Uitslagen NK Masters 2019

Mannen Masters 35+ - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Thomas Reijnders Altis 11,47 -0.2 m/s11,34
2 Dennis de Groot HLLS 11,73 -0.2 m/s11,55
3 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 11,75 -0.2 m/s11,63
4 Germain Hoek AV Sprint 11,76 -0.2 m/s11,86
5 Bart Oomen AV Sprint 11,93 -0.2 m/s11,66



Mannen Masters 35+ - 100 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 35+ - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Arjan Lantink AV PEC 1910 23,49 -2.2 m/s23,61
2 Vincent Kerssies AC TION 23,87 -2.2 m/s23,66
3 Thomas Reijnders Altis 24,08 -2.2 m/s23,14
4 Germain Hoek AV Sprint 24,12 -2.2 m/s24,00
5 Dennis de Groot HLLS 24,27 -2.2 m/s23,79
Bas Jubels AV Phoenix DNS 23,95



Mannen Masters 35+ - 200 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 35+ - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Ricardo Rivers Ciko `66 54,34 ---
2 Bas Jubels AV Phoenix 57,06 53,28



Mannen Masters 35+ - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Job Dusch Helden 2:01,10 1:59,06
2 Peter Jan Laverman AV Hylas 2:01,49 1:59,39
3 Bo Menning Pijnenburg 2:14,95 2:15,07
Niels van der Geld AV Atverni DNS 2:00,13



Mannen Masters 35+ - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 René Hage AV Gouda 4:21,68 ---
2 Matthijs V... Wetering AV Gouda 4:37,69 4:47,02



Mannen Masters 35+ - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Jeroen Kramer AV Zaanland 15:47,05 15:12,89
2 Michiel Kallenberg AV Cifla 16:19,04 15:46,58
3 René Hage AV Gouda 16:38,33 ---



Mannen Masters 35+ - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Wynfrith Meijwes Haag 32:28,84 31:45,00
2 Kas van Veen TRR 32:46,65 ---
3 Ad Sluijter LGAS 32:51,39 32:04,00
4 Anton Costeris FRSL 35:23,95 34:24,00
5 Erwin Koens Rotterdam 39:11,17 37:55,00



Mannen Masters 35+ - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Vincent Kerssies AC TION 15,25 -1.6 m/s15,15
2 Adriaan Saman AV34 15,66 -1.6 m/s---
3 Germain Hoek AV Sprint 17,59 -1.6 m/s18,06



Mannen Masters 35+ - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Bart Van der Zanden Eindhoven 56,58 56,84
2 Daniël Hoenderdos SAV 1:04,39 1:05,50
Bas Jubels AV Phoenix DNF 1:02,42



Mannen Masters 35+ - 3000 meter steeple

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 35+ - 5000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 35+ - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Patrick Groot AV Lycurgus X 45,03 42,95 45,18 42,93 45,01 45,18 ---
2 Ruben van Ameijden Fortius 37,25 37,96 38,72 40,65 X 41,15 41,15 40,00
3 Adriaan Saman AV34 37,20 39,18 X 36,33 40,07 38,42 40,07 ---
4 Sander Thomas AL73 26,09 27,93 30,18 32,05 32,01 29,87 32,05 32,62
5 Geert De Lange SPWS X 23,29 X 26,19 X X 26,19 34,59



Mannen Masters 35+ - Gewichtwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Dennis de Jong AV PEC 1910 13,32 12,37 13,01 12,89 13,30 13,37 13,37 12,61



Mannen Masters 35+ - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ruben van Ameijden Fortius 12,56 X 12,74 13,47 13,44 13,34 13,47 13,30
2 Adriaan Saman AV34 11,56 12,18 12,80 12,73 X - 12,80 ---
3 Geert De Lange SPWS 11,37 10,77 10,67 10,89 11,14 10,46 11,37 11,42



Mannen Masters 35+ - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sander Stok AV 1923 54,94 52,41 X X X 52,46 54,94 ---
2 Dennis de Jong AV PEC 1910 44,08 X 43,08 42,61 42,51 44,21 44,21 46,75



Mannen Masters 35+ - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Patrick Groot AV Lycurgus 52,03 48,85 48,47 49,92 46,99 50,05 52,03 ---
2 Adriaan Saman AV34 51,78 51,71 - 49,23 50,74 48,13 51,78 ---
3 Vincent Heeres SPWS 35,01 35,36 36,94 35,23 35,84 36,05 36,94 37,06



Mannen Masters 35+ - Hoogspringen

# Naam 1.701.761.821.851.88ResOBP
1 Adriaan Saman AV34 O O O XXO XXX 1,85 ---



Mannen Masters 35+ - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 35+ - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.613.81ResOBP
1 Maikel Schouten Haag XXO XXX 3,61 ---



Mannen Masters 35+ - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Erik Crombag GVAC 6,11 6,21 6,29 6,36 6,19 6,42 6,42 +0.8 m/s6,16
2 Menno Rodenburg LGAS 5,04 5,08 5,15 4,91 5,06 5,20 5,20 +0.0 m/s5,21
3 Bas Jubels AV Phoenix 4,69 X 5,17 4,70 X 4,55 5,17 +0.7 m/s5,44



Mannen Masters 40+ - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Lennert Elands ATOP 12,39Q -1.5 m/s12,04
2 Freek Nijbacker HLLM 12,78q -1.5 m/s12,74
3 Bart van Oppen THOR 12,85Q -1.1 m/s12,21
4 Quinten Stern AC TION 12,92q -1.5 m/s12,00
5 Justin Francois Groene Ster 12,92q -1.1 m/s11,52
6 Rob Kraneveld DAK 13,04q -1.1 m/s12,73
7 Jasper Leuven Fit 13,24 -1.5 m/s---



