Uitslagen 100 meter Jongens Junior A

# Naam ResReactie OBP
1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 10,96Q 0,202+0.4 m/s11,04
2 Sven Jansons Altis 11,07Q 0,197+0.4 m/s10,99
3 Onyema Adigida Phanos 11,13Q 0,199-0.7 m/s10,68
4 Elgemar Laker Rotterdam 11,22Q 0,205-1.1 m/s11,19
5 Netanel Dorothea AV Sparta 11,24Q 0,157-0.6 m/s10,99
6 Steves Fluit U-Track 11,29Q 0,183+0.2 m/s11,17
7 Maarten Emmaneel AV NOVA 11,34Q 0,228-0.6 m/s11,02
8 Riq de Wit Eindhoven 11,35Q 0,229-1.1 m/s10,94
9 Mischa Lips ARV Ilion 11,36Q 0,179-0.7 m/s11,28
10 Raoul van de Laar NEAV 11,37Q 0,207+0.4 m/s11,35
11 Brian Pot Heredia AV Jahn II 11,37Q 0,208+0.2 m/s11,35
12 Levi Hazes AV 1923 11,38Q 0,221+0.2 m/s10,98
13 Boris Hoogervorst KAV Holland 11,39Q 0,182-0.7 m/s11,28
14 Kevin Deur AV Sparta 11,42Q 0,187-1.1 m/s11,31
15 Brett Duff AV Sparta 11,47Q -1.9 m/s10,72
16 Sharif Omoyele Rotterdam 11,47q 0,165-0.7 m/s11,53
17 Michael Osayande Ciko `66 11,48Q 0,155-0.6 m/s11,38
18 Stephan Van der Jagt AV `47 11,52Q -1.9 m/s11,28
19 Robert Kipp Ciko `66 11,56Q -1.9 m/s11,29
20 Aron Schott PAC 11,58q 0,203+0.2 m/s11,44
21 Merlijn va...ensbergen Haag 11,63q 0,169-1.1 m/s11,45
22 Steven Oosterkamp De Spartaan 11,67q -1.9 m/s11,47
23 Lars Mackenbach AV Sprint 11,68q -1.9 m/s11,56
24 Ruben Heijnen Zeeland 11,71 0,193-0.7 m/s11,49
25 Wietse Bosman AV Gouda 11,71 0,166+0.4 m/s11,60
26 Benjamin Coolen Haag 11,71 0,193-0.6 m/s11,38
27 Jereno Macnack AV Lycurgus 11,71q 0,178+0.4 m/s11,38
27 Lars Hogendoorn Altis 11,71 0,209-1.1 m/s11,56
29 Alexander Nijenhuis Haag 11,75 0,209+0.2 m/s11,77
30 Damian van Loo Climax 11,79 0,264+0.2 m/s11,59
31 Jim van t Schip AAV `36 11,88 0,182-1.1 m/s11,94
32 Thomas Weijers HLLM 11,88 0,187-0.6 m/s11,73
33 Joris Abelen Ciko `66 11,91 -1.9 m/s11,90
34 Jordi Oosterbaan AV Zaanland 11,93 0,219-0.6 m/s11,71
35 Jair Melfor Rotterdam 12,01 -1.9 m/s11,79
36 Rick van de Noort AAV `36 12,02 0,207-1.1 m/s11,78
37 Maxim Scholma AAV `36 12,09 0,169+0.4 m/s11,76
38 Erik Schipper Climax 12,10 0,208-0.7 m/s11,89
39 Koen Klunder AV Fortuna 12,33 0,193+0.4 m/s12,23
40 Mats den Hartog AAV `36 12,33 0,213-0.7 m/s11,84
41 Timo Van der Stoep DEM 12,39 0,192+0.2 m/s12,23
42 Jan Munning SPOB 12,46 0,306-0.6 m/s12,29

