Uitslagen 100 meter Meisjes Junior A

# Naam ResReactie OBP
1 Demi van d...ildenberg Eindhoven 11,96Q -0.7 m/s11,82
2 Fréderique Post Haag 12,30Q 0,174+0.0 m/s12,04
3 Janine Verhaar PAC 12,31Q 0,175-1.4 m/s11,95
4 Anduella Kwasiba AV Jahn II 12,40Q 0,195+0.0 m/s12,60
5 Zoë Meyer AV Sprint 12,46q 0,186+0.0 m/s12,10
6 Nynke van den Heuvel AAC 12,57Q -0.7 m/s12,51
7 Kadidja Sangare AAV `36 12,62Q 0,157-1.4 m/s12,43
8 Christel Heuseveldt Climax 12,69q 0,247-1.4 m/s12,54
9 Merle Van Elzakker Spado 12,71 -0.7 m/s12,49
10 Janna Doumpas Eindhoven 12,89 0,209+0.0 m/s12,59
11 Emy Guikema Groningen 12,91 -0.7 m/s12,76
12 Milou Eijsbroek AV Phoenix 12,95 0,187-1.4 m/s12,73
13 Justine Fleming GACH 12,99 -0.7 m/s12,84
14 Silke Vonk AV Sprint 13,26 0,237-1.4 m/s13,04
15 Maeve Zuijlen AV Unitas 13,30 0,152+0.0 m/s13,05
16 Carlijn Helder Clytoneus 13,34 0,280+0.0 m/s13,10
17 Femke Janssen DEM 13,53 0,235-1.4 m/s13,28
18 Shannon Wempe AV34 13,90 -0.7 m/s13,60
19 Amina Schellekens Phanos 13,99 -0.7 m/s13,68

Uitslagen 100 meter finale Meisjes Junior A

# Naam Res Qm
1 Demi van d...ildenberg Eindhoven 11,82 +0.0 m/s11,96
2 Janine Verhaar PAC 12,16 +0.0 m/s12,31
3 Fréderique Post Haag 12,20 +0.0 m/s12,30
4 Zoë Meyer AV Sprint 12,35 +0.0 m/s12,46
5 Anduella Kwasiba AV Jahn II 12,37 +0.0 m/s12,40
6 Christel Heuseveldt Climax 12,69 +0.0 m/s12,69
7 Nynke van den Heuvel AAC 13,04 +0.0 m/s12,57
Kadidja Sangare AAV `36 DNS 12,62

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior A

# Naam ResReactie OBP
1 Femke Bol Altis 24,09Q 0,236+0.9 m/s25,09
2 Zoë Sedney ARV Ilion 24,32Q +2.8 m/s23,71
3 Christel Heuseveldt Climax 25,19q +2.8 m/s25,85
4 Zoë Meyer AV Sprint 25,51q 0,185+0.9 m/s25,42
5 Janine Verhaar PAC 25,59Q 0,212+2.8 m/s25,00
6 Yara Linnekamp PH 25,85q +2.8 m/s25,85
7 Anouk Rensink AV Unitas 25,91 0,151+2.8 m/s25,86
8 Merle Van Elzakker Spado 26,05 +2.8 m/s26,37
9 Justine Fleming GACH 26,23 0,216+0.9 m/s26,25
10 Emy Guikema Groningen 26,46 0,245+2.8 m/s26,37
11 Silke Vonk AV Sprint 26,46 0,176+2.8 m/s25,84
12 Janna Doumpas Eindhoven 26,51 0,262+0.9 m/s25,98
13 Anne Kerklaan Voorne 26,59 +2.8 m/s26,62
14 Sanne Cornelissen AL73 26,74 0,247+0.9 m/s27,76
15 Femke Janssen DEM 27,00 0,228+0.9 m/s27,28
16 Juliëtte Pluimert De Spartaan 27,02 0,215+2.8 m/s27,08
17 Eva Stienstra HAC `63 27,59 0,251+2.8 m/s28,06
18 Shannon Wempe AV34 29,51 +2.8 m/s29,37

Uitslagen 200 meter finale Meisjes Junior A

# Naam ResReactie Qm
1 Zoë Sedney ARV Ilion 23,63 0,192-0.1 m/s24,32
2 Femke Bol Altis 23,79 0,214-0.1 m/s24,09
3 Janine Verhaar PAC 24,76 0,177-0.1 m/s25,59
4 Zoë Meyer AV Sprint 24,84 0,204-0.1 m/s25,51
5 Christel Heuseveldt Climax 25,32 0,218-0.1 m/s25,19
6 Yara Linnekamp PH 25,92 0,279-0.1 m/s25,85

