Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

# Naam ResReactie OBP
1 Keitharo ...sterwolde Phanos 11,09Q 0,183+0.2 m/s10,68
2 Gino van Wijk AV Lycurgus 11,32Q 0,154-2.2 m/s10,64
3 Isiah Emanuelson PAC 11,33Q 0,199+0.2 m/s10,86
4 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 11,42Q 0,193-1.1 m/s10,86
5 Ties van Beek AV Sprint 11,42Q -0.8 m/s11,34
6 Mika Brouwer DKEV 11,47Q 0,329+0.2 m/s11,58
7 Jan Roelof Veyer Start `78 11,48Q 0,215+0.2 m/s11,47
8 Kosheen Miran Groningen 11,51Q -0.8 m/s11,10
9 Nsikak Ekpo Haag 11,53Q 0,177-0.6 m/s11,04
10 Cédric Fini AV Wijchen 11,55Q 0,187+0.2 m/s11,43
11 Jasper Oele PAC 11,57Q 0,230+0.2 m/s11,55
12 Jesse van Heijningen AV34 11,58Q 0,194-1.1 m/s11,57
13 Maurice Afognon ARV Ilion 11,60Q 0,177-1.1 m/s11,47
14 Marnix van der Burg Leiden 11,62Q 0,190-0.6 m/s11,38
15 Marijn Sloot AV Fortuna 11,73q 0,157+0.2 m/s11,86
16 Tobias van Ee GACH 11,73Q -0.8 m/s11,65
17 Milan Sonnemans Helden 11,74q 0,190+0.2 m/s11,78
18 Lars Dauw ARV Ilion 11,76Q 0,183-0.6 m/s11,63
19 Robin van Kooij PAC 11,80q 0,237-1.1 m/s11,75
20 Marien Sips AV `40 11,81q 0,130-1.1 m/s11,83
21 Max Botschuijver Climax 11,82q -0.8 m/s11,71
22 Romello Christiaan AV Hera 11,90Q 0,224-2.2 m/s11,53
23 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 11,92q 0,211+0.2 m/s12,08
24 Enrique van Velzen PAC 11,94 -0.8 m/s11,98
25 Tim den Brave AAV `36 11,95 0,338+0.2 m/s12,15
26 Bart Van Zandwijk AV Atverni 11,96Q 0,170-2.2 m/s11,79
27 Timo den Hollander GVAC 11,99 0,162+0.2 m/s11,75
28 Dylan van Huizen SPWS 12,00 0,189+0.2 m/s11,80
29 Tigo Mesie AV34 12,03 0,197-0.6 m/s11,72
30 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 12,09 -0.8 m/s12,25
31 Stephen Haakmat AV Hera 12,09 0,200-2.2 m/s11,78
32 Thomas Bos AV Zeewolde 12,10 0,198+0.2 m/s12,04
33 Tobias Steevensz AV Passaat 12,11 0,198-2.2 m/s11,54
34 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 12,17 0,191-0.6 m/s12,22
35 Tomaz I Rooth Phanos 12,18 0,194-1.1 m/s12,07
36 Florian Va...er Dussen AV Impala 12,21 0,275-0.6 m/s11,87
37 Milan Mesie AV34 12,22 0,196-1.1 m/s12,18
38 Karunzio Koulen DEM 12,24 -0.8 m/s11,96
39 Nathan Wolff Phanos 12,25 0,147-0.6 m/s12,00
39 Damian Willems AV Jahn II 12,25 0,235-2.2 m/s12,09
41 Miro van Wieringen GACH 12,27 0,176-2.2 m/s12,13
42 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 12,38 0,160+0.2 m/s12,22
43 Lucas Man GACH 12,47 -0.8 m/s12,33
44 Noa Struyve DEM 12,75 0,202-0.6 m/s12,49