Mannen Masters 40+ - 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Justin Francois Groene Ster 11,72 -1.7 m/s12,92
2 Quinten Stern AC TION 11,91 -1.7 m/s12,92
3 Bart van Oppen THOR 12,21 -1.7 m/s12,85
4 Lennert Elands ATOP 12,29 -1.7 m/s12,39
5 Freek Nijbacker HLLM 12,81 -1.7 m/s12,78
6 Rob Kraneveld DAK 13,41 -1.7 m/s13,04



Mannen Masters 40+ - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Bryner Ocalia PAC 24,62Q -2.1 m/s23,50
2 Johannes Engels AV34 24,64Q -2.2 m/s24,16
3 Lennert Elands ATOP 24,79q -2.2 m/s24,14
4 Marijn van...er Putten HLLM 24,97q -2.2 m/s25,19
5 Justin Francois Groene Ster 25,05q -2.1 m/s24,46
6 Quinten Stern AC TION 25,40q -2.1 m/s24,92
7 Gurmukh Singh Sahans Haag 25,90 -2.1 m/s---
8 Freek Nijbacker HLLM 26,00 -2.2 m/s25,55
9 Rob Kraneveld DAK 26,68 -2.1 m/s26,00



Mannen Masters 40+ - 200 meter finale

# Naam Res Qm
1 Justin Francois Groene Ster 24,75 -2.1 m/s25,05
2 Bryner Ocalia PAC 25,00 -2.1 m/s24,62
3 Quinten Stern AC TION 25,08 -2.1 m/s25,40
4 Johannes Engels AV34 25,15 -2.1 m/s24,64
5 Lennert Elands ATOP 25,34 -2.1 m/s24,79
6 Marijn van...er Putten HLLM 25,37 -2.1 m/s24,97



Mannen Masters 40+ - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Rikkert van Rhee CAV Energie 51,30 51,85
2 Marijn van...er Putten HLLM 52,52 53,24
3 Joeri Voltman AV Argo 52,88 53,19
4 Johannes Engels AV34 53,25 52,85
5 Bryner Ocalia PAC 53,93 52,80
6 Jeroen Gondrie Clytoneus 1:05,75 1:04,60



Mannen Masters 40+ - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Maikel van Gemert Haag 2:08,94 2:11,27
2 Edwin van Laar LGPK 2:14,92 2:10,86
3 Egon van den Broek HRR 2:18,57 2:16,82



Mannen Masters 40+ - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Mark van Lierop DKEV 4:18,13 4:29,00
2 Ad Verweij AV Statina 4:18,68 4:22,81
3 Martijn Jorritsma AV NOVA 4:20,85 4:20,59
4 Rutger Huisman AV Statina 4:21,16 4:23,35
5 Roelof Flierman AV Gouda 4:25,23 4:30,00
6 Jeen Nauta Start `78 4:29,73 4:27,45
7 Chris de Smit RK HAV 4:38,26 4:29,70



Mannen Masters 40+ - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Bas Mekking De Gemzen 16:27,29 15:50,56
2 Ron Koster Helden 17:13,91 16:30,00
3 Roelof Flierman AV Gouda 17:24,43 17:40,00
4 Jan Boekel LGPK 18:46,98 17:30,00



Mannen Masters 40+ - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Bas Mekking De Gemzen 33:11,23 34:26,00
2 Bram van Dongen Haag 33:16,95 33:39,00
3 Mark Hakbijl BB lopers 34:37,48 35:23,00
4 Rik Wolswinkel Altis 35:49,21 34:38,96



Mannen Masters 40+ - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Justin Francois Groene Ster 17,45 -1.6 m/s15,33
2 Matthijs de Groot AV NOVA 19,63 -1.6 m/s16,91
Gurmukh Singh Sahans Haag DQ ---



Mannen Masters 40+ - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Sander van Gelderen AV Wijchen 1:01,51 1:01,23
2 Lennert Elands ATOP 1:01,99 1:02,50
3 Matthijs de Groot AV NOVA 1:03,73 1:02,93



Mannen Masters 40+ - 3000 meter steeple

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 40+ - 5000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Rob Tersteeg RWV 24:54,55 23:16,91



Mannen Masters 40+ - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Robin Geertsma AV Lycurgus X 41,00 42,21 41,80 41,82 41,69 42,21 45,33
2 Jasper Rood Nijmegen 29,87 37,94 39,30 38,61 X 38,16 39,30 40,46
3 Dennis Endeman Isala `96 32,58 34,90 X X X 33,82 34,90 37,79
4 Robert Florusse Fortius 34,00 34,57 31,89 33,81 X X 34,57 35,79
5 Justin Francois Groene Ster - 30,60 X 32,32 X X 32,32 34,34
6 Arjan van Dam Rijnsoever 29,12 28,64 29,94 X 27,70 X 29,94 31,73



Mannen Masters 40+ - Gewichtwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jeroen Vis PAC 12,14 11,72 11,63 X 11,89 12,68 12,68 12,44
2 Corné Bolders SV Diomedon 9,25 9,10 X 9,45 9,84 X 9,84 10,74
3 Mickel van Eekeren Spado 9,15 9,55 X 8,87 8,95 9,25 9,55 9,89



Mannen Masters 40+ - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Robin Geertsma AV Lycurgus 12,26 13,21 13,23 12,95 13,89 13,25 13,89 13,81
2 Jan de Wit AV Impala 13,67 13,68 X X X X 13,68 14,23
3 Jasper Rood Nijmegen 11,98 12,26 11,30 11,68 11,40 11,42 12,26 12,20
4 Arjan van Dam Rijnsoever 10,37 10,83 10,95 11,32 11,42 10,94 11,42 12,24
5 Robert Florusse Fortius 11,13 X X X X 11,09 11,13 12,12
6 Dennis Endeman Isala `96 10,67 X 10,61 10,87 X 10,94 10,94 11,98
7 Samora Strijder U-Track 9,45 10,38 10,24 9,67 10,55 X 10,55 10,10