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior A

# Naam ResReactieOBP
1 Fréderique Post Haag 57,27Q 0,22756,14
2 Bregje Sloot De Liemers 58,97Q 0,16656,39
3 Doris van der Knaap Haag 59,90Q 0,2391:00,63
4 Lianne Holtermann Ciko `66 1:00,59Q 0,21756,63
5 Justine Fleming GACH 1:01,23q 0,1751:03,43
6 Sanne de Ruiter Clytoneus 1:01,43Q 0,23858,98
7 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 1:01,56Q 0,30658,95
8 Jonne Walstra Phanos 1:01,69Q 0,33256,87
9 Eline Schwietert Ciko `66 1:02,11Q 0,32357,51
10 Janna van Burik Haag 1:02,19q 0,3531:03,83
11 Hieke Böhm De Spartaan 1:02,49q 0,2581:02,51
12 Eva Stienstra HAC `63 1:02,74q 0,2151:01,50
13 Esther van der Pijl Haag 1:02,99 0,2241:02,38
14 Leonie Wierenga SAV 1:03,35 1:01,32
15 Febora Ridder Castricum 1:03,53 0,3211:03,00
16 Channelyn ...rosiussen RTE 1:04,13 0,2051:05,38
17 Hannah Cranen Swift 1:04,27 0,3231:03,07
18 Naomi Doves AV Zuidwal 1:04,88 0,2491:02,66
19 Ella Van Veen AV Statina 1:07,32 0,2181:05,78
20 Maysoun Juliana PAC 1:08,86 0,4751:07,75

Uitslagen 400 meter halve finale Meisjes Junior A

# Naam ResReactieQm
1 Fréderique Post Haag 57,44Q 0,25857,27
2 Eline Schwietert Ciko `66 57,47Q 0,2321:02,11
3 Lianne Holtermann Ciko `66 57,59Q 0,2731:00,59
4 Jonne Walstra Phanos 57,61q 0,3221:01,69
5 Bregje Sloot De Liemers 57,70Q 0,18458,97
6 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 59,46q 0,3271:01,56
7 Doris van der Knaap Haag 59,75 0,24359,90
8 Sanne de Ruiter Clytoneus 1:00,06 0,2871:01,43
9 Janna van Burik Haag 1:01,97 0,2841:02,19
10 Eva Stienstra HAC `63 1:02,21 0,2081:02,74
11 Justine Fleming GACH 1:03,12 0,5281:01,23
12 Hieke Böhm De Spartaan 1:05,92 0,2131:02,49

Uitslagen 400 meter finale Meisjes Junior A

# Naam ResReactieQm
1 Bregje Sloot De Liemers 55,89 0,20357,70
2 Fréderique Post Haag 56,06 0,23657,44
3 Lianne Holtermann Ciko `66 56,86 0,22457,59
4 Jonne Walstra Phanos 57,44 0,30957,61
5 Eline Schwietert Ciko `66 57,53 0,46357,47
6 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 59,85 0,23259,46

Uitslagen 800 meter finale Meisjes Junior A

# Naam ResQm
1 Bregje Sloot De Liemers 2:22,09 2:17,92
2 Kirsten Otten AKU 2:22,49 2:20,08
3 Annet Fledderus SPWS 2:23,61 2:20,97
4 Roos van Elk Leiden 2:24,02 2:21,20
5 Ilse Kamphuis Castricum 2:24,60 2:21,75
6 Bobet Kloosterman Leiden 2:25,08 2:21,65
7 Noor Kuilboer AV Hera 2:25,14 2:21,82
8 Aylan Menick Leiden 2:26,27 2:21,81

Uitslagen 1500 meter finale Meisjes Junior A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 5000 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Roos Blokhuis AV Passaat 18:14,02 9:40,82
2 Ynte Biemans TRTL 18:18,98 17:48,96
3 Elsa Rijpstra AV Lionitas 18:21,54 18:24,00
4 Iris Velting HAC `63 18:44,23 9:57,34
5 Isa Leen Olympus `70 18:44,76 10:27,73
6 Terra Muntjewerff Ciko `66 19:04,11 17:55,26
Anne van Heeckeren VRT DNF 18:14,16

