
29 Noëlle Visser HLLM 27,43 -0.6 m/s27,81
30 Amy Walraven Altis 27,46 0,315+1.1 m/s27,28
31 Dilay Yandi GACH 27,49 0,307+1.6 m/s27,54
32 Linsy Heestermans AV Sprint 27,52 0,250+1.3 m/s27,41
33 Lotte Poelman Castricum 27,63 0,219+3.7 m/s28,17
34 Melissa van Diepen Hollandia 27,83 0,242+1.3 m/s27,52
35 Laura Schnell HLLS 28,12 0,203+3.7 m/s28,22
36 Kira Hendriks SPWS 28,25 -0.6 m/s27,40
37 Yoni Bas Castricum 28,65 0,376+1.6 m/s29,86
38 Luca van Loon AV `40 28,73 0,197+1.1 m/s28,61
39 Kim Brouwer HLLS 29,10 -0.6 m/s28,89
40 Rosa Molenberg AV Athlos 29,71 +2.3 m/s29,19
41 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 30,03 0,565+1.3 m/s30,60

Uitslagen 200 meter halve finale Meisjes Junior B

# Naam ResReactie Qm
1 Britt de Blaauw PAC 24,16Q 0,215+0.5 m/s25,50
2 Nketia Seedo U-Track 24,20q 0,199+0.5 m/s25,44
3 Minke Bisschops AV Unitas 24,99Q +0.4 m/s25,79
4 Nina Franke PH 25,02q +0.4 m/s24,82
5 Sarah EA Itiola AV Feniks 25,03Q 0,258+2.5 m/s25,43
6 Sofie Dokter Groningen 25,39q 0,174+0.5 m/s26,04
7 Miro Vlasman PAC 25,43 +0.4 m/s25,84
8 Fenna Achterberg VAV 25,59 0,300+0.5 m/s25,73
9 Rosalie Breems KAV Holland 25,63 0,255+2.5 m/s25,51
10 Meike Verdaasonk Spado 25,66 0,322+2.5 m/s25,78
11 Amber De Roo AV `40 26,55 0,196+2.5 m/s26,32
12 Maud van Beest AAV `36 26,62 0,246+2.5 m/s26,55
13 Daantje de Vet PH 26,91 0,224+0.5 m/s26,31
14 Evelyn Navarro Climax 26,99 +0.4 m/s26,55
15 Evelien va...Houweling De Gemzen 27,18 0,165+0.5 m/s26,52
16 Brecht van der Vliet Groningen 27,19 +0.4 m/s26,68
17 Isis Hordijk HLLS 27,21 0,252+2.5 m/s26,81

Uitslagen 200 meter finale Meisjes Junior B

# Naam Res Qm
1 Nketia Seedo U-Track 23,93 +0.6 m/s24,20
2 Britt de Blaauw PAC 24,11 +0.6 m/s24,16
3 Sarah EA Itiola AV Feniks 24,89 +0.6 m/s25,03
4 Nina Franke PH 24,98 +0.6 m/s25,02
5 Sofie Dokter Groningen 25,52 +0.6 m/s25,39
Minke Bisschops AV Unitas DNS 24,99