Uitslagen 100 meter halve finale Jongens Junior B

# Naam ResReactie Qm
1 Gino van Wijk AV Lycurgus 10,95Q +0.0 m/s11,32
2 Keitharo ...sterwolde Phanos 10,97Q 0,176-1.6 m/s11,09
3 Nsikak Ekpo Haag 11,11Q 0,157-1.6 m/s11,53
4 Isiah Emanuelson PAC 11,13Q 0,219-0.3 m/s11,33
5 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 11,13Q +0.0 m/s11,42
6 Kosheen Miran Groningen 11,37Q 0,197-0.3 m/s11,51
7 Marnix van der Burg Leiden 11,38q +0.0 m/s11,62
8 Jan Roelof Veyer Start `78 11,40q +0.0 m/s11,48
9 Ties van Beek AV Sprint 11,45 0,195-0.3 m/s11,42
10 Jasper Oele PAC 11,52 +0.0 m/s11,57
11 Mika Brouwer DKEV 11,54 0,212-1.6 m/s11,47
12 Maurice Afognon ARV Ilion 11,57 0,163-0.3 m/s11,60
13 Jesse van Heijningen AV34 11,59 0,177-0.3 m/s11,58
14 Romello Christiaan AV Hera 11,68 0,171-1.6 m/s11,90
15 Tobias van Ee GACH 11,69 0,223-0.3 m/s11,73
16 Cédric Fini AV Wijchen 11,73 0,160-1.6 m/s11,55
17 Robin van Kooij PAC 11,75 0,251-0.3 m/s11,80
18 Lars Dauw ARV Ilion 11,77 +0.0 m/s11,76
19 Milan Sonnemans Helden 11,82 +0.0 m/s11,74
20 Bart Van Zandwijk AV Atverni 11,86 0,191-1.6 m/s11,96
21 Max Botschuijver Climax 11,88 +0.0 m/s11,82
22 Marien Sips AV `40 11,89 0,171-0.3 m/s11,81
23 Marijn Sloot AV Fortuna 11,94 0,147-1.6 m/s11,73
24 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 12,17 0,206-1.6 m/s11,92

Uitslagen 100 meter finale Jongens Junior B

# Naam Res Qm
1 Keitharo ...sterwolde Phanos 10,84 -0.6 m/s10,97
2 Gino van Wijk AV Lycurgus 10,91 -0.6 m/s10,95
3 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 11,09 -0.6 m/s11,13
4 Isiah Emanuelson PAC 11,10 -0.6 m/s11,13
5 Kosheen Miran Groningen 11,41 -0.6 m/s11,37
6 Marnix van der Burg Leiden 11,42 -0.6 m/s11,38
7 Jan Roelof Veyer Start `78 11,45 -0.6 m/s11,40
Nsikak Ekpo Haag DQ 11,11

Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

# Naam ResReactie OBP
1 Mark Heiden PAC 21,68Q 0,208+1.4 m/s22,21
2 Gino van Wijk AV Lycurgus 22,46Q 0,200+2.5 m/s21,52
3 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 22,53Q 0,189+0.2 m/s22,79
4 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 22,58Q +0.3 m/s22,26
5 Jesse van Heijningen AV34 22,70Q 0,182+0.2 m/s22,79
6 Damian Felter PAC 22,74Q 0,175+1.2 m/s21,98
7 Mark van der Linden Haag 22,74Q 0,189+1.4 m/s22,85
8 Isiah Emanuelson PAC 22,78Q 0,224+2.6 m/s22,07
9 Jonathan Pronk Haag 22,90q 0,201+1.4 m/s23,62
10 Mika Brouwer DKEV 22,97Q 0,261+1.2 m/s23,01
11 DSean Holaman SPWS 23,01Q 0,218+2.6 m/s22,96
12 Romello Christiaan AV Hera 23,02Q +0.3 m/s22,83
12 Robin van Kooij PAC 23,02q 0,158+2.6 m/s23,58
14 Marnix van der Burg Leiden 23,08Q 0,183+1.7 m/s22,31
15 Ties van Beek AV Sprint 23,12Q 0,168+1.7 m/s22,80
16 Jan Roelof Veyer Start `78 23,13Q 0,197+2.5 m/s23,29
17 Bart Van Zandwijk AV Atverni 23,17q 0,224+1.2 m/s24,16
18 Twan van Rijn AAV `36 23,18q 0,194+1.7 m/s23,99
19 Rens de Graauw PH 23,23 +0.3 m/s23,63
20 Tobias Steevensz AV Passaat 23,32 0,213+0.2 m/s23,67
21 Marien Sips AV `40 23,44 0,175+1.7 m/s23,65
22 Stan Atsma HLLS 23,51 0,235+2.5 m/s23,38
23 Florian Va...er Dussen AV Impala 23,60 0,288+0.2 m/s23,89
24 Laurens Jordense GACH 23,65 0,276+2.5 m/s24,18
25 Quinten van Delft Hollandia 23,67 +0.3 m/s24,01
26 Max Botschuijver Climax 23,79 0,219+1.2 m/s23,50
27 Milan Sonnemans Helden 23,84 0,208+1.4 m/s24,11
28 Thomas Bos AV Zeewolde 23,86 0,191+1.2 m/s24,26
29 Enrique van Velzen PAC 23,91 0,209+2.6 m/s24,33
30 Noud van de Mast AV34 23,99 0,234+1.7 m/s24,44
31 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 23,99 0,237+1.4 m/s24,36
32 Winjaris Windster AAC 24,02 0,291+2.5 m/s24,22
33 Karunzio Koulen DEM 24,12 0,257+0.2 m/s24,47
34 Wouter Weijnen VOLO 24,18 0,177+0.2 m/s24,86
35 Miro van Wieringen GACH 24,24 0,174+1.7 m/s24,91
36 Damian Willems AV Jahn II 24,35 +0.3 m/s24,93
37 Jasper Meijerink AV34 24,39 +0.3 m/s24,43
38 Lucas Man GACH 24,44 0,195+2.6 m/s25,85
39 Yoeri Verburg HLLM 24,56 0,286+2.6 m/s24,11
40 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 25,09 0,188+1.4 m/s25,55