Uitslagen 100 meter halve finale Jongens Junior A

# Naam ResReactie Qm
1 Onyema Adigida Phanos 10,93Q 0,210-0.4 m/s11,13
2 Riq de Wit Eindhoven 10,94Q 0,147-1.2 m/s11,35
3 Brett Duff AV Sparta 10,95Q 0,146-0.3 m/s11,47
4 Pierre ten Holder AV PEC 1910 11,01Q 0,158-0.3 m/s10,96
5 Sven Jansons Altis 11,02q 0,192-0.3 m/s11,07
6 Netanel Dorothea AV Sparta 11,05Q 0,180-1.2 m/s11,24
7 Elgemar Laker Rotterdam 11,16q 0,189-1.2 m/s11,22
8 Levi Hazes AV 1923 11,17Q 0,213-0.4 m/s11,38
9 Maarten Emmaneel AV NOVA 11,20 0,236-0.4 m/s11,34
10 Steves Fluit U-Track 11,26 0,182-0.4 m/s11,29
11 Mischa Lips ARV Ilion 11,28 0,173-1.2 m/s11,36
12 Kevin Deur AV Sparta 11,36 0,208-1.2 m/s11,42
13 Boris Hoogervorst KAV Holland 11,39 0,162-1.2 m/s11,39
14 Raoul van de Laar NEAV 11,42 0,210-0.3 m/s11,37
15 Stephan Van der Jagt AV `47 11,48 0,184-0.3 m/s11,52
16 Michael Osayande Ciko `66 11,48 0,176-0.4 m/s11,48
17 Brian Pot Heredia AV Jahn II 11,51 0,193-0.4 m/s11,37
18 Robert Kipp Ciko `66 11,58 0,179-0.3 m/s11,56
19 Merlijn va...ensbergen Haag 11,62 0,170-1.2 m/s11,63
20 Steven Oosterkamp De Spartaan 11,68 0,200-1.2 m/s11,67
21 Sharif Omoyele Rotterdam 11,72 0,174-0.3 m/s11,47
22 Lars Mackenbach AV Sprint 11,81 0,173-0.4 m/s11,68
23 Jereno Macnack AV Lycurgus 11,81 0,168-0.3 m/s11,71
24 Aron Schott PAC 11,90 0,224-0.4 m/s11,58

Uitslagen 100 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResReactie Qm
1 Onyema Adigida Phanos 10,75 0,166-0.6 m/s10,93
2 Riq de Wit Eindhoven 10,93 0,151-0.6 m/s10,94
3 Netanel Dorothea AV Sparta 10,94 0,152-0.6 m/s11,05
4 Brett Duff AV Sparta 10,95 0,181-0.6 m/s10,95
5 Pierre ten Holder AV PEC 1910 10,98 0,181-0.6 m/s11,01
6 Sven Jansons Altis 11,02 0,198-0.6 m/s11,02
7 Levi Hazes AV 1923 11,20 0,202-0.6 m/s11,17
8 Elgemar Laker Rotterdam 11,27 0,189-0.6 m/s11,16

Uitslagen 200 meter Jongens Junior A

# Naam ResReactie OBP
1 Onyema Adigida Phanos 21,80Q 0,195+0.8 m/s21,04
2 Maarten Emmaneel AV NOVA 22,14Q 0,211+3.3 m/s21,94
3 Pierre ten Holder AV PEC 1910 22,17Q 0,245+0.5 m/s22,08
4 Steves Fluit U-Track 22,36Q 0,183+1.8 m/s22,73
5 Stephan Van der Jagt AV `47 22,38Q 0,205+3.3 m/s22,87
6 Michael Osayande Ciko `66 22,52q 0,169+3.3 m/s22,81
7 Kevin Deur AV Sparta 22,52Q +3.1 m/s22,76
8 Henrik KOK Altis 22,55Q 0,177+1.8 m/s22,45
9 Mischa Lips ARV Ilion 22,68q 0,179+1.8 m/s23,27
10 Steven Oosterkamp De Spartaan 22,70Q 0,193+0.8 m/s22,82
11 Brett Duff AV Sparta 22,74Q +3.1 m/s22,12
12 Ferrie Hamer Haag 22,77q +3.1 m/s23,01
13 Robert Kipp Ciko `66 22,83q 0,199+1.8 m/s23,15
14 Levi Casilio Rotterdam 22,85Q 0,231+3.5 m/s22,75
15 Netanel Dorothea AV Sparta 22,87Q 0,180+3.5 m/s22,26
16 Elgemar Laker Rotterdam 22,99Q 0,188+0.5 m/s22,77
17 Jordi Oosterbaan AV Zaanland 23,03q 0,194+3.5 m/s23,34
18 Twan Duvigneau AL73 23,04q 0,175+3.3 m/s23,54
19 Ole van der Horst Eindhoven 23,08 0,212+0.8 m/s22,85
20 Bram Geven Leudal 23,19 0,232+3.5 m/s23,08
21 Julian Van Meggelen De Spartaan 23,22 0,242+0.8 m/s23,58
22 Brian Pot Heredia AV Jahn II 23,34 0,230+0.5 m/s22,99
23 Brian Kortekaas AAV `36 23,38 0,222+0.5 m/s23,46
23 Alexander Nijenhuis Haag 23,38 0,233+1.8 m/s24,30
25 Tijn Pronk KAV Holland 23,60 0,198+3.3 m/s23,77
26 Damian van Loo Climax 23,66 +3.1 m/s23,43
27 Yvar - Schoorlemmer MPM 23,68 0,236+0.5 m/s23,86
28 Ruben Heijnen Zeeland 23,72 0,196+0.8 m/s23,62
29 Jim van t Schip AAV `36 23,75 0,209+1.8 m/s24,01
30 Thomas Weijers HLLM 23,85 +3.1 m/s23,88
31 Daan van der Lee AAV `36 24,43 0,214+3.5 m/s24,35
32 Koen Klunder AV Fortuna 24,53 0,207+3.3 m/s25,23
33 Jan Munning SPOB 24,60 0,240+0.5 m/s24,91
34 Pim Weghorst MPM 24,78 0,234+3.5 m/s23,98
35 Timo Van der Stoep DEM 24,99 +3.1 m/s24,74