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Meisjes Junior A

# Naam ResReactie OBP
1 Zoë Sedney ARV Ilion 13,66Q 0,162+0.4 m/s13,97
2 Joyce Schumacher AV 1923 13,98Q 0,197+0.6 m/s14,17
3 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 15,10Q 0,158+0.6 m/s14,46
4 Merle Van Elzakker Spado 15,29Q 0,228+0.4 m/s14,97
5 Nikki Boon Flevo Delta 15,31Q 0,232+0.6 m/s15,29
6 Yara Linnekamp PH 15,35Q 0,295+0.4 m/s14,96
7 Hieke Böhm De Spartaan 15,88q 0,244+0.4 m/s16,52
8 Denice Jacobs Scopias 15,91q 0,169+0.4 m/s15,58
9 Danique de Haan DVTR 16,02 0,244+0.6 m/s15,05
10 Emy Guikema Groningen 16,06 0,203+0.4 m/s15,84
11 Chantal Kruit AV Gouda 16,11 0,219+0.6 m/s16,30
12 Annerice ...kker - YC Phanos 16,36 0,225+0.6 m/s17,15
13 Lieke Blommestein Tempo AV 16,66 0,169+0.4 m/s16,47
14 Anouk Schoute AV Lycurgus 16,67 0,250+0.6 m/s16,38

Uitslagen 100 meter horden (84cm) halve finale Meisjes Junior A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 100 meter horden (84cm) finale Meisjes Junior A

# Naam ResReactie Qm
1 Zoë Sedney ARV Ilion 13,83 0,197+0.4 m/s13,66
2 Joyce Schumacher AV 1923 14,08 0,197+0.4 m/s13,98
3 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 14,82 0,175+0.4 m/s15,10
4 Yara Linnekamp PH 15,22 0,260+0.4 m/s15,35
5 Nikki Boon Flevo Delta 15,36 0,165+0.4 m/s15,31
6 Merle Van Elzakker Spado 15,50 0,221+0.4 m/s15,29
7 Denice Jacobs Scopias 15,68 0,154+0.4 m/s15,91
8 Hieke Böhm De Spartaan 17,34 0,228+0.4 m/s15,88

Uitslagen 400 meter horden (76cm) Meisjes Junior A

# Naam ResReactieOBP
1 Femke Frijters PAC 1:00,71Q 58,66
2 Femke Bol Altis 1:00,78Q 0,22055,94
3 Amy Hasselton Spado 1:05,69Q 0,2841:06,31
4 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 1:06,50q 0,2601:07,11
5 Shanna Mol AV Lycurgus 1:06,71Q 1:07,64
6 Anna Oosterwegel DVTR 1:06,72q 1:05,28
7 Sanne Cornelissen AL73 1:07,40 1:08,37
8 Danique de Haan DVTR 1:08,09 0,2241:09,21
9 Sanne van Beek PAC 1:10,29 1:09,66
10 Meike Hartog AV Zaanland 1:10,49 0,2591:09,27
11 Hannah Cranen Swift 1:12,46 1:10,94
12 Anyk Warmerdam U-Track 1:13,45 0,2711:12,10

Uitslagen 400 meter horden (76cm) finale Meisjes Junior A

# Naam ResReactieQm
1 Femke Bol Altis 57,87 0,2331:00,78
2 Femke Frijters PAC 1:01,62 0,2741:00,71
3 Amy Hasselton Spado 1:04,39 0,2991:05,69
4 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 1:04,98 0,3491:06,50
5 Shanna Mol AV Lycurgus 1:05,20 0,2301:06,71
6 Anna Oosterwegel DVTR 1:11,56 0,2661:06,72

Uitslagen 3000 meter steeple Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Anouk van Gils Spado 11:08,70 11:13,33
2 Madelief Kok Triathlon 11:22,44 11:13,30
3 Sanne van Beek PAC 12:38,89 12:40,04