Uitslagen 200 meter halve finale Jongens Junior B

# Naam ResReactie Qm
1 Gino van Wijk AV Lycurgus 21,75Q 0,194+0.9 m/s22,46
2 Mark Heiden PAC 21,87Q +1.7 m/s21,68
3 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 22,08Q 0,191+2.4 m/s22,58
4 Damian Felter PAC 22,26q 0,155+0.9 m/s22,74
5 Isiah Emanuelson PAC 22,32q +1.7 m/s22,78
6 Mark van der Linden Haag 22,34q 0,205+2.4 m/s22,74
7 Marnix van der Burg Leiden 22,48 +1.7 m/s23,08
8 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 22,61 0,194+2.4 m/s22,53
9 Jesse van Heijningen AV34 22,82 0,200+0.9 m/s22,70
10 Romello Christiaan AV Hera 22,89 +1.7 m/s23,02
11 DSean Holaman SPWS 22,91 0,171+0.9 m/s23,01
12 Jan Roelof Veyer Start `78 22,92 0,214+0.9 m/s23,13
13 Ties van Beek AV Sprint 22,94 +1.7 m/s23,12
14 Mika Brouwer DKEV 23,02 0,211+2.4 m/s22,97
15 Robin van Kooij PAC 23,20 0,202+2.4 m/s23,02
16 Twan van Rijn AAV `36 23,25 +1.7 m/s23,18
17 Bart Van Zandwijk AV Atverni 23,93 0,229+0.9 m/s23,17
Jonathan Pronk Haag DNF 22,90

Uitslagen 200 meter finale Jongens Junior B

# Naam Res Qm
1 Gino van Wijk AV Lycurgus 21,53 +0.6 m/s21,75
2 Mark Heiden PAC 21,62 +0.6 m/s21,87
3 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 21,99 +0.6 m/s22,08
4 Isiah Emanuelson PAC 22,13 +0.6 m/s22,32
5 Damian Felter PAC 22,81 +0.6 m/s22,26
6 Mark van der Linden Haag 55,19 +0.6 m/s22,34

Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

# Naam ResReactieOBP
1 Joris van den Hoven Altis 50,90Q 0,23651,28
2 Joram van ... Bospoort Climax 51,46Q 0,26251,17
3 Daan Kneppers ARV Ilion 51,69Q 0,29051,05
4 Thomas Bos AV Zeewolde 51,89q 0,17153,65
5 Jochem Ribberink AV Gouda 51,91Q 50,15
6 Mathijs Neijenhuis AL73 52,04Q 0,25852,83
7 Jack Abernethy Eindhoven 52,13Q 0,23151,53
8 Daan Roosenschoon GVAC 52,22Q 52,11
9 Henry van der Ziel VAV 52,28Q 0,19152,05
10 Kosheen Miran Groningen 52,40Q 0,24349,13
11 Jeff Tesselaar AV Hera 52,47q 0,25053,64
12 Quinten van Delft Hollandia 52,48 0,18553,17
13 Stijn Van Essen Altis 52,70 0,24952,09
14 Jim van Keulen Nijmegen 52,72Q 0,21351,78
15 Binne Brok Tempo AV 53,24 0,22054,14
16 Job Visscher Spado 53,61 53,66
17 Tim den Brave AAV `36 53,62 0,22554,54
18 Tijmen van Arkel AAV `36 54,08 0,22054,23
19 Wouter Weijnen VOLO 54,09 0,17655,14
20 Jelle Van der Deure SAV 54,14 0,25154,87
21 Lucas van ...haffelaar AV 1923 54,35 54,18
22 Karunzio Koulen DEM 54,44 0,27156,17
23 Tom Honings LGDR 54,89 54,79
24 Gerwalt Landheer AV Statina 56,77 0,18854,85
25 Willem Bosch SPOB 56,81 0,22156,21
26 Job Geerds AV 1923 1:00,22 0,18850,88
Annes Adimi Leiden DQ 51,84
Jochem van Stijn De Spartaan DQ 55,27