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam ResReactieOBP
1 Suus Altorf De Spartaan 59,18Q 0,28558,13
2 Marieke Moonen De Spartaan 59,23Q 0,2561:00,42
3 Fabienne Buijs AV Gouda 59,48Q 0,2531:00,41
4 Robina Negenman KAV Holland 59,64q 0,27757,69
5 Shantell Kwofie GACH 1:00,25Q 0,19458,72
6 Noortje Huitema Groningen 1:00,36Q 0,26159,46
7 Maud van Beest AAV `36 1:00,59Q 0,21859,81
8 Lieke Wehrung AAC 1:00,80Q 58,27
9 Franka Holland Castricum 1:01,27Q 0,2401:01,15
10 Eva Nijdam Scorpio 1:01,35Q 0,26658,87
11 Myrte Van der Schoot GACH 1:01,45Q 0,44959,22
12 Fleur Koeling GVAC 1:01,49q 0,2171:01,44
13 Annabel Paul AV Jahn II 1:01,70 0,2101:00,07
14 Linsy Heestermans AV Sprint 1:02,30 0,2331:01,47
15 Sara Mina Saberi Groningen 1:02,45 0,3521:02,08
16 Isis Hordijk HLLS 1:02,83 0,3071:01,64
17 Sanne Diepen PH 1:03,14 0,3211:03,73
18 Joyce Menick HLLM 1:03,14 0,3171:03,17
19 Amelie Huth VOLO 1:03,17 0,2091:05,29
20 Suzan Schippers MPM 1:03,26 0,2631:03,88
21 Maud Kaarsgaren Fit 1:03,66 0,1691:03,99
22 Tessa Beugelink AAC 1:03,71 0,3061:04,77
23 Juul Schuit Castricum 1:04,60 0,2531:05,35
24 Loren Djolo Swift 1:04,77 0,1781:03,82
25 Eline Ruige AV Lionitas 1:05,05 0,2061:05,12
26 Ruth Spijker Castricum 1:05,16 0,4371:04,83
27 Nienke Meubermans PH 1:05,47 0,2261:04,04
28 Pipp Pauzenga Castricum 1:06,96 0,2241:05,68
29 Nastia Kimel Nijmegen 1:08,29 0,5731:05,69
30 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 1:08,39 0,2761:08,97

Uitslagen 400 meter halve finale Meisjes Junior B

# Naam ResReactieQm
1 Lieke Wehrung AAC 58,32Q 0,1581:00,80
2 Shantell Kwofie GACH 58,36Q 0,2331:00,25
3 Myrte Van der Schoot GACH 58,62Q 0,3391:01,45
4 Suus Altorf De Spartaan 58,79Q 0,23459,18
5 Marieke Moonen De Spartaan 58,93q 0,17459,23
6 Eva Nijdam Scorpio 59,39q 0,2621:01,35
7 Fabienne Buijs AV Gouda 59,96 0,23359,48
8 Robina Negenman KAV Holland 1:00,35 0,29159,64
9 Maud van Beest AAV `36 1:00,35 0,1701:00,59
10 Franka Holland Castricum 1:01,72 0,2181:01,27
11 Fleur Koeling GVAC 1:02,38 1:01,49
Noortje Huitema Groningen DNF 1:00,36

Uitslagen 400 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResReactieQm
1 Myrte Van der Schoot GACH 57,03 0,30158,62
2 Lieke Wehrung AAC 57,06 0,14658,32
3 Suus Altorf De Spartaan 57,84 0,26358,79
4 Shantell Kwofie GACH 57,98 0,20358,36
5 Eva Nijdam Scorpio 58,37 59,39
6 Marieke Moonen De Spartaan 59,05 0,17958,93