Uitslagen Speerwerpen 600 gram Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Tosca Smit Haag 43,46 45,82 42,59 44,61 48,89 44,34 48,89 49,04
2 Diede van der Meer Isala `96 42,53 X 37,65 38,01 41,15 39,86 42,53 43,61
3 Nikki Boon Flevo Delta 39,15 39,78 37,14 37,17 36,92 X 39,78 39,79
4 Janice Zomerman Flevo Delta 36,98 39,11 39,56 34,75 35,51 37,53 39,56 43,18
5 Hieke Böhm De Spartaan 31,67 38,47 35,56 34,79 38,74 37,07 38,74 37,88
6 Lara Owobowale De Spartaan X X 37,60 37,74 38,53 29,74 38,53 39,47
7 Lynn van Zijl DVTR 37,00 37,05 38,28 35,81 35,89 35,35 38,28 42,59
8 Liset Kolkman AV Edam 36,20 35,92 36,19 34,26 33,49 X 36,20 38,91
9 Camille Van de Brug PAC 35,15 35,07 36,20 36,20 42,47
10 Noëlle Roorda Phanos 31,82 29,22 34,42 34,42 34,71
11 Willeke Stuijt AV Edam 33,38 32,36 32,51 33,38 32,66
12 Elsa de Lange SPOB 29,88 29,72 32,34 32,34 34,44
13 Annerice ...kker - YC Phanos 29,11 30,19 X 30,19 30,95
14 Tessa Smits AV Sprint 29,05 29,58 29,98 29,98 33,76
15 Rachel van der Veek De Spartaan 29,25 26,79 27,29 29,25 31,73
16 Anouck Jansen Pijnenburg 28,57 X X 28,57 30,15

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen 41,73 X 53,51 57,44 X 61,33 61,33 59,02
2 Janneke Pluimes Scorpio X 50,63 47,43 43,35 44,91 51,85 51,85 52,04
3 Dara Obot Haag 48,58 44,89 38,46 X 39,17 X 48,58 49,37
4 Jenny Nzounda U-Track X X 45,86 X 42,32 X 45,86 45,24
5 Lotte Smink PAC 43,11 44,71 42,25 X 40,54 38,98 44,71 42,91
6 Leonie Keppel AV Hera 32,71 38,73 37,00 38,17 37,05 39,95 39,95 40,44
7 Willeke Stuijt AV Edam 35,08 36,20 36,88 X 37,51 X 37,51 40,69
8 Maud van Hoorn PH X 35,33 36,89 X 35,19 35,91 36,89 39,81
9 Kirsten Kerkhof Spartacus 33,63 34,10 33,06 34,10 33,95
10 Manon Lutt AV Caesar X 26,49 30,22 30,22 32,13

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen 16,20 16,86 X X 17,23 16,62 17,23 17,53
2 Jenny Nzounda U-Track X X 11,89 13,81 15,18 X 15,18 13,95
3 Janneke Pluimes Scorpio 13,19 13,13 13,27 13,52 13,55 13,70 13,70 12,11
4 Nikki Boon Flevo Delta 12,42 12,36 12,50 11,89 12,59 X 12,59 12,26
5 Leonie Keppel AV Hera 10,59 11,87 11,73 11,47 11,20 11,05 11,87 11,67
6 Willeke Stuijt AV Edam 10,94 10,81 11,18 10,66 10,54 11,03 11,18 11,05
7 Manon Lutt AV Caesar 10,49 11,11 11,08 X X 11,03 11,11 10,97
8 Annerice ...kker - YC Phanos 10,86 10,77 10,54 10,90 10,53 10,75 10,90 10,95
9 Eveline de Jong De Spartaan 10,04 10,86 9,97 10,86 11,28
10 Kirsten Kerkhof Spartacus 9,04 X 9,91 9,91 10,21

Uitslagen Kogelslingeren 4 kilogram Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen X 57,13 53,73 X 58,15 X 58,15 57,89
2 Judith Essemiah AV Feniks 47,05 53,09 51,55 X X 50,99 53,09 55,99
3 Lotte Smink PAC 48,00 X 42,04 46,68 47,27 46,82 48,00 49,30
4 Bowien Snepvangers DJA 38,13 38,79 40,20 38,91 39,20 42,84 42,84 40,03
5 Danique De Brabander Olympus `70 40,33 39,03 38,80 38,01 40,97 40,66 40,97 41,64
6 Denice Jacobs Scopias X 31,13 32,50 32,50 X 27,75 32,50 32,49
7 Maaike Westerdijk Flevo Delta 29,17 X 30,79 29,88 27,94 27,66 30,79 37,33
8 Marije Salverda Isala `96 22,87 X 26,92 25,52 26,22 23,68 26,92 29,73

