Uitslagen 100 meter Vrouwen Masters 50+

# Naam Res OBP
1 Lilian van Rijt Helden 14,74Q -1.0 m/s---
2 Pauline Manni GACH 14,96q -1.0 m/s14,30
3 Irma Wesseling SPWS 15,02Q -0.9 m/s---
4 Erica Pou...sterhoudt AV Atos 15,29q -0.9 m/s15,19
5 Yildiz Kurt Startbaan 15,66q -0.9 m/s15,07
6 Jolanda Pater AV NOP 15,81q -0.9 m/s---
7 Monique Kreekel Eindhoven 17,09 -1.0 m/s17,19
8 Kirsten va...der Vliet THOR 17,13 -0.9 m/s---
9 Erica van Nierop DAK 17,35 -1.0 m/s17,03
10 Ellis Koese AV Aalsmeer 18,89 -1.0 m/s---
Angelique ...veen-Smit Phanos DNS ---

Uitslagen 100 meter finale Vrouwen Masters 50+

# Naam Res Qm
1 Lilian van Rijt Helden 14,64 -0.7 m/s14,74
2 Pauline Manni GACH 14,80 -0.7 m/s14,96
3 Irma Wesseling SPWS 15,13 -0.7 m/s15,02
4 Erica Pou...sterhoudt AV Atos 15,22 -0.7 m/s15,29
5 Yildiz Kurt Startbaan 15,68 -0.7 m/s15,66
6 Jolanda Pater AV NOP 19,75 -0.7 m/s15,81

Uitslagen 200 meter Vrouwen Masters 50+

# Naam Res OBP
1 Pauline Manni GACH 30,42Q -1.8 m/s29,84
2 Denise van...er Linden GACH 30,80Q +0.1 m/s29,04
3 Mariet Hefting HLLS 31,48q +0.1 m/s30,57
4 Karen Zwerver Startbaan 31,65q -1.8 m/s30,28
5 Erica Pou...sterhoudt AV Atos 31,89q +0.1 m/s31,11
6 Jolanda Smedinga Heerenveen 35,05q -1.8 m/s35,20
Renee Ligteringen LGAS DNF ---

Uitslagen 200 meter finale Vrouwen Masters 50+

# Naam Res Qm
1 Pauline Manni GACH 30,93 -4.0 m/s30,42
2 Denise van...er Linden GACH 31,30 -4.0 m/s30,80
3 Karen Zwerver Startbaan 32,46 -4.0 m/s31,65
4 Mariet Hefting HLLS 32,75 -4.0 m/s31,48
5 Erica Pou...sterhoudt AV Atos 32,81 -4.0 m/s31,89
6 Jolanda Smedinga Heerenveen 36,14 -4.0 m/s35,05

Uitslagen 400 meter Vrouwen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Pauline Manni GACH 1:08,18 1:07,27
2 Erica Pou...sterhoudt AV Atos 1:12,41 1:10,79
3 Yildiz Kurt Startbaan 1:13,49 ---
4 Jolanda Smedinga Heerenveen 1:21,44 1:22,00

Uitslagen 800 meter Vrouwen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Nicole We...ng-Dissel AAC 2:29,62 2:13,05
2 Judith Van Winkel PH 2:35,49 2:36,78
3 Annelisa Jorritsma ARV Ilion 2:40,48 2:37,21
4 Jolanda Smedinga Heerenveen 3:12,80 ---

Uitslagen 1500 meter Vrouwen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Nicole We...ng-Dissel AAC 4:53,80 4:35,40
2 Astrid van Velden Altis 5:23,49 5:19,19
3 Petra Bruijs Spado 5:32,59 5:41,56

Uitslagen 5000 meter Vrouwen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Nicole We...ng-Dissel AAC 17:57,34 17:31,74

Uitslagen 10000 meter Vrouwen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Nicole We...ng-Dissel AAC 38:08,31 36:49,00
2 Anita van den Bogert Altis 41:51,66 ---

Uitslagen 80 meter horden Vrouwen Masters 50+

# Naam Res OBP
1 Ingrid Smit Ciko `66 14,00 +1.0 m/s---
2 Denise van...er Linden GACH 16,08 +1.0 m/s15,28

Uitslagen 300 meter horden Vrouwen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Annet den Hartog Startbaan 53,34 ---
2 Denise van...er Linden GACH 54,94 55,58