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Yasmine Abbes AV Cifla 2:15,21Q 2:08,89
2 Celine van...erikhuize Climax 2:15,61Q 2:15,95
3 Lieke Wehrung AAC 2:16,89Q 2:14,79
4 Lieke Hoogsteen AV Cifla 2:17,22Q 2:17,43
5 Desi van Emmerik Cialfo 2:18,35q 2:16,01
6 Amina Maatoug Leiden 2:18,35Q 2:09,84
7 Eline Mast NEAV 2:18,99Q 2:18,87
8 Anna Eikendal Ciko `66 2:19,35q 2:15,83
9 Lois de la Mar AV 1923 2:19,49 2:19,55
10 Tiba Miran Groningen 2:19,99 2:17,19
11 Rosa Ellens Haag 2:20,09 2:19,19
12 Maartje Jo Arnold PAC 2:21,17 2:21,65
13 Roos Goorman DVTR 2:21,70 2:24,15
14 Amber Bosman CAV Energie 2:22,19 2:24,66
15 Rosa ten Berg Haag 2:22,44 2:24,17
16 Lotte van Schaik AV Atverni 2:22,47 2:16,62
17 Adélie De La Rosa Haag 2:22,51 2:23,92
18 Fabienne Buijs AV Gouda 2:23,19 2:19,67
19 Mischa Pier AV 1923 2:23,25 2:23,33
20 Joanne Lehr AV PEC 1910 2:24,73 2:25,78
21 Lotta Lange Haag 2:25,38 2:24,91
22 Fien Molenberg AV Athlos 2:25,87 2:26,00
23 Tessa Harbrink AV PEC 1910 2:26,39 2:28,00
24 Elke Wijkmans AV Astylos 2:26,80 2:28,23
25 Tessa Beugelink AAC 2:26,93 2:27,37
26 Maud van S...rtensdijk Voorne 2:28,13 2:24,17
27 Maud Kaarsgaren Fit 2:28,68 2:29,97
28 Ruth Spijker Castricum 2:30,93 2:29,99
29 Kika de Vos PAC 2:32,23 2:25,91
Sarah Peerik Hanzesport DQ 2:11,55

Uitslagen 800 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResQm
1 Amina Maatoug Leiden 2:14,09 2:18,35
2 Lieke Wehrung AAC 2:14,23 2:16,89
3 Yasmine Abbes AV Cifla 2:15,25 2:15,21
4 Anna Eikendal Ciko `66 2:17,02 2:19,35
5 Eline Mast NEAV 2:17,08 2:18,99
6 Desi van Emmerik Cialfo 2:21,45 2:18,35
7 Lieke Hoogsteen AV Cifla 2:22,75 2:17,22
8 Celine van...erikhuize Climax 2:23,76 2:15,61

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Anna Hightower Ciko `66 4:48,78Q 4:21,59
2 Amina Maatoug Leiden 4:49,46Q 4:36,06
3 Emmy van den Berg PH 4:49,47Q 4:41,54
4 Sarah Peerik Hanzesport 4:50,32Q 4:26,34
5 Sara Schouten AV Atverni 4:51,72q 4:40,69
6 Fee Mok SAV 4:55,33Q 4:45,94
7 Yasmine Abbes AV Cifla 4:56,13Q 4:23,26
8 Ellen van Doorn AV Cifla 4:56,18Q 4:23,85
9 Yara Schoenmakers RTE 4:56,27Q 4:38,05
10 Tess van Randtwijk AV34 4:56,52q 4:39,66
11 Jolente Bleijs GACH 4:59,32q 4:50,41
12 Julia Groot Ciko `66 5:01,48q 4:48,18
13 Anneloes Knol U-Track 5:06,24 4:55,24
14 Phileine Kipping AV `40 5:07,76 5:09,07
15 Sien van Vuuren DEM 5:09,37 5:04,88
16 Elke Wijkmans AV Astylos 5:10,15 5:11,30
17 Tessa Harbrink AV PEC 1910 5:11,07 5:10,23
18 Kirsten Maes AV Unitas 5:14,51 5:22,06
19 Noa Tan LGAS 5:15,23 4:55,70
20 Sanne Schouten AV Atverni 5:20,09 5:03,30
21 Suzet Doornheim GACH 5:20,95 5:10,12
22 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 5:21,63 5:07,12
23 Mellani Goezinnen NEAV 5:34,69 5:14,98
24 Marlotte Vliese Castricum 5:34,81 5:22,33