Uitslagen 200 meter halve finale Jongens Junior A

# Naam ResReactie Qm
1 Onyema Adigida Phanos 21,38Q 0,179+1.5 m/s21,80
2 Pierre ten Holder AV PEC 1910 21,52Q 0,183+1.1 m/s22,17
3 Brett Duff AV Sparta 21,75q 0,172+1.1 m/s22,74
4 Maarten Emmaneel AV NOVA 21,77Q 0,213+1.5 m/s22,14
5 Netanel Dorothea AV Sparta 21,82q 0,179+1.5 m/s22,87
6 Steves Fluit U-Track 22,21q 0,179+1.1 m/s22,36
7 Kevin Deur AV Sparta 22,32 0,185+1.5 m/s22,52
8 Steven Oosterkamp De Spartaan 22,40 0,237+1.1 m/s22,70
9 Stephan Van der Jagt AV `47 22,44 0,188+1.5 m/s22,38
10 Elgemar Laker Rotterdam 22,47 0,184+1.5 m/s22,99
11 Michael Osayande Ciko `66 22,51 0,193+1.5 m/s22,52
12 Levi Casilio Rotterdam 22,55 0,192+1.5 m/s22,85
13 Henrik KOK Altis 22,63 0,250+1.5 m/s22,55
14 Ferrie Hamer Haag 22,80 0,188+1.1 m/s22,77
15 Jordi Oosterbaan AV Zaanland 22,85 0,248+1.5 m/s23,03
16 Mischa Lips ARV Ilion 22,92 0,190+1.5 m/s22,68
17 Robert Kipp Ciko `66 22,99 0,192+1.1 m/s22,83
18 Twan Duvigneau AL73 23,13 0,161+1.5 m/s23,04

Uitslagen 200 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResReactie Qm
1 Onyema Adigida Phanos 20,82 0,191+1.7 m/s21,38
2 Maarten Emmaneel AV NOVA 21,60 0,222+1.7 m/s21,77
3 Brett Duff AV Sparta 21,66 0,193+1.7 m/s21,75
4 Pierre ten Holder AV PEC 1910 21,84 0,235+1.7 m/s21,52
5 Steves Fluit U-Track 22,49 0,165+1.7 m/s22,21
Netanel Dorothea AV Sparta DNS 21,82

Uitslagen 400 meter Jongens Junior A

# Naam ResReactieOBP
1 Boris Hoogervorst KAV Holland 51,83Q 0,15450,62
2 Ishan Baidjoe PAC 51,88Q 0,29851,39
3 Stephan Van der Jagt AV `47 52,00Q 0,22050,97
4 Netanel Dorothea AV Sparta 52,07Q 0,26748,50
5 Rens Hoogendorp GVAC 52,18Q 0,21951,52
6 Joost Dofferhoff De Spartaan 52,34q 0,21252,93
7 Tijn Pronk KAV Holland 52,54Q 0,18952,02
8 Thomas Weijers HLLM 52,54q 0,22953,10
9 Daniël Versteeg Clytoneus 52,64Q 0,22150,29
10 Ruben Koning AV Gouda 52,81 0,20752,53
11 Pim van Bakel PH 52,83Q 0,24048,40
12 Christophe... Aldrich Rotterdam 53,03Q 0,18649,77
13 Yvar - Schoorlemmer MPM 53,14Q 0,23051,44
14 Branco van Driest Avantri 53,36 0,26952,29
15 Michiel va...der Groen DEM 53,50 0,21853,15
16 Twan Duvigneau AL73 53,63 0,17552,89
17 Jim van t Schip AAV `36 53,78 0,20653,41
18 Dean Niesten AV Hera 53,81 0,20554,93
19 Joris Abelen Ciko `66 54,20 0,24753,35
20 Luc Giele Voorne 54,82 0,20052,61
21 Symen Dobber AV Suomi 55,17 0,22954,80
22 Raphaël ...bbelstein PH 55,35 0,23253,77
23 Timo Van der Stoep DEM 56,35 0,23054,57
24 Jarin van der Kooi AV Impala 56,60 0,35753,94
25 Pim Weghorst MPM 57,48 0,24054,10
Jasper Leverink MPM DQ 53,19