Uitslagen 2000 meter steeple Vrouwen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Agnes Olgers AV NOP 8:14,33 8:14,53
2 Annelies van Dorp AV Gouda 9:44,13 ---

Uitslagen 3000m Snelwandelen Vrouwen Masters 50+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Discuswerpen Vrouwen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Karin Nienhuis Ciko `66 32,29 33,04 31,03 30,35 30,03 32,46 33,04 31,22
2 Rian Peeters Atledo 28,89 30,33 30,24 X 28,64 X 30,33 32,25
3 Freya Muller Hollandia X 27,22 28,89 X 28,89 29,80 29,80 30,18
4 Michelle ...ommestijn Rotterdam 26,42 23,98 27,26 26,60 26,47 27,00 27,26 27,31
5 Carina Greven AV 1923 X X X 21,80 18,76 18,13 21,80 19,67
6 Mariska Franken AV Sprint 18,41 19,28 20,11 18,06 19,03 18,66 20,11 22,50

Uitslagen Gewichtwerpen Vrouwen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Gonny Mik Groningen 16,47 X 15,57 16,48 15,95 16,50 16,50 16,12
2 Monica Kindervater Hanzesport X 14,34 13,02 12,88 12,87 12,98 14,34 13,74
3 Carola Diederik PAC 11,11 X 10,38 10,50 10,59 10,83 11,11 11,04
4 Michelle ...ommestijn Rotterdam 10,36 10,55 X 9,80 9,67 10,61 10,61 11,36
5 Mariska Franken AV Sprint X 9,67 9,60 X 8,68 10,28 10,28 9,78
6 Marianne ...oenendijk AV Gouda 6,65 6,71 6,79 X X 6,79 6,51

Uitslagen Kogelstoten Vrouwen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Monica Kindervater Hanzesport 10,64 11,19 11,05 10,90 10,62 11,61 11,61 11,00
2 Freya Muller Hollandia 11,19 10,87 11,10 11,37 11,11 11,37 11,37 11,43
3 Annet den Hartog Startbaan 9,77 10,12 9,74 10,12 10,36 10,23 10,36 ---
4 Rian Peeters Atledo 9,19 9,07 X 9,49 9,32 9,00 9,49 10,03
5 Carina Greven AV 1923 7,43 8,38 8,04 X 7,93 X 8,38 7,59

Uitslagen Kogelslingeren Vrouwen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Gonny Mik Groningen 48,49 48,27 46,61 46,99 47,45 48,93 48,93 48,04
2 Monica Kindervater Hanzesport 33,54 35,81 37,00 37,34 35,49 X 37,34 39,82
3 Michelle ...ommestijn Rotterdam 34,98 35,04 35,09 35,20 33,19 X 35,20 36,66
4 Marlies van Woerden PH 28,96 28,45 29,85 33,83 31,42 X 33,83 33,29
5 Carola Diederik PAC 33,56 28,07 31,74 29,70 X X 33,56 33,07
6 Freya Muller Hollandia X 30,49 31,69 31,52 33,52 X 33,52 34,46
7 Mariska Franken AV Sprint 30,44 X X X 27,58 31,36 31,36 31,61
8 Karin Nienhuis Ciko `66 X 25,79 29,87 27,66 27,27 28,05 29,87 29,43

Uitslagen Speerwerpen Vrouwen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Bieneke Bauling Eindhoven 32,00 X 31,19 31,82 X 32,99 32,99 30,15
2 Carina Greven AV 1923 24,64 X X 22,95 25,26 25,78 25,78 22,41
3 Michelle ...ommestijn Rotterdam 23,48 24,42 25,44 24,32 23,20 22,56 25,44 24,36
4 Ans Schel...-Frijters DJA 21,76 X 22,79 20,95 20,95 23,86 23,86 23,16
5 Nicole van...uitenbeek Leiden 16,08 17,35 15,55 15,86 16,60 15,55 17,35 16,79

Uitslagen Hoogspringen Vrouwen Masters 50+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Hink-stap-springen Vrouwen Masters 50+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Polsstokhoogspringen Vrouwen Masters 50+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Verspringen Vrouwen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Karen Zwerver Startbaan X 3,80 4,02 - - - 4,02 +1.5 m/s---