Mannen Masters 40+ - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jeroen Vis PAC 38,79 36,84 X 39,70 39,74 39,57 39,74 39,19
2 Mickel van Eekeren Spado 30,82 29,53 32,73 30,70 31,50 32,00 32,73 33,48
3 Corné Bolders SV Diomedon X X 28,54 X 30,37 X 30,37 33,83



Mannen Masters 40+ - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Paul de Graauw Spado 47,70 48,76 47,08 47,88 52,74 44,83 52,74 52,04
2 Martijn Beerens AV Sprint 47,92 48,32 X 45,39 46,33 45,47 48,32 52,27
3 Samora Strijder U-Track X 33,36 33,92 25,79 32,75 29,05 33,92 34,37



Mannen Masters 40+ - Hoogspringen

# Naam 1.401.431.461.491.521.551.581.611.641.70ResOBP
1 Alex van Zutphen AAV `36 O O O 1,70 ---
2 Justin Francois Groene Ster O - XO - XXO XXX 1,64 1,70
3 Jasper Leuven Fit O O O O XO XXO XO XXX 1,58 ---



Mannen Masters 40+ - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Lennert Elands ATOP 10,98 11,35 10,69 11,10 11,89 11,50 11,89 +0.1 m/s11,65
2 Jasper Leuven Fit 10,50 10,44 10,12 X 10,50 +1.5 m/s10,78



Mannen Masters 40+ - Polsstokhoogspringen

# Naam 4.014.31ResOBP
1 Alex van Zutphen AAV `36 O O 4,31 4,50



Mannen Masters 40+ - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Gurmukh Singh Sahans Haag 5,45 5,74 5,72 5,57 5,74 +0.5 m/s---
2 Justin Francois Groene Ster 5,49 5,64 5,72 5,52 5,49 5,73 5,73 +2.5 m/s5,66
3 Lennert Elands ATOP X 5,57 X 5,56 X 5,53 5,57 -0.6 m/s5,84
4 Jasper Leuven Fit 5,12 4,94 5,29 X X X 5,29 +0.9 m/s---



Mannen Masters 45+ - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 11,95 -0.5 m/s12,31
2 Jeremy Robbemond AV Athlos 12,07 -0.5 m/s12,00
3 Richard van Delft GACH 12,21 -0.5 m/s12,02
4 Bart Roth U-Track 12,24 -0.5 m/s12,24
5 Joris van Zoelen U-Track 12,70 -0.5 m/s12,63



Mannen Masters 45+ - 100 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 45+ - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Bart Roth U-Track 25,08Q -1.9 m/s24,62
2 Toine van Beckhoven AV Attila 25,14Q -2.4 m/s24,08
3 Marco Kortleever Leiden 25,28q -2.4 m/s24,88
4 Richard van Delft GACH 25,37q -1.9 m/s24,63
5 Werner Andrea Altis 25,37q -2.4 m/s25,04
6 Klaas Dijkstra Groningen 25,40q -1.9 m/s25,29
7 Joris van Zoelen U-Track 25,72 -1.9 m/s25,96



Mannen Masters 45+ - 200 meter finale

# Naam Res Qm
1 Toine van Beckhoven AV Attila 24,95 -4.1 m/s25,14
2 Werner Andrea Altis 25,45 -4.1 m/s25,37
3 Marco Kortleever Leiden 25,54 -4.1 m/s25,28
4 Bart Roth U-Track 25,56 -4.1 m/s25,08
5 Richard van Delft GACH 26,10 -4.1 m/s25,37
6 Klaas Dijkstra Groningen 26,20 -4.1 m/s25,40



Mannen Masters 45+ - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 54,01 52,86
2 Marco Kortleever Leiden 55,83 56,05
3 Richard van Delft GACH 56,82 54,41
4 Erwin Le Blansch Hollandia 58,80 57,65
5 Ronald van Rijswijk AV34 58,87 59,41
6 Owen Thomas Voorne 1:00,36 59,70



Mannen Masters 45+ - 400 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 45+ - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Dirk Jan Demkes Pallas `67 2:06,97 2:05,77
2 Robin van de Mast Altis 2:10,52 2:10,88
3 Christian Bakker AV Cifla 2:13,08 2:11,16
4 Joost Jansen AV NOP 2:16,02 2:16,49
5 Ronald Weevers PH 2:16,43 2:08,90
6 Dennis Lambalk AV Edam 2:16,54 2:17,02
7 Shane ter Hennepe AV Gouda 2:18,50 2:24,64



Mannen Masters 45+ - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Patrick Smit Pallas `67 4:19,38 4:14,86
2 Arie Owen Ciko `66 4:21,38 4:23,29
3 Sven Hagen AV Edam 4:24,36 4:18,14
4 Erwin van Heiningen AV34 4:26,33 4:33,60
5 Dennis Lambalk AV Edam 4:40,16 4:39,81
6 Shane ter Hennepe AV Gouda 4:44,18 4:50,99



Mannen Masters 45+ - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Yke Zoetendal HRRR 15:43,98 ---
2 Arie Owen Ciko `66 16:23,08 15:58,31
3 Marcel Adema AV Lionitas 16:29,54 16:13,00
4 Shane ter Hennepe AV Gouda 18:28,66 18:00,00
Bernard Te Boekhorst AV Phoenix DNF 16:22,00
Erwin Metselaar AV Aalsmeer DNF ---



Mannen Masters 45+ - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Christ Donders TRR 34:41,62 ---



Mannen Masters 45+ - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Lars Janssen AV Phoenix 16,67 -1.0 m/s16,57
2 Bart Steehouwer Almere `81 17,00 -1.0 m/s16,67
3 Leo van der Aa AV Fortuna 18,76 -1.0 m/s18,15