Uitslagen 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

# Naam ResReactie OBP
1 Rosalie Breems KAV Holland 14,10Q 0,233-0.6 m/s14,24
2 Nienke Madderom AV Trias 14,14Q 0,250-1.2 m/s14,04
3 Ruth Vogels Rotterdam 14,31Q -1.5 m/s14,06
4 Fenna Achterberg VAV 14,34Q 0,221-0.6 m/s14,42
5 Sofie Dokter Groningen 14,42Q 0,172+0.4 m/s14,38
6 Nimah Lommerse De Spartaan 14,52Q 0,200-1.2 m/s14,45
7 Sarah van Beilen AV PEC 1910 14,63Q 0,237-1.2 m/s14,44
8 Denise Arisa ARV Ilion 14,78Q 0,167+0.4 m/s14,40
9 Jonne van ...r Giessen AAV `36 14,83Q 0,243-0.6 m/s14,83
10 Anouk Schoop AV NOP 14,85Q 0,249+0.4 m/s14,84
11 Romy Dannenburg AV Atverni 14,88q 0,218-1.2 m/s15,00
12 Puck Harms GACH 14,91Q -1.5 m/s14,93
13 Miro Vlasman PAC 14,91q 0,206-0.6 m/s14,92
14 Morgann De Jong ARV Ilion 15,02q 0,226+0.4 m/s15,61
15 Julia Jongejeugd AV Hera 15,16Q -1.5 m/s14,76
16 Mila Wacht AAV `36 15,35q -1.5 m/s15,70
17 Sarah EA Itiola AV Feniks 15,36 -1.5 m/s14,43
18 Hanna Van Baast AV Attila 15,37 0,190-1.2 m/s14,97
19 Sofie Thomas PAC 15,48 0,291+0.4 m/s14,91
20 Sabrina Cruden Heerenveen 15,49 0,246-0.6 m/s15,67
21 Sterre van Bragt PH 15,62 0,217+0.4 m/s15,61
22 Evelien va...Houweling De Gemzen 15,68 -1.5 m/s15,99
23 Joyce Menick HLLM 15,87 0,238-0.6 m/s15,58
24 Mette Nuijen Leiden 16,00 0,260-1.2 m/s15,83
25 Linde Sluimer PAC 16,17 0,196-1.2 m/s15,93
26 Ilse van der Marel AAV `36 16,64 0,310-0.6 m/s16,32
27 Daantje de Vet PH 17,07 0,252+0.4 m/s16,62
28 Britt Marijnissen AV Sprint 17,94 -1.5 m/s15,10

Uitslagen 100 meter horden (76cm) halve finale Meisjes Junior B

# Naam ResReactie Qm
1 Nienke Madderom AV Trias 13,90Q 0,248+0.1 m/s14,14
2 Rosalie Breems KAV Holland 14,03Q -0.5 m/s14,10
3 Ruth Vogels Rotterdam 14,08Q 0,168+0.1 m/s14,31
4 Fenna Achterberg VAV 14,15Q -0.5 m/s14,34
5 Nimah Lommerse De Spartaan 14,31Q 0,217+0.1 m/s14,52
6 Sofie Dokter Groningen 14,37Q -0.5 m/s14,42
7 Denise Arisa ARV Ilion 14,57q 0,170+0.1 m/s14,78
8 Sarah van Beilen AV PEC 1910 14,66q -0.5 m/s14,63
9 Miro Vlasman PAC 14,70 0,241+0.1 m/s14,91
10 Jonne van ...r Giessen AAV `36 14,74 0,267+0.1 m/s14,83
11 Puck Harms GACH 14,79 -0.5 m/s14,91
12 Romy Dannenburg AV Atverni 14,90 -0.5 m/s14,88
13 Anouk Schoop AV NOP 15,01 0,228+0.1 m/s14,85
14 Morgann De Jong ARV Ilion 15,07 0,266+0.1 m/s15,02
15 Julia Jongejeugd AV Hera 15,23 -0.5 m/s15,16
16 Mila Wacht AAV `36 15,33 -0.5 m/s15,35