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior A

# Naam 1.401.451.501.551.601.631.661.691.721.75ResOBP
1 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus O O O XO XO XXX 1,72 1,71
2 Amy Hasselton Spado O O XO O XO XXX 1,69 1,69
3 Annabelle Emmen AV Sprint O XO O O XXX 1,66 1,68
4 Lotte Houtman PH O O XO XO O XXX 1,66 1,65
5 Rosa Westra AAC O O O O XXX 1,55 1,55
5 Tirza Meijer AAV `36 O O O XXX 1,55 1,55
7 Eveline de Jong De Spartaan XO XXO XXX 1,55 1,57
7 Chantal Kruit AV Gouda XO XXO XXX 1,55 1,60
7 Claudy Nouws THOR O XO XXO XXX 1,55 1,60
7 Floor van den Brink DVTR O XO XXO XXX 1,55 1,60

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Kellynsia Leerdam U-Track 12,08 12,29 - 11,59 - - 12,29 +2.5 m/s11,69
2 Edikan Ekpo Haag 11,67 11,65 11,46 11,44 X 11,55 11,67 +1.1 m/s11,68
3 Louiza Kruiswijk AV Atverni 10,88 11,47 11,64 11,60 11,67 11,51 11,67 +2.5 m/s11,61
4 Jokèh Engelhart AAV `36 10,26 11,12 10,97 10,95 10,95 10,90 11,12 +0.7 m/s10,63
5 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 10,19 10,47 10,63 X 10,62 10,45 10,63 +2.7 m/s10,52
6 Sophie Jebose AAC 10,16 10,55 10,04 X 10,01 9,95 10,55 +3.2 m/s11,24
7 Amy Brendel AV Unitas 10,07 10,42 10,23 9,80 10,14 10,31 10,42 -1.0 m/s10,36
8 Isis Beentjes DEM 10,38 9,89 10,32 9,98 9,86 10,03 10,38 +0.9 m/s10,19
9 Janaisa Baah PAC X 10,23 10,04 10,23 +0.8 m/s10,19

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior A

# Naam 3.003.103.203.303.403.503.603.653.703.803.853.903.95ResOBP
1 Karlijn Schouten Fortius O O XXO - XO - XO - XXX 3,85 3,85
2 Fleur van der Linden PH O O - O XXO - X- XX 3,80 3,90
3 Saskia van der Boor Fortius O O XO O O XXX 3,60 3,60
4 Nanah Fung-Loy ARV Ilion O - XO O XXO XX- X 3,60 3,40
5 Wendy Van Nes Phanos O O O O XXX 3,40 3,51
6 Samar Ahmed HLLS O O XO XXX 3,20 3,30
7 Sophie Jebose AAC XO O XXX 3,10 3,28
Marjolein Klaren MPM XXX NM 3,20

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Pauline Hondema AV Lycurgus X X 5,47 6,12 X 5,91 6,12 +0.7 m/s6,00
2 Joyce Schumacher AV 1923 5,73 5,88 X 5,91 X 5,38 5,91 -0.5 m/s6,01
3 Jorinde van Klinken Groningen 5,32 5,42 5,67 - 2,52 5,59 5,67 +1.3 m/s5,85
4 Nynke van den Heuvel AAC 5,66 5,65 5,57 5,57 5,53 5,58 5,66 -0.5 m/s5,82
5 Nikki Boon Flevo Delta 5,32 X 5,39 5,53 5,58 5,42 5,58 -0.5 m/s5,80
6 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 5,18 5,36 X X 5,40 5,56 5,56 -0.9 m/s5,60
7 Amy Hasselton Spado 5,54 X 5,18 X 5,51 5,45 5,54 +0.6 m/s5,72
8 Yara Linnekamp PH X 5,16 4,97 X 5,01 5,13 5,16 +1.3 m/s5,60
9 Jokèh Engelhart AAV `36 5,06 4,84 5,06 5,06 +0.8 m/s5,22
10 Eveline de Jong De Spartaan X 4,76 X 4,76 +0.9 m/s5,18
11 Tirza Meijer AAV `36 4,46 4,73 4,18 4,73 +2.0 m/s4,92
12 Amina Schellekens Phanos 4,67 X 4,70 4,70 +2.8 m/s5,26
Annerice ...kker - YC Phanos X X X NM 4,93