Mannen Masters 45+ - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 57,92 56,93
2 Leo van der Aa AV Fortuna 1:05,21 1:06,31



Mannen Masters 45+ - 3000 meter steeple

# Naam ResOBP
1 Zeger Knipmeijer Altis 11:35,23 11:23,73



Mannen Masters 45+ - 5000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Paul Jansen DAK 22:25,18 24:07,40



Mannen Masters 45+ - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Martijn Scheffers Leiden 44,32 45,06 X 42,11 41,15 42,58 45,06 44,72
2 Martin Wijand AAC 35,33 36,68 37,12 36,10 36,64 36,96 37,12 37,00
3 Bart Steehouwer Almere `81 27,57 33,66 34,03 33,80 34,59 36,15 36,15 35,30
4 Norman Van Mook THOR 35,39 32,74 X 35,08 X 35,54 35,54 38,80
5 Rob Zwijnenburg Avantri 32,97 X - 31,10 - X 32,97 35,94
6 Erwin Bökenkamp AV Edam X 28,13 30,52 31,15 X 31,22 31,22 31,73



Mannen Masters 45+ - Gewichtwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Martin Wijand AAC 13,26 X X 13,12 13,33 X 13,33 14,37
2 Wilco Verwijmeren ACHL 7,88 8,33 7,58 X 7,62 8,09 8,33 8,27



Mannen Masters 45+ - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Elliott Thijssen HLLS 13,33 13,14 X X 12,82 13,42 13,42 13,80
2 Brian Lesterhuis Eindhoven 13,29 12,35 X X 12,34 12,39 13,29 12,82
3 Norman Van Mook THOR 12,39 12,21 12,19 11,60 12,45 12,75 12,75 13,02
4 Bart Steehouwer Almere `81 11,23 11,85 X X 11,77 X 11,85 11,65
5 Erwin Bökenkamp AV Edam 10,41 11,31 11,22 10,88 11,51 11,42 11,51 11,88
6 Kik van Swol AV Hylas 10,93 9,85 11,16 11,37 10,80 11,47 11,47 12,17
7 Rob Zwijnenburg Avantri 10,24 10,51 10,80 X 10,29 10,64 10,80 11,19



Mannen Masters 45+ - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Martin Wijand AAC X 46,29 X 47,02 46,28 X 47,02 48,97
2 Erwin Bökenkamp AV Edam X 33,86 35,98 37,37 36,13 35,62 37,37 36,96
3 Harald Gijtenbeek Altis 30,80 31,95 31,60 32,12 31,93 X 32,12 35,22
4 Wilco Verwijmeren ACHL 21,97 X X 20,91 X 21,22 21,97 19,97



Mannen Masters 45+ - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Elliott Thijssen HLLS X 58,08 X 55,19 X 56,30 58,08 61,44
2 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta 50,61 49,31 50,01 49,64 50,78 49,35 50,78 49,06
3 Bart Steehouwer Almere `81 X 41,70 46,61 44,70 41,94 X 46,61 44,98
4 Kik van Swol AV Hylas 43,47 43,51 X 42,71 43,59 43,42 43,59 50,04
5 Wilco Verwijmeren ACHL 21,09 20,22 20,66 19,59 X 19,88 21,09 ---



Mannen Masters 45+ - Hoogspringen

# Naam 1.521.551.581.611.671.70ResOBP
1 Jeremy Robbemond AV Athlos O XO XXX 1,67 1,76
2 Bart Steehouwer Almere `81 O - XXX 1,55 1,65
3 Dennis Francois Groene Ster O XO XXX 1,55 1,55



Mannen Masters 45+ - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Lars Janssen AV Phoenix X 12,27 - 11,84 - - 12,27 +0.5 m/s12,81



Mannen Masters 45+ - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.813.013.413.613.814.014.16ResOBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 O O XO XXX 4,01 3,90
2 Remco Mallens AV Sprint O O XXX 3,61 ---
Leo van der Aa AV Fortuna XXX NM 3,40
Kik van Swol AV Hylas XXX NM ---



Mannen Masters 45+ - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Lars Janssen AV Phoenix 5,90 X 5,72 X 5,90 +0.0 m/s6,12
2 Bart Steehouwer Almere `81 5,61 5,55 X 5,56 X 5,67 5,67 +2.2 m/s5,83



Mannen Masters 50+ - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jordi Mim...ero Palop Haag 12,20Q +1.6 m/s11,55
2 Patrick Schoo U-Track 12,52q +1.6 m/s13,07
3 Martien de Haas AV34 12,60Q -0.5 m/s12,56
4 Andre van Wort NEAV 12,74q -0.5 m/s12,39
5 Erik van Daalen AAV `36 13,79q +1.6 m/s13,77
6 John Pouwels ARV Ilion 13,97q -0.5 m/s14,20
7 Paul Hos ACHL 14,01 +1.6 m/s---
8 Jeroen Sanders AAV `36 14,34 +1.6 m/s---
Ron van der Veer AAV `36 DNF 13,82



Mannen Masters 50+ - 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Jordi Mim...ero Palop Haag 12,25 +0.1 m/s12,20
2 Martien de Haas AV34 12,43 +0.1 m/s12,60
3 Patrick Schoo U-Track 12,64 +0.1 m/s12,52
4 Andre van Wort NEAV 12,67 +0.1 m/s12,74
5 Erik van Daalen AAV `36 13,87 +0.1 m/s13,79
6 John Pouwels ARV Ilion 14,09 +0.1 m/s13,97