Uitslagen 100 meter horden (76cm) finale Meisjes Junior B

# Naam Res Qm
1 Nienke Madderom AV Trias 13,71 +0.2 m/s13,90
2 Rosalie Breems KAV Holland 13,74 +0.2 m/s14,03
3 Ruth Vogels Rotterdam 13,82 +0.2 m/s14,08
4 Fenna Achterberg VAV 14,31 +0.2 m/s14,15
5 Sofie Dokter Groningen 14,36 +0.2 m/s14,37
6 Denise Arisa ARV Ilion 14,41 +0.2 m/s14,57
7 Nimah Lommerse De Spartaan 14,70 +0.2 m/s14,31
Sarah van Beilen AV PEC 1910 DQ 14,66

Uitslagen 400 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

# Naam ResReactieOBP
1 Romy Dannenburg AV Atverni 1:06,02Q 0,2641:05,95
2 Denise Arisa ARV Ilion 1:06,07Q 0,2261:06,24
3 Lara Weghorst Leiden 1:06,27Q 0,3011:02,23
4 Nina Franke PH 1:06,53Q 0,2671:02,66
5 Sterre de Rooij ARV Ilion 1:06,89q 0,2471:04,50
6 Maaike Geerling AV PEC 1910 1:07,03q 0,2111:05,29
7 Kim Van Leest AV `40 1:07,98 0,2981:08,28
8 Morgann De Jong ARV Ilion 1:08,77 0,2661:08,62
9 Mette Nuijen Leiden 1:08,84 0,2701:07,94
10 Denise de Does Haag 1:10,14 0,5911:10,96
11 Linde Sluimer PAC 1:10,79 0,6021:10,46
12 Veerle Van Son Scorpio 1:11,22 0,3131:10,18
13 Emer Zuijlen AV Unitas 1:11,51 1:09,82
14 Britt Marijnissen AV Sprint 1:11,60 0,2351:11,17
15 Robin Bishop AAV `36 1:14,52 0,3411:14,56
16 Wies Rosenberg Tempo AV 1:14,85 0,2141:10,72
17 Maureen van de Brug PAC 1:17,07 0,4231:14,33
18 Isis Heemskerk Leiden 1:17,89 0,4081:22,51
Nikki Taag KAV Holland DNS 1:08,64

Uitslagen 400 meter horden (76cm) finale Meisjes Junior B

# Naam ResReactieQm
1 Lara Weghorst Leiden 1:01,97 0,2731:06,27
2 Nina Franke PH 1:04,22 0,2791:06,53
3 Denise Arisa ARV Ilion 1:05,43 0,1961:06,07
4 Sterre de Rooij ARV Ilion 1:05,66 0,2581:06,89
5 Maaike Geerling AV PEC 1910 1:05,84 1:07,03
6 Romy Dannenburg AV Atverni 1:06,75 0,2861:06,02

Uitslagen 2000 meter steeple Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Nienke van Dok AV Aalsmeer 7:24,36 7:18,93
2 Eline Mast NEAV 7:33,73 7:57,69
3 Janneke van Hofslot Triathlon 7:47,25 8:29,70
4 Lotte de Visser CAV Energie 7:57,02 8:12,31
5 Robin Beijer AV `40 8:00,45 8:11,63
6 Lotte Zethof AV Aalsmeer 8:07,78 8:18,01