Uitslagen 400 meter finale Jongens Junior B

# Naam ResReactieQm
1 Jochem Ribberink AV Gouda 49,70 0,19350,61
2 Kosheen Miran Groningen 49,95 0,16650,70
3 Mathijs Neijenhuis AL73 50,94 0,27651,17
4 Joram van ... Bospoort Climax 50,99 0,23950,52
5 Daan Kneppers ARV Ilion 51,10 0,22650,71
6 Joris van den Hoven Altis 51,35 0,24151,22

Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Jesse Fokkenrood U-Track 2:02,09Q 1:55,89
2 Yassine Bouaziz AV34 2:02,85Q 2:03,04
3 Teun ter Haar Nijmegen 2:03,23Q 2:00,51
4 Jarno Jansen AV PEC 1910 2:03,40q 2:04,03
5 Beer Harms Phanos 2:03,53Q 1:59,63
6 Alex Taal PAC 2:03,60q 2:01,91
7 Jesse Scheltema Castricum 2:03,70Q 1:58,38
8 Lars Philipsen AV Hera 2:04,41 2:01,88
9 Yohahnnes Hiensch Phanos 2:04,44Q 2:05,00
10 Luc Krawczyk Scopias 2:04,53 2:02,82
11 Job Visscher Spado 2:05,04 2:02,20
12 Gijs de Haan PAC 2:05,15 2:04,90
13 Timo Hoogendoorn U-Track 2:05,17 2:02,16
14 Eyoel Hiensch Phanos 2:05,50 2:05,42
15 Christophe...an Altena Phanos 2:05,53 2:06,01
16 Tijmen van Arkel AAV `36 2:05,54 2:03,07
17 Thijmen van Leeuwen SAV 2:05,68 2:03,98
18 Brik van Dusseldorp Atledo 2:06,15 1:59,07
19 Daan Verlinden AV Fortuna 2:06,29 2:06,59
20 Ernson van den Bos Scorpio 2:06,39 2:03,29
21 Matthijs van Schaik Clytoneus 2:06,55 2:06,36
22 Nelson Johnson Haag 2:06,68 2:04,02
23 Gijs van de Wetering De Gemzen 2:07,11 2:04,58
24 Jona Wong Chung AV 1923 2:07,52 2:06,44
25 Seb - Wals AV Lycurgus 2:07,88 2:05,24
26 Thijs Zoon Flevo Delta 2:08,52 2:02,46
27 Jeroen Paymans AV Cifla 2:08,80 2:06,39
28 Mark Dullaart Haag 2:08,93 2:06,39
29 Thomas Reining AV PEC 1910 2:09,44 2:03,63
Bram Veldhuizen Scorpio DQ 2:02,94

Uitslagen 800 meter finale Jongens Junior B

# Naam ResQm
1 Jesse Fokkenrood U-Track 2:00,50 2:02,09
2 Beer Harms Phanos 2:01,51 2:03,53
3 Yassine Bouaziz AV34 2:02,04 2:02,85
4 Jesse Scheltema Castricum 2:02,40 2:03,70
5 Teun ter Haar Nijmegen 2:03,26 2:03,23
6 Jarno Jansen AV PEC 1910 2:03,62 2:03,40
7 Yohahnnes Hiensch Phanos 2:03,82 2:04,44
8 Alex Taal PAC 2:07,64 2:03,60