Mannen Masters 50+ - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jordi Mim...ero Palop Haag 25,50Q +0.2 m/s23,87
2 Patrick Schoo U-Track 25,76Q -1.9 m/s26,00
3 Martien de Haas AV34 25,84q -1.9 m/s25,71
4 Geert van Keimpema AV Edam 26,61q -1.9 m/s---
5 Hans Vlak AAV `36 26,85q +0.2 m/s26,60
6 Frank Fokkens Startbaan 27,12q -1.9 m/s27,10
7 Berthram Mak De Gemzen 27,49 +0.2 m/s27,50
8 Rens van der Elst Fortius 28,13 -1.9 m/s26,67
9 Frank Stam Castricum 28,72 +0.2 m/s26,55
10 Erik van Daalen AAV `36 29,26 +0.2 m/s27,70
11 Jeroen Sanders AAV `36 29,97 -1.9 m/s---



Mannen Masters 50+ - 200 meter finale

# Naam Res Qm
1 Jordi Mim...ero Palop Haag 25,69 -1.0 m/s25,50
2 Patrick Schoo U-Track 26,06 -1.0 m/s25,76
3 Martien de Haas AV34 26,24 -1.0 m/s25,84
4 Geert van Keimpema AV Edam 26,65 -1.0 m/s26,61
5 Hans Vlak AAV `36 27,33 -1.0 m/s26,85
6 Frank Fokkens Startbaan 28,11 -1.0 m/s27,12



Mannen Masters 50+ - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Ron de Vaan DAK 58,44Q 58,04
2 Robert Reitsema Isala `96 59,50q 59,80
3 Fulvio Scarano AV `40 1:00,00Q 55,76
4 Klaas de Vries NEAV 1:00,28q 59,27
5 Werner Themen AV 1923 1:00,60q ---
6 Erik van Daalen AAV `36 1:03,39q 1:01,81
7 Frank Stam Castricum 1:04,38 59,46
Bert Boer DVTR DNF 58,00



Mannen Masters 50+ - 400 meter finale

# Naam ResQm
1 Fulvio Scarano AV `40 55,68 1:00,00
2 Ron de Vaan DAK 57,19 58,44
3 Robert Reitsema Isala `96 58,39 59,50
4 Klaas de Vries NEAV 59,38 1:00,28
5 Werner Themen AV 1923 1:02,28 1:00,60
6 Erik van Daalen AAV `36 1:03,11 1:03,39



Mannen Masters 50+ - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Ruud Beerepoot AV Hera 2:10,64 2:10,67
2 Marc Van Gils RTE 2:13,46 2:07,78
3 Ronald Wiering AV Zaanland 2:14,38 2:11,87
4 Ron de Vaan DAK 2:17,10 2:14,59
5 Ron Legemaate ARV Ilion 2:17,13 2:14,21
6 Michel Ruijter ARV Ilion 2:17,80 2:13,86
7 Rien Janse AV NOP 2:18,47 2:20,64



Mannen Masters 50+ - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Ruud Beerepoot AV Hera 4:20,14 4:16,61
2 Peter Mijsberg AV De Keien 4:41,12 4:40,13
3 Jan Zijderlaan Avantri 4:45,76 4:45,82
4 Ron Legemaate ARV Ilion 5:02,04 4:47,41
5 Doede Terluin AV NOP 5:05,25 ---



Mannen Masters 50+ - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Patrick Kwist Rotterdam 15:44,78 ---
2 Nico Altorf NSL 16:27,52 ---
3 Michiel Otten Leiden 16:39,74 16:37,00
4 Peter Wielaaard AV Gouda 16:50,10 16:26,00
5 Peter Mijsberg AV De Keien 17:27,32 16:52,23
6 Nils van Elzelingen AV Veluwe 17:59,61 ---
7 Mar-Hein van de Wiel DAK 18:20,53 17:50,12



Mannen Masters 50+ - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Patrick Kwist Rotterdam 33:04,30 ---
2 Nico Altorf NSL 33:43,58 ---
3 Michiel Otten Leiden 34:26,25 36:52,00
4 Rene Wiering AV 1923 34:27,10 34:35,00
5 Jan Zijderlaan Avantri 37:02,33 36:56,00



Mannen Masters 50+ - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Berthram Mak De Gemzen 17,41 +0.9 m/s18,15
Andre van Wort NEAV DNS 14,80



Mannen Masters 50+ - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Manfred Mooijer AV Edam 1:07,60 1:09,75
2 Hans Vlak AAV `36 1:08,79 1:09,77
3 Niels Binsbergen AAV `36 1:14,60 1:09,68
4 Rens van der Elst Fortius 1:15,56 1:11,55



Mannen Masters 50+ - 3000 meter steeple

# Naam ResOBP
1 Peter Mijsberg AV De Keien 11:20,58 10:50,29
2 Reinier Mijsberg RAP 12:18,04 ---



Mannen Masters 50+ - 5000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Remco de Bruin De Lat 23:35,29 23:11,03



Mannen Masters 50+ - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Iwan Groothuijse Hollandia 40,33 43,72 41,34 42,75 X 42,87 43,72 43,95
2 Winston Hofmeester Haag 43,52 41,11 41,95 43,48 42,19 42,29 43,52 37,56
3 Marco Bronswijk Olympus `70 36,67 38,16 X 37,81 35,86 35,05 38,16 39,73
4 Sander de Lange GACH 29,94 32,22 36,14 X X 24,55 36,14 35,70
5 Bram Kreijkamp Fit X 26,59 30,66 30,06 30,12 26,12 30,66 31,56
6 Hans Braker AV Gouda 28,00 30,51 X X X 29,71 30,51 31,89
7 Nico Wilbrink Flevo Delta 30,21 28,93 X 28,29 29,72 27,50 30,21 35,04
8 Andre van Wort NEAV X X X 26,09 27,48 X 27,48 30,47