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Danara Stoppels Groningen 47,12 X 44,21 46,18 42,13 40,40 47,12 46,91
2 Marleen Baas AC TION 42,58 46,48 44,49 43,48 45,42 42,17 46,48 47,08
3 Sietske Verkade AAV `36 40,08 39,96 42,77 41,59 42,76 45,08 45,08 43,42
4 Noah Verduin AV Hera 43,39 42,32 40,77 44,67 38,70 39,84 44,67 43,88
5 Joyce van Welie PAC 39,77 38,04 42,38 38,67 37,05 37,95 42,38 39,96
6 Sanne Diepen PH 35,49 38,38 37,34 X X 38,61 38,61 38,82
7 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 34,43 37,92 38,35 38,03 35,23 37,13 38,35 39,06
8 Hanna Van Baast AV Attila 28,37 37,77 X 30,95 34,54 X 37,77 37,67
9 Joanne Schaap PH 37,50 35,86 34,81 37,50 39,35
10 Floor Alessie PH 35,43 36,63 X 36,63 37,89
11 Demi Boom PH 32,46 33,43 36,62 36,62 35,77
12 Jacomijn Prins Leiden 35,77 35,42 X 35,77 36,16
13 Nadieh Meerman Almere `81 X 35,68 X 35,68 38,68
14 Loïs Steenbeek Leiden 33,57 31,08 30,40 33,57 36,21
15 Robina Negenman KAV Holland 27,78 31,44 X 31,44 40,67

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Alida van Daalen PAC 47,07 X X X 47,40 47,71 47,71 55,67
2 Danara Stoppels Groningen 39,86 X 41,31 40,55 40,87 42,95 42,95 41,81
3 Jaybre Wau Maastricht 36,48 38,33 35,01 35,44 36,36 39,09 39,09 37,59
4 Audrey Jacobs Scopias 37,66 38,90 38,35 X 37,48 X 38,90 38,84
5 Lotte Haest Spado 31,84 34,26 37,67 34,85 36,25 37,21 37,67 35,95
6 Annika Klooster Phanos 35,24 33,49 31,15 31,99 X 35,27 35,27 36,68
7 Rozemarie Fokkema Groningen 30,84 30,22 33,75 X 32,20 33,33 33,75 34,81
8 Ilse van der Marel AAV `36 X 28,28 32,25 25,31 28,18 X 32,25 29,90
9 Isabelle Reijman Leiden 32,24 28,32 30,06 32,24 33,36
10 Lilian van Klinken Groningen 25,72 29,74 28,30 29,74 32,09
11 Anna Jebose AAC 24,94 28,99 29,08 29,08 29,77
12 Quincy Heemskerk AAV `36 23,02 22,31 29,07 29,07 30,08
13 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 27,76 27,01 X 27,76 31,07
14 Anna-Romè...der Spoel AV Jahn II X X 27,67 27,67 30,93
15 Amber Slomp AAC `61 24,04 23,72 23,64 24,04 30,78

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Alida van Daalen PAC 15,43 16,34 17,01 X X 16,76 17,01 17,49
2 Jaybre Wau Maastricht 12,74 12,05 13,90 13,23 13,70 14,72 14,72 14,08
3 Danara Stoppels Groningen 12,46 12,98 12,80 12,07 13,66 13,99 13,99 14,82
4 Lotte Haest Spado 12,61 13,54 12,65 12,89 13,30 13,14 13,54 12,96
5 Isabelle Reijman Leiden 12,84 13,31 12,35 12,42 11,37 11,75 13,31 12,20
6 Rozemarie Fokkema Groningen 12,44 11,35 9,87 10,98 12,91 12,20 12,91 13,04
7 Jessamy Roubos AV Zaanland 11,64 12,24 11,48 11,65 11,42 11,21 12,24 12,01
8 Sophie van den Berg AV NOP 12,20 11,65 X 11,96 11,90 X 12,20 13,45
9 Sophia Mulder AV34 12,04 12,15 X 12,15 12,54
10 Jonne Siebrand Isala `96 11,91 11,64 10,85 11,91 12,92
11 Bibienne d...Brabander Olympus `70 10,88 10,33 11,44 11,44 12,03
12 Luca Klumpenhouwer SAV 10,74 10,76 11,32 11,32 12,18
13 Sietske Verkade AAV `36 11,26 11,14 10,74 11,26 11,31
14 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 11,01 10,39 10,35 11,01 11,57
15 Sterre Bal Haag 10,28 9,69 10,97 10,97 11,88