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Hakim Riadi AAV SISU 4:13,52Q 4:15,39
2 Stefan Nillessen AV Cifla 4:13,66Q 4:02,40
3 Luuk Verbaandert Eindhoven 4:14,16Q 4:09,67
4 Max van Groeningen GACH 4:14,31Q 4:05,48
5 Jesse Fokkenrood U-Track 4:14,83Q 3:55,32
6 Jan Hiltjesdam AV Rijssen 4:15,27q 4:11,24
7 Mads Meijer de Sprinter 4:15,43Q 4:08,71
8 Farhaan Abdi ali Hanzesport 4:16,69Q 4:07,00
9 Wouter van den Akker ATC `75 4:17,28Q 4:15,82
10 Nelson Johnson Haag 4:17,62q 4:15,75
11 Tijmen Wisselink AV Argo 4:17,63q 4:14,72
12 Jesse Scheltema Castricum 4:19,12q 4:13,07
13 Tjebbe Hemler PAC 4:19,62 4:23,73
14 Natnael Meij PAC 4:20,58 4:16,64
15 Pepijn Oron HLLS 4:20,99 4:27,97
16 Mischa Hermans AV Unitas 4:21,01 4:14,06
17 William Knol U-Track 4:22,76 4:19,89
18 Aike van der Lei AV Edam 4:23,43 4:29,28
19 Pjotr Dolfsma VRT 4:24,11 4:23,79
20 Nick Kerkhof HAC `63 4:24,50 4:29,04
21 Jip Janissen VRT 4:24,69 4:21,77
22 Max van Liempdt Almere `81 4:24,90 4:26,96
23 Rob Nijssen AV Hylas 4:25,70 4:22,95
24 Jeroen Paymans AV Cifla 4:25,89 4:32,75
25 Jamie Verhagen Groningen 4:26,17 4:28,03
26 Mark Dullaart Haag 4:26,92 4:27,24
27 Primo Beekhuis Haag 4:29,64 4:29,68
28 Karsten van Ommen Isala `96 4:30,85 4:28,76
29 Piet van Vuuren DEM 4:36,26 4:25,85
30 Viggo Parol Triathlon 4:36,59 4:24,76

Uitslagen 110 meter horden (91cm) Jongens Junior B

# Naam ResReactie OBP
1 Mark Heiden PAC 13,76Q +0.7 m/s13,44
2 Matthew Sophia Rotterdam 14,10Q 0,184+0.2 m/s13,64
3 Timme Koster AV Trias 14,50Q 0,204+0.3 m/s14,17
4 Mees Kappert AV Salland 14,55Q 0,207+0.3 m/s15,02
5 Peter de Kruyff HLLS 14,55Q +0.7 m/s14,75
6 Ties van Beek AV Sprint 14,56q 0,163+0.3 m/s14,41
7 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 14,57Q 0,187+0.2 m/s14,84
8 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 15,00q +0.7 m/s14,81
9 Jonathan Pronk Haag 15,19 0,176+0.2 m/s15,39
10 Jip Haest Spado 15,33 0,163+0.3 m/s15,35
11 Rens de Graauw PH 15,69 +0.7 m/s15,97
12 Tomaz I Rooth Phanos 15,75 0,180+0.2 m/s16,35
13 Miro van Wieringen GACH 16,02 0,215+0.2 m/s16,67
14 Lucas van Bochoven Climax 16,11 0,184+0.3 m/s16,48
15 Yoeri Verburg HLLM 16,53 0,246+0.3 m/s16,51
16 Quinten Wormer Haag 17,15 +0.7 m/s16,05
17 Kyan Krol AAV `36 17,19 +0.7 m/s17,93
18 Ronin van der Holst PAC 17,33 +0.7 m/s16,81
Mark van der Linden Haag DQ 14,72

Uitslagen 110 meter horden (91cm) halve finale Jongens Junior B

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 110 meter horden (91cm) finale Jongens Junior B

# Naam Res Qm
1 Mark Heiden PAC 13,33 +0.2 m/s13,76
2 Matthew Sophia Rotterdam 13,73 +0.2 m/s14,10
3 Timme Koster AV Trias 13,97 +0.2 m/s14,50
4 Mees Kappert AV Salland 14,27 +0.2 m/s14,55
5 Ties van Beek AV Sprint 14,37 +0.2 m/s14,56
6 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 14,46 +0.2 m/s14,57
7 Peter de Kruyff HLLS 14,50 +0.2 m/s14,55
8 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 15,12 +0.2 m/s15,00