Mannen Masters 50+ - Gewichtwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Richard Bot SAV 16,21 16,35 16,78 X 16,79 X 16,79 17,32
2 Marco Bronswijk Olympus `70 15,38 X 15,65 15,39 15,13 X 15,65 16,57
3 René Peeters Atledo 13,02 13,24 13,23 13,58 14,35 12,92 14,35 13,51
4 Pascal Geursen AV Suomi 12,45 11,43 13,32 13,45 12,04 11,66 13,45 12,57
5 Sander de Lange GACH X 10,28 X 12,18 X X 12,18 13,09
6 Niels Schager AV 1923 8,76 9,56 8,52 X 9,54 9,55 9,56 9,38



Mannen Masters 50+ - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Iwan Groothuijse Hollandia 14,70 X X 14,50 14,24 X 14,70 15,26
2 Sander de Lange GACH 11,89 11,58 11,85 12,23 11,64 11,69 12,23 11,81
3 Pascal Geursen AV Suomi 11,86 11,39 11,45 11,31 X 11,80 11,86 11,31
4 Marco Bronswijk Olympus `70 11,46 X X 11,50 X X 11,50 12,09
5 Ronald Rasenberg Delta Sport 9,31 X 9,48 9,75 9,84 9,51 9,84 9,82



Mannen Masters 50+ - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Marco Bronswijk Olympus `70 X X X 41,60 44,50 46,77 46,77 46,57
2 Richard Bot SAV 44,60 41,59 X 43,39 X X 44,60 49,95
3 Marc Suvaal Rotterdam X 35,35 37,38 X 39,54 X 39,54 39,89
4 René Peeters Atledo 37,76 37,47 37,69 39,16 37,77 38,97 39,16 39,62
5 Pascal Geursen AV Suomi 32,10 X X 32,04 32,51 34,72 34,72 33,59
6 Hans Braker AV Gouda X 28,74 30,72 30,21 X X 30,72 32,59



Mannen Masters 50+ - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jurgen Roordink Haag 43,21 40,63 X X 38,79 45,75 45,75 51,65
2 Edwin Schimmel Altis 42,49 41,51 43,81 40,20 X 40,21 43,81 44,45
3 Eric Beaart PH 40,90 37,81 43,18 39,77 42,66 X 43,18 43,96
4 Sander de Lange GACH 37,27 39,00 38,72 40,55 39,17 X 40,55 41,77
5 Ronald Rasenberg Delta Sport 34,42 35,17 36,31 40,33 X 38,50 40,33 38,65



Mannen Masters 50+ - Hoogspringen

# Naam 1.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.70ResOBP
1 Patrick Schoo U-Track O O - XXO XXO O XXX 1,67 1,65
2 Rik Verharen PH O O O XO XXX 1,61 1,60
3 Berthram Mak De Gemzen O O O XXX 1,46 1,50



Mannen Masters 50+ - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Eric Beaart PH 10,53 10,58 10,79 10,66 10,50 10,94 10,94 +0.0 m/s11,85
2 Frank Bossers Spado 10,38 10,25 10,31 10,84 - 10,84 10,84 +0.3 m/s10,99
3 Jos Warmerdam Fit 10,01 X 10,39 9,93 - - 10,39 +0.6 m/s10,55



Mannen Masters 50+ - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.313.613.81ResOBP
1 Marc Suvaal Rotterdam XO XXX 3,61 4,10
Jos Warmerdam Fit XXX NM 3,42



Mannen Masters 50+ - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Ron Legemaate ARV Ilion 5,03 4,96 4,83 - X - 5,03 +1.0 m/s5,00
2 Andre van Wort NEAV X 4,96 4,71 4,90 X X 4,96 +0.1 m/s5,36
3 Berthram Mak De Gemzen 4,45 4,30 4,38 4,24 4,42 4,41 4,45 +2.0 m/s4,24



Mannen Masters 55+ - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Melvin Sedney ARV Ilion 13,15Q +1.2 m/s13,35
2 Denny Kreekel Eindhoven 13,42Q -0.8 m/s13,03
3 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 13,45q +1.2 m/s12,80
4 Edwin Shew-A-Tjon AV Fortuna 13,77q +1.2 m/s---
5 Klaas Jan Woudsma GACH 13,84q -0.8 m/s13,08
6 Peter Pesch AV Zuidwal 14,12q -0.8 m/s13,79
7 Harry Limburg Triathlon 14,20 -0.8 m/s14,26
8 Hendrik-Jan Hool AVON 14,86 +1.2 m/s14,50
Arnjan Bakker AV Trias DQ 13,34



Mannen Masters 55+ - 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Denny Kreekel Eindhoven 13,02 -0.9 m/s13,42
2 Melvin Sedney ARV Ilion 13,15 -0.9 m/s13,15
3 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 13,32 -0.9 m/s13,45
4 Klaas Jan Woudsma GACH 13,72 -0.9 m/s13,84
5 Edwin Shew-A-Tjon AV Fortuna 13,82 -0.9 m/s13,77



Mannen Masters 55+ - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Dolf Smid AAV `36 27,61Q -1.4 m/s26,46
2 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 28,37q -1.4 m/s26,57
3 Bert van Lith PH 28,77Q -1.3 m/s26,42
4 Lesley Angela PAC 28,89q -1.4 m/s---
5 Jacques Zaman SCSP 29,00q -1.3 m/s27,43
6 Rene Verkerke AV Gouda 29,43q -1.3 m/s---
7 Ron Eijkenboom AV34 29,72 -1.3 m/s28,08
8 Harry Limburg Triathlon 29,92 -1.4 m/s29,83
9 Hendrik-Jan Hool AVON 30,40 -1.4 m/s30,19
10 Ivo Steverink Rotterdam 37,91 -1.3 m/s31,24