Uitslagen 400 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResReactieQm
1 Pim van Bakel PH 48,45 0,18548,81
2 Netanel Dorothea AV Sparta 49,05 0,17750,23
3 Christophe... Aldrich Rotterdam 49,51 0,22749,70
4 Boris Hoogervorst KAV Holland 50,51 0,16750,23
5 Stephan Van der Jagt AV `47 50,54 0,23150,58
6 Ishan Baidjoe PAC 51,03 0,27350,79

Uitslagen 800 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Thomas Kwint Groningen 1:55,41Q 1:53,08
2 Hidde Leenders Nijmegen 1:56,44Q 1:53,02
3 Ludo Van N...wenhuizen AAC 1:56,61Q 1:49,85
4 Thije Tjebbes Groningen 1:57,58q 1:58,71
5 Raymond Brugmans CAV Energie 1:57,70q 2:00,39
6 Thijs Houbiers Leiden 1:57,71 1:58,63
7 Rijk Nabuurs De Liemers 1:59,28Q 1:59,83
8 Djoao Lobles SV Noordkop 1:59,42Q 1:48,58
9 Mats Heine Castricum 1:59,80 1:58,94
10 Joep Welsch Castricum 1:59,85Q 1:56,79
11 Jippe Lasschuijt AV34 1:59,95 1:59,06
12 Tibo Visser Fortius 2:00,19 1:57,90
13 Tomas van ...jngaarden Rotterdam 2:00,24 1:59,19
14 Timo Stegink Castricum 2:00,47 1:55,84
15 Manolito Musters AAC `61 2:00,58 2:00,27
16 Idris van Koolwijk AV Cifla 2:01,52 2:02,01
17 Thijs Veenstra VTLS 2:02,26 2:00,65
18 Tijn Pronk KAV Holland 2:03,11 2:01,87
19 Sander van Elk Leiden 2:03,16 2:01,92
20 Tino Claessens Haag 2:03,63 2:03,69
21 Jelle de Roon PH 2:03,78 1:57,90
22 Thomas Bovenberg Leiden 2:04,31 2:02,17
23 Milan Mastenbroek HLLM 2:05,48 2:05,28
24 Arris van Deelen Climax 2:05,63 2:02,36
25 Sander van Bemmelen Haag 2:06,13 2:04,35
26 Michiel va...der Groen DEM 2:07,33 2:03,99
27 Daan Veenhuizen AV PEC 1910 2:10,23 2:05,39
Zeb Beelen De Spartaan DQ 2:02,18

Uitslagen 800 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResQm
1 Djoao Lobles SV Noordkop 1:54,67 1:59,42
2 Ludo Van N...wenhuizen AAC 1:55,88 1:56,61
3 Thomas Kwint Groningen 1:56,80 1:55,41
4 Hidde Leenders Nijmegen 1:57,39 1:56,44
5 Thije Tjebbes Groningen 2:00,63 1:57,58
6 Rijk Nabuurs De Liemers 2:01,11 1:59,28
7 Raymond Brugmans CAV Energie 2:01,76 1:57,70
8 Joep Welsch Castricum 2:03,79 1:59,85