Uitslagen 400 meter horden (84cm) Jongens Junior B

# Naam ResReactieOBP
1 Jeff Tesselaar AV Hera 56,92Q 0,20857,29
2 Daan Kneppers ARV Ilion 57,00q 0,27457,37
3 Annes Adimi Leiden 57,67Q 0,32456,65
4 DSean Holaman SPWS 57,98q 0,26257,89
5 Jochem Ribberink AV Gouda 58,38Q 0,22155,00
6 Stan Atsma HLLS 1:00,25q 0,2831:00,01
7 Chris Wieles SCSP 1:00,69 0,2851:00,86
8 Luka Bakrac AV 1923 1:02,13 0,1501:08,35
9 Quinten Wormer Haag 1:02,18 0,2301:01,29
10 Jochem van Stijn De Spartaan 1:02,56 0,2091:01,13
11 Laurens Jordense GACH 1:02,60 0,2721:01,06
12 Heiko Rotteveel AAV `36 1:03,31 0,2021:02,37
13 Maurits Dekker Leiden 1:05,32 1:02,10
14 Willem Jongsma AV Impala 1:05,55 0,2501:04,05
15 Joran van der Stoep DEM 1:06,96 0,2691:08,44

Uitslagen 400 meter horden (84cm) finale Jongens Junior B

# Naam ResReactieQm
1 Jochem Ribberink AV Gouda 54,39 0,18958,38
2 Annes Adimi Leiden 55,50 0,24457,67
3 Jeff Tesselaar AV Hera 55,79 0,24256,92
4 DSean Holaman SPWS 55,80 0,27157,98
5 Daan Kneppers ARV Ilion 56,65 0,26957,00
6 Stan Atsma HLLS 59,99 1:00,25

Uitslagen Speerwerpen 700 gram Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Willem Veldpaus HLLS 58,55 X X 60,45 52,55 54,76 60,45 60,95
2 Thomas Knoop Typhoon 55,10 X 56,41 58,65 X 57,97 58,65 58,70
3 Jeroen van het Hof AV Edam 58,21 56,87 53,10 55,81 56,40 X 58,21 50,66
4 Mark van der Linden Haag 54,59 55,61 47,52 X 57,12 55,55 57,12 49,59
5 Robbert Maas Spado 49,94 X X 46,61 51,38 53,53 53,53 48,57
6 Bent Braker AV Gouda 49,28 53,52 X 43,99 51,85 50,03 53,52 56,15
7 Mats Merkelbach PH 44,70 43,39 50,48 47,57 X 48,25 50,48 54,17
8 Diede Mieras AV 1923 47,32 48,81 X 48,04 46,50 - 48,81 52,68
9 Carlo Schoonen HAC 48,74 47,60 X 48,74 54,70
10 Marijn Van Duijn ARV Ilion 48,72 48,56 42,10 46,31 48,20 - 48,72 51,57
11 Hugo Jansen Clytoneus 47,00 46,58 45,68 47,00 56,95
12 Brend Baak AV PEC 1910 44,13 45,25 X 45,25 48,27
13 Luka Bakrac AV 1923 44,38 X X 44,38 49,63
14 Perry Severijnse Almere `81 44,12 41,70 X 44,12 49,86
15 Peter de Kruyff HLLS X 42,31 41,48 42,31 49,56

Uitslagen Discuswerpen 1,5 kilogram Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ruben Rolvink Olympus `70 53,35 X X 54,40 56,02 52,03 56,02 50,72
2 Sebastiaan Bonte AV Hera 51,48 42,63 53,09 39,46 53,55 43,48 53,55 52,39
3 Teun de Koning AV Lycurgus X X 40,70 50,87 48,26 X 50,87 48,46
4 Matyas Kerekgyarto Swift 48,69 47,61 47,57 48,90 45,42 X 48,90 48,77
5 Thomas Knoop Typhoon 36,79 35,36 38,83 34,46 43,67 41,33 43,67 43,27
6 Daan Roosenschoon GVAC X X 40,82 41,49 40,16 40,72 41,49 40,47
7 Sam van Dijk AV Lycurgus 38,44 39,99 X 35,70 38,61 X 39,99 40,46
8 Chuck Pols PH X 37,09 X X 38,70 38,45 38,70 36,34
9 Tobias van Ee GACH X X 36,22 36,22 43,06
10 Koen Zandvliet Scorpio 36,11 X X 36,11 43,39
11 Marten Prince Altis X 33,92 X 33,92 44,27
12 Rutger Hoekstra Heerenveen 33,28 31,18 X 33,28 32,53
13 Sonny Meijers AAC 32,99 X X 32,99 42,24
14 Benjamin ...bbelstein PH 30,76 30,34 30,97 30,97 30,49
15 Robin van der Stege Flevo Delta X 26,64 X 26,64 33,61