Mannen Masters 55+ - 200 meter finale

# Naam Res Qm
1 Bert van Lith PH 26,40 -1.5 m/s28,77
2 Dolf Smid AAV `36 26,75 -1.5 m/s27,61
3 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 27,53 -1.5 m/s28,37
4 Lesley Angela PAC 28,96 -1.5 m/s28,89
5 Rene Verkerke AV Gouda 29,34 -1.5 m/s29,43
Jacques Zaman SCSP DNF 29,00



Mannen Masters 55+ - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Carel Claassen ATOP 1:01,62Q 58,75
2 Dolf Smid AAV `36 1:05,46Q 57,07
3 Edwin Wilke AV Fortuna 1:05,73q 59,64
4 Jacques Zaman SCSP 1:06,21q 1:00,28
5 Bert van Lith PH 1:06,26q 57,81
6 Ron Eijkenboom AV34 1:07,15q 1:01,96
7 Ivo Steverink Rotterdam 1:07,57 1:08,72



Mannen Masters 55+ - 400 meter finale

# Naam ResQm
1 Dolf Smid AAV `36 57,97 1:05,46
2 Carel Claassen ATOP 58,35 1:01,62
3 Bert van Lith PH 59,82 1:06,26
4 Jacques Zaman SCSP 1:00,44 1:06,21
5 Ron Eijkenboom AV34 1:08,52 1:07,15
Edwin Wilke AV Fortuna DNF 1:05,73



Mannen Masters 55+ - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Falco Rademaker Eindhoven 2:29,21 2:15,34
2 Carel Claassen ATOP 2:29,32 2:15,40
3 Arno Hulshof AV Sprint 2:29,37 2:15,70
4 Corné Haast Spado 2:29,68 2:18,96



Mannen Masters 55+ - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jan-Pieter Mondria De Gemzen 4:43,30 4:37,16
2 Fred Sluijs ACO 4:44,77 5:04,13
3 Ludger Stuijt AV Zeewolde 4:47,93 5:04,01
4 Willem De Ruijter Altis 4:52,85 4:51,27
5 Maurits de Ruiter GACH 4:57,12 5:54,23
6 René van ...venzwaaij Phanos 5:01,03 4:56,00
7 Chris van der Neut Startbaan 5:22,59 ---



Mannen Masters 55+ - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Jan-Pieter Mondria De Gemzen 17:40,19 16:50,90
2 Henri Havinga AV `40 17:50,10 17:47,86
3 Rob van de Graaf LGPK 18:04,28 17:46,40
4 René van ...venzwaaij Phanos 18:29,78 18:10,00
5 Maurits de Ruiter GACH 18:48,30 17:56,12



Mannen Masters 55+ - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Rob van de Graaf LGPK 36:39,84 36:33,00
2 Henri Havinga AV `40 36:42,01 36:59,97
3 Kees Vrolijk Castricum 37:24,77 37:36,00
4 Johan Smet Phanos 38:26,73 38:27,00



Mannen Masters 55+ - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Denny Kreekel Eindhoven 19,78 +0.9 m/s---
Wan Bakx AC TION DNS 15,18
Arnjan Bakker AV Trias DNF 17,67



Mannen Masters 55+ - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 55+ - 3000 meter steeple

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 55+ - 5000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 55+ - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Henk Jan Blom Hollandia 46,12 46,52 46,17 47,94 45,53 41,35 47,94 50,05
2 Milco Braak AAV `36 43,52 46,00 X 45,06 45,02 X 46,00 46,23
3 Albert van der Mee AV Sprint 38,93 X 38,53 39,77 X X 39,77 40,51
4 Andre Van Spronsen AV `47 35,19 X 29,24 35,65 X 35,25 35,65 36,16
5 Ton Dreuning Flevo Delta 27,88 28,16 29,71 27,02 29,22 29,72 29,72 30,88
6 Erik Paalvast AV Passaat 19,22 23,21 26,17 X 24,47 X 26,17 21,54



Mannen Masters 55+ - Gewichtwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Onno Heerlien Groningen X 16,78 16,30 16,70 17,19 18,11 18,11 17,84
2 Erwin Suvaal Rotterdam X 15,44 14,82 15,54 15,34 - 15,54 17,06
3 Albert van der Mee AV Sprint 14,09 X 14,37 14,70 15,36 X 15,36 14,63
4 John Stegman Rotterdam 14,62 15,24 14,44 15,07 15,33 15,17 15,33 15,75
5 Ed Fennema Flevo Delta 12,30 12,14 12,45 14,01 X X 14,01 ---
6 Carel van der Werf AV Phoenix 11,92 X 11,24 10,39 11,13 11,85 11,92 13,23



Mannen Masters 55+ - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Milco Braak AAV `36 13,16 X 13,03 13,59 13,17 X 13,59 13,63
2 Albert van der Mee AV Sprint 11,11 11,45 10,91 11,91 11,53 X 11,91 11,92
3 Denny Kreekel Eindhoven 10,24 10,15 10,84 10,88 11,16 10,82 11,16 10,22
4 Ton Dreuning Flevo Delta 10,89 11,15 11,11 10,60 11,09 10,79 11,15 11,49
5 Andre Van Spronsen AV `47 10,55 10,24 11,11 10,55 10,54 10,85 11,11 10,67
6 Erik Paalvast AV Passaat 8,22 8,56 8,94 8,61 8,71 8,80 8,94 8,99



Mannen Masters 55+ - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Onno Heerlien Groningen 49,59 X X X X 50,08 50,08 51,48
2 Erwin Suvaal Rotterdam 40,25 40,28 X 40,71 42,33 43,46 43,46 47,32
3 John Stegman Rotterdam X X 39,62 X 39,38 39,84 39,84 44,01
4 Albert van der Mee AV Sprint 35,67 37,92 38,17 X 39,67 37,52 39,67 37,92
5 Carel van der Werf AV Phoenix 36,54 34,74 36,98 33,59 X 34,60 36,98 38,18
6 Ed Fennema Flevo Delta X 34,09 X X 35,53 X 35,53 ---