Uitslagen Kogelslingeren 3 kilogram Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ella Meuwissen AV Unitas 54,92 54,30 48,42 X 53,47 57,67 57,67 56,79
2 Audrey Jacobs Scopias X 52,82 X 54,65 X 52,02 54,65 53,91
3 Nienke Overgoor HLLS 44,99 X 39,17 X X 42,07 44,99 42,90
4 Mieke van de Pasch AV Gouda X 34,04 40,92 38,00 38,12 41,44 41,44 37,78
5 Nina Hol AV PEC 1910 38,60 41,24 37,50 35,54 36,63 36,46 41,24 38,17
6 Rozemarie Fokkema Groningen X 36,84 40,37 39,87 X X 40,37 40,82
7 Safira den Oudsten AV Spiridon 38,46 40,05 38,44 39,36 X 37,68 40,05 39,31
8 Arja Pouwels ARV Ilion 40,02 X 35,95 X X X 40,02 38,72
9 Anna Jebose AAC 39,42 X 34,61 39,42 44,72
10 Lilian van Klinken Groningen 38,33 X 39,13 39,13 43,97
11 Emmelie Klooster Phanos X 36,30 X 36,30 41,34
12 Ruth Vogels Rotterdam 33,72 29,97 X 33,72 40,82
13 Danielle Wooning Avantri 32,09 X 30,59 32,09 38,39
14 Fabienne van der Tak PAC 28,44 25,05 26,02 28,44 26,33
15 Rasmillea Latulola HAC `63 27,56 22,04 28,14 28,14 26,96

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam 1.501.551.601.641.681.721.751.781.82ResOBP
1 Sarah van Beilen AV PEC 1910 O O O XO XXX 1,78 1,78
2 Nina Borger AV Unitas O O O O O XO XXX 1,72 1,76
3 Fay Witte KAV Holland O O XXO XXX 1,72 1,80
4 Puck Harms GACH XXO O XXX 1,64 1,65
5 Aniek van Schie HLLM O O O XXO XXX 1,64 1,65
5 Floor Dijkstra AAC `61 O O O XXO XXX 1,64 1,61
7 Sophia Mulder AV34 O O XXO XXO XXX 1,64 1,67
7 Jonne Siebrand Isala `96 O XXO XXO XXX 1,64 1,60
9 Demi Boom PH O O XXX 1,60 1,70
10 Joyce van Welie PAC O XXO O XXX 1,60 1,66
11 Julia Jongejeugd AV Hera O O XXO XXX 1,60 1,61
12 Marijke va...den Broek HLLS O O XXX 1,55 1,60
12 Floor Alessie PH O XXX 1,55 1,65
14 Anne Zuijdgeest PAC O XO XXX 1,55 1,65
15 Sarah van Tuijl Almere `81 O XXX 1,50 1,64
15 Liana Diaoen Rotterdam O XXX 1,50 1,63
15 Rixt ter Woord DVTR O XXX 1,50 1,60

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Nina Borger AV Unitas X 9,55 11,79 11,79 -1.0 m/s11,64
2 Sica Verwasch AV Unitas X 11,25 X 11,43 11,75 11,60 11,75 -1.0 m/s11,84
3 Julia van Dijk JSPR X 10,46 10,71 11,36 X 11,56 11,56 +1.0 m/s10,83
4 Femke Jonker AV Hera X 11,05 10,85 11,19 11,17 11,06 11,19 -2.0 m/s11,29
5 Isis Ferrier Haag 10,64 10,86 11,02 11,03 10,82 X 11,03 -0.8 m/s10,92
6 Meike Verdaasonk Spado 10,47 10,75 10,51 X 10,87 9,53 10,87 +0.7 m/s11,37
7 Floor Alessie PH 10,77 10,76 10,49 10,66 X X 10,77 -1.1 m/s11,11
8 Quinty Verdoodt Leiden 10,38 10,33 10,77 X X X 10,77 -2.3 m/s10,60
9 Silke Oldenkamp AV De Keien 10,58 10,36 10,70 10,70 -0.5 m/s10,37
10 Annemiek van Iersel PH X 9,81 10,57 10,57 -0.7 m/s10,43
11 Jonne van ...r Giessen AAV `36 10,15 10,37 10,26 10,37 -1.5 m/s10,49
12 Hanna van der Zalm PH 10,13 10,33 10,07 10,33 -1.5 m/s10,52
13 Marijke va...den Broek HLLS 10,26 10,18 X 10,26 +1.0 m/s10,76
14 Romee Hermse PAC 9,83 9,90 10,22 10,22 -1.6 m/s10,29
15 Anna Lusthof Olympus `70 9,74 9,68 9,96 9,96 -1.8 m/s10,45