Uitslagen Kogelstoten 5 kilogram Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Matyas Kerekgyarto Swift 17,83 18,08 X 17,81 18,70 18,68 18,70 17,49
2 Teun de Koning AV Lycurgus 16,22 X 15,42 16,77 17,93 17,73 17,93 16,51
3 Ruben Rolvink Olympus `70 15,95 16,80 16,72 16,88 16,46 17,05 17,05 16,68
4 Sebastiaan Bonte AV Hera 15,23 15,36 14,99 15,84 15,57 16,28 16,28 16,57
5 Marten Prince Altis X X 13,81 14,93 X 14,92 14,93 14,28
6 Piter Nijboer Groningen 12,65 14,08 14,24 14,12 14,45 14,70 14,70 14,26
7 Chuck Pols PH 13,05 13,29 12,94 12,62 X X 13,29 12,17
8 Sven Hazenoot De Spartaan 12,91 12,86 12,82 13,19 12,71 13,27 13,27 12,26
9 Romke Wielstra AV NOP 11,13 11,85 12,49 12,49 12,75
10 Koen Zandvliet Scorpio 11,17 11,30 12,27 12,27 12,69
11 Sam van Dijk AV Lycurgus 11,54 11,91 X 11,91 12,29
12 Jasper Meijerink AV34 10,62 11,81 10,61 11,81 12,30
13 Brend Baak AV PEC 1910 11,29 11,48 10,65 11,48 11,62
Sonny Meijers AAC X X X NM 14,58

Uitslagen Kogelslingeren 5 kilogram Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Matyas Kerekgyarto Swift 55,43 X 56,62 56,36 X X 56,62 53,84
2 Teun de Koning AV Lycurgus X X X 53,21 X 55,24 55,24 59,40
3 Floris Smink AC TION X 50,67 X 50,17 50,31 51,06 51,06 53,17
4 Sonny Meijers AAC 46,40 X 49,38 48,74 X 45,37 49,38 50,30
5 Piter Nijboer Groningen 47,89 46,98 47,39 47,18 47,98 X 47,98 49,42
6 Sebastiaan Keijzer AAV `36 29,91 28,61 X 31,04 X X 31,04 33,03

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam 1.701.751.801.831.861.891.911.931.951.971.992.01ResOBP
1 Jelle Golbach Haaksbergen O O - O XO XXO XXX 1,99 1,95
2 Luc de Bruin Tempo AV O O O XO O O XO XXX 1,97 1,90
3 Tim Klein DJA O O O XXO XXO XXO O XXX 1,93 1,90
4 Matthew Sophia Rotterdam O - XO - XO O - XO XXX 1,93 2,00
5 Maarten Debeij Eindhoven XO O XO O XXO XXX 1,89 1,90
6 Jeroen van het Hof AV Edam O XO - O XXX 1,86 1,90
7 Jon Rijnsburger Nijmegen O O O XXO XXX 1,86 1,89
8 Jesse Lamberst AAV `36 O O O O XXX 1,83 1,82
8 Thijs de Wild Typhoon O - O O XXX 1,83 1,85
10 Justin Sluijter Typhoon O XO O XXX 1,83 1,85
11 Lennert Naeff Heerenveen O XO XXX 1,83 1,90
12 Han Baselier LGDR O O XO XO XXX 1,83 1,85
13 Rutger Hoekstra Heerenveen XO O XXX 1,80 1,86
14 Finn de Graaf AV Attila O XO quit 1,80 1,90
15 Daan Roosenschoon GVAC O O XXO XXX 1,80 1,89
15 Boas Okken Groningen O O XXO XXX 1,80 1,90