Mannen Masters 55+ - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Paul De Vries Haag X X 43,52 X 44,03 45,90 45,90 52,98
2 Albert van der Mee AV Sprint 33,56 35,05 36,83 21,87 32,76 35,38 36,83 37,80
3 Denny Kreekel Eindhoven 30,38 29,28 30,45 29,29 29,99 27,23 30,45 ---
4 Erik Paalvast AV Passaat 20,70 21,82 24,41 24,06 24,47 19,04 24,47 25,35



Mannen Masters 55+ - Hoogspringen

# Naam 1.181.241.271.301.331.451.541.571.60ResOBP
1 Jan Miltenburg Maastricht O XXO O XXX 1,57 ---
2 Erik Paalvast AV Passaat O XO O O XXX 1,30 1,30



Mannen Masters 55+ - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Jos Verbakel HAC 10,62 X 10,68 10,55 10,64 10,60 10,68 -0.4 m/s10,41
2 Frank Maasdijk Altis X X X 8,50 - X 8,50 +0.2 m/s10,50



Mannen Masters 55+ - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.612.712.812.913.11ResOBP
1 Jos Verbakel HAC O O O XO XXX 2,91 2,90



Mannen Masters 55+ - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Wan Bakx AC TION 5,74 - - - - - 5,74 +1.5 m/s5,77
2 Edwin Shew-A-Tjon AV Fortuna 4,09 4,22 3,99 4,41 4,20 4,54 4,54 +1.4 m/s---
3 Rene Verkerke AV Gouda 4,17 4,28 4,44 4,50 4,03 4,32 4,50 +1.7 m/s---
4 Klaas Jan Woudsma GACH 4,39 4,23 4,27 4,37 2,40 3,98 4,39 +1.2 m/s4,62
5 Harry Limburg Triathlon 3,98 3,91 3,93 4,12 4,04 4,16 4,16 +1.8 m/s4,34



Mannen Masters 60+ - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Justus van Nierop DAK 13,56 -1.1 m/s13,20
2 Twan Bongers AV De Keien 13,64 -1.1 m/s13,00
3 Wim Jongeneelen THOR 14,12 -1.1 m/s---
4 Ryan Smits Groene Ster 14,79 -1.1 m/s---
5 Kees Justus Vogel AAV `36 15,08 -1.1 m/s---
6 Henk Schilder AV Edam 15,24 -1.1 m/s---



Mannen Masters 60+ - 100 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 60+ - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Justus van Nierop DAK 27,72 -3.3 m/s27,46
2 Twan Bongers AV De Keien 27,87 -3.3 m/s28,46
3 Marcel Scholten Altis 28,65 -3.3 m/s27,56
4 Dirk Wigmans De Gemzen 35,91 -3.3 m/s34,85



Mannen Masters 60+ - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Stan Spangenberg Phanos 1:01,86 1:04,32
2 Marcel Scholten Altis 1:02,91 1:03,31
3 Twan Bongers AV De Keien 1:04,77 1:03,91
4 Dirk Wigmans De Gemzen 1:16,32 53,89
5 Theo List WRNG 1:51,99 1:44,67
Justus van Nierop DAK DNS 1:05,53



Mannen Masters 60+ - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Stan Spangenberg Phanos 2:27,51 2:22,16
2 Marcel Scholten Altis 2:35,00 ---
3 Jos Bergervoet Eindhoven 2:41,72 2:36,79
4 Dirk Wigmans De Gemzen 2:53,18 2:49,63
5 Twan Bongers AV De Keien 3:40,38 3:00,03
6 Theo List WRNG 4:17,72 4:00,25



Mannen Masters 60+ - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jaap Stijlaart Triathlon 4:51,24 4:55,52
2 Theo Woldberg Phanos 5:10,72 5:00,00
3 Cees Kraaijeveld AV34 5:15,68 5:11,59
4 Ruud Woord THOR 5:17,53 5:18,00
5 Jos Bergervoet Eindhoven 5:26,39 5:25,72
6 Pieter jan Vlaming AV NOP 5:32,02 ---
7 Theo List WRNG 8:28,12 7:48,15



Mannen Masters 60+ - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Jaap Stijlaart Triathlon 17:50,10 17:38,60
2 Theo Woldberg Phanos 19:00,45 18:37,00
3 Ruud Woord THOR 19:11,97 18:45,00



Mannen Masters 60+ - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Gerard Smit AV Statina 37:24,98 38:12,00
2 Johan Neve KAV Holland 38:03,86 38:19,00
3 Theo Woldberg Phanos 38:18,91 37:58,00



Mannen Masters 60+ - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Kees Meijer NEAV 18,84 +0.1 m/s---
2 Twan Bongers AV De Keien 20,47 +0.1 m/s19,83



Mannen Masters 60+ - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Twan Bongers AV De Keien 50,77 51,53
2 Dirk Jan Giskes AV NOVA 56,40 56,38



Mannen Masters 60+ - 2000 meter steeple

# Naam ResOBP
1 Theo Woldberg Phanos 8:02,74 7:50,00
2 Jaap Vlaming AV NOP 8:33,18 8:18,86
3 Hans Koeleman Phanos 8:48,08 ---



Mannen Masters 60+ - 5000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Henk Plasman AVGM 26:53,10 ---
2 Gerrit Riezebos RWV 28:44,30 29:14,00
3 Hub Kaenen RWV 28:56,60 28:38,74
4 Han Holtslag DAK 31:22,26 30:12,00



Mannen Masters 60+ - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Theo Goossens HAC 38,67 44,87 43,40 40,60 X 41,55 44,87 40,67
2 Henk Heijligers GVAC 39,56 39,66 43,41 43,52 42,26 43,03 43,52