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

# Naam 2.152.302.452.552.652.752.852.953.053.103.153.203.253.303.353.403.453.503.603.753.85ResOBP
1 Kristina Tergau PAC XO - - O - O O XXX 3,75 3,70
2 Mette van der Meer Phanos XO - XXO O XO X- O XXO X- XX 3,40 3,30
3 Sara Bossché PAC O O O O O - O O O O X- XX 3,30 2,91
4 Kira van den Ham HLLS O - XXO - XO X- XX 3,20 3,20
5 Noga Piepenbroek ARV Ilion XO O XXO - XXX 3,05 2,88
6 Sterre Bal Haag O O O XXO XXX 2,95 2,80
7 Joyce Menick HLLM O O O O XXO XXO XXX 2,95 2,42
8 Cindy Jansen Spado O - XO XO XXX 2,85 2,90
9 Sam Schaalje PAC O XO O XXX 2,65 2,60
10 Lieke Cox PAC O O XO XXX 2,65 2,70
11 Mette Elgersma AV Haarlem O O XO XO XXX 2,65 2,70
12 Luna Bernhard AV Sprint O - XXX 2,45 2,80
13 Ilse van der Marel AAV `36 O XO XXX 2,30 2,30
Ilse Hengeveld GACH XXX NM 2,82

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Britt de Blaauw PAC 5,60 X X 5,49 5,86 5,65 5,86 -0.6 m/s5,91
2 Sofie Dokter Groningen 5,70 5,39 X 5,64 X X 5,70 -1.8 m/s5,70
3 Meike Verdaasonk Spado 5,07 5,28 5,58 5,68 5,62 5,48 5,68 -0.5 m/s5,84
4 Ilse Steigenga AV Lionitas 5,54 5,41 5,49 5,11 X 5,52 5,54 +0.8 m/s5,63
5 Sarah van Tuijl Almere `81 5,44 5,49 5,38 5,47 5,33 X 5,49 +0.5 m/s5,50
6 Bente van der Stoel AV34 5,22 5,30 5,44 5,34 5,41 5,49 5,49 -0.9 m/s5,49
7 Sica Verwasch AV Unitas 5,49 5,07 - - 4,75 5,41 5,49 +2.0 m/s5,37
8 Puck Harms GACH X 5,44 5,30 5,19 5,21 5,25 5,44 +0.6 m/s5,45
9 Anouk Schoop AV NOP X 5,08 5,39 5,39 +0.6 m/s5,55
10 Robina Negenman KAV Holland 5,25 5,15 5,22 5,25 +1.2 m/s5,56
11 Fleur Pieters Flevo Delta 5,02 5,12 5,03 5,12 -0.8 m/s5,30
12 Sophia Mulder AV34 5,12 5,02 X 5,12 +0.5 m/s5,36
13 Joyce van Welie PAC 5,08 4,97 5,11 5,11 -0.7 m/s5,28
14 Femke Jonker AV Hera X X 5,02 5,02 -0.9 m/s5,42
15 Liana Diaoen Rotterdam X 4,80 4,84 4,84 -0.9 m/s5,30