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Tim Verbaandert Eindhoven 4:03,26Q 3:47,45
2 Noah Baltus SAV 4:03,30Q 3:47,47
3 Thomas Kwint Groningen 4:03,32Q 3:59,54
4 Jens Peeters Eindhoven 4:03,75Q 3:55,96
5 Aimane Benchellal PAC 4:04,19q 4:03,10
6 Cas Kopmels Leiden 4:04,63q 4:01,83
7 Sander van Elk Leiden 4:09,35q 4:16,45
8 Koen Grandiek Castricum 4:09,37q 4:05,94
9 Rick Van Riel AV Attila 4:09,61Q 3:48,57
10 Jort Benz Scorpio 4:09,85Q 3:54,08
11 Matt de Haas Olympus `70 4:09,95Q 4:00,73
12 Robin van Riel AV Attila 4:09,98Q 3:42,60
13 Bezuayehu Petersen AV `56 4:10,86 4:04,90
14 Kjell Segers Eindhoven 4:11,49 4:05,46
15 Kick Castricum Castricum 4:14,92 4:12,90
16 Thijs Houbiers Leiden 4:16,08 4:01,71
17 Mike de Dood AV Lycurgus 4:18,46 4:19,56
18 Thijs Roel... Terlouw ACO 4:18,70 4:17,02
19 Stan de Deugd Spado 4:21,38 4:20,54
20 Rijk Nabuurs De Liemers 4:22,61 4:14,36
21 Job van den End Tempo AV 4:22,71 4:25,12
22 Milan Mastenbroek HLLM 4:24,21 4:25,97
23 Jesse Holten Scopias 4:24,75 4:20,88
24 Lars Schellekens AV Attila 4:28,05 4:19,19
25 Tijmen Hoedjes Castricum 4:28,39 4:09,32
26 Daniël van Ginkel Leiden 4:28,51 4:19,27
27 Lars Thode Castricum 4:30,41 4:21,40
28 Laurens te Booij PH 4:31,97 4:28,16
29 Joep Vermeulen AV Cifla 4:35,06 4:14,58
Joep Welsch Castricum DNS 4:18,36

Uitslagen 1500 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResQm
1 Robin van Riel AV Attila 4:08,36 4:09,98
2 Rick Van Riel AV Attila 4:08,75 4:09,61
3 Noah Baltus SAV 4:09,06 4:03,30
4 Jens Peeters Eindhoven 4:11,19 4:03,75
5 Tim Verbaandert Eindhoven 4:11,23 4:03,26
6 Thomas Kwint Groningen 4:13,48 4:03,32
7 Jort Benz Scorpio 4:14,33 4:09,85
8 Matt de Haas Olympus `70 4:14,38 4:09,95
9 Aimane Benchellal PAC 4:16,52 4:04,19
10 Cas Kopmels Leiden 4:18,48 4:04,63
11 Sander van Elk Leiden 4:19,86 4:09,35
12 Koen Grandiek Castricum 4:26,34 4:09,37

Uitslagen 5000 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Max Polak PAC 14:46,68 14:27,38
2 Illian Martens AV Cifla 14:53,97 14:47,34
3 Abdirahman Mohamed AV Cifla 15:04,16 8:29,60
4 Duncan Steenbakker Castricum 15:10,64 14:54,45
5 Stan Schipperen Scorpio 15:17,32 15:03,62
6 Jarreau S...jkerbuijk Scorpio 15:28,06 15:21,95
7 Tom Hoogeboom AV NOVA 15:31,58 14:54,58
8 Tijmen Bouw AV34 15:32,41 15:36,99
9 Mojalefa Kloprogge U-Track 15:33,39 15:19,22
10 Job IJtsma HAC `63 15:36,96 15:05,92
11 Jaïr van Winkel PH 15:55,50 16:05,32
12 Bram Maas AV Attila 15:57,78 15:46,71
13 Bas de Jong AV PEC 1910 16:04,05 16:07,76
14 Jan Bouwknegt HAC `63 16:08,06 16:07,69
15 Zeb Beelen De Spartaan 16:11,41 16:19,60
16 Peer Voesenek Scorpio 16:14,31 16:15,64
17 Twan Altorf De Spartaan 16:59,18 9:30,53
18 Jelle van der Schoot U-Track 17:15,25 17:15,00
19 Thijs Roel... Terlouw ACO 17:16,99 16:57,54
20 Rob Rutjes RTE 17:19,12 17:18,33
21 Daniël Vink U-Track 17:19,75 16:55,00
22 Tom Fobbe PAC 17:22,03 17:08,07
23 Stijn Verheij U-Track 18:21,18 17:14,87
Daan van der Velden Eindhoven DNF 15:29,27