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Finn de Graaf AV Attila 13,29 13,26 13,71 - - - 13,71 +2.0 m/s13,48
2 Ton van Mameren Altis 13,47 13,57 13,49 13,57 13,63 X 13,63 -0.9 m/s13,79
3 Winjaris Windster AAC 13,42 13,22 13,41 13,13 13,52 13,30 13,52 +1.4 m/s13,00
4 Ramon Biondina Spado X 13,16 13,25 12,95 13,24 13,38 13,38 +1.8 m/s12,75
5 Jonathan Pronk Haag 11,76 13,19 13,28 13,24 13,06 13,00 13,28 +1.7 m/s12,85
6 Anton Sarnatskiy Groningen 13,14 13,14 12,85 11,67 X - 13,14 +2.3 m/s13,11
7 Floris Nolet PH 12,89 13,07 12,22 12,83 11,71 11,57 13,07 +2.5 m/s13,64
8 Noud van de Mast AV34 12,49 12,53 12,87 X 11,05 12,46 12,87 +1.4 m/s12,67
9 Alexander Schrage PAC 12,13 12,81 12,65 12,37 12,85 12,58 12,85 +1.4 m/s12,73
10 Nick Nijkamp Haag 12,58 12,52 X 12,58 +2.2 m/s12,57
11 Jeff Tesselaar AV Hera X 12,18 12,15 12,18 +1.8 m/s12,47
12 Maarten Debeij Eindhoven 11,71 X X 11,71 +1.6 m/s12,89

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

# Naam 2.903.053.203.353.453.553.653.753.803.853.903.954.004.054.104.154.204.254.304.45ResOBP
1 Duane van Dijkhuizen Fortius O - - - O - O XXX 4,30 4,20
2 Yoram Vriezen GACH XO - O - O - O - XO XO XXX 4,25 4,10
3 Twan van Rijn AAV `36 O - - O - O XO XXX 4,20 4,10
4 Thijmen Hakenkruger GACH XO - O - O - XO - XO - 4,20 4,20
5 Tobias van Ee GACH XXO - XO - XXO - XXO - XO - XXX 4,20 4,23
6 Lennert Naeff Heerenveen O O - O - O - O - XXO XXX 4,15 3,92
7 Luc Blank GACH O O XXO XXO XO X- O XO XXO XXX 4,10 3,82
8 Jasper Oele PAC O XO - O - O - XO - XXX 4,05 4,00
9 Koen Duikersloot GACH XXO XO - XO - XO XXX 4,05 3,90
10 Jip Haest Spado XO - - XO - XO - XXX 4,00 3,95
11 Olario Kartodimedjo PAC O O - XXO O XXO O XO XXX 3,80 3,20
12 Taron Punt PAC O O O O XXX 3,55 3,70
13 Max Veldhuizen GACH O XO O XO O XXX 3,55 3,42
14 Chuck Pols PH XO XXO XXX 3,20 3,20
Jeremy van Zutven PH XXX NM 3,20

Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Damian Felter PAC 6,66 6,78 X X 6,72 X 6,78 +1.4 m/s7,01
2 Peter de Kruyff HLLS 6,42 6,45 6,56 6,70 6,59 X 6,70 -0.8 m/s6,70
3 Jonathan Pronk Haag 6,69 6,25 6,60 6,65 6,32 6,53 6,69 -1.6 m/s6,81
4 Finn de Graaf AV Attila 6,14 6,42 6,35 X X 6,63 6,63 +0.5 m/s6,68
5 Matthew Sophia Rotterdam 6,31 6,38 6,19 6,39 6,58 6,62 6,62 -0.6 m/s6,49
6 Mark van der Linden Haag 6,19 X 6,31 6,45 6,29 6,60 6,60 -1.3 m/s6,66
7 Rens de Graauw PH 6,10 6,21 6,38 6,47 6,52 5,48 6,52 +1.6 m/s6,33
8 Tim Klein DJA 6,17 5,84 6,32 X 6,11 X 6,32 -1.6 m/s6,47
9 Floris Nolet PH X 6,28 X 6,28 -1.4 m/s6,56
10 Justin Sluijter Typhoon 6,27 5,81 6,10 6,27 +1.1 m/s6,35
11 Daan Roosenschoon GVAC 6,16 6,19 6,26 6,26 -1.0 m/s6,41
12 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 6,05 5,98 6,08 6,08 +1.0 m/s6,23
13 Marijn Van Duijn ARV Ilion 6,08 6,04 5,82 6,08 -1.0 m/s6,20
14 Thijs de Wild Typhoon 5,97 5,99 5,30 5,99 +0.7 m/s6,16
15 Maurice Afognon ARV Ilion 5,67 X 5,67 -0.9 m/s6,39