Uitslagen 110 meter horden (99cm) Jongens Junior A

# Naam ResReactie OBP
1 Guus Nijkamp Spado 14,34Q 0,239+0.1 m/s14,21
2 Sven Jansons Altis 14,49Q 0,223-0.8 m/s14,23
3 Léon Mak DVTR 14,51Q 0,225+0.1 m/s14,61
4 Robin Boersma AV NOP 14,58q 0,282+0.1 m/s14,89
5 Jay Beelen AV Trias 14,60Q 0,213-0.8 m/s14,58
6 Sven Roosen Eindhoven 14,84Q 0,195+0.2 m/s14,08
7 Sharif Omoyele Rotterdam 15,00Q 0,184+0.2 m/s14,85
8 Benjamin Coolen Haag 15,09q 0,169+0.2 m/s15,50
9 Sil Negenman KAV Holland 15,16 0,183+0.2 m/s14,78
10 Daan Spiljard PAC 15,25 0,168-0.8 m/s15,06
11 Joep de Wit Almere `81 15,40 0,220+0.1 m/s15,62
12 Ferrie Hamer Haag 15,41 0,180+0.2 m/s15,40
13 Sam Versluijs Spado 15,50 0,217-0.8 m/s15,23
14 Lars Mackenbach AV Sprint 15,52 0,246+0.1 m/s15,39
15 David Cairo Phanos 15,60 0,185+0.2 m/s16,14
16 Merlijn va...ensbergen Haag 15,97 0,162+0.1 m/s15,99
17 Dennis Van Tilburg AAV `36 16,09 0,207+0.1 m/s16,74
18 Bjorn Sloot AL73 16,12 0,227-0.8 m/s15,67
19 Rens Tasma AAV `36 16,79 0,312+0.2 m/s16,60
20 Coen Huizer Leiden 16,92 0,245-0.8 m/s15,96
21 Luuk Jochems AV Fortuna 17,84 0,183-0.8 m/s16,77

Uitslagen 110 meter horden (99cm) halve finale Jongens Junior A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 110 meter horden (99cm) finale Jongens Junior A

# Naam ResReactie Qm
1 Sven Roosen Eindhoven 13,94 0,180+0.1 m/s14,84
2 Sven Jansons Altis 13,98 0,223+0.1 m/s14,49
3 Guus Nijkamp Spado 14,22 0,198+0.1 m/s14,34
4 Léon Mak DVTR 14,40 0,183+0.1 m/s14,51
5 Robin Boersma AV NOP 14,43 0,321+0.1 m/s14,58
6 Sharif Omoyele Rotterdam 15,04 0,242+0.1 m/s15,00
7 Benjamin Coolen Haag 15,12 0,189+0.1 m/s15,09
Jay Beelen AV Trias DQ 14,60

Uitslagen 400 meter horden (91cm) Jongens Junior A

# Naam ResReactieOBP
1 Wietse Bosman AV Gouda 58,81Q 0,1931:02,20
2 Robin Boersma AV NOP 58,89Q 0,31155,12
3 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 1:00,10Q 0,14757,26
4 Luc Giele Voorne 1:00,98Q 0,24959,84
5 Julian Mejame Ejong PAC 1:01,14q 0,1791:03,89
6 Koen van der Aa PAC 1:01,23q 0,3421:03,22
7 Coen Huizer Leiden 1:05,29 1:01,23

Uitslagen 400 meter horden (91cm) finale Jongens Junior A

# Naam ResReactieQm
1 Robin Boersma AV NOP 54,25 0,33358,89
2 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 56,26 0,2441:00,10
3 Luc Giele Voorne 57,49 0,2301:00,98
4 Wietse Bosman AV Gouda 57,56 0,22058,81
5 Julian Mejame Ejong PAC 1:01,15 0,1801:01,14
6 Koen van der Aa PAC 1:01,19 0,3241:01,23

Uitslagen 3000 meter steeple Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Ilias El Khattabi Rotterdam 9:23,36 9:32,44
2 Norbert Weijenberg Spado 9:38,04 9:47,38
3 Tsega Kifle AV 1923 10:07,64 9:32,10
4 Bas van der Meule Leiden 12:59,22 10:39,87
Thijs Houbiers Leiden DNF 9:01,91

Uitslagen Speerwerpen 800 gram Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Dario Podda Haag 60,26 63,22 60,17 58,28 56,14 61,90 63,22 62,96
2 Bram van der Laan GACH 57,83 51,69 53,54 54,75 54,03 54,01 57,83 54,16
3 Finnian va...teenhoven PAC 55,80 57,26 55,52 52,12 52,74 56,33 57,26 57,95
4 Mees Prinsen AVA `70 53,79 55,49 52,31 54,09 55,17 51,55 55,49 56,77
5 Max Guit AV Edam 44,12 50,44 X X 45,38 51,76 51,76 52,44
6 Sven Roosen Eindhoven 51,46 51,69 50,71 48,05 47,25 49,13 51,69 56,35
7 Koen Prud...van Reine Leiden 48,97 44,11 45,74 43,00 46,79 45,71 48,97 52,33
8 Bo Herrewijnen Olympus `70 48,11 48,13 48,70 46,66 44,39 47,63 48,70 46,80
9 Jitse van Esch DAV Kronos 48,10 X 44,35 48,10 54,23
10 Julian Vos AV PEC 1910 46,41 45,41 47,64 47,64 50,81
11 Niels de Groot AAV `36 44,07 47,43 46,07 47,43 48,77
12 Twan van Tol De Spartaan 47,20 44,75 44,17 47,20 46,29
13 Ferrie Hamer Haag X 45,73 39,01 45,73 47,35
14 Ezra Verboom HLLM 44,17 41,79 44,44 44,44 49,54
15 Jelle Dijkshoorn AV Fortuna 42,91 43,06 44,16 44,16 51,85

Uitslagen Discuswerpen 1,75 kilogram Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Shaquille ...manuelson PAC 54,51 55,75 51,72 53,39 58,42 X 58,42 58,26
2 Mattijs - Mols PAC 45,18 X 47,33 X 49,17 X 49,17 53,51
3 Léon Mak DVTR X 42,35 42,01 38,69 42,37 46,27 46,27 48,86
4 Tim de Greef Altis 39,64 X 41,98 41,66 46,17 42,49 46,17 44,70
5 Levi Verver AV Fortuna 37,60 43,39 42,97 44,79 44,23 42,79 44,79 44,60
6 Bjorn Van Kins Groningen X 43,17 41,40 42,06 X 41,93 43,17 42,31
7 Daan Schade Altis 40,07 35,74 42,56 X 42,54 X 42,56 44,37
8 Joris Pals PAC 42,20 42,51 39,25 X X 41,70 42,51 49,34
9 Hein Pieters AAC 40,82 38,11 41,87 41,87 42,69
10 Devi Robbemond AV Fortuna 36,02 36,66 38,09 38,09 36,53
11 Owen Smidt AAC `61 34,80 X 37,91 37,91 45,06
12 Thijs Meershoek AV Sparta X 37,49 36,25 37,49 42,29
13 Luuk Peeters AV Gouda 36,83 33,49 33,05 36,83 38,35
14 Jeroen Wijnhoven Nijmegen 33,98 35,03 X 35,03 37,24
Sander Baas HAC `63 X X X NM 30,81

Uitslagen Kogelstoten 6 kilogram Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mattijs - Mols PAC X X 14,19 X 18,43 X 18,43 19,40
2 Shaquille ...manuelson PAC 14,27 17,23 17,09 18,08 X 17,41 18,08 18,73
3 Bjorn Van Kins Groningen 16,20 X 16,25 15,29 X X 16,25 15,06
4 Léon Mak DVTR 14,08 14,97 13,98 15,38 15,19 15,00 15,38 15,63
5 Joris Pals PAC 14,46 14,48 14,64 X 14,14 14,83 14,83 14,71
6 Jarin van der Kooi AV Impala 13,87 14,22 14,33 13,81 14,45 X 14,45 15,07
7 Enrique van Zutven PH 12,52 12,40 12,18 12,44 11,90 13,17 13,17 13,01
8 Thijs Meershoek AV Sparta 12,54 X 11,67 X 12,58 13,05 13,05 13,12
9 Thies Coenen Swift 12,38 11,97 12,50 12,50 13,21
10 Lars Boertien CAV Energie 12,10 11,72 11,61 12,10 11,95
11 Niels de Groot AAV `36 12,03 11,77 11,48 12,03 12,28
12 Luuk Peeters AV Gouda 12,02 X X 12,02 12,33
13 Tom Driessen AAV `36 10,86 11,98 10,76 11,98 11,23
14 Levi Verver AV Fortuna X 11,36 11,49 11,49 13,39
15 Devi Robbemond AV Fortuna 11,14 10,79 X 11,14 12,81
16 Tim de Greef Altis X 10,68 X 10,68 12,38

Uitslagen Kogelslingeren 6 kilogram Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daan Schade Altis X X 46,12 X X 56,24 56,24 52,63
2 Joris Pals PAC 51,10 X 55,60 55,81 X X 55,81 58,43
3 Tim de Greef Altis 46,59 48,53 47,75 48,41 48,26 46,97 48,53 46,43
4 Bram van der Laan GACH 46,04 46,44 X 41,80 44,50 X 46,44 41,55
5 Teun Wisse Leiden 33,75 38,75 40,35 X 39,57 X 40,35 37,58
6 Hein Pieters AAC X 35,91 36,48 X X 33,70 36,48 34,72
7 Mats Beentjes DEM X 33,41 36,43 34,95 34,84 X 36,43 31,55
8 Devi Robbemond AV Fortuna 32,97 X 33,60 X 33,52 X 33,60 37,38
9 Tom Driessen AAV `36 23,09 31,01 X 31,01 25,04
10 Sander Baas HAC `63 X X 27,74 27,74 27,76
11 Twan van Tol De Spartaan X X 23,56 23,56 29,85

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior A

# Naam 1.701.751.801.851.901.931.961.992.022.072.14ResOBP
1 Stan Nijhuis AV Trias O - O O XX- 2,07 2,13
2 Jaden Bernabela Haag O - O - XXO XXX 2,02 2,06
3 Tijmen van Hal PH O O O O XXX 1,96 1,95
4 Owen Beuckens AV PEC 1910 O XO O O XXX 1,96 1,98
5 Joost Sinke Spado O O XXO O XXX 1,93 1,90
6 Wouter de Does AAC `61 O O XXX 1,85 1,90
7 Jeroen - Poiesz PAC O O XO O XXX 1,85 1,90
8 Niels de Groot AAV `36 O XO XXX 1,85 1,86
9 Rick van de Noort AAV `36 O XXO XXX 1,85 1,95
10 Tim Stoetzer Haag O O O XXX 1,80 1,85
11 Janik Sillen Nijmegen XO O XXX 1,80 1,90
12 Jelle Schijfsma Startbaan O O XO XXX 1,80 1,86
12 Marijn de Wit SPOB O O XO XXX 1,80 1,86
14 Levi van Diest AV Lycurgus O XXX 1,75 1,86
15 Jasper Slingerland Eindhoven O XO XXX 1,75 1,85
16 Lars van Vught Altis XO XO XXX 1,75 1,85

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Fabian Biondina Spado 14,05 - 13,82 X 14,00 14,86 14,86 +1.1 m/s13,95
2 Brett Duff AV Sparta 14,02 X - 14,06 - 14,37 14,37 +1.0 m/s14,14
3 Joshua Wegman Leiden X 13,24 13,74 13,71 13,27 11,33 13,74 +2.8 m/s13,03
4 Daan van der Lee AAV `36 12,76 12,64 12,34 13,06 X 12,92 13,06 +1.1 m/s12,32
5 Bram Van Dorst AV Fortuna 12,72 X 12,51 12,57 12,86 12,69 12,86 +1.8 m/s12,67
6 Jermo Harper ARV Ilion 12,74 12,49 X X X X 12,74 +1.7 m/s12,40

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior A

# Naam 4.004.104.204.304.404.504.604.654.704.754.804.854.905.00ResOBP
1 Léon Mak DVTR O - XO - - O - O - XXX 4,85 4,80
2 Neal Ott De Spartaan O O O O - XXO X- XO X- XX 4,80 4,71
3 Bjorn Sloot AL73 XO - XO O - XXO - XXX 4,70 4,61
4 Daan Spiljard PAC O XXO XO - XX- X 4,60 4,75
5 Merlijn va...ensbergen Haag O - XO XO XO XXO XO XXX 4,60 4,43
6 Jakob Pütz PH XO XXX 4,50 4,85
7 Owen Beuckens AV PEC 1910 XO XO O O XXX 4,40 4,53
8 Benjamin Coolen Haag O O XXX 4,10 4,40
9 Dylan Langeveld DEM O XO XXX 4,10 4,30
Sjoerd Pastoor AV Sprint XXX NM 4,30

Uitslagen Verspringen Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Sjoerd Pastoor AV Sprint 6,27 6,58 6,72 6,81 6,82 7,13 7,13 -0.5 m/s6,93
2 Antonny Ediagbonya Ciko `66 X 7,10 6,92 7,10 +0.5 m/s6,96
3 Julian Jansen AV NOP 7,04 X X - - X 7,04 +1.4 m/s6,71
4 Noah Chokri Rotterdam 6,97 4,88 X 4,69 6,98 6,78 6,98 +0.9 m/s7,26
5 Sven Roosen Eindhoven 6,98 6,46 X - 6,83 6,86 6,98 -0.6 m/s6,99
6 David Cairo Phanos X 6,89 X 6,64 X 4,35 6,89 -0.5 m/s6,92
7 Fabian Biondina Spado 6,70 6,72 X - 6,74 6,77 6,77 +0.6 m/s6,93
8 Merlijn va...ensbergen Haag X 6,37 6,75 6,16 - 6,45 6,75 +1.9 m/s6,30
9 Ferrie Hamer Haag 6,65 X 6,69 6,69 +1.2 m/s6,77
10 Léon Mak DVTR 6,21 6,29 6,32 6,32 +2.1 m/s6,59
11 Maxim Scholma AAV `36 5,82 5,65 6,08 6,08 +0.6 m/s6,29
12 Thomas van Vlerken HAC 5,62 5,87 5,83 5,87 +1.2 m/s5,87
13 Jaden Bernabela Haag 2,11 1,43 X 2,11 +1.0 m/s7,37